co o tym sądzicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 11:30   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co o tym sadzicie?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie. Co do Twojego poziomu znajomości języka, to miałabym jednak, jako klientka, obawę, że możesz nie zrozumieć, czego oczekuję.
I myślę, że bardziej o to może chodzić, niż o prowadzenie rozmów o d... Maryni.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 14:53   #32
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: co o tym sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I myślę, że bardziej o to może chodzić, niż o prowadzenie rozmów o d... Maryni.
Ale wlasnie, gdy wykonalam jedno cale strzyzenie od podstaw, najpierw dla pewnosci poprzez rozmowe z klientka utwierdzilam sie sama i za razem tez ja, co do oczekiwan jej zyczenia i ona dobrze wiedziala, ze ja ja rozumiem.
Poniewaz ona z poczatku nie widziala co robie, bo zaczelam strzyzenie od tylu glowy, czyli dalej nie ufala mi ( co jest domena starszych ludzi) podczas mojej pracy powtarzala prosbe o zostawieniu dluzszej gory. Co moglam wiecej niz, powiedziec,ze zrozumialam i dalej pracowac?Uspokoila sie dopiero, gdy zobaczyla w lustrze odpowiadajaca jej dlugosc wlosow.
Ale to jest calkiem normalne zachowanie i znane mi tez u rodzimych klientek, ktore nie sa przekonane o wspolnym wyobrazeniu dlugosci tych wlosow na gorze, jaka ma na mysli klientka i druga strona, czyli fryzjerka.

Wyznacznikiem dla mnie i mysle dla szefa powinno byc przede wszystkim zadowolenie tej pani z uslugi a byla zadowolona na pewno, bo powtarzala to pozniej kilka razy, czesciej niz to, zebym zostawila gore dluzsza.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2017-05-17 o 14:56
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 15:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.