ZABAWY - w co się bawić z roczniakiem, 2-, 3-, 4-, 5-(..) latkiem - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 16:23   #91
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: urodziny 6 latka

ja wybrałam salę zabaw jako sprawdzone rozwiązanie

dwa jeśli impreza w domu odradzałabym prostownice/lokówki/ malowanie paznokci.. lokówka + szalejące dzieci to mało bezpieczne ..

dwa ja np maluję mojej córce na weekend czasem paznokcie(wyłącznie swoimi sprawdzonymi kosmetykami)..ale nie pozwalam na używanie kosmetyków kolorowych i myślę, że wiele mam mogłoby mieć obiekcje..w czasach alergii, bakterii etc

więc jeśli impreza w domu musiałabyś wymyślać bardziej neutralne zajęcia
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 17:41   #92
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: urodziny 6 latka

Tak, robiłam na sali zabaw. Przynosiłam tort i z głowy.
Dzieciaki wymęczone, uśmiechnięte, a ja miałam czysto w domu

Co do organizacji salonu piękności to ja nie byłam zadowolona, ze względu na higienę ale także stereotypu- jestem zwolennikiem zapraszania także płci przeciwnej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2013-12-30 o 17:42
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 18:49   #93
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: urodziny 6 latka

Plec przeciwna tak tylko ona ma swoja paczke kilku kolezanek a jak to dziewczynki wszystko teraz ksiezniczkowe

Prostownicy dzieciom nie dam myslalam bardziej o sobie ze ja bede im robic, malowac pazurki czy malowanie twarzy. Same sie soba nie zajma wiec ja musialabym byc organizatorem myslalam np o pinacie, dyskotece, karaoke dla dzieci, robienie branzoletek to tylko 6 dziewczynek

No sama nie wiem, nie mam w okolicy sali fajnej ktora zorganizuje wiecej atrakcji poza stolem i wynajeciem sali hmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 18:55   #94
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: urodziny 6 latka

ja zrobilam na sali zabaw, nawet tort mialam w cenie. ale to byl wybor corki, bo chciala, choc chodzi do sali zabaw dosc czesto. ja bylam zachwycona ze przyszlam do domu i ze jedyne co mam do sprzatania to papiery po prezentach

jesli to 6 dziewczynek i masz dryg do zabawania dzieci, to czemu nie? ja nie ma, moja corka wyraznie powiedziala mi to w oczy
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:13   #95
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: urodziny 6 latka

Ja bym w domu zrobiła, w ogóle to chciałabym być taką... animatorką urodzinową fajna rzecz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:15   #96
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: urodziny 6 latka

oj mnie tez przekonuje sala z powodu wlasnie braku problemu z organizacja hehe

tylko jak jej wspmnialam i mini disco pinacie i malowaniu paznokci to piala z radosci ze woli w domu

dryg mam czesto u mnie duzo dzieci , czasem sie mamy smieja ze przedszkole moglabym zalozyc

zastanawialam sie czy to moze byc atrakcyjne bo wiekszosc robi na salkach, ale na tych ktorych bylysmy w okolicy szalu nie ma niestety bo nikt sie tymi dziecmi ni zajmuje :/ czesto sa klotnie bo sie tworza male grupki i rozpraszaja po sali. corka raz wyszla z placzem z takich urodzin bo np inne dziewczynki sie zajely soba a ja do zabawy wlaczyc nie chcialy. myslalam ze w domu przy 6 dzieci moza je wszystkie zaangazowac w rozne zabawy konkursy zeby zadne nie bylo pokrzywdzone

do tego pokoj moge bajcznie udekorowac, akurat kroluje roz wiec problemu z komnata ksiezniczki nie bedzie jedna sciana jest pusta wiec moge na niej zawiesic wielka mate do rysowania np zaprosic do zabawy narysowania ksiezniczki ( kazda by musiala podejsc po kolei i dorysowac jakis element az powstanie caly rysunek) pomyslow sporo
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:20
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:18   #97
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: urodziny 6 latka

jak masz dryg to rob w domu. zawsze moze byc super zabawa z kazdym gosciem co jest doceniony
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 19:32   #98
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: urodziny 6 latka

Ray, wg mnie własnie z powodu przejedzenia się imprez w salach taka zabawa w domu będzie ATRAKCJĄ. Ja już 4 urodziny planuję
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:02   #99
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: urodziny 6 latka

Ja w domu by nie robiła,
pomimo tego, że sala zabaw oklepana,
zresztą z tego co widzę to zwykle się dzieciom podoba.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Ogólnie to najbardziej mi się podobają takie przyjęcia w ogrodzie ( tylko moja córka ma w lutym niestety i chyba się nigdy nie załapiemy).
mi też, a moja urodziny w marcu
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:11   #100
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: urodziny 6 latka

szaja no wlasnie my tez chodzimy glownie na salki i to samo ciagle. Dalej nie mam co szukac bo polowa nie przyjedzie.

gdyby bylo cos atrakcyjnego bym sie nie zastanawiala a tak mysle.... bo jak znow ma byc etny raz to samo to zaczelam rozwazac w odmiennosci zacisze domowe

szczerz to bym sie sama pobawila hahahaha ktora nie lubi makijaze robic? brokat na paznokciach i kolorowe warkoczyki
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:22   #101
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: urodziny 6 latka

Też myślę,że obecnie lepiej byłoby zrobić taką imprezę w domu. O ile oczywiście ma się warunki.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 20:23   #102
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: urodziny 6 latka

Ja urodziny dzieci wyprawiam zawsze w domu/ogrodzie. Nigdy nie korzystałam z sali do zabaw, bo uważam, że to jest fajne, ale na krótko. Takie to trochę trzymanie dzieci w klatce. Fakt, w domu będzie więcej sprzątania, ale w zasadzie to codzienność Jeśli chodzi o zabawy to ja nie muszę nic organizować, bo jak dzieci się zejdą to same w mig coś wymyślają- czy to na imprezie w domu czy w ogrodzie. Można ewentualnie podsunąć pomysł jak już im się wszystko znudzi (ale przy dużej ilości dzieci to raczej niemożliwe). Dzieci same mają tysiące pomysłów i są tak kreatywne, że przebijają nas w wymyślaniu zabaw.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Też myślę,że obecnie lepiej byłoby zrobić taką imprezę w domu. O ile oczywiście ma się warunki.
Fakt, to ważne, by mieć warunki, bo w małym mieszkaniu może być ciężko.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 22:07   #103
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: urodziny 6 latka

Alternatywą dla sali zabaw mogą być klubiki dziecięce, gdzie imprezę poprowadzi animator. Warto poszukać ofert w swoim mieście.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 08:29   #104
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: urodziny 6 latka

chciałam zrobić w domu, jednak wybrałysmy z córka salę zabaw z ciekawym programem, po pierwsze kasa wychodi niemal taka sama, Poli chciala zaprosić niemla całą grupe z przedszkola i kilkoro przyjaciól - zebrało się 13 dzieci nie chciałam by wybierała Pola miala w zeszlym roku Klauna Koko - robi wielkie bańki, fontanne z czekoladą, w tym roku rózne zabawy manualne sobie wybrała
w Toruniu jest spory wybór sal z ciekawymi programami - tematy animacji - nigdy dzieci ńie są samopas - a poza tym one to lubią, bo nie chodzą ta non stop przecież
Rey też zapraszam sporo dzieci, ale w pojednynke 10 raczej w domu trudno ogarnąć
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 08:44   #105
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: urodziny 6 latka

Właśnie ze względu na to, że sale zabaw są ograne, pomimo tego, że wszystkie urodziny wśród Mai znajomych robi się właśnie tam, w tym roku odpuszczam.

W zeszłym roku, jedna z Mai koleżanek robiła urodziny w klubie dziecięcym, byłam tam, wiem że było świetnie. Jest około 10 tematów przewodnich do wyboru, są 2 panie, doskonale przygotowane, które prowadzą całe urodziny. Są osobne sale dla rodziców i dzieci, dzieciaki dostają przebrania, robią różne ciekawe rzeczy związane z tematyką urodzin, są zabawy ruchowe, plastyczne, są non stop zajęte, panie są z nimi przez 100% czasu, całość trwa 2 godziny.

Wprawdzie impreza kosztuje trochę więcej niż urodziny w sali zabaw ale warto za to zapłacić, dzieciaki świetnie się bawią, nikt się nie kłóci, rodzice mogą pogadać. Utrzymuję stosunki towarzysko/przyjacielskie z większością rodziców Mai przyjaciółek, dla mnie to duży plus.

Gdybym miała większe mieszkanie to zaprosiłabym dzieci do siebie. Niestety (albo stety), Mai klasa jest bardzo zgrana, młoda ma też koleżanki spoza klasy, samo wybieranie dzieci, które zapraszamy jest ciężkie bo nie mogę zaprosić wszystkich, o których mówi Maja. 12-16 dzieci (tyle zmieści się w sali zabaw/klubie) na 55m2 to nieporozumienie a działkę, gdzie mogłabym zorganizować super urodzinki, mamy daleko.

Reasumując, po długim wywodzie, Ray rób imprezę w domu.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2013-12-31 o 14:01
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:42   #106
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: urodziny 6 latka

Nie no jakbym musiala zaprosic 13 dzieci w domu nie wchodzi w gre. Moja corka super towarzyska nie jest, w zasadzie ma z tym problem..ma grupe swoich 5 kolezanek i na tym sie konczy...a zerowka do ktorej chodzi to grubo ponad 20 dzieci wiec za duzy koszt zaprosic tyle dzieci, wiec musialaby wybrac polowe

6 czesto mam w domu ;-) to ogarne bez problemu

kurcze u mnie nie ma animacji fajnych. Jedna salke znalazlam gdzie jest jakas animatorka po nowym roku pojade dowiedziec sie szczegolow i zobaczyc miejsce, ale na zdjeciach nie powala...wiekszosc sal w okolicy to takie przychowywalnie. A ja bym chciala zeby byly urodziny wyjatkowe inne niz standard
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:03   #107
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: urodziny 6 latka

Byliśmy ostatnio na urodzinach na sali zabaw. I szczerze to średnio mi się podobało. Mało uroczyście było. Każde dziecko szło w swoją stronę i oprócz tego, że był tort to nie było urodzinowego klimatu.
Sala zabaw tak, ale z jakimś animatorem, fajnym programem (albo samemu wystąpić w roli animatora )
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 15:58   #108
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: urodziny 6 latka

Dziewczyny!
Podbijam temat Organizuję chrześniakowi 6 urodziny u siebie w domu. Czy znacie jakieś fajne firmy robiące dekoracje na imprezy i może od razu oferujące organizację zabaw czy coś takiego?
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 16:57   #109
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: urodziny 6 latka

Raz byłam na imprezie, gdzie zamówiony był animator dla dzieci, konkretnie taki chłopak, co robiła różne rzeczy z balonów. Dzieci cieszyły się jak szalone.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 22:21   #110
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: urodziny 6 latka

Dziewczyny, znalazłam coś cudownego! Już zamówiłam dla mojego chrześniaka zestaw pirata
Chyba nie wygooglujecie tej firmy po nazwie, jak coś mogę podac linka na privie - nie chce spamować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urodziny.jpg (110,8 KB, 25 załadowań)
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!

Edytowane przez anciam87
Czas edycji: 2014-02-17 o 22:22
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 14:00   #111
martus85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

Wracam do tematu, nie chcę zakładać nowego. Chcę kupić dziecku mojej dobrej przyjaciółki prezent do 200zł. Dziecko ma 1,5 roczku i dopiero będzie chrzczone. Nie, żebym była jakoś szczególnie wierząca, ale mam być matką chrzestną Co kupić takiemu maluchowi? Mam kilka pomysłów.

- http://tanio.net/krowka-na-biegunach.html (bujaczek i jeździk w jednym marki KinderKraft)

- http://www.drewniaczek.eu/product-po...kami-Bajo.html + http://www.drewniaczek.eu/product-po...lach-Bajo.html (drewniane klocki Bajo)

- http://www.smyk.com/fisher-price-dwu...y-dla-dzieci-p (standardowy FisherPrice, edukacyjna zabawka)

- http://www.smyk.com/fisher-price-wes...y-dla-dzieci-p + http://www.smyk.com/fisher-price-muz...p?reko=quartic

Jeśli macie dzieci, to pewnie wiecie, co najbardziej cieszy takie maluchy?
martus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 12:49   #112
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

Cytat:
Napisane przez martus85 Pokaż wiadomość
Wracam do tematu, nie chcę zakładać nowego. Chcę kupić dziecku mojej dobrej przyjaciółki prezent do 200zł. Dziecko ma 1,5 roczku i dopiero będzie chrzczone. Nie, żebym była jakoś szczególnie wierząca, ale mam być matką chrzestną Co kupić takiemu maluchowi? Mam kilka pomysłów.

- http://tanio.net/krowka-na-biegunach.html (bujaczek i jeździk w jednym marki KinderKraft)

- http://www.drewniaczek.eu/product-po...kami-Bajo.html + http://www.drewniaczek.eu/product-po...lach-Bajo.html (drewniane klocki Bajo)

- http://www.smyk.com/fisher-price-dwu...y-dla-dzieci-p (standardowy FisherPrice, edukacyjna zabawka)

- http://www.smyk.com/fisher-price-wes...y-dla-dzieci-p + http://www.smyk.com/fisher-price-muz...p?reko=quartic

Jeśli macie dzieci, to pewnie wiecie, co najbardziej cieszy takie maluchy?
Moje dziecko jest właśnie w tym wieku i dwie ostatnie rzeczy odpuściłabym całkowicie. Szczeniaczek nie, bo nazwy części ciała znała już pół roku temu (i większość dzieci zna, niektóre po prostu zaczynają je nazywać później), takie samograje jak w ostatnim linku interesowały ją w wieku 6 miesięcy.
Krowa na biegunach... na dwoje babka wróżyła. Moje dziecko pewnie by nie wsiadło, ale niewątpliwie są i takie, u których by się to sprawdziło

Z podanych przez Ciebie linków poleciłabym więc najprędzej te drewniane zabawki.

A co cieszy moje dziecko? Książki, książki, książki . Książka w charakterze prezentu na chrzest wydaje mi się też o tyle dobrym pomysłem, że możesz wpisać dedykację, a potem maluch pamiątkę będzie miał latami
Z zabawek... hmm, zastanowiłam się przez chwilę, ale nic widzę nic takiego, czym można by obdarować malucha przy takiej okazji. Moją cieszą jakieś drobiazgi w rodzaju kredek, małych drewnianych układanek, figurek zwierząt. A najczęściej bawi się oczywiście przedmiotami, które zabawkami bynajmniej nie są

A może kup coś trochę na wyrost? Np. rowerek biegowy?
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:40   #113
martus85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

Masz rację, że książki! Sama zaczytuję się w książkach, ale nie pomyślałam o tym, że można je kupić takiemu małemu dziecku Może ta krowa będzie dobrym pomysłem i dołożę coś jeszcze, jakąś książeczkę albo coś, co książeczkę przypomina (jakieś grube karty, może jakieś dźwięki itd.)
martus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 12:39   #114
lirene23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 105
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

rowerek biegowy
lirene23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 14:36   #115
martus85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

Dziękuję Wam za rady. Najśmieszniejsze, że... na jednym ze sklepów, które wymieniłam akurat weszła promocja na rowerek biegowy:
http://tanio.net/rowerek-biegowy-dre...ft-runner.html
Dziecko jest chyba za małe, ale....... nie wiem. Tak napisali na sklepie, że od 3 lat jest rekomendowany, ale wolę posłuchać Was - ufam Wam bardziej niż jakimś tam opisom. Dzieci chyba szybka rosną? Kosztował mnie 99zł. Wtedy zauważyłam, że... mają promocję na sklepie i do zamówień dodają zabawki
http://tanio.net/webpage/rozdajemy-zabawki.html
Dobiłam dodatkowe 50zł kupując sobie kilka żarówek do domu (mam nadzieję, że będą dobre, ha ha) Jestem ciekawa, którą z zabawek mi doślą, skoro przekroczyłam podaną kwotę. Mam nadzieję, że wypadnie na królika
I skoro wydałam na rowerek 99zł, a zabawka do pomalowania z flamastrami będzie za darmo, to mam do wydania... 100zł na książeczki
Dziękuję Wam za inspirację

Edytowane przez martus85
Czas edycji: 2014-02-25 o 14:37
martus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:11   #116
zosius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

jeśli chodzi o zabawy to malowanie,czytanie książeczek,chowanie,kucan ie,skakanie,układanie klocków, zabawy układanie figur,śpiewanie...jeśli chodzi o prezent na chrzest to ja wychodzę z założenia że jest to wyjątkowa okazja i lepiej dać prezent bardziej na pamiątkę,na całe życie?może łańcuszek z medalikiem?jeśli są wierzący to będzie potrzebny do komunii,dla dziewczynki łatwiej bo można kupić kolczyki z łańcuszkiem itp. coś z czego nie wyrośnie ,a będzie pamiątką na lata
zosius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:02   #117
martus85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: zabawy dla 1,5 rocznego dziecka

Hej, tak, okazja była wyjątkowa, ale... dziadkowie dzieciątka już go okupili w takie pamiątki Wolałam kupić jakąś zabawkę dla maluszka, jego mama śmiała się ze mnie i moich wyborów, ale stwierdziła, że się przyda Dzieciaczek dostał rowerek, zabawkę do pomalowania (kucyka) i udało mi się za 100zł kupić:
"Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham" - Sam McBratney oraz 4 takie grube książeczki z kilkoma stronami dla maluchów w miękkich okładkach
martus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 15:59   #118
Anna Maciejewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: urodziny 6 latka

Witam, ja zorganizowałam urodziny mojej 6 - letniej córce na Stadionie Narodowym w Warszawie i jest bardzo zadowolona. Animatorki były świetne na dwie godziny zajęły czas dzieciom zabawami i i grami sportowymi . Nawet my mieliśmy ubaw jak nasze dzieciaki wyskoczyły pomalowane na buzi w flagi narodowe. Dużo atrakcji, mieliśmy okazję zwiedzić stadion. Jestem bardzo zadowolona.
Anna Maciejewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 17:51   #119
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: urodziny 6 latka

Zrob w domku. Dziewczyny tak z ciekawosci zapytam czy Wy organizujecie urodziny dziecka co roku dla rodziny (ekipa taka sama jak na chrzcie) ????
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 18:35   #120
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: urodziny 6 latka

My w tym roku zrobiliśmy córce pierwszy raz urodziny, bo ma 3 latka i juz taka świadoma jest.
Urodziny były w figlolandzie, dla mnie rewelacja, jestem bardzo zadowolona. I najważniejsze córka i mali goście też

ulrika my tylko dla dzieci
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 08:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.