Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 14:06   #2131
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

kathy bylam w hurtowni i ten kolor na palecie byl brazowy z lakka czerwienia, trafilam na jakas dziwna palete ( stara strszanie ) czy on faktycznie brazem opalizuje bo juz nie wiem czy go brac czy nie sprobowac Twojej slynnej mieszanki z vitalitys, ktora mam w domu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:30   #2132
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy bylam w hurtowni i ten kolor na palecie byl brazowy z lakka czerwienia, trafilam na jakas dziwna palete ( stara strszanie ) czy on faktycznie brazem opalizuje bo juz nie wiem czy go brac czy nie sprobowac Twojej slynnej mieszanki z vitalitys, ktora mam w domu
a to mnie zadziwiłaś
nic mi o brązie nie wiadomo kolor ma być czerwono miedziany a nie brązowy. Sama nie używałam jedynie oglądałam na palecie i kolor był bardzo fajny i żywy. Fajnie by było gdybyś jeszcze w innej hurtowni sprawdziła?
Wydaje mi się że to wina palety, swoją drogą jaki jest cel ,,posiadania takowej,, przez hurtownie zagadka?

Jeśli nie masz możliwości zobaczyć paletę Alfy w innej hurtowni to zerknij na 2 inne palety na ten sam kolor

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Gdybyś się skusiła na ten kolor to koniecznie przed farbowaniem zrób test na kosmyku. Możesz też do Vitalitysu dodać trochę czerwieni?
Do 7.44 dodać odrobinę 7.66 40 ml na 10 ml
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-21 o 14:31
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:55   #2133
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

kathy i ta opcja chyba predzej mnie skusi bo zwyczajnie sie boje, juz wygladam na chora, a jak dodam zly kolor zaczna mnie brac za umarlaka. chociaz patrzylam na zdjecia tego 7.64 w necie i sa piekne
ehhhhhhhhhhhh.
ps. masz teraz piekny kolor, mam nadzieje ze mnie nie utluczesz jesli sprobuje go skopiowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:00   #2134
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy i ta opcja chyba predzej mnie skusi bo zwyczajnie sie boje, juz wygladam na chora, a jak dodam zly kolor zaczna mnie brac za umarlaka. chociaz patrzylam na zdjecia tego 7.64 w necie i sa piekne
ehhhhhhhhhhhh.
ps. masz teraz piekny kolor, mam nadzieje ze mnie nie utluczesz jesli sprobuje go skopiowac
będzie mi bardzo miło
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:12   #2135
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
będzie mi bardzo miło
to super bo w maju chce go miec
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:49   #2136
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cześć dziewczyny. Daaaaaaaawno mnie tu nie było ale włosy mi ciągle wypadają i nawet już nie miałam ochoty pisać o włosach i farbowaniu...
Ogólnie kolor papryki z Loreala nie przypadł mi do gustu. Za bardzo czerwony i nawet przyciemniło mi włosy po mango. Z moją desperacką walką z wypadaniem poddałam się i kupiłam szampon ciemny blond i położyłam na włosach. Efekt? Miałam włosy jednolitego koloru czyli jaśniejsza góra wyrównała się z ciemnymi końcami. Po dwóch tygodniach znowu się poddałam i właśnie siedzę z ręcznikiem na głowie po użyciu Ce-Ce 8,44 czyli miedziany intensywny jasny blond.
Wrażenia? Farba wygląda jak ciemno brązowa gęsta kupa... Ciężko mi się nakładało tą gęstą papkę. Kładłam z wodą 6% Joanny. Ogólnie farba jest jak heban na głowie. Nie widziałam czy rozjaśniła odrosty czy robi ciemniejsze. Po ok 15 min położyłam na resztę włosów ale ta ciemna papka mnie przestraszyła i zmyłam całość po ogólnym czasie ok 20-25min. Nic nie szczypało, swędziało i nic nie śmierdziało ale długo spłukiwałam. Teraz spojrzałam na odrosty i jestem cała w skowronkach. Odrosty są cudownie jasne. Rozjaśniło idealnie jak dla mnie. Jak włosy wyschną zobaczę co zrobiło się na reszcie. Jak da radę to jutro wstawię foty.
Pozdrawiam!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:46   #2137
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Kachula82 koniecznie wstaw fotki
przypomniało mi się jak farbowałam odcieniem 7.44 i farba, które gdzieś tam na czole wylądowała nabierała brązowego odcienia. Też miałam zmywać, ale stwierdziłam, że jak już nałożyłam to przeczekam. I może kolor ostatecznie nie był wymarzony, ale na szczęście rudy
A co do gęstości to nie raz (przy profeskach) miałam na głowie takie gęste cuś Jedynym plusem było to, że farba była wydajna

Julianna-p ja farbowałam odcieniem 7.64(chyba firmy Inebrya) i byłam zadowolona chociaż nie przepadam za czerwienią to ta akurat była świetna

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-03-21 o 18:48
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 20:20   #2138
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziewczyny a jak uzyskać taki kolor rudego? nie chce marchewy tylko cos takiego, ten kolor jest dla mnie idealny.

czy pianka sublime mousse sie bedzie nadawac?


*przepraszam autorkę za udostepnienie zdjęcia



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (38,6 KB, 77 załadowań)
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:52   #2139
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak uzyskać taki kolor rudego? nie chce marchewy tylko cos takiego, ten kolor jest dla mnie idealny.

czy pianka sublime mousse sie bedzie nadawac?


*przepraszam autorkę za udostepnienie zdjęcia



Mango Loreal Feria jak już chcesz drogeryjne. Wychodzi ciemniej ale jak się wypłucze co nieco to do takiego kolorku. Masz fotę mojego mango. Tylko, że ja z brązu schodziłam więc ciut ciemniej łapało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mango 11.jpg (23,5 KB, 67 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-03-21 o 20:53
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 21:33   #2140
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

filifonka dzieki za opinie, ja sie nieco wystraszylam czerwieni bo w desperacji dalam czerwonawa saszetke i uzyskalam............ jeszcze starsza skore. to nawet zabawne bo reszte popoludnia spedzilam z glowa pod kranem. na szczescie odzyskalam wiekszosc pomaranczu. dodam, ze trzymanie zwieszonego lebka ze zlamana koscia bylo nieprzyjemne , ale dzieki temu wiem, ze saszetka marion - tycjan to zlo, bordowo-czerwone-buraczane. natomiast miedz to bardzo fajna opcja . teraz rozwazam czy rano nie przejade sie po
1) wlasnie alfy 7.64
2) alfa 8.64 /opcjonalnie 8.34. jednak zdecydowanie ze mnie jest typ cieply
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 22:01   #2141
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak uzyskać taki kolor rudego? nie chce marchewy tylko cos takiego, ten kolor jest dla mnie idealny.

czy pianka sublime mousse sie bedzie nadawac?


*przepraszam autorkę za udostepnienie zdjęcia



zależy jaki masz aktualnie kolor.
mi mniej więcej taki wychodzi jak się spierze garnier złocisto miedziany blond.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 22:20   #2142
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
filifonka dzieki za opinie, ja sie nieco wystraszylam czerwieni bo w desperacji dalam czerwonawa saszetke i uzyskalam............ jeszcze starsza skore. to nawet zabawne bo reszte popoludnia spedzilam z glowa pod kranem. na szczescie odzyskalam wiekszosc pomaranczu. dodam, ze trzymanie zwieszonego lebka ze zlamana koscia bylo nieprzyjemne , ale dzieki temu wiem, ze saszetka marion - tycjan to zlo, bordowo-czerwone-buraczane. natomiast miedz to bardzo fajna opcja . teraz rozwazam czy rano nie przejade sie po
1) wlasnie alfy 7.64
2) alfa 8.64 /opcjonalnie 8.34. jednak zdecydowanie ze mnie jest typ cieply
a no to jak jestes ciepły typ to polecam alfe 8.34 Ja jestem tym kolorem zachwycona, bardzo mi pasuje (jestem wiosną)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 00:27   #2143
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
filifonka dzieki za opinie, ja sie nieco wystraszylam czerwieni bo w desperacji dalam czerwonawa saszetke i uzyskalam............ jeszcze starsza skore. to nawet zabawne bo reszte popoludnia spedzilam z glowa pod kranem. na szczescie odzyskalam wiekszosc pomaranczu. dodam, ze trzymanie zwieszonego lebka ze zlamana koscia bylo nieprzyjemne , ale dzieki temu wiem, ze saszetka marion - tycjan to zlo, bordowo-czerwone-buraczane. natomiast miedz to bardzo fajna opcja . teraz rozwazam czy rano nie przejade sie po
1) wlasnie alfy 7.64
2) alfa 8.64 /opcjonalnie 8.34. jednak zdecydowanie ze mnie jest typ cieply
Ja nie czuje się zbyt dobrze w czerwieniach, ale sam kolor był genialny Teraz właśnie jestem przy odcieniu 8.34 po farbowaniu jest boski i powiem Ci, że ładnie się wypłukuje(ale to też od firmy zależy) gdyby nie odrosty to bym ich jeszcze nie farbowała już półtora miesiąca się zbliża i zaczynam je zauważać niestety. Ale zapuszczam włosy, więc powinnam się cieszyć, że w ogóle rosną bo u mnie to nie tak łatwo się doczekać wymarzonej długości. A znów muszę iść podciąć ze względu na totalnie rozdwojone końcówki3 miesiące bez podcinania końcówek to maksimum ich wytrzymałości.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 07:53   #2144
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Siemanko dziewczęta!!!
Po ostatnim farbowaniu (Artego 9.44) widziałam dużą różnicę między odrostem, a resztą włosów, których farba dobrze nie chwyciła:/ Po kilku myciach kolor mi się troszkę wyrównał i bardzo mi się podoba Poza tym, skuszona opiniami na KWC maski https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html, zakupiłam i użyłam. Jestem zachwycona! Moje włosy z natury nie są błyszczące, a teraz mam wrażenie, że ten połysk jest. Poza tym włosy są miękkie, a moje loki takie grubsze i mniej się rozwalają Polecam tą maskę do regeneracji włosów zniszczonych farbowaniem Zboczyłam trochę z tematu, ale przecież pielęgnacja naszych rudzików też jest ważna
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:17   #2145
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja nie czuje się zbyt dobrze w czerwieniach, ale sam kolor był genialny Teraz właśnie jestem przy odcieniu 8.34 po farbowaniu jest boski i powiem Ci, że ładnie się wypłukuje(ale to też od firmy zależy) gdyby nie odrosty to bym ich jeszcze nie farbowała już półtora miesiąca się zbliża i zaczynam je zauważać niestety. Ale zapuszczam włosy, więc powinnam się cieszyć, że w ogóle rosną bo u mnie to nie tak łatwo się doczekać wymarzonej długości. A znów muszę iść podciąć ze względu na totalnie rozdwojone końcówki3 miesiące bez podcinania końcówek to maksimum ich wytrzymałości.
myślę że ten kolorek 8.34 sprawdza się u ciebie tak dobrze ponieważ swoje włosy masz też jasne, na rozjaśnianych włosach nie jest już tak wesoło, wszystko zależy od naturalnego koloru włosów oraz z od tego co się ma obecnie na włoskach (pigment).

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Siemanko dziewczęta!!!
Po ostatnim farbowaniu (Artego 9.44) widziałam dużą różnicę między odrostem, a resztą włosów, których farba dobrze nie chwyciła:/ Po kilku myciach kolor mi się troszkę wyrównał i bardzo mi się podoba Poza tym, skuszona opiniami na KWC maski https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html, zakupiłam i użyłam. Jestem zachwycona! Moje włosy z natury nie są błyszczące, a teraz mam wrażenie, że ten połysk jest. Poza tym włosy są miękkie, a moje loki takie grubsze i mniej się rozwalają Polecam tą maskę do regeneracji włosów zniszczonych farbowaniem Zboczyłam trochę z tematu, ale przecież pielęgnacja naszych rudzików też jest ważna
fajna maska u mnie sprawdza się trzymana na włosach przynajmniej 30 min, też mam falujące włosy - po zmyciu maski włosy są dobrze wygładzone (nie sterczą) i miękkie.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a no to jak jestes ciepły typ to polecam alfe 8.34 Ja jestem tym kolorem zachwycona, bardzo mi pasuje (jestem wiosną)
Reese pochwal się
czekam na fotkę

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
filifonka dzieki za opinie, ja sie nieco wystraszylam czerwieni bo w desperacji dalam czerwonawa saszetke i uzyskalam............ jeszcze starsza skore. to nawet zabawne bo reszte popoludnia spedzilam z glowa pod kranem. na szczescie odzyskalam wiekszosc pomaranczu. dodam, ze trzymanie zwieszonego lebka ze zlamana koscia bylo nieprzyjemne , ale dzieki temu wiem, ze saszetka marion - tycjan to zlo, bordowo-czerwone-buraczane. natomiast miedz to bardzo fajna opcja . teraz rozwazam czy rano nie przejade sie po
1) wlasnie alfy 7.64
2) alfa 8.64 /opcjonalnie 8.34. jednak zdecydowanie ze mnie jest typ cieply
Julianna pamiętasz że refleks ,,3,, nie za bardzo się sprawował na twoich włosach? Był wyblakły i nieco w zieleń.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:44   #2146
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

tą maseczkę do włosów biovax w aptece dostanę?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:24   #2147
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

reese no wlasnie ten kolor na palecie strasznie mie sie widzial, jedyne co mnie przeraza, to to co pisala kathy ze ten refleks u mnie wychodzil srednio. chociaz z drugiej strony kathy tez nie przepadala, ze refleksem 3 a teraz takim rozjasnia odrosty. w sumie zaczelam myslec nad wlasnie kombinacja , ktora stosuje obecnie, bo skoro ma tak piekny kolor, a ja chce zmienic to czemu od razu nie na ten. chociaz tamten opis magicznego koloru tez kusi i badz tu madra

filifonka wlasnie tez srednio sie czuje w czerwieniach, w zeszlym roku latem w ramach odmian nosilam, ale srednio sie w nich czulam. natomiast ten kolor jest fkatycznie boski, taki wiosenny

kathy swietna pamiec, wlasnie to Ci mialam napisac, ze masz teraz taki lekki, naturalnie wiosenny kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:41   #2148
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
tą maseczkę do włosów biovax w aptece dostanę?
tak, ale w Superpharm masz na promocji za 10 zł
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:46   #2149
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
tą maseczkę do włosów biovax w aptece dostanę?
Powinna być w aptekach, ale zapewne nie w każdej. Ja zamisat chodzić i pytać po prostu zamówiłam na DOZie i potem odebrałam w aptece

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
tak, ale w Superpharm masz na promocji za 10 zł
Szkoda, że nie mam u siebie Superpharm:/ Tam są ciągle jakieś promocje i przystępne ceny....
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 10:56   #2150
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
myślę że ten kolorek 8.34 sprawdza się u ciebie tak dobrze ponieważ swoje włosy masz też jasne, na rozjaśnianych włosach nie jest już tak wesoło, wszystko zależy od naturalnego koloru włosów oraz z od tego co się ma obecnie na włoskach (pigment).
Na pewno masz rację nie muszę niszczyć włosów mocnym oksydantem dzięki temu w miarę płynnie udało mi się przejść z poziomu 7 na 8 farbę na poziomie 8 trzymam na włosach jakieś 10 minut dłużej niż tę na poziomie 7(tak mi poleciła fryzjerka, ze względu na to, że jest jaśniejsza).
Troszkę skarżyłam się na nierówny kolor ostatnim razem(ciemniejsze końcówki), ale po paru myciach wyrównał się

Julianna-p ja też wtedy "nosiłam" czerwień w ramach odmian byłam na etapie poszukiwań idealnego koloru i po 2 farbowaniach(jedna farba starcza mi na dwa farbowania) zmieniałam odcień. I tak przeszłam przez 7.43(najdłużej, bo na początku farbowałam L'orealem-drogeryjnym, a później profeską), 7.44, 7.64 i teraz 8.34 i póki co zostaję przy nim chyba, że mi znów coś odbije
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:03   #2151
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mango Loreal Feria jak już chcesz drogeryjne. Wychodzi ciemniej ale jak się wypłucze co nieco to do takiego kolorku. Masz fotę mojego mango. Tylko, że ja z brązu schodziłam więc ciut ciemniej łapało.
mango zakupione w promocji za chyba 23 zł mam nadzieje ze taka czerwien razaca nie wyjdzie..
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:45   #2152
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja nie czuje się zbyt dobrze w czerwieniach, ale sam kolor był genialny Teraz właśnie jestem przy odcieniu 8.34 po farbowaniu jest boski i powiem Ci, że ładnie się wypłukuje(ale to też od firmy zależy) gdyby nie odrosty to bym ich jeszcze nie farbowała już półtora miesiąca się zbliża i zaczynam je zauważać niestety. Ale zapuszczam włosy, więc powinnam się cieszyć, że w ogóle rosną bo u mnie to nie tak łatwo się doczekać wymarzonej długości. A znów muszę iść podciąć ze względu na totalnie rozdwojone końcówki3 miesiące bez podcinania końcówek to maksimum ich wytrzymałości.
Filifionka, a Ty jakiej firmy używasz teraz?

Wchodząc na wizaż, rzuciło mi sie w oczy:
https://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Pocz...akt-z-cytrusow
jaki to poziom?

Kate, pokażesz swoje wiosenne włoski?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-22 o 12:48
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:34   #2153
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Konspiracja aktualnie firma Inebrya
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:07   #2154
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Filifionka, a Ty jakiej firmy używasz teraz?

Wchodząc na wizaż, rzuciło mi sie w oczy:
https://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Pocz...akt-z-cytrusow
jaki to poziom?

Kate, pokażesz swoje wiosenne włoski?
ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na balkonie.jpg (62,1 KB, 85 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:51   #2155
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Reese pochwal się
czekam na fotkę

już pokazywałam podobał ci się
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:58   #2156
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
mango zakupione w promocji za chyba 23 zł mam nadzieje ze taka czerwien razaca nie wyjdzie..
Może być nieco na początku ale po paru myciach wychodzi świetny kolor.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:07   #2157
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Po dłuższej przerwie opisuję przygodę z farbą Ce-Ce 8/44. Jak nieco wyżej pisałam w chwili zwątpienia po nie podobającej się papryce na włosy nałożyłam ciemny blond Mariona (szampon bez amoniaku - nie szamponetkę). Efekt fota pierwsza. Wyrównało mi włosy z końcówkami. Tak właśnie ostro przyciemniła mi końce papryka z Loreala. Ciemny blond zdecydowanie widocznie przyciemnił włosy na górze. Po dwóch tygodniach nałożyłam Ce-Ce 8/44 + 6% woda Joanny. Po 15 min na odrostach bardzo ciemny blond i ok 5 min na reszcie spłukałam. Odrosty rozjaśnione do koloru z próbnika. W ogóle włosy jak z próbnika. Na zdjęciach wychodzą ciemno ale są jaśniejsze. Momentami wygląda jakby nie różniły się od ciemnego blondu Mariona ale jest różnica widoczna. Świecę rudo bez czerwoności chociaż aparat potrafi i tą czerwień ukazać. Ogólnie jak patrzyłam dziś na dworze to kolor totalnie z próbnika mi wyszedł. Teraz farbować będę tylko odrosty bo farby mi zostało sporo. Jak na razie kolor mi się podoba. Zobaczymy po wymywaniu...
Nie wiem czy to po Marionie czy nie, ale na pewno mam ciemniejsze włosy niż kiedyś. Może gdybym kładła na jasniejsze włoski kolor byłby zdecydowanie jaśniejszy?
Farba obeszła się delikatnie z włosami. No i nic a nic nie szczypało, swędziało czy piekło. Jak na farbę z amoniakiem to super! Po Lorealu to dopiero mnie głowa szczypała.
Dodałam także zdjęcia włosów z próbnika jakie znalazłam dla porównania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond marion na spraną paprykę.jpg (48,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8,44 cece.jpg (20,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8,44 cece 1.jpg (30,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8,44 cece 3.jpg (27,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8,44 cece 4.jpg (30,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 44.jpg (6,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cece1.jpg (8,5 KB, 10 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-03-22 o 18:13
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:10   #2158
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Kathy - bardzo dziękuję




Nie to jest mój wymarzony kolor, mam dużo jasniejsze
(to kolor Coco)
Konspiracja, Coco mieszała tutaj Matrix 8CC z 9G 50/50


Kathy, ale jaśniutkie masz włosy , ślicznie ! Czym farbowałaś?

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-03-22 o 18:17
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:47   #2159
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

kachula ze tez nie wstawilas wczesniej fotek

ja dzisiaj swoje pofarbowalam,a raczej zrownalam po operacji dluugo nie dbalam o kolor i w wiekszosci byl swietny, ale kiedy zaczelam dawac szamponetki zrobilo sie gorzej. po miedzi czy joannie bylo ok, ale ta wczorajsza totalnie dobila. co prawda cieszylam sie, ze zniknela, ale przy dziennym swietle mialam ... buraczana grzywke i pasma przy twarzy do tego moje kasztanowe odrosty i czesc z nich, ktora pokryla szamponetka. w zwiazku z powyzszym uleglam namowom TZ zakochanego w pomaranczach i zajelam sie na poczatek wyrownaniem tego "cudu". uzylam tego co poprzednio -artego bez amoniaku (swoja droga wytrzymale to cacko bo jak policzylam to kolo 6 tygodni bez poprawek dal rade ). na odrosty dalam wode 9 ( ich buraczanowatosc wykluczyla 6 , ktora i tak slabo lapie ), na konce na kilka minut z woda 6 zeby uzyskac jednolity wyglad. efekt- calkiem ok, kolor rowny w pomarancz. twarz wizualnie "odetchnela". w przyszlym tygodniu wybiore sie pewnie po jakis kolor z poziomu 8, prawdopodobnie wybor padnie albo na alfe 8.34 albo opcjonalnie na kolor kachuli bo wydaje mi sie, ze dalby rade z colorance kathy .
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:50   #2160
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Konspiracja, Coco mieszała tutaj Matrix 8CC z 9G 50/50


Kathy, ale jaśniutkie masz włosy , ślicznie ! Czym farbowałaś?

odrost: 8.43 Art Vital.
po długości 8K Colorance

Kolor na balkonie w świetle dziennym
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.