LUMPEKSY Lublin - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 13:21   #1051
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Co prawda przerwałam swój lumpkowy maraton i nie byłam wczoraj na Wrońskiej ale dzisiaj mnie poniosło na Wolską I tak moja garderoba w tym tygodniu wzbogaciła się o: dwie koszule mgiełki, nowy stanik z La Senzy, nową sukienkę z Zary, szorty z Atmo, spódniczkę Miss Selfridge i nowe espadryle River Island Oszalałam! Sama się spakuję na Abramowice (ale jak mnie będą trzymać za długo to nam gospodarka podupadnie )
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:27   #1052
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Co prawda przerwałam swój lumpkowy maraton i nie byłam wczoraj na Wrońskiej ale dzisiaj mnie poniosło na Wolską I tak moja garderoba w tym tygodniu wzbogaciła się o: dwie koszule mgiełki, nowy stanik z La Senzy, nową sukienkę z Zary, szorty z Atmo, spódniczkę Miss Selfridge i nowe espadryle River Island Oszalałam! Sama się spakuję na Abramowice (ale jak mnie będą trzymać za długo to nam gospodarka podupadnie )
mhmm! pokaż zdjęcia
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:43   #1053
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ja nie wiem co Wy fajnego widzicie w tym na Sawy Byłam tam pare razy w rózne dni tygodnia i za każdym razem nie dość, że totalnie nic nie znalazłam to ceny z kosmosu


Polecam Wrońską W środy po złotówce można się mega obłowić Jeśli szukacie sukienek/ koszulek na ramiączkach.Tylko weżcie z dwie większe reklamówki
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:52   #1054
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Co prawda przerwałam swój lumpkowy maraton i nie byłam wczoraj na Wrońskiej ale dzisiaj mnie poniosło na Wolską I tak moja garderoba w tym tygodniu wzbogaciła się o: dwie koszule mgiełki, nowy stanik z La Senzy, nową sukienkę z Zary, szorty z Atmo, spódniczkę Miss Selfridge i nowe espadryle River Island Oszalałam! Sama się spakuję na Abramowice (ale jak mnie będą trzymać za długo to nam gospodarka podupadnie )
Hahahaha Dobre z tymi Abramowicami

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co Wy fajnego widzicie w tym na Sawy Byłam tam pare razy w rózne dni tygodnia i za każdym razem nie dość, że totalnie nic nie znalazłam to ceny z kosmosu

Polecam Wrońską W środy po złotówce można się mega obłowić Jeśli szukacie sukienek/ koszulek na ramiączkach.Tylko weżcie z dwie większe reklamówki

Ceny z kosmosu to są na Wieniawskiej tam koło Biedry. 18-20zł za bluzkę, gdzie na JS bluzki kosztują do 10zł, czasem 12.
Na Wrońską chętnie bym jeździła ale gdy mieszka się na LSM nie zawsze jest na to czas
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:07   #1055
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ceny z kosmosu to są na Wieniawskiej tam koło Biedry. 18-20zł za bluzkę, gdzie na JS bluzki kosztują do 10zł, czasem 12.
Na Wrońską chętnie bym jeździła ale gdy mieszka się na LSM nie zawsze jest na to czas
Hmm na Wrońską mam ponad 30 minut mpkiem jażdy i to z przesiadką więc biorąc pod uwagę LSM masz lajt jeszcze A warto poświęcić tam przedpołudnie
Bo się można ładnie obłowić

Ja jeszcze lubię chodzić do tego na przeciwko polibudy, chociaż z cenami się też podnieśli
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:22   #1056
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Hmm na Wrońską mam ponad 30 minut mpkiem jażdy i to z przesiadką więc biorąc pod uwagę LSM masz lajt jeszcze A warto poświęcić tam przedpołudnie
Bo się można ładnie obłowić

Ja jeszcze lubię chodzić do tego na przeciwko polibudy, chociaż z cenami się też podnieśli
No wieeem, wieeem. 28 i 14 śmigają pod sam ciuchland prawie. Ale zawsze to trzeba jechać tam, posiedzieć w lumpie no i wrócić. A na JS albo Poli to zawsze mam jakoś po drodze, bo albo na uniwerek chodziłam, albo do Leclerca (bo z Brzeskiej ). Ale na wakacjach zapewne będę miała nudy niesamowite więc wtedy już na pewno tam pojadę.

Do Poli to ja gdzieś ostatnio w ogóle nie mam szczęścia A cenowo jakoś nie zauważyłam zmiany, ale o wiele rzadziej kupuję tam niż na JS i w malutkich osiedlowych SH bo i do takich chadzam, to może dlatego nie zauważyłam.

Ja w ogóle ostatnio już dwie rzeczy upolowałam na Krk Przedm. koło Sevena. Ceny mają takie o, rzeczy też nie powalają. Ale akurat w tamtym tygodniu trafił mi się fajny plecaczek, baaaaardzo przydatny, zdjęcia mam na blg, natomiast dziś upolowałam za "złocisza" w ogóle nie wykazującą śladów użytkowania tunikę Next. Do legginsów jak znalazł
Ale chodziłam tam tylko dlatego że studiuję na UP i miałam wpisy na ul. Leszczyńskiego, no to po drodze mi było. Tak to raczej już tam nie będę zaglądać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bluzka 2.jpg (90,4 KB, 82 załadowań)
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-06-23 o 12:24
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 14:40   #1057
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
No wieeem, wieeem. 28 i 14 śmigają pod sam ciuchland prawie. Ale zawsze to trzeba jechać tam, posiedzieć w lumpie no i wrócić. A na JS albo Poli to zawsze mam jakoś po drodze, bo albo na uniwerek chodziłam, albo do Leclerca (bo z Brzeskiej ). Ale na wakacjach zapewne będę miała nudy niesamowite więc wtedy już na pewno tam pojadę.

Do Poli to ja gdzieś ostatnio w ogóle nie mam szczęścia A cenowo jakoś nie zauważyłam zmiany, ale o wiele rzadziej kupuję tam niż na JS i w malutkich osiedlowych SH bo i do takich chadzam, to może dlatego nie zauważyłam.

Ja w ogóle ostatnio już dwie rzeczy upolowałam na Krk Przedm. koło Sevena. Ceny mają takie o, rzeczy też nie powalają. Ale akurat w tamtym tygodniu trafił mi się fajny plecaczek, baaaaardzo przydatny, zdjęcia mam na blg, natomiast dziś upolowałam za "złocisza" w ogóle nie wykazującą śladów użytkowania tunikę Next. Do legginsów jak znalazł
Ale chodziłam tam tylko dlatego że studiuję na UP i miałam wpisy na ul. Leszczyńskiego, no to po drodze mi było. Tak to raczej już tam nie będę zaglądać

Ja włąśnie na sawy co jestem w pepco albo w media to zachodzę i nigdy nic nie znalazłam ale to pewnie pech po prostu, tak samo mam z tym przy targu.

A tunika czytałam na blogu ze jest w dużym rozmiarze, więc to akurat nie takie dziwne że w dzień przeceny zostaje taka nawet w nie naruszonym stanie. Co do złotówkowych dni to jak dla mnie najlepsze są na Wolskiej i na wrońskiej.


I co do poprzednich wypowiedzi nie zgodzę się że cenowo koło politechniki jest jakoś strasznie, bo akurat w porównaniu z wronską czy Wolską w normalne dni wypada on najlepiej i kiedyś było drożej.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 17:03   #1058
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Czy w lumpeksie na Wrońskiej dostawa jest tylko w czwartki? W piątek też warto tam jechać?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:48   #1059
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Pisząc, że ceny koło polibudy są wyższe mam porównanie do sytuacji sprzed 3 lat
3 lata temu chodziłam tam systematycznie co tydzień lub dwa w dzień dostawy i ceny były niższe. I wtedy większe perełki można było znależć Sukienkę za , którą kupiłam ostatnio za 17 zł wtedy można było mieć spokojnie za 10 zł
Zresztą zależy jeszcze jakie kto ma wizje cenowo w ciuchach Bo ja nie dałabym w życiu za bluzke/sweterek powyżej 10 zł Chyba, że naprawdę mnie on by mocno zachwycil. A 3 tyg temu pod polibudą właśnie masa koszulek była powyzej 10 zł, sukienki bliżej 20 Jedną bardzo ładna kiecka była za 23 złote co już dla mnie było nie do przyjęcia
Ale też z drugiej strony tragedii cenowej jeszcze nie ma U mnie w mieście rodzinnym w jednym z ciuchów koszulki zaczynają się od 30 zł wzwyż Co jest chore bo za 30 zł mamy nówke 100% bawełny ze sklepu
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:10   #1060
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Pisząc, że ceny koło polibudy są wyższe mam porównanie do sytuacji sprzed 3 lat
3 lata temu chodziłam tam systematycznie co tydzień lub dwa w dzień dostawy i ceny były niższe. I wtedy większe perełki można było znależć Sukienkę za , którą kupiłam ostatnio za 17 zł wtedy można było mieć spokojnie za 10 zł
Zresztą zależy jeszcze jakie kto ma wizje cenowo w ciuchach Bo ja nie dałabym w życiu za bluzke/sweterek powyżej 10 zł Chyba, że naprawdę mnie on by mocno zachwycil. A 3 tyg temu pod polibudą właśnie masa koszulek była powyzej 10 zł, sukienki bliżej 20 Jedną bardzo ładna kiecka była za 23 złote co już dla mnie było nie do przyjęcia
Ale też z drugiej strony tragedii cenowej jeszcze nie ma U mnie w mieście rodzinnym w jednym z ciuchów koszulki zaczynają się od 30 zł wzwyż Co jest chore bo za 30 zł mamy nówke 100% bawełny ze sklepu
wtedy wszystko było tańsze bo jeszcze aż tak nie były sh rozsławione, ja pamietam jak rurki kupowałam za około 5zł. Zobacz sobie jakie ceny są w innych wiekszych, to tam sukienki (wolska a wrońska to już całkiem) w wiekszości zaczynaja sie powyzej 20 dopiero.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:20   #1061
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czy w lumpeksie na Wrońskiej dostawa jest tylko w czwartki? W piątek też warto tam jechać?

podbijam
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:48   #1062
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
podbijam
główna dostawa w czwartek (po środzie wszystko za 1zł) w piątek też cos dorzucają plus "bibeloty", w sobotę też chyba dokładaja bo czesto jest scisk na wieszakach, że az cięzko przegladać, no i w sobote są też buty. W poniedzialek to juz chyba nie dokładają tylko powoli wyprzedają, wtorek 50%, środa 1zł.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:17   #1063
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

jutro od 9?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:08   #1064
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Hej, a wiecie czy ten ciuch z Wrońskiej ma jakiś "podoodział"?

Już mi nie wystarcza tylko jeden
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:44   #1065
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Hej, a wiecie czy ten ciuch z Wrońskiej ma jakiś "podoodział"?

Już mi nie wystarcza tylko jeden
ten mały na bernardyńskiej koło sukien ślubnych to ten sam własciciel
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:10   #1066
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
mhmm! pokaż zdjęcia
Nie mam siły tego wszystkiego obfocić A w tym tygodniu znów nowości Jutro zawijam do Kalisza, w poniedziałek będę szaleć pewnie w lumpie na wagę (50/ kg )- nie wiem, skąd biorą towar ale jest tyle z metką i tak dużo z aktualnych kolekcji, że ręce opadają

Polecam Wam się przejść do tego na Wieniawskiej, koło Biedronki (ale nie w bramie) w poniedziałek- jest -50 % i można fajne rzeczy znaleźć. Czasem się trafiają ładne buty i torebki.

Btw, mam dla Was hit- w poniedziałek jest dostawa w tym nad garmażerką na Krakowskim. Przychodzi tam handlara, taka farbowana na rudo i, aż miałam jej zdjęcie zrobić, wygląda jak dzidzia- piernik! Spodnie w kwiaty, koturny w których ledwo człapie (sic!), kapelusz na głowie i ... okulary przeciwsłoneczne na nosie. Aaa, i na pół pleców wyłażą jej koronkowe gacie. Stanowi chyba ogólną atrakcję. I szkoda babki bo w inne dni (w innych lumpach) chodzi normalnie ubrana- stosownie do wieku. Presja koleżanek- handlar?
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:39   #1067
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

o kurde, bywam czasami w Kaliszu!

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Btw, mam dla Was hit- w poniedziałek jest dostawa w tym nad garmażerką na Krakowskim. Przychodzi tam handlara, taka farbowana na rudo i, aż miałam jej zdjęcie zrobić, wygląda jak dzidzia- piernik! Spodnie w kwiaty, koturny w których ledwo człapie (sic!), kapelusz na głowie i ... okulary przeciwsłoneczne na nosie. Aaa, i na pół pleców wyłażą jej koronkowe gacie. Stanowi chyba ogólną atrakcję. I szkoda babki bo w inne dni (w innych lumpach) chodzi normalnie ubrana- stosownie do wieku. Presja koleżanek- handlar?
moze akurat w tym chce byc bardziej incognito
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:27   #1068
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
o kurde, bywam czasami w Kaliszu!

moze akurat w tym chce byc bardziej incognito
Oooo widzisz, a znasz dobrze miasto? Jak będziesz to daj znać, wyłożę Ci wszystkie sekrety

Incognito to ona już nigdy nie będzie- pewnie przez wszystkich jest zapamiętana
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:49   #1069
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
główna dostawa w czwartek (po środzie wszystko za 1zł) w piątek też cos dorzucają plus "bibeloty", w sobotę też chyba dokładaja bo czesto jest scisk na wieszakach, że az cięzko przegladać, no i w sobote są też buty. W poniedzialek to juz chyba nie dokładają tylko powoli wyprzedają, wtorek 50%, środa 1zł.
Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czy w lumpeksie na Wrońskiej dostawa jest tylko w czwartki? W piątek też warto tam jechać?

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
No wieeem, wieeem. 28 i 14 śmigają pod sam ciuchland prawie.
Kusicie dziewczyny tą Wrońską... mnie ciekawi czy wspomniane 28 to naprawdę tak pod samym cuchem się zatrzymuje? łatwo tam trafić? i od której czynne?może w następny czwartek się bym wybrała....ach...

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co Wy fajnego widzicie w tym na Sawy
Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ja się jutro na pewno wybiorę, tylko pewnie ok. 11, bo wcześniej muszę na uczelnię skoczyć niestety
Na Sawy też nic nie znalazłam, a byłam kilka razy...no jak na złość chyba. A i dzaga - miałaś rację, że nie da się przeoczyć , dziękuję!
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 14:20   #1070
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Kusicie dziewczyny tą Wrońską... mnie ciekawi czy wspomniane 28 to naprawdę tak pod samym cuchem się zatrzymuje? łatwo tam trafić? i od której czynne?może w następny czwartek się bym wybrała....ach...
pod samym ciuchem to sie nic nie zatrzymuje jest dokłądnie w połowie drogi między jednym przystankiem a drugim. wysiadasz na skrzyżowaniu meczynników majdanka, wolskiej, fabrycznej i łęczyńskiej i idziesz w strone wiaduktu mijasz jakis budynek związany z transportem i tam będzie potem boczna uliczka i przy niej taki blaszany bordowy magazyn na nim szyld tania odzież i to jest własnie to. żeby do srodka wejść trzeba budynek obejść w koło.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 15:30   #1071
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Nie mam siły tego wszystkiego obfocić A w tym tygodniu znów nowości Jutro zawijam do Kalisza, w poniedziałek będę szaleć pewnie w lumpie na wagę (50/ kg )- nie wiem, skąd biorą towar ale jest tyle z metką i tak dużo z aktualnych kolekcji, że ręce opadają

Polecam Wam się przejść do tego na Wieniawskiej, koło Biedronki (ale nie w bramie) w poniedziałek- jest -50 % i można fajne rzeczy znaleźć. Czasem się trafiają ładne buty i torebki.

Btw, mam dla Was hit- w poniedziałek jest dostawa w tym nad garmażerką na Krakowskim. Przychodzi tam handlara, taka farbowana na rudo i, aż miałam jej zdjęcie zrobić, wygląda jak dzidzia- piernik! Spodnie w kwiaty, koturny w których ledwo człapie (sic!), kapelusz na głowie i ... okulary przeciwsłoneczne na nosie. Aaa, i na pół pleców wyłażą jej koronkowe gacie. Stanowi chyba ogólną atrakcję. I szkoda babki bo w inne dni (w innych lumpach) chodzi normalnie ubrana- stosownie do wieku. Presja koleżanek- handlar?
Chyba ją kojarzę
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:02   #1072
Anjuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 67
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Dziewczyny byłam na wrońskiej w czw super ciuszki, wydałam stówe juz mi zbrakło kasy na reszte;/ a nie mialam czasu latać do bankomatu, nigdy sie nie zawiodłam tam na dostawie. pozatym duzo bluzeczek, krótkich jeansowych spodenek.
Anjuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:14   #1073
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Anjuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam na wrońskiej w czw super ciuszki, wydałam stówe juz mi zbrakło kasy na reszte;/ a nie mialam czasu latać do bankomatu, nigdy sie nie zawiodłam tam na dostawie. pozatym duzo bluzeczek, krótkich jeansowych spodenek.
Ja uwielbiam wrońska ale na nowej dostawie nie za bardzo sie tam odnajduje na butach czy bibelotach owszem, ale na nowej dostawie cieżko.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 07:57   #1074
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

dziewczyny a od której do której wrońska otwarta w sobote ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:55   #1075
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
dziewczyny a od której do której wrońska otwarta w sobote ?
ponoć od 9 ale ja kiedyś byłam o 9 i było zamkniete
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:49   #1076
Naono
Przyczajenie
 
Avatar Naono
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ja też dzisiaj zawitałam na Wrońską, ale nie zabawiłam tam długo. Ubrania były porozwieszane tak gęsto, że nie mogłam nic obejrzeć. No i do tego ten upał...
Naono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 19:11   #1077
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Dzieki Rotkohl

No ja w koncu nie poszlam z powodu tego upału... do tego na wrońskiej jest straszne duszno, już raz tam prawie zasłabłam no i dzisiaj sobie musialam odpuścić
Ah, wkurzam sie ze jestem tak mało wytrzymala i odporna na upały Bo sobota to jedyny dzień kiedy mogę pójść do lumpów bo tak to pracuje
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:03   #1078
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
dziewczyny a od której do której wrońska otwarta w sobote ?
od 9-tej
napewno
jestem tam bardzo często w soboty
na tygodniu rzadko bo pracuję do 16-tej i zanim dotre to zaraz zamykaja (o 17-tej, a w środy o 16-tej)
dzisiaj byłam, wydałam prawię 100 zł ale wiekszość to ubranka dla mojej córki, dla siebie tylko 2 szt, sporo było fajnych rzeczy ale ten upał i ścisk na wieszakach, że odechciewao sie szukać i oglądać
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:47   #1079
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: LUMPEKSY Lublin

dziewczyny a co Wy na to by zrobić taką aktualną rozpiskę gdzie są fajne SH i kiedy dostawy? Ja przez ostatni rok rzadko tam bywałam, ale wiem że na nadbystrzyckiej nad sportem dostawy są w środę, na wieniawskiej też. Targ na Wileńskiej - czwartek.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:19   #1080
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: LUMPEKSY Lublin

wiecie, czy w którymś SH są warte uwagi stroje kąpielowe?
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 19:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.