Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 10:53   #2161
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
No i to już dziś! Spałam 7 godzin bo dopiero o polnocy sie polozylam, wczoraj do poznej nocy robilam paznokcie (3 godziny u manikiurzystki!!!). Wczoraj widzialam swoje bukiety slubne i wydawaly mi sie jakies bardzo male, znikna przy mojej rozlozystej sukni... ale może teraz wszedzie robi,,ą takie male kulki?

Trzymajcie kciuki zeby dzisiaj wszystko wypaliło tak jak zaplanowałam za kilka godzin będę mężatką )))
Trzymam kcuki ;* i czekam na relacje

szczęścia!
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 11:28   #2162
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
No i to już dziś! Spałam 7 godzin bo dopiero o polnocy sie polozylam, wczoraj do poznej nocy robilam paznokcie (3 godziny u manikiurzystki!!!). Wczoraj widzialam swoje bukiety slubne i wydawaly mi sie jakies bardzo male, znikna przy mojej rozlozystej sukni... ale może teraz wszedzie robi,,ą takie male kulki?

Trzymajcie kciuki zeby dzisiaj wszystko wypaliło tak jak zaplanowałam za kilka godzin będę mężatką )))

Trzymam kciuki!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 12:22   #2163
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ania119 słoneczko wychodzi - będzie pięknie! Nie powiem Ci żebyś się nie stresowała, bo ja mam swój równo za 3 miesiące i się już dziś stresuję

Życzę uśmiechu na twarzy i radości w sercu! bukiet na pewno jest elegancki i taki jaki powinien być
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 17:02   #2164
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej kobietki! dzisiejszym PMkom wszystkiego co najlepsze

My wrociliśmy z podróży poślubnej, było wspaniale. Pogoda cudowna, woda ciepła i te widoki! wypoczęliśmy jak nigdy...

A wracajac w pt jeszcze udalo nam się zahaczyć o urząd i odebraliśmy juz nasze papiery. Teraz już nic tylko dowod i inne dokumenty wymieniać. I pan urzędzie mnie poinstruował, że mam już się nowym nazwiskiem podpisywać w oficjalnych dokumentach, ale super

Na podróż zabrałam sukienkę a mąż smoking i ostatniego dnia się ubraliśmy i zrobiliśmy sobie zdjęcia - super wyszły, później wrzucę Wam kilka jeśli chcecie
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:07   #2165
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cortnie Pokaż wiadomość
U mnie będzie piwo z beczki, jako dodatek do wiejskiego stołu. Na sali umówiliśmy się, że policzą nam za to co zostało nalane z baczki po przyjęciu, aby nie płacić za całą beczkę, jeśli nie pójdzie

Ja nie polecam piwa z beczki. Dużo piwa się wtedy marnuje. Po pierwsze z ciśnieniem mogą być problemy i więcej leci piany niż piwa. Poza tym jak jeszcze sok obok tego piwa to od razu jest mnóstwo pszczół i muszek owocówek. Też dużo osób nalewa to piwo dla zabawy albo dzieci te starsze też chcą cie bawić tym nalewakiem. Piwo z butelki jest moim zdaniem lepsze
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 20:58   #2166
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Nie wiem jakie macie źródło tego piwa z beczki, ale my jak przeliczyliśmy to nam butelkowe wyszło taniej... i też zdecydowaliśmy się na nie ze względu właśnie na to, że jeśli nie zejdzie to do wylania.. a zostało - jedna krata. Mąż się ucieszył - nie marnuje się ;p
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 15:45   #2167
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej, już dość oficjalnie... biorę ślub w maju przyszłego roku, jeszcze nie wiemy na 100% gdzie, bo decyzja zapadła w zeszłym tygodniu, ale na pewno w piątek, 16. maja 2014 Najpierw miał być szybciutki ślub w USC, obiad dla najbliższej rodziny i do domu, ale teraz nam się lista gości rozrosła do 50 osób i kombinujemy z wyciągnięciem urzędnika w plener, więc chyba jednak wypadałoby mi dołączyć, bo zawsze to jakaś samopomoc chłopska - już jestem pewna, że zapomnę o połowie rzeczy zwłaszcza, że będziemy większość rzeczy ogarniać z Małopolski, a ślub na Lubelszczyźnie... No to się witam, cześć
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 16:21   #2168
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Gratulacje! A jakieś miejsca już rozważaliście?

A my dojechaliśmy do Warszawki - mąż mnie wypakował i właśnie jest w drodze do Wrocławia - żeby inżyniera bronić. A ja od jutra zaczynam pracę...
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:36   #2169
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Gratulacje! A jakieś miejsca już rozważaliście?

A my dojechaliśmy do Warszawki - mąż mnie wypakował i właśnie jest w drodze do Wrocławia - żeby inżyniera bronić. A ja od jutra zaczynam pracę...
Dzięki, ale rok po zaręczynach ustaliliśmy datę, więc niespecjalnie jest to jakaś nowość Jesteśmy oboje ze Świdnika, wstępnie nam wpadł w oko Dwór Choiny w Kalinówce, ale widzieliśmy tyle co na zdjęciach, no i podobno niezbyt fajne podejście mają do rzeczywistości.

Życie oddam za podpowiedź, gdzie w promieniu 20-30km jest jakaś elegancka miejscówka z ładnym OGRODEM (pewnie będzie gradobicie znając moje szczęście, ale tak mi się marzy na zeeewnąąąątrz świdnicki USC jest tak obskurny, że ślub się tam bierze chyba za karę) i menadżerem, z którym da się dogadać (bo ogólnie chcielibyśmy wszystko włącznie ze ślubem tam przeprowadzić, no i nie wesele na całą noc, tylko dosłownie uroczystość, obiad, deser z winem i po imprezie)...

I powodzenia w nowej pracy

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2013-06-30 o 17:37
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:47   #2170
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI


Edytowane przez sewella
Czas edycji: 2013-07-01 o 05:50
sewella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:58   #2171
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sewella Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie. Od jakiegoś czasu śledzę Wasz post i nawet wciągnęłam się w niego, bo chyba dla każdej PM jest miła rzeczą planowanie dnia ślubu. Kiedy wszystkie zastanawiacie się nad wyglądem Waszego wyjątkowego dnia, ja zaczęłam sie zastanawiać czy z właściwym facetem chcę się związać na cale życie... Dziś byłam świadkiem niemiłej rozmowy, podczas której syn (mój narzeczony) namawiał swoją mamę do rozwodu... Fakt, że jej małżonek (mój przyszły teść) potrafi doprowadzić ludzi do czerwonej gorączki, ale dlaczego syn bardziej chce tego rozwodu niż żona, którą bezpośrednio dotykają te problemy. Martwi mnie podejście mojego narzeczonego, który sądzi, że każde niepowodzenie w małżeństwie można rozwiązać rozwodem. Bardzo kocham mojego faceta, dużo mogłabym wytrzymać dla naszej miłości, ale już widzę pesymistycznymi oczami wyobraźni, że za lat kilka usłyszę od niego że to już koniec, że nie ma zamiaru się denerwować, dlatego się ze mną rozwodzi....

chyba nie ma nic gorszego, jak świadomożć, że jedno podknięcie, a osoba której zawierzyłam całe życie w jednym momencie może mnie zostawić...
Jest podforum Intymnie, na ślubnym forum także możesz zalożyc swój wątek z prośbą o rady myślę, że ten temat jest na tyle specyficzny i przepełniony radością, że nie powinno się tu ciągnąć takich tematów.

Poza tym, nie wiem na ile jesteś zorientowana w życiu swoich teściów, nie wiem na ile ich znasz, ale Twój TŻ zna ich całe życie i skoro namawia matkę do rozwodu, to znaczy, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Nie naczy to, że będzie rozwodził się z Tobą po byle problemie. Trochę przesadzasz.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 20:42   #2172
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sewella Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie. Od jakiegoś czasu śledzę Wasz post i nawet wciągnęłam się w niego, bo chyba dla każdej PM jest miła rzeczą planowanie dnia ślubu. Kiedy wszystkie zastanawiacie się nad wyglądem Waszego wyjątkowego dnia, ja zaczęłam sie zastanawiać czy z właściwym facetem chcę się związać na cale życie... Dziś byłam świadkiem niemiłej rozmowy, podczas której syn (mój narzeczony) namawiał swoją mamę do rozwodu... Fakt, że jej małżonek (mój przyszły teść) potrafi doprowadzić ludzi do czerwonej gorączki, ale dlaczego syn bardziej chce tego rozwodu niż żona, którą bezpośrednio dotykają te problemy. Martwi mnie podejście mojego narzeczonego, który sądzi, że każde niepowodzenie w małżeństwie można rozwiązać rozwodem. Bardzo kocham mojego faceta, dużo mogłabym wytrzymać dla naszej miłości, ale już widzę pesymistycznymi oczami wyobraźni, że za lat kilka usłyszę od niego że to już koniec, że nie ma zamiaru się denerwować, dlatego się ze mną rozwodzi....

chyba nie ma nic gorszego, jak świadomożć, że jedno podknięcie, a osoba której zawierzyłam całe życie w jednym momencie może mnie zostawić...

Zgadzam się z opinią powyżej - może z Twojej perspektywy teść jest znośny, ale nie wiesz jak się zachowuje gdy Ciebie nie ma obok. Porozmawiaj z narzeczonym. Może się okaże coś wręcz przeciwnego do Twoich obaw - jeśli namawia mamę do rozwodu wiedząc, że ona jest nieszczęśliwa a sama nie może się zdecydować to akurat dobrze o nim świadczy bo dba o nią i ją wspiera w ciężkich decyzjach. Ale to zupełnie nie oznacza, że z Tobą się rozwiedzie - nie można zakładać takich rzeczy, bo to rujnuje fundament związki...


Dziewczyny wrzucam Wam kilka fot, na jakiś czas, później usunę - nasza pierwsza ślubna sesja we własnym wykonaniu ;p Ta profesjonalna będzie nieco później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00466.jpg (36,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00470.jpg (45,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00474.jpg (35,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00475.jpg (35,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00518.jpg (24,5 KB, 112 załadowań)
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:27   #2173
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a mi sie zaczyna udzielac gorączka...ślub za miesiac i 22 dni-23 sierpnia....

Wszystko niby kupione...suknia buty,granitur koszule...
ale mam problem z barmanem.Tata uparł sie na barmana ale ja nie mam namiarów na nikogo...byłam na weselu u swojej kumpeli i tam byl barman ale nie moze znalezc na nego namiaru....moze ktos zna jakiegos dobrego z polecenia albo moze korzystałyście z jakiegos barmana na wesleu i mozecie cos polecic kogos wskazać???

dawno sie nie odzywałam.ale wijemy gniazdko ,egzaminy i wogole jakos bez reszty mnie pochłoneły
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:49   #2174
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, chciałam się przywitać i pochwalić, że już mam zarezerwowany termin na przyszły rok Co prawda udzieliłam się w wątku może ze 2 razy ale chciałam teraz oficjalnie się przywitać

I od razu mam pytanie, czy wiecie coś może na temat zespołu flashdance (odłam Navis-a)
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:07   #2175
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, już jako żona mogę Wam napisać co nieco o moich usługodawcach. Z racji tego, że brałam ślub cywliny, a potem miałam tylko niewielkie przyjęcie, nie będzie ich tak wiele. Ale może akurat komuś, zwłaszcza z LLE, się przyda

Makijaż Olga Zalewska- bardzo fajna i sympatyczna dziewczyna, bardzo sprawna. Makijaż wyszedł przepiękny i trzymał się do późnego wieczora.

Torty i ciasto z Puchaczowa- tort zrobili mniejszy, o cieście "zapomnieli" i dostaliśmy zupelnie inne, duzo gorsze. Bardzo duży minus, moja mama dzis poszła z reklamacją.

Kwiaty "Rajski ogród" Łęczna- bukiet przepiękny, nie mogłam (i nie mogę, bo jeszcze się trzyma ) się nim nacieszyć. Wyszedł dokładnie taki jaki chciałam plus urocza butonierka gratis.

Hotel Secession, Łęczna - dwukrotnie baaardzo nam zaminusowali (najpierw zmienili salę bez uzgodnienia z nami, jeszcze kłamiąc w żywe oczy, że się z nami kontaktowali, co oczywiście było bzdurą, ale w końcu staęło na naszym, a następnie już na przyjęciu nie przygotowali sprzętu muzycznego, dopiero moj brat przywiózł swój...), ale ogólnie poza tym było wszystko ok, jedzenie było przepyszne i sporo, kelnerka sprawna, jak coś ze stołu znikęło to zaraz błyskawicznie się pojawało

Co do fotografa to jeszcze zdjęć nie mam, także to w późniejszym terminie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:58   #2176
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się przywitać i pochwalić, że już mam zarezerwowany termin na przyszły rok Co prawda udzieliłam się w wątku może ze 2 razy ale chciałam teraz oficjalnie się przywitać

I od razu mam pytanie, czy wiecie coś może na temat zespołu flashdance (odłam Navis-a)
Witaj

Jaki macie termin? Pochwal się salą, jeśli macie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już jako żona mogę Wam napisać co nieco o moich usługodawcach. Z racji tego, że brałam ślub cywliny, a potem miałam tylko niewielkie przyjęcie, nie będzie ich tak wiele. Ale może akurat komuś, zwłaszcza z LLE, się przyda

Makijaż Olga Zalewska- bardzo fajna i sympatyczna dziewczyna, bardzo sprawna. Makijaż wyszedł przepiękny i trzymał się do późnego wieczora.

Torty i ciasto z Puchaczowa- tort zrobili mniejszy, o cieście "zapomnieli" i dostaliśmy zupelnie inne, duzo gorsze. Bardzo duży minus, moja mama dzis poszła z reklamacją.

Kwiaty "Rajski ogród" Łęczna- bukiet przepiękny, nie mogłam (i nie mogę, bo jeszcze się trzyma ) się nim nacieszyć. Wyszedł dokładnie taki jaki chciałam plus urocza butonierka gratis.

Hotel Secession, Łęczna - dwukrotnie baaardzo nam zaminusowali (najpierw zmienili salę bez uzgodnienia z nami, jeszcze kłamiąc w żywe oczy, że się z nami kontaktowali, co oczywiście było bzdurą, ale w końcu staęło na naszym, a następnie już na przyjęciu nie przygotowali sprzętu muzycznego, dopiero moj brat przywiózł swój...), ale ogólnie poza tym było wszystko ok, jedzenie było przepyszne i sporo, kelnerka sprawna, jak coś ze stołu znikęło to zaraz błyskawicznie się pojawało

Co do fotografa to jeszcze zdjęć nie mam, także to w późniejszym terminie
Gratuluję zmienionego stanu cywilnego
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:50   #2177
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ja tez okolice Łecznej
szukam barmana na gwałt tzn na wesele ale na juz...

wszystko robie w lublinie.makijaz Beatka z salonu Euforia na Czechowie,rzesli tez tam,paznokcie moja kolezanka a fryzure czyli zwykłe fale u koleznki mojej mamy tez w lublinie Atelier 24 chyba to sie nazywa
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:56   #2178
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

wenszyca89, pamiętam, wesele robisz U droba
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:17   #2179
judytowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Jeśli chodzi o barmana... mogę pomóc Nawet w jego okolicach masz wesele, więc nie byłoby problemu. On ma doświadczenie kilkuletnie. Jeżeli jeszcze nie znalazłaś nikogo, to napisz swojego maila, żebym mogła przesłać Ci jego nr tel.
judytowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 18:59   #2180
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć Dziewczęta

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?

w maju powiedziałam "TAK" i dopiero biorę się za planowanie. Zaczyna mnie przerażać ogrom rzeczy do ogarnięcia. W tym tygodniu zaczynam rozglądać się za salą. Myślałam o przyszłym roku we wrześniu, ale w ostateczności gdyby brakło terminów to za dwa lata (co bardziej odpowiada Narzeczonemu, więc pewnie ostatecznie tak wyjdzie).

Zacznę od poczytania troche co u Was, ale może macie jakieś rady dla świeżynki? ;P
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 19:57   #2181
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?

w maju powiedziałam "TAK" i dopiero biorę się za planowanie. Zaczyna mnie przerażać ogrom rzeczy do ogarnięcia. W tym tygodniu zaczynam rozglądać się za salą. Myślałam o przyszłym roku we wrześniu, ale w ostateczności gdyby brakło terminów to za dwa lata (co bardziej odpowiada Narzeczonemu, więc pewnie ostatecznie tak wyjdzie).

Zacznę od poczytania troche co u Was, ale może macie jakieś rady dla świeżynki? ;P
Gratulacje i witamy

Rada ode mnie - zrób sobie listę rzeczy na których Ci zależy jeśli chodzi o salę, listę pytań i ogólnie rzeczy które warto się dowiedzieć. Często na miejscu to wypada z głowy a potem wychodzą jakieś rzeczy już gdy się podpisze umowę i klops
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:16   #2182
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już jako żona mogę Wam napisać co nieco o moich usługodawcach.

Makijaż Olga Zalewska- bardzo fajna i sympatyczna dziewczyna, bardzo sprawna. Makijaż wyszedł przepiękny i trzymał się do późnego wieczora.

Kwiaty "Rajski ogród" Łęczna- bukiet przepiękny, nie mogłam (i nie mogę, bo jeszcze się trzyma ) się nim nacieszyć. Wyszedł dokładnie taki jaki chciałam plus urocza butonierka gratis.

Gratulacje Pani Żono
W takim bądź razie jutro spróbuję się dowiedzieć czy ta makijażystka ma wolny termin w moim terminie. Ja dziś zapisałam się do fryzjerki (Holywood) ufff przynajmniej będę miała fryzurę A w czwartek idę ze starszą na pierwsze poszukiwania sukni.
A gdzie jest ten "rajski ogród". Czy kwiaty na stół też brałaś?
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:20   #2183
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Na Bogdanowicza. Brałam tylko bukiet (załączam fotkę). Robiłam tylko przyjęcie, także już nie chciałam bawić się w koszta z kwiatami na stół

EDIT: ma stronę, także można obejrzeć bukiety czy ozdoby aut www. grafion.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00197.jpg (121,5 KB, 65 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2013-07-01 o 20:22
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:23   #2184
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

jakie fajne te zielone kwiatki, i faktycznie wygląda świeżo jak na kilkudniowy
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 07:33   #2185
Fredro1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ładny bukiecik Viviene

U nas się powoli posuwają przygotowania do przodu, wstępne ustalenia w restauracji poczynione, czekamy teraz na wycenę, w niedzielę byliśmy zamawiać tort w Kazimierzu, też czekamy na info bardziej szczegółowe - czyli generalnie czekamy i czekamy...
Ja skończyłam welon, czas będzie się brać za sukienkę, obrączka po korekcie rozmiaru też już trafiła do mnie z powrotem. W niedzielę przy okazji zajedziemy z prawie ostatnimi zaproszeniami już i ustalimy u cioci jakie konkretnie chcemy róże i ile. Wystrój stołów już zaplanowany - będą biało - czarne, do tego czarne sznurowanie gorsetowe na krzesłach i białe róże.

Jedyne dylematy jakie nam pozostały to:
- czy zrobić jeden duży prawdziwy tort czy się rozdrabniać i zrobić dwa: jeden śmietanowy i drugi normalny
- czy zgodzić się na naleganie teściowej na wino (chcemy bez alkoholu zupełnie obiad)
- co zrobić z moją siostrą cioteczną, która się uparła, że na obiad na który nie zapraszamy dzieci zabierze swoją 6-letnią córkę - brat cioteczny mojego TŻ nie przychodzi bo się zasłania tym, że nie ma co z dziećmi zrobić, więc jak z mojej strony będzie dziecko zrobi się afera... a i tak już jest, bo się ośmieliliśmy wyłamać i nie robić obiadu w bistro cioci...

Poza tym wczoraj mi narzeczony zrobił niespodziankę i przywiózł tablice rejestracyjne: Mąż i Żona Rozmawialiśmy o tym niby wcześniej, ale jakoś tak w sumie ja to miałam załatwić, a tu proszę

I zostało nam 31 dni już tylko
Fredro1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:08   #2186
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dzięki, ale rok po zaręczynach ustaliliśmy datę, więc niespecjalnie jest to jakaś nowość Jesteśmy oboje ze Świdnika, wstępnie nam wpadł w oko Dwór Choiny w Kalinówce, ale widzieliśmy tyle co na zdjęciach, no i podobno niezbyt fajne podejście mają do rzeczywistości.
)
W czerwcu byłam na weselu w Dworze Choiny więc mogę Ci trochę napisać o tym miejscu. Na zewnątrz jest bardzo ładnie, w środku też (pomijając brązowe kolumny). Jedzenie dobre, ale mało i nic specjalnego. Obsługa bardzo dobra. Pokoje na górze, możliwość noclegu. Ceny wysokie, jak na ten standard (199 zł za osobę). Nie wiem czy standardem jest, że wszystkie przystawki są na jednym stole na środku, przed młodymi, ale bardzo mi się to nie podobało. By zjeść cokolwiek trzeba iść na środek i krążyć wokół stołu z talerzykiem, bo na stołach przy których się siedzi były jedynie napoje ciasta i owoce. Przy starszych osobach w ogóle nie sprawdza się ten pomysł, a i ja nie czułam się komfortowo grzebiąc w jednej ogromnej salaterce z sałatką grecką w której grzebało wcześniej jeszcze z 15 osób :P Ogólnie - przerost formy nad treścią. Miło, ale nic specjalnego.

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam kilka fot, na jakiś czas, później usunę - nasza pierwsza ślubna sesja we własnym wykonaniu ;p Ta profesjonalna będzie nieco później
Julka, śliczne fotki Mieliście świetny pomysł i bardzo fajnie to wyszło Genialna pamiątka

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Hotel Secession, Łęczna - dwukrotnie baaardzo nam zaminusowali (najpierw zmienili salę bez uzgodnienia z nami, jeszcze kłamiąc w żywe oczy, że się z nami kontaktowali, co oczywiście było bzdurą, ale w końcu staęło na naszym, a następnie już na przyjęciu nie przygotowali sprzętu muzycznego, dopiero moj brat przywiózł swój...), ale ogólnie poza tym było wszystko ok, jedzenie było przepyszne i sporo, kelnerka sprawna, jak coś ze stołu znikęło to zaraz błyskawicznie się pojawało
i ja miałam trochę trudności z hotelem secession w maju :/ Jedzenie rzeczywiście jest super, a manager wydaje się kompetentny, ale ustalić z nimi cokolwiek... Mi postawili nie te wazony do kwiatów, zmienili ustawienie stołów dodając stolik przed nami, zmienili miejsce słodkiego stołu i wiejskiej chaty (oczywiście w piątek wszystko odkręcali gdy to zobaczyłam), a gdy przywieźliśmy rzeczy w pt wieczorem nikt nie chciał ich odebra,ć bo nie wiedzieli gdzie je postawić i trzeba było czekać... Nieźle mi przez nich podskoczyło ciśnienie na dzień przed ślubem.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Na Bogdanowicza. Brałam tylko bukiet (załączam fotkę). Robiłam tylko przyjęcie, także już nie chciałam bawić się w koszta z kwiatami na stół
Ja też brałam kwiaty u pani Basi i też pochwalę się bukietem... Tylko że to był zdaje się bukiet świadkowej, bo jakiś mniejszy. Ale trzymał się długo - zabrałam go nawet na wtorkową sesję plenerową, gdzie wytrzymał kilka godzin maltretowania na słońcu. Butonierki są zawsze gratis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7037.jpg (28,6 KB, 51 załadowań)
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:25   #2187
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej Dziewczyny moge do Was dolaczyc?

Ja mam wesele 28 czerwca 2014 w Firlejowym Siole niedaleko Kocka. Rok temu moj brat robil tam przyjecie urodzinowe dla swojego synka i zakochalam sie w tym miejscu
Wymarzylam sobie slub cywilny na swiezym powietrzu, ale oczywiscie rodzina marudzi, ze czemu nie koscielny... grrr.

Mam pytanie, mozecie mi polecic jakis fajny zespol, ktory slyszalyscie, albo mialyscie na swoim weselu? Dwa zespoly maja juz zajete terminy

Bede wdzieczna za jakies podpowiedzi
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:33   #2188
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
i ja miałam trochę trudności z hotelem secession w maju :/ Jedzenie rzeczywiście jest super, a manager wydaje się kompetentny, ale ustalić z nimi cokolwiek... Mi postawili nie te wazony do kwiatów, zmienili ustawienie stołów dodając stolik przed nami, zmienili miejsce słodkiego stołu i wiejskiej chaty (oczywiście w piątek wszystko odkręcali gdy to zobaczyłam), a gdy przywieźliśmy rzeczy w pt wieczorem nikt nie chciał ich odebra,ć bo nie wiedzieli gdzie je postawić i trzeba było czekać... Nieźle mi przez nich podskoczyło ciśnienie na dzień przed ślubem.
Czyli nie tylko ja miałam z nimi problemy... co średnio o nich świadczy. Jeszcze ja jak ja, ale jak ktoś robi większe wesele to można się nieźle wkurzyć przez taką organizację.

Jak będę brała ślub kościelny i wybierała salę to już Secessionu nie będę brała pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Ja też brałam kwiaty u pani Basi i też pochwalę się bukietem... Tylko że to był zdaje się bukiet świadkowej, bo jakiś mniejszy. Ale trzymał się długo - zabrałam go nawet na wtorkową sesję plenerową, gdzie wytrzymał kilka godzin maltretowania na słońcu. Butonierki są zawsze gratis
Bardzo ładny
W ogóle jak oglądałam inne jej prace to byly naprawdę fajne i myślę, że każda znalazłaby coś dla siebie. Bo wiadomo, co gust i co sukienka to inne pasują
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:40   #2189
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Fredro1981 Pokaż wiadomość
Ładny bukiecik Viviene

U nas się powoli posuwają przygotowania do przodu, wstępne ustalenia w restauracji poczynione, czekamy teraz na wycenę, w niedzielę byliśmy zamawiać tort w Kazimierzu, też czekamy na info bardziej szczegółowe - czyli generalnie czekamy i czekamy...
Ja skończyłam welon, czas będzie się brać za sukienkę, obrączka po korekcie rozmiaru też już trafiła do mnie z powrotem. W niedzielę przy okazji zajedziemy z prawie ostatnimi zaproszeniami już i ustalimy u cioci jakie konkretnie chcemy róże i ile. Wystrój stołów już zaplanowany - będą biało - czarne, do tego czarne sznurowanie gorsetowe na krzesłach i białe róże.

Jedyne dylematy jakie nam pozostały to:
- czy zrobić jeden duży prawdziwy tort czy się rozdrabniać i zrobić dwa: jeden śmietanowy i drugi normalny
- czy zgodzić się na naleganie teściowej na wino (chcemy bez alkoholu zupełnie obiad)
- co zrobić z moją siostrą cioteczną, która się uparła, że na obiad na który nie zapraszamy dzieci zabierze swoją 6-letnią córkę - brat cioteczny mojego TŻ nie przychodzi bo się zasłania tym, że nie ma co z dziećmi zrobić, więc jak z mojej strony będzie dziecko zrobi się afera... a i tak już jest, bo się ośmieliliśmy wyłamać i nie robić obiadu w bistro cioci...

Poza tym wczoraj mi narzeczony zrobił niespodziankę i przywiózł tablice rejestracyjne: Mąż i Żona Rozmawialiśmy o tym niby wcześniej, ale jakoś tak w sumie ja to miałam załatwić, a tu proszę

I zostało nam 31 dni już tylko

A dużo miałoby być dzieci? Dlaczego nie zapraszacie?

Brat cioteczny Twojego Tż może rzeczywiście dziwnie się poczuć, jeśli Twoja siostra cioteczna przyprowadzi swoją córkę.
Ja też dziwnie się czułam, gdy poszłam na ślub, na który moja koleżanka rzekomo nie zapraszała osób towarzyszących, i zobaczyłam znajomą z chłopakiem
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 13:34   #2190
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?

w maju powiedziałam "TAK" i dopiero biorę się za planowanie. Zaczyna mnie przerażać ogrom rzeczy do ogarnięcia. W tym tygodniu zaczynam rozglądać się za salą. Myślałam o przyszłym roku we wrześniu, ale w ostateczności gdyby brakło terminów to za dwa lata (co bardziej odpowiada Narzeczonemu, więc pewnie ostatecznie tak wyjdzie).

Zacznę od poczytania troche co u Was, ale może macie jakieś rady dla świeżynki? ;P
Witaj witaj
Jeśli potrzebujesz kilku rad odnośnie sali to tutaj, na samym dole, ( http://pissstacja.blogspot.com/2013/...ej-wesele.html ) znajdziesz całą listę rzeczy o które należy zapytać przed zarezerwowaniem lokalu. Ja swój rezerwowałam z dokładnie taką listą i jestem spokojna i pewna, że nic mnie nie zaskoczy. Swoją drogą mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo to moje wypociny
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.