Jakie dodatki do sukni ecru????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 22:49   #1
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112

Jakie dodatki do sukni ecru?????


Cześć dziewczyny!!! Pomocy nie mogę się zdecydować jakie dodatki wybrać! Raz chce delikatne, a raz chce żeby biżuterie było widać

Poniżej sukienka jaką mam do ślubu, macie jakiś pomysł co by do niej pasowało?


http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=magia
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:14   #2
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

dodatki podkreslajace elegancje sukni nic co sie wyroznia bo przycmisz i tak skromna suknie.Ona jest elegancka a jak napaćkasz sporo dodatków to efekt bedzie no... nieciekawy nie wiem w jaki jestes wiku ale zdecydowanie pociagnij motyw klasyki adekwatnej do iwku bo juz suknia Ci to narzuca
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:05   #3
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

wenszyca89 dzięki za opinię!! Każde słowo pomocne
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:21   #4
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
dodatki podkreslajace elegancje sukni nic co sie wyroznia bo przycmisz i tak skromna suknie.Ona jest elegancka a jak napaćkasz sporo dodatków to efekt bedzie no... nieciekawy nie wiem w jaki jestes wiku ale zdecydowanie pociagnij motyw klasyki adekwatnej do iwku bo juz suknia Ci to narzuca
Zgadzam się! Delikatna biżuteria, wysmakowana. Żadnych mocnych akcentów (poza ewentualnie bukietem ), bo przyćmisz suknię, a jest przecudowna.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:56   #5
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Bardzo czesto widziałam obszerne dodatki do takich sukien dluzsze lancuszki lub bardzo mocno zdobione i pieknie sie razem komponowaly, ja bym zaszalała
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:58   #6
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

ja tez jestem za dilkatna bizu - moze kolczyki i bransoletka, na szyje nic?
ewentualnie jak chcesz zeby bylo oryginalnie - zloto-turkusowe kolczyki i tyle?
kiedy masz slub?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:00   #7
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Kopiowane: Dekolt V – zawsze będzie do niego pasować naszyjnik układający się po linii dekoltu. Najlepiej sprawdzi się naszyjnik V lub Y, albo wisiorek sam w sobie na łańcuszku. Zwracamy uwagę na ramiączka, bo mogą być ozdobą. Jeśli są bogato zdobione, wówczas możemy zrezygnować z naszyjnika na rzecz bransoletki i kolczyków. Do tego dekoltu będą również pasować naszyjniki okrągłe.
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 18:11   #8
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Ja postawiła bym na delikatne dodatki, ewentualnie ciekawszy bukiet czy makijaż
Ja też miałam bardzo prostą muślinową sukienkę (Fabulę od Pronovias - kolor off white), założyłam do tego jedynie takie kolczyki i bransoletkę. Postawiłam na mocniejszy makijaż oczu, a we włosach miałam ozdobę srebrną (po obiedzie już zdjęłam welon, a chciałam żeby coś we włosach zostało) Ozdoba jest dużo mniejsza i nie rzucała się w oczy tak bardzo. wrzucę ci kilka zdjęć. Na bukiet wybrałam słoneczniki i do tego żółte buty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03857.jpg (52,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ozd1.jpg (43,6 KB, 30 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:21   #9
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Poprzedniczka wyzej tez ma racje pozatym jeszcze zawsze jest bizuteria florystyczna we włosach czy jakos tak :P oczywiscie w miare dopasowana do bukietu
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:47   #10
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

ja bym postawiła na perełki, kolczyki + bransoletka i żywy kwiat do włosów
tego typu kolczyki perełki i bransoletka
albo może sutaszowe ? jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 199.jpg (145,9 KB, 74 załadowań)
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:07   #11
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez clara099 Pokaż wiadomość
ja bym postawiła na perełki, kolczyki + bransoletka i żywy kwiat do włosów
tego typu kolczyki perełki i bransoletka
albo może sutaszowe ? jak w załączniku
Pod warunkiem ze autorka nie jest przesądna
wiadomo - perły :P
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 20:17   #12
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
ja tez jestem za dilkatna bizu - moze kolczyki i bransoletka, na szyje nic?
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
ewentualnie jak chcesz zeby bylo oryginalnie - zloto-turkusowe kolczyki i tyle?
kiedy masz slub ?


malamenda2009 ślub mam 04.05.2013r.
najgorsze jest to że sama do końca nie wiem czego chcę myslalam wlasnie o kolczykach i bransoletce bo wolę tą opcje niż coś na szyje (też myślałam o turkusowych kolczykach J ), ale jak amelkowa123 pisze o naszyjnikach w kształcie litery Y to zaczynam się zastanawiać.
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:24   #13
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

hehe zasiałam zamęt, moze juz zamilkne
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:03   #14
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ja postawiła bym na delikatne dodatki, ewentualnie ciekawszy bukiet czy makijaż
Ja też miałam bardzo prostą muślinową sukienkę (Fabulę od Pronovias - kolor off white), założyłam do tego jedynie takie kolczyki i bransoletkę. Postawiłam na mocniejszy makijaż oczu, a we włosach miałam ozdobę srebrną (po obiedzie już zdjęłam welon, a chciałam żeby coś we włosach zostało) Ozdoba jest dużo mniejsza i nie rzucała się w oczy tak bardzo. wrzucę ci kilka zdjęć. Na bukiet wybrałam słoneczniki i do tego żółte buty.

Malgos o delikatnych dodatkach dokładnie takie jak Ty miałaś też myślałam. Jedyne co mnie odciąga od tej myśli to to, że suknia ma kolor ecru, a te kryształki pasują chyba bardziej do białej sukni.
Welonu mieć nie będę dlatego myślałam o żywym kwiecie we włosach.
Co do bukietu to chciałam tulipany bo to wiosna, ale ostatnio moja swiadkowa zawrocila mi w glowie BZEM!
Marzyłam o kolorowych butach, ale zakładam płaskie sandały-moze gladiatorki, moj narzeczony jest tylko troszkę wyższy ode mnie niestety więc butow na obcasie nie zaloze. Mam 176 cm wzrostu.
Dziekuje Ci za zdjecia!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Chce tez podkreslic oczy, lepiej sie czuje w mocniejszym makijazu, lepiej wygladam mam wrazenie :P

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez clara099 Pokaż wiadomość
ja bym postawiła na perełki, kolczyki + bransoletka i żywy kwiat do włosów
tego typu kolczyki perełki i bransoletka
albo może sutaszowe ? jak w załączniku


Kobiety normalnie Wszystkie czytacie mi w myślach!!!!! Macie tyle samych pomysłów co ja tylko ja mam problem bo nie moge sie zdecydowac!

clara099 chce żywy kwiat do włosów o kolczykach sutaszowych też myslalam!!!!!!! te ktore sa na zdjeciu sa piekne!!!!!!! Gdzie można takie kupic????
Co do kolczykow perelek i bransoletki dzis szukalam takiego zestawu jak zaczełyscie pisac o delikatnej bizuterii choc wczesniej mialam wątpliwosci bo wszyscy o tych przesądach tak jak pisze amelkowa123.
Niestety tych przesadow jest tyle ze lepiej z domu nie wychodzic wiec dam sobie z nimi spokoj!
Ślub mam w maju, a tu nie ma "r", ale to swiadomy wybor
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:17   #15
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

A co perły robią???
Kochana żadnymi przesądami się nie kieruj, mamy XXI wiek i one na serio nie działają
ja te kolczyki miałam właśnie do ecru i wcale się widać różnicy, są dłuższe ale delikatne, z drugiej strony bardzo lekkie, bo chciałam troszkę inne początkowo, ale podobno były bardzo ciężkie

Tulipany ślicznie by wyglądały, ale bez też dobrze brzmi (jeśli nie cały z bzu to jakoś ładnie wpleciony ... )

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-01-21 o 22:20
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:37   #16
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
A co perły robią???
Kochana żadnymi przesądami się nie kieruj, mamy XXI wiek i one na serio nie działają
ja te kolczyki miałam właśnie do ecru i wcale się nie odznaczało, są dłuższe ale delikatne, z drugiej strony bardzo lekkie, bo chciałam troszkę inne początkowo, ale podobno były bardzo ciężkie

Tulipany ślicznie by wyglądały, ale bez też dobrze brzmi (jeśli nie cały z bzu to jakoś ładnie wpleciony ... )

Perły chyba przynoszą nieszczescie czy cos w tym stylu. Tak jak miesiac maj niby........slub majowy grob gotowy. ludzie wszystko wymysla, a to taki piekny miesiac.
Mam upatrzone w Diam'or własnie takie krysztalowe dluzsze kolczyki i bransoletke. I jakbym dzis brala slub to bym je zalozyla.

Myslalam o tulipanach w kolorze pudrowego różu, lekkiej fuksji albo poprostu białe. Ale od kiedy pojawił się pomysł bzu zarocilo mi to w glowie
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:36   #17
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość

malamenda2009 ślub mam 04.05.2013r.
najgorsze jest to że sama do końca nie wiem czego chcę myslalam wlasnie o kolczykach i bransoletce bo wolę tą opcje niż coś na szyje (też myślałam o turkusowych kolczykach J ), ale jak amelkowa123 pisze o naszyjnikach w kształcie litery Y to zaczynam się zastanawiać.
Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
Malgos o delikatnych dodatkach dokładnie takie jak Ty miałaś też myślałam. Jedyne co mnie odciąga od tej myśli to to, że suknia ma kolor ecru, a te kryształki pasują chyba bardziej do białej sukni.
Welonu mieć nie będę dlatego myślałam o żywym kwiecie we włosach.
Co do bukietu to chciałam tulipany bo to wiosna, ale ostatnio moja swiadkowa zawrocila mi w glowie BZEM!
Marzyłam o kolorowych butach, ale zakładam płaskie sandały-moze gladiatorki, moj narzeczony jest tylko troszkę wyższy ode mnie niestety więc butow na obcasie nie zaloze. Mam 176 cm wzrostu.
Dziekuje Ci za zdjecia!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Chce tez podkreslic oczy, lepiej sie czuje w mocniejszym makijazu, lepiej wygladam mam wrazenie :P

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------





Kobiety normalnie Wszystkie czytacie mi w myślach!!!!! Macie tyle samych pomysłów co ja tylko ja mam problem bo nie moge sie zdecydowac!

clara099 chce żywy kwiat do włosów o kolczykach sutaszowych też myslalam!!!!!!! te ktore sa na zdjeciu sa piekne!!!!!!! Gdzie można takie kupic????
Co do kolczykow perelek i bransoletki dzis szukalam takiego zestawu jak zaczełyscie pisac o delikatnej bizuterii choc wczesniej mialam wątpliwosci bo wszyscy o tych przesądach tak jak pisze amelkowa123.
Niestety tych przesadow jest tyle ze lepiej z domu nie wychodzic wiec dam sobie z nimi spokoj!
Ślub mam w maju, a tu nie ma "r", ale to swiadomy wybor
Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
Perły chyba przynoszą nieszczescie czy cos w tym stylu. Tak jak miesiac maj niby........slub majowy grob gotowy. ludzie wszystko wymysla, a to taki piekny miesiac.
Mam upatrzone w Diam'or własnie takie krysztalowe dluzsze kolczyki i bransoletke. I jakbym dzis brala slub to bym je zalozyla.

Myslalam o tulipanach w kolorze pudrowego różu, lekkiej fuksji albo poprostu białe. Ale od kiedy pojawił się pomysł bzu zarocilo mi to w glowie
masz fajne te pomysly
czy buty jakies plaskie - zlote gladaitorki?
czy moze eleganckie plaskie balerinki? tez moga byc w kolorze fuksji, fioletu
ten bez to fajny pomysl, choc jeszcze takiego bukietu nie widzialam - mysle ze wyedy wlasnie pasowalby taki zloty naszyjnik w ksztacie lityery Y i jakis kiwat we wlosach - ew ozdobna opaska
mysle ze dobrze by bylo jakbys sie przeszla po sklepach i poprzymierzala zeby wiedziec co Ci pasuje
porozmawiala z florytska o pomysle na bukiet itd
wszytkie pomysly sa fajne - tylko tak jak mowisz czasem trudno ktorys wybrac

tutaj kolczyki turukosowe - ale skoro masz slub w maju to moze lepiej rzeczywiscie inny pomysl?
bo one mi sie bardziej kojarza z cieplejszymi miesiacami
https://www.google.pl/search?client=...I5O3hAeO8YCQCQ

a jesli zdecydujesz sie na bez to moze zloty naszyjki Y i do tego jakies liliowe, ametystowe kolczyki wiszace i tyle?


http://fuksjowy.blogspot.com/2012/03...ny-z-bzem.html

http://www.luxprodukt.pl/news/Ametys...an_Design.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_1256431.jpg (68,6 KB, 20 załadowań)
__________________
nasz dzień

Edytowane przez malamenda2009
Czas edycji: 2013-01-22 o 09:37
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:35   #18
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
masz fajne te pomysly
czy buty jakies plaskie - zlote gladaitorki?
czy moze eleganckie plaskie balerinki? tez moga byc w kolorze fuksji, fioletu
ten bez to fajny pomysl, choc jeszcze takiego bukietu nie widzialam - mysle ze wyedy wlasnie pasowalby taki zloty naszyjnik w ksztacie lityery Y i jakis kiwat we wlosach - ew ozdobna opaska
mysle ze dobrze by bylo jakbys sie przeszla po sklepach i poprzymierzala zeby wiedziec co Ci pasuje
porozmawiala z florytska o pomysle na bukiet itd
wszytkie pomysly sa fajne - tylko tak jak mowisz czasem trudno ktorys wybrac
tutaj kolczyki turukosowe - ale skoro masz slub w maju to moze lepiej rzeczywiscie inny pomysl?
bo one mi sie bardziej kojarza z cieplejszymi miesiacami
https://www.google.pl/search?client=...I5O3hAeO8YCQCQ

a jesli zdecydujesz sie na bez to moze zloty naszyjki Y i do tego jakies liliowe, ametystowe kolczyki wiszace i tyle?


http://fuksjowy.blogspot.com/2012/03...ny-z-bzem.html

http://www.luxprodukt.pl/news/Ametys...an_Design.html


Chciałam płaskie balerinki w jakims kolorze, ale zdecyduje sie na plaskie gladiatorki (złote albo z malenkimi "kamyczkami") bo niestety ale przejscie dla mnie z butow zimowych na wiosenne konczy sie tragicznie!!!! Obcieram strasznie nogi :/ a na weselu chce sie czuc jak najbardziej komfortowo

albo zaloze kolczyki i bransoletke albo sam naszyjnik w ksztalcie Y, czuje sie jak choinka jak mam duzo bizuterii na sobie.

No to załozmy, ze bede miala upiete wlosy do gory, podkreslone oczy, bukiet z bzu i gladiatorki..........i pojsc w kierunku ekstrawagancji czy totalnie delikatnie i klasycznie.....


An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:40   #19
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

no a jaka sie bardziej czujesz?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 20:47   #20
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

An - ja do twojej sukni postawiłabym na klasykę, ale to wcale nie oznacza, że będzie nudno. Jedynie co bym ci odradzała to białe tulipany, bo jednak może być różnica względem twojej sukni... tego normalnie nie widać, ale jak ja stanęłam przy dziewczynie w białym żakiecie to różnica jest duża. To samo dotyczy koszuli twojego tż-ta - każda pani w sklepie mówiła, że może być ciemniejsza ale absolutnie nie biała i nie jaśniejsza... strasznie trudno było nam znaleźć prawdziwy ivory (większość było dużo ciemniejsza)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 22:24   #21
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
no a jaka sie bardziej czujesz?
he he he to jest dobre pytanie malamenda2009 intryguje mnie jakis ekstrawagancki dodatek, ale czułabym się lepiej w czyms eleganckim raczej.



---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
An - ja do twojej sukni postawiłabym na klasykę, ale to wcale nie oznacza, że będzie nudno. Jedynie co bym ci odradzała to białe tulipany, bo jednak może być różnica względem twojej sukni... tego normalnie nie widać, ale jak ja stanęłam przy dziewczynie w białym żakiecie to różnica jest duża. To samo dotyczy koszuli twojego tż-ta - każda pani w sklepie mówiła, że może być ciemniejsza ale absolutnie nie biała i nie jaśniejsza... strasznie trudno było nam znaleźć prawdziwy ivory (większość było dużo ciemniejsza)

Malgos_12 dzieki za info o koszuli!!! I z tymi kwiatami też masz racje.
Znaleźliście w końcu prawdziwe ivory?
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 23:05   #22
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

An - zjechaliśmy pół Wrocławia, ale teściówka znalazła w końcu gdzieś w chyba od Hauptmanna (czy jakoś tak - bardzo fajna jakość koszuli), bo zależało nam na takiej delikatnie złamanej bieli (reszta była bardziej śmietankowa); poza tym dodatkowo mój tż ma bardzo mały kołnierzyk więc to też było powodem długich poszukiwań.

Może rzeczywiście załóż opaskę zamiast kwiatka. Mi to się strasznie podobało, ale jakoś do mnie nie pasowało - początkowo nie chciałam welonu, ale takie opaski są śliczne.
A miałam jeszcze napisać, że ten bukiet z bzu jest cudny. Uwielbiam zapach bzu - a moja babcia ma taki śliczny z wielkimi kwiatami... ach ja ja tęsknię za domkiem czasami
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:54   #23
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

An - to cos eleganckiego wybierz

masz pomysly na opaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91620173639060676_91NfGTsm_c.jpg (21,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 279363983105370859_CxVKFKZK_f.jpg (39,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aire-barcelona-aire-2013-robin-a8d71cc9-700x940.jpg (49,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elegant-wedding-colors-ivory-cream-green-romantic-bridal-makeup__full.jpg (58,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x1.jpg (73,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x2.jpg (73,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x4.jpg (74,0 KB, 25 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 16:57   #24
bealola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
An - ja do twojej sukni postawiłabym na klasykę, ale to wcale nie oznacza, że będzie nudno. Jedynie co bym ci odradzała to białe tulipany, bo jednak może być różnica względem twojej sukni... tego normalnie nie widać, ale jak ja stanęłam przy dziewczynie w białym żakiecie to różnica jest duża. To samo dotyczy koszuli twojego tż-ta - każda pani w sklepie mówiła, że może być ciemniejsza ale absolutnie nie biała i nie jaśniejsza... strasznie trudno było nam znaleźć prawdziwy ivory (większość było dużo ciemniejsza)
ja postawiłabym na kolię, taką przy szyi, widziałam piękne w sklepie www.belleju.com, gdzie moja przyjaciółka kupiła na ślub, na żywo wyglądała cudnie, oto zdjęcia;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SOB1.jpg (125,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SKK1.jpg (70,5 KB, 8 załadowań)
bealola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:06   #25
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
An - zjechaliśmy pół Wrocławia, ale teściówka znalazła w końcu gdzieś w chyba od Hauptmanna (czy jakoś tak - bardzo fajna jakość koszuli), bo zależało nam na takiej delikatnie złamanej bieli (reszta była bardziej śmietankowa); poza tym dodatkowo mój tż ma bardzo mały kołnierzyk więc to też było powodem długich poszukiwań.

Może rzeczywiście załóż opaskę zamiast kwiatka. Mi to się strasznie podobało, ale jakoś do mnie nie pasowało - początkowo nie chciałam welonu, ale takie opaski są śliczne.
A miałam jeszcze napisać, że ten bukiet z bzu jest cudny. Uwielbiam zapach bzu - a moja babcia ma taki śliczny z wielkimi kwiatami... ach ja ja tęsknię za domkiem czasami

Malgos dzieki za namiary na koszule i info jaka powinna byc sama bym sie nie doszukiwala, a teraz jestem ciekawa czy Panie w sklepach beda nas informowac o takich szczegolach.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
An - to cos eleganckiego wybierz

masz pomysly na opaski

malamenda2009 dzieki za opaski fajny to pomysl, ale chyba nie bedzie pasowcac do mojej fryzury.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Tak w ogole kobiety drogie, przymierzalam dzis suknie bo musze ja troche skrocic, jak tak dzis na siebie popatrzylam to stwierdzam, ze dodatki musza byc delikatne i eleganckie jak wiele z Was pisze fantazje na bok


Tylko teraz kolejny problem ( ja wiem, ze moze to nie jest wazne, a z biegiem lat w ogole nie bedzie wazne jak bede myslala o tym dniu, ale chce wygladac wyjatkowo w tym dniu, pewnie jak nie jedna kobieta ) co lepiej pasuje wedlug Was naszyjnik (wczoraj widzialam taki ładny złoty w ksztalcie litery Y bez zadnych kamykow, nie za gruby) i bransoletka do tego czy kolczyki i bransoletka???
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:09   #26
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

An - ze względu na ramiączka ja bym zrezygnowała z naszyjnika - takie jest moje zdanie tym bardziej, że one są takie marszczone.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:18   #27
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
An - ze względu na ramiączka ja bym zrezygnowała z naszyjnika - takie jest moje zdanie tym bardziej, że one są takie marszczone.
Ramiaczka w sukni sa dosc masywne i bylam za opcja kolczyki i bransoletka (ale mnie ten naszyjnik zauroczyl-ale az dziwne bo zoltego zlota w ogole nie nosze i nie przepadam).

Chcialam dluzsze kolczyki, ale chyba tez nie do konca beda pasowac ze wzgledu na te ramiaczka wlasnie...

jeszcze troche i w ogole bizuterii nie zaloze :P
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:25   #28
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Może nie jakieś super długaśne kolczyki, ale takie dłuższe mogą być - moje miały coś koło 7 cm ale tego tak nie widać...wydają się krótsze jak założysz...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:43   #29
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Własnie zerknęłam, że te które sobie zaznaczyłam na allegro maja 6,8 cm dzieki za radę!

O czym jeszcze pamietac?
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:18   #30
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Przede wszystkim, żeby nie przejmować się głupotami i być szczęśliwym tego dnia
a z rad takich innych - bardziej przyziemnych: to ja polecam przyszłym pannom młodym zamiast płaskich butów na przebranie, znaleźć jakieś wygodne na koturnie, noga w nich już się nie męczy, a i suknia się nie plącze po podłodze, więc swobodnie można tańczyć i nikt na sukni ci nie staje.
ja mi się coś jeszcze przypomni to dam znać
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.