Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 20:49   #121
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej Laseczki

Izulku jestem jazdy mnie wykańczają i jeszcze droga powrotna do domu ehhhh, zmieniłam autobus na tramwajkę i dojeżdżam godzinę szybciej. Jedyny plus, że mam kiedy książke czytać hehhe, jestem za połową a zaczęłam w zeszły piątek i powiem Wam, że coraz bardziej mi się podoba jazda fajnie się czuję za kierownicą

Aguniu brawa dla psiaka ale jeszcze większe dla Was masz jakieś zdjęcia? Może coś byś nam pokazała

Malutka heheh ale ja jeszcze żadnej teorii nie zdawałam fajnie, że wróciłaś do nas

Kacha narobiłaś mi smaka na kapuśniaka i oddawaj czerwoną torbę! Świetna jest

Asiuk no to teraz liczymy, że będziesz częściej u nas

Anusia jak tam pierwsza jazda? Pierwsze koty za płoty

jak mnie dziś buty odgniotły w pięty, ledwo doszłam do domu, z przystanku to wracałam prawie, że na palcach wymoczyłam je teraz, nasmarowałam mazidłami i niech odpoczywają....
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:54   #122
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

W imieniu Shiro dziękuję za komplementy

Izazuśka co do dzieciaka to mam nadzieję, że tak Pies to naprawdę niezła szkoła przed dzieckiem. A ja ostatnio mam straszne wyrzuty sumienia, bo przez to zamieszanie z przeprowadzką i załatwianiem miliona spraw psiak był trochę na bok odstawiony. Ale teraz mu to wynagrodzę.

Monik mam zdjęcia ale... na kompie szwagra. Nie mieliśmy ze sobą żadnej karty pamięci, a aparat pożyczaliśmy od niego bo ma lepszy obiektyw. Próbowaliśmy je mailem wysłać, ale nie doszły No i teraz czekamy aż szwagier się zbierze. A już mnie na forum owczarkowym też męczą o zdjęcia
A tak w ogóle to mam pytanie do Ciebie - gdzie Wy w Krakowie mieszkacie? Jak nie chcesz tu pisać to daj znać na priw

Izuś ja to się zadomowiłam tu szybko Tylko chciałabym, żeby te wszystkie pudła już magicznym sposobem zniknęły
Wyspana jestem, tym bardziej, że jak nie muszę już poświęcać pół h na dojście do pracy to mogę dłużej pospać
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-11-16 o 20:57
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:13   #123
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Aguniu czyli zdani jesteście na łaskę szwagra Może go popędźcie troszkę na maila pewnie nie doszły bo były "ciężkie" i mogły się nie zmieścić.
Dużo jeszcze do rozpakowania zostało?

mieszkamy na Bieżanowie- taki drugi koniec Krakowa od Was
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:14   #124
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

obejrzalam seriale
dziadyga gra
wykąpałam się już i łeb mi schnie!
z tym pióropuszem to pół dnia trzeba się suszyć

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
A tam, gadasz. To czemu na pozostałych fotach wyglądasz całkiem sexi i bardzo zgrabnie? Nie czaruj mnie tu.
Zakupki fajne. Groszkowa bluzka i bandażowa spódniczka ukradziona.
mrrrrrrr
dzięęęęki aleś mnie dowartościowała
<ostatnio mam stolca przez zapasienie >
przyznaje- zakupki fajne
polecam groszkową bluzkę- wygląda bosko!!
czyż nie?
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Witam małpiszonki, szczególnie te, ktore zaginęły w akcji i teraz w glorii chwały powróciły czyli Asiuka i Malutką.
Agunia gratuluję dobrego występu psiaka Ciekawe czy dzidziusia tez tak wychowacie
Kasieńka - wyblakłe spodnie, "ledzinsy" i inne takie ci nie pasują. Nie oblekaj swojego zadu w takie "wynalazki" Mówię Ci to ja: ciotkobabcia Izazusia . Aha- i prosim bardzo o miseczkę kapuśniaczku
Daget- ja wiem że kuchnia jest super ale powiem Wam w sekrecie, że na żywo wygląda znacznie lepiej Ja do tej ze zdjec nie byłam przekonana , bałam się że wenge zmniejszy lokal a tu miła niespodzianka była

Serwuję kawkę z mukki i ulubione "ptasie mleczko"Łukasza Kasieńki- tzn z obornickiego Misia


Ps. Ja muszę sprostować- ja tylko użyłam w jednym poście sformułowania "są pm-ki jest impreza" a Dagecik zaproponowała to na tytuł wątku. . Okej koniec sprostowania
babkociotko moze tak na gg bys sie odezwala a nie sie tam kamuflujesz w tej chałupie?
chcesz kapuśniak? to zapraszam!
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

Izulku jestem jazdy mnie wykańczają i jeszcze droga powrotna do domu ehhhh, zmieniłam autobus na tramwajkę i dojeżdżam godzinę szybciej. Jedyny plus, że mam kiedy książke czytać hehhe, jestem za połową a zaczęłam w zeszły piątek i powiem Wam, że coraz bardziej mi się podoba jazda fajnie się czuję za kierownicą

Aguniu brawa dla psiaka ale jeszcze większe dla Was masz jakieś zdjęcia? Może coś byś nam pokazała

Malutka heheh ale ja jeszcze żadnej teorii nie zdawałam fajnie, że wróciłaś do nas

Kacha narobiłaś mi smaka na kapuśniaka i oddawaj czerwoną torbę! Świetna jest

Asiuk no to teraz liczymy, że będziesz częściej u nas

Anusia jak tam pierwsza jazda? Pierwsze koty za płoty

jak mnie dziś buty odgniotły w pięty, ledwo doszłam do domu, z przystanku to wracałam prawie, że na palcach wymoczyłam je teraz, nasmarowałam mazidłami i niech odpoczywają....
bidulko- wiem co to obtarte kopyta
mi za chwile wyskakuja pecherze z woda
jelsli Ci wyskoczą to pamiętaj żeby je poprzebijac igłą na wylot i wypuscic wodę- inaczej jutro nie ubierzesz butów

co do torby to nie moglam sie zdecydowac na kolor!
byla jeszcze taka sama granatowa, szara, czarna i bezowa! wszystkie piekne!!!!!!!
wzielam czerwona bo czerwonej nie mialam

super, że coraz lepiej ida Ci jazdy!
powtarzam się , ale ZAZDROSZCZE!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:19   #125
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Aguniu czyli zdani jesteście na łaskę szwagra Może go popędźcie troszkę na maila pewnie nie doszły bo były "ciężkie" i mogły się nie zmieścić.
Dużo jeszcze do rozpakowania zostało?

mieszkamy na Bieżanowie- taki drugi koniec Krakowa od Was
Nie będę go popędzać, zaczął w tamtym tygodniu nową pracę, do tego ma studia i sporo na głowie, oszczędzę trochę chłopaka

Co do rozpakowywania to już przestałam to kontrolować. Część rzeczy idzie do piwnicy, część to jeszcze nie wiem gdzie. Się zobaczy czy dużo jak w końcu będziemy mieli klucze od piwnicy

Bieżanów to faktycznie kawałek od nas, ale jak coś to widzę obwodnicą można troszkę nadrobić Tak tu kminie kiedy by się na jakąś kawkę umówić
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:30   #126
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

bidulko- wiem co to obtarte kopyta
mi za chwile wyskakuja pecherze z woda
jelsli Ci wyskoczą to pamiętaj żeby je poprzebijac igłą na wylot i wypuscic wodę- inaczej jutro nie ubierzesz butów

co do torby to nie moglam sie zdecydowac na kolor!
byla jeszcze taka sama granatowa, szara, czarna i bezowa! wszystkie piekne!!!!!!!
wzielam czerwona bo czerwonej nie mialam

super, że coraz lepiej ida Ci jazdy!
powtarzam się , ale ZAZDROSZCZE!!
1.hehhee dzięki za zrozumienie tyle, że mnie nawet nie tyle, co obtarły a obgniotły, coś mi się wkładka chyba wytarła (bo to z zeszłego roku buciory) i miałam wrażenie jakby mi się szpilki wbijają w pięty pęcherzy nie mam, na szczęście ufffff

2.czerwony najlepszy kolor! i to taki fajny, żywy kolorek

3. nie ma co zazdrościć a samemu się wziąć


Aguniu no obwodnicą to rach-ciach, szybciutko w 20min zajeżdżaliśmy do weta, bo pisałam Ci, że jeździmy do takiego koło Was
kawka powiadasz no to trzeba ustalić jakąś datę
a na zdjęcia poczekam.... nie mamy wyjścia hehhe znalazłam tylko na echu jakieś video i zdjęcia ale niestety Was nie upatrzyłam
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:32   #127
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

Izulku jestem jazdy mnie wykańczają i jeszcze droga powrotna do domu ehhhh, zmieniłam autobus na tramwajkę i dojeżdżam godzinę szybciej. Jedyny plus, że mam kiedy książke czytać hehhe, jestem za połową a zaczęłam w zeszły piątek i powiem Wam, że coraz bardziej mi się podoba jazda fajnie się czuję za kierownicą

jak mnie dziś buty odgniotły w pięty, ledwo doszłam do domu, z przystanku to wracałam prawie, że na palcach wymoczyłam je teraz, nasmarowałam mazidłami i niech odpoczywają....
Wykańczają Ci, a jednocześnie je lubisz...no podoba mi się to. A do tego masz czas na czytanie książek...ah Ty to jesteś.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
W imieniu Shiro dziękuję za komplementy

Izuś ja to się zadomowiłam tu szybko Tylko chciałabym, żeby te wszystkie pudła już magicznym sposobem zniknęły
Wyspana jestem, tym bardziej, że jak nie muszę już poświęcać pół h na dojście do pracy to mogę dłużej pospać
Abrakadabra
Jak przeprowadziłam sie do K. to na początku kilka nocek nie mogłam spać, ciężko mi było się przestawić, tym bardziej, że dobijały mnie 2 cykajace zegarki..myślałam, ze oszaleję. Po jakimś czasie "ukatrupiłam" zegarki i wysypiam sie doskonale...

kasienko chyba nie trzeba Cię dowartościowywać, co? A groszkowa super, ale ja wzięłam w panterkę z tego fasonu. Kocham ją.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 21:35   #128
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej Żoneczki

Dopiero wtorek a ja już mam dosyć i chcę weekend. Przez tą szkołę jakoś weekend mi przeleciał i wogóle go nie odczułam. W niedziele pojechaliśmy jeszcze do Wrocławia na groby bo R. ma tam rodzinę a na WŚ nie byliśmy. Wpadliśmy też do kuzyna R. na obiad no i dzień przeleciał. Nawet na galerie i shopping czasu nie starczyło.

Piątkowy egzamin komputerowy zdałam
A dziś jestem po pierwszej jeździe - masakra noga mnie boli i co najlepsze prawa (a podobno zawsze po pierwszym razie lewa boli). Umówiłam się z instruktorem na rynku, mówię mu że nigdy nie siedziałam jeszcze za kółkiem, a on kilka zdań, przykładów na sucho i do mnie, że sama pojadę na plac i to praktycznie przez całe miasto Przeżyłam chrzest bojowy, szło mi tragicznie, co prawda samochód mi nie zgasł ani razu ale za to sprzęgło tak paliłam że smród był okropny W ogóle jestem w szoku jeszcze, intensywne doznanie to było

agunia - gratuluję sukcesu Shiro na wystawie

kasieńka - co do mebli wenge - ja mam stół w pokoju z wenge i znać każdą plamę, wygląda super bez obrusu ale przez to że widać każdą paskudę na niej to go zasłaniam. Ale mi i tak kolor się bardzo podoba Twoje zestawy ubraniowe - jak najbardziej na topie, podobają mi się. Poza ostatnich - spodnie coś nie bardzo. A pierwszy zestaw to tak idealnie mój styl J a sie nie umiem coś przekonać do motywów rózy i innych kwiatków. A dostałam od koleżanki z Eng. rajstopki w motywem róż takich nadrukowanych jak na twoich bluzkach i nie wiem z czym je nosić Jak ty sexi wyglądasz w tej groszkowej bluzce

malutka - fajnie, że znów jesteś

dagunia - zaintrygowałaś mnie tym leżakującym ciastem piernikowym ja kilka lat z rzędu robię pierniki z tego samego przepisu ale ostatnio sobie przyrzekłam że w tym roku wypróbuję inny, może ten?

dzasta - ale miałaś dziś intensywny dzień ...

asuik - witaj znów

izulek - pokarzesz zakupki ?

izazusia - kupiłam sobie w biedzie wczoraj wszystko co polecałaś pudełka (tylko wybór już był słaby), rajstopki i te rureczki czekoladowo - pomarańczowe pyyyyycha zeżarłam całą paczkę w pracy

mooonik - mam nadzieje że ja też po kilku jazdach sie już tak oswoję jak ty
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:55   #129
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Wykańczają Ci, a jednocześnie je lubisz...no podoba mi się to. A do tego masz czas na czytanie książek...ah Ty to jesteś.


Jak przeprowadziłam sie do K. to na początku kilka nocek nie mogłam spać, ciężko mi było się przestawić, tym bardziej, że dobijały mnie 2 cykajace zegarki..myślałam, ze oszaleję. Po jakimś czasie "ukatrupiłam" zegarki i wysypiam sie doskonale...
no jakbyś jechała mpk w jedną stronę godzinę to też byś czytała książki, bo ileż można patrzeć na tą samą trasę

raaany jak jedziemy do teściów, w pokoju co śpimy są 3 takie tykające pierwszą rzeczą jaką robię jest powyjmowanie baterii z każdego

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
A dziś jestem po pierwszej jeździe - masakra noga mnie boli i co najlepsze prawa
hahaha czyli ostro gazowałaś mnie bolała lewa, zawsze mnie boli jak wracam do domu
oswoisz się na pewno, teraz już będzie coraz lepiej

mężu właśnie otworzył piwko i będziemy oglądać Dextera mamy dwa odcinki do nadrobienia więc zmykam
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:01   #130
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

moonik- mam nadzieje, ze niebawem do tej decyzji dojrzeję
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
kasienko chyba nie trzeba Cię dowartościowywać, co? A groszkowa super, ale ja wzięłam w panterkę z tego fasonu. Kocham ją.
wbrew pozorom jestem strasznie zakompleksiona
nie mów, że taka była w panterkę????????????
czemu jej nigdzie nie widziałam??
chyba coś mi tu ściemniasz
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Hej Żoneczki

Dopiero wtorek a ja już mam dosyć i chcę weekend. Przez tą szkołę jakoś weekend mi przeleciał i wogóle go nie odczułam. W niedziele pojechaliśmy jeszcze do Wrocławia na groby bo R. ma tam rodzinę a na WŚ nie byliśmy. Wpadliśmy też do kuzyna R. na obiad no i dzień przeleciał. Nawet na galerie i shopping czasu nie starczyło.

Piątkowy egzamin komputerowy zdałam
A dziś jestem po pierwszej jeździe - masakra noga mnie boli i co najlepsze prawa (a podobno zawsze po pierwszym razie lewa boli). Umówiłam się z instruktorem na rynku, mówię mu że nigdy nie siedziałam jeszcze za kółkiem, a on kilka zdań, przykładów na sucho i do mnie, że sama pojadę na plac i to praktycznie przez całe miasto Przeżyłam chrzest bojowy, szło mi tragicznie, co prawda samochód mi nie zgasł ani razu ale za to sprzęgło tak paliłam że smród był okropny W ogóle jestem w szoku jeszcze, intensywne doznanie to było

agunia - gratuluję sukcesu Shiro na wystawie

kasieńka - co do mebli wenge - ja mam stół w pokoju z wenge i znać każdą plamę, wygląda super bez obrusu ale przez to że widać każdą paskudę na niej to go zasłaniam. Ale mi i tak kolor się bardzo podoba Twoje zestawy ubraniowe - jak najbardziej na topie, podobają mi się. Poza ostatnich - spodnie coś nie bardzo. A pierwszy zestaw to tak idealnie mój styl J a sie nie umiem coś przekonać do motywów rózy i innych kwiatków. A dostałam od koleżanki z Eng. rajstopki w motywem róż takich nadrukowanych jak na twoich bluzkach i nie wiem z czym je nosić Jak ty sexi wyglądasz w tej groszkowej bluzce
ale mialas weekend- nie zazdroszcze szczegolnie tej szkoły
Anusiak- masz wpierdziel!!!!!!! byłas we Wro i nie dalas znac ja tez bylam!!

sama mam ciemny stół teraz u siebie i wiem, że nigdy więcej!!
ale ja blat w tych meblach brałabym szary nie ciemny
czarne bylyby tylko fronty
dziekuje za mile słowa
co do rajstopek to smiało bym je zalożyła na Twoim miejscu
zależy w jakich kolorach są te rajtki pokaz to cos sie wymysli
jednolita sukienka na pewno do tego bedzie jak znalazł

lecę do siusiarni i spać!
najpierw tego dzieciaka z kompa zgonie
buziaki i kolorowych snów
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:21   #131
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

powróciłam o 20.30 do domu taka głodna, że żołądek do żeber mi przyrósł

po wizycie ok... stały tekst, że jestem "daleko w lesie", więc na szybszy poród się nie zapowiada

firanka - myślę, że fajnie wyszła. Oczywiście pokaże jak powieszę, ale to dopiero jak zacny małżonek znajdzie czas, żeby skrócić karnisz postaram się to uzyskać jak najprędzej

fryzura - hmmm... sama nie wiem... nie jestem w 100% zadowolona z pasemek ale co najgorsze babsko ubrudziło mi rozjasniaczem mój sweter i to w kilku miejscach... nawet nic nie powiedziała, dopiero w domu mama zauważyła mogła chociaż przeprosić mój fajny długaśny sweterek do leginsów musi iść do kosza wrrrrr...


Dagetku - a żebyś wiedziała, że książkowo... jestem przykładem do opisania w poradnikach

Izulku - kaktusy są tuż za bambusami

Kasienko - zakupki świetne ale torebaja mi się nie podoba a co do Twoich zestawów to te dwa "kfiatuszkowe" są świetne ja chcę taką bluzałkę w kwiatki

Anusia - no to za dalsze jazdy z każdą będzie coraz lepiej

moonik - zgarnij mężula do masażu stópek
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-11-16 o 22:24
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 22:28   #132
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
moonik- mam nadzieje, ze niebawem do tej decyzji dojrzeję

wbrew pozorom jestem strasznie zakompleksiona
nie mów, że taka była w panterkę????????????
czemu jej nigdzie nie widziałam??
chyba coś mi tu ściemniasz
Faktycznie ściemniam, mój komp jest taki prędziutki, ze szok, nie widziałam tego foto z groszkową, myslałam, że to te bluzeczki z bufkami...
Eee ja kce taką...
kasiu..każdy ma jakiś kompleks, no chyba, ze jest jakimś cudem świata i nie ma...
I tu nie wywijaj sie niczym, czekam na kolejne propozycje zestawików.
W tej groszkowej to wyglądasz cudacznie

Anusiu Ty rajstopomaniaczką..oddawa j te rajtki w kwiaty. A zakupki może zaraz wstawię, ale mój komp cos nawala, jakiś brak pamieci mi sie tu pokazuje...mam chyba za dużo fotek na kompie...

dzastinko gdzie Ty tam po lesie chodzisz...
Poka fryz ...nie bądź taka. A fryzjerkę zlać haczką i tyle.


Mąż na noc nie wróci...czyli wniosek jeden, szybko nie zasnę.


A tu zakupki.
Buty, spodnie bawełniane z poprzednich zakupków i bluzeczki.
Załącznik 3537411Załącznik 3537412
Załącznik 3537410Załącznik 3537413
Załącznik 3537414

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-16 o 22:49
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:33   #133
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Moniś to jakoś się na priw musimy zgadać, tylko to tak najprędzej za jakieś 2 tyg, bo musimy się tu jeszcze urządzić nieco.
A co do wystawy, to jakaś telewizja chciała ze mną wywiad przeprowadzać ale odmówiłam Nie lubię siebie oglądać w tv.
A potem podeszła do mnie jakaś babka z bobaskiem i spytała czy mogą sobie zdjęcie z nami zrobić. Bałam się troszkę, żeby Shiro nie skoczył do tego dzieciaka, ale był grzeczny i tylko go powąchał i.. dał mu buziaka Dzieciaczek się troszkę zdziwił, chyba nie bardzo wiedział co się dzieje

Co do zegarków to powiem Wam tak - jako wnuczka zegarmistrza sama nienawidzę tykających zegarków w nocy! Nie usnę przy takich i też zawsze wyciągam baterie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:56   #134
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Moniś to jakoś się na priw musimy zgadać, tylko to tak najprędzej za jakieś 2 tyg, bo musimy się tu jeszcze urządzić nieco.
A co do wystawy, to jakaś telewizja chciała ze mną wywiad przeprowadzać ale odmówiłam Nie lubię siebie oglądać w tv.
A potem podeszła do mnie jakaś babka z bobaskiem i spytała czy mogą sobie zdjęcie z nami zrobić. Bałam się troszkę, żeby Shiro nie skoczył do tego dzieciaka, ale był grzeczny i tylko go powąchał i.. dał mu buziaka Dzieciaczek się troszkę zdziwił, chyba nie bardzo wiedział co się dzieje

Co do zegarków to powiem Wam tak - jako wnuczka zegarmistrza sama nienawidzę tykających zegarków w nocy! Nie usnę przy takich i też zawsze wyciągam baterie
Łeee tam szkoda, że odmówiłaś, byśmy Cię w tv obejrzały..
A Shiro jaka kulturka, buziaczek dla dziecka..musiało to słodko wyglądać.
Ja też zegarki unieszkodliwiam. Teściowa teraz ma na głowie, co z nimi zrobić, bo skoro u nas nie cykaja, to trzeba je przewiesić, ale gdzie... bo na pewno nie u nas w pokoju.. Jednego chce wyrzucić..podoba mi sie ta opcja, a drugi i tak nie cyka, bo baterie ukradłam, więc niech wisi sobie ładnie.. co mi tam.
Kawki poproszę, bo czuje sie jak orzech po zdeptaniu.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:39
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 06:35   #135
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

hej ho z rańca!

Izyda
- jaki gorsecik sam sexior
aaaaaaaaaaaa to o tą bluzałkę chodzi ślepotko moja
bardzo fajne kozunki- sama sie czaje na płaskie do latania ale w kazdych wygladam jak kot w butach :/
nie jestem stworzona do płaskich butów :/

Dżasti- prosze się pokazać w nowym frycu! migusiem
sklecę jakiś zestawik i Wam wkleje z ta torbą- może jednak Ci sie spodoba
sama na zdjeciu nie jest jakas baaaardzo urokliwa- ale na tle płaszcza ... mrrr

**
dziewczynki lece po świeżutką kawkę do kuchni- któraś chętna póki prezesowie nie wypili??
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:34   #136
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

CZĆ Mweczki.
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hej ho z rańca!

Izyda
- jaki gorsecik sam sexior
aaaaaaaaaaaa to o tą bluzałkę chodzi ślepotko moja
bardzo fajne kozunki- sama sie czaje na płaskie do latania ale w kazdych wygladam jak kot w butach :/
nie jestem stworzona do płaskich butów :/

Dżasti- prosze się pokazać w nowym frycu! migusiem
sklecę jakiś zestawik i Wam wkleje z ta torbą- może jednak Ci sie spodoba
sama na zdjeciu nie jest jakas baaaardzo urokliwa- ale na tle płaszcza ... mrrr

**
dziewczynki lece po świeżutką kawkę do kuchni- któraś chętna póki prezesowie nie wypili??
Dzięki kasienko.
Ślepota jestem wiem...
Jak też wyglądam jak kot, bo dość krótkie nogi mam, ale do latania muszę mieć takie.
Jestem ciekawa tej torebki w zestawie. Masz tam jeszcze w zanadrzu jakieś zestawy...bo jak mi sie któryś podoba to sobie zapisuję.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:17   #137
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
U mnie po staremu, spróbuję za jakiś czas wrzucic fotki z mieszkania
Super ze sobie odpoczywasz, korzystaj z tego i czekamy na czestrze odwiedziny

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
daget kuchnia jak juz pisałam wyśmienita...domyziana, że sie tak wyrarzę. Jestem w szoku odnośnie tego dojrzewania ciacha, ide luknać, co to za przepis.

Zakupki sobotnie się udały. Kupiłam butki takie jak chciałam, niskie i długie, 2 bluzeczki i gorsecik.
, moj maz sie na niego napalil mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy . Ale masz super spodnie do tych bucikow

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Daget- ja wiem że kuchnia jest super ale powiem Wam w sekrecie, że na żywo wygląda znacznie lepiej Ja do tej ze zdjec nie byłam przekonana , bałam się że wenge zmniejszy lokal a tu miła niespodzianka była
No ladnie, i teraz sie takich rzeczy dowiaduje? Lobuzie jeden

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
jak mnie dziś buty odgniotły w pięty, ledwo doszłam do domu, z przystanku to wracałam prawie, że na palcach wymoczyłam je teraz, nasmarowałam mazidłami i niech odpoczywają....
Ojej to faktycznie nieciekawie, mam nadzieje ze dzis juz lepiej

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

polecam groszkową bluzkę- wygląda bosko!!
czyż nie?

co do torby to nie moglam sie zdecydowac na kolor!
byla jeszcze taka sama granatowa, szara, czarna i bezowa! wszystkie piekne!!!!!!!
wzielam czerwona bo czerwonej nie mialam
Slicznie w niej wygladasz i czaderska torebeczka

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
J a sie nie umiem coś przekonać do motywów rózy i innych kwiatków. A dostałam od koleżanki z Eng. rajstopki w motywem róż takich nadrukowanych jak na twoich bluzkach i nie wiem z czym je nosić

dagunia - zaintrygowałaś mnie tym leżakującym ciastem piernikowym ja kilka lat z rzędu robię pierniki z tego samego przepisu ale ostatnio sobie przyrzekłam że w tym roku wypróbuję inny, może ten?
Acch ja tez mam gdzies rajtki w duze niebieskie roze bardzo je lubie ale z racji tego ze poszlo mi w nich oczko nie do wszystkiego moge je ubrac . Przepisik znalazlam na jednym z blogow u dziewczyny, ktora ma tysiace przepisow na pierniki. No i gratuluje egzaminu i perwszej jazdy

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
po wizycie ok... stały tekst, że jestem "daleko w lesie", więc na szybszy poród się nie zapowiada
No to niezle , tylko zebys przeszla przez ten las

Ja mam grejfrucika, ktora chetna?
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:04   #138
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Super ze sobie odpoczywasz, korzystaj z tego i czekamy na czestrze odwiedziny

, moj maz sie na niego napalil mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy . Ale masz super spodnie do tych bucikow

No ladnie, i teraz sie takich rzeczy dowiaduje? Lobuzie jeden


Ojej to faktycznie nieciekawie, mam nadzieje ze dzis juz lepiej

Slicznie w niej wygladasz i czaderska torebeczka

Acch ja tez mam gdzies rajtki w duze niebieskie roze bardzo je lubie ale z racji tego ze poszlo mi w nich oczko nie do wszystkiego moge je ubrac . Przepisik znalazlam na jednym z blogow u dziewczyny, ktora ma tysiace przepisow na pierniki. No i gratuluje egzaminu i perwszej jazdy

Ja mam grejfrucika, ktora chetna?
Piernik takiej własnej roboty musi być pyszny... Trzeba będzie go wypróbować może, ale najpierw poczekam na Twoje recenzje z konsumowania...
Tak patrzę na to foto z tymi spodniami, czy ja nie wyglądam przypadkiem jak bym miała iśc na jazdę konną?... No nic!
Grejfrucikiem sie poczęstuję, ale najpierw idę usmażyć naleśniaki
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:31   #139
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
dzastinko gdzie Ty tam po lesie chodzisz...
Poka fryz ...nie bądź taka. A fryzjerkę zlać haczką i tyle.

nie pokaże
haczka to za mało za taką stratę dobrze, że to lumpeksowa zdobycz, ale i tak mi szkoda

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dżasti- prosze się pokazać w nowym frycu! migusiem
sklecę jakiś zestawik i Wam wkleje z ta torbą- może jednak Ci sie spodoba
sama na zdjeciu nie jest jakas baaaardzo urokliwa- ale na tle płaszcza ... mrrr
niet jakoś mi się nie podoba, to co jeszcze Was mam straszyć
to czekam na zestaw z torebajką

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jak też wyglądam jak kot, bo dość krótkie nogi mam, ale do latania muszę mieć takie.
Ty masz krótkie nogi?? nie przesadzaj

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No to niezle , tylko zebys przeszla przez ten las

Ja mam grejfrucika, ktora chetna?
oby
ja poproszę

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Tak patrzę na to foto z tymi spodniami, czy ja nie wyglądam przypadkiem jak bym miała iśc na jazdę konną?... No nic!

Grejfrucikiem sie poczęstuję, ale najpierw idę usmażyć naleśniaki
nie, mi się podobają te spodnie z butami jeszcze na takiej figurze
ja planowałam naleśniki, ale zwyciężyły pierogi z truskawkami -mrożonka oczywiście ale może naleśnika zrobię sobie na podwieczorek
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 12:40   #140
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Piernik takiej własnej roboty musi być pyszny... Trzeba będzie go wypróbować może, ale najpierw poczekam na Twoje recenzje z konsumowania...
Tak patrzę na to foto z tymi spodniami, czy ja nie wyglądam przypadkiem jak bym miała iśc na jazdę konną?... No nic!
Grejfrucikiem sie poczęstuję, ale najpierw idę usmażyć naleśniaki
taki look jest modny dobrze wyglądasz
ja jestem dzisiaj tez w takich narciarach i w czarnych kozunach i wyglądam nieco "konno" bądź "konnie" <?>
i do tego moja cierwona toreba

łeb mi dziś wygniotło vel busz afrykański, bo zasnelam z mokrym troche

cały dzien mysle dzis nad rozplanowaniem mojego aneksu kuchennego i mam juz wode z mózgu!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:10   #141
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Cześć

nie pokaże
haczka to za mało za taką stratę dobrze, że to lumpeksowa zdobycz, ale i tak mi szkoda

niet jakoś mi się nie podoba, to co jeszcze Was mam straszyć
to czekam na zestaw z torebajką

Ty masz krótkie nogi?? nie przesadzaj

nie, mi się podobają te spodnie z butami jeszcze na takiej figurze
ja planowałam naleśniki, ale zwyciężyły pierogi z truskawkami -mrożonka oczywiście ale może naleśnika zrobię sobie na podwieczorek
Nie bądź taka Żuczku, pokaż fryz... Co tam kolorek sie nie podoba, czy o co chodzi?
A nogi nie sa az takie krótki, no, ale tak w płaskich butach to wyglądają no całkiem normalnie, mega długich też nie mam.
Naostrzyj haczkę i idź odwiedzić tą fryzjerkę.
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
taki look jest modny dobrze wyglądasz
ja jestem dzisiaj tez w takich narciarach i w czarnych kozunach i wyglądam nieco "konno" bądź "konnie" <?>
i do tego moja cierwona toreba

łeb mi dziś wygniotło vel busz afrykański, bo zasnelam z mokrym troche

cały dzien mysle dzis nad rozplanowaniem mojego aneksu kuchennego i mam juz wode z mózgu!
A to takie buty...czyli w porządku...mogę wyjść na ulicę. ufff Wcześniej nie zauważyłam, ze to może tak wyglądać a'la "konno".

Zjadłam naleśniki, daget masz jeszcze tego grejfrutka?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:17   #142
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Piernik takiej własnej roboty musi być pyszny... Trzeba będzie go wypróbować może, ale najpierw poczekam na Twoje recenzje z konsumowania...
Tak patrzę na to foto z tymi spodniami, czy ja nie wyglądam przypadkiem jak bym miała iśc na jazdę konną?... No nic!
Grejfrucikiem sie poczęstuję, ale najpierw idę usmażyć naleśniaki
Heheh, a to przebiegla istota . oooo zajadlabym nalesniaka, osobiscie szykuje sie do krokietow z kapusta i rydzami . Super wygladasz w tych portkach , jak juz mowilam

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ja planowałam naleśniki, ale zwyciężyły pierogi z truskawkami -mrożonka oczywiście ale może naleśnika zrobię sobie na podwieczorek
Mniam pierogi, mam ochote na pieczone ze szpinakiem tylko kiedy je zrobic

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
cały dzien mysle dzis nad rozplanowaniem mojego aneksu kuchennego i mam juz wode z mózgu!
A co Ty tam planujesz kobieto?


Izulek masz szczescie jeszcze kawalek zostal lap !!

Wysjkoczylam do banku i kupilam miesko na zupke, dzis bede gotowac ogorkowa z rydzykiem. Bo mnie naszlo

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-11-17 o 13:18 Powód: bo Iza chce grejfrucika
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:17   #143
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Jak ja się cieszę ze moda nie jest moją obsesją
Ja kobiety mam inny sposób by wyróżniać się wśród tłumu np na uczelni- idę tam gdzie nie ma konkurencji płci pieknej

Izka- strój mi się podoba Na takiej ładnej pupie wszystko dobrze leży

Częstuję kaweczką przepychotkową Dorzucę wczorajsze ptasie i pomarańcze. A Daget ukradnę grejpfruta
Daget- no na serio- na zdjęciach fajnie ale jak ujrzałam na własne astygmatyczne oczy to zaskoczyło mnie jak zgrabnie powiekszyliście przestrzeń ciemnymi meblami. Byłam zaskoczona. Ja tak mam ze do wielu rzeczy przekonam się jak je zobaczę. Albo wręcz przeciwnie. Nienawidzę wnętrz a'la muzeum-patrz ale nie dotykaj. Mam znajomyc ktorzy odstawili sobie super chałupę, podłogę zrobili z drewna egzotycznego , gościom każą buty ściągać już przed domem bo się uszkodzi. A jak dostali chodzik dla malucha to zaastanawiali sie czemu nie kupiono takiego z gumowymi kółkami bo to im podłogę zarysuje. Jakoś ilość wizyt u nich spadła drastycznie...
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:21   #144
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Daget- no na serio- na zdjęciach fajnie ale jak ujrzałam na własne astygmatyczne oczy to zaskoczyło mnie jak zgrabnie powiekszyliście przestrzeń ciemnymi meblami. Byłam zaskoczona. Ja tak mam ze do wielu rzeczy przekonam się jak je zobaczę. Albo wręcz przeciwnie. Nienawidzę wnętrz a'la muzeum-patrz ale nie dotykaj. Mam znajomyc ktorzy odstawili sobie super chałupę, podłogę zrobili z drewna egzotycznego , gościom każą buty ściągać już przed domem bo się uszkodzi. A jak dostali chodzik dla malucha to zaastanawiali sie czemu nie kupiono takiego z gumowymi kółkami bo to im podłogę zarysuje. Jakoś ilość wizyt u nich spadła drastycznie...
jakbym mojego G. slyszala on nie znosi wnetrz ala Ludwik XVI . Zazwyczaj takie chalupy nie maja duszy..... I jest tam strasznie zimno bryyy....
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:40   #145
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Heheh, a to przebiegla istota . oooo zajadlabym nalesniaka, osobiscie szykuje sie do krokietow z kapusta i rydzami . Super wygladasz w tych portkach , jak juz mowilam

Wysjkoczylam do banku i kupilam miesko na zupke, dzis bede gotowac ogorkowa z rydzykiem. Bo mnie naszlo
Ojj wybacz, jeszcze torszkę i poczęstujesz na wątku, to sie oceni, czy zrobić go.
Ogórkową uwielbiam, ale z rydzykiem?? Pomidorówkę z rydzykiem owszem, ale ogórkową..z podziwu wyjść nie mogę
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę ze moda nie jest moją obsesją
Ja kobiety mam inny sposób by wyróżniać się wśród tłumu np na uczelni- idę tam gdzie nie ma konkurencji płci pieknej

Izka- strój mi się podoba Na takiej ładnej pupie wszystko dobrze leży

Częstuję kaweczką przepychotkową Dorzucę wczorajsze ptasie i pomarańcze. A Daget ukradnę grejpfruta
Daget- no na serio- na zdjęciach fajnie ale jak ujrzałam na własne astygmatyczne oczy to zaskoczyło mnie jak zgrabnie powiekszyliście przestrzeń ciemnymi meblami. Byłam zaskoczona. Ja tak mam ze do wielu rzeczy przekonam się jak je zobaczę. Albo wręcz przeciwnie. Nienawidzę wnętrz a'la muzeum-patrz ale nie dotykaj. Mam znajomyc ktorzy odstawili sobie super chałupę, podłogę zrobili z drewna egzotycznego , gościom każą buty ściągać już przed domem bo się uszkodzi. A jak dostali chodzik dla malucha to zaastanawiali sie czemu nie kupiono takiego z gumowymi kółkami bo to im podłogę zarysuje. Jakoś ilość wizyt u nich spadła drastycznie...
Izuś ja też obsesji nie mam, lubie jak coś mi się podoba, ale do tego jest wygodne. Czasem mój mąż szoku dostaje, bo różne rzeczy zakładam, ale przywykł... Są rzeczy modne, których bym nie ruszyła patykiem...więc wszytsko mam w normie...cheba
CO do wnętrz, to nie wyobrażam sobie, jak można żyć w mieszkaniu, gdzie wszystko jest do patrzenia tylko..

Ale za oknem okropnie...

Dziewczyny mam uszykowane foto w okularkach, tych kujonkach, ale kurdę boję sie, że sie będziecie śmiać.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:48   #146
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ojj wybacz, jeszcze torszkę i poczęstujesz na wątku, to sie oceni, czy zrobić go.
Ogórkową uwielbiam, ale z rydzykiem?? Pomidorówkę z rydzykiem owszem, ale ogórkową..z podziwu wyjść nie mogę

Dziewczyny mam uszykowane foto w okularkach, tych kujonkach, ale kurdę boję sie, że sie będziecie śmiać.
Nooo u nas w domku sie jada z rydzykiem, moj maz tez byl zdziwiony bo u nich tylko z ziemniorami. A ja tam z rydzykiem uwielbiam. A pomidorowka z rydzykiem ugotowanym w wsrodku jest mega wypasiona, az rydzyk musi popekac po bogach. Hehehe moje takie male zboczenia kulinarne

A zdjecia DAWAJ!!!!
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:11   #147
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izulka dawaj kujonkowe zdjęcie
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:20   #148
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Nooo u nas w domku sie jada z rydzykiem, moj maz tez byl zdziwiony bo u nich tylko z ziemniorami. A ja tam z rydzykiem uwielbiam. A pomidorowka z rydzykiem ugotowanym w wsrodku jest mega wypasiona, az rydzyk musi popekac po bogach. Hehehe moje takie male zboczenia kulinarne

A zdjecia DAWAJ!!!!
U nas też sie jada z ziemniakami ogórkową. A pomidorówkę u teściów jemy z makaronem , choć K woli rydzyk, z kolei tego sie nauczył jeść u nas.
Wstawię zaraz do albumu. Chciałabym żebyście napisały, czy nie są za duze dla mnie i w ogóle czy mi pasiują....co? Zapraszam...



daget, Kiniu dziękuje ślicznie za opinie, Wam mogę ufać, bo jak wstawię na nk, to nikt szczerze nie napisze, ze nie pasują ...kochane jesteście. A jedno foto chyba sie skuszę i jednak wstawię na nk..zobaczymy co będzie, najwyzej mnie ze znajomych wykasują..heh

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:49
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:18   #149
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hello

u Was też tak paskudnie dziś? Tak mnie łeb od rana boli że szok, nawet tabla nie pomogła

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

po wizycie ok... stały tekst, że jestem "daleko w lesie", więc na szybszy poród się nie zapowiada
bylebyś nie utknęła w tym lesie za długo

fryzjerkę bym zatukła a nie miałaś tej pelerynki? jak to się stało, że na sweterek się dostał rozjaśniacz?
stópki wymasowane.. i nie tylko one


Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Moniś to jakoś się na priw musimy zgadać, tylko to tak najprędzej za jakieś 2 tyg, bo musimy się tu jeszcze urządzić nieco.
no się zgadamy teraz już będzie łatwiej hehe, boście są na miejscu

a jak się mężowi podoba w nowym miejscu?

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jak też wyglądam jak kot, bo dość krótkie nogi mam, ale do latania muszę mieć takie.
co jak co, ale że wyglądasz jak kot to bym nie powiedziała
spodnie z butkami faktycznie trochę "konno" wyglądają, ale fajnie jest

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość

Ojej to faktycznie nieciekawie, mam nadzieje ze dzis juz lepiej
już lepiej, chodzę normalnie

następna co mi smaka na zupkę robi u mnie ogórkowa też z ryżykiem
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:31   #150
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejka

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jakoś do Was w końcu trafiłam. Od tygodnia jestem na L4, więc pewnie zajrzę tutaj częściej. Nic mi nie jest, ale lekarz mnie namówił, żebym sobie odpoczęła.

U mnie po staremu, spróbuję za jakiś czas wrzucic fotki z mieszkania
super, że jesteś i będziesz częściej
z niecierpliwością czekam na foteczki

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
powiem Wam, że coraz bardziej mi się podoba jazda fajnie się czuję za kierownicą

jak mnie dziś buty odgniotły w pięty, ledwo doszłam do domu, z przystanku to wracałam prawie, że na palcach wymoczyłam je teraz, nasmarowałam mazidłami i niech odpoczywają....
to super
współczuję, ale doczytałam , że mężuś wymasował to pewnie już o niebo lepiej
u nas też sie brzydko zrobiło popołudniu

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Piątkowy egzamin komputerowy zdałam
A dziś jestem po pierwszej jeździe - masakra noga mnie boli i co najlepsze prawa (a podobno zawsze po pierwszym razie lewa boli). Umówiłam się z instruktorem na rynku, mówię mu że nigdy nie siedziałam jeszcze za kółkiem, a on kilka zdań, przykładów na sucho i do mnie, że sama pojadę na plac i to praktycznie przez całe miasto Przeżyłam chrzest bojowy, szło mi tragicznie, co prawda samochód mi nie zgasł ani razu ale za to sprzęgło tak paliłam że smród był okropny W ogóle jestem w szoku jeszcze, intensywne doznanie to było
zdanego egzaminu
za dalsze jazdy, na pewno będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
po wizycie ok... stały tekst, że jestem "daleko w lesie", więc na szybszy poród się nie zapowiada

firanka - myślę, że fajnie wyszła. Oczywiście pokaże jak powieszę, ale to dopiero jak zacny małżonek znajdzie czas, żeby skrócić karnisz postaram się to uzyskać jak najprędzej

fryzura - hmmm... sama nie wiem... nie jestem w 100% zadowolona z pasemek ale co najgorsze babsko ubrudziło mi rozjasniaczem mój sweter i to w kilku miejscach... nawet nic nie powiedziała, dopiero w domu mama zauważyła mogła chociaż przeprosić mój fajny długaśny sweterek do leginsów musi iść do kosza wrrrrr...
to super, że ok
czekam na foteczki firanki i fryzurki no nie bądź taka pokaż się
to co ta fryzjerka nie założyła Ci folii ochronnej albo pelerynki??

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
A tu zakupki.
Buty, spodnie bawełniane z poprzednich zakupków i bluzeczki.
Załącznik 3537411Załącznik 3537412
Załącznik 3537410Załącznik 3537413
Załącznik 3537414
super Izuś, laska z Ciebie, że hej!
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.