Nie za wczesnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 17:03   #1
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467

Nie za wczesnie?


Mam 13 lat i chciałabym sie poradzic czy to nie za wczesnie na uzywanie kremu"happy derm" loreala?Mialam kilka probek i moja skorka byla po nim swietna, tak mieciutka i w ogole.Tradziku stasznego nie mam od czasu do czasu wyskoczy jakis syfek,ale taki krem do cery tradzkowej to straszne wysusza i naciaga moja wrazliwa skore. Czy ten "happ derm" do cery mieszanej lub tlustej bylby dobry?Moja mama mowi ze zza wczesnie.;]
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:15   #2
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
Mam 13 lat i chciałabym sie poradzic czy to nie za wczesnie na uzywanie kremu"happy derm" loreala?Mialam kilka probek i moja skorka byla po nim swietna, tak mieciutka i w ogole.Tradziku stasznego nie mam od czasu do czasu wyskoczy jakis syfek,ale taki krem do cery tradzkowej to straszne wysusza i naciaga moja wrazliwa skore. Czy ten "happ derm" do cery mieszanej lub tlustej bylby dobry?Moja mama mowi ze zza wczesnie.;]
Uważam że nigdy nie jest za wcześnie na używanie kremu Ciekawa jestem tylko jakie twoja mama ma argumenty na poparcie swojej teorii??
Jakbym ja inaczej dbała o skórę w wieku 13 lat to teraz nie miałabym z nią takich problemów...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:28   #3
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nie za wczesnie?

Bo mowi ze to jest krem dla dziewczyn po 20 ze to juz jest taki przeciwzmarszczkowy troche/
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:30   #4
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Nie za wczesnie?

a mi sie wydaje ze jest uszczesliwiajacy
a kremik jest leciutki i moim zdaniem wcale nie przeciwzmarszczkowey
sama chetnie bym go uzywala ale jakos moja cera bardzo nie kocha, ma swoje inne milosci :P
a jamam 15 lat... pozdrawiam =*
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:34   #5
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
Bo mowi ze to jest krem dla dziewczyn po 20 ze to juz jest taki przeciwzmarszczkowy troche/
On przeciwzmarszczkowy?? Pierwsze słyszę...
Jest to zwykły lekki nawilżający krem więc nie widzę żadnych przeciwskazań do stosowania go przez ciebie
A słyszałaś o Happy Day Eveline, dziewczyny sobie go chwalą widziałam nawet opinię że jest lepszy od Happyderm Tu jest link do niego http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11582
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:57   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Nie za wczesnie?

jeśłi uważasz, że twoja skóra jest za mało nawilżona, to nie ma problemu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 22:23   #7
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nie za wczesnie?

tzn bo mam delikatna skore a te wszystkie kremy antybakteryjne strasznie wysuszaja i naciagaja moje skore. tak slyszalam o tym happy eveline.mialam probki,ladnie pachnie i nie wiem czy loreal czy eveline jest lepszy, ale eveline na pewno tanszy;]
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 22:30   #8
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
tzn bo mam delikatna skore a te wszystkie kremy antybakteryjne strasznie wysuszaja i naciagaja moje skore. tak slyszalam o tym happy eveline.mialam probki,ladnie pachnie i nie wiem czy loreal czy eveline jest lepszy, ale eveline na pewno tanszy;]
To spróbuj najpierw Eveline skoro ci odpowiadał najwyżej potem kupisz ten drugi jak ci ten w dłuższym stosowaniu nie podpasuje Jest nawet wskazane zmienianie co jakiś czas kremów a nie używanie cały czas jednego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 09:05   #9
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nie za wczesnie?

wiesz justynusienka nie dziwie sie Tobie bo ja np spotykam sie z takimi zdaniami ze po co mi balsamy do skory ?? boze to jest absurdalne nie wiem jak ktos moze dziwic sie po co uzywam balsamow no i kremow do twarzy bo do tego tez sie przyczepiaja ciocia nawet starsza kolezanka i mama musze poweidziec ze mam 16 lat i chyba nie wyobrazalabym sobie dnia bez pokremowania buzi czy nabalsamowania nog brrr ta szorstkosci sciaganie okropne uczucie. ale wiecie co tez slyszalam ze ten loreal jest dla pan po 20 roku zycia i dlatego wstrzymywalam sie z jego kupnem
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 20:30   #10
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nie za wczesnie?

Nie wiem jak z tym kremem, ale jesli jest przeznaczony dla osob po 20tce to lepiej nie uzywac. Skora jest po nim super, owszem, ale moze byc dla Ciebie za mocny. Lepiej uzywac kremow przeznaczonych dla swojej skory i swojego wieku. Jesli teraz bedziesz stosowac za mocne, to co bedziesz stosowac jak bedziesz miala 50 lat?
Ale jesli ten kremik nie ma ograniczen wiekowych, to czemu nie uzywac?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 21:27   #11
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez Ash
Nie wiem jak z tym kremem, ale jesli jest przeznaczony dla osob po 20tce to lepiej nie uzywac. Skora jest po nim super, owszem, ale moze byc dla Ciebie za mocny. Lepiej uzywac kremow przeznaczonych dla swojej skory i swojego wieku. Jesli teraz bedziesz stosowac za mocne, to co bedziesz stosowac jak bedziesz miala 50 lat?
Ale jesli ten kremik nie ma ograniczen wiekowych, to czemu nie uzywac?
Jakbym słyszała swoją babcię W wieku dwudziestu paru lat za to będzie gadanie że jest za młoda na kremy przeciwzmarszkowe...

Poza tym może się powtarzam ale pierwsze słyszę że to krem dla dziewczyn po 20 hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 21:54   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Jakbym słyszała swoją babcię W wieku dwudziestu paru lat za to będzie gadanie że jest za młoda na kremy przeciwzmarszkowe...

Poza tym może się powtarzam ale pierwsze słyszę że to krem dla dziewczyn po 20 hehe
Zgadzam się, Aguś

Justynusienka - Moim zdaniem spokojnie możesz używać, ten krem tylko nawilża, wygładza (nie mylić z likwidowaniem zmarszczek - tutaj to tylko i wyłącznie działanie gliceryny - 2 miejsce w składzie ) i ładnie pachnie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 08:34   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nie za wczesnie?

Nie rozumiem, co to znaczy, że krem jest za mocny? To tylko kosmetyk, działa na wierzchnią warstwę naskórka, nie przenika nigdzie głębiej... Happyderm zawiera trochę składników lekko nawilżających, ma niby uszczelniać naskórek i zatrzymywać wilgoć w skórze, warto jednak zwrócić uwagę, że na drugim miejscu w skłądzie zawiera alcohol denat! Dlatego nie polecam go nikomu, bo co to za krem nawilżający z alkoholem w składzie...
Justy napisała bardzo dobrze - jeśli Twoja skóra się ściąga i domaga nawilżenia bo jest za sucha, to możesz stosować kremy nawilżające. Warto pamiętać, że nawilżanie nie zawsze jest konieczne, często skóra młodych osób mocno się przetłuszcza i jest dzięki warstwie sebum nieźle nawilżona. Wbrew temu co się obiegowo myśli, nawilżanie skóry na siłę szkodzi.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:46   #14
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nie za wczesnie?

no wlasine to co smoczyca powiedziala jest prawada na drugim miejscu w duzym stezeniu jest alkohol denat. i dlatego tez z tego powodu nie kupilam tego kremu
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:50   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie za wczesnie?

Alkohol jest na drugim miejscu?
Niestety swoje pudełko już wywaliłam, ale na pewno na nim alkohol nie był na drugim miejscu, był gdzieś dalej (patrzyłam na skład i jakby był na drugim, to bym nie kupiła). Może skład się zmienił od tamtego czasu?

Aż jak będę w sklepie, obejrzę sobie to pudełko
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:52   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez lexie
Alkohol jest na drugim miejscu?
Niestety swoje pudełko już wywaliłam, ale na pewno na nim alkohol nie był na drugim miejscu, był gdzieś dalej (patrzyłam na skład i jakby był na drugim, to bym nie kupiła). Może skład się zmienił od tamtego czasu?

Aż jak będę w sklepie, obejrzę sobie to pudełko

Poprawka - wywlokłam próbke - jest na szóstym miejscu, co i tak jest niezbiezpiecznie wysoko i nie zmienia mojego negatywnego zdania o tym specyfiku.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:35   #17
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nie za wczesnie?

Dziewczyny, ja nie mowie, zeby nie uzywac tego kremu w tym wieku. Nic o nim nie wiem.

Jesli bylby przeciwzmarszczkowy ten czy jakikolwoek inny, to po co uzywac w tym wieku?
Aczkolwiek zdarza sie 30latka ma cere jak 50tka, wiec trzeba wtedy dobierac krem do wieku skory, a nie tego, co ma sie w dowodzie osobistym.

Co do tego gadania jak babcia... To opinia kosmetyczki, naprawde dobrej. Wcale nie starej
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.