Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-09, 22:36   #2371
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja swój kupiłam w Reserved i ładnie pasował do sukni a teraz z powodzeniem wykorzystam go do kazdej letniej sukienki
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 21:02   #2372
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ja niestety nie mogę nigdzie nic znaleźć, ostatnio kupiłam żakiet w reserved ale nie pasował i musiałam oddać. już nie wiem gdzie go szukać
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 05:47   #2373
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, czy to prawda że obrączki z łączonego złota (żółte + białe) mają potem problem z powiększeniem? Wybraliśmy już wczesniej model i dziś mamy pójść zamówić, ale wczoraj poczytałam w necie, że może być właśnie problematyczne ewentualne powiększanie takich łączonych.

A czy macie jakieś swoje sprawdzone opinie o obrączkach od Savickiego?
__________________
03.09.2012 - yes yes yes
28.09.2013 - i przysięgam Ci

Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:07   #2374
ola1912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam
Mam pytanie,czy ktos moze polecic sale z Łukowa lub okolic?Ewentualnie wypowiedziec sie na temat Sosnowego uroczyska?
ola1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:13   #2375
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Bursztynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to prawda że obrączki z łączonego złota (żółte + białe) mają potem problem z powiększeniem? Wybraliśmy już wczesniej model i dziś mamy pójść zamówić, ale wczoraj poczytałam w necie, że może być właśnie problematyczne ewentualne powiększanie takich łączonych.

A czy macie jakieś swoje sprawdzone opinie o obrączkach od Savickiego?
Pierwszy raz słyszę, żeby był problem z powiększaniem takich obrączek... z kamieniem to może i owszem, ale łączone - nigdy o tym nie słyszałam. Ktoś mi mówił, że jak się robi soczewkę od środka to istnieje taki problem, ale nie każdy jubiler to potwierdził...

A jesli chodzi o opinie obrączek Savickiego to przejrzyj forum, kilkukrotnie pojawiał się ten temat
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:10   #2376
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ola1912 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie,czy ktos moze polecic sale z Łukowa lub okolic?Ewentualnie wypowiedziec sie na temat Sosnowego uroczyska?
Hej, nie wypowiem się na temat sal w Łukowie bo nic o nich nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o Sosnowe Uroczysko to na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko tyle, że sala i w ogóle cały obiekt są naprawdę śliczne! Byłam tam na otwarciu, było trochę niedociągnięć, m.in. jeśli chodzi o jedzenie. Nie wiem jak jest teraz, coś więcej będę mogła napisać w następnym tygodniu bo idę tam w sobotę na wesele. Zresztą sama interesowałam się tą salą na swoje wesele (2014 rok), ale nie ma już wolnych terminów. Są terminy na 2015.
Mam nadzieję, że pomogłam
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:17   #2377
ola1912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Hej, nie wypowiem się na temat sal w Łukowie bo nic o nich nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o Sosnowe Uroczysko to na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko tyle, że sala i w ogóle cały obiekt są naprawdę śliczne! Byłam tam na otwarciu, było trochę niedociągnięć, m.in. jeśli chodzi o jedzenie. Nie wiem jak jest teraz, coś więcej będę mogła napisać w następnym tygodniu bo idę tam w sobotę na wesele. Zresztą sama interesowałam się tą salą na swoje wesele (2014 rok), ale nie ma już wolnych terminów. Są terminy na 2015.
Mam nadzieję, że pomogłam
No to super,czekam na Twoja relacje z wesela,chodzi głównie o jedzenie i obsługę.
ola1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 23:53   #2378
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę, żeby był problem z powiększaniem takich obrączek... z kamieniem to może i owszem, ale łączone - nigdy o tym nie słyszałam. Ktoś mi mówił, że jak się robi soczewkę od środka to istnieje taki problem, ale nie każdy jubiler to potwierdził...

A jesli chodzi o opinie obrączek Savickiego to przejrzyj forum, kilkukrotnie pojawiał się ten temat
głupoty ktos pisal nie ma problemu z powiekszaniem a co do savickiego...no poczytaj..nie oplaca sie tam nic kupowac za ten sam model u jubilera na krakowskim przedmiesciu zaplacilismy 500zl taniej...
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:16   #2379
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

cześć dziewczyny, to mój pierwszy post w tym wątku, ale ślub za niecały rok i chyba trzeba już się ogarnąć wiem już jaką sukienkę bym chciała tylko ktoś mi ją musi uszyć, kogo polecacie w Lublinie? Została mi już polecona jedna krawcowa, ale przejrzałam galerię na jej stronie i taka bez szału jest, więc sama nie wiem... doradzicie kogoś?
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 14:30   #2380
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

jestes pewna, ze chcesz szyc? wymaga to poswiecenai wielu czasu, spotkan, poprawek. na pewno znajdziesz swoj model, w ktoryms sklepie
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 15:49   #2381
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć

Śledzę Was cały czas nie mam bardzo czasu czegoś naskrobać, zresztą nic ciekawego się nie dzieje, mam jeszcze tyyyyle czasu. Lato takie piękne

Co do krawcowej, niestety nie pomogę, ten wybór dopiero przede mną vinhoverde dlaczego nie polecasz krawcowej?
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 22:14   #2382
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
głupoty ktos pisal nie ma problemu z powiekszaniem a co do savickiego...no poczytaj..nie oplaca sie tam nic kupowac za ten sam model u jubilera na krakowskim przedmiesciu zaplacilismy 500zl taniej...
no własnie poczytałam i już sama nie wiem, a możesz dokładniej podpowiedzieć mi który jubiler na krakowskim (na forum albo PW)
__________________
03.09.2012 - yes yes yes
28.09.2013 - i przysięgam Ci

Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 22:28   #2383
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dla zainteresowanych w Demi już jest wyprzedaż sukien, i w salonie koło Gali.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 17:38   #2384
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, koniecznie chcemy wziąć ślub w piątek, 16. maja w przyszłym roku. Dzisiaj babsko w USC w Świdniku powiedziało, że oni na tygodniu ślubów niet, chyba że są naciski z góry (czyt. znajomości albo załącznik, bo nie wiem co jeszcze). Zastanawiamy się nad ślubem w którymś z okolicznych USC (chyba w każdej gminie jest?), tzn. Mełgiew, Piaski, Głusk, no nie wiem, byle blisko Moglibyśmy powalczyć w świdnickim USC, bo odmówienie nam udzielenia ślubu w godzinach pracy urzędu jest pozbawione jakichkolwiek podstaw prawnych i wystarczy się odwołać do burmistrza, ale urzędniczka jest wyjątkowo niesympatyczna, wystrój - totalny PRL pomieszany ze stylówą a la wczesne lata 90., no i generalnie nie uśmiecha nam się ta opcja. Czy macie może doświadczenie z urzędnikami z okolicznych USC i możecie któryś polecić?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 07:50   #2385
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Szarii
Co za kobieta... Oni mają jakiś taki przepis u siebie w dokumentach? Dla mnie to wręcz śmieszne by urząd narzucał dni w tygodniu... Ślub cywilny przecież może odbyć w każdy dzień (nie wiem jedynie jak jest w niedziele). Oni na tym zarabiają... z drugiej strony skoro tam tak brzydko, to proponuję inne miejsce.

Może warto w Lublinie choć to kawałeczek? Od razu jakąś sesję ślubną na starym mieście możecie zrobić? Choć nie wiem czy by Wam się wystrój sali ślubów podobał.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 11:41   #2386
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

szarri, spróbujcie w Lublinie Jest blisko, pięknie
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 17:43   #2387
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Karol Brzyski - dużo PM mówiło, że świetny, więc może warto zarezerwować faktycznie tam termin, żeby Ci nikt go nie sprzątnął ;p
Jeśli chodzi o makijaż to podaję Ci nazwiska, które zapisałam bo przewijały się przez forum:
Aneta Błaszczak
Ela Wawryniuk/ Eliza Wawryniuk
Ola Szymanek
Marta Banach
Ewelina Kasperek
Monika Butryn
Berta Stępkowska
Patrycja Sprawka
Olga Zalewska

Ja osobiście zdecydowałam się na Bertę Stępkowską.

a ja podsyłam antyrekomendacje na pania Beate Szafranek...zostawiła mnie na lodzie niedługo przed weselem...uralouje mnie p.Marta Banach-uspokoila mnie i sprawila ze wrociła mi wiara w wizerunek moj ślubny

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, koniecznie chcemy wziąć ślub w piątek, 16. maja w przyszłym roku. Dzisiaj babsko w USC w Świdniku powiedziało, że oni na tygodniu ślubów niet, chyba że są naciski z góry (czyt. znajomości albo załącznik, bo nie wiem co jeszcze). Zastanawiamy się nad ślubem w którymś z okolicznych USC (chyba w każdej gminie jest?), tzn. Mełgiew, Piaski, Głusk, no nie wiem, byle blisko Moglibyśmy powalczyć w świdnickim USC, bo odmówienie nam udzielenia ślubu w godzinach pracy urzędu jest pozbawione jakichkolwiek podstaw prawnych i wystarczy się odwołać do burmistrza, ale urzędniczka jest wyjątkowo niesympatyczna, wystrój - totalny PRL pomieszany ze stylówą a la wczesne lata 90., no i generalnie nie uśmiecha nam się ta opcja. Czy macie może doświadczenie z urzędnikami z okolicznych USC i możecie któryś polecić?
Miałam ta sama sytuacje tylko ze we Włodawie...wspolczuje,wku rzylam ise i zamowilam ślub w malej gminnej salce ale moja tesciowa wzieła sprawe w swoje rece i poszla do burmistrza a on na to tak:zawołał tego urzedasa po czym powiedział do niego:"masz jakis problem ze ślubem w piątek?" a on nie ,nie wszystko ok,debil jeden.Po czym burmistrz powiedzial ze on tez moze dawac sluby a tamten juz z podkulonym ogonem nie skakał.Polskie prawo stanowi ze w kazdym dniu maja obowiazek dac ślub i żadna ich to łaska,przywołaj odpowiedni paragraf Kodeksu Rodzinnego i pojdz po burmistrza jak nie pomoże ,lub jak wolisz zmien USC... jA bym sie nie poddawała choc i u mnie pózny Gierek kroluje w Usc ale cóz to tylko 10 minut a ślub juz za 6dni
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:11   #2388
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki, pomyślimy nad Lublinem w takim razie - choć zastanawiam się, czy w jakiejś mniejszej gminie nie udałoby się wyciągnąć urzędnika poza USC

wenszyca89 współczuję przebojów. Moja własna mama bierze ślub w drugiej części Polski (pod Wrocławiem), akurat chcieli na październik, urzędniczka ich witała z otwartymi ramionami niemalże, ślub kiedy chcą, data i godzina dowolna, wszystko jak sobie życzą... czyli się da.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:10   #2389
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dzięki, pomyślimy nad Lublinem w takim razie - choć zastanawiam się, czy w jakiejś mniejszej gminie nie udałoby się wyciągnąć urzędnika poza USC
A czy orientujesz sie jak to jest w przypadku slubu w terenie, czy urzednik musi byc z tej gminy, w ktorej odbywa sie slub, czy jakiejkolwiek?

Ja planuje slub w terenie, w rodzinnej miejscowosci urzednikiem udzielajacym slubow jest nawet moja siostra cioteczna, ale akurat na moim weselu bedzie na urlopie wychowawczym
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 17:44   #2390
anca23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witajcie dziewczyny, organizujemy wesele sami i interesujemy się DW Jaśmin czy któraś z Was była a może wynajmowała tam salę na własne wesele? Byłabym wdzięczna za odpowiedz
anca23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 22:43   #2391
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hej Mam pytanie do dziewczyn, które brały w Lublinie ślub cywilny. Czy oni udzielają ślubów w soboty? Czy na prawdę nie da się zamówić terminu wcześniej niz 3 miesiące? Jeśli pójdziemy tam 3 miesiące przed to na pewno dostaniemy termin? Salę mamy już zamówioną i tragedia by była, gdybyśmy nie załapali się na nasz" termin...

Zastanawia mnie kwestia ślubów w soboty, bo w końcu zgłupiałam. W niektórych miastach dają śluby tylko w dni tygodnia, w innych tylko w soboty... Nie rozumiem tego
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:49   #2392
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ola1912
No to super,czekam na Twoja relacje z wesela,chodzi głównie o jedzenie i obsługę.
Witam się z obiecaną relacją wesela w Sosnowym Uroczysku.
Wesele było super! Świetna obsługa i dobre jedzenie. To, co przeszkadzało mi na otwarciu lokalu - teraz nie ma miejsca (czyt. wg mnie wczesniej było mało jedzenia i nie do końca dobre), jedzenie jest dobre i porcje też są ok.
Obsługa jest bardzo miła i pomocna, często wymieniają talerzyki i sztućce. Na 30 osób przypadała 1 kelnerka/kelner. Była również kierowniczka i właścicielka.
Dodatkowym plusem jest sala zabaw dla dzieci - podczas zabawy w ogóle nie było ich widać. Nie byłam w środku, ale z tego co widziałam przechodząc są kulki, jakiś stoliczek z kolorowankami, i nie wiem co jeszcze. Dodatkowo na zewnątrz między choinkami jest trampolina.
Pytałam o cenę - w tym roku to jest 145zł. Było podajże 6 dań gorących.
Niestety nie mają terminów na 2014 rok (oprócz stycznia i andrzejek), bo po sobotnim weselu nie wahałabym sie ani chwili z zamówieniem sali.
Naprawde, z czystym sumieniem mogę polecić Ci ten lokal. Nie dość że jest bardzo ładny wystrój, to jedzenie i obsługa na plus.
POLECAM!
Na ich stronie jest tel, więc śmiało dzwoń i pytaj, jeśłi jesteś zainteresowana.
Jesli masz jakieś pytania do mnie- śmiało

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2013-08-20 o 09:50
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:59   #2393
ebedziebe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 145
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej
Wiem że temat niby córuś córuś ale to chyba najlepsze miejsce na moje pytanie
Planujemy z moją narzeczoną ślub w Lublinie oraz przyjęcie weselne w miejscowości niedaleko Lublina
Moim marzeniem zawsze było by do ślubu nie być wiezionym lecz jechać sam jakimś wyjątkowym samochodem.
Nie dość że przeżywam ślub który jest przecież jednym z najpiękniejszych dni w życiu to doświadczam jakiegoś driving experience
Dlatego też szukam możliwości wynajęcia auta bez kierowcy , poprzez google znalazłem wiele ofert ale dla Stolicy lub np Poznania a dla Naszego Lublina właśnie nie
Czy macie może jakieś kontakty do firm oferujących taką usługę znajdując się gdzieś bliżej Lublina niż Warszawa ?
W Lubelskich wypożyczalniach są zwykłe auta miejsce , kompakty ewentualnie trafi się kilkuletnia C klasa albo BMW serii 3 a chcielibyśmy coś bardziej egzotycznego
http://exclusivecars.mwmanager.pl/ - firma z przykładową ofertą Jaguary mają dość stare , SUV'ów nienawidzę , Nissan'y są wspanałę ale do ślubu wolałbym coś bardziej komfortowego (są czysto sportowe ) ale na M6 i Panamera to już pomysły dość ciekawe
ebedziebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:46   #2394
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vinhoverde Pokaż wiadomość
jestes pewna, ze chcesz szyc? wymaga to poswiecenai wielu czasu, spotkan, poprawek. na pewno znajdziesz swoj model, w ktoryms sklepie
ale już znalazłam taką, która mi się podoba, problem w tym, że mam ją tylko na zdjeciu (a że to suknia projektanta to mnie na nią nie stać ), poza tym po wstępnej rozmowie z krawcową jestem bardzo zadowolona bo spotkamy się 3-4 razy, ona dostosuje się do mnie, a sukienka wyjdzie naprawdę tanio (no chyba że zaszaleję z jakością materiału i ozdób)
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:36   #2395
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny zaszalałam i dziś zamówiłam suknię ślubną zdecydowałam się na szycie, jednak jest to miejsce poza Lublinem. Ale w sumie planowane są 2/3 przymiarki więc jest ok ale jestem podekscytowana dziś po raz kolejny mierzyłam podobny do mojej wymarzonej model i czuję że to jest TO!
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:17   #2396
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziewczyny jakie polecacie fajne zabawy weselne ?
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:33   #2397
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaszalałam i dziś zamówiłam suknię ślubną zdecydowałam się na szycie, jednak jest to miejsce poza Lublinem. Ale w sumie planowane są 2/3 przymiarki więc jest ok ale jestem podekscytowana dziś po raz kolejny mierzyłam podobny do mojej wymarzonej model i czuję że to jest TO!
Gratulacje! Gdzie szyjesz? Pochwal się modelem
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:48   #2398
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Gratulacje! Gdzie szyjesz? Pochwal się modelem
Szyję miejscowości o ok. 300 km od Lbn (tam gdzie mieszkają rodzice)...A jeżeli chodzi o model to ciężko mi opisać, gdyż to będzie taki mix kilki sukien
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 00:31   #2399
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ebedziebe

niestety nie pomogę bo nie wiem, ale może warto przejrzeć oferty indywidualne choćby na portalach typu tablica.pl. Myślę, że jak się z kimś dogadasz to nie będzie problemu. Czytając Twój wpis usmiechnęłam sie. Mój mężczyzna też chce SAM prowadzić samochód w dniu ślubu . Poczułam ulgę...

takajedna4
super, że zdecydowałaś się szyć, trzymam kciuki by suknia wyszła idealnie!
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:11   #2400
ebedziebe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 145
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Heh to pokrzep go pokrzep w tym że nie tylko on ma takie marzenie

Chce prowadzić auto które już posiadacie czy też chcecie szukać ?


Szukałem na tablicy i są same oferty z kierowcą , wydaje się mi że od prywatnej osoby trudno będzie wypożyczyć samochód (bez kierowcy) bo to jednak ruchomość sporej wartości wiec wszystko musi odbyć się z umową i ubezpieczeniem co dla firmy jest chyba łatwiejsze

Edytowane przez ebedziebe
Czas edycji: 2013-08-22 o 08:15
ebedziebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.