Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 08:55   #4291
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

W końcu i ja mogę powiedzieć coś konkretnego
Wczoraj podpisaliśmy umowę na salę na 15 sierpnia 2013 roku oczywiście nie obyło się bez problemów, bo już dwa razy w tamtym lokalu ktoś nas ubiegł (tzn. "podkradł" termin)
Ale może właśnie tak miało być: najpierw chcieliśmy we wrześniu, ale nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej sali. Znaleźliśmy ten Dom Królewski, ale zanim się zdecydowaliśmy, tak jak pisałam wyżej ktoś inny nas ubiegł i zajął termin wrześniowy.
Wczoraj poszliśmy podpisać i już byliśmy zdecydowani na 5 października (taki wolny termin podała nam właścicielka gdy z nią rozmawialiśmy), ale na miejscu się okazało, że ktoś nas wyprzedził. Nie wiem jak to się stało, podobno pod nieobecność właścicielki umowa została podpisana. Zdenerwowałam się, Mój TŻ juz miał robić awanturę, że przecież sobie wstępnie zaklepaliśmy ten termin.
Wtedy właścicielka zaproponowała nam datę 15 sierpnia w cenie 110zł/os. (Mój tata kiedyś wspomniał tą datę, ale wtedy myśleliśmy nad innym lokalem, w którym ten dzień był zajęty.)
No i się zdecydowaliśmy


Cytat:
Napisane przez MonisLub Pokaż wiadomość
Razem jesteśmy od 2002 roku.
Zaręczeni niecały rok, nasz ślub 27,04. Wesele w Hotelu "Pod Kasztanami", zespół z Puław, z kamerzystą i fotografem mamy podpisaną umowę.
Wódkę mamy już w domu, sukienkę zresztą też już kupiłam)
Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
No, to przygotowania pełną parą... A ja ślubuję 3 tygodnie później i nie mam jeszcze ani DJ'a, ani fotografa, ani sukienki, ani alkoholu.... Ale wcale się nie spinam, a co!
A więc vacuity jak widzisz, ja mam dużo dużo mniej czasu niż Wy i jestem pełna optymizmu jakoś to będzie, mam tylko nadzieję, że następne załatwienia nie będą tak samo pod górkę jak sala
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:21   #4292
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A my się powoli zabieramy za testowanie wódki weselnej. Póki co wybraliśmy wstępnie Żubrówkę, Wyborową, Krupnik (może Pana Tadeusza spróbujemy bo ja go nigdy nie piłam, z resztą Krupniku też nie).
Chociaż wstępnie nastawiamy się na Żubrówkę, ale zobaczymy

I w przyszłym tygodniu kupujemy materiały na zaproszenia i powoli część będziemy przygotowywać

Jeśli chodzi o salę Ola, byłam tam w tym roku na weselu, kapela grała na górze i wszystko było świetnie słychać. Myślę, ze na dole też by się spokojnie zmieścili zamiast stołu wiejskiego xD
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:55   #4293
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Talking Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My mamy DJ ,pare fotografow ,suknie,buty moje,sale zamowiona wstepnie wiemy jakie podobaja nam sie zaproszenia,winietki zrobi nam kolega TŻ,niby wim jakie kwiaty chece,ale to tylko niby dzis wiem jutro nie wiem zmienie mi sie...jakas tam wizja juz jest.Ja wole teraz zaplanowac i spac spokojniej bo spokojnie i tak nie spie niz potem na raz wszytsko ,ale tak tez sie da

a co do wodki,ja osobiscie zubrówke odradzam i krupnik,tzn ludzie sie na nia krzywia potem:/

my wystartowlismy z grubej rury na finlandie,ale tesciowie przeciwni..pan tadeusz nie bardzo im podchodzi i zaproponowali wodke pałacowa albo smirnoffa...Nie wiedzilam co to wogole jest<ta palacowa > i dlatego postanowilam kupic i poprobowac
i jest ok lagodna nie pali,choc to pojecie wzgledne i cenowo baaaaaaaardzo kozrystna..22 zl w najdrozszym sklepie w miescie

Jakos oststnio glosno o tych podwyzkach na alko i tak mysle jak to zawsze po nowym roku w gore i nie wim czy straszyc juz rodzicow i tesciow wydatkami teraz czy nie...
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:34   #4294
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
My mamy DJ ,pare fotografow ,suknie,buty moje,sale zamowiona wstepnie wiemy jakie podobaja nam sie zaproszenia,winietki zrobi nam kolega TŻ,niby wim jakie kwiaty chece,ale to tylko niby dzis wiem jutro nie wiem zmienie mi sie...jakas tam wizja juz jest.Ja wole teraz zaplanowac i spac spokojniej bo spokojnie i tak nie spie niz potem na raz wszytsko ,ale tak tez sie da

a co do wodki,ja osobiscie zubrówke odradzam i krupnik,tzn ludzie sie na nia krzywia potem:/

my wystartowlismy z grubej rury na finlandie,ale tesciowie przeciwni..pan tadeusz nie bardzo im podchodzi i zaproponowali wodke pałacowa albo smirnoffa...Nie wiedzilam co to wogole jest<ta palacowa > i dlatego postanowilam kupic i poprobowac
i jest ok lagodna nie pali,choc to pojecie wzgledne i cenowo baaaaaaaardzo kozrystna..22 zl w najdrozszym sklepie w miescie

Jakos oststnio glosno o tych podwyzkach na alko i tak mysle jak to zawsze po nowym roku w gore i nie wim czy straszyc juz rodzicow i tesciow wydatkami teraz czy nie...
powiem, ci że moi rodzice często jezdzą do hurtowni (bo mają sklep) i rok temu przed moim weselem orientowali się w cenach alkoholi to pan z jednej hurtowni powiedział, że najlepiej wódkę kupować przed nowym rokiem, albo zaraz po, bo pózniej często alkohol idzie w góre
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:48   #4295
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
Jakos oststnio glosno o tych podwyzkach na alko i tak mysle jak to zawsze po nowym roku w gore i nie wim czy straszyc juz rodzicow i tesciow wydatkami teraz czy nie...
My chcemy wódkę kupić jeszcze w tym roku właśnie z uwagi na ceny. Po pierwsze wszystko idzie ciągle w górę, po drugie akcyza też podobno ma się zwiększyć.

Edytowane przez poziomkapaula
Czas edycji: 2012-11-07 o 10:49
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:36   #4296
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

a czemu się ludzie krzywią na żubrówkę?

wiadomo, Finlandia super my też się zastanawialiśmy, ale cena nas trochę odstrasza.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 15:57   #4297
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez savati Pokaż wiadomość
Witam!!! Mam nadzieje ze i mnie przyjmiecie do swojego grona
Ślub mamy 13.07.2013 u Św. Brata Alberta a impreze w Dworze Lwowskim i modle się juz teraz aby wszystko wypalilo.
Jak narazie w sumie nic nie mamy zalatwionego oprocz sali i koscioła. Macie moze jakies namiary na kamerzyste, dj i fotografa dobrego bo juz mi sie w glowie kreci od przegladania tego wszystkiego...
O widzisz wesele macie tam gdzie my tylko jakiś czas wcześniej


Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
powiem, ci że moi rodzice często jezdzą do hurtowni (bo mają sklep) i rok temu przed moim weselem orientowali się w cenach alkoholi to pan z jednej hurtowni powiedział, że najlepiej wódkę kupować przed nowym rokiem, albo zaraz po, bo pózniej często alkohol idzie w góre
No wlasnie mojja kolezanka jest przedstawicielem i mowila ze lepiej zdecydowanie kupic teraz tzn. przed nowym rokiem najlepiej listopad/grudzien

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
a czemu się ludzie krzywią na żubrówkę?
Ja nir wiem.. Mi tam smakuje ale u nas najprawdopodobniej bedzie albo ozon albo pan tadeusz chociaz jak natrafimy jakas promocje to co kto wie :P
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:02   #4298
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

my mnieliśmy sarmatę i dużo osób chwaliło a cena też była bardzo dobra, tyle, że kupowaliśmu zaraz po nowym roku
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:12   #4299
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Magda_ Pokaż wiadomość
Też mamy 5 osób, z perkusją. Zmartwiłaś mnie trochę. Od początku zakładałam, że uda się tak ustawić. Właściciel mówił, że nie było problemu (chociaż teraz myślę, że mogło chodzi o mniejsze zespoły). Będziemy rozmawiać z zespołem. Wiem, że przy graniu na górze jest problem z akustyką..sporo zespołów krzywiło się na granie tam. Jeden nawet powiedział, że nie zagra tam więcej, bo nie można ustawić tego i potem są pretensje do zespołu. Poza tym właśnie kontakt z ludźmi jest ważny. Mam nadzieję, że jakoś uda się to wszystko zgrać!
Problem z akustyką to nie jest Twój problem tylko zespołu żeby to tak ustawić żeby było dobrze. Muszą po prostu przyjechać trochę wcześniej i jakoś pokombinować. Jak oglądaliśmy salę tuż przed czyimś weselem to na dole rozkładał się zespół ale to były raptem trzy osoby i w dodatku bez perkusji to oni mogli sobie grać na dole.
Musisz wziąć pod uwagę jak będą ustawione stoły i czy ci goście co będą siedzieć tuż przy orkiestrze na dole będą zadowoleni z takiej bliskości nagłośnienia a po drugie weź też pod uwagę fakt że taki zespół potrzebuje sporo miejsca i tym sposobem zmniejszy się parkiet.
Moja orkiestra też narzekała na akustykę i poza zespołem nikt nie narzekał - bo dla wszystkich brzmiało idealnie. Ja suma sumarum jestem bardzo zadowolona, że zespół jednak wylądował na górze.
Jeżeli masz fajny zespół to nie powinnaś się martwić o kontakt z gośćmi przecież oni są tylko na górze i widzą dobrze co się dzieje przy stole i na parkiecie.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:13   #4300
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Kurczęta, martwicie mnie z tymi cenami. My nie mamy jeszcze funduszy, dopiero na wiosnę będzie mieć. Mam nadzieję, że ostro nie poszybują w górę

Dziś dostałam próbki zaproszeń pocztą Jakoś nie powaliły mnie na kolana, nie mogę żadnego wybrać, ale mordka mi się cieszy Jednak nie wiem czy się zdecyduję na kupno zaproszeń przez internet. Jakoś się boję... Ale przysłali mi również przykładowe zawieszki i winietki, więc mam szablony jak robić samej
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:42   #4301
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Witam wszystkie nowe PM
Dawno mnie tu nie było, bo i sprawy ślubne zeszły na dalszy tor
Teraz jestem na etapie poszukiwań sukni i mam coraz bardziej dość tego wszystkiego

Co do wódki to my już mamy
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 18:50   #4302
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
A my się powoli zabieramy za testowanie wódki weselnej. Póki co wybraliśmy wstępnie Żubrówkę, Wyborową, Krupnik (może Pana Tadeusza spróbujemy bo ja go nigdy nie piłam, z resztą Krupniku też nie).
Chociaż wstępnie nastawiamy się na Żubrówkę, ale zobaczymy

I w przyszłym tygodniu kupujemy materiały na zaproszenia i powoli część będziemy przygotowywać

Jeśli chodzi o salę Ola, byłam tam w tym roku na weselu, kapela grała na górze i wszystko było świetnie słychać. Myślę, ze na dole też by się spokojnie zmieścili zamiast stołu wiejskiego xD
My mamy właśnie Pana Tadeusza 19zł/ 0.5L
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:04   #4303
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A propos... Wiecie dziewczyny gdzie zamówić stół wiejski? Znaleźliśmy z M tylko jedną propozycję z Lublina w internecie. Musimy niestety szukać sami, ponieważ lokal nie zajmuje się tym
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:16   #4304
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
A propos... Wiecie dziewczyny gdzie zamówić stół wiejski? Znaleźliśmy z M tylko jedną propozycję z Lublina w internecie. Musimy niestety szukać sami, ponieważ lokal nie zajmuje się tym
A to ciekawe, bo nie spotkałam jeszcze lokalu, który nie miałby możliwości zamówienia wiejskiego stołu w ofercie. Jeśli chcesz mieć prawdziwy wiejski stół - znaczy sam stół, jakieś przybranie, haki na mięsa, gliniane naczynia itp to jest już trudniej. Ale jeśli zależy Ci tylko na składnikach (wędzone mięsa, ćwikła, chrzan, smalec, ogórki itd.), a może być to podane na zwykłym stole i zastawie lokalu - będzie łatwiej, bo wtedy trzeba znaleźć restaurację, która coś takiego może przygotować w formie cateringu.
Na moim przykładzie: lokal w którym robię przyjęcie ma też restaurację i zrobi mi wiejski stół (w cenie 10zł/os), aczkolwiek wszystkie te rzeczy będą podane na oddzielnym stole i ich białej zastawie, bo styl typowego wiejskiego stołu nie pasuje do wystroju lokalu.
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:18   #4305
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Poziomkapaula:wybrałas datę 15 sierpnia,a to chyba święto kościelne,co to pielgrzymki na Jasną Górę idą.sprawdź w kościele cży w taki dzień śluby dają.mo i cży rodzina czasem nie pielgrzymuje))
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:21   #4306
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

my stół wiejski jako stół(dekoracje itd.) mamy normalnie w cenie, mięsa będziemy brać sami (jeszcze nie wiem skąd). Ale jak tylko będę wiedzieć to dam znać
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:27   #4307
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Na ul.Kunickiego jest "Chata",ew.drugi lokal tej firmy na Długosza koło stadionu,oni robią wiejskie stoły na zamówienie
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:35   #4308
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
A propos... Wiecie dziewczyny gdzie zamówić stół wiejski? Znaleźliśmy z M tylko jedną propozycję z Lublina w internecie. Musimy niestety szukać sami, ponieważ lokal nie zajmuje się tym
My mamy zapewnione z sali, ale wiem, że oni robią i na zamówienie. Jeśli chcesz to mogę podać info na priv
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:57   #4309
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez trebolita Pokaż wiadomość
Poziomkapaula:wybrałas datę 15 sierpnia,a to chyba święto kościelne,co to pielgrzymki na Jasną Górę idą.sprawdź w kościele cży w taki dzień śluby dają.mo i cży rodzina czasem nie pielgrzymuje))
Z udzieleniem slubu raczej problemu nie będzie, skoro i w Boże Narodzenie można się pobrać...
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 06:15   #4310
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Kurczęta, martwicie mnie z tymi cenami. My nie mamy jeszcze funduszy, dopiero na wiosnę będzie mieć. Mam nadzieję, że ostro nie poszybują w górę

Dziś dostałam próbki zaproszeń pocztą Jakoś nie powaliły mnie na kolana, nie mogę żadnego wybrać, ale mordka mi się cieszy Jednak nie wiem czy się zdecyduję na kupno zaproszeń przez internet. Jakoś się boję... Ale przysłali mi również przykładowe zawieszki i winietki, więc mam szablony jak robić samej
poookaż!

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
A propos... Wiecie dziewczyny gdzie zamówić stół wiejski? Znaleźliśmy z M tylko jedną propozycję z Lublina w internecie. Musimy niestety szukać sami, ponieważ lokal nie zajmuje się tym
my też sami sobie organizujemy wiejski stół tzn. stół sam w sobie taką chatkę mamy zapewnioną, musimy tylko kupić i dostarczyć rzeczy, które chcemy tam postawić: mięso i nalewki.

Cytat:
Napisane przez trebolita Pokaż wiadomość
Na ul.Kunickiego jest "Chata",ew.drugi lokal tej firmy na Długosza koło stadionu,oni robią wiejskie stoły na zamówienie
dobrze wiedzieć
chociaż my ostatnio coś słyszeliśmy o jakimś gościu z okolic Łęcznej który też takie rzeczy na zamówienie robi
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 08:05   #4311
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez trebolita Pokaż wiadomość
Poziomkapaula:wybrałas datę 15 sierpnia,a to chyba święto kościelne,co to pielgrzymki na Jasną Górę idą.sprawdź w kościele cży w taki dzień śluby dają.mo i cży rodzina czasem nie pielgrzymuje))
Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Z udzieleniem slubu raczej problemu nie będzie, skoro i w Boże Narodzenie można się pobrać...
Oj trebolita nie stresuj mnie.
Dopiero po podpisaniu umowy tata mój zwrócił na to uwagę. Ale tak jak mówi jjulkaaa - skoro w Boże Narodzenie śluby się odbywają to mam nadzieję, że z 15 sierpnia nie będzie wielkich problemów.
Jeśli chodzi o pielgrzymowanie, to nie sądzę, bo ta część rodziny, która by miała ochotę nie ma już zdrowia (czyli ciotki, wujkowie itp.) a pozostała (młodsza) część rodziny albo już się nachodziła, albo nie ma takich upodobań.

Tak na wszelki wypadek w przyszłym tygodniu odwiedzimy z TŻem księdza i zapytamy co o tym sądzi. W razie czego może ciocia wspomoże, bo ma "wtyki" w tym kościele
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 08:49   #4312
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Oj trebolita nie stresuj mnie.
Dopiero po podpisaniu umowy tata mój zwrócił na to uwagę. Ale tak jak mówi jjulkaaa - skoro w Boże Narodzenie śluby się odbywają to mam nadzieję, że z 15 sierpnia nie będzie wielkich problemów.
Jeśli chodzi o pielgrzymowanie, to nie sądzę, bo ta część rodziny, która by miała ochotę nie ma już zdrowia (czyli ciotki, wujkowie itp.) a pozostała (młodsza) część rodziny albo już się nachodziła, albo nie ma takich upodobań.

Tak na wszelki wypadek w przyszłym tygodniu odwiedzimy z TŻem księdza i zapytamy co o tym sądzi. W razie czego może ciocia wspomoże, bo ma "wtyki" w tym kościele
moim zdaniem ksiądz może jeszcze wam gratulować, że wybraliście taką piękną datę ślubu w takie piękne święto
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 08:51   #4313
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A my zanim podpisaliśmy umowę na salę to zaklepaliśmy termin w kościele. Nasłuchałam się od znajomych które z tym zwlekały, że później musiały mieć śluby o 13 lub 18 bo inne godziny były zaklepane i stwierdziliśmy, że trzeba załatwić to jak najszybciej. A nauki mamy w przyszły weekend... mój optymizm jest średnio umiarkowany
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:16   #4314
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
moim zdaniem ksiądz może jeszcze wam gratulować, że wybraliście taką piękną datę ślubu w takie piękne święto

Bardzo Ci dziękuję za te słowa


bardzo się przejmuję gdy słyszę jakieś opinie wprowadzające niepewność - panikara ze mnie
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:23   #4315
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Oj trebolita nie stresuj mnie.
Dopiero po podpisaniu umowy tata mój zwrócił na to uwagę. Ale tak jak mówi jjulkaaa - skoro w Boże Narodzenie śluby się odbywają to mam nadzieję, że z 15 sierpnia nie będzie wielkich problemów.
Jeśli chodzi o pielgrzymowanie, to nie sądzę, bo ta część rodziny, która by miała ochotę nie ma już zdrowia (czyli ciotki, wujkowie itp.) a pozostała (młodsza) część rodziny albo już się nachodziła, albo nie ma takich upodobań.

Tak na wszelki wypadek w przyszłym tygodniu odwiedzimy z TŻem księdza i zapytamy co o tym sądzi. W razie czego może ciocia wspomoże, bo ma "wtyki" w tym kościele
Moi znajomi mieli problem w jednym z lubelskich kościołów ze ślubem w październikową niedzielę, ksiądz im powiedział, że jest różaniec i nie może udzielić im ślubu

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
A my zanim podpisaliśmy umowę na salę to zaklepaliśmy termin w kościele. Nasłuchałam się od znajomych które z tym zwlekały, że później musiały mieć śluby o 13 lub 18 bo inne godziny były zaklepane i stwierdziliśmy, że trzeba załatwić to jak najszybciej. A nauki mamy w przyszły weekend... mój optymizm jest średnio umiarkowany
Jeśli to duża parafia i oblegany termin to jest duża szansa na brak godziny Na szczęście my nie mieliśmy problemu
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:07   #4316
arekpekalski
Przyczajenie
 
Avatar arekpekalski
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska bo żyję tu i tam od wawki po kielce
Wiadomości: 9
GG do arekpekalski
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A przepraszam, że się wtrącę, ale czy w Lublinie w tej katedrze przy starym mieście nadal jest tak, że parking jest płatny dla gości ślubnych ? Kiedyś tam ze dwa razy realizowałem fotoreportaż ślubny i normalnie mnie to zabiło, bo zamiast do katedry to ludzie latali szukając drobnych i rozmieniając po sklepach żeby do parkometru wrzucić Hmm..to status quo jest tam utrzymane, że tak powiem ?
__________________
ArS. „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”Ansel Adams
arekpekalski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:33   #4317
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Moi znajomi mieli problem w jednym z lubelskich kościołów ze ślubem w październikową niedzielę, ksiądz im powiedział, że jest różaniec i nie może udzielić im ślubu


Jeśli to duża parafia i oblegany termin to jest duża szansa na brak godziny Na szczęście my nie mieliśmy problemu
Ach ci księża - nigdy nie wiadomo czego się po nich spodziewać
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 14:09   #4318
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

płatny dla wszystkich,tylko jest kilka miejsc(nie zauważyłam czy 1,2,czy3) parkingowych ,po prawej stronie ,tuż przy katedrze,oznaczomych napisem,że to miejsce dla nowożeńców. a zaparkowanie pod katedrą ,czy to sob,czy ndz. i tak graniczy z cudem.....
co do udzielania ślubu w świeto kościelne, to różnie ksieżą podchodżą,dlatego warto tak na wszelki wypadek się dopytać.jaki w parafii jest zwyczaj.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 14:49   #4319
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Wrzucam zdj mojej sukienki.
Aczkolwiek szkoda, że nie widać dokładnie gorsetu i trenu.

http://www.papamichel.pl/sottile/irun.html

Moja w kolorze ecru.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:47   #4320
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

co do 15 sierpnia to na pewno śluby są udzielane ale jak wiadomo jest to dzień wolny od pracy więc... nie wiadomo jak by było z fryzjerami kwiaciarniami itp wiadomo jakaś część na pewno pracuje ale warto się upewnić czy ten konkretny będzie czynny
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.