Mam k³opot z w³osami. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-21, 21:36   #1
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomo¶ci: 639

Mam k³opot z w³osami.


Nie wiem czy to wina z³ej aplikacji albo czego....

Generalnie mam w³osy mega suche,zniszczone, cienkie z tendencj± do pl±tania siê, krêcenia (a chce mieæ proste) i wyginania na wszystkie kierunki ¶wiata.

Stosowa³am maskê Kerastese intensywnie nawil¿aj±c±, oleje z BIOVAX-u, szampon z Ziaji i zero efektów. Próbowa³am nie myæ w³osów przez tydzieñ i lekko siê nawil¿y³y,ale nici z tego. Odstawi³am suszarke, prostownice - no nic!

Niedawno siê przerazi³am....zaczê³y mi masowo wypadaæ w³osy i to czasem gar¶ciami....TSH,Prolakty na,¯elazo i androgeny w normie. Co zauwa¿y³am ? U¿y³am maseczki ratuj±cej w³osy z BIOVAX-u po której mocniej wypada³y mi w³osy....wkurzy³am siê i wyla³am ca³± butelkê szamponu z Ziaji na w³osy, mocno je wyszorowa³am (nigdy w ¿yciu tak nie szorowa³am skóry w³osów), mocno potraktowa³am je suszark± i od tamtej pory ani jeden w³osek mi nie wypada³ . Zauwa¿y³am,¿e wypada³y mi one gdy mia³am na w³osach maskê z Kerastese oraz t± z Biovax - ogólnie jak je my³am to wypada³y - teraz ju¿ nie.

Co robiæ ? Na szczê¶cie w³osów nie potraci³am, mam gêste ale wysuszone,zniszczone - szopa jednym s³owem. Na dodatek siê pl±cz± jak nie wiem co (i przez to czêsto je nie¶wiadomie wyrywa³am). By³am u fryzjerki, wycieniowa³a te w³osy i nic...zero poprawy.

Mo¿e jakie¶ rady ? Pomoc ?
Yin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-21, 23:32   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 705
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Mnie Kerastase tez wysuszyla, a raczej nie mnie tylko moje wlosy.
Napisze jak ja wyszlam z problemu suchych a raczej sianowatych wlosow.
Moze to jakos Ci pomoze, uzywam wcierki do wlosow http://www.nealsyardremedies.com/Ros...Hair-Treatment trzymam ja godzine a nie pol godziny, po jakims czasie juz wtedy wlosy zaczynaly odzywac, stosuje ja na cale wlosy nie tylko na skore glowy, uzywam tez szamponu loreal ever strong ( z olejkiem z rosmarynu), nie posiada sls, wiec nie przesusza wlosow i tak juz suchych.
Na koniec odzywka z joico ( jest to fryzjerska odzywka). No i tak jak Ty nie uzywam prostownicy i suszarki.
Syl993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 09:27   #3
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Cytat:
Napisane przez Syl993 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie Kerastase tez wysuszyla, a raczej nie mnie tylko moje wlosy.
Napisze jak ja wyszlam z problemu suchych a raczej sianowatych wlosow.
Moze to jakos Ci pomoze, uzywam wcierki do wlosow http://www.nealsyardremedies.com/Ros...Hair-Treatment trzymam ja godzine a nie pol godziny, po jakims czasie juz wtedy wlosy zaczynaly odzywac, stosuje ja na cale wlosy nie tylko na skore glowy, uzywam tez szamponu loreal ever strong ( z olejkiem z rosmarynu), nie posiada sls, wiec nie przesusza wlosow i tak juz suchych.
Na koniec odzywka z joico ( jest to fryzjerska odzywka). No i tak jak Ty nie uzywam prostownicy i suszarki.
Ta wcierka do w³osów jest dostêpna tylko przez internet ?
Yin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 15:41   #4
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Jezeli cos powoduje u Ciebie wypadanie to odstawiaj natychmiast-ja mialam tak tylko raz, z olejem lopianowym gp ale czasem tak jest ,ze jest w skladzie cos co powodue wypadnie;/

a co do wlosow to musisz zaczac je nawilzac - sprobuj kupic odzywke garnier awokardo i maslo karite albow rosmanie maske alterry z aloesem i owocem granatu-bardzo silnie nawilzaja , beda dobre na poczatek-maja duzo emolientow w skaldzie

radzilabym sie tez zainteresowac olejowaniem - u mnie kokos dziala cuda,choc to dosc specyficzny olej i nie kazdemu pasuje (ale warto, naparwde warto sprobowac) - inne oleje tez sa ok tylko,ze sie nie wchlaniaja wiec trzeba uwazac jak sie ''dawkuje'' zeby nie obciazyc wlosow

a tak poza tym to skad ten susz ? farbowalas/prostowalas dlugo? moze masz jakies mocnoproteinowe kosmetyki ? nie wiem jaki sklad ma ten kerastase ale ogolnie ich firme kojarze raczej jako nadmiar silikonow...
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-24, 16:18   #5
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

PILNE!!!

Zauwa¿y³am, ¿e po 2-3 dniach po niemyciu w³osów zaczynaj± mi one znów wypadaæ. Dodatkowo zauwa¿y³am, ¿e na jednym z koñców w³osa jest co¶ bia³ego - mikrokuleczka lub bia³e zakoñczenie w³osa. Na dodatek gdy na umyte szamponem w³osy na³o¿ê maseczkê z Biovaxu lub jak±kolwiek to po 2-3 machnieciach dlonia mam ogromna ilosc wlosow na dloniach O.O. Sytuacje ratuje mocne wyszorowanie skóry g³owy szamponem i mocne wysuszenie suszark±. Przez 2-3 dni spokój, potem znów w³osy wypadaj±...a w³osy wydaj± siê jakby oklapniête..

Co jest dziwne bo zawsze mia³am suche i zniszczone w³osy.
Yin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-25, 11:02   #6
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 705
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Nie wolno szorowac skory glowy, bo naruszasz wlos. Mozesz masowac opuszkami. Moze temu Ci wypadaja, ze je tak mocno trzesz ?
Syl993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-25, 18:55   #7
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Cytat:
Napisane przez Yin Poka¿ wiadomo¶æ
PILNE!!!

Zauwa¿y³am, ¿e po 2-3 dniach po niemyciu w³osów zaczynaj± mi one znów wypadaæ. Dodatkowo zauwa¿y³am, ¿e na jednym z koñców w³osa jest co¶ bia³ego - mikrokuleczka lub bia³e zakoñczenie w³osa. Na dodatek gdy na umyte szamponem w³osy na³o¿ê maseczkê z Biovaxu lub jak±kolwiek to po 2-3 machnieciach dlonia mam ogromna ilosc wlosow na dloniach O.O. Sytuacje ratuje mocne wyszorowanie skóry g³owy szamponem i mocne wysuszenie suszark±. Przez 2-3 dni spokój, potem znów w³osy wypadaj±...a w³osy wydaj± siê jakby oklapniête..

Co jest dziwne bo zawsze mia³am suche i zniszczone w³osy.
Bia³a kuleczka to nie oznaka ¿adnej choroby, tylko w³osy wypadaj± ci z cebulkami, to tez nie do koñca dobrze. Na wypadaj±ce w³osy polecam szampon, maskê i od¿ywkê Seboradin.
xxxCoCoxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 22:21   #8
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Mam k³opot z w³osami.

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Poka¿ wiadomo¶æ
Bia³a kuleczka to nie oznaka ¿adnej choroby, tylko w³osy wypadaj± ci z cebulkami, to tez nie do koñca dobrze. Na wypadaj±ce w³osy polecam szampon, maskê i od¿ywkê Seboradin.
Przegl±da³am te wszystkie kosmetyki od wypadania w³osów i jest 50/50 do do efektu zatrzymania wypadania w³osów.

Nic - na chwilê obecn± stosuje szare myd³o i biorê tabletki Revalid 3x na dzieñ.
Yin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.