Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 13:57   #1681
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez kate97 Pokaż wiadomość
Właśnie - gdzie najlepiej zamawiać woski? Znalazłam stronę www.swiatzapachow.pl ale może znacie jakąś inną? I czy kominek musi być jakiś specjalny, czy mogę kupić jakikolwiek w sklepie?
przy poszukiwaniu kominka polecam zajrzeć do empiku. swój mam właśnie stamtąd i super się sprawuje, nie za niski nie za wysoki - idealny

(zdjęcie z http://lifeisyourcreation88.blogspot.com/)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04850.jpg (198,1 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez azaina
Czas edycji: 2013-10-26 o 14:01
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:01   #1682
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Ja dzis w TK MAXX dorwałamBahoma London: vineyard i vanilia parfait - na sucho pachna obłędnie, nie moge doczekać sie odpalenia.
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:30   #1683
kochanalukrecja
użytkowniczka
 
Avatar kochanalukrecja
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 150
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
a ja mam yankee dyfuzor SPA lotosowy z wymianki i już 1,5 miesiaca w toalecie pachnie obłędnie fakt że wc-cik ma jakies 3 m2 ale jak otwieram drzwi to zapach się wypycha na cały przedpokój... a plynu ubyło jakoś z połowa może...
Może dlatego, że mam zapach beach walk który w wosku też nie powala mocą wygląda ładnie i jak się zbliżę do niego to czuję zapach ale jak zamknę na cały dzień drzwi i wieczorem wchodzę to nic nie czuję w powietrzu
kochanalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:42   #1684
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Hej,
chwilę mnie nie było, wsiąkłam
Wczoraj przyszło moje zamówienie z Homedelight, w szoku jestem. Zamawiałam w środę wieczorem, szybciutko No i do 12 wosków przesyłka tylko 4,50. Lubię ten sklep
Sugared Apple w folijce pachnie nawet nawet, jak mi się spodoba to pomyślę nad świeczką.
Szkoda że nie ma Miśka w zapachu miesiąca na najbliższy okres
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 15:16   #1685
shenzee
Raczkowanie
 
Avatar shenzee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc�aw
Wiadomości: 293
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Uhuhu, ale mnie długo nie było, ile mam nadrabiania!

Dzisiaj udaję, że sprzątam. Zapaliłam Sunwashed Linen - wszyscy uwierzyli, że sprzątałam
shenzee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 15:37   #1686
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Witaj po przerwie! dużo wypaliład w tym czasie czy przeciwne, nie nie palilas? )

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Może Pink Sands, z zimowych może Season?


No długo mnie nie było, ale okres wakacyjny i tez jesienny do tych należy, ze człowiek częściej poza domem i moja Mala Babeczka energię ze mnie wyssie zawsze i na wieczór padam i brak czasu!

Troszkę, wypaliłam - w szczególności samplerow, wosków, bo tych mam za dużo. Na słoiki tez nie mogę narzekać, bo ich ilośc tez przerażająca jest, ale żadnego nie dokończyłam w tym sezonie . Niestety jeden został zdegradowany przez moja córeczkę - sparklong lemon duży słój już słoma nie ma ! Świeczka do kominka będzie po malu wypalania .
Chyba nigdy nie zdążę przeczytać tych wszystkich postów, co żeście Dziewczyny naprodukowaly !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:22   #1687
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Odebrałam swój Witches Brew z Homedilight - dotarł w całości, pancernie zapakowany.
Ależ to jest cudo - paczula idealna.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 16:39   #1688
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Witam wszystkich!

Dzisiaj kupiłam swoje pierwsze woski Yankee Candle i zakochałam się od pierwszego powąchania, można powiedzieć

Na początek kupiłam najzwyklejszy kominek z Rossmanna i wrzuciłam kawałeczek Christmas Cookie - pachnie cudnie

Kupiłam też Snowflake Cookie, Season of Peace i Merry Marshmallow i będę po kolei próbować także u mnie w pokoju królują już świąteczne zapachy Przesyłam fotki

Jeszcze myślałam o Christmas Eve i Christmas Memories, ma ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-26 12.07.36.jpg (75,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-26 12.17.10.jpg (71,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-26 12.17.21.jpg (58,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-26 12.17.30.jpg (56,3 KB, 15 załadowań)
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63

Edytowane przez dorot_qa
Czas edycji: 2013-10-26 o 16:41
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:28   #1689
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Dzisiaj kupiłam swoje pierwsze woski Yankee Candle i zakochałam się od pierwszego powąchania, można powiedzieć

Na początek kupiłam najzwyklejszy kominek z Rossmanna i wrzuciłam kawałeczek Christmas Cookie - pachnie cudnie

Kupiłam też Snowflake Cookie, Season of Peace i Merry Marshmallow i będę po kolei próbować także u mnie w pokoju królują już świąteczne zapachy Przesyłam fotki

Jeszcze myślałam o Christmas Eve i Christmas Memories, ma ktoś?
Mam oba ale jeszcze nie palone choć z niuchania na sucho mogę powiedzieć że ChM jest bardzo korzenny, piernikowy i słodki a ChE również taki typowo świąteczny i słodki ale bardziej owocowy i nie wyczujesz w nim aromatów korzennych

Kombinuje jak tu zamówić woski z UK...
Dlatego mam pytanie - czy są w UK stacjonarne/internetowe sklepy YC (nie ebay )? Bo mam kilka osób za wodą które mogłyby mi przywieźć coś albo wysłać
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:28   #1690
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Ja postanowiłam dzisiaj dać kolejną szansę woskom Little Hotties. Do kominka wrzuciłam Chocolate Orange (swoją drogą widzę, że w aromatelli już tego zapachu nie ma) i niestety - znowu zapach nie przypomina tego, czym powinien być. Bardzo sztuczny, dziwny słodki zapach
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:40   #1691
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Mam oba ale jeszcze nie palone choć z niuchania na sucho mogę powiedzieć że ChM jest bardzo korzenny, piernikowy i słodki a ChE również taki typowo świąteczny i słodki ale bardziej owocowy i nie wyczujesz w nim aromatów korzennych
Właśnie jak wąchałam w sklepie, to czułam przyprawy korzenne i dlatego nie byłam do końca przekonana, ale jeśli ChE jest bardziej owocowy, to myślę, że spróbuję
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 18:22   #1692
kate97
Przyczajenie
 
Avatar kate97
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
przy poszukiwaniu kominka polecam zajrzeć do empiku. swój mam właśnie stamtąd i super się sprawuje, nie za niski nie za wysoki - idealny


(zdjęcie z http://lifeisyourcreation88.blogspot.com/)
O Empiku niepomyślałam, a rzeczywiście, może coś będzie. dzięki wielkie. Kominek masz śliczny, bardzo mi się podoba.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Na początek kupiłam najzwyklejszy kominek z Rossmanna i wrzuciłam kawałeczek Christmas Cookie - pachnie cudnie


Jeszcze myślałam o Christmas Eve i Christmas Memories, ma ktoś?

Właśnie, jak się sprawuje kominek z Rossmanna ? Bo właśnie sprawdziłam na stronie i chyba na niego się skuszę, jak na początek.

Edytowane przez kate97
Czas edycji: 2013-10-26 o 18:14
kate97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 18:28   #1693
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez kate97 Pokaż wiadomość
Właśnie, jak się sprawuje kominek z Rossmanna ? Bo właśnie sprawdziłam na stronie i chyba na niego się skuszę, jak na początek.
Ja na początku chciałam dać 1/4 wosku, ale jak go położyłam, to stwierdziłam, że może się nie zmieścić... więc dałam w końcu 1/8 i było ok. Później dołożyłam jeszcze 1/8 jak się trochę wypalił, więc w sumie w tym momencie mam 1/4 wosku wsadzoną
Także ten kominek jest dość mały, ale dla mnie w sam raz - wolę sobie zmieniać częściej zapachy i mieć je na dłużej

Za to te kominki http://zapachdomu.pl/Czerwony-Podgrz...ow-p506422.php są na tyle duże, że całość tarty spokojnie się zmieści widziałam je na żywo. Chciałam sobie kupić, ale stwierdziłam, że mnie nie stać, bo kupiłam już 4 woski
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 18:35   #1694
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja na początku chciałam dać 1/4 wosku, ale jak go położyłam, to stwierdziłam, że może się nie zmieścić... więc dałam w końcu 1/8 i było ok. Później dołożyłam jeszcze 1/8 jak się trochę wypalił, więc w sumie w tym momencie mam 1/4 wosku wsadzoną
Także ten kominek jest dość mały, ale dla mnie w sam raz - wolę sobie zmieniać częściej zapachy i mieć je na dłużej

Za to te kominki http://zapachdomu.pl/Czerwony-Podgrz...ow-p506422.php są na tyle duże, że całość tarty spokojnie się zmieści widziałam je na żywo. Chciałam sobie kupić, ale stwierdziłam, że mnie nie stać, bo kupiłam już 4 woski
Tylko, że z 1/8 zapach będzie mniej intensywny.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 18:52   #1695
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

A u mnie czuć spokojnie 1/4 mi weszła i zapach czuć nawet jesli nie palę w danym momencie
Może kiedyś zaopatrzę się w większy kominek... bo ten z Rossmanna jest raczej przeznaczony do olejków, dlatego mniejszy, tak myślę
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:11   #1696
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez kochanalukrecja Pokaż wiadomość
Tylko czy to stabilne będzie? i zastanawiam się nad estetyką, bo on dużo przezroczystości ma. Może z ikei duże podgrzewacze by się sprawdziły, miała któraś? Tż powiedział, że mogę zastosować wkłady do zniczy
Trochę z innej beczki, zrobiłam lampion z dyni ważącej 40 kilogramów i do środka włożyłam świeczkę w szklę z ikei o zapachu dyni niestety podgrzewacze były za słabe, ale teraz efekt mam dwa w jednym

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Pokaż zdjęcia Mój pierwszy Jack nie wytrzymał stania w domu :/ dziś kupiliśmy kolejną dynię

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Może Pink Sands, z zimowych może Season?
Mam oba w dużych świecach i zdecydowanie bardziej podoba mi się Pink Sands. Chociaż i Season ma wiele uroku (właśnie się pali w łazience)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
ja się zdołowałam policzyłam moje woski i wyszło 38 a ja głupia zamówiłam 7 kolejnych ile ja kasy na to przebimbałam, wolę nie myśleć
Ja moich już nie liczę, a samych zapachów mam kilkakrotnie więcej (niektóre zdublowane, ale ich nie liczę)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Miałam godzinę wolnego, więc pognałam na Miodową, wcześniej wpadając po lody na Starowiślną (kto był, ten wie - mniam). Zanabyłam drogą kupna u bardzo miłej pani duży słój Camomile Tea, powachałam co nie co i porwałam jeszcze mały Pure Radiance, którego zarzekałam się, że nie będę brała, z racji negatywnych komentarzy dotyczących palenia i knota. Ale jak powąchałam Emberlight, to odpadłam na ament (Czarny Turmalin wyczułam). Kringle sa w mnogości, jakby ktos chciał wąchnąć, i świece halloweenowe obie YC i różne kringlowe. Szybko uciekłam, żeby mnie nie korciło więcej.

Aha, dziwne, że nie palą tam świec. Pewnie, żeby się zapachy nie mieszały, ale fajnie byłoby poczuc zapach, jeśli ktoś nieswiadom, z czym to się je, że naprawdę pachną.
Też byłam wczoraj na Miodowej Mam ten pure radiance i uwielbiam jego zapach, szkoda, że pali się średnio a intensywność zapachu bywa także różna. W sumie nie miałam kupować już w tym miesiacu świec, ale czasem trzeba się nagradzać i kupiłam duży tumpler, dwa daylighty i kolejną puszeczkę yankee do pracy A co do palenia u nich świec- czasem palą, ale nie zawsze. Wczoraj miałam okazję zobaczyć u nich te yankee z innej serii, w brzydszych słojach (i powąchać)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:19   #1697
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Też byłam wczoraj na Miodowej Mam ten pure radiance i uwielbiam jego zapach, szkoda, że pali się średnio a intensywność zapachu bywa także różna. W sumie nie miałam kupować już w tym miesiacu świec, ale czasem trzeba się nagradzać i kupiłam duży tumpler, dwa daylighty i kolejną puszeczkę yankee do pracy A co do palenia u nich świec- czasem palą, ale nie zawsze. Wczoraj miałam okazję zobaczyć u nich te yankee z innej serii, w brzydszych słojach (i powąchać)
Ja byłam dzisiaj pierwszy raz cudnie tam jest
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:58   #1698
kochanalukrecja
użytkowniczka
 
Avatar kochanalukrecja
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 150
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcia Mój pierwszy Jack nie wytrzymał stania w domu :/ dziś kupiliśmy kolejną dynię
słabo widać, bo już na dworze stoją, a mogę wrzucać tylko zdjęcia z komórki. Gwizdki są bardziej efektowne i łatwiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131026(003).jpg (259,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131026(002).jpg (254,3 KB, 55 załadowań)
kochanalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:15   #1699
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Dzieki za info w sprawie swieczek z Biedronki. Jakos zapachy mnie nie kusza-mam w domu juz mase takich zapachowych siweczek. Moze uda sie nie wydac kasy na kolejna? Z drugiej strony jak nie w B. to wydam gdzie indziej
Cytat:
Napisane przez kochanalukrecja Pokaż wiadomość
słabo widać, bo już na dworze stoją, a mogę wrzucać tylko zdjęcia z komórki. Gwizdki są bardziej efektowne i łatwiejsze
Piekne. Czym wycinalas dynie?

Tradycyjnie mecze ikeowska swieczke (od16:30)i UWAGA przedwczoraj palilam ja 7 godzin- co jakis czas dozucalam kolejne resztki wosku z tunelowania. W koncu udalo mi sie wyrownac poziom, dopalic do brzegow. Dzis odpalilam ponownie i po 3 godzinach ladnie sie rozpalila - wczesniej to bylo nie do osiagniecia. Oczywiscie tradycyjnie pomogla mi w tym folia. Parszywiec nie pachnie ale jest wytrzymaly. Mecze sie z nia juz kawal czasu,a tu dzis po ladnym rozpaleniu stwierdzam, ze jeszcze 1/2 zostala.

Myslalam ze pojde dzis na miasto a tu plan sie posypal i siedze w domu ehhh...
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 20:34   #1700
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Mam oba ale jeszcze nie palone choć z niuchania na sucho mogę powiedzieć że ChM jest bardzo korzenny, piernikowy i słodki a ChE również taki typowo świąteczny i słodki ale bardziej owocowy i nie wyczujesz w nim aromatów korzennych

Kombinuje jak tu zamówić woski z UK...
Dlatego mam pytanie - czy są w UK stacjonarne/internetowe sklepy YC (nie ebay )? Bo mam kilka osób za wodą które mogłyby mi przywieźć coś albo wysłać
jest amazon.uk ale to chyba cos ala ebay..
jest yankeecandle.co.uk
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:36   #1701
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olciak84 Pokaż wiadomość
jest amazon.uk ale to chyba cos ala ebay..
jest yankeecandle.co.uk
Dzięki Ale niestety mają to co u nas

Dziś paliłam Pink Sands... piękny zapach Taki pudrowy trochę, lubię takie Strasznie kojarzy mi się z jakimiś perfumami! Ale nie mogę skojarzyć.

Kurde lista pretendentów na świeczki mi sie rozrasta...
Soft Blanket
Christmas Cookie
Spiced Orange
Vanilla Chai
i teraz Pink Sands...
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:53   #1702
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

nie maja tego co u nas, maja wiecej :p bo zachwycalm sie ostatnio :P
http://www.yankeecandle.co.uk/en/eu/...icat/treasures
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:55   #1703
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Buttercream
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:00   #1704
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

ja sie zatsnawiam: niby cherries on snow sa wycofane w zeszłym roku i w tym roku ich nie bedzie. ale patzre na yc.com i tam sa w bogo. MAtko czemu u nas to cudne bogo wycofali ;(
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:03   #1705
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Golden Sands!
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:07   #1706
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

A na czym polegalo to BOGO? Wiem, ze go teraz juz nie ma ale przegladajac poprzednie czesci forum jakos moj mozg nie potrafil tego pojac. Czy ktos mogl by mi wytlumaczyc to lopatologicznie. Na czym polegala ta promocja? Moze kiedys worci? badaja poprostu rynek...
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:13   #1707
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
A na czym polegalo to BOGO? Wiem, ze go teraz juz nie ma ale przegladajac poprzednie czesci forum jakos moj mozg nie potrafil tego pojac. Czy ktos mogl by mi wytlumaczyc to lopatologicznie. Na czym polegala ta promocja? Moze kiedys worci? badaja poprostu rynek...
Przy zakupie jednego dużego słoja, drugi (konkretny zapach) był połowę ceny taniej.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:54   #1708
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Podziękowała i w koncu zrozumiala. Szkoda ze nie ma ma i nie lą czy się z zapachem miesiąca. Tak jak któraś z Was powyżej pisała, też marzy mi się misiek na promo miesiąca lecz niestety w 1 połowie 2014 nie doczekamy się
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 23:32   #1709
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Kobitki, czy na bibelotach zrobię bezpieczne zakupy? Bo trochę mało profesjonalnie ta strona wygląda

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Ktoś kiedyś pisał że uwilbia Ocean Blossom - na bibelotach jest teraz promocja na średni tumbler, za 50 zł z groszami
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 23:32   #1710
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Kobitki, czy na bibelotach zrobię bezpieczne zakupy? Bo trochę mało profesjonalnie ta strona wygląda
skorzystaj z wyszukiwarki na poprzedniej części wątku, tam trochę było o bibelotach.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.