Silica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 19:43   #1
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517

Silica


Chce sie z Wami podzielic moim dokonaniem, a dokladnie dokonaniem wspanialych tabletek SILICA. Dzieki nim nie wiem juz co to rozdwajanie paznokci i wypadanie wlosow Efekty po dwoch tygodniach, a musze dodac, ze moje pazury na 3/4 plytki byly porozdwajane i odchodzily platami! Nie mowiac o lakierze, ktory trzymal sie pol dnia :/, a teraz?? Czarny, czerwony i zadnych odprysniec Jestem szczesliwa i polecam te tableteczki!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:59   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Silica

eeeeetam. ja takich cudow nie zauważyłam
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 22:06   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Silica

ja tez łykam silice i zauwazyłam zmiany : paznokcie sie nie rozwajaja i są twardsze i włosy juz mi tak bardzo nie wylatuja wiadomo aby był jakis efekt to przez jakis czas trzeba łykac te tabletki ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:22   #4
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
eeeeetam. ja takich cudow nie zauważyłam
wiadomo na kazdego dziala co innego, ale u wiekszosci moich znajomych silica zdzialala cuda.
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:23   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Silica

jest wątek o silice duzy , mogfłas tam zamiescic spostrzezenia połaczę wątki
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 05:53   #6
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Silica

a ja podbije tutaj bo watki o silice sa duze ale na fryzjerce, a ja chcialam zapytac dziewczyny na temat wplywu siliki na cere, a nie wlosy i paznokcioe jak wiekszosc tam opisywala(tam tzn. w innych watkach;-))
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 09:18   #7
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Silica

ja łykam silice od ok. 1,5 miesiąca, ale jakiegoś wielkiego wpływu na cere nie zauważyłam
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 09:34   #8
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Silica

Łykałam silice w zeszłym roku i na włosy faktycznie pomogła ale cera i paznokcie bez zmian
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:21   #9
stabilo31stabilo31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Silica

Czy jest tu jakaś dziewczyna, która brała te tabletki i belissę i mogłabym się wypowiedzieć co lepsze? Wiem, że na każdego działają inaczej, ale chciałabym usłyszeć opinię takiej dziewczyny
__________________
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje..."



Włoski
30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42, 43,44,45cm
stabilo31stabilo31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:39   #10
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez stabilo31stabilo31 Pokaż wiadomość
Czy jest tu jakaś dziewczyna, która brała te tabletki i belissę i mogłabym się wypowiedzieć co lepsze? Wiem, że na każdego działają inaczej, ale chciałabym usłyszeć opinię takiej dziewczyny
Ja brałam belissę a terqaz biore silice. Ani jedno ani drugie nie sprawia cudów. Po jednym i po drugim mam mocniejsze pzanokcie i wlosy. Ale po bellisie szybciej mi wlosy rosly. Tak mi sie wydaje.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:26   #11
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Silica

Ja tez bralam belisse a dopiero dzis kupilam Silice wiec o niej jeszcze nic powiedziec nie moge. Po bellisie znacznie szybciej rosly mi wlosy, a pzynajmniej na poczatku. Paznokcie tez mialam wzmocnione, nie łamały sie.
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 20:16   #12
soool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Silica

Mógłby ktoś dać linki to tych większych tematów dot. silicy?
soool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:49   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Silica

Brałam Silicę prze pół roku... Nie pogorszyło, ale na pewno nie pomogło;/ Teraz stosuję skrzyp z Aflofarmu, który jest cudowny. Paznokcie są niesamowicie twarde, a włosy przestały się tłuścić i są puszyste. Nie muszę ich już stawiać na szczotce
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:52   #14
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Silica

ja wzielam cale opakowanie silicy i efekty?????? hmnnnn chyba zadne. teraz kupie belisse
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:24   #15
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Silica

Zaczełam brac silice ale po miesiacu przerzucilam sie na merz special bo dostalam 2 opakowania- a wiedzialam ze jest to super srodek tylko ze drogi. niedawno przestalam je brac a wielkich efektow nie widze- nieznaczne jedynie. wracam znow do silicy- zobaczymy jak bedzie dalej. jak nic nie da to kupie belisse albo jeszcze cos innego. chociaz nie powinno sie brac wiecej niz 3 miesiace to jednak chyba nie mam wyjscia skoro paznokcie dalej sie rozdwajaja.

Edytowane przez celashe
Czas edycji: 2009-05-11 o 17:25
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:06   #16
akysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Silica

mi Silice przepisał lekarz, z powodu wypadających włosów. Efekty? Gładziusieńka cera! Uwielbiam ją wprost! Od kiedy pamiętam miałam jakieś choćby minimalne pryszcze na nosie, a teraz nie ma po nich ani śladu! O ile włosy przed zażywaniem wypadały mi dziesiątkami dziennie, o tyle teraz wypada mi ich parę, a biorę tabletki dopiero tydzień! W paznokciach nie zauważyłam takich radykalnych zmian. Są trochę mocniejsze, aczkolwiek nie ma żadnej rewolucji. Choć to i tak wiele jak na tydzień.
akysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:07   #17
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Silica

ja tez dzis kupiłam sobie te tabletki silica;-) mam nadzieje ze pomoga bo ostatnio to włosy mi bardzo wypadaja, myslalam ze to moze jakis etap przejsciowy z tym wypadaniem ale to juz trwa i trwa i mam nadzieje ze te tabletki mi pomoga
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 09:36   #18
Fynncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Silica

Witam. ( z góry zakładam , że jeśli nie chce Ci się czytać to opuść 2 pierwsze akapity i zacznij od ostatniego )

Na działanie silicy ma duży wpływ, to jak duże ubytki ma każda z nas. Wiadomo, że im większy tym większa poprawa. Problemem jest też dla dziewczyn u których od zawsze włosy , paznokcie i cera wyglądały tak jak wyglądają ( niezadowalająco dla ich samych) te niestety dużych zmian nie zaobserwują. Co innego gdy zniszczymy włosy przez ostrą dietę czy inne czynniki zewnętrzne . Ja np od zawsze miałam puszące się włosy i mimo, że często słyszałam : pokłóciłaś się ze szczotką? To były to zdrowe włosy (lepszych już mieć naturalnie nie mogłam , taka moja natura) teraz jednak bardzo zniszczyły mi się przez chorobę i rozjaśnianie. Zaczęłam zażywać silice dopiero do 2 tyg. ze sceptycznym nastawieniem, ale stosuję ją już od dłuższego czasu i rzeczywiście te włosy jakoś wracają powoli* albo na razie to tylko mój umysł sobie to wmówił, bym się lepiej poczuła psychicznie, bo to przecież bardzo krótki okres * do życia przed kataklizmowego : )

Podsumowanie: Produkt działa , jeśli rzeczywiście masz niedobory umieszczonych na opakowaniu składników (odkryłam Amerykę! ) W najlepszym wypadku zadziała na 3 rzeczy. Czemu w najlepszym? Bo to wcale nie jest z sobą tak ściśle powiązane, dużo osób ma fatalną cerę, a ładne włosy i na odwrót. Na koniec - jeśli od zawsze masz takie włosy, które Ciebie samej niezadowalające, a odżywiasz się różnorodnie i nie jesteś na nic chora co wyczerpuje organizm, to poprawa będzie mała.


To była część teoretyczna, a teraz radzę zamiast dedukować czy nam pomoże , to zakupić ją albo inne produkt o podobnym składnie i samemu się przekonać co nam jest potrzebne do szczęścia : ) 30 zł na 3 miesiące to nie jest duży wydatek. Warto zaryzykować. Jest to lepsze rozwiązanie niż rozkminianie czy nam pomoże czy nie : ) Rozmyślać możemy zacząć dopiero, gdy nam nie pomoże : )
Fynncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:00   #19
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Silica

pieknie napisane!
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 12:23   #20
lady01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Silica

Na mnie silica działa cuda, zwlaszcza na moje paznokcie, z cerą nie mam problemu, włosy też sa ok, ale paznikcie od zawsze miałam kruche, wystarczy że wezme 10 tab silicy i poprawa gwarantowana, polecam bo brałam inne specyfiki i nic tak nie pomogło, daje 6+
lady01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 09:41   #21
lady_of_the_stars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Silica

Ja również jestem zadowolona z efektów.

Silicę zakupiłam przede wszystkim ze względu na wzmożone wypadanie włosów (powody? pewnie rozjaśnianie, prostownica, czasem suszarka, no i słabe, cienkie włosy z natury...), które trwało juz od dłuższego czasu, także straciłam naprawdę dużo włosów. Biorę ją już od 3 miesięcy i faktycznie włosów teraz wypada mniej niż przedtem i wyrosło mi już mnóstwo nowych, grubszych i silniejszych włosków, które rosną dużo szybciej niż pozostałe. Poza tym wyglądają tak jakoś zdrowiej i bardzo się błyszczą, mimo że wcześniej gdy były bardzo osłabione to dość mocno się połamały. A co do łamania to nadal się łamią, może troche mniej, no i ta "stara część" włosa, ale jednak. Powinnam pewnie je dość mocno skrócić, ale tak jakoś mi żal, bo są już dość długie, więc może lepiej po prostu będę co jakiś czas je podcinać aż zostaną same te ładne, niezniszczone. Poza tym przestałam farbować, prostować i suszyć włosy suszarką, więc tona pewno też pomaga/pomoże.

Nie spodziewałam się rewelacji, jesli chodzi o paznokcie, bo zawsze miałam bardzo słabe i rozdwajające się, więc jest to pewnie problem uwarunkowany genetycznie, a nie wynikajacy z braku jakichś witaminek. Trochę są mocniejsze, ale nieznacznie.

Co do cery, to na pewno widac poprawę. wcześniej jakoś tak częściej zdarzały się jakieś mniejsze lub większe problemy z cerą tzn. jakieś wypryski itp., teraz właściwie tylko przed okresem i nasilenie jest dużo, dużo mniejsze. Zostało mi tych tabletek jeszcze na jakieś 2 miesiące, potem mam zamiar wypróbowac Belissę.

Polecam!
lady_of_the_stars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:16   #22
flower power
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Fynncia Pokaż wiadomość
Witam. ( z góry zakładam , że jeśli nie chce Ci się czytać to opuść 2 pierwsze akapity i zacznij od ostatniego )

Na działanie silicy ma duży wpływ, to jak duże ubytki ma każda z nas. Wiadomo, że im większy tym większa poprawa. Problemem jest też dla dziewczyn u których od zawsze włosy , paznokcie i cera wyglądały tak jak wyglądają ( niezadowalająco dla ich samych) te niestety dużych zmian nie zaobserwują. Co innego gdy zniszczymy włosy przez ostrą dietę czy inne czynniki zewnętrzne . Ja np od zawsze miałam puszące się włosy i mimo, że często słyszałam : pokłóciłaś się ze szczotką? To były to zdrowe włosy (lepszych już mieć naturalnie nie mogłam , taka moja natura) teraz jednak bardzo zniszczyły mi się przez chorobę i rozjaśnianie. Zaczęłam zażywać silice dopiero do 2 tyg. ze sceptycznym nastawieniem, ale stosuję ją już od dłuższego czasu i rzeczywiście te włosy jakoś wracają powoli* albo na razie to tylko mój umysł sobie to wmówił, bym się lepiej poczuła psychicznie, bo to przecież bardzo krótki okres * do życia przed kataklizmowego : )

Podsumowanie: Produkt działa , jeśli rzeczywiście masz niedobory umieszczonych na opakowaniu składników (odkryłam Amerykę! ) W najlepszym wypadku zadziała na 3 rzeczy. Czemu w najlepszym? Bo to wcale nie jest z sobą tak ściśle powiązane, dużo osób ma fatalną cerę, a ładne włosy i na odwrót. Na koniec - jeśli od zawsze masz takie włosy, które Ciebie samej niezadowalające, a odżywiasz się różnorodnie i nie jesteś na nic chora co wyczerpuje organizm, to poprawa będzie mała.


To była część teoretyczna, a teraz radzę zamiast dedukować czy nam pomoże , to zakupić ją albo inne produkt o podobnym składnie i samemu się przekonać co nam jest potrzebne do szczęścia : ) 30 zł na 3 miesiące to nie jest duży wydatek. Warto zaryzykować. Jest to lepsze rozwiązanie niż rozkminianie czy nam pomoże czy nie : ) Rozmyślać możemy zacząć dopiero, gdy nam nie pomoże : )
Nie chcę straszyć ale jeśli straciłaś włosy przez chorobę to upewnij się czy możesz brać suplementy ze skrzypem. Jest wiele dolegliwości przy których nie powinno się brać żadnych suplementów bez konsultacji. Moja sister brała belisse i skrzypowitę i tak się jej wyniki pogorszyły że na miesiąc musiała iść do szpitala w wakacje. Oczywiście dostało się jej potem od lekarzy za to, bo myśleli że się jej choroba rozwija i leki nie działają, a tu ona sama się podtruwała. Po roku jej włosy wróciły do normy, ale to z racji restrykcyjnej diety: litr kubusia czy innego pysia dziennie, warzywa, owoce i chude mięsko gotowane na parze. Ma teraz nawet lepsze włosy niż kiedyś i bardzo dobre wyniki. Więc polecam zmienić dietę.
flower power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:20   #23
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Silica

Moje paznokcie są w nienajlepszym stanie, więc postanowiłam kupić jakiś suplement diety, który by je wzmocnił. Padło na Silicę. Dziś pierwsza tabletka, zobaczymy jakie będą efekty
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:44   #24
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Silica

Gdzieś już się wypowiadałam na ten temat ale nie zaszkodzi powtórzyć. Silicę biorę głównie na wypadające włosy bo paznokcie i skóra są wporządku. Po miesiący stosowania są wyraźne efekty a po 3 miesiącach praktycznie zero włosów na szczotce.

Dla porównania dodam, że brałam 6 miesięcy belisse (bardzo regularnie!) i efekty zerowe.
Moim faworytem jest silica i zawsze do niej wracam gdy mam problemy z włosami czyli na wiosnę i jesień.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:15   #25
Andzii
Przyczajenie
 
Avatar Andzii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Silica

Ja właśnie też chcę kupić tą Silicę Warto spróbować Jak podziała i wg, to na pewno napiszę jakie wyniki były u mnie {!}




_________________________ _________________________ ___________
Czekam na lepsze jutro , [3 maja ;* ]
Andzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:55   #26
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Silica

a co ze składem tych tabletek dobry jest czy nie? bo wiecie czasami tak jest że preparat ma tych witamin tyle co kot napłakał :/ ja sie niestety nie znam i nie wiem ile czego powinno być zeby naprawde pomagał
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:15   #27
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Silica

Awięc tak.Jak chodziłam do fryzjera na rozjaśnianie,pasemka ,różne zabiegi chemiczne moje włosy strasznie się osłabiły ,zrobiły się strasznie cieńsze, jak je spinałam w kucyk to ten kucyk takie jedno długie pasmo : ( a jeszcze przed tymi wszystkimi fryzjerami miałam zdrowe ,piękne włosy i jak były uczesane w kucyka to było ich naprawdę dużo (czasami musiałam kupić szerszą gumke bo zwykłe nie dawały rady )
Oprócz tego że były strasznie cieńkie zaczeły łamać się i wypadać.
Było ich naprawdę mało,aż zaczełam się tym niepokoić.
Poszłam do prywatnego dermatologa (podobno jeden z najlepszych w mieście) który przepisał mi tabletki SILICA ,oprócz tego do łykania
magnez,cynk i różne witaminki. Powiedział żebym sobie robiła
maseczki z nafty i rumianku.No dobra. Bardzo zależało mi na szybkim efekcie więc nie pominełam żadnej dawki , co kilka dni robiłam maseczki itd.
Minęło pół roku ,brałam to samo,nawet dermatolog powiedział że jak sie skończy zapas to żebym sobie kupiła następne, (wiadomo średnio włosy rosną 1 cm na miesiąc) Po tych farbowaniach i rozjaśnianiach miałam o wiele jaśniejsze włosy od swoich ,więc nawet gdyby widać moje naturalne ciemniejsze brązowe włosy. Niestety odrosło ich tylko kilka centymetrów a biorąc SILICĘ miałam nadzieje na jakiś odrost
(conajmiej.!) 12 centymetrów .... ja nawet nie wiem może odrosły mi 6 ale nawet gdyby to i tak jak na takie przestrzeganie zasad,branie przez tyle czasu tych tabletek to uważam że totalne dno. przez ten cały czas nie farbowałam włosów i nie chodziłam do fryzjera a odbudowały się niewiele ,niewiele odrosły. Moja koleżanka miała gorszy przypadek ,jej włosy znacznie więcej wypadały ,więcej łamały się niż przed wzięciem tych tabletek.

Reasumując-SILICA za wiele mi nie pomogła,liczyłam na coś więcej przez tak długi czas prawie nic nie zdziałała.

Naszczęście znalazłam o wiele lepszy sposób na słabe ,wypadające włosy po rozjaśnianiu i zabiegach fryzjerskich. Polecam zwykły skrzyp polny -Skrzypowitę która u mnie na moich tródnych włosach zdziałała cuda. Przez 2 miesiące włoski odrosły mi 3,5 cm naprawdę widać było świetną poprawe! Aż sama nie mogę uwierzyć ,a wszyscy mówili że skrzyp wgl.nie działa. Super sama jestem zdziwiona efektami Skrzypu Polnego.

Nie oczekujcie jakiś spektakularnych efektów od SILICY .Pozdrawiam
Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:29   #28
Andzii
Przyczajenie
 
Avatar Andzii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
a co ze składem tych tabletek dobry jest czy nie? bo wiecie czasami tak jest że preparat ma tych witamin tyle co kot napłakał :/ ja sie niestety nie znam i nie wiem ile czego powinno być zeby naprawde pomagał


No właśnie.. też trzeba jakoś sprawdzić
Bo nie zawsze jest tego dużo, ale z tego co słyszałam dużo osób mówiło że jest wszystko ok,



_________________________ ________________________


---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cellia - Również słyszałam że skrzyp plony działa cuda.

A ile razy dziennie brałaś ?
Bo ja mam znów taki problem, że fryzjerka mi zbyt mocno obcięła włosy - z długości. No i chciałabym żeby mi szybko odrosły, chcę kupić SILICĘ oraz skrzyp polny.
Tylko powiedz coś bardziej jak możesz ..

Może na GG? ; ) 22744900 ,


Już niedługo coś napiszę o SILICY DZIEWCZYNY! ;D

_________________________ _________________________ _
Andzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:32   #29
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Silica

ja biorę od 2 tygodni i chyba moje paznokcie się wzmocniły. Ładnie rosną, a wcześniej tylko się rozdwajały i bardzo szybko łamały. Oby tak dalej
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:14   #30
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Silica

do Andzii : Wystarczy że kupisz sobie Skrzyp Polny,najlepiej skrzypovitę , bieżesz 1 tabletke dziennie,tyle wystarczy
Mi kiedyś w aptece dała skrzyp polny max (czy coś takiego)
ale słyszałam że taka max dawka może zaszkodzić,więc z umiarem
Do tego polecam nafte kosmetyczną ,trzymać gdzies tak kilka godzin ,najlepiej na głowie założyć ręcznik . Efekty zdumiewające
Włosy są wzmocnione i szybciej rosną.Co do silicy to bardziej
działa na skóre i paznokcie ,chociaż radze uważać bo moja
znajoma po braniu silicy miała straszne uczulenie na twarzy i plecach.

Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 12:15:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.