Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 08:34   #3271
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Smukłe uda

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
pisalam, co zauwazalam po sobie. gdy biegałam sprinty noga rosła.
No to skoro jesteś tego taka pewna, i twierdziłaś, że mierzyłaś obwody, to pochwal się, jakie miałaś obwody jak nie ćwiczyłaś, a jakie kiedy zaczęłaś sprinty. Chyba, że kłamałaś?

To, że wydawało Ci się, że coś widziałaś, nie oznacza, że to prawda. A pojęcie widać, że na ten temat masz marne, więc nie wpieraj wszystkim bzdur, które wyimaginowałaś. "elo"
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 08:48   #3272
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Smukłe uda

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Nie, od biegania nie urosną Ci mięśnie.
Co najwyżej się przystosują do konkretnego rodzaju wysiłku ale na dłuższą metę obwody i tak spadną.
Na wenętrzną stronę ud świetna jest siłownia-zwłaszcza ćwiczenia na tzw. krzesełku na przywodziciele, bo to o nie właśnie chodzi.

Dziękuję Ci za odpowiedź, a może być takie urządzenie jak agrafka, słynny mangowski leg magic? Nie mam za bardzo dostępu do siłowni przynajmniej póki nie pójdę na studia
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:22   #3273
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Smukłe uda

Napewno lepsze to niż nic. Aczkolwiek podchodzę raczej sceptycznie to magicznych przyrządów z telezakupów (zwłaszcza, że mam w rodzinie osobę uzależnioną od kupowania tam i większość z tych cudeniek mam możliwość zobaczyć na żywo...)
Samo bieganie także przyniesie rezultaty-ale trzeba poczekać na nie cierpliwie. Niestety my kobiety tak już jesteśmy skonstruowane, że tłuszcz z brzucha, bioder, pośladków, wewn strony ud pali się jako ostatni...
Zobacz też na necie jak wyglądają wypady boczne-może masz w domu jakieś małe hantelki albo gryf do pożyczenia od kogoś...
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky

Edytowane przez Lady_Kala
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:22 Powód: gryf*
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:48   #3274
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Smukłe uda

czyli podsumując biegając bardzo wolno mięsnie się nie rozrastają tak? a u mnie widać jakby noga zrobiła się grubsza
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:35   #3275
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Smukłe uda

Nie urosna Ci nogi, jesli nie masz dodatniego bilansu energetycznego. Napewno wzmocilas miesnie, a to sie liczy.

Mi na nogi pomogly rolki i stretching
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:01   #3276
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Smukłe uda

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
czyli podsumując biegając bardzo wolno mięsnie się nie rozrastają tak? a u mnie widać jakby noga zrobiła się grubsza
Biegając szybko też Ci nie urosną.

Boże, skąd Wy te bzdury bierzecie

Mięśnie się rzeźbią (i tak ledwie co), a obwody SPADAJĄ. Przy JAKIMKOLWIEK bieganiu, SZYBKIM RÓWNIEŻ!!!
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:45   #3277
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Smukłe uda

no tak,ale ja tak po prostu zauważyłam no i czytałam na to wychodzi dużo pierduł w necei o.O
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 14:14   #3278
agulka17
Przyczajenie
 
Avatar agulka17
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 21
Dot.: Smukłe uda

Ja często miałam trening na siłowni, pewnie dlatego mam takie nózki
agulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:07   #3279
Gagisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

ja taaak samo... to jest jakaś tragedia... ;// tylko nam współczuć....
;D
Gagisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:08   #3280
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

a robicie coś w tym kierunku - dieta ? trening ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 12:41   #3281
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

wwitam, czy ktoś może ocenić moj plan diety i cwiczen? Z okazji nowego roku, zamierza tego sie trzymac chocby nie wiem co! musze schudnąc i schudne!

śniadanie: serek wiejski + kawka (duża) + kilka plasterków wędliny z indyka
II śniadanie: jabłko duze lub jogurt naturalny
III snaidanie (z racji tego ze jestem nadal w szkole) jakaś kanapka z razowca ok. 40 g chleba
Obiad: 150- 200 g piersi pieczonej z kurczaka lub jakies inne chude mięsko + brokuły zazwyczaj 400gram!
Kolacja: ser biały x jogurtem naturalnym lub jajecznica z dwóch, trzech jaja z cebulką.

do tego poradzcie mi jakieś cwiczenia proszę, najlepiej zeby zrzucić trochę z bioder i ud, wiem, że nie da sięschudnąc z określonych partii ciała, ale chociaż zeby w jakimś minimalnym stopniu się udało, bo biodra i uda to moja odwieczna zmora :c
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 22:37   #3282
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez toksyczna156 Pokaż wiadomość
wwitam, czy ktoś może ocenić moj plan diety i cwiczen? Z okazji nowego roku, zamierza tego sie trzymac chocby nie wiem co! musze schudnąc i schudne!

śniadanie: serek wiejski + kawka (duża) + kilka plasterków wędliny z indyka
II śniadanie: jabłko duze lub jogurt naturalny
III snaidanie (z racji tego ze jestem nadal w szkole) jakaś kanapka z razowca ok. 40 g chleba
Obiad: 150- 200 g piersi pieczonej z kurczaka lub jakies inne chude mięsko + brokuły zazwyczaj 400gram!
Kolacja: ser biały x jogurtem naturalnym lub jajecznica z dwóch, trzech jaja z cebulką.

do tego poradzcie mi jakieś cwiczenia proszę, najlepiej zeby zrzucić trochę z bioder i ud, wiem, że nie da sięschudnąc z określonych partii ciała, ale chociaż zeby w jakimś minimalnym stopniu się udało, bo biodra i uda to moja odwieczna zmora :c
Ekspertem nie jestem, ale wydaje się dość rozsądnie, choć nie wiem, czy nie chcesz za mało jeść.
Dodatkowo brakuje mi większej ilości warzyw i jakichś owoców.

A co do ćwiczeń to ja polecam serię 8 minutes - szczególnie 8 min legs i 8 min buns jeśli chodzi o nogi i tyłek .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 00:17   #3283
Karolina_2906
Przyczajenie
 
Avatar Karolina_2906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 13
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Dziś, kiedy modnym jest bycie wieszakiem na ubrania i posiadanie dziury między nogami (nie zrozumcie mnie źle ) nie trudno o kompleksy. I niestety, ja takowe posiadam ;/ Możecie mówić, że przesadzam, ale przy wzroście 152cm czasem z trudem wbijam się w 36 (w udach - reszta wisi...). Możecie ocenić? Najśmieszniejsze jest to, że zaczęłam ćwiczyć, żeby zmniejszyć obwody, a efektem jest to, że nie wchodzę w spodnie, w które bez problemu mieściłam się wcześniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,3 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (13,1 KB, 131 załadowań)
Karolina_2906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:10   #3284
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez Karolina_2906 Pokaż wiadomość
Dziś, kiedy modnym jest bycie wieszakiem na ubrania i posiadanie dziury między nogami (nie zrozumcie mnie źle ) nie trudno o kompleksy. I niestety, ja takowe posiadam ;/ Możecie mówić, że przesadzam, ale przy wzroście 152cm czasem z trudem wbijam się w 36 (w udach - reszta wisi...). Możecie ocenić? Najśmieszniejsze jest to, że zaczęłam ćwiczyć, żeby zmniejszyć obwody, a efektem jest to, że nie wchodzę w spodnie, w które bez problemu mieściłam się wcześniej.
jak wyglądają Twoje ćwiczenia? ile razy w tygodniu i jaki czas ćwiczeń? jaka dieta?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 15:07   #3285
Karolina_2906
Przyczajenie
 
Avatar Karolina_2906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 13
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
jak wyglądają Twoje ćwiczenia? ile razy w tygodniu i jaki czas ćwiczeń? jaka dieta?
Ciężko to jednoznacznie określić.
Dieta: ostatnio za dużo się nakombinowałam z tym wszystkim, ale generalnie teraz po prostu jem zdrowo. Odstawiłam słodycze, piję tylko herbatki i wodę, nie słodzę, pieczywo tylko ciemne, duuuużo warzyw, nie smażę. (Najśmieszniejsze jest to, że jak żywiłam się głównie słodyczami i colą to byłam wizualnie mniejsza ;]). Jeśli chodzi o kalorie to nigdy nie przekraczam zapotrzebowania. Myślę, że około 1500-1700 dziennie. Nie dlatego, że się odchudzam, po prostu nie jem rzeczy, które mają mnóstwo kcal, raczej dopycham się warzywami. Kolacje staram się, żeby były z przewagą białka - serek wiejski, twarożek itp.

Jeśli chodzi o ćwiczenia. Kiedy stwierdziłam, że potrzebuję ćwiczeń zaczęłam Chodakowską. Trwało to ponad miesiąc - najpierw skalpel, potem killer i turbo. Przestałam ćwiczyć kiedy właśnie po tych ćwiczeniach przestałam się mieścić w spodnie, w które wchodziłam wcześniej ;/ Jak robiłam skalpele, to było to 5-6 razy w tyg, turbo/killer - 3-4.
Oprócz tego w sezonie gram w hokeja na lodzie. Ostatnio nie trenuję regularnie, często jeździłam tylko na mecze - ale tygodniowo spędzałam nim 2h na lodzie.

Teraz to sobie kręcę hula-hopem około 40min dziennie, generalnie to dużo chodzę, przynajmniej 40 minut szybkiego marszu dziennie, no i ogólnie jestem raczej aktywna.

Uff, to chyba tyle
Karolina_2906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:23   #3286
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

a może bieganie, spinning, jazda na rowerze ?
Ja 1.5 roku temu ważyłam 60 kg przy wzroście 165 cm, teraz ważę 55 kg i waga stoi w miejscu - nie chudnę, nie tyję - jeśli nie ćwiczę to po prostu ciało traci na jędrności i robi się galaretowate.
Jednak ja początkowo dużo biegałam na bieżni, pedałowałam na orbitreku - wykupiłam sobie karnet i co 2 dzień leciałam na siłownie na minimum godzinę, 40 min biegałam i maszerowałam na bieżni a potem wskakiwałam na 20 - 25 minut na orbitreka - jak wychodziłam z sali treningowej to byłam cała mokra - i właśnie po bieganiu szybko uda mi zeszczuplały i pozbyłam się boczków z bioder.
Moje koleżanki chwalą sobie zajęcia spinning, jazda na rowerze też dobrze działa na nogi.
Oglądałam filmik jednej dziewczyny na YouTube i ona właśnie mówiła jak straciła centymetry z nóg - rano ćwiczyła z płytami Chodakowskiej a wieczorem biegała na świeżym powietrzu - przy czym zmieniła nawyki żywieniowe.
Tu wiele dziewczyn na forum podkreśla, że dieta to 70% sukcesu
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:43   #3287
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A co do ćwiczeń to ja polecam serię 8 minutes - szczególnie 8 min legs i 8 min buns jeśli chodzi o nogi i tyłek .
Słyszałam o tych ćwiczeniach, ale czy nie rozrosną mi się od nich nogi?
Ja np mam w miarę masywne uda i nie wiem co z tym zrobić Nie wiem czy to efekt budowy mojej czy czego Nie wiem co powinnam ćwiczyć aby to poprawić
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 17:17   #3288
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez Karolina_2906 Pokaż wiadomość
Dziś, kiedy modnym jest bycie wieszakiem na ubrania i posiadanie dziury między nogami (nie zrozumcie mnie źle ) nie trudno o kompleksy. I niestety, ja takowe posiadam ;/ Możecie mówić, że przesadzam, ale przy wzroście 152cm czasem z trudem wbijam się w 36 (w udach - reszta wisi...). Możecie ocenić? Najśmieszniejsze jest to, że zaczęłam ćwiczyć, żeby zmniejszyć obwody, a efektem jest to, że nie wchodzę w spodnie, w które bez problemu mieściłam się wcześniej.
Mega seksowne nogi Ja z tych patyczaków co to dziura między nogami i zero mięśnia tylnego uda . Marzą mi się takie nogi jak Twoje . Mimo , ze nad nimi pracuje , to ciężko uzyskać mi taki efekt jak u Ciebie . Inna budowa nóg niestety.Zazdroszczę

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2013-05-30 o 17:18
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 17:30   #3289
Karolina_2906
Przyczajenie
 
Avatar Karolina_2906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 13
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Mega seksowne nogi Ja z tych patyczaków co to dziura między nogami i zero mięśnia tylnego uda . Marzą mi się takie nogi jak Twoje . Mimo , ze nad nimi pracuje , to ciężko uzyskać mi taki efekt jak u Ciebie . Inna budowa nóg niestety.Zazdroszczę
Jeju, dziękuję <3 szkoda, że nie możemy się zamienić :P Jeśli chodzi o tylny mięsień uda - tutaj chyba dobrze sprawdzają się ćwiczenia na mocno ugiętych kolanach. Czuję, że baaardzo pracuje na treningach na lodzie, szczególnie podczas jazdy do tyłu. Także teraz rolki na nogi, a w sezonie śmigaj na lodowisko
Karolina_2906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 18:13   #3290
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez Karolina_2906 Pokaż wiadomość
Dziś, kiedy modnym jest bycie wieszakiem na ubrania i posiadanie dziury między nogami (nie zrozumcie mnie źle ) nie trudno o kompleksy. I niestety, ja takowe posiadam ;/ Możecie mówić, że przesadzam, ale przy wzroście 152cm czasem z trudem wbijam się w 36 (w udach - reszta wisi...). Możecie ocenić? Najśmieszniejsze jest to, że zaczęłam ćwiczyć, żeby zmniejszyć obwody, a efektem jest to, że nie wchodzę w spodnie, w które bez problemu mieściłam się wcześniej.
Masz przecież ładne nogi! Wyrzeźbione, kształtne uda i łydki wyglądają u kobiet naprawdę pięknie- przyznaj, że na zdjęciach, które załączyłam żadna z dziewczyn nie przypomina przysadzistego pakera
Jeśli dodatkowo nogi zwieńczone są u góry odstającą i uniesioną pupą, to są to nogi idealne!
Ćwicz dalej, nie schodź ze sportowej drogi, a za małe spodnie oddaj do komisu-to jeszcze zarobisz na nowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big-calf-muscles-on-women-legs-5.jpg (31,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg body sculpt and bonus round 004.jpg (69,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thigh-workout-1000-mdn.jpg (13,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg her calves muscle woman girl legs calf heels sexy hot nylon athletic shapely 04.jpg (9,3 KB, 96 załadowań)
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:58   #3291
ana_52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Grube uda

Witam Was. Mam problem, tzn. jestem raczej szczupła, ale mam grube uda. Moje wymiary to:
talia: 62 cm
biodra: 91 cm
udo ( najgrubszym miejscu) 52,5 cm
to wszystko przy wzroście 166 cm i wadze 51 kg. Staram się jeść 5 posiłków dziennie, w większości owoce i warzywa, ciemne pieczywo i codziennie jakiś jogurt. 3 x na tydzień jeżdżę od półgodziny w górę na rowerze, 2 x na tydzień rolki tak koło 40 minut. Piję również bratka i pokrzywę. Mimo, to moja waga ani drgnie, a co za tym idzie wymiary ud również się nie zmieniają. Tak więc moje pytanie do Was brzmi: jakie ćwiczenia, dietę itd. polecacie? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
P.S. Ten sam wątek, przez to, że nie do końca zaznajomiłam się z wiażem, dodałam na dietetyce, za co przepraszam
ana_52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:05   #3292
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Grube uda

Po pierwsze masz niedowagę

po drugie na głodówkach tłuszczu z ud nie spalisz

mamy identyczne wymiary w cm tylko ja ważę 60 kg
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:11   #3293
ana_52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Grube uda

Przytyć mam raczej ciężko, wiesz całe życie w stresie :p
Ismenkusia - a masz może jakieś pomysły co z tymi moimi nogami zrobić ?

Edytowane przez ana_52
Czas edycji: 2013-07-25 o 17:12
ana_52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:24   #3294
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Grube uda

Odpowiednia dieta i cieżki trening siłowy

nie,nic Ci się nie rozrośnie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:32   #3295
ana_52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Grube uda

A masz może jakieś propozycje tego treningu? Wiem, że powinnam zacząć biegać ale to raczej areoby niż trening siłowy.
ana_52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:52   #3296
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Grube uda

Martwy ciąg,wykroki,przysiady,wy ciskanie, uginanie ramion i takie tam

tu masz zbiór treningów

http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82ow..._-t803543.html

co powinnaś jeść jak chcesz spalać tłuszcz

http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_Co_jedz%..._-t752315.html
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-07-25 o 17:58
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:31   #3297
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grube uda

Nie zgubisz cm z ud ćwicząc tylko na tą partię ciała.
Musisz wziąć się za siebie i ćwiczyć na wszystkie partie ciała, bo twoje ciało samo określa skąd najpierw spalić zbędny tłuszcz. Dopiero na końcu przechodzi do ud.
Może być również tak, że poprostu masz taką budowę lub masz rozbudowane mięśnie, które dają efekt grubych ud.
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 13:44   #3298
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Grube uda

to nie sa grube uda...... masz taka budowe gruszki po prostu

pisze to bo mam podobnie.... moge byc anorektyczka a uda bede miala i tak grubsze...


poza tym masz szczupla talie i tylko sie cieszyc....

mi sie osobiscie nozki jak szpilki i brak talii nie podobaja...

po prostu cwicz zeby jedynie uda byly "umiesnione" nie mialy cellulitu i takie zwarte i beda ladnie wygladac..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 19:49   #3299
cherry_94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Grube uda

udo ( najgrubszym miejscu) 52,5 cm

ja mam 50 nie wiem czy to mało czy dużo, ale jak dla mnie wygląda ok. Myślę, że te 2,5 cm nie robią wielkiej różnicy, więc nie możesz mówić o grubych udach
cherry_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 20:45   #3300
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Grube uda

Też uważam, że to nie są grube uda.. Bez przesady. Ja mam 167cm wzrostu i udo w najgrubszym miejscu ma 53cm. Może to nie są jakieś chudziutkie nogi, ale przy tym wzroście nie wygląda to źle ;p
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.