Jakie dodatki do sukni ecru????? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 14:13   #61
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

dziękuje chyba taki będzie

a ja mam jeszcze takie pytanko.... może będziecie znały odpowiedz....
Bo oglądam sobie teraz suknie i szukam mojej sukni ślubnej i znalazłam niby podobną, ale nie do końca..... i tak pytanie mam czy do dołu sukni do tiulu jest możliwe przyklejenie przyszycie koronki?? tak jak jest przy tej sukni?? http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,4285.html
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:38   #62
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa - Bukiet - rewelacja!
z pewnością są gdzieś porady jak zafarbować buty, poszukaj na forach

a czemu chcesz przyszyć koronkę? ja nie sądzę, że będzie pasowała do twojej sukni, zwróć uwagę, że tamta ma też koronkowe emblematy na całej powierzchni dołu, a u ciebie to będzie się gryzło jak dla mnie... moim zdaniem twój dół powinien być taki jak jest, jak zaczniesz kombinować, to się to kupy może nie trzymać. Już masz satynę, tiul, ozdoby .... do czego miała by pasować koronka?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:56   #63
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ciasteczkowa - Bukiet - rewelacja!
z pewnością są gdzieś porady jak zafarbować buty, poszukaj na forach

a czemu chcesz przyszyć koronkę? ja nie sądzę, że będzie pasowała do twojej sukni, zwróć uwagę, że tamta ma też koronkowe emblematy na całej powierzchni dołu, a u ciebie to będzie się gryzło jak dla mnie... moim zdaniem twój dół powinien być taki jak jest, jak zaczniesz kombinować, to się to kupy może nie trzymać. Już masz satynę, tiul, ozdoby .... do czego miała by pasować koronka?
ehhh tak się tylko zapytałam bo taki ten mój dół się chyba łysy wydaje może dlatego tak uważam bo moja pierwsza suknia miała dół pokryty falbanami
no właśnie szukałam jak zafarbować i czym, ale nic takiego nie znalazłam jak zafarbowac albo kokardkę albo buty.... a kokardka by fajnie różowa wyglądała do tego bukietu byłoby lekkie nawiązanie
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:30   #64
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

nieee, ona łysa nie jest, taki ma dół, takie proste tiule... i tak najlepiej wygląda. Tamta ma wierzchnią warstwę koronki więc to coś zupełnie innego, a do tego ta jest bardziej rozłożysta i powinna być taka "lekka" u dołu

słuchaj, to może spróbuj zafarbować kokardkę... jak się nie uda, to oderwiesz na wszystko jedno i dokupisz inną ozdobę.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:34   #65
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
dziękuje chyba taki będzie

a ja mam jeszcze takie pytanko.... może będziecie znały odpowiedz....
Bo oglądam sobie teraz suknie i szukam mojej sukni ślubnej i znalazłam niby podobną, ale nie do końca..... i tak pytanie mam czy do dołu sukni do tiulu jest możliwe przyklejenie przyszycie koronki?? tak jak jest przy tej sukni?? http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,4285.html
Ja też uważam,że doszywanie czy doklejanie koronek do Twojej sukni jest nie koniecznie dobrym pomyslem, było by to przerostem formy nad treścią. Jest dobrze tak jak jest
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 08:02   #66
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ciasteczkowa, masz już ładną sukienkę, już nie myśl tyle i nie zmieniaj bo za moment wejdziesz w "fazę odrzucenia sukni". Gdzieś to hasło wcześniej tu na forum widziałam i nieźle mnie rozbawiło.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 10:25   #67
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ciasteczkowa, masz już ładną sukienkę, już nie myśl tyle i nie zmieniaj bo za moment wejdziesz w "fazę odrzucenia sukni". Gdzieś to hasło wcześniej tu na forum widziałam i nieźle mnie rozbawiło.
chyba faktycznie muszę przestać o niej myśleć


Kochane mam pytanie. czy pasowała by do mojej sukni opaska do włosów?? taka z kryształkami, albo z kwiatem?? (broń boże od diademów)
Jak tak to gdzie można takie znaleźć bo ja jakoś nie mogę się doszukać
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 10:30   #68
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

myślę, że by pasowała... ale przymierz najlepiej z suknią, żeby zobaczyć jak to się wszystko razem komponuje... tam co wrzucałam bukiety na poprzedniej stronie, ostatnie zdjęcie - dziewczyna ma opaskę - czy o coś takiego ci chodzi? ja myślę, że znajdziesz nawet w sklepie z akcesoriami do włosów, bo w ślubnym powinny być ale mogą być drogie, a jak nie to z pewnością na e-bay-u.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 10:52   #69
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

to może i ja z małym offtopem mam nadzieje ze założycielkawątku sie nie obrazi

pomóżcie bo zamecze już niebawem Tż-ta ,mamae i wszytskich
wklejam moja suknie.Całosc koronki,mam juz buty,wstepnie bizuterię ,wiem co z włosami ale rozwalaja mnie KWIATY...masakra....mam wiecej zametu w głowie z nimi niz z sukną...dziejszy tym frezje..białe,jak moja mama,dlaczego?bo dada taki romantyczny look,tak mi sie zdaje.Czy ktos cos zapoponuje? noe chce kolorowych,pstyokatych,i z kilku gatunków kwiatów.Slub w sierpniu wiec jest ograniczone pole popisu..były by piwonieale nie ten miesiac i cóż ja poczne...?mysle o stonowanych kolorach,delokatnych,jest em ruda wiec kolorów za duzo nie chce..POMOCY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tamara.jpg (75,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiązanka-ślubna-z-frezji.jpg (25,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 205758276695885824_JIZJ6c0j_b.jpg (10,1 KB, 8 załadowań)
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB

Edytowane przez wenszyca89
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:57
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:16   #70
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
myślę, że by pasowała... ale przymierz najlepiej z suknią, żeby zobaczyć jak to się wszystko razem komponuje... tam co wrzucałam bukiety na poprzedniej stronie, ostatnie zdjęcie - dziewczyna ma opaskę - czy o coś takiego ci chodzi? ja myślę, że znajdziesz nawet w sklepie z akcesoriami do włosów, bo w ślubnym powinny być ale mogą być drogie, a jak nie to z pewnością na e-bay-u.
http://moda.allegro.pl/mariann-stroi...903136842.html http://moda.allegro.pl/opaska-stroik...947489597.html
myslałam o czymś takim, właśnie muszę się przejśc po sklepach i poszukać, myslałam że znacie jakieś polecane sklepy internetowe gdzie robią ładne takie rzeczy... bo myślałam żeby zamiast właśnie welonu kupić tą opaskę (to i tak w salonie by mi się opłacało kupić, tylko czy mają takie??)



tak kochana o dokładnie coś takiego mi chodziło, jak zamieściłaś na poprzedniej stronie

Edytowane przez ciassteczkowa
Czas edycji: 2013-01-25 o 11:20
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:26   #71
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/mariann-stroi...903136842.html http://moda.allegro.pl/opaska-stroik...947489597.html
myslałam o czymś takim, właśnie muszę się przejśc po sklepach i poszukać, myslałam że znacie jakieś polecane sklepy internetowe gdzie robią ładne takie rzeczy... bo myślałam żeby zamiast właśnie welonu kupić tą opaskę (to i tak w salonie by mi się opłacało kupić, tylko czy mają takie??)



tak kochana o dokładnie coś takiego mi chodziło, jak zamieściłaś na poprzedniej stronie
Śliczna ta opaska, ja też o czymś podobnym myślę. Będę miała długi welon w kościele, a na sali go ściągnę więc chciałabym go czymś podobnym zastąpić. Póki co znalazłam to co w załączniku (zwykle ktoś na forum tutaj to wrzucał i zapisywałam na dysku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mb5mg3LOcL1r05fcmo1_500_large.jpg (34,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x4.jpg (74,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x2.jpg (73,8 KB, 7 załadowań)
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 21:22   #72
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/mariann-stroi...903136842.html http://moda.allegro.pl/opaska-stroik...947489597.html
myslałam o czymś takim, właśnie muszę się przejśc po sklepach i poszukać, myslałam że znacie jakieś polecane sklepy internetowe gdzie robią ładne takie rzeczy... bo myślałam żeby zamiast właśnie welonu kupić tą opaskę (to i tak w salonie by mi się opłacało kupić, tylko czy mają takie??)



tak kochana o dokładnie coś takiego mi chodziło, jak zamieściłaś na poprzedniej stronie
w salonach takie rzeczy są często bardzo bardzo drogie, ja swoją ozdobę kupiłam na e-bayu i zapłaciłam za 3 ozdoby (bo nie mogłam się zdecydować ) może ze 3 euro więc polecam poszukać

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
to może i ja z małym offtopem mam nadzieje ze założycielkawątku sie nie obrazi

pomóżcie bo zamecze już niebawem Tż-ta ,mamae i wszytskich
wklejam moja suknie.Całosc koronki,mam juz buty,wstepnie bizuterię ,wiem co z włosami ale rozwalaja mnie KWIATY...masakra....mam wiecej zametu w głowie z nimi niz z sukną...dziejszy tym frezje..białe,jak moja mama,dlaczego?bo dada taki romantyczny look,tak mi sie zdaje.Czy ktos cos zapoponuje? noe chce kolorowych,pstyokatych,i z kilku gatunków kwiatów.Slub w sierpniu wiec jest ograniczone pole popisu..były by piwonieale nie ten miesiac i cóż ja poczne...?mysle o stonowanych kolorach,delokatnych,jest em ruda wiec kolorów za duzo nie chce..POMOCY
frezje są pięknymi kwiatami a powiedz mi jaki masz kolor sukni?

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Śliczna ta opaska, ja też o czymś podobnym myślę. Będę miała długi welon w kościele, a na sali go ściągnę więc chciałabym go czymś podobnym zastąpić. Póki co znalazłam to co w załączniku (zwykle ktoś na forum tutaj to wrzucał i zapisywałam na dysku)
no ja właśnie tak zrobiłam, po pierwszym tańcu zdjęłam i miałam tylko ozdobę, potem założyłam welon na kilka minut, żeby zdjąć na oczepinach
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 21:37   #73
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
frezje są pięknymi kwiatami a powiedz mi jaki masz kolor sukni?
IVORY,SPRZEDAWCZYNI OKRESLIŁA ZE SMIETANKOWA BIEL,ALE W ZAMÓWIENIU JEST IVORY,W RZECZYWISTOSCI dla mnie dla laika to biały

sory za duze litery
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:27   #74
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

wenszyca - jak wroce po pracy to pokaze ci na zdjeciu roznice miedzy kolorami... tego normalnie nie widac dopoki nie staniesz kolo kogos kto ma cos bialego na sobie
przepraszam za brak pl literek ale brak mi ich w tel
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 21:10   #75
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca - a tutaj obiecane zdjęcia
celowo wybrałam nieprofesjonalne, gdyż nie są obrabiane. Na zdjęciu numer jeden moja sukienka, która wcale nie wygląda na kolor white off (czyli najprawdopodobniej chyba odpowiednik ivory)
na drugim stoję obok dziewczyny w białym żakiecie i różnicę widać znaczną... dlatego przestrzegam (ale myślę, że pani w większości sklepów również podpowiedzą, żeby tż miał kolor koszuli taki sam lub ciemniejszy w innym przypadku będą się gryzły)
A teraz dlaczego pytałam o kolor - chodzi o białe kwiaty na tle sukienki, jeśli jest ivory to powinny być spoko - bo takie czyste białe to chyba nie występują, ale przyjrzyj się kiedyś jak będziesz w kwiaciarni to wtedy będziesz miała ogólny pogląd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17372.jpg (14,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0936.jpg (12,2 KB, 316 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:59   #76
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wenszyca - a tutaj obiecane zdjęcia
celowo wybrałam nieprofesjonalne, gdyż nie są obrabiane. Na zdjęciu numer jeden moja sukienka, która wcale nie wygląda na kolor white off (czyli najprawdopodobniej chyba odpowiednik ivory)
na drugim stoję obok dziewczyny w białym żakiecie i różnicę widać znaczną... dlatego przestrzegam (ale myślę, że pani w większości sklepów również podpowiedzą, żeby tż miał kolor koszuli taki sam lub ciemniejszy w innym przypadku będą się gryzły)
A teraz dlaczego pytałam o kolor - chodzi o białe kwiaty na tle sukienki, jeśli jest ivory to powinny być spoko - bo takie czyste białe to chyba nie występują, ale przyjrzyj się kiedyś jak będziesz w kwiaciarni to wtedy będziesz miała ogólny pogląd.
ojoj bez kitu chyba miała poczatki daltonizmu wiesz co moja mama je mial do ślubu i jej suknia co prawda 25lat temu tez była raczej cos w rodzaju ivory.Wiec mysle ze frezje nie sa snieznobiale,szczerze tylko kolorowe widzialam na zywo kiedys dzieki że zwróciłas mi na to uwage tak tez myslałam ze jakby te odcienie bieli,których zwyczajnie nie rozróżniam,sie rózniły to bedzie to mało estetycznie delikatnie mówiąc...


Ateraz z innej beczki i buały bukiet do białej sukni to nie coś pretensjonalnego?
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:55   #77
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca - tak mi się też wydaje, że kwiaty takie zupełnie białe to nie występują, więc sprawa ułatwiona.
A co do koloru bukietu, to zależy jak chcesz się prezentować w dniu ślubu. Ja akurat białego nie rozważałam bo moja suknia była strasznie prosta i chciałam wprowadzić troszkę "życia" i zaakcentować to wszystko kolorem. A jakie będziesz miała buty?
Dla mnie może się to troszkę zlewać i wyglądać troszkę mdło, poza tym kojarzy mi się tak strasznie niewinnie i grzecznie choć może nie widziałam jak na razie takiego zestawienia, które bardzo by mi się podobało. Ale tutaj decyzja należy do ciebie, bo pewnie masz wizję tego jak byś chciała wyglądać w dniu ślubu. Ja na co dzień się nie maluję, ale chciałam wyglądać bardziej kobieco i taką miałam wizję na ten dzień skromnie, ale kobieco
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 12:51   #78
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Moja suknia jest jak widac maksymalnie prosta krojem ale caaała w koronkach.Chciałabym taki romantyczny lookwłasnie niewinny.Mma rude włosy ale nie marchewkowe i zielone oczy wiec moim mazreniem jest aby to one zagrały to głowna role i podkreslone oko:P tak sobie to wyobraziłam
Pierwszym typem były kalie ciemno fioletowe,myślałam tez o rózy nostalgicznej...a teraz padło na frezje...Moja mama mówi ze 100razy zmienie jeszcze zdanie,ale polecała mi frezje bo pieknie pachna i sa niedrogie.Fakt ślub mozna zaszalec ale kwiaty tylko chwila i odkładam,a ja sie tak nimi deprymuje....daje ponizej zdjecia,kalii,butow i róz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 760.jpg (21,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 229502_200738499967321_100000935173235_472558_3936915_n.jpg (27,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 119626933822590870_1pNeW2AI_b.jpg (13,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet slubny kalia fiolet.jpg (157,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_z_frezjis1.jpg (50,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże-nostalgiczne-marthastewart-com.jpg (25,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukiety-ślubne-frezje-3.jpg (15,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42943_2.jpg (13,6 KB, 6 załadowań)
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 13:06   #79
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

w sumie jeśli masz rude włosy, to to wszystko może ładnie ze sobą współgrać. Uwielbiam zapach frezji, ten fioletowy mały bukiecik, który dodałaś, jest cudny! I wydaje mi się, że super pasowałby do twojej wizji. A jakbyś zrobiła taki tylko biały i dodała dosłownie kilka fioletowych kwiatuszków - chyba, że nie chcesz mieszać kolorów... a poza tym jak podoba ci się biały bukiet - to się nie zastanawiaj, tylko bierz biały - raczej niewielki, bez dodatkowych ozdób - takiego typu jak ten fioletowy.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

P.S.
Ładne buciki
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 14:00   #80
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
Moja suknia jest jak widac maksymalnie prosta krojem ale caaała w koronkach.Chciałabym taki romantyczny lookwłasnie niewinny.Mma rude włosy ale nie marchewkowe i zielone oczy wiec moim mazreniem jest aby to one zagrały to głowna role i podkreslone oko:P tak sobie to wyobraziłam
Pierwszym typem były kalie ciemno fioletowe,myślałam tez o rózy nostalgicznej...a teraz padło na frezje...Moja mama mówi ze 100razy zmienie jeszcze zdanie,ale polecała mi frezje bo pieknie pachna i sa niedrogie.Fakt ślub mozna zaszalec ale kwiaty tylko chwila i odkładam,a ja sie tak nimi deprymuje....daje ponizej zdjecia,kalii,butow i róz


Ja tez uwazam, ze ten bukiet z frezji jest idealny kalie w ciemnym kolorze wygladaj tak ciezko i przygnebiajaco! Ale bukiet z bialych juz mi sie podoba

A moze ciemno rózowe kalie...? Też pięknie wyglądają.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Ale jak chcesz żeby włosy odgrywaly pierwsza role to bukiet musi byc delikatniejszy....i tu te frezje pasują

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Ale zgodzę się z Twoją mamą, pewnie jeszcze się koncepcja zmieni nie raz
Kiedy macie ślub??
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:32   #81
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

dziewczyny właśnie przeczytałam wypowiedź "dorosłej" kobiety w wątku gdzie ciasteczkowa wrzuciła swoje zdjęcia na temat ślubnych zabobonów... trzymajcie mnie.... ja już nie wiem czy się śmiać czy płakać...
róż nie, pereł nie... tego nie, tamtego nie... - kurcze a niby XXI wiek

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

An - ma rację, jeśli włosy na pierwszy plan, to bukiet delikatniejszy... dobra rada
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:02   #82
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Kolorów mieszac nie chce za bardzo a rózeowego nie cierpie.Po drugie jest tez kwestia Tżta bo ona sie rumieni i dlatego nie chce kolorów jakis dodawac do jego twarzy,po trzecie mam jakies takie wewnetrzne przekonanie ze Pan Młody zginie w kolorowym krawacie na weselu...była na kilku i jakos nie bardzo to wygladało powiem szczerze....dlatego tak wymysliłam ze biały krawat i aj biały bukiet.Kolorowy krawat włozy nie raz a białego juz nie

dzieki za rady ale nie pogardze kolejnymi

PS.rZECZYWISCIE ten ciemny mógłby byc przytłaczajacy
Ja mam bizu z pereł wiec nieszczescie czy tam łzy
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:11   #83
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca - nieszczęście murowane! hahahha
wiesz co... przecież mając kolorowy bukiet, nie musisz go dopasowywać koloru krawata. Ja miałam żółte dodatki, a mój tż normalnie czarny krawat do garnituru. Poza tym ciekawa jestem czy łatwo znajdziesz kolor krawata, który będzie pasował do koszuli, bo też w takim razie musisz szukać ivory (bo biały będzie źle wyglądał - tzn koszula będzie wyglądać jak zżółknięta).
troszkę się mylisz bo biały krawat jest teraz dość popularny i nie tylko do ślubu. Oczywiście jeśli tak podoba ci się najbardziej to tak zrób, ale pamiętaj o odcieniach
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:10   #84
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wenszyca - nieszczęście murowane! hahahha
wiesz co... przecież mając kolorowy bukiet, nie musisz go dopasowywać koloru krawata. Ja miałam żółte dodatki, a mój tż normalnie czarny krawat do garnituru. Poza tym ciekawa jestem czy łatwo znajdziesz kolor krawata, który będzie pasował do koszuli, bo też w takim razie musisz szukać ivory (bo biały będzie źle wyglądał - tzn koszula będzie wyglądać jak zżółknięta).
troszkę się mylisz bo biały krawat jest teraz dość popularny i nie tylko do ślubu. Oczywiście jeśli tak podoba ci się najbardziej to tak zrób, ale pamiętaj o odcieniach
moze i jat modny ale mi sie nie podoba na codzien ze tak powiemmówie biały a chodzi mi o ivory
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:39   #85
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca jeśli tak sobie wyobrażasz, że Ty "biały" bukiet, a Twój Tż "biały" krawat to tak będzie najlepiej. Bez udziwnień.


Ja osobiście chce żeby mój Tż miał czarny krawat, kwestia gustu.
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:00   #86
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
Wenszyca jeśli tak sobie wyobrażasz, że Ty "biały" bukiet, a Twój Tż "biały" krawat to tak będzie najlepiej. Bez udziwnień.


Ja osobiście chce żeby mój Tż miał czarny krawat, kwestia gustu.
biel no mój na codzien w czarnym chodzi i mam już dość
moja wyobrażnia nie zawsze dobrze podpowiada
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:47   #87
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca a jaki kolor garnituru będzie miał? Biały (tzn ivory) ci się podoba, zatem niech tak będzie ale najlepiej jak przymierzycie to zobaczycie jak wszystko pasuje. Ja miałam wyobrażenie, że mój tż będzie miał bardzo ciemny, ale nie czarny garnitur. Jednak trafiliśmy na super babeczkę w sklepie, która widać znała się na rzeczy i doradziła spróbować czarny - wyglądał super. Bałam się, że go to jeszcze wyszczupli, ale wcale się tak nie stało a jak było elegancko Dlatego i facet musi wszystko zmierzyć.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:12   #88
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wenszyca a jaki kolor garnituru będzie miał? Biały (tzn ivory) ci się podoba, zatem niech tak będzie ale najlepiej jak przymierzycie to zobaczycie jak wszystko pasuje. Ja miałam wyobrażenie, że mój tż będzie miał bardzo ciemny, ale nie czarny garnitur. Jednak trafiliśmy na super babeczkę w sklepie, która widać znała się na rzeczy i doradziła spróbować czarny - wyglądał super. Bałam się, że go to jeszcze wyszczupli, ale wcale się tak nie stało a jak było elegancko Dlatego i facet musi wszystko zmierzyć.
bardzo podoba nam sie grafit ciemny bo w czarnym wyglada ponuro.Własnie ja sobie moge wizje snuć ale on musi sie ubrac i pokazac bo ojest tak samo wazny jak ja
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:55   #89
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

A dokładnie, dlatego my nie oszczędzaliśmy na garniturze. Tż mierzył jeden czarny, który był OK, a potem zmierzył taki głębszy kolor (również czarny) i wyglądał bosko! A czarny był ostatnim kolorem, który chciałam żeby miał, ale wyglądał rewelacyjnie i najbardziej elegancko.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:44   #90
marcia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

O

Edytowane przez marcia555
Czas edycji: 2013-02-12 o 17:36
marcia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.