Xero - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Pokaż wyniki sondy: Czy przedmioty jako wzór bizuterii są podobne?
tak 1 4,55%
nie 21 95,45%
Głosujący: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 15:39   #1
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua

Xero


Przy tych dwóch linkach chcę postawić pytanie czy przedmioty są do siebie podobne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mb100746_126749269_mainpic.jpg (48,3 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mb102337_404887019_mainpic.jpg (88,4 KB, 329 załadowań)
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 15:43   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Xero

hmmm a co ten wątek ma na celu??
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 15:48   #3
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Xero

Moze to jakas afera az sie boje zaglosowac
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 15:53   #4
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Xero

Taaa afera... Nie wiem co Fua chce osiągnąć, publikując CUDZE zdjęcia, moje i maghii. Fua, może odpowiesz?
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:02   #5
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Xero

Wlasciwie nie wiem po co ten watek, obie prace sa inne, obie chyba dopiero dzis byly nowosciami w galerii (pewnie sie myle, ale jak nie dzis to na pewno bardzo niedawno).. a jezeli ktoras z dziewczyn uwaza ze zostala skserowana, to powinna sama sie tym zainteresowac..
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:03   #6
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Xero

Kilka tygodni temu, ja głupiutka Fua weszłam na gazete.pl gdzie znalazlam forum o bizu . Wątek który widziałam tam rozłożył mnie na łopatki. Raz , iż słownictwo nie wyszło z rynsztoka, jednak powód dyskusji był istotny....
Oskarżono pewną użytkowniczkę o (cytuje) "kradzież patentów na biżu".
Proponowano obciąć jej nawet ręce.... Pomyślalam....biedna dziewczyna, jednak...dziś w ręce coś mi wpadło...artystka która wykonała branse w kolorze różowym zapytała mnie czy może wykożystać taki patent w swojej biżuterii jaką ja robiłam troche wczesniej.Przed paroma chwilami zauważyłam iż moim osobistym zdaniem "bransa" identyczna pojawiła się w pakamerze....
Sęk w tym iż sprawa jak i bransoletki tak i burzliwego wątku dotyczyła tej samej osoby...
Chcę się wypowiedzieć bo nie chcę by osoba takiego właśnie pokroju żerowała na pomysłach i patentach innych osób, bo co innego jest inspiracją a co innego to zwykłe rżnięcie.
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:10   #7
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez aniielica
Taaa afera... Nie wiem co Fua chce osiągnąć, publikując CUDZE zdjęcia, moje i maghii. Fua, może odpowiesz?
Powtarzałaś to sam na gazecie i mimo to iż max_revolta może nie przebierała w słowach....gadka była ta sama...
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 16:12   #8
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Xero

Jestem zdania iż zastosowanie bigla w kolczykach jest nieuniknione jednak ja nie robie AFERY bo lubie i brakuje mi podniet w zyciu codziennym jednak jestem osobą , którą takie rzeczy poprostu ruszają bardziej niż innych. Dla mnie jest to plagiat
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:12   #9
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Xero

Sprawe z gazetowego znam tylko z opowiadan, jak sie pojawilam to wszystko bylo juz skasowane. Myslalam ze to 'autorka rozowej bransoletki' (hmm... i niby nikt nie wie o kogo chodzi) wymyslila ten patent, ale teraz wychodzi na to ze to Ty.. Wiec juz sie nie wcinam, bo dla mnie to ze sa potrojne jest jedynym podobienstwem miedzy tymi bransoletkami..
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:24   #10
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Xero

Podobne jest to ze potrojne i technika loopikowa, no ale kazda niemalze technika(szczegolnie hand-made) jest powtarzalna, tego nie da sie po prostu uniknac..
Ja tutaj nie wiem o co chodzi, czyje bransoletki, co tu jest krecone i w ogole..
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:31   #11
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Xero

I znowu to samo... Fua, wg Ciebie jestem osobą jakiego pokroju? Przeczytałaś kilka bzdur wypisanych pod moim adresem na jakimś forum. I przenosisz te bzdury tutaj A plagiat... tą bransę pokazywałam tutaj na wizażu prawie miesiąc temu :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126192

Wiecie co... jest mi strasznie przykro Myślałam, że tutaj nie będzie tak debilnych wątków. Zarzucania sobie, ze czyjaś praca jest podobna do pracy kogoś innego. W czym te bransoletki są podobne do siebie? Tym, ze w obydwu są zastosowane widełki 3 rzedowe, które przecież narzucają taką formę bransy... Ech...
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 16:34   #12
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Xero

bransoletki maja niektore cechy podobne do siebie, ale to nie oznacza, zee sa ona takie same. Poza tym modne sa dzis potrojne bransoletki. Rownie dobrze, moglabym sama zrobic identyczne, czyli kropka w kropke takie same i nikomu ich nie pozazywac. Jesli ktos swoje prace zamieszcza w necie niestety musi sie liczyc z tym, ze nie tylko bedzie inspiracja dla kogos, lecz prace moga byc takze matryca. Jesli sie chce tegu uniknac, to nie nalzey zamieszczac prac w necie. Z autopsji wiem, ze to i tak nic nie da, bo mozna wejsc na stronki, gdzie taka bizu jest sprzedawana, wiec ktos sprytny zamiast wydac 50 zeta na gotowe dzielo, kupi materialy i sam zrobi wydajac znacznie mniej kasy.

Wg mnie - wojna o nic!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:39   #13
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Xero

Wątek na gazecie czytałam....był straszny....wyszłam na strasznego warchoła co lubi intrygi...otórz nie do końca...zastanawiające jest to iż bransoletka pojawila sie na pakamerze bardzo szybko po bransie Maghii, jestem zdania iż wystawiając się w Pakamerze lub innej tego typu galerii nalezy się wystrzegać takiego typu sytuacjii bo świadczą one na niekożyść osoby która wystawila cos takiego póżniej. Dbanie o swój wizerunek to chyba podstawa, choć w moim przypadku... to są raczej zbęde słowa.
Tak naprawde chyba chodzi o sprzedarz. i tu niestety uważam iż mam rację co do twojej bransoletki Anielico.
Na tym poście zakończe swoją działalność na wizażu
Pozdrawiam wszystkich co uważają mnie jeszcze za normalnego człowieka
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:43   #14
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez aniielica
I znowu to samo... Fua, wg Ciebie jestem osobą jakiego pokroju? Przeczytałaś kilka bzdur wypisanych pod moim adresem na jakimś forum. I przenosisz te bzdury tutaj A plagiat... tą bransę pokazywałam tutaj na wizażu prawie miesiąc temu :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126192

Wiecie co... jest mi strasznie przykro Myślałam, że tutaj nie będzie tak debilnych wątków. Zarzucania sobie, ze czyjaś praca jest podobna do pracy kogoś innego. W czym te bransoletki są podobne do siebie? Tym, ze w obydwu są zastosowane widełki 3 rzedowe, które przecież narzucają taką formę bransy... Ech...
na zupełne odchodne stwierdzam iż takie widełkowe wykończenia nie sugerują niczego....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big.jpg (74,2 KB, 121 załadowań)
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:54   #15
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

przepraszam ja tutaj czegos nie rozumiem. po to sa sprzedawane te potrojne elementy do wyrobu biozuterii zeby zrobic z niej POTROJNA bransoletke, czyz nie? a jak inaczej ja zrobic jak te cosa pokazane? jeden sposob to loopiki a drugi - linka stalowa, nie da sie inaczej wykorzystac tych elementow, zreszta ja nie uwazam ze bransoletki sa identyczne, a ksero to przeciez odbitka od oryginalu prawda? bransoletki obie sa ladne i niech tak juz zostanie, nie poronywujmy ich do siebie bo to bez sensu, o zaraz sie zacznie porownywanie kolczykow, np ktos zrobi z 3 korali od najmniejszego do najwiekszego i ktos jeszcze zrobi podobny tylko poniedzy najwiekszym a srodkowym wsadzi jakas ozdobe - czy wtedy tez bedziemy oskarzac o plagiat? dziewczyny nie piszcie takich watkow, bo zaraz wizaz stanie sie jeszcze gorszy od gazety! jesli chcecie robic afery to na gazecie-ona juz ma solidne fundamenty do takich spraw! koniec kropka.

aha i nie rozumiem ciebie Fua, po co sie obrazac, i wciagac jakies smrody z gazetowego na nasze forum. kazdy kto chcial to juz sobie poczytal to i owo na gazetowym i atrakcji im starcza. a co do wystawiania do jakiejs galerii to przeciez nie bedzie jakas wizazanka najpierw ogladac calej bizu wystawinej w danej galerii a pozniej bedzie wysylac swoje prace :/ bez sensu, bo okaze sie, ze zadna praca sie nie nadaje do wystawienia, bo a noz ktos zobaczy jakas podobizne i wtedy znowu rozpeta sie burza...

no napisalam sie i oczywiscie zagłosowałam na NIE

Aniielica nie przejmuj sie ja nie uwazam cie za "kradziejke" pomyslow przeciez kazdy człowiek jest TYLKo człowiekiem i KAŻDY MOŻE WPAŚĆ NA TEN SAM POMYSL
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:55   #16
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez Fua
na zupełne odchodne stwierdzam iż takie widełkowe wykończenia nie sugerują niczego....
to powiedz mi prosze, bo NIC NIE ROZUMIEM, jaka widzisz podobizne w tych bransoletkach?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:56   #17
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Xero

ufff...

Fua, dzieki, ze nadstawiasz za mnie tylka, wynagrodze, slowo i dzieki za pozdrowienia

Sytuacji takich nie znosze,ale sie czuje zobowiazana wypowiedziec. moja bransoletke wrzucilam wczoraj (Fua kiedys zrobila podobna,zapytalam czy moge zapozyczyc, zgode dostalam, wiec wydlubalam, jakos szczegolnie podobna nie wyszla) ta druga pojawila sie dzis, mysle, ze autorka mogla choc chwile odczekac, zeby sie te rzeczy nie wyswietlaly na jednej stronie.Ale ok, to nie moj problem(konkurencje podgladam regularnie, ale mam w de) raczej kwestia charakteru i sumienia autorki.


Czesto sie wzory powtarzaja, niezaleznie od siebie, ale prawda jest taka, ze jak ktos ma kilka "przestepstw" na koncie (zwlaszcza tych ewidentynych), to potem zawsze patrza mu na rece, niezaleznie od tego czy winny, czy nie...

Anielico, rozumiem, ze masz dosc tych uwag wszelakich, wiem, ze dziewczyny z gazety w slowach nie przebieraly, ale sprobuj choc raz zrobic cos charakterystycznego dla Ciebie, a potem znajdz to cos w galerii autorstwa innej osoby, zrozumiesz oburzenie gazetowych forumowiczek...
maghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:58   #18
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Xero

Jeśli nawet na jakimś innym forum są jakieś awantury, to wolałabym nie przenisić jakiejś niezdrownej atomsfery na wizaż...
Nie wiem o co chodzi, te bransoletki mi się nie kojażą ze sobą, może techniczne rozwiązania podobne, ale są w zupełnie innym stylu.
Jednak najbardziej nie rozumiem czemu ma służyć ten wątek??? Co FUA chciałaś prez to osiągnąć??
natewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 16:59   #19
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez maghia
ufff...
Anielico, rozumiem, ze masz dosc tych uwag wszelakich, wiem, ze dziewczyny z gazety w slowach nie przebieraly, ale sprobuj choc raz zrobic cos charakterystycznego dla Ciebie, a potem znajdz to cos w galerii autorstwa innej osoby, zrozumiesz oburzenie gazetowych forumowiczek...
uwazasz ze Aniielica nie zrobila nic charakterystycznego dla siebie? jej cala bizu jest charakterystyczna i latwo ja rozpoznac. gdyby kltos mi pokazal twoja bizuterie to wcale bym nie wiedziala ze ona jest twoja (przepraszam za te slowa ale taka jest prawda) a aniielicy-odrazu specyficzny dobor kolorow i materiałów i w ogole te wieksze kryształki czy jakies minerły na dole to cała Aniielica
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 17:00   #20
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez natewa
Jeśli nawet na jakimś innym forum są jakieś awantury, to wolałabym nie przenisić jakiejś niezdrownej atomsfery na wizaż...
Nie wiem o co chodzi, te bransoletki mi się nie kojażą ze sobą, może techniczne rozwiązania podobne, ale są w zupełnie innym stylu.
Jednak najbardziej nie rozumiem czemu ma służyć ten wątek??? Co FUA chciałaś prez to osiągnąć??
niestety tego FUA nie chce nam powiedziec dokladnie zeby kazdy zrozumial.
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:03   #21
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Xero

OMG Co za wątek...... beznedzieja....
Ja na szczęscie nie poznałam treści tego "gazetowego" forum.....i bardzo, bardzo bardzo się z tego ciesze( )


Ale sie tu zaraz burza rozpęta.....aż boje sie czytac postów innych dziewczyn

Takie wątki tylko niepotrzebnie psuja atmosfere i stwarzają swego rodzaju podziły, antypatie i podwyższają ciśnienie....
Bleee
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:04   #22
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Xero

Szczerze przyznam, że zanim weszłam na to forum, miałam podobny pomysł na biżu...Znaczy to, że są one tylko podobne.
sammira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:05   #23
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Xero

Wygląda mi na podchwytliwe pytanie i zagłosowałam na ..... nie
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:06   #24
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

ja tez sie ciesze ze gazetowego nie czytalam, rzynmajmniej nerw sobie nie psulam. powiem ci, ze podzial jest juz od samego poczatku tego watku, czyli FUA-ktora NIEPOTRZEBNIE rozpoczela ten watek, a cala reszta, ktora nie chce aby taki watek istnial i psul atmosfere...:/
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:06   #25
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Xero

patrzę się na jedno zdjęcie potem na drugie,ale pozatym że są 3 rzędy to ja nie widzę żadnego podobieństwa.Co innego gdyby obie były wykonane z tego samego rodzaju koralików.Chyba do końca nie rozumiem o co chodzi,może to wina upałów i zmęczenia .Bo jeśli "wojna" jest o to,że obie bransoletki są 3 rzędowe,a koraliki łączone loopikami,to sorry ale takie bransy widziałam bardzo dawno w necie u Chińczyków,ba nawet w sklepie Podobnie rzecz ma się z tiarami sprzedawanymi w galerii przez pewną osobę.Nic odkrywczego wystarczy mieć chińskie skany,a gdyby ktoś zaczął robić tiary i ta osoba zarzuciłaby jej plagiat nie omieszkam wtedy wyszukać tych skanów i przedstawić jako dowód rzeczowy .To był oczywiście sarkazm.Szkoda,że musimy powielać pewne rzeczy z forum g.Czyżby było nam brak oryginalności czy też pomysłu na NASZE forum,że nawet kopiujemy kłótnie?Nie wierzę
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:07   #26
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez nika135
Wygląda mi na podchwytliwe pytanie i zagłosowałam na ..... nie
pytanie bardzo dziwne, dobrze ze autorka tego postu nie napisala odpowiedzi tyypu "na pewno tak" lub "chyba tak"
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:11   #27
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Xero

O rany.,.. moją bransoletkę już wycofałam z galerii. Nie widziałam tam bransy maghii, bo nie oglądam codziennie nowości, a bransę znam z jej bloga.

Ten cały wątek chyba miał tylko jedno na celu Fua nazwała mnie "osobą takiego pokroju", jakiego to ja niestety juz nie wiem, bo nie napisała. I jeszcze to, ze żeruje na projektach innych osób... to zostawię bez komentarza.

Równie dobrze, ja teraz mogłabym oskarżyć Maghie o to, ze jej bransoletka jest plagiatem mojej- w końcu moja powstała wcześniej niż jej i była pokazywana publicznie. Tylko po co? Skoro ONE NAWET NIE SĄ DO SIEBIE PODOBNE.

Czasami się zastanówcie nad tym co piszecie.

EOT

aaa... i chyba można by było skasować ten durny wątek... Joanno?
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:12   #28
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez karolinusienka
uwazasz ze Aniielica nie zrobila nic charakterystycznego dla siebie? jej cala bizu jest charakterystyczna i latwo ja rozpoznac. gdyby kltos mi pokazal twoja bizuterie to wcale bym nie wiedziala ze ona jest twoja (przepraszam za te slowa ale taka jest prawda) a aniielicy-odrazu specyficzny dobor kolorow i materiałów i w ogole te wieksze kryształki czy jakies minerły na dole to cała Aniielica
Za slowa sie nie gniewam, taka jest prawda, nie potrafie sie ograniczyc, i stylu wlasnego nie posiadam, nie raz o tym pisalam na forum. Dlubie sobie jako dlubacz, nie jako stylowa artystka (Paranoja, jakims cudem moje poznaje, ale ona jest w ogole inna:P) Do prac Anielicy nie mam zastrzezen (nawet jakbym miala to i tak ma cala rzesze fanek, wiec nie ma o czym gadac)- sa fajne, ale poznaje je jedynie po sposobie wykonania zdjec.
Jeszcze jakies licytacje?

Cytat:
Napisane przez joanna_k
Czyżby było nam brak oryginalności czy też pomysłu na NASZE forum,że nawet kopiujemy kłótnie?Nie wierzę
Joanno, wierzysz w forum pelne bab bez zadnych spiec? wg mnie to nienaturalne by bylo nieco...
maghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:18   #29
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez aniielica
O rany.,.. moją bransoletkę już wycofałam z galerii.
pytanie : w jakim celu?
maghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 17:18   #30
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Xero

Cytat:
Napisane przez maghia
Joanno, wierzysz w forum pelne bab bez zadnych spiec? wg mnie to nienaturalne by bylo nieco...
jak do tej pory się udawało .No cóż na ostudzenie emocji i z przymrużeniem oka zacytuję "Sfiksowałyście,bości e dawno chłopa nie miały" Przyczym dawno to może być godzina,dzień....itd.
Przepraszam ale taki głupi żart mi się nasunął na myśl.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.