Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-26, 18:49   #3091
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Trinette witaj
Dobrze ze zycie ulozylo sie juz lepiej, przezycia nauczyly cie czegos... ja na swoim koncie mam dwa rozwody z reszta drugi przechodzilam czesciowo tu z dziewczynami i powiem ze kilka mnie ustawilo porzadnie do pionu, za co im mega dziekuje
a skad jestes tak w ogole?
Czegoś na pewno a czy wszystkiego okaże się Póki co zaręczyłam się 2gi raz w życiu i mam fajniejszy pierścionek Obecny TŻ związał się ze mną lepiej niż ślubem Ale trzeba mnie pewnie jeszcze postawić do pionu.

Pochodzę z Kielc


Cytat:
Kurcze od dwoch dni ciagam tz po sklepach... wczoraj pojechalismy do katowic i przeoralam silesie w poszukiwaniu torebki... nie jest to latwe w moim wydaniu... ma byc workowata ale nie olbrzymia, jednak na tyle duza zeby jednak pol zycia weszlo...i zeby ja mozna bylo na ramieniu i jako listonoszke nosic... i musi miec to COS... normalnie chlop mial wczoraj dosc a dzisiaj jeszcze go przeciagnelam przez galerie u nas w miescie... efekt: tz ma zalozona nowa folie na telefonie a ja kupilam w ccc cichobiegi w przecenie za cale 40zl hahaha i w hm trafilam na gabeczki mini do makijazu... a teraz sie ze mnie smieje ze trzeba bylo przyjechac od razu wczoraj do galerii a nie jezdzic do katowic ale plus jest taki ze zjedlismy dobry obiad w sfinksie
Poza tym dziewczyny wracaja we wtorek z wojazy z dziadkiem... nawet nie wiem kiedy minelo te poltora tyg...
Ide zalec na kanapie
Jakbym słyszała swoje zakupy... TŻ mi mówi, żebym poszła z jego siostrą albo postoi przed sklepem lub mnie zawiezie. Nie moja wina, że brzydkie rzeczy sprzedają



Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Trinette witaj. My o sobie juz pisalysmy wczesniej. To bedzie rzeczywiscie dosc trudne ale odszukac sie da we wczesniejszych odslonach naszego watku. Bo ponownie pisac to nie ma sensu..poszukaj info o nas jak bedziesz miala chwile wolnego.
Heh... sprobowałam i chyba podziękuję. Ilość postów to kopalnia bez dna

Cytat:
Nareszcie dorwalam fajna ksiazke. Napisana doskonale i przetlumaczona tez bardzo dobrze. Czyta mi sie swietnie. Polecam Nadeem Aslam ,; Mapy dla zagubionych kochankow"

Naprawde od dluzszego czasu cos dpoza klasyki tak dobrze napisane..po wczesniejszych ksiazkach przy ktorych brzuch mnie bolal po trzech kartkach a po czwartej rzucalam ja w kąt takie tam byly ,,kfijatki"
Ja tam sobie czytam uopdop Czyta się beznadziejnie, badziej pozycja do poduszki
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 19:01   #3092
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cześć Trinette
Ja mogę o sobie napisać Matka (sztuk 3: 15 lat, 6 i 4 lata), żona. Od 8 lat mieszkamy w Anglii. Świeżo upoeczona matka kota, na stanie jeszcze dwie 3letnie świnki morskie. Lubię czytać i czytać i czytać. A poza tym grać w planszówki, spacerować, zwiedzać.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 19:14   #3093
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cześć Trinette
Ja mogę o sobie napisać Matka (sztuk 3: 15 lat, 6 i 4 lata), żona. Od 8 lat mieszkamy w Anglii. Świeżo upoeczona matka kota, na stanie jeszcze dwie 3letnie świnki morskie. Lubię czytać i czytać i czytać. A poza tym grać w planszówki, spacerować, zwiedzać.
Zazdroszczę dzieciaków Może kiedyś mi będzie dane mieć swoje, a póki co mam przygotowanie - szczeniaka, który wykorzystuje nas jak może Btw. Nie boisz się, że kot zje świnki?

Też lubię zwiedzanie, ale w tym roku leżymy do góry tyłkami na urlopie (za 2 tygodnie). To nasza nagroda za uporządkowanie spraw do końca
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 19:21   #3094
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ttinette, nie sądzę, on jest malutki i jak od początku będzie z nimi, to nie powinien nic zrobić. Ale i tak pewnie samych i zostawiać nie będę bez dozoru.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 19:41   #3095
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pozdrawiam Was Kochane, poczytam i opisze szczegółowo pobyt po powrocie, dzisiaj u nas było 18 stopni - co może widać na pierwszych trzech zdjęciach 😉 reszta ok buziaki dla Was wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 97BDE831-E99D-4FDA-A932-EB1A7EB2F16E.jpg (80,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49003278-3E53-4653-B591-8273299E7656.jpg (74,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004A740A-38AB-4D77-BF94-C1184952DE35.jpg (92,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 19:51   #3096
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I reszta zdjęć 😜
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69F8E1B9-13D3-4DE5-AD6C-266A38A9B08A.jpg (52,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AD57AE91-8125-4EF9-B52C-AAE7371A8F89.jpg (78,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A8699091-69E4-435F-9FCD-63E6134C384F.jpg (56,4 KB, 23 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-08-31 o 15:27
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 21:04   #3097
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Trinette witaj
Dobrze ze zycie ulozylo sie juz lepiej, przezycia nauczyly cie czegos... ja na swoim koncie mam dwa rozwody z reszta drugi przechodzilam czesciowo tu z dziewczynami i powiem ze kilka mnie ustawilo porzadnie do pionu, za co im mega dziekuje
a skad jestes tak w ogole?

Kurcze od dwoch dni ciagam tz po sklepach... wczoraj pojechalismy do katowic i przeoralam silesie w poszukiwaniu torebki... nie jest to latwe w moim wydaniu... ma byc workowata ale nie olbrzymia, jednak na tyle duza zeby jednak pol zycia weszlo...i zeby ja mozna bylo na ramieniu i jako listonoszke nosic... i musi miec to COS... normalnie chlop mial wczoraj dosc a dzisiaj jeszcze go przeciagnelam przez galerie u nas w miescie... efekt: tz ma zalozona nowa folie na telefonie a ja kupilam w ccc cichobiegi w przecenie za cale 40zl hahaha i w hm trafilam na gabeczki mini do makijazu... a teraz sie ze mnie smieje ze trzeba bylo przyjechac od razu wczoraj do galerii a nie jezdzic do katowic ale plus jest taki ze zjedlismy dobry obiad w sfinksie
Poza tym dziewczyny wracaja we wtorek z wojazy z dziadkiem... nawet nie wiem kiedy minelo te poltora tyg...
Ide zalec na kanapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Aaa zapomnialam...
Reign gratulacje
Gosia kotelek cudo a Marjolkowe mydelka jak zawsze slicznosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może Dziki Józef?

Co do książek - zakochana jestem w "Dziś wieczorem nie schodzmy na psy" Aleksandry Fuller, bardzo serdecznie Wam ja polecam. Słodko-gorzka, pięknie napisana.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2018-08-26 o 21:06
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 01:37   #3098
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczeta
Czesc Trinette (mam nadzieje, ze nie przekrecilam nic, bo dopiero wstalam i jeszcze soczewek nie zalozylam, a slepa jestem )

Kotow Wam strasznie zazdroszcze, ja pewnie mojego alergika bede musiala dluuugo przekonywac, predzej sie dziecka dorobimy, niz kota (a nie planuje dziecka przez pare najblizszych lat jeszcze).

A z innej beczki, gdzie ta wiosna?! Z 3 tygodnie temu juz bylo pieknie w ciagu dnia, 20-25 stopni, a potem sie ochlodzilo, jestem od dwoch tygodni na antybiotyku i wcale nie widze poprawy, na zewnatrz 10 stopni, u mnie w pracy zimno, a w domu sie "dogrzewam" jak tylko moge.

SovaEvree, jak dobrze ja znam takie zakupy, szukanie czegos, czego nigdzie nie ma
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 01:47   #3099
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Jeszcze raz bardzo dziekuje za gratki

Ale jestem obolala po wczorajszej silce, buuu... a od jutra praktyki (czyt. galery) od pon. do pt. w dodatku wstawac musze o 0515
Z dobrych wiesci, dobudowka skonczona i przeszlismy pozytywnie inspekcje trwalo to strasznie dlugo, ale musze powiedziec, ze oplacalo sie bo bardzo ladnie zrobione, podlogi wyszly super, az zaczelam sie zastanawiac, czy nie wziac sobie tego pokoju na nasza sypialnie chociaz nie, bo bardzo lubie moja master lazienke, ktora mam zaraz przy sypialni, nie mamy drzw, tylko takie przejscie bardzo to lubie, wiec raczej zostaniemy przy starej sypialni
A teraz bedziemy czekac na pozwolenie na odnowienie dachu ...
Ponoc krocej to trwa niz zgoda na budowe... zobaczymy Tym czasem zachwycam sie cisza i spokojem i tym, ze nikt obcy nie paleta mi sie po chalupie.

Rowniez zaczelam uzywac ten The Ordinary z kwasem ferulowym i resweratrolem, ale mieszalam z serum z vit. C (tak ktos radzil, ale nie pamietam, czy tu na topiku, czy gdzies w opiniach w necie doczytalam). Niestety mnie podsuszyl, wiec odstawilam, ale potem doczytalam, ze LaMary uzywala bez, tylko pod krem badz olejek, wiec tez tak sprobowalam i jest juz dobrze, czyli w moim przypadku bez vit C musze stosowac.

Krem SK-II RNA wspanialy. Ok, nie odmlodnialam o 10 lat harhar, mam wszak twarz dojrzalej juz kobiety, ale moja cera bardzo zyskala. Nie mialam jakis wielkich zmarch, zreszta splycily sie jak juz zaczelam uzywac tej esencji sk-II, a teraz jest jeszcze lepiej. Serio! no nie chce robic jakiejs nachalnej reklamy temu SK-II, w dodatku darmowej reklamy Nikogo nie namawiam do kupowania, daje tylko moja subiektywna opinie. IMHO te produkty sa swietne i warte ceny. Sa tez bardzo wydajne. Poczytalam tez wiele opinii dot. tych kosmetykow, sporo osob tez negatywnie sie wyrazalo o SK-II. Jedna pani wydala ponad $800 i twierdzila, ze nic jej te kosmetyki nie pomogly... No, ja akurat naleze do grona tych, ktorzy sa baaardzo zadowoleni i bede ich uzywala, bo mnie pomagaja.

Olaplex rowniez bardzo polubilam, niestety slabo wydajny, no ale co to jest 100 mls??? znow musialam dokupic i jeszcze tym razem wzielam tez i nr 5 czyli odzywka. Powinnam dostac jutro.

Mishka prosze, czy bys mogla mi przypomniec nazwe tej odzywki kevinka? tez chcialam zamowic, ale zapomnialam nazwy, a jak wyszukiwalam, to bylo ich kilka tych odzywek. Ty chyba cos wspominalas o niebieskiej, ale byly 2 rozne niebieskie, wiec wole dopytac.

Kamlisa Ty kiedys wspomnialas, ze Twojemu mezowi skora schodzila ze stop, po jakims kremie...co to bylo? Bo wlasnie i mnie podbna przykrosc spotkala i za Chiny nie wiem po czym??? nie zmienialam nic w pielegnacji stop (wciaz mecze ten sam krem i te same maseczki, bo je lubie), ale bylam w innym salonie pedi/mani niz zwykle i moze tam oni czegos uzyli?? nie boli ani nie swedzi, ale no niezbyt atrakcyjnie to wyglada

Musze powiedziec o tym rozencu siostrze, ona tez niskocisnieniowiec.

Anyzkowa zainteresowalas mnie ta krioterapia, chociaz jestem zmarzlak, musze poczytac

Soso kiedys bardzo chcialam miec tatuaz tzw. rekaw, ale w niektorych miejscach pracy nie jest to widok porzadany, wiec mam tylko takie, ktore da sie zaslonic

SovaEvree Fajnie bylo w Szklarskiej? A Ty jaki tatuaz bys chciala?

Gosiu Rocky jest cudny <3 ucaluj go

Mar_jolka przepiekne mydelka, az bym je schrupala, tak smacznie wygladaja Planuje przylot do Polski na pocz. roku. Styczen, badz luty, zalezy jak moja druga siostra bedzie miala ferie (jest nauczycielka), to wtedy tez bym sobie u Ciebie zamowila, jesli ok

Aussie a ja marze juz o jesieni i ciut chlodniejszych dniach. Najbardziej kocham pazdzierniki

Trinette witaj pozdrawiam z Florydy Tez mam jeden rozwod na koncie, mezatka po raz drugi i kocia mama. Zakupow tez nie lubie, tzn. w sklepach stacjonarnych, bo mnie mecza, ale ze przyjemnosci nie potrafie sobie odmowic, to u mnie zakupy online sie sprawdzaja
Gratuluje zareczyn

SovaEvree hehe, nie dziwie sie ,ze Twoj TZ mial dosc moj maz wrecz nienawidzi lazic po sklepach, jeszcze gorzej niz ja. Kiedys jeszcze ze mna jezdzil do centrums handlowych i siadal sobie na laweczkach z innymi panami czekajacymi na zony ale teraz to tylko online, no chyba, ze trzeba przymierzyc jakis garnitur czy cos.
a sfinksa lubie, jak jestem w Polsce, to czasem wpadne na shoarme

Zastrzezona buziaki, super fotki piekne niebo i tecza a z Was piekna para, Ty to chyba przed 30-tka jestes a jak synek lepiej?

Pozdrawiam dziewczyny slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 01:47   #3100
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta
Czesc Trinette (mam nadzieje, ze nie przekrecilam nic, bo dopiero wstalam i jeszcze soczewek nie zalozylam, a slepa jestem )

Kotow Wam strasznie zazdroszcze, ja pewnie mojego alergika bede musiala dluuugo przekonywac, predzej sie dziecka dorobimy, niz kota (a nie planuje dziecka przez pare najblizszych lat jeszcze).

A z innej beczki, gdzie ta wiosna?! Z 3 tygodnie temu juz bylo pieknie w ciagu dnia, 20-25 stopni, a potem sie ochlodzilo, jestem od dwoch tygodni na antybiotyku i wcale nie widze poprawy, na zewnatrz 10 stopni, u mnie w pracy zimno, a w domu sie "dogrzewam" jak tylko moge.

SovaEvree, jak dobrze ja znam takie zakupy, szukanie czegos, czego nigdzie nie ma
Hey Kasztanka minelysmy sie
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 02:10   #3101
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hey Kasztanka minelysmy sie
Hej

The Ordinary ma (podobno fajne) serum z wit C,
TO i TO.
Ja na razie mam wit C z Tiam, wiec nie kupuje, ale na pewno wyprobuje w niedalekiej przyszlosci.
Kusisz tym kremem SK II, ale dopiero co kupilam Hydra Zen z Lancome z mysla o lecie (teraz uzywam dosc tresciwego w konsystencji Alpha H, ale na lato do mojej tlustej skory bede potrzebowala czegos lzejszego).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 05:02   #3102
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Doberek

Reign ja juz mam 9 tatuazy... 4 w takich miejscach ze tylko dla mnie widoczne ale reszta powiedzmy ze na wierzchu... mam na rece linie zycia i napis, na drugiej reke Fatimy i na stopie sowke... a na lopatce rozowa wstazke (ta od walki z rakiem piersi) i daty urodzenia corek.... jeden z tych niewidocznych mam na ledzwiach i on jest do zakrycia... nawet mam wizje ma byc serca ze skrzydlami aniola i rogami i ogonem diabelskim...takie dobro konta zlo

Sluchajcie...idzie zima...
Wstalam 5.20 i poszlam z psem a tam ziab jak diabli.... wracam, patrze na termometr a tu....6*
Bleeeeee

Milego dnia babeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 05:32   #3103
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Doberek

Reign ja juz mam 9 tatuazy... 4 w takich miejscach ze tylko dla mnie widoczne ale reszta powiedzmy ze na wierzchu... mam na rece linie zycia i napis, na drugiej reke Fatimy i na stopie sowke... a na lopatce rozowa wstazke (ta od walki z rakiem piersi) i daty urodzenia corek.... jeden z tych niewidocznych mam na ledzwiach i on jest do zakrycia... nawet mam wizje ma byc serca ze skrzydlami aniola i rogami i ogonem diabelskim...takie dobro konta zlo

Sluchajcie...idzie zima...
Wstalam 5.20 i poszlam z psem a tam ziab jak diabli.... wracam, patrze na termometr a tu....6*
Bleeeeee

Milego dnia babeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, u mnie koncowka zimy, ale i tak o 5 rano jest 7 stopni.
Az mi sie przypomnialo, jak z 8-9 lat temu spadl snieg w maju
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 06:56   #3104
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U mnie było 9C. A ja w spodenkach do kolan i bluzce bez rękawów W aucie po raz pierwszy od pewnie wiosny, włączyłam podgrzewanie fotela No nic później ma być cieplej to nie zmarznę za bardzo

Anyżkowa masz rację. Już czas trochę namieszać w szafie. Sandałki spakować i takie tam

Sova- wow 9 podobno jak się ma jeden to ciągnie człowieka do drugiego, a potem trzeciego itd

Trinette witaj

Zastrzeżona z tą 18 to chyba też jakiś front was dorwał. Kiedy wracacie i jak młody?

Miłego dnia
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 07:57   #3105
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie ja tez sezon na ogrzewanie fotela uwazam za otwarty...
Masakra jaki ziab... pierwszy raz od nie pamietam kiedy zalozylam skarpetki-balerinkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 08:20   #3106
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pozdrowienia z S. I to nie jest Sephora hehe... ani Sopot... 🌊

‚Cykady na Cykladach, morze i niebo ostro lśnią dobrze mi ach dobrze lala...

Podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, z tej przyczyny mogłabym tam zamieszkać na stałe . A letniskowo z przyjemnością mościłabym tyłek na Santorini.

Poczytam Was po powrocie... ale Lion, Tiger czy tez swojsko brzmiący Kocurro 😉 Gosi to taki słodziak że brak słów 😘

Zastrzeżona, widoki jak widoki chociaż tęcza robi wrażenie... ale Wy piękni 😍

Reign a gdzie zgubiłaś przez moment ,światła,... of light... haha...

Jeszcze raz pozdrawiam i standardowo ślę niebieskie kopuły dachów. Zresztą inaczej się nie da haha.. ZAWSZE wychodzi takie zdjęcie. Robisz ujęcie morza, masz niebiesko białe dachy aha...

Nie znoszę pisać w telefonie...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-08-31 o 11:54
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 08:26   #3107
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z S. I to nie jest Sephora hehe... ani Sopot... 🌊

‚Cykady na Cykladach, morze i niebo ostro lśnią dobrze mi ach dobrze lala...

Podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, z tej przyczyny mogłabym tam zamieszkać na stałe . A letniskowo z przyjemnością mościłabym tyłek na Santorini.

Poczytam Was po powrocie... ale Lion, Tiger czy tez swojsko brzmiący Kocurro 😉 Gosi to taki słodziak że brak słów 😘

Zastrzeżona, widoki jak widoki chociaż tęcza robi wrażenie... ale Wy piękni 😍

Reign a gdzie zgubiłaś przez moment ,światła,... of light... haha...

Jeszcze raz pozdrawiam i standardowo ślę niebieskie kopuły dachów. Zresztą inaczej się nie da haha.. ZAWSZE wychodzi takie zdjęcie. Robisz ujęcie morza, masz niebiesko białe dachy aha...

Nie znoszę pisać w telefonie...
Santorini
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 08:42   #3108
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, pięknie Udanego wypoczynku
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 09:23   #3109
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona ale woda ciepla i mozna sie kapac? Mysle ze jednak Chorwacja nie zrobi Ci zawodu i bedzie milo i cieplo
Zdlecia sliczne..... moze w tych samych miejscach bede za miesiac

Reigin-mydelka bedą zima akurat te z ostatniego zdjecia gotowe. I planuje jeszcze zrobic kilka ktore do stycznia -lutego beda juz do uzytkowania. W jakim wojewodztwie mieszka siostra? Jak bede wiedziala to zaraz Ci napisze kiedy ferie beda w szkole.

Rzeczywiscie juz zimno...co rano zmiatam z tarasu liscie klonow ktore rosna obok niego... i jednak czekam ze lato ktore mielismy w tym roku wlasciwie juz w polowie kwietnia -nas jeszcze nie odpusci...niestety nie lubie naszej ciapatej zimy....szaro i buro...i do tego ten syf ktory leci z kominow...niby zakaz palenia badziewstwem a i tak palą...zero swiadomosci ekologicznej i zdrowotnej...no bo przeciez jedna czy piec butelek plastikowtch nie zaszkodzi...no przeciez flot tanszy to po co kupowac dobry wegiel....

No i firmy ktore oferuja modernizacje...i kit z doplatami..bez doplat ta sama robota i sprzet kosztowaloby np 2000 z doplata 50% kosztuje to samo 4000.. i tak ze wszystkim.....

A ile bym mogla napisac o poziomie szkolen dla nauczycieli za unijne pieniadze...i kto na tych szkoleniach zarabial...a co z tego miala szkola?? W naszej NIC nawet pol żarowki szkola nie zyskala..a jakims sensownym wyposazeniu...szkoda gadac i marzyc...

Ale polecialam po tematach w poscie..od wakacji Zastrzezonej az do funduszy unijnych...

Zaraz jedziemy po sok jabljowy ktory z naszych jablek byl wyciskany. Juz gotowy. Zobacze ile wyszlo i ile to kosztuje

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2018-08-27 o 09:26
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 09:47   #3110
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ttinette, nie sądzę, on jest malutki i jak od początku będzie z nimi, to nie powinien nic zrobić. Ale i tak pewnie samych i zostawiać nie będę bez dozoru.
Klatka i będzie dobrze Ja mam dla suni, ale nie lubi jak jest zamknięta. No cóż... idzie tam tylko wtedy jak nas ma dość

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
I reszta zdjęć 😜
Pięknie Ja za 2 tygodnie na Lanzarote jadę Can`t wait!
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta
Czesc Trinette (mam nadzieje, ze nie przekrecilam nic, bo dopiero wstalam i jeszcze soczewek nie zalozylam, a slepa jestem )
Hej Ja ślepa byłam póki sunia mi na brzuch rano nie wskoczyła... Momentalnie oczy mi się otworzyły
Cytat:
Kotow Wam strasznie zazdroszcze, ja pewnie mojego alergika bede musiala dluuugo przekonywac, predzej sie dziecka dorobimy, niz kota (a nie planuje dziecka przez pare najblizszych lat jeszcze).
Może york? Mają włosy Mój facet też jest alergikim, ale na szczęście nie na psy.

Cytat:
A z innej beczki, gdzie ta wiosna?! Z 3 tygodnie temu juz bylo pieknie w ciagu dnia, 20-25 stopni, a potem sie ochlodzilo, jestem od dwoch tygodni na antybiotyku i wcale nie widze poprawy, na zewnatrz 10 stopni, u mnie w pracy zimno, a w domu sie "dogrzewam" jak tylko moge.
Wiosna? Chyba ciepła, piękna jesień i zima

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Trinette witaj pozdrawiam z Florydy Tez mam jeden rozwod na koncie, mezatka po raz drugi i kocia mama. Zakupow tez nie lubie, tzn. w sklepach stacjonarnych, bo mnie mecza, ale ze przyjemnosci nie potrafie sobie odmowic, to u mnie zakupy online sie sprawdzaja
Gratuluje zareczyn
Dzięki

Ooo mój TŻ marudzi, że chce jechać na Florydę więc może kiedyś się spotkamy. Heh te rozwody takie popularne teraz albo Ci faceci tacy kiepscy

Zakupy online są super albo jak kupuje przysmaki dla psa Wtedy mogę wydać... Ona ma więcej żarcia niż ja w lodówce. A w związku z żarciem... utyłam... a na siłownię teraz czasu brak. Ta moja piękna waga z okolic rozwodu poszła w siną dal... Pewnie dlatego, że mało co jadłam (ale to szczegół )


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Hej

The Ordinary ma (podobno fajne) serum z wit C,
TO i TO.
Ja na razie mam wit C z Tiam, wiec nie kupuje, ale na pewno wyprobuje w niedalekiej przyszlosci.
Kusisz tym kremem SK II, ale dopiero co kupilam Hydra Zen z Lancome z mysla o lecie (teraz uzywam dosc tresciwego w konsystencji Alpha H, ale na lato do mojej tlustej skory bede potrzebowala czegos lzejszego).
Matko... a ja prawie kosmetyków nie stosuje... Chyba muszę się przemóc skoro Wy tyle o tym piszecie.

To serum działa? Jakoś do nich nie bylam przekonana.


Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Sluchajcie...idzie zima...
Wstalam 5.20 i poszlam z psem a tam ziab jak diabli.... wracam, patrze na termometr a tu....6*
Bleeeeee

Milego dnia babeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja o 6 chodzę zwykle, ale teraz z racji wolnego po 7. Bluza i kurtka na ciało i idziemy na godzinę Nie chcę myśleć, co będzie zimą. Ale już mam krótkie kalosze na wypadek deszczu by nie taplać się w błocie.
Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
U mnie było 9C. A ja w spodenkach do kolan i bluzce bez rękawów W aucie po raz pierwszy od pewnie wiosny, włączyłam podgrzewanie fotela No nic później ma być cieplej to nie zmarznę za bardzo
Aż mną potrząsnęło z zimna...
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 09:53   #3111
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Klatka i będzie dobrze Ja mam dla suni, ale nie lubi jak jest zamknięta. No cóż... idzie tam tylko wtedy jak nas ma dość

Pięknie Ja za 2 tygodnie na Lanzarote jadę Can`t wait!
Hej Ja ślepa byłam póki sunia mi na brzuch rano nie wskoczyła... Momentalnie oczy mi się otworzyły
Może york? Mają włosy Mój facet też jest alergikim, ale na szczęście nie na psy.

Wiosna? Chyba ciepła, piękna jesień i zima

Dzięki

Ooo mój TŻ marudzi, że chce jechać na Florydę więc może kiedyś się spotkamy. Heh te rozwody takie popularne teraz albo Ci faceci tacy kiepscy

Zakupy online są super albo jak kupuje przysmaki dla psa Wtedy mogę wydać... Ona ma więcej żarcia niż ja w lodówce. A w związku z żarciem... utyłam... a na siłownię teraz czasu brak. Ta moja piękna waga z okolic rozwodu poszła w siną dal... Pewnie dlatego, że mało co jadłam (ale to szczegół )


Matko... a ja prawie kosmetyków nie stosuje... Chyba muszę się przemóc skoro Wy tyle o tym piszecie.

To serum działa? Jakoś do nich nie bylam przekonana.


Ja o 6 chodzę zwykle, ale teraz z racji wolnego po 7. Bluza i kurtka na ciało i idziemy na godzinę Nie chcę myśleć, co będzie zimą. Ale już mam krótkie kalosze na wypadek deszczu by nie taplać się w błocie.
Aż mną potrząsnęło z zimna...
Marzy mi sie kot orientalny, bengalski albo cornish rex, one sa dla alergikow bardzo znosne, ale skorzana kanapa za miliony monet moglaby tego nie przezyc, niestety. Moze kiedys mi sie uda meza przekonac.
Na psy maz nie ma uczulenia, ale ja nie chce psa, nie mamy czasu na psa

A co do kosmetykow, to ja nakladam tego tyle na twarz, ze spokojnie by dla kilku osob starczylo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:56   #3112
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej Trinette
My tu jesteśmy bardzo rozne, właściwie wszystko do wyboru...Marjolka ma racje, za dużo by pisać i się powtarzac, jak Ci się spodoba i zostaniesz na dłużej - sama zobaczysz...Gdzie urlopujesz?
Marjolka, jestem pełna podziwu dla Twojej pasji
Sova, czyli torebki nie znalazłąs…?
Pogoda faktycznie ma się trzymać 17-21 w najbliższym czasie i dobrze, skoro za prawie dwa tygodnie lece na urlop
Zastrzezona, sliczne zdjęcia, a Ty jak dziewczynka TYlko mało karku sobie nie skreciłam je ogladajac w tej pozycji Wypoczywaj i baw się...
Reign, krem z 10% mocznikiem. ma działanie nawilzajace, miałam wersje do stop i do rak i u mnie wszystko ok, a u niego, jak po skarpetkach pilingujących, może Ty tez miałas krem z mocznikiem, bo to popularny składnik...
Lamary, od razu widać, gdzie jesteś Baw się dobrze...
Trinette, Kasztanka jest w sydney, to jej się zima konczy
Kasztanka, albo kot albo skorzana kanapa Jak się kota kocha to się człowiek głupstwami nie przejmuje...U mnie w salonie kotka teściowej ostrzy pazury na spodzie fotela. wyrywa podbitkę
Ech, dziś zjawiła się @...Dobrze, ze nie na urlopie, ale i tak w zachwyt nie popadam Nic mi się nie chce, a powinnam trochę hantlami pomachać...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-08-27 o 19:24
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:36   #3113
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso- napisalam do Ciebie na FB. Paczka doszla w calosci? Bo zawsze mam obawy.. poczta nie budzi mojego nieograniczonego zaufania.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Kama dziekuje za milą dla mnie ocene.
Ostatnio robienie mydelek i kremow jest dla mnie odpoczynkiem po tych wszystkich owocach ktorych wcalenie ubywa Dzis odebralismy 65 litrow soku jablkowego!!!!! czyli prawie 100 kilo jablek dalismy do tloczarni.. a jeszcze jest chyba ze 3 tary tyle... Teraz mam pelniutki piekarnik i suszarke jablek.. maja sie wysuszyc...
Nawet nie wiecie jaka mam ochote uciec z domu....:p rosi:

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

La Mary.. baw sie dobrze.. alez Ci zazdroszcze.. ja musze czekac do konca wrzesnia na wyjazd...
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 20:20   #3114
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama no skad.... mnie dogodzic to ciezka sprawa....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Marjolka niezla ilosc soku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 20:28   #3115
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej, hej
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?


Piszę pourlopowo, znad (po prawdzie już skończyłam) dietetycznego, ale przepysznego carpaccio z buraka i ze szklaneczką różowego, chorwackiego wina.
Byliśmy, po raz pierwszy, na Istrii i podobnie jak Juce, podobało nam się bardzo. Trochę się obawiałam tłumów i drożyzny, na podstawie relacji w necie. No, i okazuje się, że chyba z powodu tych właśnie relacji większość turystów przeniosła się do Dalmacji, gdzie było zdecydowanie bardziej tłoczno, gdy tam byliśmy. A ceny - cóż - rośnie popularność Chorwacji, to chcą sobie dzięki temu zarobić i chyba niezależnie od rejonu z roku na rok jest ciut drożej i bardziej komercyjnie. Ale te plaże (ja wolę kamieniste), słońce, turkusowa woda w temperaturze 26 stopni - są tego warte
Pomyślałam, że napiszę Wam mini recenzję co mi się kosmetycznie sprawdziło na tym wyjeździe, co zdecydowanie nie - szczególnie, że niektóre z Was dopiero (albo ponownie) wyjeżdżają.
Całkiem dobre skojarzenia mam z eksperymentem z nową w Sephorze koreańską marką Belif. Kupiłam sobie ten zestaw podróżny: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...l-Kit/P3353013 i nie żałuję. Pojemności w sam raz na dwutygodniowy wypad, nawet mi jeszcze zostało (przy czym nakładałam na noc czasem maskę zamiast kremu). I naprawdę bardzo, ale to bardzo solidnie nawilża. Na dzień używałam kremu Esthederm z filtrem, który bardzo lubię i jest taką pielęgnacją z filtrem all-in -one. Do tego dwa razy dziennie obficie serum Sesdermy z witaminą C (to chyba jedyne, które można tak obficie smarować). I efekt - skóra muśnięta słońcem (Esthederm nie blokuje melaniny, i ja to lubię, bo nie lubię jak mam jasną twarz do opalonego lekko ciała), ale naprawdę mega- nawilżona i zero przebarwień czy zatkanych porów.

Do ochrony przeciwsłonecznej na ciało polubiliśmy: https://www.iperfumy.pl/bioderma/pho...SABEgKiP_D_BwE
Mi spf 30 wystarcza, bo godzinami nie leżymy na plaży, a ja w zasadzie od czerwca starałam się korzystać ze słońca - na żaglach, na tarasie itp.
Za to, czytając opinie, że Lancaster to taki pionier w ochronie przeciwsłonecznej, kupiłam też to: https://www.iperfumy.pl/lancaster/su...iABEgJeLfD_BwE
co okazało się totalnym bublem!
Tzn. nie twierdzę, że zawartość jest kiepskiej jakości, czy, że nie chroni skóry. Ale forma aplikacji jest dla mnie po prostu nie do przyjęcia. Ten spray działa bardzo opornie, a przy tym wydziela takie ilości tego nośnika, "gazu" czy jak to zwał, że po prostu czułam się tym niemal struta. Używanie na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu - też nie pomagało. Dla nas było to coś okropnego, więc przestrzegam

Podczytywałam Was w miarę na bieżąco, ale wątków było tyle, że trudno się do nich teraz odnieść. Tak z pamięci: gratulacje dla Reign, dzień dobry Trinette , udanych wakacji LaMary, potem Kama, Marjolka i pozostałym, które jeszcze pojadą.


Marjolka - nie myślałaś może, żeby udostępnić możliwość zebrania owoców gratis lub za symboliczną czy mniej opłatą (jak za coś płacimy, bardziej szanujemy ...) znajomym, sąsiadom, czy mniej znajomym? Teraz wiele osób poszukuje takich niepryskanych, ekologicznych, naturalnie hodowanych wspaniałości.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 20:43   #3116
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircik, pamiętamy Fajnie, ze Ci się udał urlop
Jak to często bywało - ja tez polubiłam ten zestaw Belif z sephory
Tez miałam w tym roku taki spray spf 30 z eris, sprawdzał się dobrze do ciała, ale nie na twarzy i jednak wrazenie/zapaszek zagazowania był
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 08:44   #3117
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Hej Trinette
My tu jesteśmy bardzo rozne, właściwie wszystko do wyboru...Marjolka ma racje, za dużo by pisać i się powtarzac, jak Ci się spodoba i zostaniesz na dłużej - sama zobaczysz...Gdzie urlopujesz?
Heh ja nie mówię o calej litanii, ale np. na jakim etapie życia jesteście Rodzina czy dzieci czy wolność Tomku w swoim domku

Będę się urlopować na Lanzarote W końcu leżenie bykiem. Ale spłukaliśmy się niestety... Była opcja, że nie będzie w ogóle wakacji. Kredyt nas sporo kosztował (chciałam go bardzo przejąć od ex i nie musieć się o nic prosić nigdy więcej).
Cytat:
Trinette, Kasztanka jest w sydney, to jej się zima konczy
Heh, później załapałam
Cytat:
Ech, dziś zjawiła się @...Dobrze, ze nie na urlopie, ale i tak w zachwyt nie popadam Nic mi się nie chce, a powinnam trochę hantlami pomachać...
Jak sama napisałaś - dobrze, że nie na urlopie. Ja nawet o @ nie myślałam, ale na szczęście nie wypadnie w trakcie.

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Ostatnio robienie mydelek i kremow jest dla mnie odpoczynkiem po tych wszystkich owocach ktorych wcalenie ubywa Dzis odebralismy 65 litrow soku jablkowego!!!!! czyli prawie 100 kilo jablek dalismy do tloczarni.. a jeszcze jest chyba ze 3 tary tyle... Teraz mam pelniutki piekarnik i suszarke jablek.. maja sie wysuszyc...
Nawet nie wiecie jaka mam ochote uciec z domu....:p rosi:
Matko podziwiam... Ja bym nawet się nie zastanawiała i uciekła Choć ciasto z jabłkami i soczek... mniam Coś za coś.


W ogóle myślę czy nie iść gdzieś na jakieś studium kosmetyczne albo fryzjerskie, ale to póki pomysł. Może kiedyś się przeprowadzę i warto by mieć zawód, albo nawet dla siebie jakieś minimalne pojęcie.


Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Hej, hej
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?


Piszę pourlopowo, znad (po prawdzie już skończyłam) dietetycznego, ale przepysznego carpaccio z buraka i ze szklaneczką różowego, chorwackiego wina.
Byliśmy, po raz pierwszy, na Istrii i podobnie jak Juce, podobało nam się bardzo. Trochę się obawiałam tłumów i drożyzny, na podstawie relacji w necie. No, i okazuje się, że chyba z powodu tych właśnie relacji większość turystów przeniosła się do Dalmacji, gdzie było zdecydowanie bardziej tłoczno, gdy tam byliśmy. A ceny - cóż - rośnie popularność Chorwacji, to chcą sobie dzięki temu zarobić i chyba niezależnie od rejonu z roku na rok jest ciut drożej i bardziej komercyjnie. Ale te plaże (ja wolę kamieniste), słońce, turkusowa woda w temperaturze 26 stopni - są tego warte
Pomyślałam, że napiszę Wam mini recenzję co mi się kosmetycznie sprawdziło na tym wyjeździe, co zdecydowanie nie - szczególnie, że niektóre z Was dopiero (albo ponownie) wyjeżdżają.
Całkiem dobre skojarzenia mam z eksperymentem z nową w Sephorze koreańską marką Belif. Kupiłam sobie ten zestaw podróżny: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...l-Kit/P3353013 i nie żałuję. Pojemności w sam raz na dwutygodniowy wypad, nawet mi jeszcze zostało (przy czym nakładałam na noc czasem maskę zamiast kremu). I naprawdę bardzo, ale to bardzo solidnie nawilża. Na dzień używałam kremu Esthederm z filtrem, który bardzo lubię i jest taką pielęgnacją z filtrem all-in -one. Do tego dwa razy dziennie obficie serum Sesdermy z witaminą C (to chyba jedyne, które można tak obficie smarować). I efekt - skóra muśnięta słońcem (Esthederm nie blokuje melaniny, i ja to lubię, bo nie lubię jak mam jasną twarz do opalonego lekko ciała), ale naprawdę mega- nawilżona i zero przebarwień czy zatkanych porów.

Do ochrony przeciwsłonecznej na ciało polubiliśmy: https://www.iperfumy.pl/bioderma/pho...SABEgKiP_D_BwE
Mi spf 30 wystarcza, bo godzinami nie leżymy na plaży, a ja w zasadzie od czerwca starałam się korzystać ze słońca - na żaglach, na tarasie itp.
Za to, czytając opinie, że Lancaster to taki pionier w ochronie przeciwsłonecznej, kupiłam też to: https://www.iperfumy.pl/lancaster/su...iABEgJeLfD_BwE
co okazało się totalnym bublem!
Tzn. nie twierdzę, że zawartość jest kiepskiej jakości, czy, że nie chroni skóry. Ale forma aplikacji jest dla mnie po prostu nie do przyjęcia. Ten spray działa bardzo opornie, a przy tym wydziela takie ilości tego nośnika, "gazu" czy jak to zwał, że po prostu czułam się tym niemal struta. Używanie na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu - też nie pomagało. Dla nas było to coś okropnego, więc przestrzegam

Podczytywałam Was w miarę na bieżąco, ale wątków było tyle, że trudno się do nich teraz odnieść. Tak z pamięci: gratulacje dla Reign, dzień dobry Trinette , udanych wakacji LaMary, potem Kama, Marjolka i pozostałym, które jeszcze pojadą.
Zazdroszczę Chorwacji... Niestety nie wyrobiłam w porę paszportu. Także muszę się też za to zabrać. Może za rok będzie gdzieś dalej... Znzibar mi się marzy...


Tyle piszecie o tych kosmetykach, że jednak chyba muszę po urlopie się ogarnąć i zabrać za moją buźkę. W końcu szykuje się sezon na kwasy itp.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 10:06   #3118
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary- a jednak super, odpoczywaj i zgraj się wreszcie w własnym sercem widoczek przedni

Marjolka- wow! może powinnaś pomyśleć o odsprzedaży soku. Sama bym chętnie od ciebie kupiła tylko nie wiem czy wliczając transport się opłaci. Hmmm.. pomyśl
No suszone jabłka są również w cenie i ciężko je dostać. Też super pomysł na odsprzedaż

Dircikowa- oczywiście że pamiętamy. jejku przypomniałaś mi o diecie Mam zamiar od poniedziałku zacząć coś

Trinette- ja już zdecydowanie 40+, mąż, nastoletni syn
Kredytu nie zazdroszczę. zwykle spłacanie ciągnie się latami....


Jakis straszny leń mnie opanował w tym tygodniu. Dobrze, że to ostatni wtorek w tym tygodniu
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 10:17   #3119
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Trinette- ja już zdecydowanie 40+, mąż, nastoletni syn
Kredytu nie zazdroszczę. zwykle spłacanie ciągnie się latami....
Cóż, nie opłacało się wynajmować mieszkania Lepiej było spłacać kredyt. Poza tym taki "związek" jest trwalszy niż małżeństwo, dlatego obecny TŻ długo ze mną zostanie Wziął na siebie sam kredyt i tym mnie "kupił", bo ciężko było zaufać facetowi.
Cytat:
Jakis straszny leń mnie opanował w tym tygodniu. Dobrze, że to ostatni wtorek w tym tygodniu
Ja "urlopuje" w domu ucząc się ustaw. Także niech ten tydzień trwa wiecznie bo beznadziejnie idzie.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 10:53   #3120
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircik wlasne jablka juz rozdalismy i przerobilismy na sok. Dawalismy znajomym i wszystkim sasiadom ile chcieli....szkopul w tym ze tam prawie wszyscy maja wlasne owoce w ogrodzie. Ale bardzo duzo wzieli i mysle ze sa zadowoleni. U nas jeszcze sliwka zostala..owocow jest na biej masa..
Teraz zostaly tylko jablonie z przepieknymi jablkami u syna. Tymi zbytnio rzadzic sie nie moge..
Ale jablka ma piekne. Smaczne i ogromne.

Sok juz wyprobowany jest pyszny
Wczoraj pierwsza partia jablek suszyla sie w piekarniku i suszarce. Jedna siatka ta dolna ususzyla jablka na chipsy...Tz mowi-spalone, gorzkie..sprobowalsm a tam niebo w gębie.. chrupiace smaczne pycha. Takich chipsowatych zrobie wiecej Teraz zapraszam Was do odwiedzin u mnie-bedziecie czestowani tymi jablkami

Dzis jeszcze robie ozdobne kilorowe kuleczki do mydla..i jestem jak matka perloplawow zrobionych juz jest ponad 60 kuleczek. Teraz pije kawe i robie nastepbe kuleczki. Jak wsadze je do mydla to dam zdjecie. Ocenicie czy byly warte żmudnej zabawy w toczenie malutkich kulek.

1535450025731.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.