MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-14, 11:00   #841
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Plaszcz Paryz wielka porazka! Za 800zl nie jest wart... przede wszystkim jest za krotki... naprawde az szokuje to bo na zdj tej modelki na stronie ma rzekomo 170cm tak jak ja. Pozatym te klapy z przodu przytlaczaja caly plaszcz. Jest waski w talii a w ramionach odstaje. Na 90% odsylam! Niestety nie na moj wzrost

PS. Na zdjęciach dodanych przez mnie, ten płaszcz wygląda naprawdę nieźle!
Szok, też bym na Twoim miejscu zwróciła. Wygląda jak zwykły płaszcz z sieciówki

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o płaszcze to za mną strasznie chodziły te z Pro be (http://pro-be.com/) albo Madelle (http://sklep-madelle.pl/kategoria/plaszcze).

A tak ogólnie to :
Elementary Wear http://transparentshopping.com/elementy/
Chylak (torebki) https://chylak.com/pl/
The other side http://theodderside.pl/
Sote (biżuteria) http://www.sotejewellery.com/
Lauke http://www.lauke.pl/
Roboty ręczne https://robotyreczne.com/
Dot http://dotofficial.pl/
HatHat (kapelusze) http://hathat.pl/
Lous http://lous.pl/sklep/
Hollie (torebki) http://www.hollie.pl/
Weńska (torebki) http://wenska.pl/
Cocho https://cocho.pl/
Preska https://preska24.pl/
Tova http://tova.pl/
Feema http://www.szewska24.pl/kategoria/sklep-online
Szyjemy sukienki https://szyjemysukienki.pl/
Marie Zelie http://mariezelie.com/

Do tego Taranko i Patrizia Aryton
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 11:26   #842
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzięki
Cytat:
Napisane przez WhiteMustang Pokaż wiadomość
Żaden problem, mam nadzieję, że się przyda
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 12:23   #843
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Plaszcz Paryz wielka porazka! Za 800zl nie jest wart... przede wszystkim jest za krotki... naprawde az szokuje to bo na zdj tej modelki na stronie ma rzekomo 170cm tak jak ja. Pozatym te klapy z przodu przytlaczaja caly plaszcz. Jest waski w talii a w ramionach odstaje. Na 90% odsylam! Niestety nie na moj wzrost

PS. Na zdjęciach dodanych przez mnie, ten płaszcz wygląda naprawdę nieźle!
No rzeczywiście jest za krótki. A już myslałam,że znalazłam płaszcz idealny
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 16:17   #844
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja polecam tyszert.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:58   #845
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

test
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"

Edytowane przez Olka_G
Czas edycji: 2017-10-15 o 13:59
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 13:48   #846
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
No rzeczywiście jest za krótki. A już myslałam,że znalazłam płaszcz idealny
Powiem tak. Z poprzedniej kolekcji mam kilka swetrow. Przede wszystkim byly rozmiaryxs i swetry jak dla mnie osobiscie bardziej trafialy w moj gust. Pracuje w biurze i nie moge chodzic w wielkim oversizowym setrze stad bardziej przypadla mi kolekcja zeszloroczna gdzie byly bardziej dopasowane swetry. Obecnie tylko swetry oversize. Dodam ze mam ten jasny kremowy chyba Luksemburg i jest tak szeroki... szok! Z tej kolekcji zachwycona nie jestem! Jakosc niezbyt, cenowo tez nie. Sorry ale za 370zl wole kupic 100% kaszmir w mango czy zarze a nie mieszanke z 10% kazmirem u MLE...
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:32   #847
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam swetry z każdej kolekcji i zawsze trafiłam na takie, które mi odpowiadają. W tym sezonie wzięłam golf Budapeszt (beżowy) i jest rewelacyjny. Wzięłam też Luksemburg. Podoba mi się wzór, jest miły w dotyku. Natomiast faktycznie jest szerszy. Zastanawiałam się nad mniejszym rozmiarem, ale już nie ma. Wygląda jednak fajnie ze spódnicami jedwabnymi z ubiegłego sezonu czy czarnymi rurkami. Czekam teraz na tuniki. W moim biurze nie ma żadnego specjalnego dress codu, a takie luźniejsze swetry, miękkie i przytulne uwielbiam.
Co do 100% kaszmiru w Zarze czy Mango - dla mnie chodzenie po sklepach jest prawie nierealne z uwagi na brak czasu. A rzadko z jakiej firmy rzeczy leżą na mnie tak dobrze, jak te z MLE. Przywiązałam się więc do tej marki.
Co do płaszcza Paryż - dotarł, dla mnie problemem jest długość. Mógłby być kilka centymetrów dłuższy. Nie wiem na razie co zrobić. Kolor mi się podoba, krój góry też, materiał też. Zaczęłam szukać ofert innych sklepów. Ciekawy jest płaszcz Audrey z Madelle, ale to jednak 1400 zł, długość 100 cm - tu z kolei mam wrażenie, że mógłby być krótszy i jakoś poły kołnierza są bardzo duże.

Edytowane przez zarzuela
Czas edycji: 2017-10-15 o 17:34
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 05:37   #848
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Ja mam swetry z każdej kolekcji i zawsze trafiłam na takie, które mi odpowiadają. W tym sezonie wzięłam golf Budapeszt (beżowy) i jest rewelacyjny. Wzięłam też Luksemburg. Podoba mi się wzór, jest miły w dotyku. Natomiast faktycznie jest szerszy. Zastanawiałam się nad mniejszym rozmiarem, ale już nie ma. Wygląda jednak fajnie ze spódnicami jedwabnymi z ubiegłego sezonu czy czarnymi rurkami. Czekam teraz na tuniki. W moim biurze nie ma żadnego specjalnego dress codu, a takie luźniejsze swetry, miękkie i przytulne uwielbiam.
Co do 100% kaszmiru w Zarze czy Mango - dla mnie chodzenie po sklepach jest prawie nierealne z uwagi na brak czasu. A rzadko z jakiej firmy rzeczy leżą na mnie tak dobrze, jak te z MLE. Przywiązałam się więc do tej marki.
Co do płaszcza Paryż - dotarł, dla mnie problemem jest długość. Mógłby być kilka centymetrów dłuższy. Nie wiem na razie co zrobić. Kolor mi się podoba, krój góry też, materiał też. Zaczęłam szukać ofert innych sklepów. Ciekawy jest płaszcz Audrey z Madelle, ale to jednak 1400 zł, długość 100 cm - tu z kolei mam wrażenie, że mógłby być krótszy i jakoś poły kołnierza są bardzo duże.
Wiesz ja w 100% rozumiem, że różne rzeczy i fasony różnym osobom sie podobaja i pasują. Jednak bardziej chodziło mi, że dziewczyny w MLE teraz poszły dokładnie w inny styl (oversizowy). Z obecnej kolekcji mam również sweter Budapeszt ale szary, jakos ten karmelowy na mnie nie wyglądał korzystnie. Podoba mi się jako oversize ale będąc szczerą - jakościowo pozostawia wiele do życzenia! Zwłaszcza jeśli chodzi o materiał

Sweter Luksemburg wpada w lekki odcień żółty i stąd mi nie pasował (oprócz rozmiaru, który w sumie nie wyglądał źle). Ale tak jak pisałam nie byłam przekonana a sweter tani nie był to oddałam. Płaszcz definitywna klapa - oddałam.

Co do zakupów ja zawsze robię zakupy przez internet bo nie chce mi się chodzić po sklepach.

No nic zobaczymy co przyniosą kolejne nowości
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 08:08   #849
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Wiesz ja w 100% rozumiem, że różne rzeczy i fasony różnym osobom sie podobaja i pasują. Jednak bardziej chodziło mi, że dziewczyny w MLE teraz poszły dokładnie w inny styl (oversizowy). Z obecnej kolekcji mam również sweter Budapeszt ale szary, jakos ten karmelowy na mnie nie wyglądał korzystnie. Podoba mi się jako oversize ale będąc szczerą - jakościowo pozostawia wiele do życzenia! Zwłaszcza jeśli chodzi o materiał

Sweter Luksemburg wpada w lekki odcień żółty i stąd mi nie pasował (oprócz rozmiaru, który w sumie nie wyglądał źle). Ale tak jak pisałam nie byłam przekonana a sweter tani nie był to oddałam. Płaszcz definitywna klapa - oddałam.

Co do zakupów ja zawsze robię zakupy przez internet bo nie chce mi się chodzić po sklepach.

No nic zobaczymy co przyniosą kolejne nowości

A mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym golfie Budapeszt bo bardzo mocno się nad nim zastanawiam. Zdjęcia mle są pięknie wyretuszowane i na nich w zasadzie nie widać tkaniny.
Z góry wielkie dzięki
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 11:09   #850
Anulka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Jeżeli chodzi o płaszcze to może zobacz też płaszcze marki POLANKA. Ma bardzo fajny fason, klapy są średniej wielkości. A co najważniejsze składy są świetne. Sama mam dwa - kamelowy i granatowy (ten akurat dodatkowo ocieplany wełną) i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam, a



Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Ja mam swetry z każdej kolekcji i zawsze trafiłam na takie, które mi odpowiadają. W tym sezonie wzięłam golf Budapeszt (beżowy) i jest rewelacyjny. Wzięłam też Luksemburg. Podoba mi się wzór, jest miły w dotyku. Natomiast faktycznie jest szerszy. Zastanawiałam się nad mniejszym rozmiarem, ale już nie ma. Wygląda jednak fajnie ze spódnicami jedwabnymi z ubiegłego sezonu czy czarnymi rurkami. Czekam teraz na tuniki. W moim biurze nie ma żadnego specjalnego dress codu, a takie luźniejsze swetry, miękkie i przytulne uwielbiam.
Co do 100% kaszmiru w Zarze czy Mango - dla mnie chodzenie po sklepach jest prawie nierealne z uwagi na brak czasu. A rzadko z jakiej firmy rzeczy leżą na mnie tak dobrze, jak te z MLE. Przywiązałam się więc do tej marki.
Co do płaszcza Paryż - dotarł, dla mnie problemem jest długość. Mógłby być kilka centymetrów dłuższy. Nie wiem na razie co zrobić. Kolor mi się podoba, krój góry też, materiał też. Zaczęłam szukać ofert innych sklepów. Ciekawy jest płaszcz Audrey z Madelle, ale to jednak 1400 zł, długość 100 cm - tu z kolei mam wrażenie, że mógłby być krótszy i jakoś poły kołnierza są bardzo duże.
Anulka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 09:36   #851
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Co prawda ja nic w MLE nie kupiłam bo jakoś nie moje klimaty ale tak oglądam fotki w sklepie i coś mi się nie zgadza...
Płaszcz Paryż - modelka ma 170 cm i rozmiar XS. Patrzę w tabelę - długość XS to 86 cm. a modelce płaszcz sięga niemal do kolan
Tunika Petersburg, zdaje się ze modelka ta sama. Ma na sobie S, długość z tabeli 76 cm. wydaje się niemal tak długa jak płaszcz
Sukienka Dublin. XS, niby 85 cm - czyli niemal tyle co płaszcz - kiecka nie sięga połowy uda

Albo modelka jest wyjątkowo nieproporcjonalna, albo tabela rozmiarów ma się nijak do rzeczywistości.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 10:35   #852
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Mam i sukienkę i płaszcz, tunika przyjdzie chyba jutro, więc zmierzę i podam. Co do zdjęć, to wydaje mi sie, że to zależy od odległości i kąta aparatu. Wydaje mi się, że zdjęcie płaszcza jest lekko z góry. U mnie (170 i rozmiar płaszcza L) wygląda to tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1327.jpg (80,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1328.jpg (88,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1330.jpg (106,3 KB, 153 załadowań)
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 11:50   #853
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Co prawda ja nic w MLE nie kupiłam bo jakoś nie moje klimaty ale tak oglądam fotki w sklepie i coś mi się nie zgadza...
Płaszcz Paryż - modelka ma 170 cm i rozmiar XS. Patrzę w tabelę - długość XS to 86 cm. a modelce płaszcz sięga niemal do kolan
Tunika Petersburg, zdaje się ze modelka ta sama. Ma na sobie S, długość z tabeli 76 cm. wydaje się niemal tak długa jak płaszcz
Sukienka Dublin. XS, niby 85 cm - czyli niemal tyle co płaszcz - kiecka nie sięga połowy uda

Albo modelka jest wyjątkowo nieproporcjonalna, albo tabela rozmiarów ma się nijak do rzeczywistości.
Dokładnie o to samo mi chodzi. Jednak mimo wszystko syugerujemy się zdjęciami. I skoro widzę modelke o moim wzroście w płąszczu przed kolano a w rzeczywistości mam go do niecałej połowy ud, to coś się jednak nie zgadza. Zastanawiam się właśnie dlatego nad tuniką Petersburg.... Płaszcz z MLE dla mnie dodatkowo wygląda dość tanio ze względu na długość i te klapy są jak dla mnie za duże.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Mam i sukienkę i płaszcz, tunika przyjdzie chyba jutro, więc zmierzę i podam. Co do zdjęć, to wydaje mi sie, że to zależy od odległości i kąta aparatu. Wydaje mi się, że zdjęcie płaszcza jest lekko z góry. U mnie (170 i rozmiar płaszcza L) wygląda to tak.
SUkienkę mam również. Tlko i wyłącznie do grubych 80DEN rajstop mogę ją nosić. Płaszcz odesłałam za tą cenę wygląda nizebyt. Widzę, że na Ciebie też płaszcz jest krótki. Ehh a skzoda, myślałam, że znalazłam w końcu piękny kamelowy płaszcz.


Jak przyjdzie tunika, zrobisz zdjęcie i podeślesz? Będę bardzo wdzięczna!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
A mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym golfie Budapeszt bo bardzo mocno się nad nim zastanawiam. Zdjęcia mle są pięknie wyretuszowane i na nich w zasadzie nie widać tkaniny.
Z góry wielkie dzięki
Wiesz co sweter jest bardzo ładny, taki typowy oversize. Moje zwątpienie co do jakości wiąże się z tym, że ma trochę strukturę jakby mógł się rozciągnąc. Jest na pewno mięsisty i ciepły, tego mu nie odmówię. Jesli chcesz mogę później w domu zrobić zdjęcia
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 13:46   #854
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Anulka147 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o płaszcze to może zobacz też płaszcze marki POLANKA. Ma bardzo fajny fason, klapy są średniej wielkości. A co najważniejsze składy są świetne. Sama mam dwa - kamelowy i granatowy (ten akurat dodatkowo ocieplany wełną) i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam, a
A nadaje się ten ocieplany na zimę?
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 10:36   #855
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość

Wiesz co sweter jest bardzo ładny, taki typowy oversize. Moje zwątpienie co do jakości wiąże się z tym, że ma trochę strukturę jakby mógł się rozciągnąc. Jest na pewno mięsisty i ciepły, tego mu nie odmówię. Jesli chcesz mogę później w domu zrobić zdjęcia

Jeśli możesz to bardzo proszę
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 19:09   #856
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja polecam tyszert.

Ten tyszert mnie bardzo zainteresował. Co od nich miałas? Czy ta bawełna jest na prawdę aż tak dobra?Mi się podoba ten golf/komin no i klasyczne koszulki. Chyba się skuszę.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 07:43   #857
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
Ten tyszert mnie bardzo zainteresował. Co od nich miałas? Czy ta bawełna jest na prawdę aż tak dobra?Mi się podoba ten golf/komin no i klasyczne koszulki. Chyba się skuszę.
Ja mam igolf i naprawdę jest super. Jest dłuższy ale nie obszerny (jak wszędzie ostatnio) i wygląda super zarówno do spodni jak i wpuszczony w spódnicę. Jak założysz do trampek to ma sportowy charakter, a z kolei szpilki i robi się bardziej elegancki.
Mam też bałamutkę. Bawełna cudowna, nie miałam nigdy koszulki z tak miękkiej tkaniny. Dekolt na plecach jest spory ale ja też nie mam za bardzo biustu i jestem szczupłą więc siłą rzeczy....
Teraz rozmyślam nad sukienką bo od kiedy weszła do sprzedaży śni mi się po nocach.
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 15:37   #858
aania_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

A ja zwróciłam szary golf Budapeszt.. mam 170cm wzrostu, noszę zazwyczaj ubrania w rozmiarze S, czasem M, a Golf "S" jest ogromny, utopiłam się w nim.. na modelce dużo lepiej prezentuje się niż w rzeczywistości.
aania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 07:11   #859
rajderka4
Raczkowanie
 
Avatar rajderka4
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 46
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez aania_ Pokaż wiadomość
A ja zwróciłam szary golf Budapeszt.. mam 170cm wzrostu, noszę zazwyczaj ubrania w rozmiarze S, czasem M, a Golf "S" jest ogromny, utopiłam się w nim.. na modelce dużo lepiej prezentuje się niż w rzeczywistości.
Ja mam zupełnie inne odczucia...mam 1.64 nosze rozmiar XS/S i golf Budapeszt w rozmiarze S w kolorze bezowym jest idealny..Swietnie leży,materiał póki co OK(raz prany) nie mam mu nic do zarzucenia.
rajderka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 07:54   #860
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam podobne wrażenia co do Budapesztu. Mam 170 cm i wzięłam M-kę, tak jak standardowo kupuję górę. Sweter jest bardzo przyjemny, nawet teraz w nim siedzę
Modelką się nigdy nie sugeruję, bo mam zupełnie inne wymiary. Np. bluzeczka beżowa z wiązaniami na rękawach wygląda na niej nieciekawie (moim zdaniem). U mnie układa się bardzo fajnie. Jest świetnie skrojona.
Płaszcz Paryż zdecydowałam się zostawić. Obejrzałam w necie ten płaszcz Polanka i nie pasuje mi. Opcją ewentualnie byłby Audrey z Madelle, ale kosztuje 1400 zł, ma jak dla mnie za wielkie poły kołnierza i z kolei jest zbyt długi. Przymierzyłam też jakieś w sklepach i są zwykle sztywne. Ten jest miękki. Na tuniki niestety wciąż czekam.

Edytowane przez zarzuela
Czas edycji: 2017-10-20 o 07:58
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 10:18   #861
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
Ja mam igolf i naprawdę jest super. Jest dłuższy ale nie obszerny (jak wszędzie ostatnio) i wygląda super zarówno do spodni jak i wpuszczony w spódnicę. Jak założysz do trampek to ma sportowy charakter, a z kolei szpilki i robi się bardziej elegancki.
Mam też bałamutkę. Bawełna cudowna, nie miałam nigdy koszulki z tak miękkiej tkaniny. Dekolt na plecach jest spory ale ja też nie mam za bardzo biustu i jestem szczupłą więc siłą rzeczy....
Teraz rozmyślam nad sukienką bo od kiedy weszła do sprzedaży śni mi się po nocach.
Golf na pewno kupię tylko czekam na dostawę rozmiarówki A może mi poradzisz jak tam jest z rozmiarami? Noszę na gorze zazwyczaj S, mam 85-86 cm w biuście i chciałabym wziąć tshirt ale on mi się wydaje oversize a wolałabym by był bardziej przy ciele ale nie mega obcisły i tu mam zagwozdkę czy brać S czy XS.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 20:05   #862
pedotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

A ja mam pytanie o premium biały/granatowy sweterek niby opadający na jedno ramię. Niestety po praniu (pralka, pranie ręczne-wełna, 30 stopni, bez wirowania, płyn do wełny) rozciągnął mi się dół (wydłużył i jest krzywy), gniecie się też teraz przód swetra po nałożeniu i normalnym użytkowaniu. Sweter suszyłam na plasko. Podobne rozciąganie zauważyłam w sweterkach w serek z zeszłego roku (granatowy, szary), rozwlekły się. Czy coś zle piorę, czy ktoś też tak miał , bo nie wiem, czy można to reklamować? Może jednak lekko wirować te swetry - jak wy to robicie? Najbardziej mnie wkurzył ten bawełniany sweterek niby opadający na ramię, bo bardzo mi się podobał, no ale do 1 prania. Jak pierzecie Wasze swetry MLE i czy nie zmieniają one potem formy?
pedotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 10:20   #863
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez pedotka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o premium biały/granatowy sweterek niby opadający na jedno ramię. Niestety po praniu (pralka, pranie ręczne-wełna, 30 stopni, bez wirowania, płyn do wełny) rozciągnął mi się dół (wydłużył i jest krzywy), gniecie się też teraz przód swetra po nałożeniu i normalnym użytkowaniu. Sweter suszyłam na plasko. Podobne rozciąganie zauważyłam w sweterkach w serek z zeszłego roku (granatowy, szary), rozwlekły się. Czy coś zle piorę, czy ktoś też tak miał , bo nie wiem, czy można to reklamować? Może jednak lekko wirować te swetry - jak wy to robicie? Najbardziej mnie wkurzył ten bawełniany sweterek niby opadający na ramię, bo bardzo mi się podobał, no ale do 1 prania. Jak pierzecie Wasze swetry MLE i czy nie zmieniają one potem formy?
Wiesz co, moja siostra też prała ten sweterek na programie do prania ręcznego w 30 stopniach i mówi,że jej się wszerz rozciągnął. Wzięła M/L i teraz jest mega wielki. Ja też go mam ale jeszcze nie prałam i teraz mam obawy jak będzie wyglądał. Natomiast szary sweter V-Neck rozciągnął mi się na dole jeszcze przed praniem, normalnie podczas noszenia. Nie wygląda jakoś źle ale jak na rozmiar S też jest teraz duuuży. W sumie to kupiłam z MLE tylko te 2 swetry i v-neck w paski i mam mieszane uczucia co do jakości tych ubrań. Mam sporo ubrań i MLE nie noszę non stop ale obawiam się,że gdyby tak było to nie wytrzymałyby sezonu. Denerwuje mnie to,że ogólnie wszystko wymaga prania ręcznego, delikatnego w 30 stopniach nawet jeżeli to jest tylko bawełna. W 30 stopniach to można sobie jedynie odświeżyć ubranie bo jeśli jest plama to już trzeba ją wcześniej zaprać. A ten sweterek jest przecież bawełniany.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 08:11   #864
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Ja mam podobne wrażenia co do Budapesztu. Mam 170 cm i wzięłam M-kę, tak jak standardowo kupuję górę. Sweter jest bardzo przyjemny, nawet teraz w nim siedzę
Modelką się nigdy nie sugeruję, bo mam zupełnie inne wymiary. Np. bluzeczka beżowa z wiązaniami na rękawach wygląda na niej nieciekawie (moim zdaniem). U mnie układa się bardzo fajnie. Jest świetnie skrojona.
Płaszcz Paryż zdecydowałam się zostawić. Obejrzałam w necie ten płaszcz Polanka i nie pasuje mi. Opcją ewentualnie byłby Audrey z Madelle, ale kosztuje 1400 zł, ma jak dla mnie za wielkie poły kołnierza i z kolei jest zbyt długi. Przymierzyłam też jakieś w sklepach i są zwykle sztywne. Ten jest miękki. Na tuniki niestety wciąż czekam.
Golf BUDAPESZT jest naprawdę fajny. Szkoda, że tylko 30% wełna. Jeśli szukacie swetrów 100% wełna, to bardzo polecam United colors of Benetton.W cenie chyba 139zł, bardzo duży wybór swetrów w różnej kolorystyce i różnych fasonach w 100% wełna merynosowa.

Ja płaszcz camel znalazłam w Zarze. Wklejam poniżej foto jak wygląda Obecna kolekcja. 50% wełny w składzie.

Zamówiłam ostatnio sukienkę Dublin, ale totalnie nie mój styl. Wyglądała jak duża dziecięca sukienka. Teraz czekam na czarny sweter PREMIUM z piątkowej premiery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3048.jpg (92,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3047.jpg (97,2 KB, 85 załadowań)
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 09:16   #865
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Kupiłam sweter i żałuję. Mechaci się... Spodziewałam się więcej po takiej cenie.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 09:22   #866
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Kupiłam sweter i żałuję. Mechaci się... Spodziewałam się więcej po takiej cenie.
który?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 11:52   #867
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
Golf na pewno kupię tylko czekam na dostawę rozmiarówki A może mi poradzisz jak tam jest z rozmiarami? Noszę na gorze zazwyczaj S, mam 85-86 cm w biuście i chciałabym wziąć tshirt ale on mi się wydaje oversize a wolałabym by był bardziej przy ciele ale nie mega obcisły i tu mam zagwozdkę czy brać S czy XS.
Ja noszę praktycznie tylko XS, sporadycznie mam coś S i tutaj też zamawiałam XS. Chyba na Twoim miejscu brałabym xs ale zawsze możesz napisać meila do właścicieli. Przemiła osoba. W ogóle firma, obsługa - mle (bo o nich wątek) przy Tyszercie są daleko w lesie.
Dziś zamówiłam sukienkę - nie wytrzymałam , jak tylko dojdzie to dam znać.

Ja mam kilka rzeczy z mle: taki granatowy sweterek w paski z poprzedniego roku - dzianina nosi się bardzo ładnie ale przez gumkę na dole on tak dziwnie się układa i zazwyczaj noszę go pod marynarkę bo inaczej mnie wkurza. Czuję, że chyba zostanie swetrem "po domu".
Mam szary sweterek w serek i tak jak piszą dziewczyny rozciąga się pomimo ręcznego prania. Od początku był na mnie luźny bo zasadniczo noszę xs ale teraz jest wręcz ogromny.
Rewelacyjna jest biała koszula i pomimo tego, że mocno się gniecie jest jedną z najczęściej noszonych przeze mnie rzeczy. I tak samo cygaretki. Kupiłam najpierw czarne a późnej na wyprzedaży granatowe.
T-shirty, mam dwa. Niby fajne ale więcej nie kupię. Cena zdecydowanie nie adekwatna do jakości. Poza tym teraz już podchodzę z dużym dystansem do tej marki. Bo według mnie rzeczy są zwyczajnie drogie. I nie mówię tu o tym czy mnie stać czy nie. Mówię o stosunku jakości ubrań do ceny. Nie wiem jak Wy, ale ja od sweterka za 350 zł oczekiwałam większej trwałości w zachowaniu formy niż 2-3 założenia, nie wspominając już o praniu. Owszem można reklamować, ale mi tu chodzi o sam fakt. Fakt reklamowania marki szyjącej ubrania na lata, korzystającej z wysokiej jakości tkanin. I jeszcze denerwują mnie zdjęcia produktów, na których tak naprawdę nic nie można zobaczyć.

Edytowane przez malgosia_23
Czas edycji: 2017-10-22 o 12:05
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:17   #868
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Golf BUDAPESZT jest naprawdę fajny. Szkoda, że tylko 30% wełna. Jeśli szukacie swetrów 100% wełna, to bardzo polecam United colors of Benetton.W cenie chyba 139zł, bardzo duży wybór swetrów w różnej kolorystyce i różnych fasonach w 100% wełna merynosowa.

Ja płaszcz camel znalazłam w Zarze. Wklejam poniżej foto jak wygląda Obecna kolekcja. 50% wełny w składzie.

Zamówiłam ostatnio sukienkę Dublin, ale totalnie nie mój styl. Wyglądała jak duża dziecięca sukienka. Teraz czekam na czarny sweter PREMIUM z piątkowej premiery
Ooo to może i ja się skuszę na ten płaszcz, fajnie wygląda Twoim zdaniem nada się chociaż na lekką zimę?
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 16:17   #869
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez flowofrainbow Pokaż wiadomość
Ooo to może i ja się skuszę na ten płaszcz, fajnie wygląda Twoim zdaniem nada się chociaż na lekką zimę?
Jestem dużym zmarzluchem i to z Hashimoto, więc mi rzadko kiedy ciepło tak ogólnie Ale płąszcz wydaje się być ciepły, kupiłam XS i spokojnie sweter pod założę. Naprawdę polecam! 299zł 51% wełny i naprawdę świetnie leży (i długość jest jak należy)
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 19:10   #870
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
Ja noszę praktycznie tylko XS, sporadycznie mam coś S i tutaj też zamawiałam XS. Chyba na Twoim miejscu brałabym xs ale zawsze możesz napisać meila do właścicieli. Przemiła osoba. W ogóle firma, obsługa - mle (bo o nich wątek) przy Tyszercie są daleko w lesie.
Dziś zamówiłam sukienkę - nie wytrzymałam , jak tylko dojdzie to dam znać.

Ja mam kilka rzeczy z mle: taki granatowy sweterek w paski z poprzedniego roku - dzianina nosi się bardzo ładnie ale przez gumkę na dole on tak dziwnie się układa i zazwyczaj noszę go pod marynarkę bo inaczej mnie wkurza. Czuję, że chyba zostanie swetrem "po domu".
Mam szary sweterek w serek i tak jak piszą dziewczyny rozciąga się pomimo ręcznego prania. Od początku był na mnie luźny bo zasadniczo noszę xs ale teraz jest wręcz ogromny.
Rewelacyjna jest biała koszula i pomimo tego, że mocno się gniecie jest jedną z najczęściej noszonych przeze mnie rzeczy. I tak samo cygaretki. Kupiłam najpierw czarne a późnej na wyprzedaży granatowe.
T-shirty, mam dwa. Niby fajne ale więcej nie kupię. Cena zdecydowanie nie adekwatna do jakości. Poza tym teraz już podchodzę z dużym dystansem do tej marki. Bo według mnie rzeczy są zwyczajnie drogie. I nie mówię tu o tym czy mnie stać czy nie. Mówię o stosunku jakości ubrań do ceny. Nie wiem jak Wy, ale ja od sweterka za 350 zł oczekiwałam większej trwałości w zachowaniu formy niż 2-3 założenia, nie wspominając już o praniu. Owszem można reklamować, ale mi tu chodzi o sam fakt. Fakt reklamowania marki szyjącej ubrania na lata, korzystającej z wysokiej jakości tkanin. I jeszcze denerwują mnie zdjęcia produktów, na których tak naprawdę nic nie można zobaczyć.
Dziękuję za tak wyczerpującą informację. Rzeczywiście napisałam wiadomość i dostałam przemiłą odpowiedz. Niesamowite kobiety prowadzą ten sklep. A co do MLE to własnie tez miałam ochotę na t-shirty ale ostatnie zakupy utwierdziły mnie w przekonaniu,że u nich z tymi ubraniami to jest loteria. A jeśli koszulka basic kosztuje 120 czy 140zł to nie chce ryzykować nabycia jakiegoś bubla nawet jeśli w grę wchodzi reklamacja. Sweterki co kupiłam niby są fajne i te rozciągnięcia nie są aż tak straszne ale spodziewałam się lepszej jakości w stosunku do ceny. Poza tym jeszcze zbyt długo w nich nie pochodziłam i obawiam się,że wcale nie wytrzymają dłużej niż sweterki kupione w Mango czy Zarze za pół tej ceny. A szkoda bo ogólnie projekty MLE bardzo mi się podobają.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 15:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.