Fizjoterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-01, 19:37   #1
TheAgata98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1

Fizjoterapia


Mam prośbę do osób które mają jakiekolwiek pojęcie o zawodzie fizjoterapeuty ( studiują, są nimi itp). Przyszedł taki czas w moim życiu że zaczynam zastanawiać się kim chce być w przyszłości. Do głowy przyszedł mi zawód fizjoterapeuty, ale nie wiem czy dam sobie radę
Bardzo lubię pomagać innym i chciałabym robić coś w życiu związanego z tym. Ale zastanawiam się czy osobą po studiach łatwo jest znaleźć pracę w tym zawodzie ? ( Kraków ) i jakie są zarobki ( nie ukrywam że małe wynagrodzenie mnie nie satysfakcjonuje, jak chyba każdego ). Gdzie trzeba iść po liceum żeby studiować ten zawód ( Kraków ) Najbardziej cieszyła by mnie praca z chorymi dziećmi ( gdzie szukać takiej pracy ).
Da się tego zawodu wyuczyć ? mam straszne lęki że komuś coś przez przypadek zrobię Ile lat trwają studia ?

I jeszcze jedno pytanie czy rehabilitant to, to samo co fizjoterapeuta ?
jeśli nie to czym się różni ?

Przepraszam że to wszystko jest takie chaotyczne ale pisałam to co mi przyszło na myśl z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź
TheAgata98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:11   #2
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Fizjoterapia

Cytat:
Napisane przez TheAgata98 Pokaż wiadomość
Mam prośbę do osób które mają jakiekolwiek pojęcie o zawodzie fizjoterapeuty ( studiują, są nimi itp). Przyszedł taki czas w moim życiu że zaczynam zastanawiać się kim chce być w przyszłości. Do głowy przyszedł mi zawód fizjoterapeuty, ale nie wiem czy dam sobie radę
Bardzo lubię pomagać innym i chciałabym robić coś w życiu związanego z tym. Ale zastanawiam się czy osobą po studiach łatwo jest znaleźć pracę w tym zawodzie ? ( Kraków ) i jakie są zarobki ( nie ukrywam że małe wynagrodzenie mnie nie satysfakcjonuje, jak chyba każdego ). Gdzie trzeba iść po liceum żeby studiować ten zawód ( Kraków ) Najbardziej cieszyła by mnie praca z chorymi dziećmi ( gdzie szukać takiej pracy ).
Da się tego zawodu wyuczyć ? mam straszne lęki że komuś coś przez przypadek zrobię Ile lat trwają studia ?

I jeszcze jedno pytanie czy rehabilitant to, to samo co fizjoterapeuta ?
jeśli nie to czym się różni ?

Przepraszam że to wszystko jest takie chaotyczne ale pisałam to co mi przyszło na myśl z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź
Nie jest łatwo znaleźć pracę.
Nie zarobisz dużo.
Trzeba studiować 3 lata żeby mieć dyplom.
Żeby pracować z dziećmi przydałoby się zrobić podyplomówkę. Płatną.
Pracy szuka się w ośrodkach gdzie prowadzona jest rehabilitacja.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.