Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 18:46   #181
ziarko3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 71
Dot.: srebrny/szary toner

Dzięki za odpowiedź! A czy farbę nałożyć na rozjasniona część czy na ciemne włosy przy głowie też mogę? Bo nie chciałabym żeby okazało się że farba ma rozjasniacz i rozjaśni dziwnie moje ciemne włosy (co mi się zdarzyło i miałam cętki na czubku głowy)
ziarko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 19:25   #182
SteffiBlick
Raczkowanie
 
Avatar SteffiBlick
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: srebrny/szary toner

Cytat:
Napisane przez ziarko3 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! A czy farbę nałożyć na rozjasniona część czy na ciemne włosy przy głowie też mogę? Bo nie chciałabym żeby okazało się że farba ma rozjasniacz i rozjaśni dziwnie moje ciemne włosy (co mi się zdarzyło i miałam cętki na czubku głowy)
Ja bym położyła tylko na te rozjaśnione, bo po co masz w sumie katować te ciemne. Farba ma wodę 9% więc nie wiadomo co może zrobić z naturalnym kolorem.
__________________
Bloguję - Steffi Blick
SteffiBlick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 22:16   #183
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: srebrny/szary toner

Wątek idealny dla mnie!
Zamarzył mi się szary kolorek na włosach. Jestem naturalną blondynką, ale ostatnio farbowałam włosy na odcień pomiędzy rudością a czerwienią (farby profesjonalne fryzjerskie, więc bez nazw, dlatego mi trudno określić kolor :P)
Powiem wam, że moja droga do szarości była dłuuuuga... Ale chyba skończyła się szczęśliwie
Próbowałam różnorakich sposobów, ale najlepiej sprawdziła się Joanna i Gołębi Popiel. Nawet żadna profesjonalna farba nie dała takiego dobrego odcienia jak ten! Aktualnie mam fajną szarość na włoskach Ponoć szybko się spłukuje, ale cóż... dla wymarzonego efektu warto się poświęcić

Szkoda, że tak trudno dopaść fajną szarą farbę, ale dla chcącego nic trudnego
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 22:24   #184
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: srebrny/szary toner

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Wątek idealny dla mnie!
Zamarzył mi się szary kolorek na włosach. Jestem naturalną blondynką, ale ostatnio farbowałam włosy na odcień pomiędzy rudością a czerwienią (farby profesjonalne fryzjerskie, więc bez nazw, dlatego mi trudno określić kolor :P)
Powiem wam, że moja droga do szarości była dłuuuuga... Ale chyba skończyła się szczęśliwie
Próbowałam różnorakich sposobów, ale najlepiej sprawdziła się Joanna i Gołębi Popiel. Nawet żadna profesjonalna farba nie dała takiego dobrego odcienia jak ten! Aktualnie mam fajną szarość na włoskach Ponoć szybko się spłukuje, ale cóż... dla wymarzonego efektu warto się poświęcić

Szkoda, że tak trudno dopaść fajną szarą farbę, ale dla chcącego nic trudnego
Zgadzam się, ten kolor jest fajny i ładnie wychodzi n włosach

pochwalisz się zdjęciami?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 20:39   #185
Ada12345
Przyczajenie
 
Avatar Ada12345
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

mnie też wzięło na ten cholerny popiel
Schodzę od czerni, więc nie jest to droga łatwa... długo było rudo, potem zółto rudo, na rozjaśnione włosy próbowałam płukanek, gencjany, gołębiego popielu z Joanny, a teraz na to wszystko Alfaparf 11.11 (woda 9%), i nadal tylko niektóre pasma mają upragniony popielato-srebrny odcień. Po Alfaparfie jest trochę lepiej, ale to ciągle nie to.

Czy któraś z was używała może pianki Venita Srebrny Pył? Czytałam, że pisałyście o czerni, kiedy się zmywa zostawia szary odcień? Ciekawa jestem jak jest z tym Srebrnym Pyłem, te pianki mają dość pozytywne recenzje i zadziwiająco dobrą trwałość jak na tego typu produkty.

W załączniku to co mam teraz na łbie, wybaczcie słabą jakość zdjęcia i sztuczne oświetlenie, jak w końcu dojdę do zamierzonego efektu, postaram się o lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 459544757407.jpg (108,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12834875_1312654588750339_897362187_n.jpg (23,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12834439_1312654608750337_1302080881_n.jpg (27,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12804126_1312654885416976_1186869828_n.jpg (30,7 KB, 73 załadowań)
Ada12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 20:58   #186
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość

Czy któraś z was używała może pianki Venita Srebrny Pył? Czytałam, że pisałyście o czerni, kiedy się zmywa zostawia szary odcień? Ciekawa jestem jak jest z tym Srebrnym Pyłem, te pianki mają dość pozytywne recenzje i zadziwiająco dobrą trwałość jak na tego typu produkty.

W załączniku to co mam teraz na łbie, wybaczcie słabą jakość zdjęcia i sztuczne oświetlenie, jak w końcu dojdę do zamierzonego efektu, postaram się o lepsze
Z tego co widzę, to jest nowość. Z Venitami niestety jest takie coś, że pianki mają nierówną pigmentacje. Niektóre to "siekiery", inne strasznie słabe. Jestem ciekawa jakie barwniki ma ten Srebrny Pył.

Wydaje mi się, że włosy musisz jeszcze trochę podjaśnić, żeby złapały prawdziwy srebrny kolor.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-04 o 20:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 21:15   #187
Ada12345
Przyczajenie
 
Avatar Ada12345
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, to jest nowość. Z Venitami niestety jest takie coś, że pianki mają nierówną pigmentacje. Niektóre to "siekiery", inne strasznie słabe. Jestem ciekawa jakie barwniki ma ten Srebrny Pył.

Wydaje mi się, że włosy musisz jeszcze trochę podjaśnić, żeby złapały prawdziwy srebrny kolor.
Mnie by całkowicie zadowoliła szarość, czy tam popiel.
Rozjaśniałam tyle razy, że zaczęły się po prostu sypać, dlatego spróbowałam z alfapartem (może za słaba woda, może mogłam zamiast 9% użyć 12%?) Teraz przynajmniej są dość neutralne, wcześniej był istny kurczak, wymieszany z białymi pasmami.
W sklepie fryzjerskim kobitka mi poradziła Welle - color touch rich naturals 7/89, ale to toner, zastanawiam się czy w ogóle by mi to chwyciło, a jeśli tak to na jak długo?
Z Venitą zabawa jest tańsza, i jednak mniej ryzykowna... Jak dorwę ten kolor w Naturze, na pewno wypróbuje, wydaje mi się że ten srebrny odcień wyszedł niedawno, nie znalazłam o nim żadnych informacji w internecie.
Ada12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 22:02   #188
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Mnie by całkowicie zadowoliła szarość, czy tam popiel.
Rozjaśniałam tyle razy, że zaczęły się po prostu sypać, dlatego spróbowałam z alfapartem (może za słaba woda, może mogłam zamiast 9% użyć 12%?) Teraz przynajmniej są dość neutralne, wcześniej był istny kurczak, wymieszany z białymi pasmami.
W sklepie fryzjerskim kobitka mi poradziła Welle - color touch rich naturals 7/89, ale to toner, zastanawiam się czy w ogóle by mi to chwyciło, a jeśli tak to na jak długo?
Z Venitą zabawa jest tańsza, i jednak mniej ryzykowna... Jak dorwę ten kolor w Naturze, na pewno wypróbuje, wydaje mi się że ten srebrny odcień wyszedł niedawno, nie znalazłam o nim żadnych informacji w internecie.
Jak dorwiesz ten Srebny pył to pochwal się, jestem ciekawa tych barwników. Obawiam się jednak, że to jest typowa pianka dla żółtawych blondów, delikatna na fiolecie.

Wcześniej u Venity był odcień czarny, który naprawdę był grafitem. Myślę, że mógłby się u Ciebie sprawdzić. Przyszarza włosy bez fioletu czy niebieskiego. Na moim blondzie dawał szary kolor (jak u kota brytyjskiego). Tego odcienia niestety dawno nie widziałam w sklepach.

Z Welli możesz zwrócić też uwagę na korektor Koleston Special Mix 0/81. Najlepiej zmieszać go z jakimś zwykłym Kolestonem. Niektórzy nakładają go samodzielnie z utleniaczem, ale to może to dać bardzo szary i ciemny efekt.
Ta dziewczyna zmieszała 0/81 z 0/11 http://www.hairextensionsforum.com/v...?f=105&t=14489
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 22:59   #189
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Mnie by całkowicie zadowoliła szarość, czy tam popiel.
Rozjaśniałam tyle razy, że zaczęły się po prostu sypać, dlatego spróbowałam z alfapartem (może za słaba woda, może mogłam zamiast 9% użyć 12%?) Teraz przynajmniej są dość neutralne, wcześniej był istny kurczak, wymieszany z białymi pasmami.
W sklepie fryzjerskim kobitka mi poradziła Welle - color touch rich naturals 7/89, ale to toner, zastanawiam się czy w ogóle by mi to chwyciło, a jeśli tak to na jak długo?
Z Venitą zabawa jest tańsza, i jednak mniej ryzykowna... Jak dorwę ten kolor w Naturze, na pewno wypróbuje, wydaje mi się że ten srebrny odcień wyszedł niedawno, nie znalazłam o nim żadnych informacji w internecie.
Z tonerami jest taka sytuacja, że one nie farbują włosów, jedynie tonują na dany odcień. Osobiście próbowałam toneru Silver z firmy Be Color, miałam wtedy włosy koloru bardzo jasny popielaty blond. Różnicy większej nie zauważyłam.. Może miały minimalnie srebrny odcień, ale jak pytałam kogokolwiek, czy widzi różnicę to wszyscy odpowiadali, że nie...
Woda 12% jeszcze bardziej zniszczy ci włosy, więc ja bym się wstrzymała...
A na jaki kolor włosy ci się rozjaśniły? Miałaś jakieś plamy gdziekolwiek? Bo ja po rozjaśnianiu miałam trochę ciemniejsze końcówki włosów i niestety mocno się odznaczały co miało wpływ na farbowanie na szary... Fryzjerka poradziła mi rozjaśnić same końce raz jeszcze, ale nie chciałam niszczyć włosów. Więc stosuję obecnie fioletowe szampony, jest lepiej ale dalej trochę mnie denerwuje, że odcień na końcach jest inny.

A tak wyglądają moje włoski obecnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bnnb.jpg (73,2 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bfxxfx.jpg (71,2 KB, 112 załadowań)
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 10:36   #190
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Śliczna jesteś i masz cudny kolor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:35   #191
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Śliczna jesteś i masz cudny kolor
Bardzo dziękuję Warto się było pomęczyć żeby uzyskać wymarzony kolor
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 10:42   #192
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

ten kolor jest rzeczywiście całkiem ładny, ale taki jasno szary nie bardzo mi się podoba. Niektórzy uzyskują taki efekt jak im się zmywa fiolet, no ale to już jest wersja naprawdę dla odważnych.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 12:02   #193
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Co w tym odważnego?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:18   #194
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
ten kolor jest rzeczywiście całkiem ładny, ale taki jasno szary nie bardzo mi się podoba. Niektórzy uzyskują taki efekt jak im się zmywa fiolet, no ale to już jest wersja naprawdę dla odważnych.
Co kto lubi Ja osobiście chciałam coś ciemniejszego ale ten efekt też mi się podoba I też nie wiem co w tym odważnego.
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 09:41   #195
Ada12345
Przyczajenie
 
Avatar Ada12345
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jak dorwiesz ten Srebny pył to pochwal się, jestem ciekawa tych barwników. Obawiam się jednak, że to jest typowa pianka dla żółtawych blondów, delikatna na fiolecie.

Wcześniej u Venity był odcień czarny, który naprawdę był grafitem. Myślę, że mógłby się u Ciebie sprawdzić. Przyszarza włosy bez fioletu czy niebieskiego. Na moim blondzie dawał szary kolor (jak u kota brytyjskiego). Tego odcienia niestety dawno nie widziałam w sklepach.

Z Welli możesz zwrócić też uwagę na korektor Koleston Special Mix 0/81. Najlepiej zmieszać go z jakimś zwykłym Kolestonem. Niektórzy nakładają go samodzielnie z utleniaczem, ale to może to dać bardzo szary i ciemny efekt.
Ta dziewczyna zmieszała 0/81 z 0/11 http://www.hairextensionsforum.com/v...?f=105&t=14489
Wracam po przejściach... Srebrny pył faktycznie nie chwycił nawet na bardzo rozjaśnionych włosach. Za to dorwałam w końcu czarną piankę z venity (było ciężko bo ten kolor jest już wyfocany, trzeba szukać w "osiedlowych" sklepikach... Po nałożeniu czarny jak smoła, po wielu myciach wypłukał się w końcu do niebieskiego grafitu, a teraz schodzi właśnie do takiej szarości (dzięki bogu ten błękit powoli się wypłukuje )
Mam bardzo zniszczone włosy, dlatego pianka się w nie dosłownie wgryzła...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12900060_1334509813231483_486078332_n.jpg (83,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12910231_1334509979898133_191990295_n.jpg (70,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12919095_1334509999898131_276955057_n.jpg (62,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12919269_1334509943231470_902302943_n.jpg (84,1 KB, 124 załadowań)
Ada12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 11:42   #196
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Wracam po przejściach... Srebrny pył faktycznie nie chwycił nawet na bardzo rozjaśnionych włosach. Za to dorwałam w końcu czarną piankę z venity (było ciężko bo ten kolor jest już wyfocany, trzeba szukać w "osiedlowych" sklepikach... Po nałożeniu czarny jak smoła, po wielu myciach wypłukał się w końcu do niebieskiego grafitu, a teraz schodzi właśnie do takiej szarości (dzięki bogu ten błękit powoli się wypłukuje )
Mam bardzo zniszczone włosy, dlatego pianka się w nie dosłownie wgryzła...
Ciekawie u Ciebie wygląda U mnie nie wybija niebieskiego, testowałam na pasemku niedawno. Od razu jest grafitem, potem schodzi do szarości.
Z tym, że ja mam bardzo, bardzo jasny blond. Raczej zdrowy.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:22   #197
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Wracam po przejściach... Srebrny pył faktycznie nie chwycił nawet na bardzo rozjaśnionych włosach. Za to dorwałam w końcu czarną piankę z venity (było ciężko bo ten kolor jest już wyfocany, trzeba szukać w "osiedlowych" sklepikach... Po nałożeniu czarny jak smoła, po wielu myciach wypłukał się w końcu do niebieskiego grafitu, a teraz schodzi właśnie do takiej szarości (dzięki bogu ten błękit powoli się wypłukuje )
Mam bardzo zniszczone włosy, dlatego pianka się w nie dosłownie wgryzła...
Szczerze mówiąc mi się chyba bardziej podobał nawet ten wcześniejszy kolor, taki platynowy blond który miałaś, z delikatnym srebrnym połyskiem. Ale ten też jest fajny

Ja z takim małym updatem wracam.
Aktualnie znów jestem blondynką, baaardzo ubolewam że Gołębi Popiel jest tak mało trwały bo kolor jest naprawdę ładny i fajnie wychodzi... Muszę farbować włosy co tydzień, niestety. Ale lepsze to niż nic
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 08:35   #198
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Wracam po przejściach... Srebrny pył faktycznie nie chwycił nawet na bardzo rozjaśnionych włosach. Za to dorwałam w końcu czarną piankę z venity (było ciężko bo ten kolor jest już wyfocany, trzeba szukać w "osiedlowych" sklepikach... Po nałożeniu czarny jak smoła, po wielu myciach wypłukał się w końcu do niebieskiego grafitu, a teraz schodzi właśnie do takiej szarości (dzięki bogu ten błękit powoli się wypłukuje )
Mam bardzo zniszczone włosy, dlatego pianka się w nie dosłownie wgryzła...
Wygląda świetnie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:41   #199
SteffiBlick
Raczkowanie
 
Avatar SteffiBlick
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Wracam po przejściach... Srebrny pył faktycznie nie chwycił nawet na bardzo rozjaśnionych włosach. Za to dorwałam w końcu czarną piankę z venity (było ciężko bo ten kolor jest już wyfocany, trzeba szukać w "osiedlowych" sklepikach... Po nałożeniu czarny jak smoła, po wielu myciach wypłukał się w końcu do niebieskiego grafitu, a teraz schodzi właśnie do takiej szarości (dzięki bogu ten błękit powoli się wypłukuje )
Mam bardzo zniszczone włosy, dlatego pianka się w nie dosłownie wgryzła...
Tam z włosami, ale jakie ty masz piękne oczyska , zazdroszczę.
__________________
Bloguję - Steffi Blick
SteffiBlick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 21:36   #200
jarzabekurczaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Przeczytałam chyba cały wątek ale nie jestem pewna czy przez ten natłok informacji wszystko dobrze zrozumiałam, więc proszę o pomoc
Rozjaśniałam włosy na olaplexie, miał być ciemny, chłodny blond, wyszło coś rudawego, co przetrwało tonowanie u fryzjera, a ja chcę mieć włosy w chłodnym odcieniu. Nakładałam Joannę szlachetną perłę, różnica jeżeli jest to minimalna, zastanawiam się czy dobrą opcją będzie nałożenie gołębiego popielu? Wyjdzie mi z niego coś ciemnoszarego co będzie się wypłukiwać w chłodne brązy/blondy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojewlosy.jpg (127,7 KB, 39 załadowań)
jarzabekurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 23:31   #201
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Ja uzyskiwałam siwawe włosy, farbując je na bardzo jasny blond, a nastepnie regularnie myjąc je tym fioletowym szamponem loreal professional, ale trzymałam go znacznie dłużej niż przepisowe 5 min. Efekt był naprawdę fajny
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 09:50   #202
jarzabekurczaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez Lizkaziska Pokaż wiadomość
Ja uzyskiwałam siwawe włosy, farbując je na bardzo jasny blond, a nastepnie regularnie myjąc je tym fioletowym szamponem loreal professional, ale trzymałam go znacznie dłużej niż przepisowe 5 min. Efekt był naprawdę fajny
Tylko ja nie chcę już bardziej rozjaśniać włosów, a jedynie schłodzić ten kolor który mam teraz.
jarzabekurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:27   #203
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez jarzabekurczaczek Pokaż wiadomość
Przeczytałam chyba cały wątek ale nie jestem pewna czy przez ten natłok informacji wszystko dobrze zrozumiałam, więc proszę o pomoc
Rozjaśniałam włosy na olaplexie, miał być ciemny, chłodny blond, wyszło coś rudawego, co przetrwało tonowanie u fryzjera, a ja chcę mieć włosy w chłodnym odcieniu. Nakładałam Joannę szlachetną perłę, różnica jeżeli jest to minimalna, zastanawiam się czy dobrą opcją będzie nałożenie gołębiego popielu? Wyjdzie mi z niego coś ciemnoszarego co będzie się wypłukiwać w chłodne brązy/blondy?
naczytałam się to się wypowiem, chociaż nie jestem profesjonalistką :P
ja bym zaczęła od delikatniejszych kąpieli rozjaśniających. a z chłodnymi odcieniami jest taki problem, że trzeba je tonować, chociażby w czasie farbowania. ja bym zrobiła kąpiel rozjaśniającą, a później farbowałabym włosy farbą profesjonalną z mixtonem.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 07:47   #204
Justynama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: srebrny/szary toner

Hej dziewczyny,

A co myślicie o zmieszaniu rozjasniajacej i szarej farby? Mam naturalnie b. ciemne włosy, ale już testowałam rozjasniacze dzieki którym udało mi się za jednym użyciem uzyskać chłodny, jasny blond. Tym razem spróbowałam rozjaśniacza w proszku z Joanna professional no i niestety kurczak jak siemasz haha. Finalnie chciałam zrobić to dwuetapowo i mieć włosy lekko siwe. I teraz sie zastanawiam czy zmieszanie farby Joanny gołębi popiel i jakiejkolwiek rozjasniajacej jest dobrym pomysłem ? Co sądzicie ? Chodzi mi o efekt nie popielatego blondu, ale właśnie taki siwy/szary jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (71,2 KB, 0 załadowań)
Justynama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 08:57   #205
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez jarzabekurczaczek Pokaż wiadomość
Tylko ja nie chcę już bardziej rozjaśniać włosów, a jedynie schłodzić ten kolor który mam teraz.
Czerwony niwelujemy zielonym, pomarańczowy niebieskim, żółty fioletem. Postaraj się określić co masz na głowie, czy to bardziej czerwone tony, czy czerwono-pomarańczowe i możesz pojechać jakimś mixtonem ze słabym utleniaczem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 13:34   #206
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Ja dzisiaj ide wreszcie do fryzjera, po ponad 3,5 miesiaca. mam odrost na pol glowy i w niektorych miejscach mega zzolkniete wlosy.
Chyba powiem mu dzisiaj zeby mi zrobil bardziej siwy niz ostatnim razem
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 13:50   #207
vabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?

Czy na ciemno-wiśniowych włosach da się zrobić ciemno-szare ?
vabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:28   #208
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: srebrny/szary toner

Cytat:
Napisane przez Justynama Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

A co myślicie o zmieszaniu rozjasniajacej i szarej farby? Mam naturalnie b. ciemne włosy, ale już testowałam rozjasniacze dzieki którym udało mi się za jednym użyciem uzyskać chłodny, jasny blond. Tym razem spróbowałam rozjaśniacza w proszku z Joanna professional no i niestety kurczak jak siemasz haha. Finalnie chciałam zrobić to dwuetapowo i mieć włosy lekko siwe. I teraz sie zastanawiam czy zmieszanie farby Joanny gołębi popiel i jakiejkolwiek rozjasniajacej jest dobrym pomysłem ? Co sądzicie ? Chodzi mi o efekt nie popielatego blondu, ale właśnie taki siwy/szary jak na zdjęciu.
Nie jest to dobry pomysł. Popiel na żółty równa się zielony. Plus, mieszanie farby rozjaśniajacej ze zwykłą nie ma sensu. Rozjaśniajaca wybije złote tony a szary tu tylko namiesza. Nabawisz się glona.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez vabi Pokaż wiadomość
Czy na ciemno-wiśniowych włosach da się zrobić ciemno-szare ?
Nie ma takiej opcji.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:38   #209
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: srebrny/szary toner

Moj fryzjer dzisiaj zaszalal i mam siwe wlosy xD
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 21:12   #210
jarzabekurczaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: srebrny/szary toner

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
A czy po dwóch, trzech kąpielach rozjaśniających miałabym szanse na uzyskanie szarego odcienia przy pomocy niebieskiego mixtona oraz farby gołębi popiel?
+ Czy możliwe jest posiadanie długich włosów (nie siana) w szarych odcieniach przy odpowiedniej pielęgnacji, czy jest to raczej nierealne?
Póki co jestem po jednej kąpieli rozjaśniającej i kilku płukankach z gencjaną i teraz jest to rudawy brąz i nie wygląda już tak strasznie
jarzabekurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 08:51:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.