Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 09:20   #61
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejoj

Wczoraj się troszkę przeziębiłam super

Mili dzięki Słońce

Anusia Ci tylko uświadamiam, że mogą wystąpić problemy ale są one do opanowania i przejścia


Kasieńka dla nas w gre wchodzil tylko electrolux, mamy takiElectorlux Ultrasilencer : http://www.electro.pl/produkt-ELECTR..._from_producer
Ale chyba już go nei produkują....
Wybraliśmy pod względem decybeli, zasięgu kabla (podlaczam odku w jednym miejscu i odkurzam cale mieszkanie co ulatwia mi zycie), zmywalnego filtru Hepa, mocy ssania, designu i wielkości. Nie zawiodłam się.
Co do żelazka, sama musze wymienic

Izusiu ja tez odczuwam dyskomfort podczas podrozy pociagiem w Polsce czego np. nie doswiadczalam podrozujac po Londynie.

Milego dnia
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:58   #62
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
cześć
to był mój debiut z drożdżakiem i mi smakuje, a mąż jadł na drugi dzień i powiedział, że już ciacho jest "stare" i on jeść nie będzie ale co tam... podzielę się z Wami i jakoś damy radę
hihi... chociaż dobrze, że Tobie smakowała

hmmm... ja mam takie żelazko http://allegro.pl/zelazko-philips-gc...303876261.html i jak dla mnie jest ok
a odkurzacz mamy taki i nie polecam jakby co http://allegro.pl/odkurzacz-zelmer-x...302593338.html
1- napewno jest pyszny! ja uwielbiam drożdzowe ciasto nawet na 2 dzień najlepsze jest z gorącym kakao
2-my myslelismy o takim odkurzaczu:
http://allegro.pl/odkurzacz-zelmer-3...316888349.html
wiecie cos na jego temat?
zelazko tez philipsa bym chciala
nie chcemy dawac za odkurzacz wiecej niz 200 zł
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Oj Kasieńko- ja choć wyglądam jak ciociobabcia nie boję się sama korzystać z komunikacji zbiorowej:P
coś wredna jesteś
tak specjalnie? czy z miłości?
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Wczoraj się troszkę przeziębiłam super

Kasieńka dla nas w gre wchodzil tylko electrolux, mamy takiElectorlux Ultrasilencer : http://www.electro.pl/produkt-ELECTR..._from_producer
Ale chyba już go nei produkują....
Wybraliśmy pod względem decybeli, zasięgu kabla (podlaczam odku w jednym miejscu i odkurzam cale mieszkanie co ulatwia mi zycie), zmywalnego filtru Hepa, mocy ssania, designu i wielkości. Nie zawiodłam się.
Co do żelazka, sama musze wymienic

Izusiu ja tez odczuwam dyskomfort podczas podrozy pociagiem w Polsce czego np. nie doswiadczalam podrozujac po Londynie.
1- bidulka
2-tak jak mowilam nie więcej niż 200 zł zalezy mi na tym, żeby był też mały
3- amen

Ide coś wszamac, bo zgłodniałam!
Robiłam w środe moje pierwsze nalesniki w życiu <wiem- wstyd>
Ale wyszły bardzo dobre - z relacji męża
na dziś mamy wczorajszy barszczyk czerwony
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:38   #63
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam, zagladam na chwilke bo my odpoczywamy u moich rodzicow. Mamcia jednak zrobila barszczyk ukrainski, wyszedl pyyyyychota . Do tego upiekla murzyna chociaz cycki murzynki tez bym chetnie zjadla , bo dawno nie jadlam

Kasik my mamy elfika moze nie konkretnie tego ale nie narzekam, zalezalo nam wlasnie na nieduzym odkurzaczu. Ten sie sprawdza bardzo dobrze, nie mamy dywanow wiec zadnych turboszczotek i innych eceter nie potrzebowalismy . A psie klaki zbiera bez problemu

Anus widze ze Twoj R. to znawca sie zrobil. No i dobrze chociaz moj G tez przez pierwszy miesiac non-stop wlaczal ekspres a teraz by go najchetniej oddal.

Izus bardzo odwazna fryzurka, kiedy mialabys szalec jak nie teraz

Dzasti zarzuc drozdzowka, taka drugodniowa to ja z maselkiem palaszuje

Dobra lece bo moj braciszek zaraz gra w rugby i idziemy popatrzec jak lataja w tym blocie
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:04   #64
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Katarzyno pewnie że z miłości I trochę z zazdrości Hehe pewnie chcialabym wygladać tak jak ty ale jednocześnie nie rezygnując z wygody szybkiego poruszania się po mieście i nie tracąc na to tak wiele czasu (same zakupy...)
Sofko my z Kamilem mieliśmy w rodzinie kolejarzy, jestem od dziecka przyzwyczajona do takich standardów. I inni narzekają a ja i tak widzę poprawę... Powiem ci ze nawet jak po Czechach jeździłam to bywało lepiej niż u nas Ale nadal zastanawiam sie co takiego jest odstręczającego od samodzielnego wyjazdu na odległość 100km :P

Anusia
- pamiętam o tej krówce Jak już ją bedziecie mieli to zwalimy się do waszej chałupy na kawe z ekspresu ze swojskim mleczkiem
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:23   #65
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Witam, zagladam na chwilke bo my odpoczywamy u moich rodzicow. Mamcia jednak zrobila barszczyk ukrainski, wyszedl pyyyyychota . Do tego upiekla murzyna chociaz cycki murzynki tez bym chetnie zjadla , bo dawno nie jadlam

Kasik my mamy elfika moze nie konkretnie tego ale nie narzekam, zalezalo nam wlasnie na nieduzym odkurzaczu. Ten sie sprawdza bardzo dobrze, nie mamy dywanow wiec zadnych turboszczotek i innych eceter nie potrzebowalismy . A psie klaki zbiera bez problemu

Anus widze ze Twoj R. to znawca sie zrobil. No i dobrze chociaz moj G tez przez pierwszy miesiac non-stop wlaczal ekspres a teraz by go najchetniej oddal.

Izus bardzo odwazna fryzurka, kiedy mialabys szalec jak nie teraz

Dzasti zarzuc drozdzowka, taka drugodniowa to ja z maselkiem palaszuje

Dobra lece bo moj braciszek zaraz gra w rugby i idziemy popatrzec jak lataja w tym blocie
ale mi narobiłyscie murzynowej chcicy

dzieki za opinie co do Elfa
my mamy tylko 1 dywanik wiec tez jakichs ekstra przyborow nie potrzebujemy
a psich kłaków niet! i nigdy nie bedzie
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Katarzyno pewnie że z miłości I trochę z zazdrości Hehe pewnie chcialabym wygladać tak jak ty ale jednocześnie nie rezygnując z wygody szybkiego poruszania się po mieście i nie tracąc na to tak wiele czasu (same zakupy...)
Sofko my z Kamilem mieliśmy w rodzinie kolejarzy, jestem od dziecka przyzwyczajona do takich standardów. I inni narzekają a ja i tak widzę poprawę... Powiem ci ze nawet jak po Czechach jeździłam to bywało lepiej niż u nas Ale nadal zastanawiam sie co takiego jest odstręczającego od samodzielnego wyjazdu na odległość 100km :P

Anusia
- pamiętam o tej krówce Jak już ją bedziecie mieli to zwalimy się do waszej chałupy na kawe z ekspresu ze swojskim mleczkiem
tiaaa z miłości Ty wredoto!

Musze sie jakos wyrwac z pracy wczesniej.
Umówiłam sie na paznokcie na ... 15.00 a do 15.00 pracuje!
I jeszcze musze tam doleźć taaaaaaaaaaaaaaaki kawał
Nie wiem jak ja sie tam umówiłam pipa ze mnie

jak mija piąteczek?
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:34   #66
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izuś ano Kasica mnie już z rańca utłukła , zanim jeszcze się w pracy pojawiłam - taka niecierpliwa

a teraz poturlała się na pazury

mi dziś na szczęście jakoś leci w pracy, praktycznie przy biurku nie siedziałam dziś, tylko koleżance pomagałam, więc we dwie nam raźniej było

jutro jadę okulary kupować, więc trzymajcie za mnie mocno kciuki, żebym po tej zmianie gogli jak jakiś bazyl nie wyglądała
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:43   #67
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hehe Słońce- popatrz jak nas Kasia ustawia. A co ma powiedzieć biedny Łukasz
I jeszcze mówi że ja jestem dla niej wredna Katarzyno- Ciebie śmieszy mój sposób ubierania i moje podejście do ciuchów a mnie to,że sama nie chcesz wsadzić tyłka w pociąg

Wiecie co jest fajne-ostatnio mnie tak natchnęło...ze zazwyczaj znajomych dobiera się wedle tego czy ma sie wspolne hobby, jakies wspomnienia. A ja np nie wiem czy gdyby nie te nasze sluby w jednym roku ja miałabym takie zróżnicowane grono, z którym w dodatku umiałabym się dogadać Bo co mnie z Katarzyną łączy prócz tego samego powiatu :P albo z Daget cudotwórczynią manualną... Czasem człowiek zamyka się w swojej paczce i nie daje sobie szans na poznanie innych rzeczy hehe
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 14:47   #68
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Wiecie co jest fajne-ostatnio mnie tak natchnęło...ze zazwyczaj znajomych dobiera się wedle tego czy ma sie wspolne hobby, jakies wspomnienia. A ja np nie wiem czy gdyby nie te nasze sluby w jednym roku ja miałabym takie zróżnicowane grono, z którym w dodatku umiałabym się dogadać Bo co mnie z Katarzyną łączy prócz tego samego powiatu :P albo z Daget cudotwórczynią manualną... Czasem człowiek zamyka się w swojej paczce i nie daje sobie szans na poznanie innych rzeczy hehe
Izuś święta racja

miłego weekendosa dziouchy , lęcę powoli nach Hause

do zobaczyska
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:39   #69
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hehe Słońce- popatrz jak nas Kasia ustawia. A co ma powiedzieć biedny Łukasz
I jeszcze mówi że ja jestem dla niej wredna Katarzyno- Ciebie śmieszy mój sposób ubierania i moje podejście do ciuchów a mnie to,że sama nie chcesz wsadzić tyłka w pociąg
hmmm... nigdy nie powiedziałam, że śmieszy mnie Twój sposób ubierania!!! i nie pisz tak, bo wychodzę na jakąś snobkę i wielkie modowe guru- a tak absolutnie nie jest

Co do jeżdżenia samemu pociągiem- myślę, że wiele kobiet ma z tym problem. Moja kuzynka miała kilka historii w autobusie ze zboczeńcami, więc wystarczą mi same opowieści.
Nie każda z nas ćwiczyła karate de facto.

Znerwiłam się
Idę obierać ziemniaki
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:19   #70
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej
milo sie was czyta krejzolki

pierwszy raz jestem sama w domu bez mojej coreczki i jakos mi dziwnie, wyprawilam ja i pojechala z moja mama do babcitakze mam czas tylko dla siebie, ide zrobic sobie SPA

caluski dla kazdej P-eMKi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:36   #71
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej babeczki

Anusia pewnie już po egzaminie, jak poszło?? Trzymałam kciuki, bo wieczorkiem zajrzałam i doczytałam

Kasica pochwal się pazurkami
nie jesteś sama - ja jeszcze nigdy nie robiłam naleśników

Czeko pięknotko jeszcze się upiększasz?? super, że masz chwilkę tylko dla siebie

Sofciu bidulko, herbatka z cytrynką i sokiem malinowym i pod kocyk myk myk

Dagusia miłego odpoczynku u mamci

Kinia wzajemnie, miłego weekendu

Dzastuś z chęcią poczęstuję się drożdżakiem, nawet na drugi dzień jest dobry z herbatką ale ten Twój mężuś wybredny
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 17:47   #72
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Czeko pięknotko jeszcze się upiększasz?? super, że masz chwilkę tylko dla siebie
na nalesniki zapraszam do siebie bo mama narobila stos

a wzielam prysznic z peelingiem, wyszorowalam stopy pumeksem , nabalsamowalam sie jak mumia i wypachnilam
niby mam chwile a tesknie za moja kruszynka

zapomnialam sie pochwalic ze Werka wymiata juz gadkakazde slowko potrafi powtorzyc i to poprawnie, szybko zaczela mowic i ladnie wyraznie , nawet dwuwyrazowe "zdania" juz gada a buzka jej sie nie zamyka
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:59   #73
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czekoladko już lecę na naleśniczki
super dla Werci, niedługo Cię przegada
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:13   #74
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kasiu paskudo mała- pamiętaj o tym co Ci powiedziałam!!!! na gg oczywiście.
Nie jesteś snobką- do snobki Ci daleko: snobka nie chwali się ze coś kupiła na przecenie zatem absolutnie się nie kwalifikujesz!!!!
Dla mnie jesteś modowym guru bo ja na modzie się nie znam , za trendami nie nadążam no i w ogóle. Do kogo sie zgłaszam jak mam jakieś wyjście- komu pokazałam moje ciotkowe zdjęcie na wyjazd weselny??
Nie gniewkaj się na Izię-Izia fajna jest
Wiesz Kasia- moze masz sporo racji w tym co mi gadasz. U mnie to nie chodzi o karate- ja po prostu nie myślę o tym, że coś złego mi się może przytrafić. I czasem to nie jest odwaga a brawura a to wcale nie jest dobra cecha. Wiem jaki jest świat, w sumie sama przeżyłam jedną bardzo niemiłą przygodę... Tylko wiesz...co też jest usprawiedliwieniem mojego podejścia- u mnie w domu rodzinnym nigdy nie było samochodu. Zatem komunikacja zbiorowa była dla nas chlebem powszednim, szczególnie jak co drugi weekend w sezonie wiosennym z rodzicami gdzies sie jeździło. Potem czas szkoły średniej-wyjazdy z bandą:hehe tu stosowlismy tańszy transport bo autostop. No i Kamil gdzies na 2 końcu Polski- jak mu chciałam zrobić niespodziankę to po prostu wsiadłam w pociąg nie myśląc co się po drodze wydarzy.
Jeżeli Cię uraziłam to wybacz starej rumpie

Ps. U Malutkiej wszystko ok. Nadrabia wątek ale jest zmęczona i trochę nie wyrabia

Ps2. Maz wrócił z roboty, zjadł obiad i nagle telefon-jakiś kłopot na budowie. chciał mnie zabrać ze sobą ale ja jak debil ślęczę nad prezentacją, którą de facto miał zrobić mój kolega ale zapomniał i wyjechał a ja bani przed niego nie chcę dostać. Grrr dlatego nie lubię pracowac w grupie-trzeba odwalac robote za kogoś
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:41   #75
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Czekoladko już lecę na naleśniczki
super dla Werci, niedługo Cię przegada

dziekujemy

juz w domu moja mala lobuziarka wiec musze sie nia zajac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:03   #76
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

No kochane Mam depresję Nie chce mi sie robić tej prezentacji-znajduję sprzeczne dane w różnych publikacjach. Walnęłam tym i poszłąm pod prysznic a przed tym zrobiłam sobie maseczkę.Przez chwilę byłam więc zielona jak Fiona. Moja cera tak jak wszystko sprzysięgła się przeciwko mnie- robię sobie kurację antytrądzikowo-antyprzebarwieniową i wszystkie podskórne prychole wychodzą na zewnątrz a potem się złuszczaja- więc jak nie mam gulki to mam łuszczyczkę i wyglądam jak jaszczurka. Ogólnie wybaczcie mój monolog ale jestem wściekła, zła no i...przed okresem.
Jedyna pociecha to krowia kawa i takie biedronkowe czekoladowe paluszki owocowo-orzeźwiające : dobre toto . No nic - niedługo będę brzydka, gruba i głupia. Super perspektywa
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:11   #77
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

CZEŚĆ ZŁOTKA
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
no to super, że poszło dobrze
jak ciacho daj kawałek

heh, no może teraz troszkę mniej grzeczna

zepsuła mi się właśnie smycz a jutro święto, ciekawe jak będziemy wychodzić na spacer
Mooonik jak tam poradziliście sobie ze spacerkiem?
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
dziewczyny, chyba dzięki Waszym kciukom ciacho wyrosło jak szalone i normalnie się rozpływa w ustach... a jeszcze ta kruszonka
rewelacja (ależ jestem skromna)

skoro dzięki Wam to do każdej leci mega kawał drożdżówy

Izulek - za odwagę... mi się to wygolenie bardzo podoba, więc szkoda, że jest schowane
dzasti uwielbiam to ciacho,..a kruszonkę to już obłędnie.
W każdej chwili mogę to odkryć i paradować.

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
To dobrze, że będę cała.

Idę...

Aaaaaaa Ty krejzolko!!!!!!! Ale wiesz ta strona ze wzorem mi się podoba - ma charakter, poza tym jak chcesz to spinasz wlosy i pokazujesz a jak nie to greczna wersja zostaje.
Naprawde gratuluje odwagi bo ja bym sie nigdy nei zdecydowala...
Kochanie nigdy nie mów nigdy, bo ja jeszcze jakiś czas temu wyśmiałabym osobę, która chciałaby mnie na taki fryz namówić...

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Hello
Jedyna patriotyczna buźka jaką znajduję na dziś to ta ---> Przynajmniej popcorn - amerykańska potrawa w polskich barwach

kawka - U nas w domu też jest od jakiegoś czasu szał kawowy. R. testuje coraz to nowe kawy i sposoby parzenia w naszym ciśnieniowym. Mamy go juz przeszło miesiąc a jeszcze mu sie nie znudziło. Ostatnio nawet zaczął sie bawić w caffe art Jedyny minus to taki, że teraz taki z niego znawca, że praktycznie każdą kawę gdzie indziej wypitą skrytykuje No i nawet już mnie nie zabiera do kawiarni na kawki i ciasteczka.

izka - ja ciągle utrzymuję że w fryz wyglądasz super choć nie powiem - małego szoku dostałam jak zobaczyłam ją w całej okazałości W grzeczniejszej wersji bardziej mi się podoba. Ale sobie tak myślę, że ty jesteś pozytywnie zakręcona osóbką, młodą, więc kiedy masz sobie szaleć jak nie teraz? Jak dla mnie fryz ci pasuje

Tak sobie jeszcze przypomniałam, że idę jutro pisać kolejny egzamin z kursu informatycznego. Trzymajcie kciuki Jeden nie zaliczony mi wystarczy ...
Dzieki ANuś. Ale CI się ekspert kawowy zrobił z męża...
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
czesc mordki
macie długie weekendy pewnie
ja musiałam dziś przyjść do pracy mimo, że nikt pewnie dziś do biura nie przylezie
nadrobię sobie za to roboty <może>

kochane potrzebuje kupić żelazko i odkurzacz- może coś polecicie??
ciężko mi się zdecydować...
nie chce jednak za wiele wydawać na ten cel

no mnie zdecydowanie bardziej podoba się tył niż przód z tym pejsiorem
może dlatego nie jestem do końca przekonana, bo nie pokazałas nam jakiegoś uczesania do ukazania tej fryzurki
jak zamierzasz to nosic?
czym ten fryzjer robił te wzorki
kasienko aby widać było wzorek, tzn jego część wystarczy, ze po umyciu zaczeszę włosy na przeciwną strone głowy...i ładnie sie trzymają. Z kolei, zeby widać było cały wzorek muszę zrobić, albo kituchę, albo tak jak planuję na Sywlka zrobić jakies afroo odkrywające "wygolenie" A pejsik jest w zależności od mojego nastroju, ostatnio zostawiam długość najkrótszą.
Ciężko tak pisać o tym, bo jest naprawde sporo kombinajcji na tą fryzurę...
Wzorki robił maszynką, bez szablonów i tego typu bajerów.
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Witam, zagladam na chwilke bo my odpoczywamy u moich rodzicow. Mamcia jednak zrobila barszczyk ukrainski, wyszedl pyyyyychota . Do tego upiekla murzyna chociaz cycki murzynki tez bym chetnie zjadla , bo dawno nie jadlam

Izus bardzo odwazna fryzurka, kiedy mialabys szalec jak nie teraz
Mmm takiego murzyna też bym zjadła...a o cyckach pierwsze słyszę
dzięki.
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Katarzyno pewnie że z miłości I trochę z zazdrości Hehe pewnie chcialabym wygladać tak jak ty ale jednocześnie nie rezygnując z wygody szybkiego poruszania się po mieście i nie tracąc na to tak wiele czasu (same zakupy...)
Sofko my z Kamilem mieliśmy w rodzinie kolejarzy, jestem od dziecka przyzwyczajona do takich standardów. I inni narzekają a ja i tak widzę poprawę... Powiem ci ze nawet jak po Czechach jeździłam to bywało lepiej niż u nas Ale nadal zastanawiam sie co takiego jest odstręczającego od samodzielnego wyjazdu na odległość 100km
Izuś ja często do brata jeździłam pociagiem, ale raz pamietam przesiadły się do nas jakieś 3 ososby twierdząc że w ich przedziali jacyś kolesie ich wódka częstowali..od tamtej pory wybierałam częściej autobus..
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Wiecie co jest fajne-ostatnio mnie tak natchnęło...ze zazwyczaj znajomych dobiera się wedle tego czy ma sie wspolne hobby, jakies wspomnienia. A ja np nie wiem czy gdyby nie te nasze sluby w jednym roku ja miałabym takie zróżnicowane grono, z którym w dodatku umiałabym się dogadać Bo co mnie z Katarzyną łączy prócz tego samego powiatu :P albo z Daget cudotwórczynią manualną... Czasem człowiek zamyka się w swojej paczce i nie daje sobie szans na poznanie innych rzeczy hehe
Fajnie, że mimo róznic jakie mędzy nami są, bo jednak zainteresowania, czy praca,są różne, ale mimo to dogadujemy się i to całkiem
przyzwoicie
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej
milo sie was czyta krejzolki

pierwszy raz jestem sama w domu bez mojej coreczki i jakos mi dziwnie, wyprawilam ja i pojechala z moja mama do babcitakze mam czas tylko dla siebie, ide zrobic sobie SPA

caluski dla kazdej P-eMKi
Czeko chwila relaksu nie zaszkodzi... A co też "zarzuciłaś" odnośnie SPa? ...oho właśnie doczytałam.
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Izula WOW!!! super, mi się podoba
Dzieki.

kina dzieki za komentarz.

kotek mów co to za cycki murzynki, bo nie amm pojecia?

malutka gdzie Ty? ...o też doczytałam, że wszystko w porządku..to dobrze.


Dziś koloru nie będzie strajk okupacyjny robię...
Kupiłam dzis spodnie czarne w końcu, nigdzie takich zgrabnych nie mogłam dopaść. Trafiły sie też fajne ocieplane geterki
A jutro, o ile nie zajda jakieś zmiany jedziemy na zakupy...
Mam nadzieję, ze w końcu dorwię jakieś kozaki na płaskim.
A kumpele nie przyjechał, bo się jedna nie wyrobiła w pracy, wiec "akcja" przełozona...

Dobra lecę sie wykąpać.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:40   #78
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)



Wróciłam do domu po prawie 14 godz. poza nim Padam z nóg.... Na szczęście nie z głodu bo mnie Dagunia pyszna zupką napoiła przed wyjściem na zajęcia
Zaparzyłam sobie herbatkę melisę z pomarańczą i coś poczytałam szybciutko bo zmykam do wanny. Jutro znów cały dzień.....

Dziękuję za kciuki - egzamin poszedł nawet dobrze Ten co miałam tydz. temu były wyniki i potwierdziło się że zdałam No to póki co tylko jeden w plecy z siedmiu i staram się tego trzymać

izka - nie przyjmuję twojego strajku - dawać tu mi zaraz kolory do postu pokaż spodenki

czeko - dla Werci.

kasieńka - w żelazkach ci nie pomogę, choć ja mam Rowentę i służy już nie zapeszać coś koło 8 lat Odkurzacze polecam z elektroluxa bez dwóch zdań

izazusia - jak to wszystko przeciwko tobie? My nie Zwal wszystko na okres i tyle. Za kilka dni będzie lepiej I co to za pyszne paluszki z Biedronki? Nie kojarzę

soffi - jak nie noga, to przeziębienie, biedactwo
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:04   #79
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Anusia ciesze się że zdałaś i że dziś poszło ci znakomicie- ale czego się mozna było po Tobie spodziewać?
A te paluszki to jakas nowosc takie cos chrupiące oblane czekoladą a w srodku jakby pomarańczowy likier
Poza tym w Biedronie nabyłam dziś pudełka:
http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Ga...mas/big/13.jpg
takie białe z szarą aplikacją i czarnymi pokrywkami-mam juz takie i je lubię a za takie groszki to żal nie kupić. Od poniedziałku będą rajstopy 60 den w 7 kolorach To tak na marginesie
Sory,że narzekam-już mi trochę przeszło. Ja mam takie polgodzinne napady złegu humoru. Będzie co ma być i tyle.
W niedziele wróce do domu koło północy albo i lepiej. W końcu Kam nie ma zajęć a ja bedę korzystała z PKP (znacie rozwinięcie skrótu?? Prawopodobnie Kiedyś Przyjedzie) .
Izunia ja też żądam kolorowych literek

Wiecie co??? Lubię Was dziubki
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 20:15   #80
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

mala spi, malz zaraz bedzie wiec mam nadzieje ze spedzimy milo wieczor

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No kochane Mam depresję Nie chce mi sie robić tej prezentacji-znajduję sprzeczne dane w różnych publikacjach. Walnęłam tym i poszłąm pod prysznic a przed tym zrobiłam sobie maseczkę.Przez chwilę byłam więc zielona jak Fiona. Moja cera tak jak wszystko sprzysięgła się przeciwko mnie- robię sobie kurację antytrądzikowo-antyprzebarwieniową i wszystkie podskórne prychole wychodzą na zewnątrz a potem się złuszczaja- więc jak nie mam gulki to mam łuszczyczkę i wyglądam jak jaszczurka. Ogólnie wybaczcie mój monolog ale jestem wściekła, zła no i...przed okresem.
Jedyna pociecha to krowia kawa i takie biedronkowe czekoladowe paluszki owocowo-orzeźwiające : dobre toto . No nic - niedługo będę brzydka, gruba i głupia. Super perspektywa
i to tlumaczy twoj podly nastroj
nie przejmuj sie jak ja sie "kwasze" to tez oblazi mi skora

bo czekolada poprawia humorek


Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
CZEŚĆ ZŁOTKA




Dziś koloru nie będzie strajk okupacyjny robię...
Kupiłam dzis spodnie czarne w końcu, nigdzie takich zgrabnych nie mogłam dopaść. Trafiły sie też fajne ocieplane geterki
A jutro, o ile nie zajda jakieś zmiany jedziemy na zakupy...
Mam nadzieję, ze w końcu dorwię jakieś kozaki na płaskim.
A kumpele nie przyjechał, bo się jedna nie wyrobiła w pracy, wiec "akcja" przełozona...

Dobra lecę sie wykąpać.
wlasnie mialam pytac czemu tak na czarno
zycze udanych zakupow jutro

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość

czeko - dla Werci.
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:34   #81
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No kochane Mam depresję Nie chce mi sie robić tej prezentacji-znajduję sprzeczne dane w różnych publikacjach. Walnęłam tym i poszłąm pod prysznic a przed tym zrobiłam sobie maseczkę.Przez chwilę byłam więc zielona jak Fiona. Moja cera tak jak wszystko sprzysięgła się przeciwko mnie- robię sobie kurację antytrądzikowo-antyprzebarwieniową i wszystkie podskórne prychole wychodzą na zewnątrz a potem się złuszczaja- więc jak nie mam gulki to mam łuszczyczkę i wyglądam jak jaszczurka. Ogólnie wybaczcie mój monolog ale jestem wściekła, zła no i...przed okresem.
Jedyna pociecha to krowia kawa i takie biedronkowe czekoladowe paluszki owocowo-orzeźwiające : dobre toto . No nic - niedługo będę brzydka, gruba i głupia. Super perspektywa
Masz szczęście, ze przeszło z deprechą, bo by lańsko było...
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość


Wróciłam do domu po prawie 14 godz. poza nim Padam z nóg.... Na szczęście nie z głodu bo mnie Dagunia pyszna zupką napoiła przed wyjściem na zajęcia
Zaparzyłam sobie herbatkę melisę z pomarańczą i coś poczytałam szybciutko bo zmykam do wanny. Jutro znów cały dzień.....

Dziękuję za kciuki - egzamin poszedł nawet dobrze Ten co miałam tydz. temu były wyniki i potwierdziło się że zdałam No to póki co tylko jeden w plecy z siedmiu i staram się tego trzymać

izka - nie przyjmuję twojego strajku - dawać tu mi zaraz kolory do postu pokaż spodenki
klask i:Gratki ANiu. bardzo sie cieszę, że do przodu...
Strajk odwołany.
A spodenki to bawełniane rurki, wstawię foto jak cyknę je...takie zwyklaczki.
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Anusia ciesze się że zdałaś i że dziś poszło ci znakomicie- ale czego się mozna było po Tobie spodziewać?
A te paluszki to jakas nowosc takie cos chrupiące oblane czekoladą a w srodku jakby pomarańczowy likier
Poza tym w Biedronie nabyłam dziś pudełka:
http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Ga...mas/big/13.jpg
takie białe z szarą aplikacją i czarnymi pokrywkami-mam juz takie i je lubię a za takie groszki to żal nie kupić. Od poniedziałku będą rajstopy 60 den w 7 kolorach To tak na marginesie
Sory,że narzekam-już mi trochę przeszło. Ja mam takie polgodzinne napady złegu humoru. Będzie co ma być i tyle.
W niedziele wróce do domu koło północy albo i lepiej. W końcu Kam nie ma zajęć a ja bedę korzystała z PKP (znacie rozwinięcie skrótu?? Prawopodobnie Kiedyś Przyjedzie) .
Izunia ja też żądam kolorowych literek

Wiecie co??? Lubię Was dziubki
Izuś fajne te pudełka.
Ja dziś zakupiłam taki sprzęciorek mały do ubijania śmietanki do kawy, ale nie wiem jak to się zwie...yy

czeko miłego wieczorki w takim razie. Dziękuję, mam nadzieję, ze coś sensownego uda mi sie kupić. A córcię masz zdolną...zresztą jak na córke PM-ki przystało..

Właśnie wciągnęliśmy z K. pomelo i poluję na jogurcik, ale nie wiem czy dam radę... Oglada któraś Shreka...ja nie mam innej opcji, bo Krzyśka siositrzeniec zawładnął pilotem.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:37   #82
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A te paluszki to jakas nowosc takie cos chrupiące oblane czekoladą a w srodku jakby pomarańczowy likier
Poza tym w Biedronie nabyłam dziś pudełka:
http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Ga...mas/big/13.jpg
takie białe z szarą aplikacją i czarnymi pokrywkami-mam juz takie i je lubię a za takie groszki to żal nie kupić. Od poniedziałku będą rajstopy 60 den w 7 kolorach To tak na marginesie

Wiecie co??? Lubię Was dziubki
Mmmm.... pójdę obczaić jutro te słodkości jak zdążę po szkole.
Pudełka też muszę obejrzeć - nawet wypatrzyłam pudełka z krową Dzięki za cynk o rajstopkach.
Wiemy, wiemy

Jeszcze chciałam prasowanko zrobić ale już nie mam siły. A taka duża hałda na mnie czeka Może któraś chętna by mi pomóc ?

Kupiłam sobie dwa body z gatty na all - w sklepie sa prawie 2 razy droższe a lubię takie pod kamizelki, tuniki czy coś w tym stylu zakładać. Fajnie leżą bo mierzyłam w sklepie
http://allegro.pl/body-dl-rekaw-gatt...302744982.html
http://allegro.pl/body-golf-gatta-re...302744977.html
no i rajstopki - ich nigdy u mnie dość http://allegro.pl/melanzowe-rajstopy...302744961.html

izka - no, masz szczęście zapomniałam o shreku - a ja nawet 3 części nigdy nie widziałam

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-11-12 o 20:38
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:44   #83
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

czeko miłego wieczorki w takim razie. Dziękuję, mam nadzieję, ze coś sensownego uda mi sie kupić. A córcię masz zdolną...zresztą jak na córke PM-ki przystało..
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:53   #84
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

obejrzałam przed chwilą tego beznadziejnego shreka ale nuda!

Paulinko- nie ma czym sie chwalić, bo żelowalam tylko swoje króciaki i mam najzwyklejszy frenczyk bez niczego

Izka- świetnie temu Twojemu frycjerowi wyszły te wzorki
bardzo kcem Cie w kitce

Anusiak- gratulacje kochana wiedziałam , ze dasz radę.
Poszukam moze jakiegos odkurzacza Electroluxa jak tam polecacie.
I bodziaki i rajtki fajne.
Masz już takie body? dobrze sie nosza?
Co najlepsze ostatnio zamawiałam rajstopy od tego samego sprzedawcy co za zbieg okolicznosci


A na Ciebie Zuśka mam mini focha!
Musisz przyjechać i czymś mnie przekupić żebym zmiękła...
Taka latwa nie będę.

Pędzę się poprzytulać z moim zgredkiem
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:54   #85
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Mmmm.... pójdę obczaić jutro te słodkości jak zdążę po szkole.
Pudełka też muszę obejrzeć - nawet wypatrzyłam pudełka z krową Dzięki za cynk o rajstopkach.
Wiemy, wiemy

Jeszcze chciałam prasowanko zrobić ale już nie mam siły. A taka duża hałda na mnie czeka Może któraś chętna by mi pomóc ?

Kupiłam sobie dwa body z gatty na all - w sklepie sa prawie 2 razy droższe a lubię takie pod kamizelki, tuniki czy coś w tym stylu zakładać. Fajnie leżą bo mierzyłam w sklepie
http://allegro.pl/body-dl-rekaw-gatt...302744982.html
http://allegro.pl/body-golf-gatta-re...302744977.html
no i rajstopki - ich nigdy u mnie dość http://allegro.pl/melanzowe-rajstopy...302744961.html

izka - no, masz szczęście zapomniałam o shreku - a ja nawet 3 części nigdy nie widziałam
ANusiu super te body są. A rajstopki bardzo fajne. Ja ostatnio kupiłam rajstopy w kolorze butelkowej zieleni, siwego, chabrowym i zgniłej zieleni. Chyba mam manie...
Ja też 3 częsci nie widziałam, troszkę wynudziłam sie..

czeko z czego Ty tam chichrasz?

kasienko a moze Ciebie by sie dało namówić na jakiś eksperyment włosowy, co? A wzorek wyszedł spoko, tzn dość dokładnie...a tego sie trochę bałam, jak zobaczyłam, ze tak od razu z maszynka podszedł i śmigał wzór.


Uciekam spać Żuczki.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-12 o 20:59
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:01   #86
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Sofciu - zdrówka

Kasienko - jak to pierwszy raz robiłas naleśniki
jak pazury wyszły??

Paulinko - i następna antynaleśnikowa

Dagetku i czyja drużyna wygrała??

Czeko21 - no no no... dzień bez córy... pewnie tęskniłaś
i zdolna "bestia" z tej Twojej Werci... oby tylko mówiła te słowa, które może
naleśnikami z chęcią się poczęstuję... nie jestem wybredna, mogą być z czym tam masz pod ręką

Izazusia - ach te pmsy

Anusiu - gratulacje

Izulku - też oglądałam Shreka

u mnie dziś jakiś kiepski dzień... cały dzień nic nie robiłam, jedynie tylko odkurzyłam, a cały czas chodziłam mega zmęczona... oczy mi normalnie leciały... albo taki dzień, albo ciśnienie miałam kiepskie, a nie zmierzyłam obym tylko mogła spać w nocy, bo inaczej jutro znów będę jak śnięta ryba

była Któraś ostatnio w kinie na czymś ciekawym i poleca?? bo może byśmy się przeszli z Sz. do kina, ale jakoś nie bardzo wiemy na co...
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-11-12 o 21:02
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:01   #87
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Anusiak- gratulacje kochana wiedziałam , ze dasz radę.

Masz już takie body? dobrze sie nosza?
Co najlepsze ostatnio zamawiałam rajstopy od tego samego sprzedawcy co za zbieg okolicznosci
Dziękować
Miałam już takie, tylko z krótkim rękawem, bardziej takim do łokcia. Super się nosi - tzn nie ugniatają między nogami, pewnie się trzymają i nawet łatwo i wygodnie sie zapina
No popatrz jaki zbieg okoliczności. Ja w ostatniej chwili go wypatrzyłam, bo miałam kupować u innego ale uciekła mi aukcja z tym modelem z golfem.

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
ANusiu super te body są. A rajstopki bardzo fajne. Ja ostatnio kupiłam rajstopy w kolorze butelkowej zieleni, siwego, chabrowym i zgniłej zieleni. Chyba mam manie...
Ja też 3 częsci nie widziałam, troszkę wynudziłam sie..
.
No to witaj w gronie rajstopomaniaczek Ja samych siwych mam z 5 odcieni

dzastuś - dziękuję jak ja dawno w kinie nie byłam ... A to z pogodą jest coś nie tak. Ja dziś też taka śnięta jestem, nawet 2 kawy wypiłam (to nic że mnie do teraz żołądek boli, bo nie powinnam tyle pić kawy )

małż mnie wzywa do pierzynek Dobra, nie skończę prasowania
paaaaa....

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-11-12 o 21:05
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 09:12   #88
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

aaaaaaaa nowy watek!

ja sie tylko zamelduje i nadrobie w poniedzialek..
niestety u nas na wsi netu brak

ps. kotek kurde nie wiedzialam ze juz urodzilas!!!! gdzies przegapilam takiego newsa??!!!! GRATULACJE!!!!!!

piekna pyzunia
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 09:39   #89
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

hej gwiazdy z ranka
dopiero zwlekam sie z wyrka
czas zabrac sie za sprzatanie
muszę umyć ten smalec co mam na głowie
i pomyśleć co zrobić z tego piersiątka na obiad- może deVolaie ?

w koncu kupiłam praskę do ziemniaków i dziś zrobię kluski śląskie :P

po obiedzie pojedziemy z Ł. do Wrocka- do Casto i BRW- może wybierzemy jakieś meble i zrobia nam pod nie projekt kuchni.
z resztą czas się już rozglądać.

w drodze powrotnej może pojedzimy do kina?
musze sprawdzic czy cos fajnego graja

Pewnie tu dziś pustki będą - jak to w sobotę, ale jakby któras chciała mi potowarzyszyc przy sprzątaniu i gotowaniu to zapraszam

aaaaaaaa kupiłam ostatnio w Stonce bambusika śliczny jest!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 11:34   #90
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
dzastuś - dziękuję jak ja dawno w kinie nie byłam ... A to z pogodą jest coś nie tak. Ja dziś też taka śnięta jestem, nawet 2 kawy wypiłam (to nic że mnie do teraz żołądek boli, bo nie powinnam tyle pić kawy )
czyli nie tylko mi było wczoraj czegoś brak
ale dziś dużo lepiej fakt, że sobie pospałam... a u Ciebie??

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
aaaaaaaa kupiłam ostatnio w Stonce bambusika śliczny jest!
tego w doniczce?? mam nadzieję, że będą jeszcze we wtorek, bo też chcę go mieć uwielbiam bambusy - jedyne żywe badylki, które wytrzymują moją antykwiatową rękę
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.