Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 15:23   #1891
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W tygodniu dotarła do mnie przesyłka z AM
Do sześciu zamówionych próbek dorzucili jedną z podkładem rozświetlającym Natural Fair
Wypróbowałam na początek matujący Beige Light i u mnie również powstał efekt świnki poza tym jest dla mnie za ciemny. Następnie kryjący Golden Light, który ładnie wpasował się w moją cerę Niestety oba podkłady weszły mi w pory na nosie, co zdarzyło mi się po raz pierwszy Dziś nałożyłam rozświetlający NF, na policzkach i nosie lekko "pacnęłam" goldenem i efekt był bardzo zadowalający. Niestety w chwili obecnej musiałabym robić poprawki, ponieważ zaczęły prześwitywać moje czerwone policzki (a nie poprawiam, bo siedzimy w domu z grypą żołądkową )
Pozostały mi do sprawdzenia kryjący Golden Light, ale ten raczej jest dla mnie za ciemny oraz kryjący Beige Fair i ten może być za jasny
Teraz czekam na Dzień Darmowej Dostawy, aby zamówić nowe pędzle i chyba postawię na Hakuro 50s, bo mój aktualny flat top z Ecotools jest już dość wysłużonym pędzlem i może nowym osiągnę lepsze rezultaty
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:49   #1892
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
W tygodniu dotarła do mnie przesyłka z AM
Do sześciu zamówionych próbek dorzucili jedną z podkładem rozświetlającym Natural Fair
Wypróbowałam na początek matujący Beige Light i u mnie również powstał efekt świnki poza tym jest dla mnie za ciemny. Następnie kryjący Golden Light, który ładnie wpasował się w moją cerę Niestety oba podkłady weszły mi w pory na nosie, co zdarzyło mi się po raz pierwszy Dziś nałożyłam rozświetlający NF, na policzkach i nosie lekko "pacnęłam" goldenem i efekt był bardzo zadowalający. Niestety w chwili obecnej musiałabym robić poprawki, ponieważ zaczęły prześwitywać moje czerwone policzki (a nie poprawiam, bo siedzimy w domu z grypą żołądkową )
Pozostały mi do sprawdzenia kryjący Golden Light, ale ten raczej jest dla mnie za ciemny oraz kryjący Beige Fair i ten może być za jasny
Teraz czekam na Dzień Darmowej Dostawy, aby zamówić nowe pędzle i chyba postawię na Hakuro 50s, bo mój aktualny flat top z Ecotools jest już dość wysłużonym pędzlem i może nowym osiągnę lepsze rezultaty
Kiedy jest dzien darmowej dostawy?
tez chce pedzel od nich ale ostatnio ich ciagle nie ma
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:53   #1893
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Kiedy jest dzien darmowej dostawy?
tez chce pedzel od nich ale ostatnio ich ciagle nie ma
02 grudnia ale Annabelle nie uczestniczy w nim
Ja będę kupować pędzle na Ladymakeup
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:09   #1894
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
02 grudnia ale Annabelle nie uczestniczy w nim
Ja będę kupować pędzle na Ladymakeup
dziekuje tez popatrze tam bo musze jakis kupic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:45   #1895
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

am nie bierze udziału?? (

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2013-11-23 o 16:47
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:55   #1896
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
am nie bierze udziału?? (
niestety...
wydaje mi się, że bierze udział tylko jeden sklep sprzedający minerały, ale dwóch innych marek

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Pewnie zadam głupie pytanie, ale nigdy nie potrafiłam określić mojej cery. Jeśli pasują mi odcienie golden, to znaczy że mam ciepłą tonację skóry?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 23:38   #1897
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A kto bierze udział?

Doszły może do Was ploteczki, kiedy zostaną wprowadzone nowe odcienie AM? Zajmie to miesiąc, czy pół roku? Nie wiem, czy warto się wstrzymywać z zamówieniem
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 08:43   #1898
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a mozna gdzies sprawdzic ktore sklepy biora udzial w akcji dzien darmowej dostawy?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 08:46   #1899
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
A kto bierze udział?

Doszły może do Was ploteczki, kiedy zostaną wprowadzone nowe odcienie AM? Zajmie to miesiąc, czy pół roku? Nie wiem, czy warto się wstrzymywać z zamówieniem

u mie to samo. wzielabym probki nowej formuly i rozswietlajaceg do zestawu matujacego
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 09:24   #1900
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
A kto bierze udział?

Doszły może do Was ploteczki, kiedy zostaną wprowadzone nowe odcienie AM? Zajmie to miesiąc, czy pół roku? Nie wiem, czy warto się wstrzymywać z zamówieniem
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a mozna gdzies sprawdzic ktore sklepy biora udzial w akcji dzien darmowej dostawy?
Nie wiem czy mogę podać linka na tym wątku, w razie czego edytuję post...
http://www.dziendarmowejdostawy.pl/


Ze sklepów z minerałami z pewnością zamówię próbki z Mineralnie.pl: maja BareFacedBeauty oraz Everyday Minerals. Znalazłam też sklep z mineralnymi kosmetykami Rhea oraz Jane Iredale, ale tych to akurat nie znam
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:46   #1901
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
wzielabym probki nowej formuly
To formuła też będzie nowa?
Napisałabym do nich z zapytaniem, ale ostatnio tak wolno odpisują, że na wstępie się zniechęcam :P
Szkoda, że Czarszka się nie udziela na forum, może jest lepiej poinformowana.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 13:40   #1902
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nałożyłam dziś podkład kryjący Beige Fair i efekt bardzo mi się podoba. Myślałam, że będzie za jasny a świetnie się dopasował, nawet nie jest u mnie tak różowy jak matujący Beige Light. Na twarzy wygląda naturalnie i wszystko byłoby super, gdyby nie to, że moja szyja wygląda przy nim na bardzo żółtą
Spróbuję jeszcze zamówić próbkę kryjącego i matującego Golden Fairest, może w tych bardziej się odnajdę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:37   #1903
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakie róże polecacie do Golden Fair? Dostałam próbkę Honey i pasuje mi, ale jako bronzer. Patrząc na swatche na stronie to Sunrise i Rose wydają się ciepłe, no i jeszcze Coral, ale on jest zdecydowanie za ciemny Dobrze myślę?
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 23:49   #1904
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
To formuła też będzie nowa?
Napisałabym do nich z zapytaniem, ale ostatnio tak wolno odpisują, że na wstępie się zniechęcam :P
Szkoda, że Czarszka się nie udziela na forum, może jest lepiej poinformowana.
może i nie formuła. czytałam że ma wyjść seria dla suchelców, ale nie mam pojęcia gdzie. u czarszki za to czytałam o nowych odcieniach.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Jakie róże polecacie do Golden Fair? Dostałam próbkę Honey i pasuje mi, ale jako bronzer. Patrząc na swatche na stronie to Sunrise i Rose wydają się ciepłe, no i jeszcze Coral, ale on jest zdecydowanie za ciemny Dobrze myślę?
dla mnie sunrise przy kryjącym golden fair cudnie wygląda, rose lepiej współpracuje z golden fairest. odnoszę wrażenie, że rose i fairest są bardziej chłodne, ze względu na biel w żółci. sunrise i fair są cieplejsze, fair wpada mi w złoto.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 00:30   #1905
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
może i nie formuła. czytałam że ma wyjść seria dla suchelców
To niech wyjdzie natychmiastowo .
Mi się niestety nie podoba rose z natural (fair), taka bura/różowa/szara jakaś jestem.. może jednak jestem bardziej żółta niż mi się zdawało, ale jasna na pewno.. - niestety natural fair na mojej skórze ma taki sam odcień (tonalny) co rose, na jaśniejszej skórze o wiele ładniejszy byłby, a nie wiem o ile jaśniejszy jest fairest - i czy też by nie ściemniał jak to fair robi..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:55   #1906
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Jakie róże polecacie do Golden Fair? Dostałam próbkę Honey i pasuje mi, ale jako bronzer. Patrząc na swatche na stronie to Sunrise i Rose wydają się ciepłe, no i jeszcze Coral, ale on jest zdecydowanie za ciemny Dobrze myślę?
Rose nie jest ciepły - jakby był, to bym go nie używała Dla mnie to taka trochę intensywniejsza wersja Romantic.
Niedawno zresztą była chyba na tym wątku dyskusja o tym, jaki komu pasuje odcień różu i dziewczyny pisały, że niekoniecznie do ciepłego podkładu pasują ciepłe róże. To kwestia indywidualna, wchodzi tu jeszcze w grę kolorystyka nie tylko skóry, ale np oczu, włosów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 13:34   #1907
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

chciałam zrobić zamówienie i kupić wreszcie pędzel flat top, jednak nie ma obecnie dostępnego w sprzedaży i tak pozostanie do Nowego Roku, bo pytałam się.. Zastanawiam się więc nad kupnem pędzla Kabuki? Który z nich jest leszy? Lepiej poczekać i kupić flat topa czy brać teraz tego kabuki?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 15:12   #1908
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
chciałam zrobić zamówienie i kupić wreszcie pędzel flat top, jednak nie ma obecnie dostępnego w sprzedaży i tak pozostanie do Nowego Roku, bo pytałam się.. Zastanawiam się więc nad kupnem pędzla Kabuki? Który z nich jest leszy? Lepiej poczekać i kupić flat topa czy brać teraz tego kabuki?
Gdyby flat top i kabuki robiły to samo to by nie było ich 2 flat daje lepsze krycie, przy czym wg mnie kabuki daje lepsze zmatowienie cery dodatkowo, zamawiając na allegro z sunshade minerals masz identyczne pędzle po 20 zł + koszty przesyłki co daje cenę samego pędzla z AM
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 15:56   #1909
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
może i nie formuła. czytałam że ma wyjść seria dla suchelców, ale nie mam pojęcia gdzie. u czarszki za to czytałam o nowych odcieniach.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------


dla mnie sunrise przy kryjącym golden fair cudnie wygląda, rose lepiej współpracuje z golden fairest. odnoszę wrażenie, że rose i fairest są bardziej chłodne, ze względu na biel w żółci. sunrise i fair są cieplejsze, fair wpada mi w złoto.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Rose nie jest ciepły - jakby był, to bym go nie używała Dla mnie to taka trochę intensywniejsza wersja Romantic.
Niedawno zresztą była chyba na tym wątku dyskusja o tym, jaki komu pasuje odcień różu i dziewczyny pisały, że niekoniecznie do ciepłego podkładu pasują ciepłe róże. To kwestia indywidualna, wchodzi tu jeszcze w grę kolorystyka nie tylko skóry, ale np oczu, włosów.
Dzięki dziewczyny Właśnie coś kojarzyłam, że była mowa o różach, zaraz poszperam. Z tego co zauważyłam, to mi pasują typowo ciepłe odcienie, więc na pewno wezmę Sunrise, a Rose skreślam z listy

EDIT
Już znalazłam, byłam pewna, że to było taaaaaaaaaak dawno temu, a tu zaledwie parę stron wstecz. Hmm, jednak zaczyna mnie znowu kusić Rose i dodatkowo Romantic Bo a nuż się okaże, że pasują.

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2013-11-25 o 16:03
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 16:17   #1910
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Gdyby flat top i kabuki robiły to samo to by nie było ich 2 flat daje lepsze krycie, przy czym wg mnie kabuki daje lepsze zmatowienie cery dodatkowo, zamawiając na allegro z sunshade minerals masz identyczne pędzle po 20 zł + koszty przesyłki co daje cenę samego pędzla z AM
dziekuje za odpowiedz, z tego wszystkiego to zaszaleje i kupię cały zestaw 7 pędzli w śmiesznej cenie, z recenzji wynika, że są dobre
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 17:15   #1911
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, Czarszka zrobila swatche wszystkich rozy od AM, wejdzie na jej blog, albo kanal na YT i obejrzyjcie sobie. Zdecydowanie lepsze porownanie odcieni, latwiej sie zdecydowac.

Kochane ja do was z pytankiem i nie krzyczcie jesli juz ktos takie zadawal. Nie mam czasu przegladac calego watku, wybaczcie.

Kusi mnie zamowic sobie AM. Oczywiscie na poczatek kilka probek, juz dzis nawet bylam na ichniej stronce zmianilam walute na euro, powsadzalam to i owo do koszyka, do tego pedzelek i wyszlam na ponad 20€. Jak by mi podklad podpasowal i roz to chetnie bym zakupila caly zestaw razen z kabuki. bo cena w euro jest wiecej niz zachecajaca ;o)
Ale do rzeczy. tak sobie myslalam, ze z probkami zamowilabym pedzelek do oczu( kabuki jest dostepny w zestawie, wiec przy kolejnym bym go wziela, chodz poki co obywam sie bez niego). Pedzelki wygladaja jak kopia EDM, nawet bym sie nie zdziwila, jak by producent byl ten sam ;o) Ostatnio zamowilam sobie mini kabuki do oczu od EDM i jest taki jak oczekiwalam i wielkosc pedzla i wlosia ok i nadaje sie do tego co chcialam, ale moj eccotols troche sie nadwyrezyl i chcialabym go zastapic tym duzym kabuki do oczu od EDM. Jednak, ze korci mnie wyporbowac poslkie mineraly, to moglabym kupic tanszy od AM i jest problem. na stronce nie ma tego normanego kabuki do oczu, a dam sobie poucinac me czlonki, ze Czarszka kiedys w filminku opowiadala o ichnich pedzlech i byl tez ten wielki Eye Kabuki, a moze mnie sie jednak cos uwidzialo? Mieli ten zwykly eye kabuki czy tylko ten mini? Nie ma go akurat na stronce bo wykupiony, czy wogole nie ma go juz w sortymencie? jak wielki jest ten mini kabuki? Nie chodzi mi o dlugosc trzonka, bo zdaje sobie sprawe ze jest krotszy od pozostalych ocznych pedzeli, ale jak z dlugoscia i srednica wlosia? Moze ktos posiada mini wersje od EDM i umialby mi powiedziec, czy wielkosci mini kabuki od AM jest taki sam? Chcialabym wiekszy pedzel do nakladania bazowego cienia na cala powieke, dlatego drugi taki sam kabuki do slepiow mi nie potrzebny, ale jesli AM jest srednica wiekszy to moglabym go przy okazji zamowic.
Zna ktos z was odpowiedz na moje pytania?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 17:22   #1912
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja tylko dodam, ze rose rzeczywiscie nie jest cieply. Aczkolwiek nie zbyt mi to przeszkadza, mimo cieplej skory.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 21:03   #1913
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz, z tego wszystkiego to zaszaleje i kupię cały zestaw 7 pędzli w śmiesznej cenie, z recenzji wynika, że są dobre
Mam je i owszem są dobre, nakładam nimi AM. Ale przydałby się flat top bo ten wypukły (największy pędzel) małych ilości podkładu nie chce za 1 razem nakładać, tylko trochę większe okrężnymi ruchami, z czego dużo zostaje w pędzlu.. + jedynym mini mankamentem są włoski nie idealnie równe, ale mi to nie przeszkadza, że pare jest za długich i odstaje
ps. mam te drewniane, w jakby bambusowym/tkaninowym etui. prezent świąteczny bardzo cieszący. Małe pędzle są świetnej jakości
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-11-25 o 21:05
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 21:08   #1914
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam samego flat topa z SM i jestem mega zadowolona w sumie pędzle do pudru i różu mam z ecotools , ale niestety ich flat do mnie nie przemawiał

A co do różu to kupiłam dzisiaj nr 33 z Bourjois chodził za mną już od wakacji jutro teściki
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 08:41   #1915
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja mam samego flat topa z SM i jestem mega zadowolona w sumie pędzle do pudru i różu mam z ecotools , ale niestety ich flat do mnie nie przemawiał

A co do różu to kupiłam dzisiaj nr 33 z Bourjois chodził za mną już od wakacji jutro teściki
Kusze mnie roze od nich juz od dawna! Daj znac co i jak, moze tez sie skusze korzystajac z promocji w rossmanie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:12   #1916
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Kusze mnie roze od nich juz od dawna! Daj znac co i jak, moze tez sie skusze korzystajac z promocji w rossmanie
Kolor wg mnie świetny te drobinki nie błyszczą tak chamsko jak wydawały się w opakowaniu na razie od 7:30 trzyma bez zarzutu, ale to w sumie krótko jeszcze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 23:13   #1917
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja w zimie używam podkładu golden fairest i do niego najbardziej pasuje mi róż Romantic. W lecie jak mam golden fair to używam Sunrise.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:48   #1918
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja dalej nie mam zielonego pojęcia jaki powinnam mieć odcień.. i czy kryjąca jest aby na pewno dobrą formułą - włazi mi w pory przez co wygląda nieco sztucznie i do tego ciemnieje na twarzy. Gładkiej twarzy się nie doczekałam.. Co tam że kryje syfki skoro wyglądają jak przykryte tapetą, korektorem i innym pudrem może byłoby naturalniej. A przez kryjącą świeci mi się po dniu czoło, chociaż mam skórę suchą, bo nie matowieje w żadnym stopniu resztek kremu z nocy, nawet jak wycieram skórę to się świeci a jestem takim suchołaskiem że to w ogóle dziwne dla mnie.. Chociaż przyjemną odmianą jest taki puder (a nie fluid), co paroma pociągnięciami fajnie zakrywa wszystko - tylko chciałabym, by to wyglądało naturalniej
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:50
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:47   #1919
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, mam problem z dobraniem koloru golden fairest wydaje się dobry, ale po chwili jakby się utleniał (albo zauważam to dopiero jak nałożę na całą twarz i porównuję z szyją ) i w porównaniu z szyją twarz mam za ciemną i szyja też bardziej... oliwkowa jest. Przynajmniej twarz wydaje się przy niej super ciepła.
Myślę nad zakupem amilie, tylko golden fair, sesame, olive fair czy pine nut?.. używa ich może któraś z Was?
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:08   #1920
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy któraś używała Beige Light w Anabelek i Lily Lolo - chciałabym ich spróbować, ale nie mam pojęcia jaki wziąć kolor?
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.