Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 08:00   #661
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość

no super się Wam poukładało dzięki za gratki - kuchnia w promocji było do wyboru albo luchnia za 14800 albo upust na wykończeniu mieszkania 199zł/mkw - ale w najniższym standardzie co nam się nic za bardzo nie podoba, także wybraliśmy kuchnię no własnie z tymi roletami taki plus że i ciszej i cieplej podobno więc będę drążyć skałę (czyt mężą...)
dzięki
Fajna ta promocja, też bym chyba kuchnię wybrała Koszty wykończenia mieszkania są masakryczne...

Drąż, drąż, ja potwierdzam, że jest ciszej A na parterze to już na 100% bym je zamontowała (antywłamaniowe), łatwiej się od świata odciąć i bezpieczniej My mamy zamontowane na górze, bo ponoć potrafią też na dachy wchodzić i potem na balkony i okradać ostatnie piętra...

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Kochane moje jestem po moim fantastycznym prezencie urodzinowym od męża!!!
Było R E W E L A C Y J N I E!
Półgodzinna sauna sucha- tylko we 2 z koleżanką, cichutko, nastrojowa muzyka.
I godzinny masaż relaksacyjny całego ciała! Uwierzcie mi, że nawet palce miałam masowane!!!
Aromatyczne olejki... ta muzyka przy masażu!! Po prostu bajka!
To mój najlepszy prezent na urodziny
Wow, zazdraszczam takiego prezentu. dla wężowego
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:27   #662
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć Kochane

Alfonsinio (pomocnik śniętego Mikołaja) vel. Bobek (jedyny zbir w Dolinie Muminków) miał wczoraj taki sajgon w pracy, że mu się nochal aż na czerwono zaświecił
normalnie już mi czasu brakuje na wszystko - a jak wracam do domu to jeszcze ciasta na święta piekę

Monai fajne mieszkanko

Anusiu fajne włoski

Kasieńko, mój Bobku-Bliźniaku jeszcze raz syćkiego najlepszego

miłego dnia laseczki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:48   #663
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć!

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Wiesz co, jakoś bardzo tego nie odczuwam, tym bardziej że teraz to i tak głównie pochmurno jest i szaro, ale wiosną pewnie trochę zacznie mi przeszkadzać. Zobaczymy. To jedyna wada tego mieszkania A w sumie to i tak nie nasze tylko wynajmowane. Okno mamy tylko jedno na północ. Reszta jest na wschód.
Wiadomo, teraz jest ponuro. Latem z kolei będziecie mieli chłodniej - to na plus, tylko że od północy nie ma słońca ani przez chwilę w ciągu dnia.

Ale co tam, ja i tak Wam trochę zazdroszczę tego Krakowa

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Asiuk bardzo fajne mieszkanko Lubię taką prostotę i minimalizm, a najbardziej podobała mi się...ta skrzynka piwa
Ciekawie to wszystko zrobiłaś w jednej tonacji. Podobają mi się obrazki w łazience. U mnie w końcu nie wyszedł taki minimalizm, ale też jest ok. Ostatnio namiętnie wieszam obrazki, dzisiaj np 4 powiesiliśmy
Dziękuję Skrzynkę piwa to sobie małż zakupił w Niemczech
Kolory są może nie w jednej tonacji, ale się uzupełniają - a to, że drzwi w miarę pasują kolorystycznie do podłogi to przypadek Drzwi były w stanie surowym, trzeba było je samemu polakierować. Najpierw kupiliśmy bejcę w kolorze średniego dębu, ale jednak obawiałam się o efekt końcowy, więc zostało na bezbarwnej
Najważniejsze, żeby się dobrze czuć we własnym domu

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
asiuk dziękuję Ci za świetne rady nawet nie pomyślałabym o takim rozwiązaniu - Kilka pstryczków i żeby oświetlić konkretne punkty... no rozjaśnia mi się w głowie U nas mieszkanie narożne z ekspozycją na południowy-zachód, południe i północny-wschód... no i parter (sypialnia nad halą garażową a reszta mieszkania nad komórkami) więc tak jak pisała Czeko79 pierwsza zima zweryfikuje jak ciepło się trzyma ;p ale pocieszyło mnie Twoje zdanie, że aktualnie wg norm buduje się cieplej... no i pokój dzienny zapowiada nam się mega słoneczny ;p najchętniej zainwestowałabym w rolety zewnętrzne i podłogówkę w sensie maty grzejne,może ktoś ma z Was zdanie na ten temat
Moim zdaniem mieszkanie nad garażem podziemnym nie powinno być problemem pod względem ciepła. Rolety zewnętrzne jednak powinnaś zamontować, ze względu na parter

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Kochane moje jestem po moim fantastycznym prezencie urodzinowym od męża!!!
Było R E W E L A C Y J N I E!
Półgodzinna sauna sucha- tylko we 2 z koleżanką, cichutko, nastrojowa muzyka.
I godzinny masaż relaksacyjny całego ciała! Uwierzcie mi, że nawet palce miałam masowane!!!
Aromatyczne olejki... ta muzyka przy masażu!! Po prostu bajka!
To mój najlepszy prezent na urodziny
Zazdroszczę prezentu Mąż się spisał

Byłam wczoraj u gina, dostałam skierowanie do porodu (bo do prywatnego szpitala ). Wszystko ok, mała waży 2700 g. Po nowym roku wszystko się może zdarzyć, choć u mnie "wszystko pozamykane" i na nic się nie zapowiada
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:54   #664
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!



Wiadomo, teraz jest ponuro. Latem z kolei będziecie mieli chłodniej - to na plus, tylko że od północy nie ma słońca ani przez chwilę w ciągu dnia.

Ale co tam, ja i tak Wam trochę zazdroszczę tego Krakowa

Byłam wczoraj u gina, dostałam skierowanie do porodu (bo do prywatnego szpitala ). Wszystko ok, mała waży 2700 g. Po nowym roku wszystko się może zdarzyć, choć u mnie "wszystko pozamykane" i na nic się nie zapowiada
Ad.1 Ale okno mamy tylko jedno na północ, i to w sypialni, gdzie też są okna na wschód Więc rano mamy piękne słoneczko, i mi to w sumie pasuje bo ja pracuje w domu i mnie to pozytywnie nastraja jak rano mi słoneczko w okna zagląda Jakbyśmy mieli większość okien na północ to pewnie wtedy już by ciekawie nie było. I dobrze że mamy to jedno okno na północ, bo z niego mamy widok na wawel (przy w miarę ładnej pogodzie), kopiec kościuszki i skałki twardowskiego Tak samo jak z tarasu.

Ad.2 Super, że wszystko ok To już pewnie dni niemalże odliczasz
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-12-21 o 08:55
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:46   #665
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Zazdroszczę prezentu Mąż się spisał

Byłam wczoraj u gina, dostałam skierowanie do porodu (bo do prywatnego szpitala ). Wszystko ok, mała waży 2700 g. Po nowym roku wszystko się może zdarzyć, choć u mnie "wszystko pozamykane" i na nic się nie zapowiada
ano spisał się
dostałaś priva?

będziesz rodziła naturalnie rozumiem?
jakoś specjalnie płacisz za poród w tym prywatnym szpitalu?
na styczeń masz termin?

Agunia- tak ładnie to wszystko brzmi jak opisujesz ten Wasz widok!
A może jakiś foteczki wstawisz jak się urządziliście?

Kinior- Bobku Ty mój kozi

Anusiu- co tam u Ciebie kochana?

Zjadłam własnie 2 sledzie + pół serka wieśniaka i pękam
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:51
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:00   #666
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Agunia- tak ładnie to wszystko brzmi jak opisujesz ten Wasz widok!
A może jakiś foteczki wstawisz jak się urządziliście?
no bo widoczek ładny mamy Fotki cyknę w którymś momencie, chociaż urządzeni to do końca nie jesteśmy...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:43   #667
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ad.1 Ale okno mamy tylko jedno na północ, i to w sypialni, gdzie też są okna na wschód Więc rano mamy piękne słoneczko, i mi to w sumie pasuje bo ja pracuje w domu i mnie to pozytywnie nastraja jak rano mi słoneczko w okna zagląda Jakbyśmy mieli większość okien na północ to pewnie wtedy już by ciekawie nie było. I dobrze że mamy to jedno okno na północ, bo z niego mamy widok na wawel (przy w miarę ładnej pogodzie), kopiec kościuszki i skałki twardowskiego Tak samo jak z tarasu.

Ad.2 Super, że wszystko ok To już pewnie dni niemalże odliczasz
Ano, dlatego i tak Wam zazdroszczę tych widoków za oknem, choć ja też nie narzekam Codziennie widzę wiewiórkę, dzięcioła, cukrówki, sikorki i kosa

Jeszcze nie odliczam, ale już prawie

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
ano spisał się
dostałaś priva?

będziesz rodziła naturalnie rozumiem?
jakoś specjalnie płacisz za poród w tym prywatnym szpitalu?
na styczeń masz termin?
Dostałam. Trochę ogarnę w mieszkaniu i postaram się coś sklecić sensownego Na kiedy to potrzebujesz?

Nastawiam się na naturalny poród, zresztą wszystko na to wskazuje. Choć podobno w "moim" szpitalu 40% porodów kończy się cesarką - ja interpretuję to tak, że nie czekają nie wiadomo ile, jeśli nie ma postępu w akcji W ogóle nie płacę za poród ani za pobyt w szpitalu - warunkiem jest chodzenie do ginekologa współpracującego ze szpitalem.
Termin mam na 19.01.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 10:46   #668
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ano, dlatego i tak Wam zazdroszczę tych widoków za oknem, choć ja też nie narzekam Codziennie widzę wiewiórkę, dzięcioła, cukrówki, sikorki i kosa

Dostałam. Trochę ogarnę w mieszkaniu i postaram się coś sklecić sensownego Na kiedy to potrzebujesz?

Nastawiam się na naturalny poród, zresztą wszystko na to wskazuje. Choć podobno w "moim" szpitalu 40% porodów kończy się cesarką - ja interpretuję to tak, że nie czekają nie wiadomo ile, jeśli nie ma postępu w akcji W ogóle nie płacę za poród ani za pobyt w szpitalu - warunkiem jest chodzenie do ginekologa współpracującego ze szpitalem.
Termin mam na 19.01.
1- istny zwierzyniec
2- spokojnie myślę, że najwczesniej to będa robić po świętach- cos tam się przedłużyło
3- no i tak to własnie powinno wyglądać, a nie że kobiete wymęczą przez pół dnia a później i tak cesarkę zrobią
Polska służba zdrowia doprowadza mnie do istnej furii
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:47   #669
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Dziewczyny przekazuje pozdrowienia od Lilki. Ona dalej taka zabiegana że nie ma czasu na nic, ale możesz dzisiaj zajrzy na moment
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 15:10   #670
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejka żonki
Wczoraj miałam przymusowe wolne nie mogłam salonu otworzyć bo coś z ogrzewaniem się stało i naprawiali.. na szczęście już dziś ok
Przymroziło u nas i w tych kartonowych domach piździ strasznie brr....
Wczorasj na sucho sobie trenowałam jazdę zapoznawałam się z autkiem i jestem w nim zakochana - już nie mogę doczekać się jazdy po świętach to już na bank zaczynam a dziś jeszcze sobie w nim posiedzę i poćwiczę

Święta tuż tuż a ja nie mam prawie noic kupionego jeszcze
Dziewczynki podeślijcie jakiś przepisik na sernik plisss najlepiej taki prosty co to zawsze wychodzi

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Słońca moje byłam na rozdaniu dyplomów-hehe w całej tej czapce i todze Zdjeć się boje pokazać bo Kasieńka zjedzie mnie za kozaki
poka, poka fotki

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Jutro otwieramy przedszkole na kilka godzin,więc było troszkę latania, załatwiania na ostatni guzik pewnych rzeczy.
Nie mogę się doczekać. Wybaczcie nadrobię Was.
Super Izula, zdaj relację jak było

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
ja tylko sie przywitam i zmykam bo padam na ryjka..siedze i ucze sie bo w srode egzamin! 3mac kciuki!
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Kochane moje jestem po moim fantastycznym prezencie urodzinowym od męża!!!
Było R E W E L A C Y J N I E!
Półgodzinna sauna sucha- tylko we 2 z koleżanką, cichutko, nastrojowa muzyka.
I godzinny masaż relaksacyjny całego ciała! Uwierzcie mi, że nawet palce miałam masowane!!!
Aromatyczne olejki... ta muzyka przy masażu!! Po prostu bajka!
To mój najlepszy prezent na urodziny
Super prezencior

też to w tym roku dostałam i polecam każdemu a w przyszłym rku też będziemy w Polsce na moje urodzinki i wymyśliłam sobie na prezent tatuaż

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u gina, dostałam skierowanie do porodu (bo do prywatnego szpitala ). Wszystko ok, mała waży 2700 g. Po nowym roku wszystko się może zdarzyć, choć u mnie "wszystko pozamykane" i na nic się nie zapowiada
O to już tuż tuż Super, że z córcią wszystko ok
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 17:59   #671
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Ze specjalną dedykacją dla Kasicy w klubie link do fotek mojego mieszkanka

Hej no wracać mi tutaj ale już! Małż wybył na spotkanie firmowe a ja sama siedzę i się nudzę... Kto mi dotrzyma towarzystwa?
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:14
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:16   #672
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej Żonki

Umyłam dzis po pracy dwa okna (wiem, wiem - późno tak jakoś się zabrałam ), poprałam firanki i zasłony i ubrałam z małżem choinkę Tak ładnie się zrobiło

Jutro mam wigilię zakładową - będzie mega wyżerka
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Anusia bardzo fajnie Ci w nowej fryzurce ładny kolorek
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Słońca moje byłam na rozdaniu dyplomów-hehe w całej tej czapce i todze Zdjeć się boje pokazać bo Kasieńka zjedzie mnie za kozaki
Poza tym mam problem z pakowaniem prezentów itp. Jeszcze wystawiłam trochę aukcji na allegro a poczte mam het daleko teraz. A staram sie by przesyłki dotarły przed świętami wiec nie czekam az kamil po pracy zawiezie...
A tam - pokazuj fotki
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ale mielismy wczoraj ciezki dzien
No rzeczywiście cięzki dzień miałaś Dobrze, że mała już tak ładnie potrafi nockę przespać
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
A tam, nie można nie cieszyć się ze Świąt A może w Święta wszystko się poukłada i znowu będziecie się super dogadywać. Anusiu może Ty jakaś przemęczona jesteś co, skoro Cię tak wszystko irytuje
Trafiłaś w sedno. Dzięki za troskę, juz lepiej jakoś
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
my dzisiaj podpisaliśmy aneks do umowy co było nie tak poprawione i się cieszę, bo wyszło, że od dewelopera dostaliśmy kuchnię za 14800 w salonie wybieramy kuchnię, jak wyjdzie drożej to dopłacamy... Kuchnia Mobalpa z AGD Simensa jutro jedziemy zobaczyć jak wyglądają na zywo i jakie sa ceny (na razie na forach odkryliśmy że pieruńsko drogo i pewnie będzie z tego jedna szafka ;] ale nie tracę nadziei...)
Anusia_piekniusia choinka z szyszek z oświetleniem? kurcze brzmi oryginalnie - kolejne zdjęcie do wrzucenia
Może jednak cos sie wam uda wybrać za tą kwotę, zawsze to jakiś upust
Fotka zrobiona oczywiście, czeka na publikację
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Jutro otwieramy przedszkole na kilka godzin,więc było troszkę latania, załatwiania na ostatni guzik pewnych rzeczy.
Nie mogę się doczekać. Wybaczcie nadrobię Was.
Jak tam w przedszkolu dzisiaj ?
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Anusiu fajne włoski
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Anusiu- co tam u Ciebie kochana?
dzięki kasieńka, lepiej Myślę, że dam radę się wykaraskać z tego dołka
Ach, zazdroszczę ci tego prezentu urodzinowego od męza
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 09:19   #673
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam
Kochane Wy tu o porodach, szkołach rodzenia...strach się bać
Monai się wszystko pokiełbasiło-fryzurkę zmieniała druga Izunia- ja nie. Zdjęcia podeslę na serwerze jak mój mąż je wgra

Mam dla was info dnia- uśmiejecie się
Mój szwagier wczoraj w nocy-tzn dziś-jechał do Miedzyzdrojów. My mieliśmy te paczki dla rodzinki więc umówilismy się, że zaniesiemy je na dworzec.
Godzina 23.30 szwagier do mnie dzwoni z pociągu i pyta ile kosztuje bilet , bo nie zdążył kupic w kasie a ma ze sobą tylko 48 zł. No nic-będąc w szoku sprawdziłam i niby miało mu starczyć-ale sobie pomyślałam co za gość bez kasy w podróż się wybierać. Zaproponowałam ze mu dam jakaś kasę- bo nigdy nic nie wiadomo...
Północ-stoimy w Obornikach na dworcu czekamy na 2 od tyłu wagon bo nam podał że tam siedzi.A tu suprise-siedzi w 3 wagonie-2 za kuszetkami-ot taka drobna zmiana. Więc my z tą wielką torbą (torba z ikei cała zapakowana:prezenty+piern iki plus obudowa komputera)lecimy na przód. A szwagier wychodzi z pociągu i mówi że pojedzie następnym za 15 min bo ten cały zapakowany i siedzi w przedziale z jakimiś dziwnymi typami.
No i zamiast jechac bezpośrednim pociagiem jechał pociagiem na Gdynię i w Poznaniu się przesiadł do po pociagu z którego wysiadł w Obornikach Tyle plus że kupił bilet taniej , ale i tak dałam mu 50 zł na drogę.
Mówcie co chcecie ale ja nigdy nie zrozumiem działania mojego doszywanego braciszka. Kamil wracał do domu i pół drogi mówił: skąd rodzice go wzięli
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 09:21   #674
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

hej hej
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ze specjalną dedykacją dla Kasicy w klubie link do fotek mojego mieszkanka

Hej no wracać mi tutaj ale już! Małż wybył na spotkanie firmowe a ja sama siedzę i się nudzę... Kto mi dotrzyma towarzystwa?
a dziękuję dziękuję
bardzo mi sie podoba
ale stolik niebieski- poracha!!!
biegiem do Ikei po taki sam tylko np czarny- za 40 zł są!
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
też to w tym roku dostałam i polecam każdemu a w przyszłym rku też będziemy w Polsce na moje urodzinki i wymyśliłam sobie na prezent tatuaż
hmm... przemyślałaś to dobrze?
ja też kiedys chciałam tatoo, ale mi przeszło
wiem, że szybko by mi się znudził

Ale zgłodniałam
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 09:26   #675
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kasico ja wiem że poracha, ale po pierwsze - szkoda mi póki co kasy na stolik Mieliśmy tyle wydatków ostatnio pilniejszych (i dalsze czekają) że naprawdę stolik to jest najmniej ważny w tym wszystkim, w którymś momencie kupimy inny na pewno, ale jakoś z tym da radę póki co wytrzymać.

Izka powinnaś książkę napisać o przygodach szwagra i ze szwagrem
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:38   #676
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izusia normalnie leję z tego Twojego szwagra, że aż mi po rajstopach cieknie
a trzeba zauważyć, że mam dziś firmową wigilię, więc się wystoiłam jak stróż w Boże Ciało
i jak ja się teraz na imprezie pokażę
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 11:05   #677
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czesc dziolchy

nawet nie wiem co naskrobalyscie bo niestety nie mam na nic czasu choinka jest ale tylko ubrana w lampki (zreszta tak rzucone od niechcenia), z zakupami jestesmy w daleko lesie, burdello w domu, jakby tego bylo malo jestem sama w domu (Tz ciagle w pracy) a Maja marudzi (jak tylko przychodzi Tz albo moja mama to dzidzia zmienia sie w aniolka chyba mnie nie lubi hahah), oparzylam sobie reke, ogolnie wszystko mi leci z rak, ulamalam jedynke (cale szczescie ze juz jest naprawiona ale 80zl jestem w plecy ) ehhh Swieta moglyby byc dopiero za tydzien nooo chociaz prezenty mamy kupione (ale nie opakowane bo tasma klejaca mi sie skonczyla )

to se pomarudzilam

a Sylwestra spedzimy w domu (w sumie mala imprezka rodzinna bedzie bo moj dziadzio to Sylwester )

tak wiec chcialabym Wam zlozyc juz dzis zyczenia bo moze juz niepredko siade do kompa haha

zdrowych i spokojnych Swiat a takze duuzo milosci i radosci oraz szczesliwego Nowego Roku oby byl jeszcze lepszy od mijajacego tego Wam zycze Ja i Majeczka

ps. w ramach polepszenia samopoczucia wybieram sie dzis do kosmetyczki bo mam karnecik do zrealizowania se przyreguluje krzaczory bo zaroslam a co


ps2. zdjecie mego fryza wrzuce Wam w Swieta jak mi ktos ladna fote cyknie coby Was nie przestraszyc hahaha

lece gilac Marude
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:47   #678
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Witam!
Niech już są te święta bo w pracy nie chce mi się siedzieć
W poniedziałek naprawiali mi ogrzewanie i co?! dziś wpadam do pracy a tam 8 stopni musiałam naginać na od zaplecza na zwenątrz i resetować piec
W tej chwili mam 15 stopni! Pewnie zanim się porządnie nagrzeje to będzie czas do domu wracać...

Izusia szwagier to Ci się udał

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hmm... przemyślałaś to dobrze?
ja też kiedys chciałam tatoo, ale mi przeszło
wiem, że szybko by mi się znudził
już dawno chciałam...jeszcze się zastanowię
Taki kobiecy wzorek na łopatce mi się podoba

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nawet nie wiem co naskrobalyscie bo niestety nie mam na nic czasu choinka jest ale tylko ubrana w lampki (zreszta tak rzucone od niechcenia), z zakupami jestesmy w daleko lesie, burdello w domu, jakby tego bylo malo jestem sama w domu (Tz ciagle w pracy) a Maja marudzi (jak tylko przychodzi Tz albo moja mama to dzidzia zmienia sie w aniolka chyba mnie nie lubi hahah), oparzylam sobie reke, ogolnie wszystko mi leci z rak, ulamalam jedynke (cale szczescie ze juz jest naprawiona ale 80zl jestem w plecy ) ehhh Swieta moglyby byc dopiero za tydzien nooo chociaz prezenty mamy kupione (ale nie opakowane bo tasma klejaca mi sie skonczyla )

tak wiec chcialabym Wam zlozyc juz dzis zyczenia bo moze juz niepredko siade do kompa haha

[CENTER]zdrowych i spokojnych Swiat a takze duuzo milosci i radosci oraz szczesliwego Nowego Roku oby byl jeszcze lepszy od mijajacego tego Wam zycze Ja i Majeczka

ps. w ramach polepszenia samopoczucia wybieram sie dzis do kosmetyczki bo mam karnecik do zrealizowania se przyreguluje krzaczory bo zaroslam a co
Koteczku mam nadzieję, że spokojnie się ze wszystkim wyrobisz na święta

Dla Ciebie i Twojej rodzinki również Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!

No i super, należy Ci się
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 20:56   #679
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Pusto, wszystkie swiętami, a raczej przygotowaniami żyją

Ja dziś też miałam wigilię zakładową. Niestety nie było tak jak kilka lat z rzędu wielkiej wyżerki tylko dali nam kawę i ciasto bo niby kryzys A ja specjalnie sniadanka nie jadłam, bo w zeszłym roku wyżerki było więcej, niż u mnie w całe święta To sobie pogłodowałam. Ale za to był biskup opolski i tak przez to dostojnie to przebiegało

Zaległe foty zamku, w którym byłam na konferencji tej dwudniowej - w profilu
Poniżej fotki zakupów, które obiecałam.
Jeszcze zapomniałam zrzucić fotki choinki z szyszek, a obiecałam monai, ale pamiętam i wrzucę niebawem

Kotek - Tobie również zdrowych i wesołych Czekam na fotkę fryz

izazusia - ten twój szwagier No cóż - ludzie są naprawdę różni

paulinka - to jak ty w tej pracy wytrzymujesz przy takiej temperaturze? masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (153,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SPÓDNICZKA.jpg (134,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SPÓDNICZKA 2.jpg (190,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GOLF.jpg (100,9 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-12-22 o 20:58
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 21:34   #680
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej!

Wpadam jak po ogien ale zamieszanie u nas koszmarne... Oczywiscie w Wigilię i święta pracujemy wiec dla nas te swieta nie beda sie niczym roznic (no moze poza wystawną kolacją ) od codziennych dni. Jestem zmęczona...

Wczoraj mielismy badanie EEG małej - w czwartek wyniki! Oby wszytsko było dobrze.
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:38   #681
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Hej!

Wpadam jak po ogien ale zamieszanie u nas koszmarne... Oczywiscie w Wigilię i święta pracujemy wiec dla nas te swieta nie beda sie niczym roznic (no moze poza wystawną kolacją ) od codziennych dni. Jestem zmęczona...

Wczoraj mielismy badanie EEG małej - w czwartek wyniki! Oby wszytsko było dobrze.
Miluś trzymam za małą. I za was, żebyście znaleźli trochę czasu dla siebie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 22:39   #682
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Czć Żuczki.

Kotku dla Ciebie i rodziny tez wszystkeigo najlepszego.

Anusiu fajne zakupki. Spódniczkę porywam czy chcesz, czy nie.

Izuś Twój szwagier -->> Dobry jest.

Miluś Ty wiesz.

katey jak egzamin?

monai pracuję w przedszkolu, umowę mam od 20 listopada, ale dopiero teraz ruszyło.
A włoski jak masz ochotę zobaczyć, są w mym profilu.

Wprawdzie byłam w klubie, ale mam pytanie otwarte.
Doradźcie, które kolczyki wybrać? I czy założyć tą bransoletkę?
I moje ostatnie zakupki.
A paletka to prezent od teściowej -przedwczesny świąteczny.
Chyba uzależniłam się od siwego.

re1.jpgre2.jpg
czap.jpg
cien.jpg
zak.jpg
kolczyk kopia.jpg
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 06:31   #683
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Dzień dobry - jestem spóźniona jak diabeł ale

Bobki dwa - kciałam tylko powiedzieć, że znalazłam Waszego Alfonso-Alfredo-Rudolfa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaarudolf.jpg (54,6 KB, 21 załadowań)
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 07:32   #684
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Oż Cie kurczaczki!!! Czeko Ty Sherlocku!! Przecież to wymaluj on - Alfonsina Rudolfo

Mili pracusie z Was dwa.... Znajdzie choc kilka wspolnych godzin dla siebie

Izka ja bym stawiala na kryształkowe kolczyki, te krótsze. Zakupy fajne ale s=bardzo szare
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:30   #685
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

hej rybki kochane

Czeko- jesteś niemożliwa kocham Cieeee! Do pracy marsz!

Miluniu- czymam kciuki z całej siły za wynik Alusi
Mam nadzieję, że pomimo pracy te święta będa fajne
Jesteśmy z Wami

Izula- obie pary kolczyków wydają mi sie za duże
Gdybym jednak miała między nimi wybierac to zdecydowanie te 1 + bransoletka- ale zalezy jaka masz sukienkę <żeby nie byłoby za ciężko>
Zakupy super - szare Ten sweterek z Re Rozmiar M?? Chyba w nim pływasz??

Anusiak- pędze do albumu
jestem!
zamek jak zamek- nie ma się czym zachwycać
ale ta Pani Księżniczka na pierwszej focie mrrrrr
Zakupki fajne spódniczka fajna, ale ciekawa jestem jak sie układa

Pauli- no to ciepełko miałaś w pracy jeszcze lepiej niż u nas w mieszkaniu bez dogrzewania.
Jeśli to przemyślana decyzja z tym tatoo to jestem spokojna
Ja to jestem taka że bym chciała... ale za jakiś czas już bym nie chciała
Ważne żeby nie robić na brzuchu czy piersi- bo po ciąży wyjdzie z tego kupa nie tatoo.
Jesli na łopacie to jak najbardziej.
Po przemyśleniach stwierdzam, że jest więcej minusów niż plusów z posiadania takiego tatuażu
Nie wspominając już o tym... bólu

Kocisko- jak tam wyrywanie chaszczy u kosmetyczki?
Wesołych Świąt dla Was

Dziewczynki potrzebuje porady.
Mimo iz mój mąż się już wczoraj zgodził na zakup 2 nowych torebek
na które sie napalilam to ciąąąągle sie zastanawiam jakie kolory wybrac pomożecie?

Kandydatki:
1. flavia- ta która ma Pauli
http://etorebka.pl/s03.php?f=0296
2. vivien
http://etorebka.pl/s03.php?f=0268
3. znaleziona na all- cos a'la christy tylko pikowana
http://www.papagenos.pl/gallery/000208/2.jpg

Błagam pomóżcie, bo oszaleję!
Wskazówki:
Mam już 2 brązowe torby- ta z łańcuchami:
http://etorebka.pl/s03.php?f=0298
i tą z atmosphere:
http://fashionelka.pl/wp-content/upl...2-685x1024.jpg
Szarą emilke ze złotymi okuciami:
http://lh6.ggpht.com/_OkFcqqx1ubM/S5...0szara%20a.jpg
Czarną mam chanelkę- ale ostatnio jej nie noszę
i jeszcze taką dużą z Carry ze srebrnymi okuciami w fakturę wężową.

Hellllllp
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:13   #686
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Wpadlam zeby życzyc moim żoneczkom
Wesołych Świąt

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9797_127.jpg (20,4 KB, 2 załadowań)
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:37   #687
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Dzień dobry - jestem spóźniona jak diabeł ale

Bobki dwa - kciałam tylko powiedzieć, że znalazłam Waszego Alfonso-Alfredo-Rudolfa
Czeko
i znów się dziś olałam po portach

miłego dnia laski
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:46   #688
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

no jak grochem o ściane!
foch na całego!

gg mi nie działa! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:53   #689
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Ja caryco Kasiu wyraziłam swoją opinię na gg
W dwie pierwsze bym celowała. Trzecia wydaje mi się tandetna. Kolory- brązik i szary.
Jesteś straszliwie niecierpliwa.


Ps. Powoli szykuję się do wyjazdu świątecznego-kończę pakowac prezenty. Jeszcze po drodze mamy do Wrocławia wstąpic po prezent świąteczny który sama sobie zrobiłam
Serwuję kawkę ...latte lub cappu z lavazy-której co? a w kominku ceramicznym olejek pomarańczowy Idą święta
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:19   #690
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Serwuję kawkę ...latte lub cappu z lavazy-której co?

ja poproszę latte z Lavazzy
uwielbiam

dziś rano przed pracą piłam czarną Lavazzę z ekspresiku - mniammmmm

Bobku mój
co ja bez Ciebie pocznę, jak Cię niet na gg buuuuuuuuuuuuuuuuu

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

No wiecie co, Wizaż wstawił u góry podróbkę mojego Alfonsa vel Rudolfa
foch nomalnie - przecież ja byłam pierwsza
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.