Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 11:31   #1
agasaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Lightbulb

Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?


Witajcie, wcześniej bez wahania wybrałabym krótką suknię ślubną, bo jestem niska i zawsze uważałam że do niskich, długie nie pasują. Ostatnio jednak nachodzą mnie wątpliwości, bo zaczęłam czytać różne wątki na forach. Sama już zdurniałam...
Wybrałam jeden model, który jest po prostu wyśniony. Co sądzicie?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,1258.html
agasaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:02   #2
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez agasaia Pokaż wiadomość
Witajcie, wcześniej bez wahania wybrałabym krótką suknię ślubną, bo jestem niska i zawsze uważałam że do niskich, długie nie pasują. Ostatnio jednak nachodzą mnie wątpliwości, bo zaczęłam czytać różne wątki na forach. Sama już zdurniałam...
Wybrałam jeden model, który jest po prostu wyśniony. Co sądzicie?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,1258.html
Jeśli jest wyśniona, to zamiast czytać wątki na forach, odwiedź salon i przekonaj się, czy jest dla Ciebie
Rady forumowiczek bywają bardzo przydatne, ale to trochę jakby lekarz leczył pacjenta zaocznie Przecież oprócz tego, że jesteś niska, ważne jest też jaką masz sylwetkę - może się okazać, że to właśnie model dla Ciebie
Swoją drogą sukienka bardzo ładna i jeśli okaże się być dla Ciebie pasująca, to radzę nie zastanawiać się "co ludzie powiedzą" albo "czy wypada"
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:02   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Moim zdaniem powinnaś się kierować tym co Tobie się podoba i w czym dobrze wyglądasz, a nie tym co piszą ludzie. Do tego obcy ludzie.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:22   #4
agasaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Dzięki dziewczyny, nie jestem osobą którą łatwo wystraszyć tym "co ludzie powiedzą", po prostu trochę "siada mi na psychę" i zaczynam się po prostu zastanawiać. A wiadomo, im kobieta się dłużej zastanawia, tym na gorsze wychodzi
agasaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:22   #5
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Kieruj się własnym gustem. Sukienka bardzo ładna, ale patrząc na obecną koronkową modę wśród sukienek obawiałabym się tego, że któraś z pań goszczących będzie miała bardzo podobną.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:24   #6
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

suknia piękna
ja bym się nie przejmowała radami z netu aż tak bardzo, nie masz pewności kto siedzi po drugiej stronie i jakie ma gust i styl (i czy go w ogóle ma)
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:14   #7
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Jak dla mnie jest po prostu prześliczna Wspaniała, przecudowna
Też jestem niska (no, może bardziej średnia - 160cm) i nie wyobrażam sobie sukni do samej ziemi, albo z trenem. Ta jest urocza ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 14:14   #8
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

piekna jest ale po 1 pelno tego w sieciowkach, wiec mozesz taniej kupic a po 2 duze prawdopodobienstwo ze jakas kobieta bedzie miec podobna
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:50   #9
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Kieruj się własnym gustem. Sukienka bardzo ładna, ale patrząc na obecną koronkową modę wśród sukienek obawiałabym się tego, że któraś z pań goszczących będzie miała bardzo podobną.
Dokładnie - u mnie na weselu we wrześniu dwie Panie takie miały - w tym moja Mama.

Zastanowiłabym się też pod tym względem, że jest teraz mało okazji do założenia długiej sukni. Taką krótka koronkową można założyć zawsze - na sylwestra, czyjeś wesele, randkę.

Po sobie mogę powiedzieć, że zabawa z długą i dużą suknią jest nieziemska. Też na początku chciałam wąska i elegancką, a w końcu skończyłam z wielką suknią. I nie żałuję. A w krótką można się przebrać po oczepinach - ja tak zrobiłam.

Ale oczywiście najważniejsze, żeby PM dobrze się czuła, więc, jeśli długie nie będą Ci z jakichś względów pasować, to się nie zmuszaj. Ale koniecznie przymierz - to nic nie kosztuje (zazwyczaj), a będziesz miała pewność.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:37   #10
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

myślę, że taka suknia będzie się różniła od kiecki z sieciówki- jakością krojem, elegancją.

co do argumentu, że stracisz okazje założenia dużej sukni- hmmm ja ją też chętnie stracę. W długich sukniach chodzę latem bardzo często, na ślub mam ochotę założyć krótszą i tyle
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:01   #11
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Nie podoba mi się ta nowa moda, jakoś mało elegancka jest, ALE najważniejsze jest to, żeby PM czuła się dobrze w tym co ma na sobie, żeby nie czuła się jak przebrany pajac, bo to jej dzień i ma się czuć komfortowo.
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 08:31   #12
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
myślę, że taka suknia będzie się różniła od kiecki z sieciówki- jakością krojem, elegancją.

co do argumentu, że stracisz okazje założenia dużej sukni- hmmm ja ją też chętnie stracę. W długich sukniach chodzę latem bardzo często, na ślub mam ochotę założyć krótszą i tyle
Chodzisz latem w balowych sukniach? Chyba wiadomo, że nie chodzi o plażówkę czy zwykłą sukienkę tylko o suknię. Różnica jest zasadnicza. Oczywiście nie namawiam Cię, chciałam tylko sprostować. Bo jakoś nie widzę dziewczyn chodzących do pracy czy po plaży w wielkiej sukni z trenem czy halkami albo w eleganckiej rybce.

Ale tak jak mówiłam: warto poprzymierzać, żeby mieć pewność. Ja swojej ślubnej w ogóle nie chciałam przymierzyć (za obszerna i obniżany stan), a jak ją założyłam, to uśmiech nie schodził mi z twarzy.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:27   #13
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Tzn tak Ja też jestem za tym, żeby przede wszystkim iść za swoim gustem. Jednakże, myślę podobnie jak dziewczyny, że możesz mało odznaczać się wśród innych gości, tym bardziej, ze koronki są w modzie Jeżeli to jakiś skromne przyjęcie, to myślę, że jak najbardziej duży + bo sukienka ładna. Natomiast jeśli to wesele, to może pokombinować z czymś np lekko rozkloszowanym?>
O tak rzuce przykładami...
Ale wybór należy do Ciebie i nie sugeruj się zbytnio opiniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_31067_IvorySilver_01.jpg (25,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,5 KB, 105 załadowań)
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2012-10-29 o 09:28
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:44   #14
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Chodzisz latem w balowych sukniach? Chyba wiadomo, że nie chodzi o plażówkę czy zwykłą sukienkę tylko o suknię. Różnica jest zasadnicza. Oczywiście nie namawiam Cię, chciałam tylko sprostować. Bo jakoś nie widzę dziewczyn chodzących do pracy czy po plaży w wielkiej sukni z trenem czy halkami albo w eleganckiej rybce.

Ale tak jak mówiłam: warto poprzymierzać, żeby mieć pewność. Ja swojej ślubnej w ogóle nie chciałam przymierzyć (za obszerna i obniżany stan), a jak ją założyłam, to uśmiech nie schodził mi z twarzy.

na założenie wielkiej sukni bezy z halkami to ja nie mam ochoty ani na śubie ani nigdy;p po prostu mi się to nie podoba.
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:24   #15
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
na założenie wielkiej sukni bezy z halkami to ja nie mam ochoty ani na śubie ani nigdy;p po prostu mi się to nie podoba.
Tzn ja myślę, że Blacky niekoniecznie chodziło o bezę Ale o samą długą suknię. Zdjęcia autorki to raczej sukienka. I rzeczywiście okazji do założenia sukni nie ma się wiele w życiu (no chyba, że się bywa na bankietach). Owszem, nie każdy czuje parcie, żeby suknie założyć, ale wiele osób właśnie ten argument przekonuje No i suknia wcale nie musi być kwiecista , wielka i bufiasta. Spójrz chociażby na suknie w stylu empire
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:51   #16
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

A może kup suknię łączoną? na ślub długa, a na wesele będzie krótka, coś w tym stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4dfa17b782.jpg (48,3 KB, 169 załadowań)

Edytowane przez aniaa119
Czas edycji: 2012-10-29 o 21:06
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:06   #17
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Znalazłam jeszcze taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22fb7b986e.jpg (52,4 KB, 122 załadowań)
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:28   #18
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Śliczna suknia Podobają mi się krótkie suknie ślubne, ja jednak raczej będę tradycjonalistką I na ślub/wesele - długa suknia, a na obiadek po-weselny ubrałabym krótką białą sukienkę
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:57   #19
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Ja zawsze marzyłam o krótkiej sukni ślubnej, brałam ślub kościelny w sukience do kolan, czułam się świetnie i nie zamieniłabym mojej sukienki na żadną długą (z ciekawości przymierzałam długą suknię i nie czułam sie w niej sobą). Także Autorko zrób tak, żebys Ty się czuła dobrze - bo to od razu widać po pannie młodej. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby coś tak błahego jak ubranie miało mi w jakikolwiek sposób przeszkadzać w dniu ślubu
Trochę nie bardzo rozumiem, czemu panna młoda ma się za wszelką cenę wyróżniać, odróżniać od innych gości? Moja koleżanka miała na moim ślubie białą sukienkę i w ogóle mi to nie przeszkadzało, nie zwróciłabym na to nawet uwagi, gdyby nie komenatrze niektórych osób, że "jak ona mogła". Mnie to jak kto się ubrał kompletnie zwisało, dla mnie ważne, że ludzie byli i świetnie się z nami bawili Poza tym będąc na czyimś ślubie i weselu, to raczej ciężko się nie zorientować, kto jest panną młodą...
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 11:41   #20
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez josephine_g Pokaż wiadomość
Ja zawsze marzyłam o krótkiej sukni ślubnej, brałam ślub kościelny w sukience do kolan, czułam się świetnie i nie zamieniłabym mojej sukienki na żadną długą (z ciekawości przymierzałam długą suknię i nie czułam sie w niej sobą). Także Autorko zrób tak, żebys Ty się czuła dobrze - bo to od razu widać po pannie młodej. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby coś tak błahego jak ubranie miało mi w jakikolwiek sposób przeszkadzać w dniu ślubu
Trochę nie bardzo rozumiem, czemu panna młoda ma się za wszelką cenę wyróżniać, odróżniać od innych gości? Moja koleżanka miała na moim ślubie białą sukienkę i w ogóle mi to nie przeszkadzało, nie zwróciłabym na to nawet uwagi, gdyby nie komenatrze niektórych osób, że "jak ona mogła". Mnie to jak kto się ubrał kompletnie zwisało, dla mnie ważne, że ludzie byli i świetnie się z nami bawili Poza tym będąc na czyimś ślubie i weselu, to raczej ciężko się nie zorientować, kto jest panną młodą...
zgadzam się w 100%

Edytowane przez axox
Czas edycji: 2012-10-30 o 11:44
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:18   #21
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Dlaczego uważasz, że niskie Panny Młode nie mogą sobie pozwolić na długie suknie? A chociażby krój empire ma właśnie za zadanie wydłużyć kobietę. Ja na Twoim miejscu pochodziłabym po salonach i spróbowała poprzymierzać dłuższe suknie. Powiem Tobie, że mnie osobiście taka na ślubną no jakoś nie pasuje, ale to kwestia gustu .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:27   #22
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że niskie Panny Młode nie mogą sobie pozwolić na długie suknie? A chociażby krój empire ma właśnie za zadanie wydłużyć kobietę. Ja na Twoim miejscu pochodziłabym po salonach i spróbowała poprzymierzać dłuższe suknie. Powiem Tobie, że mnie osobiście taka na ślubną no jakoś nie pasuje, ale to kwestia gustu .
Jeżeli tylko o wzrost chodzi, a nie o niechęć do samych długich sukni, to ja również się zgadzam. Sama mam 159 cm wzrostu , miałam suknię w kształcie litery A, raczej prostą i wcale nie wyglądałam w niej jakoś przysadziście zawsze też dochodzi szpileczka czy też obcas. Trzeba mierzyć.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:38   #23
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Myślę, że to zależy od tego czy nie chcesz długiej sukni, ponieważ:
- nie pasuje ona do niskich osób, tak przynajmniej twierdzisz, chociaż sama przyznajesz, że jednak w długich sukniach chodzisz
-chcesz przełamać konwenanse
-marzysz o krótkiej sukni ślubnej

Jeżeli to ostatnie to nie ma się nad czym zastanawiać, chociaż w każdym przypadku, przed podjęciem ostatecznej decyzji, radziłabym Ci jednak przymierzyć różne fasony. Ja jeszcze dzień przed weselem marudziłam, że chyba to oleje i pójdę w mojej białej "poprawinowej" mini, ale tak naprawdę świetnie się czułam w mojej ślubnej, długiej, ale zwiewnej kreacji.
Od razu dodam, że nie chcę Cię przekonać do długiej sukni, jedynie do przymierzenia różnych modeli i fasonów
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 14:00   #24
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

agasaia - To jest Twój dzień i to Ty masz się czuć dobrze w swojej sukni! Skoro to jest Twoja wymarzona suknia i dobrze się w niej czujesz to nie powinnaś patrzeć na innych opinie. Ja miałam suknie z rozporkiem do połowy uda i pewnie połowie się to nie podobało, ale Ja się dobrze czułam i nie interesowało mnie czy komuś się to podoba czy wypada czy nie! Każdy powinien ubierać się w to w czym dobrze się czuje nie patrząc na modę, cenę czy markę. Ile będzie osób tyle opinii, a Ty słuchając innych możesz tylko w dniu ślubu czuć się przebrana a nie ubrana. Bo co? bo wypada założyć długą suknie do ślubu, bo nigdy jej nie założysz.
Suknia, która wybrałaś jest piękna i elegancka i powinnaś Ją kupić skoro czujesz się w niej wyjątkowo!
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:07   #25
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Tzn ja myślę, że Blacky niekoniecznie chodziło o bezę Ale o samą długą suknię. Zdjęcia autorki to raczej sukienka. I rzeczywiście okazji do założenia sukni nie ma się wiele w życiu (no chyba, że się bywa na bankietach). Owszem, nie każdy czuje parcie, żeby suknie założyć, ale wiele osób właśnie ten argument przekonuje No i suknia wcale nie musi być kwiecista , wielka i bufiasta. Spójrz chociażby na suknie w stylu empire
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
na założenie wielkiej sukni bezy z halkami to ja nie mam ochoty ani na śubie ani nigdy;p po prostu mi się to nie podoba.
Suknia nie musi być bufiasta, ale to już ustaliłyśmy. Jest wiele pięknych i delikatnych modeli długich sukni. Zresztą nie ma co skreślać bufiastych - też takiej nie chciałam, ale po przymierzeniu nie mogłam się już z nią rozstać.

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze taką
Bardzo ładna! I fajne rozwiązanie problemu.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 09:42   #26
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Ja ogólnie jestem tradycjonalistką w takich sprawach i dlatego nie podobają mi się krótkie sukienki na studniówkę ani na ślub. Po prostu tak elegancka i uroczysta okazja wymaga odpowiedniej oprawy. ALE w dniu ślubu PM ma się czuć najpiękniejsza na świecie, więc jeżeli taka będzie się czuła w krótkiej sukience, to niech taką założy. Nie ma co na siłę wciskać się w długą suknię, jeżeli się w niej źle czuje. Proponowałabym tylko wcześniej zmierzenie i krótkich i długich sukni, bo tak naprawdę wszystko może się zmienić gdy spojrzymy na siebie w lustro. Ostatnio chodziłam z koleżanką i jej siostrą po salonach i ona była zdecydowana na suknię księżniczkę. Wyszła z umową podpisaną na lejącą się rybkę, o której wcześniej w życiu by nie pomyślała, ale się w niej po prostu zakochała
Chociaż Twoja suknia autorko akurat jest zbyt 'pospolita', bo w sieciówkach i na bazarkach roi się teraz od takich sukienek, a że wiele kobiet ma teraz za nic zasadę, że biel na weselu jest dla PM, jest ryzyko że pojawi się dziewczę wyglądające identycznie jak Ty.
A mi osobiście podobają się właśnie te łączone suknie, albo przebieranie się po oczepinach w krótką białą sukienkę
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:23   #27
blackcherry12
Raczkowanie
 
Avatar blackcherry12
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 247
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

suknia to indywidualna sprawa każdej Panny Młodej każda z nas jest inna, każda ma inny gust, dlatego nikt nie ma prawa komentować negatywnie tego co akurat nam się podoba uważam, że trzeba doszukiwać się w tym pozytywnych stron i starać się dobrze doradzić
moja przyjaciółka miała krótką sukienkę i wyglądała pięknie. dopasowała do niej detale, sukienkę szyła, dlatego nikt nie będzie nigdy miał takiej samej, tym samych była bardzo oryginalna.
mnie się podoba np. ta sukienka poniżej od razu kiedy na nią trafiłam to mnie urzekła choć ja osobiście chcę długą suknię. ale uważam, że krótkie suknie- jak najbardziej, w końcu kto powiedział, że na ślub musi być długa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (19,0 KB, 81 załadowań)
blackcherry12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 14:12   #28
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Popieram Też chce mie króka suknie !!! Kiedy będziemy pokazywa nogi jak nie teraz poki jesteśmy piękne i młode:pa masz foto???

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

ta suknia ktorą tu dałaś jest Przepiękna !!!! Chociaż nie jest wielbicielka tego typu długości to mnie ona tez urzekła!!! masz jeszcze jakies propozycje
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:25   #29
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Ach, uwielbiam ten argument - Kiedy pokazywać nogi, jak nie wtedy kiedy jesteśmy młode? Cycki też mamy teraz pokazywać? W końcu za 20 lat będą brzydkie i obwisłe
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 12:01   #30
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Krótka suknia do ślubu. Co sądzicie?

Nie porównuj cycków do nóg!! Ja traktuje cycki jak intymna częśc ciała ktorą zna ja i mój facet Natomiast nogi pokazujemy całe lato. Chodzimy w krótkich spodniczkach , spodenkach i jakoś nikomu to nie przeszkadza.
A z resztą z tym starzeniem się to jest troche prawdy ;p Ciekawe co bedziesz mowic mając 60 lat;p

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Jestem za tym, że jak masz ładne nóżki to każdy z mila przyjemnością bedzie je podziwiał na twoim ślubie !!!
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.