Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 11:01   #181
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześc!

Zrobię sobie za chwilę kawę i zabieram się za sprzątanie.

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Asiuk poród zbliża się wielkimi krokami...
za rozpakowanie w terminie
niepamiętam czy pisałaś, wiecie co będzie?? imiona wybrane?
Jeszcze nie mamy wszystkich rzeczy, jutro wybieramy się na pierwsze zakupy dla bejbika (mamy dużo ciuszków używanych, wózek, komodę z przewijakiem i łóżeczko po mojej siostrzenicy).
Będzie córcia, imię - Ewa. Drugiego nie mamy na razie.
Czy drugie jest potrzebne tylko do chrztu, czy ogólnie nadaje się je już w urzędzie?

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
O super, ale byloby fajnie jakbys zaczela rodzic na kursie. A na kiedy masz termin?
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
a na kiedy dokładnie masz termin?? po suwaczku widzę, że jeszcze troszkę, tak więc spoko
Termin mam na 19. stycznia, więc czasu jest sporo, ale śmieję się, że jestem ruchliwa i nie oszczędzam się zbytnio przy sprzątaniu, dlatego może zechce wyjśc wcześniej
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:15   #182
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mamy wszystkich rzeczy, jutro wybieramy się na pierwsze zakupy dla bejbika (mamy dużo ciuszków używanych, wózek, komodę z przewijakiem i łóżeczko po mojej siostrzenicy).
Będzie córcia, imię - Ewa. Drugiego nie mamy na razie.
Czy drugie jest potrzebne tylko do chrztu, czy ogólnie nadaje się je już w urzędzie?

Termin mam na 19. stycznia, więc czasu jest sporo, ale śmieję się, że jestem ruchliwa i nie oszczędzam się zbytnio przy sprzątaniu, dlatego może zechce wyjśc wcześniej
no to widze, że z wyprawki już macie sporo

my już mamy wszystko i od przyszłego tygodnia zaczynam biegać po schodach, sprzątać nie wiem tylko czy okna pomyję, bo jak mam słuchać od mojego zacnego małżonka jaka to ja nieodpowiedzialna jestem to chyba sam je będzie mył

dziecko nie musi mieć dwóch imion jeśli chcecie jedno to może być tylko Ewa no chyba, że chcecie dwa, to wtedy chyba musi mieć takie same imiona w kościelnych papierach i w urzędowych - przynajmniej tak mi się wydaje
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:40   #183
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Daget fajnie rozplanowaliście tą kuchnię
A dziekuje

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
witam się
i zmykam

miłego dnia
No to sie rozpisalas

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Cześć


ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz a jak uzbierasz dużo kluczy to...


ooo... fajnie no i miło ze strony przyjaciela, że o Was pamięta


dla zainteresowanych: w albumie na profilu foto firanki
bo zostaniesz KLUCZNIKIEM . Mamy swietnych przyjaciol . A firanki ide oblookac

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Będzie córcia, imię - Ewa. Drugiego nie mamy na razie.
Czy drugie jest potrzebne tylko do chrztu, czy ogólnie nadaje się je już w urzędzie?
Ja tez jestem styczniowa . Ewa sliczne imie, a co dwoch imion. To ja mam dwa w kazdym dokumencie, ale nadawanie drugiego imienia nie jest obligatoryjne. Lecz jesli nie zglosicie tego od razu w urzedzie to potem dziecko moze miec problemy z nieprecyzyjymi papierami.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:10   #184
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

CZC ŁOBUZY
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No jasne ze w szoku, a jakze mogloby byc inaczej . Hehe trza bylo sie tak nie moczyc, skora Ci nie odpadla?

Sie chwale..... jutro o 18:30 w CZestochowie przed Cudownym Obrazem nasz przyjaciel odprawi msze w naszej intencji. Ale sie wzruszylam
daget takich przyjaciół tylko pozazdrościć.
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
nam w tym miesiacu stuknęło 9 hezus- masakra!

aaaaaaaaaaa- skleroza nie boli
w albumie plany naszego gniazdka
chętne do pomocy??
kasienko ja nigdy mieszkania nie rozplanowywałam, wiec nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześc!

Pogoda tak paskudna, że aż się odechciewa wszystkiego
Czekam, aż mi małż załatwi antenkę do internetu, bo po remoncie mój komputer stoi w innym pokoju i już jest problem z kablem do routera

Ja dziś też zrobiłam zupkę - ale nie ogórkową, tylko krem z porów i cebuli, z grzankami Mamy jeszcze po kawałku lazanii z wczoraj, która wyszła bosko

Zapisaliśmy się dzisiaj do szkoły rodzenia w szpitalu, który sobie wybrałam. Zaczynamy od 2. grudnia, mam nadzieję, że nie urodzę w trakcie trwania kursu, bo będą musieli mi zwrócic częśc kasy

Jeśli chodzi o staż, to ja się mogę pochwalic, że nam pod koniec lipca stuknęło 10 lat bycia razem Aż trudno mi czasem uwierzyc, że tak to zleciało
U nas to chyba nawet nie ma żadnych kursów...a szkoda, bo chętnie bym kiedyś męża wyciagneła na takie cosik.
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam

taka rocznica wymaga opicia
stawiam czystą, whisky, malibu, winko czerwone lub naleweczkę od dziadka
Paulinko malibu poproszę. iii Wasze zdrowie.
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Bry
Nam w lutym stuknie 7 lat ło matulu

Izka jeszcze trochę jest przeziębiony, ale jest duża poprawa
NO nieźle z tymi stażami wygląda sytuacja...każda jakiś dłuższy okres czasu jest ze swoim mężem...
Zdrówka dla przystojniaka.
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Cześć

ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz a jak uzbierasz dużo kluczy to...

hmm... serio?? a ja myślałam, że z Ciebie to raczej taka wystrzałowa dziołcha

dla zainteresowanych: w albumie na profilu foto firanki
dzastinko mówisz poważnie, ze tak myślałaś, czy tylko żartujesz, bo cieżko tak trafić, jeśli sie nie rozmawia na żywo???
Jak ogólnie jak kogoś nie znam, to jestem bardzo nieśmiała, dopiero po jakimś czasie sie przekonuję do osoby. MOze tu takie wrażenie sprawiam, bo łatwiej na wątku pisac o różnych rzeczach czy być 'rozmownym" niż w rzeczywistości. Taka otwarta to jestem tylko dla tych, których bardzo dobrze znam. A tak jestem całkiem stonowana...co nei znaczy, ze nie lubię być zwariowana.


Dziewczyny wiadomość w klubie. :brzyda l:
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:28   #185
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

helllllol

podlaczyli mnie do swiata na tej naszej wsi

jak tylko bede miala wiecej czasu (musze jakis obiad obmyslic) to nadrobie zaleglosci!
ale doczytalam na szybko:
Asiuk termin mamy bardzo podobny ja mam na 20 stycznia
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:18   #186
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejka dziewczyny
dzisiaj się wyspałam mężul mine rano w pracy wyręczył i dopiero koło 14 przyszłam
A jutro idziemy na parapetówkę i nie wiem w co się ubrać
Będzie tak z 20 osób z czego znam może połowę
A druga sprawa to nie wiem co im do domu kupić to jest małżeństwo, kolega i jakaś irlandka Mąż się pytał kolegi to - oczywiście nic tylko flaszkę przynieście... no i tak wymyśliłam, że chyba storczyka im weźmiemy, bo to taki neutralny prezent dla wszystkich, postawią sobie w salonie i tyle...a ze sprzętów domowy to nie wiem co mają a czeg nie...
Dziewczyny jak myślicie??

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mamy wszystkich rzeczy, jutro wybieramy się na pierwsze zakupy dla bejbika (mamy dużo ciuszków używanych, wózek, komodę z przewijakiem i łóżeczko po mojej siostrzenicy).
Będzie córcia, imię - Ewa. Drugiego nie mamy na razie.
Czy drugie jest potrzebne tylko do chrztu, czy ogólnie nadaje się je już w urzędzie?

Termin mam na 19. stycznia, więc czasu jest sporo, ale śmieję się, że jestem ruchliwa i nie oszczędzam się zbytnio przy sprzątaniu, dlatego może zechce wyjśc wcześniej
o to sporo już macie
Super, że córcia Ewunia - ślicznie
Mi się wydaje, że drugie nie jest obowiązkowe... ja mam ale moje rodzeństwo ma tylko po jednym
To jeszcze 2 miesiące zostało, opewnie po świętach zaczniecie odliczać

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
podlaczyli mnie do swiata na tej naszej wsi

Asiuk termin mamy bardzo podobny ja mam na 20 stycznia
super, wkońcu częściej będziesz

o to faktycznie zbliżony może urodzicie twgo samego dni jak Agatka i Czekoladka

Izusia malibu leci - u Ciebie też jest co opijać zdróweczko
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:06   #187
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

My właśnie z psiurem wróciliśmy od weta, bo coś nam pokasływał i odchrząkiwał dziwnie. Jakieś zapalenie migdałków mu się przypałętało, na szczęście w łagodnej formie, dostał antybiotyk i dzisiaj zastrzyk.
Dobrze, że dzięki Monik wiedzieliśmy, że mam weta o dwa kroki od nas

No to tyle u nas. Poza tym w końcu weekend

Paulinko ja bym się baaaaaardzo z takiego storczyka cieszyła Ale ja mam fioła na ich punkcie. Moim zdaniem na prezent jest super
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 18:51   #188
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
helllllol

podlaczyli mnie do swiata na tej naszej wsi

jak tylko bede miala wiecej czasu (musze jakis obiad obmyslic) to nadrobie zaleglosci!
ale doczytalam na szybko:
Asiuk termin mamy bardzo podobny ja mam na 20 stycznia
katey ale Wam się fajnie złożyło z asiuk, ze macie podobny termin
CO tam obmyśliłaś na obiadek?
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
dzisiaj się wyspałam mężul mine rano w pracy wyręczył i dopiero koło 14 przyszłam
A jutro idziemy na parapetówkę i nie wiem w co się ubrać
Będzie tak z 20 osób z czego znam może połowę
A druga sprawa to nie wiem co im do domu kupić to jest małżeństwo, kolega i jakaś irlandka Mąż się pytał kolegi to - oczywiście nic tylko flaszkę przynieście... no i tak wymyśliłam, że chyba storczyka im weźmiemy, bo to taki neutralny prezent dla wszystkich, postawią sobie w salonie i tyle...a ze sprzętów domowy to nie wiem co mają a czeg nie...
Dziewczyny jak myślicie??

Izusia malibu leci - u Ciebie też jest co opijać zdróweczko
Paulinko to pijemy...co kto woli..
A dla męża za wyręczanie żony doskonałej.
Ja myśle, że bardzo dobry pomysł ze storczykiem. Storczyki chyba nie mogą sie znudzić..ja mam dwa, a mogłabym mieć 50 i też byłoby miło
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej

My właśnie z psiurem wróciliśmy od weta, bo coś nam pokasływał i odchrząkiwał dziwnie. Jakieś zapalenie migdałków mu się przypałętało, na szczęście w łagodnej formie, dostał antybiotyk i dzisiaj zastrzyk.
Dobrze, że dzięki Monik wiedzieliśmy, że mam weta o dwa kroki od nas

No to tyle u nas. Poza tym w końcu weekend
aguniu kolejny plus wyboru mieszkania w tamtym miejscu...wszystko pod ręką, nawet wet.


Słonka mam pytanie jaki poleciłybyście telefonik, bo mi wychodzi umowa i tak nie moge sie zdecydować...wiecie coś o noki c6 albo samsungu wave 533, ogólnie uważam, ze nie głupie, ale chciałabym znac jakąś opinie, bo w necie to ile negatywów, tyle pozytywów o nich. MOże policie jakieś swoje, które macie, co?? :pro si:

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-19 o 19:00
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:02   #189
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izuś no mężuś kochany, daje mi się wyspać
ile razy w niedzielę mówię jak wstaniesz to też mnie obudź - a on nigdy mnie nie budzi i czeka na dole ze śniadankiem a ja się budzę zazwyczaj koło 12

Ja ostatnio kupiłam sobie sony ericssona xperia mini pro i jest dość fajny, chociaż nie używam w nim tych wszystkich bajerów, internetu... też ma z boku wysuwaną klawiaturkę i bardzo fajnie się pisze smsy
a tych, które podałaś to nie znam...
dzięki dziewczyny, też myślę, że storczyk to fajny prezent i każdy chyba lubi storczyki
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2010-11-19 o 19:03
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:23   #190
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Izuś no mężuś kochany, daje mi się wyspać
ile razy w niedzielę mówię jak wstaniesz to też mnie obudź - a on nigdy mnie nie budzi i czeka na dole ze śniadankiem a ja się budzę zazwyczaj koło 12

Ja ostatnio kupiłam sobie sony ericssona xperia mini pro i jest dość fajny, chociaż nie używam w nim tych wszystkich bajerów, internetu... też ma z boku wysuwaną klawiaturkę i bardzo fajnie się pisze smsy
a tych, które podałaś to nie znam...
dzięki dziewczyny, też myślę, że storczyk to fajny prezent i każdy chyba lubi storczyki
Ale mnie załatwiłaś tą X-perią, wzdycham nad nim od kilku dni, ale w sklepie powiedzieli mi, ze mieli ten telefon, rok temu wzieła tlko jedna osoba i więcej nie pytał nikt. Stwierdzili, ze nic o nim nie wiedza i polecali inne...no, ewentualnie chcieli zamówić, zebym go sobie odejrzała. Powiedz mi coś więcej o nim, jak chodzi, dosć szybko, jak w porównaniu do poprzedniego Twojego telefonu chociażby. Ma jakies fajne gry, czy może takie cuda, jak np bajer dmuchnięcia świeczki. Zawiesiła CI się, pisz co CI przyjdzie do głowy, moze się skuszę...
Przepraszam, ze tak na wątku zaśmiecam o takich pierdołach.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-19 o 19:29
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:26   #191
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć Skarby

Dziś miałam kolejny egzam z informatyki będzie chyba na plus Wczoraj zdawałam poprawkę tego sprzed 2 tyg. co nie zdałam. Jeszcze tylko 3 i będzie z głowy.

Mąż zrobił mi niespodziankę i dokupił drugiego szczurka Mamy już dwa, dwie samiczki więc dzieci nie będzie na szczeście
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Zapisaliśmy się dzisiaj do szkoły rodzenia w szpitalu, który sobie wybrałam. Zaczynamy od 2. grudnia, mam nadzieję, że nie urodzę w trakcie trwania kursu, bo będą musieli mi zwrócic częśc kasy

Jeśli chodzi o staż, to ja się mogę pochwalic, że nam pod koniec lipca stuknęło 10 lat bycia razem Aż trudno mi czasem uwierzyc, że tak to zleciało
Ja myślałam że te szkoły rodzenia są darmowe tzn z NFZ
Gratuluję stażu
ładne imię - EWA

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiadomość w klubie.
Nieśmiała istotko Przy dzieciach się rozkręcisz
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
Asiuk termin mamy bardzo podobny ja mam na 20 stycznia
No proszę - znów będą dwie wizażanki razem rodzić
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
A jutro idziemy na parapetówkę i nie wiem w co się ubrać
Będzie tak z 20 osób z czego znam może połowę
A druga sprawa to nie wiem co im do domu kupić to jest małżeństwo, kolega i jakaś irlandka Mąż się pytał kolegi to - oczywiście nic tylko flaszkę przynieście... no i tak wymyśliłam, że chyba storczyka im weźmiemy, bo to taki neutralny prezent dla wszystkich, postawią sobie w salonie i tyle...a ze sprzętów domowy to nie wiem co mają a czeg nie...
Dziewczyny jak myślicie??
Jak dla mnie storczyk to super pomysł kwiatków - i to takich - nigdy dość
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 19:39   #192
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ale mnie załatwiłaś tą X-perią, wzdycham nad nim od kilku dni, ale w sklepie powiedzieli mi, ze mieli ten telefon, rok temu wzieła tlko jedna osoba i więcej nie pytał nikt. Stwierdzili, ze nic o nim nie wiedza i polecali inne...no, ewentualnie chcieli zamówić, zebym go sobie odejrzała. Powiedz mi coś więcej o nim, jak chodzi, dosć szybko, jak w porównaniu do poprzedniego Twojego telefonu chociażby. Ma jakies fajne gry, czy może takie cuda, jak np bajer smuchniecia świeczki. Zawiesiła CI się, pisz co CI przyjdzie do głowy, moze się skuszę...
Co ja Ci mogę napisać... zajarałam się tym telefonikiem, pobawiłam trochę a teraz tylko dzwonię i piszę smsy, reszty nieużywam zresztą jak zawsze.
Ma dużo opcji - 4 strony ikonek, oprócz takich podstawowych ma facebooka, you tube,kilka gier, emaila, mapy, jakąś nagrywarkę ale do większości do internet trzeba mieć, ja nie używam, bo za neta bym musiała dopłacać 15 euro miesięcznie, a siedzę przed kompem prawie cały dzień to w komórce mi już niepotrzebny..
Te wszystkie ikonki możesz sobie ustawiać jak chcesz, przemieniać je miejscami jak Ci się tylko podoba. Na wyświetlaczu w każdym rogu też są inonki i również można je ustawić po swojemu, ja np. mam wiadomości, nieodebrane połączenia, listę kontaktów i muzykę.
Jest bardzo wygodny, mały i poręczny ogólnie dobrze wykonany wyświetlacz jest duży i zrobiony z czegoś tam, dzięki czemu się nie rysuje...
A poprzedni mój to też sony ericsson w705 i też byłam z niego zadowolona

NI wiem co mogę jeszcze dopisać
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:55   #193
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Cześć Skarby

Dziś miałam kolejny egzam z informatyki będzie chyba na plus Wczoraj zdawałam poprawkę tego sprzed 2 tyg. co nie zdałam. Jeszcze tylko 3 i będzie z głowy.

Mąż zrobił mi niespodziankę i dokupił drugiego szczurka Mamy już dwa, dwie samiczki więc dzieci nie będzie na szczeście

Nieśmiała istotko Przy dzieciach się rozkręcisz

No proszę - znów będą dwie wizażanki razem rodzić

Jak dla mnie storczyk to super pomysł kwiatków - i to takich - nigdy dość
Gratuluję na pewno na plus.
Przy dzieciach to ja wyjatkowo jestem "rozkręcona"

Paulinko mówisz, że dobrze chodzi, szczególnie chodzi mi o to, czy tak dosyć szybko zdjęcia otwiera? Ja też w zasadzie nie używam różnych opcji w telefonie, też siedze długo przy kompie, więc po co mam płacić dodatkowo za ta opcje w telefonie... podoba mi sie, wystarczy, ze bedzie wygodny w obsłudze, bez zawieszania... Szczerze powiem, ze już zrezygnowałam z niego, ale ogólnie to był mój numer jeden z wyglądu, opcje jego tez mi sie pdoobają. Wrócił mi zapał na niego...dziękuję . Chyba sie popytam o niego jednak.

Dziewczyny czekam na jakies inne propozycje, doradzi moze coś jeszcze któraś?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:08   #194
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izka ja to się znam na telefonach jak łysy na grzebieniach Jestem wierma noki od 10 lat prawie. Mi się od roku podoba nokia 6600 Fold kosztowała jeszcze rok temu 1100 zł teraz już na all na 400 można kupić. Poczekam az spadnie do 100 i kupię sobie
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:21   #195
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Izka ja to się znam na telefonach jak łysy na grzebieniach Jestem wierma noki od 10 lat prawie. Mi się od roku podoba nokia 6600 Fold kosztowała jeszcze rok temu 1100 zł teraz już na all na 400 można kupić. Poczekam az spadnie do 100 i kupię sobie
Anusiu ja podobne mam rozeznanie,dlatego wolę zapytać. Też jestem od kilku lat wierna noki, ale jak byłoby coś fajnego to jestem gotowa sie przenieść.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:15   #196
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Anusia 2 szczury mój brat miał kiedyś jednego i dziękuję - nigdy więcej
za resztę egzaminów

Ja już mam któregoś z kolei soniacza i jestem zadowolona

Miłego wieczoru dziewczyny
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:24   #197
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejoj

Wiecie ze Canal+ jest odkodowany? Na miesiac ponoc... I jeszcze Canal sport i film

Anusia gratki dla studentki
Szczurka?!

Dzastuś u mnie myje tylko okna A. ale żeby się go doprosić to łooooooooo

Izka ja sie znam na telefonach gdy przymierzam sie do zakupu nowego a tak to wypadam z obiegu....
Dla mnie zawsze nokia (podobna obsluga, nazwy wiec nei musze sie uczyc obslugi) dobra klawiatura, odtwarzacz mp3, radio, dobry wyswietlacz - to podstawa. Lekka, dobrze trzymajaca sie w dloni. Mam nokie 7373 i nie chce sie z nia rozstac
Ta nokia 6600fold mi sie podoba, sobie wlasnie oblukalam ją.
Zazwyczaj wybieram modele ktore mi sie podobaja na nokia.com, zaznaczam i porownuje ich parametry.

Paulinko storczyk to super prezent - sama bym chciala

Asiuk Katey ale zescie sie zgadały

Daguś zjadłabym metrowca

Kasiku co to za lipny post? Wracaj no... Opowiem Ci o zapuchniętym, kulejącym zasmarkańcu
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:47   #198
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Hejoj

Wiecie ze Canal+ jest odkodowany? Na miesiac ponoc... I jeszcze Canal sport i film

Anusia gratki dla studentki
Szczurka?!

Dzastuś u mnie myje tylko okna A. ale żeby się go doprosić to łooooooooo

Izka ja sie znam na telefonach gdy przymierzam sie do zakupu nowego a tak to wypadam z obiegu....
Dla mnie zawsze nokia (podobna obsluga, nazwy wiec nei musze sie uczyc obslugi) dobra klawiatura, odtwarzacz mp3, radio, dobry wyswietlacz - to podstawa. Lekka, dobrze trzymajaca sie w dloni. Mam nokie 7373 i nie chce sie z nia rozstac
Ta nokia 6600fold mi sie podoba, sobie wlasnie oblukalam ją.
Zazwyczaj wybieram modele ktore mi sie podobaja na nokia.com, zaznaczam i porownuje ich parametry.
Pootwierałam sobie kilka okien i porównuję właśnie...i wychodzi na to, że nadal nie moge sie zdecydować. Zależy mi na szybkosci telefonu, lubie mieć zdjecia na fonie, które przeglądam milion razy, dobry aparat też moze być, ale nie ma to większego znaczenia... nie musi być lekka. Napaliłam sie na system android, dlatego mnie przekonuje Sony, ale nokia c6 mnie kusi nie powiem.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:55   #199
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izulinko - ja mam se w595 różowy

Paulinko - myslę, że storczyk to dobry prezent
a ubranko pewnie znajdziesz jakieś wystrzałowe

Anusiu - szczurki macie?? nie lubię takich zwierzątek

Aguniu - piesek to takie nauki przed rodzicielstwem chyba co??

Katey - no to pisz co tam u Ciebie tzn u Was

z mamą zrobiłyśmy dzisiaj farsz do pierogów, a jutro będziemy popołudniu je lepić oczywiście chodzi o te wigilijne, czyli z kapustą i z grzybami, bo muszę przecież się najeść póki mi można bo na wigilii to będę mogła sobie chyba tylko powąchać
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 22:06   #200
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Izulinko - ja mam se w595 różowy

Paulinko - myslę, że storczyk to dobry prezent
a ubranko pewnie znajdziesz jakieś wystrzałowe

Anusiu - szczurki macie?? nie lubię takich zwierzątek

Aguniu - piesek to takie nauki przed rodzicielstwem chyba co??

Katey - no to pisz co tam u Ciebie tzn u Was

z mamą zrobiłyśmy dzisiaj farsz do pierogów, a jutro będziemy popołudniu je lepić oczywiście chodzi o te wigilijne, czyli z kapustą i z grzybami, bo muszę przecież się najeść póki mi można bo na wigilii to będę mogła sobie chyba tylko powąchać
Podoba mi sie to Izulinkowe zdrobnienie
Ale kusicie tymi różowymi cudami.
Poczęstuj tymi pierożkami, jak już zlepicie.

Anusiu a zrób szczurkom fotkę, ja lubie gryzonie. Miałam kiedys mychę, chomiczka mini, ale marzy mi sie taki większy chomiczek.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-11-19 o 22:19
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 09:30   #201
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć!

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
no to widze, że z wyprawki już macie sporo

my już mamy wszystko i od przyszłego tygodnia zaczynam biegać po schodach, sprzątać nie wiem tylko czy okna pomyję, bo jak mam słuchać od mojego zacnego małżonka jaka to ja nieodpowiedzialna jestem to chyba sam je będzie mył

dziecko nie musi mieć dwóch imion jeśli chcecie jedno to może być tylko Ewa no chyba, że chcecie dwa, to wtedy chyba musi mieć takie same imiona w kościelnych papierach i w urzędowych - przynajmniej tak mi się wydaje
Nie wiem, czy jednak pojedziemy dziś na zakupy, bo mąż troszkę sobie popił z kolegami i raczej się nie nadaje na tego typu eskapady
Domyślam się, że macie wszystko - to już w końcu konieczne na tym etapie, nie warto się stresować, że jeszcze coś zostało do kupienia
Ja mam w dowodzie dwa imiona, ale nie używam drugiego w ogóle

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Ja tez jestem styczniowa . Ewa sliczne imie, a co dwoch imion. To ja mam dwa w kazdym dokumencie, ale nadawanie drugiego imienia nie jest obligatoryjne. Lecz jesli nie zglosicie tego od razu w urzedzie to potem dziecko moze miec problemy z nieprecyzyjymi papierami.

Muszę się jeszcze dopytać

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
U nas to chyba nawet nie ma żadnych kursów...a szkoda, bo chętnie bym kiedyś męża wyciagneła na takie cosik.
Ja mam ten kurs w szpitalu, w którym zamierzam rodzić. Z tym że położna mi powiedziała, że najlepiej zacząć kurs ok. 32 tygodnia (4 zajęcia po 2 godz.), wtedy wszystkie wiadomości są na świeżo i najlepiej ta wiedza procentuje
A Wy kiedy maluszka planujecie?

[QUOTE=katey;23335832
Asiuk termin mamy bardzo podobny ja mam na 20 stycznia [/QUOTE]

Może się rozpakujemy tego samego dnia

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
A druga sprawa to nie wiem co im do domu kupić to jest małżeństwo, kolega i jakaś irlandka Mąż się pytał kolegi to - oczywiście nic tylko flaszkę przynieście... no i tak wymyśliłam, że chyba storczyka im weźmiemy, bo to taki neutralny prezent dla wszystkich, postawią sobie w salonie i tyle...a ze sprzętów domowy to nie wiem co mają a czeg nie...
Dziewczyny jak myślicie??

o to sporo już macie
Super, że córcia Ewunia - ślicznie
Mi się wydaje, że drugie nie jest obowiązkowe... ja mam ale moje rodzeństwo ma tylko po jednym
To jeszcze 2 miesiące zostało, opewnie po świętach zaczniecie odliczać
Ja pewnie kupiłabym storczyka albo inny kwiat - nie ma sensu kupować sprzęt do domu, jeśli nie jesteś pewna, co by chcieli
Fajnie, że Ci się imię podoba

Ano, po świętach będę siedzieć w domu jak na szpilkach


Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Ja myślałam że te szkoły rodzenia są darmowe tzn z NFZ
Gratuluję stażu
ładne imię - EWA
Są też takie
Tylko że ja ogólnie byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, to TŻ mnie namawiał. Uznałam, że jeśli mamy już iść na kurs, to tylko tam, gdzie chcę rodzić - będę miała możliwość poznania położnych i obejrzenia "placu boju" A szpital, który wybrałam, jest prywatny (z tym że jeśli chodzi się do tamtejszych ginekologów, poród i pobyt są za darmo).
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Asiuk Katey ale zescie sie zgadały
Ano Nie wiem, jak u Katey, ale u mnie to owoc majowego, długiego weekendu
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:44   #202
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

hehe
Asiuk owoc majowego weekendu powiadasz u nas chyba jakoś podobnie...


co u nas: no to tak w skrocie..
mieszkamy sobie juz u siebie na wsi oczywiscie do zrobienia jeszcze mnostwo rzeczy ale te najwazniejsze sa.. trzeba jeszcze panele polozyc w pokoiku dla dziecka.. kupic mebelki bo jestesmy w polu z tym z powodu kasy (wszystko praktycznie poszlo w dom i jak tylko dostaniemy wpyplaty to zaraz znikaja z kont!) ubranka mam bo kumpela mi oddala po swojej malej (aaaaaa i dalej na 100% nie ma pewnosci ze to dziewczynka)
ja juz jak kulka - mecze sie szybciej, ale staram sie cos jeszcze pomagac w porzadkach tyle ze odpoczywac sobie musze czesciej

no to tyle u mnie...
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:57   #203
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kciałam tylko powiedzieć, że już jestem cała i zdrowa

Narazie idem się odgruzować, uprać najlepiej w 95 stopniach i oblać cała czymś co zabija wszelkie zarazki mam nadzieję, że nie zniknę

a tak wogóle to straaaaaasznie za Wami tęskniłam

Jak tylko się ogarnę to idę Was czytać i potem zdam relację z wyprawy bo jest co opowiadać oj jest
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:46   #204
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam sobotnio z kawką
Po pracy wybieram sie na poszukiwanie storczyka a później na imprezę
Tylko ciągle nie wiem co na siebie włożyć

Czekotubeczko super, że już jesteś my też tęskniłyśmy bardzo za Tobą
Już nie mogę się doczekać opowiadania z podróży
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:04   #205
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czekotubulec wrócił Oj tęskniłam bardzo Czyli barwy też jesteś tubylczo - czekoladowej ?? Szoruj się i czekamy na relację
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:13   #206
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej Kobitki

Na telefonach sie nie znam, kiedys bylam wierna Simensowi ale zostalam przekrecona na nokie i tak juz zostalo. Ale nie pomoge niczym wiecej. Heheh

Dzionek spedzilismy pracowicie, pomylismy okna, wypralismy firanki a potem zaslonki, i wszystko znowu pieknie wisi . A na obiad ulepilismy pierozki drozdzowe ze szpinakiem i feta, w wersji pieczonej byly wysmienite Niestety nic nie zostalo.

A teraz bedziemy sie w koncu byczyc, bo sie to nam nalezy

Super Czekotubcu ze wrocilas, myj sie myj i wracaj z relacja i zdjeciami.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:56   #207
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czeko szorujesz sie Domestosem czy co

Znów zaharowana - popiszę jutro


Edit:
jeżeli któraś z Was ma pod ręką Lidla - to polecam się wybrać po chipsy o smaku octu balsamicznego ( jeden z moich londyńskich smaków) firma Hatherwood - tylko do ndz bo jest tydzień brytyjski

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-20 o 19:59
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 20:03   #208
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość

Znów zaharowana - popiszę jutro
i
A moze zrobilas metrowca? Bo tez bym zjadla Ja wlasnie zrobilam domowy ser smazony z kminkiem...

Zaraz oszaleje, nasz pies znowu chce nadwor.... Kurde, dupsko ja swedzi bo ma cieczke i mysli ze bede z nia co godzine wychodzic. Niedoczekanie ....

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-11-20 o 20:07
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 20:38   #209
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
A moze zrobilas metrowca? Bo tez bym zjadla Ja wlasnie zrobilam domowy ser smazony z kminkiem...

Zaraz oszaleje, nasz pies znowu chce nadwor.... Kurde, dupsko ja swedzi bo ma cieczke i mysli ze bede z nia co godzine wychodzic. Niedoczekanie ....
Daguś włąśnie liczyłam na metrowca od Ciebie wysłanego ekspresowym kurierem do Soffki Ja nie robię, ledwo bym się obróciła i byłby zjedzony jak ta lasagna

Czika majteczki nosi?

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-20 o 20:41
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 20:57   #210
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czeko welcome back Czekam niecierpliwie na relację

Daguś a nie planowaliście jej sterylizować? Byłyby takie problemy z głowy A i dla zdrowia to lepiej
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.