Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 22:16   #31
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Współczuję kolesiowi. A dziewczyna ma to co chciała, taka prawda.

Cytat:
Napisane przez laska4 Pokaż wiadomość
Jakby moje koleżanki bez mojej zgody zamieściły zdjęcia z mojego panieńskiego to bym napluła w twarz i więcej bym znać nie chciała,bez względu na to czy na tych zdjęciach byłoby coś niestosownego albo nie.
Ale to chyba nie koleżanki, a klub. Teraz przecież w każdym lata fotograf, pstryka zdjęcia i zamieszcza zdjęcia na stronach i fb. Podejrzewam, że to raczej tak właśnie wyglądało, niż to, że koleżanki przesłały zdjęcia.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:19   #32
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez laska4 Pokaż wiadomość
Wystarczy samo rozpowszechnianie zdjęć bez zgody osoby zainteresowanej,nie bronię tej dziewczyny tylko jestem zbulwersowana jakie podłe ma koleżanki.Na miejscu tej dziewczyny to raczej broniłabym się że koleżanki dosypały do drinka pigułkę gwałtu i nie wiedziała co robi.Jakby moje koleżanki bez mojej zgody zamieściły zdjęcia z mojego panieńskiego to bym napluła w twarz i więcej bym znać nie chciała,bez względu na to czy na tych zdjęciach byłoby coś niestosownego albo nie.
Ale daj Ty spokój tym "koleżankom" [jakby moje przy takim zaćmieniu umysłowym jak całowanie innych kolesi tylko by kwiczały z radości, to szybko bym te "przyjaźnie" na trzeźwo brutalnie zweryfikowała...], bo to nie one wrzuciły zdjęcia, a klub.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:21   #33
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Już samo stwierdzenie "ostatni dzień wolności" jest idiotyczne, tak jakby małżeństwo było jakąś niewolą. Skoro tak, to po co w nie wstępować? Zachowania koleżanki nie skomentuję. Nie dziwię się jej narzeczonemu.
klask i:
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:21   #34
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
i Tobie jest smutno z tego powodu, że się rozpadnie? widzialas, co robi, trzeba było ją trzepnąć w porę, to problemu by nie było teraz.

DOkładnie... jak ja widze moja koleżanke robiacą głupoty która ma faceta biore ja na bok i jej wygarniam...
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:29   #35
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez laska4 Pokaż wiadomość
Wystarczy samo rozpowszechnianie zdjęć bez zgody osoby zainteresowanej,nie bronię tej dziewczyny tylko jestem zbulwersowana jakie podłe ma koleżanki.Na miejscu tej dziewczyny to raczej broniłabym się że koleżanki dosypały do drinka pigułkę gwałtu i nie wiedziała co robi.Jakby moje koleżanki bez mojej zgody zamieściły zdjęcia z mojego panieńskiego to bym napluła w twarz i więcej bym znać nie chciała,bez względu na to czy na tych zdjęciach byłoby coś niestosownego albo nie.
Nawet wiesz, jak moglabys się bronić, gdyby coś takiego się Tobie przytrafiło, co szczerze mówiąc nie świadczy o Tobie za dobrze
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:09   #36
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałabym abyście się wypowiedziały na ten temat. Jak dla mnie to jakaś masakra...... Na szczęscie to nie mój narzeczony. Moja koleżanka miała wziąśc ślub 17 listopada tego roku ale wczoraj dowiedziałam się, że wszystko odwołane. W ten weekend byłyśmy na jej panieńskim i było dwóch striptizerów . Jak dla mnie było super tyle ,że przyszła panna młoda za dużo wypiła a nawet nie tyle,że za dużo ale poprostu to był jej ostatni dzień wolności jak to powiedziała. Całowała się z jednym z chłopaków wszystkie robiłysmy zdjęcia ale było smiesznie i naprawdę fajnie. Jednak wczoraj jadno z tych jej całuśnych zdjęc ukazło się w internecie na stronce klubu:/ I nie doszły narzeczony je zobaczył ... Odwółał wczoraj wszystko a moja koleżanka nie może się pozbierac...Przez ten incydent chyba rozpadnie się ich związek;(
Gratuluję poczucia humoru, skoro widok koleżanki zdradzającej swojego prawie-mężą, tak Cię rozbawił

Dobrze, że facet w porę dowiedział się z kim ma do czynienia!
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2012-11-09 o 08:11
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:35   #37
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

bardzo dobrze zrobil! dla niego!
niestety ale % nie sa wytlumaczeniem dla takich zachowan!
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 11:21   #38
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Popieram chlopaka w zupelnosci! Nic nowego do dyskusji nie wniose poza moze jeszcze tym, że szkoda, że WY jako koleżanki niedoszlej PMki nie zastopowalyscie jej w trakcie "zabawy". malzenstwo to nie więzienie, nikt jej sie nie kazał w to pakowac, tym bardziej z podejsciem "ostatni dzien wolnosci to moge zaszalec". Tak trudno odmowic alkoholu TYM BARDZIEJ na wlasnym panienskim? Dla mnie sprawa prosta, dobrze, ze wyszly te zdjecia bo chlopak zobaczyl kogo chcial za żonę
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:46   #39
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

dziewczyny źle mnie zrozumialyscie albo ja źle napisłam....było dwoch striptizerów ale to nie z nimi się całowała tylko z jakims tam chłopakiem chyba spotkała jakiegoś starego kolege czy cos takiego mowila. A co do przyjaciolek to posiada je jak najbardziej i próbowały ją odciagnąc od tego ale jak wiecie jesteśmy dorośli i każdy robi to na co ma ochote. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze to ja chciałabym sie z kims calowac a koleżanka by mi zabroniła;/ pozatym to jest bardzo fajna spokojna i porządna dziewczyna ale chyba ten klimat, alkohol, stripizerzy i wogole atmosfera tak ją sprowokowała..Ona była ze z woim narzeczonym 8 lat i nigdy go nie zdradzila mimo,że miala mnostwo adoratorów!! Mi jest przykro dlatego, że ona barzo żałuje tego głupiego pocałunku .
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:56   #40
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Przeciez to nie ma znaczenia czy calowala sie ze striptizerem czy dawnym kolegą - CAŁOWAŁA SIĘ Z FACETEM INNYM NIŻ NARZECZONY. Czy to nie wystarczy?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:56   #41
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałabym abyście się wypowiedziały na ten temat. Jak dla mnie to jakaś masakra...... Na szczęscie to nie mój narzeczony. Moja koleżanka miała wziąśc ślub 17 listopada tego roku ale wczoraj dowiedziałam się, że wszystko odwołane. W ten weekend byłyśmy na jej panieńskim i było dwóch striptizerów . Jak dla mnie było super tyle ,że przyszła panna młoda za dużo wypiła a nawet nie tyle,że za dużo ale poprostu to był jej ostatni dzień wolności jak to powiedziała. Całowała się z jednym z chłopaków wszystkie robiłysmy zdjęcia ale było smiesznie i naprawdę fajnie. Jednak wczoraj jadno z tych jej całuśnych zdjęc ukazło się w internecie na stronce klubu:/ I nie doszły narzeczony je zobaczył ... Odwółał wczoraj wszystko a moja koleżanka nie może się pozbierac...Przez ten incydent chyba rozpadnie się ich związek;(
już chyba sama gubisz się w tym co piszesz
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 13:58   #42
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Wy jestescie jakies nienormalne, albo ja jestem nienormalna!!!! Ja wyciagnelam kolezanke z lozka, zeby glupoty nie zrobila, gdy byla wolna i w gruncie rzeczy moglaby robic co chce, ale jako dobra przyjaciolka nigdy nie pozwolilabym na to, zeby zrobila cos, czego bedzie pozniej zalowala!!! A ta Twoja kolezanka jest glupia ci.pa - jak nie potrafisz zapanowac nad soba po alko to go nie pij!!!!
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 14:03   #43
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wy jestescie jakies nienormalne, albo ja jestem nienormalna!!!! Ja wyciagnelam kolezanke z lozka, zeby glupoty nie zrobila, gdy byla wolna i w gruncie rzeczy moglaby robic co chce, ale jako dobra przyjaciolka nigdy nie pozwolilabym na to, zeby zrobila cos, czego bedzie pozniej zalowala!!! A ta Twoja kolezanka jest glupia ci.pa - jak nie potrafisz zapanowac nad soba po alko to go nie pij!!!!
Popieram,postąpiłabym tak samo
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 16:29   #44
GosiaczeQVIP
Przyczajenie
 
Avatar GosiaczeQVIP
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
pozatym to jest bardzo fajna spokojna i porządna dziewczyna .

Spokojna i porządna dziewczyna??? Dla mnie to zwykła dzi*ka skoro zdradziła. Dobrze dla tego faceta ,że stało się to przed ślubem, przynajmniej wyszło szydło z worka ...
GosiaczeQVIP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:06   #45
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Przeciez to nie ma znaczenia czy calowala sie ze striptizerem czy dawnym kolegą - CAŁOWAŁA SIĘ Z FACETEM INNYM NIŻ NARZECZONY. Czy to nie wystarczy?
Moim zdaniem to jeszcze gorzej, jeśli to był chłopak z którym coś ją kiedyś łączyło.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wy jestescie jakies nienormalne, albo ja jestem nienormalna!!!! Ja wyciagnelam kolezanke z lozka, zeby glupoty nie zrobila, gdy byla wolna i w gruncie rzeczy moglaby robic co chce, ale jako dobra przyjaciolka nigdy nie pozwolilabym na to, zeby zrobila cos, czego bedzie pozniej zalowala!!! A ta Twoja kolezanka jest glupia ci.pa - jak nie potrafisz zapanowac nad soba po alko to go nie pij!!!!
Cytat:
Napisane przez GosiaczeQVIP Pokaż wiadomość
Spokojna i porządna dziewczyna??? Dla mnie to zwykła dzi*ka skoro zdradziła. Dobrze dla tego faceta ,że stało się to przed ślubem, przynajmniej wyszło szydło z worka ...
Dziewczyny ogólnie macie rację, ale przystopujcie troszkę z epitetami.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 19:13   #46
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Moje ci przy dzi to chyba pryszcz
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:51   #47
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Nie dziwie się facetowi, w sumie dobrze, że dowiedział się przed ślubem. Będąc w takiej sytuacji zrobiłabym tak samo - odwołałabym ślub.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 22:42   #48
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

chyba za dużo cosmopolitana przerobiłyscie z kolezankami... slub to jednak powazna sprawa a wiernośc wybrankowi tym bardziej, chciala sie popisac to ma...sama jestem zona 4 miesiace i nie wyobrazam sobie takich zabaw, a slub to nie koniec wolności, zastanówcie sie! ale widac tak mialo byc, człowiek uczy sie na błedach
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 07:57   #49
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jeszcze gorzej, jeśli to był chłopak z którym coś ją kiedyś łączyło.
Mniejsza o to tak na prawde, calowala sie z obcym kolesiem, a w moim mniemaniu to już jest zaczątek zdrady niektorzy pocalunku za zdrade nie uwazaja, dla mnie to mimo wszystko zdrada i tyle. Skoro nie zna umiaru w piciu to po co zaczynala. Bez sensu. W ogole mi jej nie szkoda i dobrze, ze chlopak wszystko odwolal.
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 09:17   #50
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

A ja w ogóle nie rozumiem, że "ślub to koniec wolności" Pomijając dyskusję o nazewnictwie, to przecież w kwestii całowania się z innymi, tej wolności nie ma się także przed ślubem.
Nie wiem autorko po co tłumaczysz tę dziewczynę: jeżeli dziewczę uważa, że zdradzać nie można tylko będąc małżeństwem, bo przedtem ma się w tej kwestii wolność, to znaczy, że chociaż jest miła i spokojna, to niestety jej moralność kuleje.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 10:41   #51
ola1108aa
Raczkowanie
 
Avatar ola1108aa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Popieram decyzję narzeczonego, jak dla mnie zdrada jest nawet myślenie o czymś takim, a co dopiero działanie
ola1108aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:52   #52
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
dziewczyny źle mnie zrozumialyscie albo ja źle napisłam....było dwoch striptizerów ale to nie z nimi się całowała tylko z jakims tam chłopakiem chyba spotkała jakiegoś starego kolege czy cos takiego mowila. A co do przyjaciolek to posiada je jak najbardziej i próbowały ją odciagnąc od tego ale jak wiecie jesteśmy dorośli i każdy robi to na co ma ochote. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze to ja chciałabym sie z kims calowac a koleżanka by mi zabroniła;/ pozatym to jest bardzo fajna spokojna i porządna dziewczyna ale chyba ten klimat, alkohol, stripizerzy i wogole atmosfera tak ją sprowokowała..Ona była ze z woim narzeczonym 8 lat i nigdy go nie zdradzila mimo,że miala mnostwo adoratorów!! Mi jest przykro dlatego, że ona barzo żałuje tego głupiego pocałunku .
Przepraszam, musiałam to pogrubić. Co ma klimat, alko i inne bajery do całowania się z inny facetem. Jak sobie w główce zakodowała, że zaszaleje to tak tez zrobiła. Mnie jest szkoda tylko i wyłącznie faceta. Po 8 latach związku, pierwsza lepsza impreza niekontrolowana i już wyskok. A koleżankom gratuluję pomyślunku, bo nawet jak jesteście psiapsiół ty w życiu nie powinnyście robić jej fot z innym facetem... Niezależnie od tego, czy te foty wypłynęły z waszej czy innej strony.
Za głupotę się płaci.
Ja nie wiem, czy mogłabym pójść do ołtarza czy też do USC z facetem, który parę dni wcześniej całował się z inną laską, nawet pod pretekstem alko...
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:58   #53
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Autorko, jak już jedna z dziewczyn napisała - zaczynasz się gubić w zeznaniach. A nawet jeśli to był faktycznie jakiś dawny kolega, to wcale nie usprawiedliwia dziewczyny. Zdrada to zdrada. Kropka. Atmosfera tak na nią zadziałała? Bzdury jakieś. Nie wyobrażasz sobie, że przyjaciółka odciąga Cię od faceta, który Twoim narzeczonym nie jest? Gdybym ja, nie daj Boże (aczkolwiek swój rozum mam), byłabym w takiej sytuacji i przyjaciółka pomogłaby (!) mi w taki sposób, to dziękowałabym jej do końca życia!
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 18:46   #54
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Dobrze zrobił, też bym tak postąpiła na jego miejscu
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:45   #55
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

I bardzo dobrze zrobił Na swoim wieczorze panieńskim w życiu nie pozwoliłabym na to, żeby sprawy tak wymknęły się spod kontroli, bo dobrze wiem, że na takie napite i "łatwe" dziewczyny czeka masa facetów w klubach w sobotnie wieczory. Ja wiem, alko, klimat i striptizerzy, jak to sama określiłaś, ale moim zdaniem nie ma absolutnie żadnego wytłumaczenia dla zdrady. Poza tym mam doświadczenia z wieczorów panieńskich i wiem, że jak się nie chce, to się nie ulegnie temu "klimatowi", bo ciągle będzie się pamiętać, że ma się wspaniałego faceta, z którym jest się najszczęśliwszą kobietą na ziemi.
Widzę też, że masz bardzo lekkie podejście do tego, skoro wkurzyłabyś się na koleżankę, która zabroniłaby Ci się z kimś całować - a jeśli ten pocałunek byłby zdradą faceta, którego kochasz? Dziwne podejście, naprawdę.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:08   #56
blackcherry12
Raczkowanie
 
Avatar blackcherry12
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 247
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
dziewczyny źle mnie zrozumialyscie albo ja źle napisłam....było dwoch striptizerów ale to nie z nimi się całowała tylko z jakims tam chłopakiem chyba spotkała jakiegoś starego kolege czy cos takiego mowila. A co do przyjaciolek to posiada je jak najbardziej i próbowały ją odciagnąc od tego ale jak wiecie jesteśmy dorośli i każdy robi to na co ma ochote. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze to ja chciałabym sie z kims calowac a koleżanka by mi zabroniła;/ pozatym to jest bardzo fajna spokojna i porządna dziewczyna ale chyba ten klimat, alkohol, stripizerzy i wogole atmosfera tak ją sprowokowała..Ona była ze z woim narzeczonym 8 lat i nigdy go nie zdradzila mimo,że miala mnostwo adoratorów!! Mi jest przykro dlatego, że ona barzo żałuje tego głupiego pocałunku .
tyle powiem co do tłumaczeń, że to nie był striptizer, ale stary znajomy. No przecież to ją całkowicie usprawiedliwia! Ba! Jej narzeczony powinien w tym momencie jej wybaczyć i pozwolić, żeby się z tym znajomym jeszcze przespała, no bo przecież go znała wcześniej

po drugie- powinnyście ją za włosy odciągnąć, pobić, wybić zęby, wystrzelać po twarzy i nie wiem co jeszcze mi wyobraźnia podpowiada, ale cokolwiek, byle nie zrobiła tego, co zrobiła. Tak robią przyjaciółki. Argument, że każdy jest dorosły i za siebie odpowiada świadczy o tym, że wszystkie w głębi ducha miałyście to w dupie. Gdyby moja przyjaciółka chciała coś takiego zrobić, to dostałaby liścia, naprawdę, choć w życiu nikogo nie uderzyłam. i jeszcze te 8 lat... Oj biedny chłopak
blackcherry12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 00:09   #57
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
dziewczyny źle mnie zrozumialyscie albo ja źle napisłam....było dwoch striptizerów ale to nie z nimi się całowała tylko z jakims tam chłopakiem chyba spotkała jakiegoś starego kolege czy cos takiego mowila. A co do przyjaciolek to posiada je jak najbardziej i próbowały ją odciagnąc od tego ale jak wiecie jesteśmy dorośli i każdy robi to na co ma ochote. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze to ja chciałabym sie z kims calowac a koleżanka by mi zabroniła;/ pozatym to jest bardzo fajna spokojna i porządna dziewczyna ale chyba ten klimat, alkohol, stripizerzy i wogole atmosfera tak ją sprowokowała..Ona była ze z woim narzeczonym 8 lat i nigdy go nie zdradzila mimo,że miala mnostwo adoratorów!! Mi jest przykro dlatego, że ona barzo żałuje tego głupiego pocałunku .
O jaaaa, dziewczyno, z kimkolwiek by się nie całowała, ze striptizerem, z kolegą, z barmanem czy nie wiem z kim, to jeśli to nie był jej narzeczony, to przegięła pałę To zrozumiałe, że żałuje tego pocałunku, w końcu przez to zwaliła sprawę! Jakbym ja zobaczyła fotę mojego tż całującego się z inną babą, postąpiłabym identycznie jak były narzeczony twojej koleżanki. Ja sobie nie wyobrażam znów, że jakbym popłynęła, to żeby bliska koleżanka mnie nie naprostowała chociaż w ogóle nie wyobrażam sobie, bym do tego stopnia popłynęła... Cóż tu poradzić, jeśli miłość tego narzeczonego jest duża, to zapewne za jakiś czas da jej drugą szansę, ale na ślub w tym terminie na jej miejscu raczej bym nie liczyła.. Takie są konsekwencje zdrady, bo dla mnie to jest zdrada.
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:22   #58
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

śmiech na sali. psiapsiółka całuje się na panieńskim ze starym znajomym a reszta "psiapsiół" się śmieje i uważa że to zabawne. Rozumiem gdyby pisały to jakieś małolaty ale nie dorosłe dziewczyny. Jak ja lub moja przyjaciółka miałyśmy panieński to choć na imprezie było ok 10-15 dziewczyn to 2 z nas pilnowały przyszłej PM- nieodstępowałyśmy jej na krok a jak tylko ktos się chciał do niej dostawiać to gdy zblizał się za bardzo o ona (pod wpływem alkoholu) nie reagowała za bardzo to my takiemu delikwentowi dawałyśmy do zrozumienie by spadał i się więcej nie zbliżał. (choć akurat moja kumpela nawet nie miała ochoty czegoś takiego robić) Nawet do toalety nie szła sama! My tak profilaktycznie ją pilnowałyśmy. Wiadomo PM nawalona, w klubie wiedzą że to PM więc bardziej do niej startują itd (przynajnoiej tak to wyglądało w klubie w którym byłyśmy).
Prawdziwe przyjaciółki w życiu niepozwoliłyby na całowanie się PM z innym! i czy to wieczór panieński czy jakakolwiek inna impreza- to nie miało prawa mieć miejsca!


Edit: my tak zawsze się pilnowałyśmy- wychodząc np we trójkę to 2 z nas piły a trzecia zawsze trzeźwa aby mogła ewentualnie zareagować.

Edytowane przez samiramis
Czas edycji: 2012-11-11 o 21:24
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:37   #59
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Ale dziewczyny ja jej absolutnie nie bronie również uważam ,że zrobiła najgorszą głupotę i już ją na tej imprezie ostrzegałam ale jak wam pisalam wczesniej nie jestem z nią tak blisko !!! tylko szkoda mi jej bo widziałam w jakim jest teraz stanie a po zatym on tez bardzo cierpi bo ją naprawdę kocha....nie jest to moja przyjaciólka tylko koleżanka i nie chce bawic się w swatkę ale po prostu żal mi ich.... a napisałam to na forum bo myślałam, że znajdzie sie tu ktoś kto znajdzie rozwiąznie dla tej sprawy albo da jakies rady bo napieprzac to kazdy potrafi ;/ Trzeba popatrzyc na to z innej strony , stało się i już nie da się odwrócic ale ludzie gorsze rzeczy robili i gorsze rzeczy sobie wybaczali!!!
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 14:44   #60
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Odwołał ślub przez wieczór panieński!!!!

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny ja jej absolutnie nie bronie również uważam ,że zrobiła najgorszą głupotę i już ją na tej imprezie ostrzegałam ale jak wam pisalam wczesniej nie jestem z nią tak blisko !!! tylko szkoda mi jej bo widziałam w jakim jest teraz stanie a po zatym on tez bardzo cierpi bo ją naprawdę kocha....nie jest to moja przyjaciólka tylko koleżanka i nie chce bawic się w swatkę ale po prostu żal mi ich.... a napisałam to na forum bo myślałam, że znajdzie sie tu ktoś kto znajdzie rozwiąznie dla tej sprawy albo da jakies rady bo napieprzac to kazdy potrafi ;/ Trzeba popatrzyc na to z innej strony , stało się i już nie da się odwrócic ale ludzie gorsze rzeczy robili i gorsze rzeczy sobie wybaczali!!!

Faktem jest - źle zrobiła. Nie dziwię się Narzeczonemu i faktycznie miał prawo tak postąpić. Jednakże, nie znam ani jej, anie jego, a tym bardziej całej sytuacji. Nawarzyła sobie piwo, które teraz musi wypić.

Staram się zrozumieć Ciebie i także jest mi żal całej tej sytuacji, ale niestety - mądry Polak po szkodzie. Może potrzebują tylko czasu, bo jeśli było to prawdziwe uczucie - wybaczą sobie, a czas leczy większość ran. Jeśli tylko zależy im na sobie i kochają się prawdziwie, to przetrwają to - ona zrozumie, a on miejmy nadzieję wybaczy. Nie widzę innego rozwiązania. A jeśli byłyście tam i któraś z Was jest na tyle blisko z tą dziewczyną to niech ją wspiera i może porozmawia z Narzeczonym. Nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji, także nie znam recepty na rozwiązanie tego problemu.

A nauczką musi być to, że wierność jest ważna zawsze i wszędzie, a wieczór panieński nie jest ostatnim "dniem wolności", ponieważ po ślubie zyskujemy wspólną wolność.
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.