Jaki krem? cera mieszana, zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 13:33   #1
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94

Jaki krem? cera mieszana, zmarszczki


Witam
Z góry przepraszam jeśli wątek się pojawił, w sumie nie znalazłam nic co jest podobne do mojego "problemu" więc zaryzykuję nowym
A więc mam 27 lat.. cholera:/ nigdy wcześniej nie przywiązywałam wagi do kremów, nadszedł czas.. Po umyciu twarzy cera jest napięta, ewidentnie potrzebuje kremu no i właśnie tu rodzi się pytanie JAKIEGO? jednego, czy dwóch (na noc i dzień)? Mam niestety już trzy zmarszczki na czole, wolałabym tego nie pogłębiac, cera chyba mieszana strefa T standardowo się przetłuszcza. Szukam czegoś co nawilży mi twarz jak i również powstrzyma pojawianie się zmarszczek. Jeżeli macie jakieś propozycje dobrych kremów (cena nie gra roli) to poproszę. Wiem, wiem jest KWC ale tam to jak szukanie igły w stogu siana a ja chce czegoś sprawdzonego.
Z góry dziękuję dziewczyny.
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 20:34   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jaki krem? cera mieszana, zmarszczki

Myślę, że powinnaś zrobić sobie kurację serum przeciwzmarszczkowym. Niektórzy chwalą Genifique Lancome. Powiem szczerze: na mnie to serum nie działało, ale jestem troszkę młodsza i praktycznie nie mam jeszcze zmarszczek, poza drobnymi, mimicznymi. Ale moje koleżanki (25-30plus) bardzo sobie to serum chwaliły. Do tego możesz dokupić krem z tej samej serii.

Natomiast ja bym Ci poleciła serum One Essential Diora. To kosmetyczny cud.

Tylko pamiętaj, żeby po każdej kuracji serum robić przerwy bo skora się przyzwyczai i już tak dobrze nie będzie przyjmować produktu.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:39   #3
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Jaki krem? cera mieszana, zmarszczki

coś z kwasem hialuronowych, on wypełnia zmarszczki, i coś z witaminą A
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.