Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 14:45   #841
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

witam bo tutaj jestem początkująca.

kiedyś dawniej miałam blond robiony rozjaśniaczem u fryzjera. sama też rozjaśniałam ale się zniechęciłam po rozjaśniaczu joanny kiedy mi na głowie wyszła jaskrawa jajecznica. poszłam wtedy do fryzjera i tam mi na to zrobiono balejaż. no i tak potem te balejaże robiłam a włosy się niszczyły coraz bardziej.

w końcu się znudziłam tym całym wysiadywaniem u fryzjera i wydawaniem kupy kasy i zrobiłam sobie na głowie czerwoną czerń. było super. ale wycofano ten odcień. kupiłam inny ale ten był za czarny i wyglądałam w nim wiedźmowato. czekałam aż to trochę zblaknie i chciałam wrócić do naturalnych (ciemny blond, raczej szarawy) ale wychodziła ciągle ta czerwona poświata.

zamarzył mi się wtedy blond, ale balejaż z czerwonymi w słońcu by raczej nie wygladał za dobrze. postanowiłam pomalować to wszystko na ciemno żeby pozbyć się czerwonego blasku i wybrałam gorzką czekoladę. wyszło prawie ciemne ale potem zblakło i było całkiem ok. ciemniejsze niż moje ale odrostów nie było tak widać. z rok nie malowałam w ogóle ale męczyłam się w tym kolorze. w końcu postanowiłam iść znowu do fryzjerki żeby coś z tym zrobiła.

fryzjerka scięła mi włosy do brody bo były aż tak zniszczone. powiedziałam że chcę mieć jaśniejsze. pomalowała mi jakąś brązową farbą bo mi nie chciała niszczyć rozjaśniaczem i kolor wyszedł całkiem nieżle tylko potem się wypłukał i miałam czarno- rudawe.

w końcu trafiłam na bloga bunny i zaczęłam czytać. nie chciałabym niszczyć znowu włosów rozjaśniaczem. chciałabym rozjaśnić farbą ale nie wiem czy dam tak radę. na szybko wybrałam w sklepie garnier nutrisse 111+ bardzo bardzo jasny popielaty blond i nałożyłam to wczoraj na 50 min. zaryzykowałam z farbowanymi na ciemno włosami ale nie wygląda to najgorzej.

odrost mi rozjaśniło nawet ładnie. te ciemne farbowane też rozjaśniło ale na taki jasny brąz. żałuję że nie zrobiłam tego przed fryzjerką bo jak pisałam długo niczym nie malowałam.

tylko co teraz zrobić żeby rozjaśnić te farbowane włosy? jeszcze raz nałożyć farbę? tylko jaką żeby trochę mocniejsza była? czy zrobić te końce rozjaśniaczem a potem dopiero jak końce będą jasne zacząć przygodę z jasnymi farbami?
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 15:09   #842
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ostatnio mam więcej czasu wolnego więc powinnam częściej tu zaglądać bo brakuje mi pisania z blondynami
Ja to średnio raz na miesiąc musze na coś być chora...ostatnio coś mi się z uchem dzieje ;/ całe mi spuchło ... na początku myślałam, że to może komar mnie uchlał albo syfek jakiś wyskoczył tam przy uchu ale już 4dzien mi to nie przechodzi więc jutro idę do lekarza bo może to być coś poważniejszego.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Witajcie Blondyny
kolejna część, szalone a ja nie mam czasu nawet nadrobić wszystkiego
tęsknie za Wami...

ja już na swoim pracuję i studiuję teraz sesja zaczyna się u mnie

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


Lavia
niestety nie tylko zwierzęta sikają i srają do wody ludzie też
DETOCELL firmy Hasco

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



oooo ale zmiana Asiulku świetnie

hmm no ciągle to reklamują i też sie nad tym Detocellem zastanawiałam ale czy to naprawdę działa? A ty stosowałaś to Lady?



Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hej hi heloł
Nie ma mnie tak troche ostatnio bo siedze u rodziców przez pare dni.
Ogolnie to sie wszystko powoli komplikuje.

Wczorajsza rozmowa - porazka, nie dosc ze czekalam godzine az mnie zaprosza, to do SKLEPU robili mi egzamin doslownie jak na studiach
Eh

Też latam ciągle po rozmowach ostatnio bo mi się teraz kończy w czerwcu ta praca w przedszkolu i do września/pażdziernika będę miała taka długą przerwę i najgorsze jest to że nigdzie mnie nie chcą jak mówie że już kończe studia i nie bedę ich kontynuować bo wszędzie chcą studentów....a z kolei jak studiowałam to narzekali że nie bardzo bo poszukują osób w pełni dyspozycyjnej....masakra



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej laskyyy właśnie podczytuje co tam słychać



łomasakra ! ja chodze na NFZ do super mega babki jest niesamowita, bałam sie dentysty tak ze wchodziłam blada jak sciana! i bez znieczulenia ani rusz, a u niej wszystko bez znieczulenia i bardzo szybko, zrobiła już dwa zeby i tylko jeden mi został, ale fakt dziurki małe. Teraz myślę o usunięciu kamienia i wybieleniu.



mam często tak samo




heh ja ostatnio sama z siebie tak latam bo chce wkoncu wszystko mieć z głowy i ząbki zrobione
ale musisz dbać o siebie słoneczko



hehe ja tak miałam czasem sama z siebie

a dziewczyny biorę tabletki anty i od jakiegoś czasu zawuażyłam wzmożone wypadanie włosów??? i co teraz? to od tego może być? niby pisze w ulotcze ze 1 na 1000 osób może wystąpić łysienie ale co ja moge być 1 na 1000

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



na rynku u mnie bluzki z orłem były
a co do chusty w czachy to możesz zapodać jakiegoś linka??? chetnie bym zakupiła
To na bank od tabletek - kilka moich koleżanek tez miało takie objawy jak zaczęły brać tabletki ;// a jak nie to tak jak mówisz od stresów....
a jakie bierzesz? Ja na szczęście biorę już długi okres czasu Yasminelle i nie widze żadnych skutków ubocznych...no może właśnie poza cellulitem, który chyba od tego mi się zaczął robić

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

wróciliśmy z dziczy odpoczęłam i chyba co weekend będzie mnie tak TŻ wywoził, żebym siedziała na świeżym powietrzu
no i tak ma być - Tż ma dbać o ciebie i fasolkę musicie się "dotlenić"
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 15:20   #843
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej


Bunny moja mama kupiła sobie farbę Joanna Multi Cream Color Platynowy Blond i Naturalny Blond. I tak myślimy nad tymi farbami, że jeden za jasny a drugi za ciemny może wyjść. Czy można je wymieszać? Czy może ten platynowy zrobić na mniejszej wodzie, i wtedy wyjdzie ciemniej? Mama ma w połowie siwe włosy, a na końcach słoneczny blond, taki podrudawy.
A jeszcze powiedz mi, czy szampony Fructisu nadają się pod maskę czy odżywkę?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 15:47   #844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej


Bunny moja mama kupiła sobie farbę Joanna Multi Cream Color Platynowy Blond i Naturalny Blond. I tak myślimy nad tymi farbami, że jeden za jasny a drugi za ciemny może wyjść. Czy można je wymieszać? Czy może ten platynowy zrobić na mniejszej wodzie, i wtedy wyjdzie ciemniej? Mama ma w połowie siwe włosy, a na końcach słoneczny blond, taki podrudawy.
A jeszcze powiedz mi, czy szampony Fructisu nadają się pod maskę czy odżywkę?
zmieszajcie je, lepiej pokryja siwe.
nadaja sie jak najbardziej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:10   #845
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zmieszajcie je, lepiej pokryja siwe.
nadaja sie jak najbardziej.
Dzięki
Ale one mogą być do mycia przed maską? Przepraszam, że tak cię męczę
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:13   #846
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kochanie spokojnie, teraz juz nic...
na przyszlosc bedziesz wiedziec i żądac!
pewnei nic sie nie stanie, obciete jak rowno to ok. i tak bys podcinala za jakis czas ja dzis ciachnelam -3cm i grzywke poprawilam bo odrosla
ja tez sie nei kapie, ale jak widze tych wysmarowanych ludzi i malutkie dzieci jak sie kapia w tej wodzie z olejem na wierzchu i ja pija nieraz bo sie zachlystuja to mnei zbiera nie mowiac ze ryby zaczynaja brzuchami wyplywac od tego
juz wyluzowalam, bo co teraz zrobie
wlasnie wrocilam z pracy,odpoczne chwile, umyje glowe i na mokro podetne jeszcze sobie sama grzywke, bo cos mi sie za dluga z jednej manki wydaje
przetestuje tego Dove do farbowanych i maseczke Color Resist
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a no teraz wszędzie za zwykłe podcięcie końcówek liczą sobie 30zł ;// ja jak byłam niedawno na podcięciu to szybko mi machnęła z 2cm tylko i zapłaciłam 35zł.... troche się cenią...ale żeby jeszcze dobrze robili to nie byłoby mi tak żal wydać tych pieniędzy na fryzjera ...



ojj ja to też brzydzę sie jakoś tego syfu w jeziorach i stawach.... boje sie że sie czegoś nabawię wchodząc do takiej zanieczyszczonej wody. Najgorzej denerwuje mnioe jak ludzie psy tam wpuszczają a one sikają a czasem nawet srają do tej wody... tragedia....

ja to do morza wchodze ale to też ochlapać się tak tylko raczej a nie kąpać się czy pływać


Laski znacie coś co pomoże mi na cellulit ? jakieś sprawdzone kosmetyki?
Ćwiczę, zdrowo się odżywiam a i tak mam wrażenie że mam pomarszczona skórkę na udach
cenia sie strasznie, ja byla w salone Le cher czy cos takiego
ale na przyszla wizyte umowie sie do fryz mojej kumpeli z pracy.
Mowi ze jest z niej zadowolona wic moze i ja bede.
I z tego co wiem nie bierze duzo.
Za farbowanie mojej kumpeli ( na czarno), mycie,podciecie i modelowanie bierze 80-90zl.
Ja mam "ogien w tubce" czyli czerony balsam Eveline rozgrzewajacy i teraz dokupilm Soraya 25+


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hej hi heloł
Nie ma mnie tak troche ostatnio bo siedze u rodziców przez pare dni.
Ogolnie to sie wszystko powoli komplikuje.

Wczorajsza rozmowa - porazka, nie dosc ze czekalam godzine az mnie zaprosza, to do SKLEPU robili mi egzamin doslownie jak na studiach
Eh
Ojej przykro mi ze tak wyszlo
ja tez dlugo nie moglam znalesc pracy,strasznie sie meczylam z tym
pracowalam w Rossie,ale tam kołchoz ze masakra, wiec jak mnie zwolnili to sie cieszylam, teraz na wariata przeprowadzilam sie do wiekszego miasta i jakos sie udalo. Takze nie trac nadziei
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:18   #847
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


mysle ze na 10 minut na dlugosci ci starczy
Dziękuję Bunnyto zamawiam te farbki a emulsja utleniająca to może być ze Scandica?bo drogi ten welloxon

Dziewczynki a jak wybrać dobry zakład kosmetyczny?Bo chcemy z tz na urodziny dla córci uszki przekłućna co zwrócić uwagę przy wyborze?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 16:48   #848
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kitka dobrze ze tż Cię będzie zabierać to dobrze zrobi Tobie i twojemu maleństwu
wiem wiem aż nie chce się stamtąd wyjeżdżać, wystawiam wielki leżak na tarasie i śpię sobie pod kocykiem
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kiteczka gratuluję
dziękuję
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak fasolek/ka?
szaleje, nic matki się nie słucha ojca też nie takie mdłości mi w sobotę zaserwowało moje dziecię, że w nocy spać nie mogłam

w niedzielę za to o 23 TŻ musiał zejść do spiżarni szukać barszczyku czerwonego, bo nam się zachciało drugiego dnia już nie smakował w ogóle
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no i tak ma być - Tż ma dbać o ciebie i fasolkę musicie się "dotlenić"
po powrocie byłam taka wypoczęta, że obudziłam się dzisiaj o 4 nad ranem i już byłam wyspana, ale jakoś do tej 10 się dobujałam


aaa ja idę niedługo do frynia znowu obciąć włosy, teraz to tego boba sobie strzelę jak nic, pozbędę się wszystkiego co zniszczone i hoduję swoje kłaki

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-05-21 o 16:54
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:58   #849
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
juz wyluzowalam, bo co teraz zrobie
wlasnie wrocilam z pracy,odpoczne chwile, umyje glowe i na mokro podetne jeszcze sobie sama grzywke, bo cos mi sie za dluga z jednej manki wydaje
przetestuje tego Dove do farbowanych i maseczke Color Resist

cenia sie strasznie, ja byla w salone Le cher czy cos takiego
ale na przyszla wizyte umowie sie do fryz mojej kumpeli z pracy.
Mowi ze jest z niej zadowolona wic moze i ja bede.
I z tego co wiem nie bierze duzo.
Za farbowanie mojej kumpeli ( na czarno), mycie,podciecie i modelowanie bierze 80-90zl.
Ja mam "ogien w tubce" czyli czerony balsam Eveline rozgrzewajacy i teraz dokupilm Soraya 25+


mam go ale parzy mnie jak cholera w tyłek i nogi i nie moge tego wytrzymać
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziękuję Bunnyto zamawiam te farbki a emulsja utleniająca to może być ze Scandica?bo drogi ten welloxon

Dziewczynki a jak wybrać dobry zakład kosmetyczny?Bo chcemy z tz na urodziny dla córci uszki przekłućna co zwrócić uwagę przy wyborze?
Przede wszystkim zwróć uwagę na czystość i sterylność salonu kosmetycznego. Nie może być to pierwszy lepszy salon jesli chcesz przekłuć swojej córeczce uszy. Spytaj o sterylizacje narzędzi i o dbałość o higienę w tym salonie. Poza tym lepiej trafić na profesjonalną kosmetyczkę a nie na jakąś niedouczoną panienkę. Ważne, żeby wykonała zabieg profesjonalnie i bezboleśnie tak aby twoja córeczka sie nie bała. Popytaj znajomych - może ktoś poleci ci jakąś sprawdzoną kosmetyczkę w okolicy

No i zastanów się może najpierw czy naprawdę to przebicie uszu jest potrzebne do szczęścia waszej córeczce....Nie macie zadnej pewności że w przyszlości ona będzie chciała nosić kolczyki dlatego może warto się z tym wstrzymać i poczekać aż dziecko samo zadecyduje o tym co chce a czego nie....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:24   #850
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ktoś mnie kiedyś pytał o revitalash... wstawiam więc zdjęcie robione równo miesiąc od zaczęcia tej kuracji czyli 18.05. niestety tak jak widzicie mam bardzo wrażliwe oczy i revitalash troszkę mi je jednak podrażnia... dlatego są takie czerwone na zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1048.jpg (8,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1055.jpg (16,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1049.jpg (15,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1050.jpg (19,5 KB, 39 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-05-21 o 17:28
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:37   #851
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem wiem aż nie chce się stamtąd wyjeżdżać, wystawiam wielki leżak na tarasie i śpię sobie pod kocykiem

dziękuję

szaleje, nic matki się nie słucha ojca też nie takie mdłości mi w sobotę zaserwowało moje dziecię, że w nocy spać nie mogłam

w niedzielę za to o 23 TŻ musiał zejść do spiżarni szukać barszczyku czerwonego, bo nam się zachciało drugiego dnia już nie smakował w ogóle

po powrocie byłam taka wypoczęta, że obudziłam się dzisiaj o 4 nad ranem i już byłam wyspana, ale jakoś do tej 10 się dobujałam


aaa ja idę niedługo do frynia znowu obciąć włosy, teraz to tego boba sobie strzelę jak nic, pozbędę się wszystkiego co zniszczone i hoduję swoje kłaki
sie usmialam
tylko nie traf na takiego frynia jak ja co to konce na sucho scina
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mam go ale parzy mnie jak cholera w tyłek i nogi i nie moge tego wytrzymać
mnie tez pali, dlatego dokupilam ta Soraye

Wlosy umyte
siedze z koszulka na glowie,a zaraz sobie grzywke poprawie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 17:56   #852
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
sie usmialam
tylko nie traf na takiego frynia jak ja co to konce na sucho scina
mam swojego frynia, więc bez obaw

haha jak ostatnio leżałam i mnie mdliło to nawet mój Tata przyszedł, popukał w brzuch i powiedział: "tu dziadek, spokój ma być"
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:00   #853
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam swojego frynia, więc bez obaw

haha jak ostatnio leżałam i mnie mdliło to nawet mój Tata przyszedł, popukał w brzuch i powiedział: "tu dziadek, spokój ma być"

o mamusiu
dziadek z twojego taty to bedzie pierwsza klasa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:04   #854
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Lavia tak pisałam Agatce już na priv ponad 2 miechy, plus dieta i ćwiczenia, sam cudów pewnie nie zdziała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:08   #855
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

o mamusiu
dziadek z twojego taty to bedzie pierwsza klasa
na pewno Rodziców trochę trzepnęło, już wózki oglądają, nosidełka Mama już nie wytrzymała i w smyku kupiła parę ciuszków, ale pięęękne, już bym chciała tego bobasa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:25   #856
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na pewno Rodziców trochę trzepnęło, już wózki oglądają, nosidełka Mama już nie wytrzymała i w smyku kupiła parę ciuszków, ale pięęękne, już bym chciała tego bobasa
teraz jak teraz, ale jak sie pojawi na swiecie to dopiero szalenstwo bedzie
teraz jest tyle pieknych ubranek dla takich "krasnali" , że sie napatrzec nie można
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:16   #857
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

koteczko sklonilabym sie ze wypadaja z jakiegos przesilenia czy twojego stresu/wysilku...
farbe stale uzywasz ta sama- wykluczam, tabletki? tez raczej bo bierzesz jakis czas i tego nei bylo...
bardzo wypadaja? ile na szczotce i w ciagu dnia co raz wyciagasz?
właśnie tego nie wiem ale chciałabym wykluczyć wszystkie czynnki które sie do tego przyczyniły.
tabletki biorę drugi miesiąc i zaczęło sie nasilenie wypadania tak przy zaczęciu właśnie tego drugiego opakowania
najwiecej wdzę różnice jak nakładam maskę, wcześniej na rękach było trochę włosów bo wadomo ze tam sie w nich grzebie ją nakładając, a teraz jest ich bardzo dużo , wrzuce zdjecie z jednego dnia co sie na szczotce nazbierało ale ostatnio było wiecej, i gdzieś tyle wyłazi podczas nakładania maski

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
To na bank od tabletek - kilka moich koleżanek tez miało takie objawy jak zaczęły brać tabletki ;// a jak nie to tak jak mówisz od stresów....
a jakie bierzesz? Ja na szczęście biorę już długi okres czasu Yasminelle i nie widze żadnych skutków ubocznych...no może właśnie poza cellulitem, który chyba od tego mi się zaczął robić
myślisz? biorę cilest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1147.jpg (214,6 KB, 61 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:20   #858
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam swojego frynia, więc bez obaw

haha jak ostatnio leżałam i mnie mdliło to nawet mój Tata przyszedł, popukał w brzuch i powiedział: "tu dziadek, spokój ma być"
jaaaa ale fajnie swietny dziadek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:46   #859
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzień dobry




właśnie tego nie wiem ale chciałabym wykluczyć wszystkie czynnki które sie do tego przyczyniły.
tabletki biorę drugi miesiąc i zaczęło sie nasilenie wypadania tak przy zaczęciu właśnie tego drugiego opakowania
najwiecej wdzę różnice jak nakładam maskę, wcześniej na rękach było trochę włosów bo wadomo ze tam sie w nich grzebie ją nakładając, a teraz jest ich bardzo dużo , wrzuce zdjecie z jednego dnia co sie na szczotce nazbierało ale ostatnio było wiecej, i gdzieś tyle wyłazi podczas nakładania maski



myślisz? biorę cilest
to wyglada na wine tych tabletek jednak myslalam ze ty je dluzej bierzesz...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam swojego frynia, więc bez obaw

haha jak ostatnio leżałam i mnie mdliło to nawet mój Tata przyszedł, popukał w brzuch i powiedział: "tu dziadek, spokój ma być"
zazdroszcze ci kiteczka taty z newsow- moj sie do mnie odezwal i wspiera slub pelna para i mamy juz w domku zaproszenia w sobote pierwsze rozdaje- na dniu matki
i resto zaklepalismy i nawet uda sie zaplacic dopiero w dniu imprezy za faktyczny stan gosci
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziękuję Bunnyto zamawiam te farbki a emulsja utleniająca to może być ze Scandica?bo drogi ten welloxon

Dziewczynki a jak wybrać dobry zakład kosmetyczny?Bo chcemy z tz na urodziny dla córci uszki przekłućna co zwrócić uwagę przy wyborze?
oczywiscie moze byc scandic.
obejrzyj najpierw salon sama- czy kosmetyczka przekluwajac uszy ma na rekach rekawiczki jednorazowe? czy w salonei jest czysto? jesli jest tam tez fryzjer- czy nei ma wszedzie wlosow a szczotki sa czyste?

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki
Ale one mogą być do mycia przed maską? Przepraszam, że tak cię męczę
kazdy szampon dla doroslych tak nazwijmy nadaje sie przed maska.
jak i do odzywki.
dzieciecy- do odzywki, nie do maski raczej- bo za slabo oczyszcza. chyba ze to maseczka taka "oszukana" jednominutowa to moze byc jeszcze... jesli robimy zabieg regenerujacy, podgrzewamy suszarka itp to najpierw dobrze oczyszczamy wlosy szamponem z sls/sles.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 19:48   #860
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to wyglada na wine tych tabletek jednak myslalam ze ty je dluzej bierzesz...
.
no kurde wiem właśnie i co teraz... musiałabym zmienić ajjjjj
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:57   #861
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to wyglada na wine tych tabletek jednak myslalam ze ty je dluzej bierzesz...


zazdroszcze ci kiteczka taty z newsow- moj sie do mnie odezwal i wspiera slub pelna para i mamy juz w domku zaproszenia w sobote pierwsze rozdaje- na dniu matki
i resto zaklepalismy i nawet uda sie zaplacic dopiero w dniu imprezy za faktyczny stan gosci

oczywiscie moze byc scandic.
obejrzyj najpierw salon sama- czy kosmetyczka przekluwajac uszy ma na rekach rekawiczki jednorazowe? czy w salonei jest czysto? jesli jest tam tez fryzjer- czy nei ma wszedzie wlosow a szczotki sa czyste?


kazdy szampon dla doroslych tak nazwijmy nadaje sie przed maska.
jak i do odzywki.
dzieciecy- do odzywki, nie do maski raczej- bo za slabo oczyszcza. chyba ze to maseczka taka "oszukana" jednominutowa to moze byc jeszcze... jesli robimy zabieg regenerujacy, podgrzewamy suszarka itp to najpierw dobrze oczyszczamy wlosy szamponem z sls/sles.
Kiteczka ma cudownego tatusia
a widzisz Twoj tez sie odezwal
i wszystko zmierza w dobrym kierunku...tylko tak mi szkoda ,ze nie bede mogla przytulic Cie w ten najwazniejszy dzien Twojego zycia
ale wysle Ci kartke, tego mozesz byc pewna

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no kurde wiem właśnie i co teraz... musiałabym zmienić ajjjjj
Ja bralam dlugo Cilest i nie widzialam takiej reakcji u siebie.Teraz biore Regulon i tez jest w porzadku, jedynie wzmozone wypadnanie zauwazylam po odstawieniu tabsow, ale to trwalo m-c i sie uregulowalo.
Moze poczekaja te 3 m-c, w ktorych to organizm reguluje poziom hormonow i zobaczysz co bedzie.

Umylam wlosy Dove, Buuny kupuj jest miodzio, jeszcze maske Color resist dalam i mam takie sliskie,ale jednoczesnie grubasne wlosiska
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:06   #862
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Wybralam wzor tatoo
oczywiscie nie chce identycznego, ale w ten desen cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg temporary-tattoo-cat-tftdf016_260693753812.jpg (33,1 KB, 28 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:14   #863
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja bralam dlugo Cilest i nie widzialam takiej reakcji u siebie.Teraz biore Regulon i tez jest w porzadku, jedynie wzmozone wypadnanie zauwazylam po odstawieniu tabsow, ale to trwalo m-c i sie uregulowalo.
Moze poczekaja te 3 m-c, w ktorych to organizm reguluje poziom hormonow i zobaczysz co bedzie.

Umylam wlosy Dove, Buuny kupuj jest miodzio, jeszcze maske Color resist dalam i mam takie sliskie,ale jednoczesnie grubasne wlosiska
zrobię tak, pójdę do gina pogadam z nim powiem co mi sie dzieje (zapewne powie ze przesadzam) ale może sie uda przejsc na inne bez miesiąca przerwy?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wybralam wzor tatoo
oczywiscie nie chce identycznego, ale w ten desen cos
ładny a gdzie chcesz zrobić?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:31   #864
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zrobię tak, pójdę do gina pogadam z nim powiem co mi sie dzieje (zapewne powie ze przesadzam) ale może sie uda przejsc na inne bez miesiąca przerwy?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



ładny a gdzie chcesz zrobić?
jesli dobierze Ci z tego samego "kalibru" to bedziesz mogla zaczac brac nowe zaraz po 7-dniowej przerwie.
Ja tak wlasnie zmienialam z Cilsetu na Novynette
nie bedziesz musiala robic dluzszej przerwy miedzy opakowaniami

Planuje na stopie, ale moze byc tak,ze zrobie na podbrzuszu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:42   #865
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jesli dobierze Ci z tego samego "kalibru" to bedziesz mogla zaczac brac nowe zaraz po 7-dniowej przerwie.
Ja tak wlasnie zmienialam z Cilsetu na Novynette
nie bedziesz musiala robic dluzszej przerwy miedzy opakowaniami

Planuje na stopie, ale moze byc tak,ze zrobie na podbrzuszu
A jakie miałaś doświadczenie z Novynette? dobre? bo moja koleżanka bierze i mówi ze ok ale troche tyje w sumie dłuższa przerwa dla mnie to nie problem .. gorzej z TŻ-tem a może powinnam brać z tego samego kalibru skoro nic mi sie nie dzieje jeśli chodzi o inne sprawy? ale te włosy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:49   #866
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na pewno Rodziców trochę trzepnęło, już wózki oglądają, nosidełka Mama już nie wytrzymała i w smyku kupiła parę ciuszków, ale pięęękne, już bym chciała tego bobasa
no dziwisz im się ? będą mieć pierwszego wnusia to dostają świra
a co do ubranek my z Tżtem jeszcze na razie nie myślimy o dzidziusiu ale ja jak widzę te śliczne ubranka dziecięce to już sobie wyobrażam moje przyszłe dziecko w nich przesłodkie są !

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzień dobry




właśnie tego nie wiem ale chciałabym wykluczyć wszystkie czynnki które sie do tego przyczyniły.
tabletki biorę drugi miesiąc i zaczęło sie nasilenie wypadania tak przy zaczęciu właśnie tego drugiego opakowania
najwiecej wdzę różnice jak nakładam maskę, wcześniej na rękach było trochę włosów bo wadomo ze tam sie w nich grzebie ją nakładając, a teraz jest ich bardzo dużo , wrzuce zdjecie z jednego dnia co sie na szczotce nazbierało ale ostatnio było wiecej, i gdzieś tyle wyłazi podczas nakładania maski



myślisz? biorę cilest

no widze że niezły"kołtun"

zmień na Yasminelle może ?


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wybralam wzor tatoo
oczywiscie nie chce identycznego, ale w ten desen cos
ciekawy wzór ale wg mnie lepiej by sie prezentował na podbrzuszu niż na stopie


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Lavia tak pisałam Agatce już na priv ponad 2 miechy, plus dieta i ćwiczenia, sam cudów pewnie nie zdziała
ooo to może spróbuje też dzięki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:55   #867
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej!


Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
uzywalam go, jednak nie mam zdjec z tamtego okresu, bo krotko. Sugerowalam sie przy kupnie tego szamponu wlasnie ta pania ze strony ktora wstawilas, jednak nie wyszlo mi tak jak jej..
widziałam jeszcze efekty u innej dziewczyny i tez jej ładnie wyszło tak czy siak mam kilka do wyboru teraz tylko muszę się zdecydowac którą kupić
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

oooo ale zmiana Asiulku świetnie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem wiem aż nie chce się stamtąd wyjeżdżać, wystawiam wielki leżak na tarasie i śpię sobie pod kocykiem



aaa ja idę niedługo do frynia znowu obciąć włosy, teraz to tego boba sobie strzelę jak nic, pozbędę się wszystkiego co zniszczone i hoduję swoje kłaki
o jak fajnie, aż zazdroszczę takiego domku z tarasem w zaciszu
jednak obcinasz i pewnie nie ma co żałować ja teraz mam tak mięsiste ,gęste i ładne ,a nie takie podsuszone strąki jak miałam i wcale nie żałuje bo teraz mogę zapuszczać zdrowe i ładne

mam znowu mętlik z farbami upatrzyłam kilka kolorów i w sumie każda z nich ma dobre opinie i widziałam efekty na necie ,ale znowu u mnie każda z nich ma jakiś minus lub ktoś mi odradza i nie wiem ,którą wybrać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:56   #868
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no kurde wiem właśnie i co teraz... musiałabym zmienić ajjjjj
lepiej zmienic niz stracic wlosy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kiteczka ma cudownego tatusia
a widzisz Twoj tez sie odezwal
i wszystko zmierza w dobrym kierunku...tylko tak mi szkoda ,ze nie bede mogla przytulic Cie w ten najwazniejszy dzien Twojego zycia
ale wysle Ci kartke, tego mozesz byc pewna


Ja bralam dlugo Cilest i nie widzialam takiej reakcji u siebie.Teraz biore Regulon i tez jest w porzadku, jedynie wzmozone wypadnanie zauwazylam po odstawieniu tabsow, ale to trwalo m-c i sie uregulowalo.
Moze poczekaja te 3 m-c, w ktorych to organizm reguluje poziom hormonow i zobaczysz co bedzie.

Umylam wlosy Dove, Buuny kupuj jest miodzio, jeszcze maske Color resist dalam i mam takie sliskie,ale jednoczesnie grubasne wlosiska
tak wszystko sie uklada w weekend jedziemy po obraczki
to kupie dove
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wybralam wzor tatoo
oczywiscie nie chce identycznego, ale w ten desen cos
ladny na łopatce fajnie by wygladal

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zrobię tak, pójdę do gina pogadam z nim powiem co mi sie dzieje (zapewne powie ze przesadzam) ale może sie uda przejsc na inne bez miesiąca przerwy?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



ładny a gdzie chcesz zrobić?
mozna zmienicbez miesiaca przerwy powiedz ginowi ze tak chcesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 21:00   #869
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


no widze że niezły"kołtun"

zmień na Yasminelle może ?
*
troche sie do nich kiedyś zraziłam bo wziełam 3 tabletki i zaraz miałam biegunke wymioty straszne, ale to prwdopodobnie dlatego ze przerzucałam sie z plastrów na tabletki i gin mi źle poradził jak z tego na to przejść
a zrobiłam dziś pazurki ale zdjecia nie oddają koloru , bo to jest fiolet pastelowy ta końcówka, a to najwyżej jutro zrobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1084.jpg (101,7 KB, 44 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 21:04   #870
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lepiej zmienic niz stracic wlosy


mozna zmienicbez miesiaca przerwy powiedz ginowi ze tak chcesz.
oczywiście, tylko ze wiesz każdy w domu mówi ze przesadzam, ale ja znam swoje włosy i jeśli za uwarzyłam różnice to ona jest a nie sobie wymyślam... gin pewnie też mnie tak potraktuje ale nic trudno, i tak mam cienizny włosy do tego zeby wypadały przez tabletki to już masakra
pujde do niego ale bede miała wtedy okres to na pewno mnie nie zbada ale co też moge isic na konsultacje tylko w sprawie tabletek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.