Material na bardzo skromna suknie slubna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 09:55   #1
justys29
Raczkowanie
 
Avatar justys29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 64
GG do justys29 Send a message via Skype™ to justys29

Material na bardzo skromna suknie slubna.


Witam drogie forumowiczki. Mam do Was pytanie.Czy wiecie moze z jakiego materialu moglabym uszyc sobie suknie slubna? Zalezy mi na tym aby byla to baardzo prosta suknia, poniewaz bedzie to slub koscielny bardzo skromny,bez gosci,tylko mlodzi i swiadkowie. Dlatego chcialabym ja uszyc jak najnizszym kosztem,bo raptem potrzebna mi bedzie na 2-3h. Co nie zmienia faktu ze chcialabym wygladam w niej slicznie. Czy macie moze jakies propozycje na material z ktorego moglaby mi ja uszyc krwacowa? Ja sie nie znam,ale chcialabym zeby to byla matowa,lub polmatowa biel,zadne tiuly,gipiury,koronki.Pro sty bialy, ale ladny material,oczywiscie nie za cieniutki,bo w warstwy tez nie chce sie bawic. Macie jakies rady,pomysly? Chcielibysmy ten slub wziac jeszcze przed koncem maja. Acha waze ok.67kg i mam 177cm wzrostu. Dorzucam kilka fotem odnosnie fasonu na jaki ewentualnie moglabym sie zdecydowac. Nic bardziej skromnego nie znalazlam. Wiem ze niektore sa dubeltowe,ale moze daloby rade pojedynczo z jakiegos materialu. Z gory wielkie dzieki kobietki za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51_18.jpg (22,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67_1_28.jpg (31,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg most_popular_and_V_shape_neckline_simple.jpg (46,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_3522280.jpg (82,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20478070.jpg (28,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61994932341992863_8aAQr1k8_c.jpg (39,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_9.jpg (24,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HS2089.jpg (24,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg satin-spaghetti-straps-2011-v-neck-wedding-dress-uk516.jpg (75,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minifotka.jpg (44,0 KB, 47 załadowań)
justys29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:30   #2
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

po porade udaj sie do krawcowej ktora bedzie Ci to szyla.To ze ktos powie ci żorżeta albo muslin nie oznacza ze pojdziesz i kupisz kilometr materiału to krawcowa decyduje z czego Ci to uszyje a i radze sie pospieszyc bo mozesz sie nie wyrobić ....
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:01   #3
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Cytat:
Napisane przez justys29 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki. Mam do Was pytanie.Czy wiecie moze z jakiego materialu moglabym uszyc sobie suknie slubna? Zalezy mi na tym aby byla to baardzo prosta suknia, poniewaz bedzie to slub koscielny bardzo skromny,bez gosci,tylko mlodzi i swiadkowie. Dlatego chcialabym ja uszyc jak najnizszym kosztem,bo raptem potrzebna mi bedzie na 2-3h. Co nie zmienia faktu ze chcialabym wygladam w niej slicznie. Czy macie moze jakies propozycje na material z ktorego moglaby mi ja uszyc krwacowa? Ja sie nie znam,ale chcialabym zeby to byla matowa,lub polmatowa biel,zadne tiuly,gipiury,koronki.Pro sty bialy, ale ladny material,oczywiscie nie za cieniutki,bo w warstwy tez nie chce sie bawic. Macie jakies rady,pomysly? Chcielibysmy ten slub wziac jeszcze przed koncem maja. Acha waze ok.67kg i mam 177cm wzrostu. Dorzucam kilka fotem odnosnie fasonu na jaki ewentualnie moglabym sie zdecydowac. Nic bardziej skromnego nie znalazlam. Wiem ze niektore sa dubeltowe,ale moze daloby rade pojedynczo z jakiegos materialu. Z gory wielkie dzieki kobietki za pomoc.
Suknia pojedynczo? Jak to będzie wyglądało? Cieniutki i może jeszcze bez podszewki ?

Przed użyciem skonsultuj się z technikiem odzieżowym lub z krawcową, gdyż każdy projekt niewłaściwie wykonany zagraża twojemu wyglądowi, portfelowi i zdrowiu psychicznemu.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:07   #4
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Cytat:
Napisane przez justys29 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki. Mam do Was pytanie.Czy wiecie moze z jakiego materialu moglabym uszyc sobie suknie slubna? Zalezy mi na tym aby byla to baardzo prosta suknia, poniewaz bedzie to slub koscielny bardzo skromny,bez gosci,tylko mlodzi i swiadkowie. Dlatego chcialabym ja uszyc jak najnizszym kosztem,bo raptem potrzebna mi bedzie na 2-3h. Co nie zmienia faktu ze chcialabym wygladam w niej slicznie. Czy macie moze jakies propozycje na material z ktorego moglaby mi ja uszyc krwacowa? Ja sie nie znam,ale chcialabym zeby to byla matowa,lub polmatowa biel,zadne tiuly,gipiury,koronki.Pro sty bialy, ale ladny material,oczywiscie nie za cieniutki,bo w warstwy tez nie chce sie bawic. Macie jakies rady,pomysly? Chcielibysmy ten slub wziac jeszcze przed koncem maja. Acha waze ok.67kg i mam 177cm wzrostu. Dorzucam kilka fotem odnosnie fasonu na jaki ewentualnie moglabym sie zdecydowac. Nic bardziej skromnego nie znalazlam. Wiem ze niektore sa dubeltowe,ale moze daloby rade pojedynczo z jakiegos materialu. Z gory wielkie dzieki kobietki za pomoc.
poradź się krawcowej, powiedz jak ma wyglądac ten materiał a ona go dobierze
przedostatnia suknia jest prześliczna!
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:05   #5
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Rano widziałam to pytanie ale nie miałam czasu odpisać,myślałam że do wieczora będziesz zasypana odpowiedziami,myślałam że dziewczyny same Ci napiszą z czego miały lub będą miały uszyte swoje suknie,nie wiem dlaczego żadna z forumowiczek nie dała Ci konkretnej odpowiedzi.A więc wracam do tematu ,suknia dla Ciebie to z krepy,te suknie które wstawiłaś idealnie wychodzą z krepy ewentualnie shantung ,jest to odmiana jedwabiu ale jest trochę szorstki i guzełkowaty,mam nadzieję że coś Ci pomogłam.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 00:17   #6
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Rano widziałam to pytanie ale nie miałam czasu odpisać,myślałam że do wieczora będziesz zasypana odpowiedziami,myślałam że dziewczyny same Ci napiszą z czego miały lub będą miały uszyte swoje suknie,nie wiem dlaczego żadna z forumowiczek nie dała Ci konkretnej odpowiedzi.A więc wracam do tematu ,suknia dla Ciebie to z krepy,te suknie które wstawiłaś idealnie wychodzą z krepy ewentualnie shantung ,jest to odmiana jedwabiu ale jest trochę szorstki i guzełkowaty,mam nadzieję że coś Ci pomogłam.
i co ma pojsc po 4m krepy albo shantung bo ty tak mowisz ,i szastasz znajomoscia materiałów?litosci..jak mozna doradzic jak sie czegos dla kogos nie szyje,,, ona naet modelu nie wybrała a prisi o pomoc w wyborze materiału...
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:50   #7
justys29
Raczkowanie
 
Avatar justys29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 64
GG do justys29 Send a message via Skype™ to justys29
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Sadzilam,ze ktoras z Was,moze bedzie miala jakies doswiadczenie w szyciu skromnej,prostej sukni. I tyle...Z reszta zdaje sobie swietnie sprawe z tego,ze najlepiej isc do zrodla sie dowiedziec..Ale skoro jestescie,to sie radze,nie? Mimo wszystko dzieki za dobre checi..

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

A z modeli mozna wyciagnac jakis wspolny mianownik. Prostota w wykroju i luzno puszczony dol. Ot i wszystko. Nie moja wina ze nie znalazlam az tak skromnych sukien jak bym chciala. Acha Roksana,dzieki wielkie za to ze zrozumialas dokladnie to co mialam na mysli piszac na forum.

Edytowane przez justys29
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:53
justys29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:48   #8
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Justyś, na prostą sukienkę polecam muślin, też szyje mi się prosta sukienka na ślub. Sama wcześnej myślałam o muślinie, krawcowa też od razu powiedziała, że najlepszy będzie muślin.
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:51   #9
justys29
Raczkowanie
 
Avatar justys29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 64
GG do justys29 Send a message via Skype™ to justys29
Dot.: Material na bardzo skromna suknie slubna.

Dzieki.
justys29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.