Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 20:31   #2251
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
U mnie postępy, odebraliśmy zaświadczenia z USC i jutro jedziemy spisać protokół w kościele. Trochę się boję, że ksiądz będzie marudził bo mieszkamy razem.
Poza tym, połowa zapraszania za mną, zaprosiliśmy całą rodzinę TŻ i jego znajomych, teraz kolej na proszenie z mojej strony.

Ja też się bałam tego protokołu, ale wczoraj właśnie został spisany i atmosfera była bardzo luźna i wesoła. Ksiądz młody i gaduła. Nie było się czego bać, no ale my mieszkamy osobno.
__________________
03.09.2012 - yes yes yes
28.09.2013 - i przysięgam Ci

Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 18:57   #2252
newsgirl
Przyczajenie
 
Avatar newsgirl
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Część Dziewczynki! Sto lat nie zaglądałam i tyle zmian! Piszę bo mam ważne pytanie Mamy wesele w hotelu focus przy skowronkowej i trochę się niepokoję opiniami na temat tego lokalu w necie. Napiszcie proszę jeśli któraś z Was była lub będzie tam na weselu To dla mnie strasznie ważne bo zaczynam powoli panikować...
__________________
październik 2009 - zapoznanie
październik 2012 - zaręczyny
październik 2013 - wielki dzień!
newsgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:34   #2253
ezuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez newsgirl Pokaż wiadomość
Część Dziewczynki! Sto lat nie zaglądałam i tyle zmian! Piszę bo mam ważne pytanie Mamy wesele w hotelu focus przy skowronkowej i trochę się niepokoję opiniami na temat tego lokalu w necie. Napiszcie proszę jeśli któraś z Was była lub będzie tam na weselu To dla mnie strasznie ważne bo zaczynam powoli panikować...
Osobny wątek jest o tym hotelu, niezbyt rozbudowany, ale moze ci coś pomoze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ezuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:40   #2254
newsgirl
Przyczajenie
 
Avatar newsgirl
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

wiem, widziałam ale tak jak mówisz - nie ma tam zbyt dużo informacji
__________________
październik 2009 - zapoznanie
październik 2012 - zaręczyny
październik 2013 - wielki dzień!
newsgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 06:40   #2255
paatryszjaa
Raczkowanie
 
Avatar paatryszjaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziewczyny a co przygotowujecie dla rodziców?
zastanawiamy się właśnie co byłoby najlepszym prezentem..
__________________
17.08.2007
11.07.2012
10.08.2013
paatryszjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 07:59   #2256
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja w ramach podziękowań żeby nie dawać tylko kwiatów zdecydowałam ze podarujemy im kosze ze słodyczami i dobrym alkoholem. Chodzi tutaj tylko o gest a na wycieczki zagraniczne czy coś w tym rodzaju to nas nie stać
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 08:02   #2257
Nozka
Raczkowanie
 
Avatar Nozka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 70
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej dziewczyny czytam Was już od jakiegos czasu , tylko jakos nie moge nigdy znalezc chwili by cos napisac od siebie, zreszta jak widze to narazie udzielają się PMki z 2013 r, a my slub planujemy w 2014 wiec poczekam az powstanie nowy wątek . Mam jednak pytanie ; czy slyszala ktoras z Was o zespole FIESTA ? podpisalismy z nimi umowe - ale teraz dochodzą mnie sluchy , ze podczas wesela troszkę za duzo piją .... i zaczyna mnie to wszystko martwic
Nozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 08:16   #2258
loo loo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

CZesc Dziewczyny! Jakos przez przypadek znalazlam wasze forum, ale ciesze sie ze tu zajrzałam. Jesteście naprawde wielką bazą wiedzy
Ja swoj ślub i wesele planuje za rok w czerwcu. Troszke nietypowo, bo wszystko będzie się odbywało u rodziców w ogrodzie. Więc chyba czeka mnie troche wiecej pracy, niz innych, bo o wszystko praktycznie bedziemy musieli zadbac sami. Namiot już jest, ale wszystką dekorację, atrakcje, catering musimy załatwić i juz zaczynam sie troche denerwowac. Pomimo tego, że to jeszcze rok, jak się pytam w różnych firmach to terminy już powoli zajmowane...Szok!
loo loo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:05   #2259
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez newsgirl Pokaż wiadomość
wiem, widziałam ale tak jak mówisz - nie ma tam zbyt dużo informacji
moja kolezanka miala tam swoje wesele i... no nie byla zadowolona...male porcje i tylko czekaja zeby ci zabrac talerz..nie daj Bog odejdz od talerza a juz pozabierane jedzenie<no. nie zjadlas calego deseru i idziesz do toalety,jak wrocisz juz go nie bedzie>sztucznie rozbuchane menu,wyszukane dania i co wg.mnie na minus ale co kto woli,okragle stoly..ja nie lubie tego rozbuchanego klimatu na cudowna elegancje bo to nie jest elegancki lokal zwyczajnie... poprostu wyczul ich na kilka rzeczy to moze tego dopilnuja.
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:44   #2260
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Co do sali slubnej, zawsze sie trafi jakis problem, niedociagniecie...
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:09   #2261
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez paatryszjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a co przygotowujecie dla rodziców?
zastanawiamy się właśnie co byłoby najlepszym prezentem..
My kupiliśmy kosz ze słodyczami dla Babci (w tesco były takie po 60 zł, same słodycze) i karafki na wino z grawerem dla rodziców (mieliśmy pewność że się przydadzą, więc to był raczej taki praktyczny w zamyśleniu prezent).

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam Was już od jakiegos czasu , tylko jakos nie moge nigdy znalezc chwili by cos napisac od siebie, zreszta jak widze to narazie udzielają się PMki z 2013 r, a my slub planujemy w 2014 wiec poczekam az powstanie nowy wątek . Mam jednak pytanie ; czy slyszala ktoras z Was o zespole FIESTA ? podpisalismy z nimi umowe - ale teraz dochodzą mnie sluchy , ze podczas wesela troszkę za duzo piją .... i zaczyna mnie to wszystko martwic

Wiesz, ja podpisując umowę z DJ'em dodałam paragraf że zobowiązuje się do niespożywania alkoholu w czasie pracy. Podpisał bez żadnego problemu. Jeśli już podpisałaś umowę, może spróbuj dodać ten punkt? Z tym, że teraz mogą się nie zgodzić... Szczególnie jeśli lubią się wspomóc w ten sposób.
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 21:01   #2262
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez newsgirl Pokaż wiadomość
Część Dziewczynki! Sto lat nie zaglądałam i tyle zmian! Piszę bo mam ważne pytanie Mamy wesele w hotelu focus przy skowronkowej i trochę się niepokoję opiniami na temat tego lokalu w necie. Napiszcie proszę jeśli któraś z Was była lub będzie tam na weselu To dla mnie strasznie ważne bo zaczynam powoli panikować...
Ja też na początku panikowałam, ale w końcu podpisałam z nimi umowę. Po prostu zobaczyłam jak wyglądają stoły weselne przed przyjazdem pary młodej W ostatniej chwili okazało się również, że znajoma para bawiła się tam ostatnio na weselu i byli bardzo zadowoleni, a są to osoby bardzo wymagające i krytyczne. Nie mieli zastrzeżeń co do ilości i jakości jedzenia albo obsługi. Sami nie szczędzili wydatków na własne wesele i powiedzieli, że gdyby organizowali drugi raz przyjęcie, to zrobiliby właśnie w Focusie. Z kolei moja koleżanka była tam na weselu na początku lipca i jest zachwycona, podobno jedzenie "pyszne". Menu weselne moim zdaniem nie jest "napompowane" bo figurują w nim normalne dania, nie to co w restauracji hotelowej.
Mimo wszystko myślę, że każdy ma inne odczucia w stosunku do każdego z lokali (np. często mi nie podobało się w lokalach i nie smakowało mi jedzenie w miejscach polecanych na forum), także ile ludzi tyle opinii. Myślę, że oni do Twojego wesela (i do mojego ) nabiorą jeszcze wprawy w organizacji takich uroczystości, poza tym można jeszcze im zwrócić uwagę na kilka spraw.

PS. kiedy Twoja uroczystość?? Możesz napisać do mnie PW to wymienimy ew. uwagi
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 21:19   #2263
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziewczyny gdzie w Lublinie można kupić ładny toczek? byłam we wszystkich salonach na narutowicza i jakoś nic nie wpadło mi w oko
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 06:18   #2264
loo loo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

powoli zaczelam rozgladac sie za cateringiem. Czy ktoś moze polecic dobrą firmę?
loo loo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:37   #2265
mruczek59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam Was już od jakiegos czasu , tylko jakos nie moge nigdy znalezc chwili by cos napisac od siebie, zreszta jak widze to narazie udzielają się PMki z 2013 r, a my slub planujemy w 2014 wiec poczekam az powstanie nowy wątek . Mam jednak pytanie ; czy slyszala ktoras z Was o zespole FIESTA ? podpisalismy z nimi umowe - ale teraz dochodzą mnie sluchy , ze podczas wesela troszkę za duzo piją .... i zaczyna mnie to wszystko martwic
To nie dawać na stół zespołu m. wódki. Gorzej, jeżeli ze soba przyniosą lub kupią w bufecie.
Nie jest dobrze, jeżeli już o zespole krążą takie wieści. Wcześniej czy później to się im skończy.
mruczek59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:35   #2266
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej
kupowała któraś z Was suknię w salonie Demi na Lubartowskiej? Widziałam, że mają tak suknie z Nabli. Wiecie gdzie jeszcze w Lbl znajdę suknie tej firmy ewentualnie Pronovais?
Które salony warto odwiedzić?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:44   #2267
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Hej
kupowała któraś z Was suknię w salonie Demi na Lubartowskiej? Widziałam, że mają tak suknie z Nabli. Wiecie gdzie jeszcze w Lbl znajdę suknie tej firmy ewentualnie Pronovais?
Które salony warto odwiedzić?
Ja kupiłam suknię w Demi i jestem bardzo zadowolona i z sukni i z obsługi. Nabla o ile dobrze pamiętam jest te dostępna w Margarett na Narutowicza, ale mogę się mylić.
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:53   #2268
paatryszjaa
Raczkowanie
 
Avatar paatryszjaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Aneeczka1234 Pokaż wiadomość
Ja w ramach podziękowań żeby nie dawać tylko kwiatów zdecydowałam ze podarujemy im kosze ze słodyczami i dobrym alkoholem. Chodzi tutaj tylko o gest a na wycieczki zagraniczne czy coś w tym rodzaju to nas nie stać

też o tym myśleliśmy, tak wiec upewniłaś nas ze to dobry pomysł;-)
__________________
17.08.2007
11.07.2012
10.08.2013
paatryszjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:36   #2269
Nacia169
Raczkowanie
 
Avatar Nacia169
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

oj, powiem wam, że ja dopieo teraz mam czas i wam cokolwiek napisac
PONIEDZIALEK-PIATEK- niezly zapierdziel, sprzatanie remizy, konczenie dekoracji, w koncu dekorowanie sali,
SOBOTA
Nie moglam spac, wstalam o 7, nawet zjadlam sniadanie, na 9 mialam fryzjera i makijaz. Makijaz wyszedl cudnie, fryzura brak slow, jak zobaczylam sie w lusterku to nie bylam pewna czy to ja ;-) Przyjechal po mnie do salonu TŻ - zaniemowil jak zobaczyl mnie uczesana i umalowana... pierwszy raz w zyciu nie wiedzial co powiedziec. Pojechalismy po moja starsza, bo miala dojechac busem do Chelma, odebralismy ja i wtedy do mnie dotarlo ze to juz za pare godzin. Wrocilismy do domu, zabralam rzeczy i pojechalismy do domu babci TŻta, gdyz stamtad mialo byc moje wyjscie. Bylysmy tam kolo 13, slub o 18, ostatni buziak dla TZta i sie pozegnalismy.
Ja z moja starsza krecilysmy sie w kolko z nerwow i z nudy, bo wszystko bylo juz gotowe, kolo 16 DJ zaczal rozstawiac sprzet na dworze i grac, serce mi zabilo mocniej, zaczeli sie zjezdzac goscie, kolo 16.30 pojawila sie moja mama i zaczelysmy sie ubierac . Po godzinie 17 zajechal Pan Mlody, kolo 30 minut sie tagowal z moimi wujkami i ciotkami, az zaczelam sie juz denerwowac ze spoznimy sie do kosciola. Potem gdy juz skonczyl z moimi wujkami w progu domu stanela moja 10letnia siostra i powiedziala ze mnie nie wypusci dopoki nie dostanie cukierkow moja krew po chwili wyszlam w towarzystwie moich braci i weszlismy do domu na blogoslawienstwo, na ktorym wszyscy sie poplakali.
Po chwili ruszylismy do kosciola.
Msza poleciala szybko, oczywiscie musialam sie zaczac jakac na przysiedze, ale nic.
Zlapal nas deszcz wiec zyczenia przenieslismy do sali weselnej.
Wesele, ach wesele dawno mnie tak nogi od tancow nie bolaly, Mąż wniosl mnie po schodach na sale, szampan i pierwszy taniec. jak we snie. Wesele bylo wspaniale. skonczylismy zabawe okolo 5 nad ranem, 3 godziny snu i pora wstawac zeby ogarnac poprawiny.
NIEDZIELA
Poprawiny wyszly nam jak drugie wesele, ta sama sala, ta sama iloSC gosci, tance do poznej nocy
PONIEDZIALEK
SPRZATANIE I ODWOZENIE WYPOZYCZONYCH RZECZY
we wtorek dopiero wrocilismy wieczorem do domciu, gdzie padlismy jak muchy, spalismy na drugi dzien do poludnia chyba
__________________
Żonka
Nacia169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 16:00   #2270
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Uważam, że słaby jest prezent dla rodziców w formie kwiatów, a tym bardziej kosza. Widziałam kiedys bardzo gustowna i elegancka forme prezentu. Kazdy z rodzicow dostal zegarek z wygrawerowana data slubu i imionami pary mlodej. Wszystko to w malych ladnych pudeleczkach. nie musez to byc jakies wypasione zegarki.
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 21:32   #2271
newsgirl
Przyczajenie
 
Avatar newsgirl
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość

PS. kiedy Twoja uroczystość?? Możesz napisać do mnie PW to wymienimy ew. uwagi
Bardzo Ci dziękuję za informacje. Wiadomość poszła na prv
__________________
październik 2009 - zapoznanie
październik 2012 - zaręczyny
październik 2013 - wielki dzień!
newsgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:14   #2272
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziewczyny możecie polecić kogoś kto robi dobrze paznokcie akrylowe/żelowe w Lublinie?
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 19:44   #2273
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie polecić kogoś kto robi dobrze paznokcie akrylowe/żelowe w Lublinie?
Ula Kassin-Lenik w Galerii Zone. Rewelacja, robiłam u niej wielokrotnie czy zwykły manicure czy hybrydowy i nigdy zastrzeżeń nie miałam. Tylko ciężko u niej z terminami...
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:04   #2274
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Ula Kassin-Lenik w Galerii Zone. Rewelacja, robiłam u niej wielokrotnie czy zwykły manicure czy hybrydowy i nigdy zastrzeżeń nie miałam. Tylko ciężko u niej z terminami...
dziękuje Ci bardzo, ja mam jeszcze 2 miesiące więc może nie będzie problemu :P jak wpisałam w google to pojawia się adres jana sawy, mogła byś mi przesłać numer telefonu do niej jeśli masz?
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:31   #2275
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziękuje Ci bardzo, ja mam jeszcze 2 miesiące więc może nie będzie problemu :P jak wpisałam w google to pojawia się adres jana sawy, mogła byś mi przesłać numer telefonu do niej jeśli masz?
na Jana Sawy jest jej drugi salon, ale ona sama w Galerii Zone przyjmuje.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:45   #2276
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Ja kupiłam suknię w Demi i jestem bardzo zadowolona i z sukni i z obsługi. Nabla o ile dobrze pamiętam jest te dostępna w Margarett na Narutowicza, ale mogę się mylić.
Dziękuje umowilam się już na mierzenie tam.
Który salon jeszcze polecacie? Słyszałam o jakimś na Lipcowej.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 22:54   #2277
sylwia0002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Dziękuje umowilam się już na mierzenie tam.
Który salon jeszcze polecacie? Słyszałam o jakimś na Lipcowej.
Również polecam Salon DEMI, Panie są bardzo pomocne, a suknie piekne już się nie mogę doczekać aż założę swoją .
sylwia0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:58   #2278
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Spisaliśmy protokół w kościele, bez problemów Ale do samego końca się stresowałam, ksiądz był młody i powiedział, że obowiązuje na w takim razie jedna spowiedź przed ślubem.

W tym tygodniu kolejny etap zapraszania.

P.S. czy któraś z Was miała/będzie miała sesję narzeczeńską? Szukam jakiś inspiracji na fajne zdjęcia, z których potem powstanie księga gości.
__________________
www.facebook.com/eSheBags

~ Tomorrow is another day, don't look back with regret ~
eShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:37   #2279
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

U mojej koleżanki grał zespół Fiesta i mi podobał się bardzo. Nie zwróciłam co prawda uwagi na to czy dużo piją, więc na pewno nie było źle. Jak dla mnie na prawdę są spoko, bo grają wszystko (i dla młodych i dla troszkę starszych). Sama miałam ich zarezerwować, dostaliśmy nawet rabat z racji tego, że wesele mamy w maju. Jednak koniec końców zdecydowaliśmy się na kogoś innego. W każdym razie ja Fiestę polecam.
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:57   #2280
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

jak u Was wygląda sprawa z kotylionami? robicie je dla gości, czy tylko dla rodziców czy wcale? ja nie zamierzałam ich robić wcale ale rodzice się oburzyli...
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.