Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 12:59   #241
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
umarłam
Daga Ty oszołomie
Bez umierania mi tu bo czestuje kawalkami tortu Szwardzwaldzkiego

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Daget- solidaryzuję się z tłustymi włosami-ostatnio mam z tym spory problem. Nawet 1 dnia nie potrafią świeże wytrwać- macie na to jakiś lek???
JA kiedys stosowalam do wcierania czarna rzepe, ale powiem Ci ze moja fryzjerka powiedziala ze najlepszym sposobem na przetluszczajace wlosy jest ich mega przetluszczenie. Im czesciej sie myje glowe tym szybciej wlosy sie przetluszczaja i powiem Ci ze przed slubem kazala mi myc glowe raz na 2 tyg przez 3 miesiace. To byla dla mnie katorga ale dalam rade

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

Oj daget to był mocny tekst.


Dziś na obiad boczniak zapiekany jak schabowy, z brokułkiem gotowanym 'zaciapywanym' ze śmietaną i pyrki.
Oj no co , moja mama zawsze tak mnie straszyla . Mryyym tez mam grzybki na obiad ale w smietanie
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Chwalicie się obiadkiem więc i ja się pochwalę- mam typowo śląsko i cięzko Schaboszczki dla męza , dla mnie kurczak z pieczarkami ze szpinakiem , do tego kluski śląskie (oj nie -ja nie robiłam-dostałam "wyprawkę" od cioci), sos pieczeniowy z nutką podgrzybka i sałatka z kiszonej kapusty, marchewki cebulki i jabłka
Oooo kluchy dawno nie robilam, musze zrobic , a kapustke moge bez cebuli
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmuście mnie do jakiegoś ruchu!!
Poprosze pobiegac wokol biurka
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:01   #242
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kasik może i nie filozofia ale jakoś nigdy mi do nich nieśpieszno. Tym bardziej że u nas ziemniaki w domu to rzadkość Hehe- następnym razem wpraszam się do pani Kasi na kluski

Hmm zmusic cię do ruchu moze mąż- wieczorem pod pierzynką albo na blacie kuchennym albo na podłodze- co kto lubi
łubudubu hej
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:33   #243
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć PM-ki

Izazusia spostrzegawcza jesteś

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
JA kiedys stosowalam do wcierania czarna rzepe, ale powiem Ci ze moja fryzjerka powiedziala ze najlepszym sposobem na przetluszczajace wlosy jest ich mega przetluszczenie. Im czesciej sie myje glowe tym szybciej wlosy sie przetluszczaja i powiem Ci ze przed slubem kazala mi myc glowe raz na 2 tyg przez 3 miesiace. To byla dla mnie katorga ale dalam rade
O raju a dało to rzeczywiście efekty? Ja przez ponad rok myłam włosy co 2 dzień mając nadzieję, że mniej się będą przetłuszczać, ale nie z tego.
Pozdrowienia
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:42   #244
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Cześć PM-ki

Izazusia spostrzegawcza jesteś



O raju a dało to rzeczywiście efekty? Ja przez ponad rok myłam włosy co 2 dzień mając nadzieję, że mniej się będą przetłuszczać, ale nie z tego.
Pozdrowienia
Witaj żono marnotrawna
Co u Ciebie??
Opowiadaj!


Zuśka- zboczuchu! nie pisaj tak publicznie, bo siem wstydzem
Zapraszam na kluchy

Daga- co za torta wymyśliłas? zjadłam przed chwilką jakieś pierdniki ze stonki i tak się zasłodziłam, ze nic już nie kce

Czekooooooooooooooooooooo - trąbocyto moja! pisaj w końcu! widze Cie!!!!!!!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:43
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:44   #245
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hmm zmusic cię do ruchu moze mąż- wieczorem pod pierzynką albo na blacie kuchennym albo na podłodze- co kto lubi
Hehheh jestem za !!!!

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
O raju a dało to rzeczywiście efekty? Ja przez ponad rok myłam włosy co 2 dzień mając nadzieję, że mniej się będą przetłuszczać, ale nie z tego.
Dało, a w ogole to milo Cie widziec. Co tam u Ciebei slychac?

Kasik to nie ja wymyslilam. Nasza Prawniczka obchodzi imieniny i przytachala wielkiego torta czekoladowego nasaczonego wisniami przelozony bita smietana z wisienkami i posypany wiorkowana czekolada. Pyyyychota.

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:48
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:02   #246
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

O kurczaku Czekoladka- pisaj tu natychmiast bo będzie lańsko na goły tyłek!!!!


Kasieńka nie gadaj głupotek - kogo jak kogo ale Ciebie nie zawstydzę

Daget- ja juz tłuściłam włosy- jak szłam do sklepu to w czapce, nie otwierałam listonoszowi- ale to nic nie dało Zmieniłąm szampon i jest nieco lepiej ale wolałabym to załatwić to raz na zawsze
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:24   #247
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Nasza Prawniczka obchodzi imieniny i przytachala wielkiego torta czekoladowego nasaczonego wisniami przelozony bita smietana z wisienkami i posypany wiorkowana czekolada. Pyyyychota.
ale cuuuudnie to musiało smakować
zjadłambym jakieś ciacho, bo karpatki już nie ma niestety

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Cześć PM-ki
o proszę, kogo moje oczy tu widzą

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
JA kiedys stosowalam do wcierania czarna rzepe, ale powiem Ci ze moja fryzjerka powiedziala ze najlepszym sposobem na przetluszczajace wlosy jest ich mega przetluszczenie. Im czesciej sie myje glowe tym szybciej wlosy sie przetluszczaja i powiem Ci ze przed slubem kazala mi myc glowe raz na 2 tyg przez 3 miesiace. To byla dla mnie katorga ale dalam rade
toż to prawdziwy hard core

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
dzastinko od kiedy zauważyłaś to, ze pełnia na Ciebie działa?...ja nawet nie interesuję się kiedy w ogóle jest pełnia...
hmmm... ja odczuwam pełnię księżyca od dawna, najgorzej było jak kiedyś nie miałam rolet w oknie... później rodzice założyli mi rolety granatowe, więc księżyc nie miał szans na przedostanie się przez nie ale teraz mamy rolety kremowe i one już nie są takie szczelne

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Chwalicie się obiadkiem więc i ja się pochwalę- mam typowo śląsko i cięzko Schaboszczki dla męza , dla mnie kurczak z pieczarkami ze szpinakiem , do tego kluski śląskie (oj nie -ja nie robiłam-dostałam "wyprawkę" od cioci), sos pieczeniowy z nutką podgrzybka i sałatka z kiszonej kapusty, marchewki cebulki i jabłka
A na deser resztka sernika po męzowych urodzinach

Ps. Oglądacie może program "ugotowani"?? leci na TVN a ja go obejrzałam na VOD . Chyba bym się nie zdecydowała na takie przyjęcie. A ludzie czasem są dziwni... Nie wiem czy widzieliście odcinek 3 z wielką panią tipsiorką co przygotowała m.in sałatke z kangura a potem jako zaproszona zachowywała się jak prostaczka. Grr aż się zdenerwowałam oglądając ją
ja też lubię kluchy śląskie obojętnie z czym

oglądałam ten program 2 razy dużo rzeczy mi się w nim nie podoba, ale przepisy to czasami mają fajne

a ja byłam dziś u lekarza i znów to samo czyli jeszcze nic się nie szykuje miałam dziś usg i wyszło, że ta moja bombelinka waży 2700 g, czyli troszkę mało, tylko ciekawe ile w tym prawdy następna wizyta za tydzień, ja zbankrutuje przez te wizyty
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 17:35   #248
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

helol

a ja padam z nog... kurde jak moj malz idzie do roboty to musze mu taka wyprawke kulinarna zrobic ze niejedn czlek na tydzien by mial a on "tylko na 24h" i od poludnia stoje w kuchni...
skoro chwalicie sie co bylo na obiad to ja powiem co robilam (chociaz my dzis jedlismy odgrzewane pulpeciki )
zrobilam lasagne z mielonym w sosie pomidorowym, szpinakiem z beszamelem i mozarella - mam nadzieje ze wyjdzie zjadliwa
do tego jeszcze kuraka w sosie slodko-kwasnym
a na sniadanko zakupil sobie kilogramy kielbachy (ktora ja uwazam za smierdzaca bo tak wali czosnkiem!)
ehhh i ledwo zyje teraz...
musze sie jeszcze pouczyc na testy bo jutro musze zdac w osrodku - w koncu skonczylam jazdy i teraz trzeba sie zapisac do word na egzamin! boooooje sie tego jak nie wiem co..ale mus to mus...

Czeko- i ja czekam na opowiesci z podrozy! a wiesz ze ciezarnej nie mozesz odmowic bo myszy bedziesz miala i to tyle ze nawet oba kociaki nie dadza rady

Daget- masz jeszcze ten tort??kurde zjadlabym takiego..uwielbiam mocno czekoladowe ciasta a z bita smietana i wisienkami to juz w ogole wypas!!! co do Cziki to dobrze myslicie z ta sterylka- skoro i tak dopuszczac jej nie planujecie (brawo!) to sporo klopotow zaoszczedzicie...

Aga- nie mialam okazji gratulowac ladnej oceny Shiro.. to byl jego debiut?? my z naszym chyba zakonczylismy juz "kariere wystawowa" z racji zdrowia...zobaczymy jeszcze jak sie to rozwinie, ale podobalo mi sie to nawet.. tak wiec mamy zloty medal i na razie tyle
ale moze jak sprawimy sobie drugiego psiaka (a takie plany sa, i to tez tej samej rasy)to kto wie....
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:41   #249
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć bąbelki!

To ja



Piję kawkę



Dagus ty krejzolku, daj trochę smalcu na kanapeczke

Izusia ja oglądam "Ugotowanych" Uwielbiam programy kulinarne, ciekawe czemu
Ja swoje skrzydła już dawno straciłam...

Dzastus trzeba bylo sobie kupic rolety nieprzepuszczajace swiatlo tzn z zewnetrzenej storny sa powlekane takim srebrym czyms. To blokuje przejscie swiatla.

Kasiku ja jeszcze nigdy nie robiłam u siebie klusek Nastepnym razem poprosimy o leczo dla A. i kluseczki dla mnie!
Nie ma to jak się zjawić w odpowiednim momencie - to sie nazywa wyczucie czasu!

Bąbelki znikam do A.

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-23 o 17:45
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:51   #250
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Jestem jestem - cały czas zbieram się żeby cosik napisać i zasypiam ale dzisiaj będę dzielna - zaraz sobie kawusię śmignę

Relację z podrózy kcem zrobić w postaci bloga ze zdjęciami - tylko nie wiem który blog ma najlepsze funkcje i mógłby zmieścić duuuuużo zdjęć? Jakieś podpowiedzi?

Generalnie to jeszcze nie uprałam wszystkiego, muszem chałupę ogarnąć i ta pogoda ..... ja kcem spwrotem do tego ciepełka

Co do wyjazdu to tak jak Kasica przekazała ( za co dziękuję ) było wesoło i z przygodami i jest duuuuuuuużo do opowiadania - część obserwacji i wspomnień mam już spisanych tylko gdzie je wrzucić?
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:59   #251
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej żonki
Nie mam weny i nastroju mam z mężem ciche dni
Na imprezce było fajowo, oczywiście całą niedzielę to odchorowywałam A oprócz moje storczyka dostali jeszcze 2 na szczęście inne kolory...
A teraz uczę się do testów na piątek

Czeko czekamy, czekamy

Izusia ostatnio oglądam "ugotowanych" i podoba mi sie ten program

Dzasta godzina zero zbliża się wielkimi krokami...

Katey ale ten Twój mężul pochłania...

Miłego wieczorku dziewczyny
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 18:51   #252
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Daguś to w takim razie umówcie się z nią na sterylkę jak najszybciej i już będzie z głowy Im młodszy pies tym lepiej takie zabiegi znosi.
I dołączam się do braw Katey jeśli chodzi o decyzję o jej niedopuszczaniu Jak ja bym chciała, żeby wszyscy byli tak odpowiedzialni

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość


Aga- nie mialam okazji gratulowac ladnej oceny Shiro.. to byl jego debiut?? my z naszym chyba zakonczylismy juz "kariere wystawowa" z racji zdrowia...zobaczymy jeszcze jak sie to rozwinie, ale podobalo mi sie to nawet.. tak wiec mamy zloty medal i na razie tyle
ale moze jak sprawimy sobie drugiego psiaka (a takie plany sa, i to tez tej samej rasy)to kto wie....
Tak, to był jego debiut Dziękuję za gratulacje A o zdrowiu to mówisz o psiaku czy o sobie (ciąża)

A ja się nudzę jak cholera Małż zakupił sobie nową zabawkę (czytaj tel z gps - teraz nam takie ustrojstwo jest bardzo potrzebne, bo inaczej to byśmy się chyba non stop tutaj gubili ) no i przepadł Jak to informatyk stwierdził, że coś tam musi powgrywać, pouktalniać itd, itp. I pewnie do północy się od tego nie oderwie, ehhh....

Paulinko a co to się stało?

Czeko no my tu już zniecierpliwione strasznie, dawaj tą relację bo się nerwicy przez Ciebie nabawimy
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-11-23 o 18:53
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:18   #253
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hello

Ja dziś na obiadek robiłam zapiekankę wegetariańską z jajkami sadzonymi A kluski śląskie - dziewczyny, ja prawie co drugą niedzielę robię U nas na śląsku kluchy muszą być. Ja zresztą i tak wolę kluski od ziemniaków, ziemniaki wogóle jem tylko pod postacią klusek i frytek

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
szkoda, ze nie zajrzałam wczoraj to poczestowałabym Cię alpejskim mleczkiem takim w łatki <w sumie jeszcze nie próbowałam, ale zakładam, że jest pyszne!>

Wczoraj byliśmy na budowie- nie musze mówić, że wróciłam prawie po kolana w błocie
Zdążyliśmy rzutem nataśmę wprowadzić zmiany bez konsekwencji finansowych. Podejrzewam, że obciążą nas za robociznę tylko.
Jak tam weszliśmy to ścianki do połowy już stały
Musieli je rozbierać ale na szczęście materiał odzyskali, bo jeszcze nic się nie związało. Gdybyśmi pojechali tam jutro trzeba by było może i skuwać te ścianki
Powiem Wam jedno!
Strasznie ciasno mi się tam wydawało no masakra!
Jak się jeszcze te ścianki postawi... ja nie wiem jak to będzie
Ale nic nie zrobię
fajne szczurasie
ja lubie wszystkie gryzońki, żabeczki, jaszczury, wężydła
1. zawsze możesz mnie jeszcze poczęstować
2. To super że udało wam sie na sotatnią chwilę dokonac tych zmian. Ale i tak pewnie panowie byli zirytowani ?
3. dzięki
4. Zguba sie znalazła ??
5. Fotkę moich rajstopek kwiecistych zrobiłam i nie umiem kabla do aparatu znaleźć
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Lece myc glowe. Choc na ta pogode to szkoda sily na ukladanie wlosow, ale coz mam taki smalec ze moze mnie jakas gromada psow napasc

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A jak u Was po wyborach? Mój kandydat przeszedł do 2 tury wyborów na prezydenta
A w moim starym mieście-bez zmian Nauczyciel Anusi będzie 2 kadencję pełnił tę funkcję
Ja chciałam się pozbyć naszego obecnego prezydenta i na szczęście mój kandydat tez przeszedł do drugiej tury. Ale rozkład głosów jest taki, że chyba jednak pozostanie obecny prezydent A moi pracodawcy - marszałkowie - też na szczęście zostali wybrani do sejmiku więc może nie będzie za dużych rewolucji u mnie w pracy
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Relację z podrózy kcem zrobić w postaci bloga ze zdjęciami - tylko nie wiem który blog ma najlepsze funkcje i mógłby zmieścić duuuuużo zdjęć? Jakieś podpowiedzi?
Nie znam się na stronkach do blogów. Ale czekam z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Nie mam weny i nastroju mam z mężem ciche dni
A co ten twój mąż przeskrobał ?


Robię już kartki świąteczne

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-11-23 o 19:20
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:46   #254
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Daget- ja juz tłuściłam włosy- jak szłam do sklepu to w czapce, nie otwierałam listonoszowi- ale to nic nie dało Zmieniłąm szampon i jest nieco lepiej ale wolałabym to załatwić to raz na zawsze
Kiedys uzywalam takiego czegos na poprawe stymulacji krwi i skory na glowie. Wcieralo sie to 2 razy dziennie ale nie pamietam jak sie to nazywalo. Pachnialo troche spirytusem
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ale cuuuudnie to musiało smakować
zjadłambym jakieś ciacho, bo karpatki już nie ma niestety


a ja byłam dziś u lekarza i znów to samo czyli jeszcze nic się nie szykuje miałam dziś usg i wyszło, że ta moja bombelinka waży 2700 g, czyli troszkę mało, tylko ciekawe ile w tym prawdy następna wizyta za tydzień, ja zbankrutuje przez te wizyty
Och ciacho bylo wysmienite . Jej co tydzien u gina? To faktycznie zbankrutowac mozna a duzo placisz za wizyte?

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość

Daget- masz jeszcze ten tort??kurde zjadlabym takiego..uwielbiam mocno czekoladowe ciasta a z bita smietana i wisienkami to juz w ogole wypas!!! co do Cziki to dobrze myslicie z ta sterylka- skoro i tak dopuszczac jej nie planujecie (brawo!) to sporo klopotow zaoszczedzicie...
Dzieki. Czy to co upichcilas Twoj maz zjada w jeden dzien? Przeciez mozna peknac z obrzarstwa

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Dagus ty krejzolku, daj trochę smalcu na kanapeczke
Bardziej polecam smalec z bierdonki, moj to nie jest zbyt smaczny

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Relację z podrózy kcem zrobić w postaci bloga ze zdjęciami - tylko nie wiem który blog ma najlepsze funkcje i mógłby zmieścić duuuuużo zdjęć? Jakieś podpowiedzi?
CZekamy czekamy. Ja mam bloga na blogspocie, dodawanie zdjec jest tam bardzo proste i przejrzyste

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
A oprócz moje storczyka dostali jeszcze 2 na szczęście inne kolory...
No Kochana widze ze imprezowiczka z Ciebie na maksa, kazda impreze odchorowujesz. I widze ze nie tylko Wy pomysleliscie o storczyku Mam nadzieje ze ciche dni szybko mina

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Daguś to w takim razie umówcie się z nią na sterylkę jak najszybciej i już będzie z głowy Im młodszy pies tym lepiej takie zabiegi znosi.
I dołączam się do braw Katey jeśli chodzi o decyzję o jej niedopuszczaniu Jak ja bym chciała, żeby wszyscy byli tak odpowiedzialni

Małż zakupił sobie nową zabawkę (czytaj tel z gps - teraz nam takie ustrojstwo jest bardzo potrzebne, bo inaczej to byśmy się chyba non stop tutaj gubili ) no i przepadł Jak to informatyk stwierdził, że coś tam musi powgrywać, pouktalniać itd, itp. I pewnie do północy się od tego nie oderwie, ehhh....
Na razie musimy poczekac az jej cieczka minie i przy okazji konsultacji alergicznej podputamy sie o sterylke. Musielismy odpoczac finansowo po jej ostatnich badaniach.
A co do meza, to powiem Ci ze moj nie informatyk a swoj gps co chwile aktualizuje. Bez automapy i cb radia sie teraz juz nigdzie nie ruszamy tym bardziej ze w najnowszej wersji sa juz oznaczone nr slupkow

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
U nas na śląsku kluchy muszą być. Ja zresztą i tak wolę kluski od ziemniaków, ziemniaki wogóle jem tylko pod postacią klusek i frytek

Robię już kartki świąteczne
Noooo ja wlasnie wykorzystuje ziemniory do jutrzejszej zapiekanki warzywnej bedzie pyyyycha. A kartki tez trzeba by zaczac robic....
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:17   #255
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

cześć

jako, ze ja miałam zaległości wątkowe i byłam na bieżąco w klubie to nawet nie wiedziałam, ze jest tu wątek nowy

ale już jestem

melduję, żem słomiana wdówka i że padam na twarz
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:30   #256
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Dzastus trzeba bylo sobie kupic rolety nieprzepuszczajace swiatlo tzn z zewnetrzenej storny sa powlekane takim srebrym czyms. To blokuje przejscie swiatla.
żebym pamietała o tym księżycu to może i byśmy takie zamontowali

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hej Na imprezce było fajowo, oczywiście całą niedzielę to odchorowywałam A oprócz moje storczyka dostali jeszcze 2 na szczęście inne kolory...

Dzasta godzina zero zbliża się wielkimi krokami...
widzę, że storczyki mają wzięcie
oj zbliża, zbliża

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A ja się nudzę jak cholera Małż zakupił sobie nową zabawkę (czytaj tel z gps - teraz nam takie ustrojstwo jest bardzo potrzebne, bo inaczej to byśmy się chyba non stop tutaj gubili ) no i przepadł Jak to informatyk stwierdził, że coś tam musi powgrywać, pouktalniać itd, itp. I pewnie do północy się od tego nie oderwie, ehhh....
skąd ja to znam... mój Sz. kupił sobie w niedzielę telefon i cały dzień się nim bawił

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
U nas na śląsku kluchy muszą być. Ja zresztą i tak wolę kluski od ziemniaków, ziemniaki wogóle jem tylko pod postacią klusek i frytek
to w takim razie zarzuć prawdziwym śląskim przepisem na kluchy

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Och ciacho bylo wysmienite . Jej co tydzien u gina? To faktycznie zbankrutowac mozna a duzo placisz za wizyte?
płacę 100 zł z następną wizytą to już będzie 1200 zł no i do tego wliczyć wszystkie koszta wyników tylko kto mówił, że ciąża to tania przyjemność

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
jako, ze ja miałam zaległości wątkowe i byłam na bieżąco w klubie to nawet nie wiedziałam, ze jest tu wątek nowy
no to się udałaś
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:43   #257
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

dżasta - żeby nie powiedzieć, ze wyskoczyłam jak guma z majtek
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:52   #258
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

a Wy gdzie znowu????????????
Mój Marian mnie zostawił i poleciał na siłownie a ja znów zamulam sama w sumie mogłabym np posprzątać... ale... nie chce mi sie

Hezus! Ale słona grzybowa mi wyjszła- od tych rosołków pieruńskich
Myślicie że moge po tym jak ją już zaklepałam śmietana -dolac wody i ewentualnie jeszcze raz zaklepać?
Wiecie - ja kuchareczka poczatkująca to nie wiem

U Was też dzisiaj śnieżek padał?
Wszystko stopniało
A zimbo pieruńsko!!!!!!!!!!!!!!!! !!

W naszym mieszkaniu szaleńczo wzrosła temperatura z 16 do 17 stopni jupiiiiiiiiiiiii ja nie wiem co bedzie jak beda mrozy
cza sie bedzie przeprowadzic
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:13   #259
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Pmki zwiały pod koce bo śnieg pada

Kasiu ciekawa jestem ile to Ty tych kostek dajesz do zupy
Do odsalniania dobre są ziemniaki (całe), trzeba je wrzucić i pogotowac, wchłoną sól a potem trzeba je wyjąć i wyrzucić. Wody też mozesz dolać a jak będzie za wodnista to znów dodać smietany (nie wiem jaką lubicie)
Co u Cieie tak zimno?

Dzasta 1200zł!? za same wizyty?! Będę bezdzietna jak nic

Anusia no proszę nastepna kluskomaniaczka

Pauli nie smuć się, skróćcie ciche dni do minimum i bedzie ok

Czeko ale nam dawkujesz emocje... Dziewczyny maja blogi, moze Ci cos podpowiedza.

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-24 o 17:19
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 17:16   #260
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Pmki zwiały pod koce bo śnieg pada

Kasiu ciekawa jestem ile to Ty tych kostek dajesz do zupy
Do odsalniania dobre są ziemniaki (całe), trzeba je wrzucić i pogotowac, wchłoną sól a potem trzeba je wyjąć i wyrzucić. Wody też mozesz dolać a jak będzie za wodnista to znów dodać smietany (nie wiem jaką lubicie)
Co u Cieie tak zimno?
dalam 2 kostki- nie wiem czemu taka małpa słona wylazła
zaraz doleje wody i zaklepkam raz jeszcze

nie wiem wlasnie czemu
niby grzeja w bloku a w mieszkaniu zimno
facet bym nawet u nas przed chwilką zobaczyc co z tym grzejnikiem i nie jest zapowietrzony
jesli tak dalej bedzie to trza bedzie innego lokum szukac a ja nie kce
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:23   #261
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
dalam 2 kostki- nie wiem czemu taka małpa słona wylazła
zaraz doleje wody i zaklepkam raz jeszcze

nie wiem wlasnie czemu
niby grzeja w bloku a w mieszkaniu zimno
facet bym nawet u nas przed chwilką zobaczyc co z tym grzejnikiem i nie jest zapowietrzony
jesli tak dalej bedzie to trza bedzie innego lokum szukac a ja nie kce
Taaa chyba 2 kostki na 1l wody

A okna macie szczelne? Sprawdzcie czy przez drzwi wyjsciowe nie ciągnie przypadkiem.
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:38   #262
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Taaa chyba 2 kostki na 1l wody

A okna macie szczelne? Sprawdzcie czy przez drzwi wyjsciowe nie ciągnie przypadkiem.
nie mierze ile mam wody garnku
nie waaaaazne

drzwi wejsciowe nieszczelne w pi*dziec! okna wymienione wiec tez nieszczelne- bo oddychajace...
grzejnik mial dawac na całego, a jest kiepściutko
zobaczymy
albo babka spuści nam z czynszu a my jakoś się bedziemy dogrzewać, albo poszukamy czegos innego
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:23   #263
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam
U nas też przymroziło brr...

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
A co ten twój mąż przeskrobał ?

Robię już kartki świąteczne
W sumie nic ja mu trochę wygarnęłam i tak jakoś oficjalnie jest...ale zbliża sie ku lepszemu
Jeszcze nigdy tak nie było u nas

Mam nadzieję, że się pochwalisz

Ostatnio u nas w polskim sklepie wudziałam kartki, jakaś polka robi sama i daje do sprzedaży - są po 2,50e - bardzo ładne chyba się skuszę na nie

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No Kochana widze ze imprezowiczka z Ciebie na maksa, kazda impreze odchorowujesz. I widze ze nie tylko Wy pomysleliscie o storczyku Mam nadzieje ze ciche dni szybko mina
e tam...po prostu alkohol i sałatki u mnie źle się łączą
ale jak tu nie spróbować jak tyle tego nastawiali wcale dużo nie wypiłam...

A tu moje nowe buciorki F&F tesco

Załącznik 3552215 Załącznik 3552216
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2010-11-24 o 18:52
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:26   #264
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam Was słońca moje
Katarzynko Sofka ma rację z ziemnorami Ja wiem co znaczy zimno w mieszkanku- Katarzyno wyobraź sobie- 50m2 wysokie mieszkanie na 3 m z 3 stron okna starego typu. Jak znajomi wpadali to zostawali w czapkach bo wiało. Ogrzewania do 26 listopada nie było wcale- grzaliśmy farelką w jednym pokoju bo ciepło migiem uciekało.Pod drzwi wejściowe podłóż koc- to trochę pomoże. Współczuję zimna- wiem co to znaczy .
Paulinko:) Mi się podobają

hmm 5 minut męża się wydłuża...a mieliśmy o 3 nad ranem wyjeżdżać na konferencję do Wawy. Nie ma to jak niezdecydowany szef- tysiąc sekund, tysiąc wersji... A ja jak Penelopa czekam na spóźnionego Odyseusza...grr
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle

Edytowane przez izazusia
Czas edycji: 2010-11-25 o 00:09 Powód: mo mi smutno i samotno i jestem zła i w ogóle,,,
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:21   #265
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Do odsalniania dobre są ziemniaki (całe)
Tez tak mialam powiedziec dobrze gadasz

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
e tam...po prostu alkohol i sałatki u mnie źle się łączą
ale jak tu nie spróbować jak tyle tego nastawiali wcale dużo nie wypiłam...
Aaa rozumiem , mieszanka wybuchowa. A na karteczki sie skus . Ciekawe buciorki. Ja teraz choruje na sportowe kozaki na slonince

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
hmm 5 minut męża się wydłuża...a mieliśmy o 3 nad ranem wyjeżdżać na konferencję do Wawy. Nie ma to jak niezdecydowany szef- tysiąc sekund, tysiąc wersji... A ja jak Penelopa czekam na spóźnionego Odyseusza...grr
No wlasnie a ja sie juz nastawilam na spotkanie
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:25   #266
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

cos cichutko dzisiaj....

czesc laseczki
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:50   #267
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Łubu dubu łubu dubu



Kto wrócił z gruntowania ścian?!

Drabina, pędzel, wiaderko i ja

Sama siebie nie poznaje Jutro ciąg dalszy a w sob i ndz malowanie

Izusia Daguś si si Sofka ma rację

Kasiusiu kurka jak tam temp u Ciebie, u mnie dziś na dworze zimno ze hej!

Paulinko gdy pijesz % to staraj się jeść rzeczy tłuste np. żółty ser

Edit.

Wywiało Was na dobre chyba

Komu colki cherry?! Komu? Komu? Bo zaraz ją wychleje sama a co!!

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-25 o 21:10
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:23   #268
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Sofka chałupę buduje

łubudubu hej

A mój małżonek wrócił do mnie po godzinie 2 , na 9.30 poszedł do biura po czym wrócił na kanapki i pojechał do Wrocławia na budowę-ostatnie pomiary-cała noc z głowy. Swietnie- pracownik działu IT na nocce.
Koniec budowy-nienawidzę tego. Ale cóż-budowa to kochanka inżyniera. W sumie lepiej że maca kabelki niż miałby brać się za inne baby
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:42   #269
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Kto wrócił z gruntowania ścian?!

Drabina, pędzel, wiaderko i ja

Sama siebie nie poznaje Jutro ciąg dalszy a w sob i ndz malowanie


Edit.

Wywiało Was na dobre chyba

Komu colki cherry?! Komu? Komu? Bo zaraz ją wychleje sama a co!!
a coś Ty gruntowała
za colkę dziękuję

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A mój małżonek wrócił do mnie po godzinie 2 , na 9.30 poszedł do biura po czym wrócił na kanapki i pojechał do Wrocławia na budowę-ostatnie pomiary-cała noc z głowy. Swietnie- pracownik działu IT na nocce.
Koniec budowy-nienawidzę tego. Ale cóż-budowa to kochanka inżyniera. W sumie lepiej że maca kabelki niż miałby brać się za inne baby
dobre...
w takim razie dobrze, że mój kierowca maca "tylko" wypukłości kierownicy

a ja jeszcze śpię w salonie, bo ten cholerny grzejnik nie chce się wywietrzyć i ciągle farbą czuć w sypialni ale dobrze mi się śpi na naszej salonowej kanapie, więc nie jest źle

Paulinko -świetne te buty
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-11-25 o 21:44
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:43   #270
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Sofka chałupę buduje

łubudubu hej

A mój małżonek wrócił do mnie po godzinie 2 , na 9.30 poszedł do biura po czym wrócił na kanapki i pojechał do Wrocławia na budowę-ostatnie pomiary-cała noc z głowy. Swietnie- pracownik działu IT na nocce.
Koniec budowy-nienawidzę tego. Ale cóż-budowa to kochanka inżyniera. W sumie lepiej że maca kabelki niż miałby brać się za inne baby
Ptfu ptfu ptfu ja buduje? nigdy w życiu
To chyba jedna z ostatnich rzeczy jaką bym zrobiła w zyciu

Izuś oj tak kabelki lepsze ale o swojej kobiecie nie można zapominać

Dzastuś no ściany Tyle, że nie moje

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-11-25 o 21:45
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.