Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-01, 06:34   #2431
tempa_dzida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
masz rację, jednak kobieta woli być skrzywdzona przez ALPHĘ niż kochana przez betę -przynajmniej do pewnego momentu
Kobiety wolą być kochane i bzykane przez alphy, bo bety nie nadają się ani do jednego ani do drugiego. Zakompleksione, jęczące, zatruwające życie i marnujące powietrze pacany nie są warte ani porywów serca ani zdejmowania majtek.
Ani taki dobrze nie zerżnie ani nie dokocha, bo przeważnie ma zgnite we łbie, chociaż roi mu się, że gdyby jego wybranka go zechciała, to byłby dla niej taaaki dobry i taaaki cudowny i taaaki szczęśliwy... ale nie jest.
Zwykle taki potrzebuje 20 lat terapii a nie partnerki.

Poza tym to naturalne, że na widok wybitnie atrakcyjnego samca robi się człowiekowi kisiel z mózgu.
Nie dość, że piękny, to jeszcze ryzyko, że po trzech godzinach znajomości zacznie narzekać, że ma małego, podłą byłą i skomplikowane relacje z matką jest stosunkowo małe.

A to, że kobiety świadome, że nie mają większych szans nawet na jednonocne zainteresowanie sobą alphy są gotowe na upokorzenia - w nadziei na to, że jednak, jakoś utrzymując ten kontakt dostaną szansę na bliższe zapoznanie się z penisem lub osobowością przystojniaka - co w tym dziwnego?
Wszyscy to robią, niezależnie od płci, orientacji, wieku i całej reszty, bo - skądinąd całkiem słusznie - uznają, że gra jest warta świeczki.

W rzeczywistości, na planecie Ziemia wybór klasy "skrzywdzenie przez alphę vs. bycie kochaną/kochanym przez betę" jest tylko eksperymentem myślowym frustratów, żyjących złudzeniami i chcących brać odwet na kobietach (czy mężczyznach).

Istnieje statystycznie niewielka szansa na szczęście tak z alphą, jak i betą... oraz ogromna na to, że:
a) alpha nie będzie zainteresowany, zrani, porzuci, albo co gorsza nawet przed tym wszystkim nie przeleci,
b) beta będzie sobie odbijał lata prawdziwych i wyimaginowanych odrzuceń i upokorzeń na kobiecie, która (borze miej ją w opiece) przez moment była nim zainteresowana - zanim ją zazrzędził i zamęczył tak, że żyć jej się odechciało, więc poleciała zakładać wątki na wizażu i zachwalać niezwykle udane życie erotyczne z jego ogromniastym penisem 12cm (którego nawet nie raczy od czasu do czasu użyć, bo woli o nim gadać i śnić o tym, jak cudowny byłby Świat, gdyby miał 12,5).
tempa_dzida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 06:45   #2432
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Kobiety są okropne, amiętam wszystkie kpiące komentarze z czasów szkoły średniej. Żadnej niczego złego nie zrobiłem, a koleżanki z klasy się nabijały.




Nawet gdy kiedys odchodzilem do nieznajomych dziewczyn i rozmowa sie kleila - rozmawialismy godzine, to nie bylem kokietowany. Dziewczyny gadaly jak z kolega, bez tego czegos, na randke nie moglem liczyc




Ale gdy tylko w ich wzroku pojawil sie rzystojniak to sie ogladaly






nienawidze kobiet, czuje wielki gniew i zal, za wszystko co zlego zrobilyscie


nie tylko brak zainteresowania boli, ale wstretne ozbawione empatii komentarze skierowane w moim kierunku i to wcale nie przez ladne dziewczyny




ps. ktoras napisala ze ma 173 i spotykala sie z gosciem 165 bo sie jej odobal z wygladu, chcialbym raz jeszcze przeczytac post ale nigdzie nie moge go znalezc, kojarzycie gdzie zostal napisany?
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 10:19   #2433
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To samo pomyslalam, zagladajac tu z rana
Cóż... biedny pokrzywdzony przez los się odezwał. Myśli, że tylko jemu życie dało po tylku i musi się wyżyć na wszystkich Psycholog by się mu przydał i terapia, bo masa nienawiści w nim.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 10:55   #2434
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

To kobiety muszą iść do psychiatry. Jeśli kobieta ma np 175 i chce wysokiego to spoko, będzie od niej wyższy. Ale jak sama ma 157 i wybiera od 173 to coś nie tak. Bo co 167 - 10cm to za mało?



Facet może odpowiadać z twarzy, charakteru, ale odrzuci z takiego trywialnego powodu?



Rozgrzeszam wysokie kobiety, niech idą w pokoju. Są duże to niech znajdują wysokich mężczyzn. Ale takie drobinki 160, niech nie piszą 175 minimum.



A kłamstwa kobiet bez komentarza - wygląd nie jest najważniejszy ale tak nie umówiłabym się z niskim/nie masz kobiety? To wina charakteru, ale sama to i tak nie chciałabym niskiego


Przecież to zakłamanie
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 10:56   #2435
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Cóż... biedny pokrzywdzony przez los się odezwał. Myśli, że tylko jemu życie dało po tylku i musi się wyżyć na wszystkich Psycholog by się mu przydał i terapia, bo masa nienawiści w nim.
Bez obaw, jeżeli to jest kolega którego znam to image jest na "potrzeby parafii", nie ma w nim aż takiej nienawiści, żeby ktoś musiał się bać. Chodzi o zwrócenie uwagi na problem wysokich wymogów dziewczyn wobec facetów, pożywka dla całej Insomnii czy innych Braci-samców.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 10:58   #2436
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Gniew i nienawiśc we mnie potężna, zamierzam mścić się na kobietach


będe zakładał fake konta i was wystawiał, a potem pisał - z ukrycia obserwowałem ciebie jak stalas, ale taka brzydka i paskudna, ze nawet nie chcialo mi sie splunac


bede mscil sie na kobietach bo wasz bol to radosc dla mego zranionego serca
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 10:58   #2437
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Gniew i nienawiśc we mnie potężna, zamierzam mścić się na kobietach


będe zakładał fake konta i was wystawiał, a potem pisał - z ukrycia obserwowałem ciebie jak stalas, ale taka brzydka i paskudna, ze nawet nie chcialo mi sie splunac


bede mscil sie na kobietach bo wasz bol to radosc dla mego zranionego serca
Twoja dziewczyna aż tak daje Ci popalić, że ciągle chcesz się mścić na całym rodzie żeńskim?

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:01
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-01, 10:59   #2438
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Bez obaw, jeżeli to jest kolega którego znam to image jest na "potrzeby parafii", nie ma w nim aż takiej nienawiści, żeby ktoś musiał się bać. Chodzi o zwrócenie uwagi na problem wysokich wymogów dziewczyn wobec facetów, pożywka dla całej Insomnii czy innych Braci-samców.
Mi tam zwisa jego podejście - śmieszy mnie, ale ma ewidentnie problem, który powinien rozwiązać. Każdy człowiek może mieć wymagania jakie chce. W końcu szukamy dla siebie ideału Wymagania maleją im dłużej człowiek jest sam. Chyba, że mana tyle kiepskie doświadczenia i woli być sam póki tego ideału nie znajdzie. Life is brutal.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:00
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:00   #2439
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Mam tylko 166cm. Ale dla kobiet to za mało. Zresztą wam ciągle mało. A potem dziwicie sie skad takie tematy.



Wasz smutek i bol to antidotum na moje zranione serce. Gniewu mam tyle ze gdyby podlaczyc mnie do elektrowni oswietlibym caly swiat.
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:01   #2440
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Jak tam Wasze podsumowanie randkowania w 2018? A może macie jakieś postanowienia z tym związane?



Życzę panom, którzy tu zaglądają, aby nie traktowali wykopu jak wyrocznie. Potem się wszystko jakoś ułoży
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:04   #2441
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Mam tylko 166cm. Ale dla kobiet to za mało. Zresztą wam ciągle mało. A potem dziwicie sie skad takie tematy.



Wasz smutek i bol to antidotum na moje zranione serce. Gniewu mam tyle ze gdyby podlaczyc mnie do elektrowni oswietlibym caly swiat.
Dla mnie za mało bo szpilek nie włożę A tak serio znam facetów tego wzrostu i są za☠☠☠iści, szkoda, że zajęci. Ty wszystko psujesz swoim podejściem.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-01, 11:04   #2442
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Wasze wymagania tworza potwory. Jednak kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Ja sobie wyjadę na Filipiny, czy Tajladnię gdzie stanę się wielkim Dominatorem, przez wielkie D, będę wybierał i rozdzielał, a Wy u boku swych wysokich przystojniaków będziecie przeżywały koszmary, ranione, zdradzane, bite, wyzywane, a potem brzydkie i neichciane


a wtedy stane przed wami i rzekne, tak jak wy mi mieczem, tak i ja wam nim machne, precz mi z oczu, wymagania mam wieksze, a inni pojda za mym orkiem i rzekna - precz z oczu mych ladacnzico okrutna
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:06   #2443
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Mam tylko 166cm. Ale dla kobiet to za mało. Zresztą wam ciągle mało. A potem dziwicie sie skad takie tematy.



Wasz smutek i bol to antidotum na moje zranione serce. Gniewu mam tyle ze gdyby podlaczyc mnie do elektrowni oswietlibym caly swiat.
Masz rację - 166 to za mało.
Lepiej Ci?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:08   #2444
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Ani lepiej, ani gorzej. Przywykłem do Waszych chorych wymagań, do Waszych kłamstw. Prościej wam napisac - charakteru to wina niz uderzyc sie w piersc i otwarcie wyznac - zgadza sie odrzucamy niskich pewnie charakter masz ok a my nie dajemy szansy ci go ukazac


wy zas wmawiacie ze to charakteru wina a prawda jest taka, ze zanim zdaze ukazac go wy juz niezainetersowane jestescie i nie chcecie mnie i mi podobnych poznac
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:08   #2445
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Mam tylko 166cm. Ale dla kobiet to za mało. Zresztą wam ciągle mało. A potem dziwicie sie skad takie tematy.



Wasz smutek i bol to antidotum na moje zranione serce. Gniewu mam tyle ze gdyby podlaczyc mnie do elektrowni oswietlibym caly swiat.
Straszne jestes nizszy od mojej 12 letniej corki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:09   #2446
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

niska kobieta, nie kopulując z niskim facetem, wyświadcza przysługę ich potencjalnemu potomstwu


wyobraź sobie, że kobieta 160 cm i facet 165 cm mają syna, który ma tyle co oni, tragedia



ja jestem zdania, że twarz jest ważniejsza od wzrostu, z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić twarz, która nadrabiałaby wzrost 165 cm, to już trzeba być w top 1 % samców, a nie w top 10


obecnie przeciętny gimnazjalista ma spokojnie 180 cm, także no... ja nie wiem jak można mieć 165, dla mnie to tak jakby być niedorozwiniętym (bez obrazy dla nikogo)



kiedyś zastanawiałem się dlaczego niektóre kobiety nie pytają o wzrost przed randką, to wcale nie dlatego, że nie interesuje ich wzrost, dla nich po prostu standardem jest to, że facet jest w okolicach 180 cm z powodów które wymieniłem wyżej tj tyle mają ludzie w gimnazjach, czy tam 8klasowych podstawówkach
im po prostu ciężko sobie wyobrazić, że można mieć 15 cm mniej, to jakiś KOSMOS
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:10   #2447
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

a

Edytowane przez agutunuta
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:15
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:10   #2448
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8630872 0]Jak tam Wasze podsumowanie randkowania w 2018? A może macie jakieś postanowienia z tym związane?



Życzę panom, którzy tu zaglądają, aby nie traktowali wykopu jak wyrocznie. Potem się wszystko jakoś ułoży [/QUOTE]

U mnie 2018 był praktycznie bez randkowania. Potrzebowałam przerwy, ale myślę, że ten rok będzie inny. Coś mam przeczucie, że kogoś spotkam, a jak nie to raczej kogoś poznam na stronach tematycznych np. o podróżach niż na portalach. Paru już facetów zagadało.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:11   #2449
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Wasze wymagania tworza potwory. Jednak kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Ja sobie wyjadę na Filipiny, czy Tajladnię gdzie stanę się wielkim Dominatorem, przez wielkie D, będę wybierał i rozdzielał, a Wy u boku swych wysokich przystojniaków będziecie przeżywały koszmary, ranione, zdradzane, bite, wyzywane, a potem brzydkie i neichciane
Możesz jechać na Filipiny, Tajlandię czy gdzie tam chcesz, na Samoa masz nawet takie urocze osóbki wyglądające jak kobiety ale nimi nie będące (fa'afafine), dla mizoginów wszelkiej maści to może być raj na Ziemi
w tem wzrostu Tom Cruise jest niski i zawsze jakąś babę znalazł, zwykle wyższe od niego.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:13
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-01, 11:13   #2450
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
niska kobieta, nie kopulując z niskim facetem, wyświadcza przysługę ich potencjalnemu potomstwu


wyobraź sobie, że kobieta 160 cm i facet 165 cm mają syna, który ma tyle co oni, tragedia



ja jestem zdania, że twarz jest ważniejsza od wzrostu, z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić twarz, która nadrabiałaby wzrost 165 cm, to już trzeba być w top 1 % samców, a nie w top 10


obecnie przeciętny gimnazjalista ma spokojnie 180 cm, także no... ja nie wiem jak można mieć 165, dla mnie to tak jakby być niedorozwiniętym (bez obrazy dla nikogo)



kiedyś zastanawiałem się dlaczego niektóre kobiety nie pytają o wzrost przed randką, to wcale nie dlatego, że nie interesuje ich wzrost, dla nich po prostu standardem jest to, że facet jest w okolicach 180 cm z powodów które wymieniłem wyżej tj tyle mają ludzie w gimnazjach, czy tam 8klasowych podstawówkach
im po prostu ciężko sobie wyobrazić, że można mieć 15 cm mniej, to jakiś KOSMOS
Serio? Większość Polaków jest niskich ok. 170 cm. No może to bardzo młode pokolenie jest wyższe, nie wiem bo z gimnazjalistami się nie zadaje.

Ja mam jakieś 163 i nie przepadam za wysokimi facetami, co juz pisałam, 160-175 to dla mnie idealnie. Ludzie powyżej 180cm to juz w ogole wygladaja dla mnie jakos niezgrabnie, widac kazda zaburzona proporcje (bez urazy). Potomstwa mieć nie chce wiec nikogo tym nie skrzywdze xd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:13   #2451
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

krewet kosmosem to jest glupota twa, ludzi, mezcyzzn niskich pelno na swiecie tym, skaze tak wiec Bog syna Twego tak, ze niski zostanie i dziwic sie orkutnie bedziesz dnia kazdego
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:15   #2452
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Mam tylko 166cm. Ale dla kobiet to za mało. Zresztą wam ciągle mało. A potem dziwicie sie skad takie tematy.



Wasz smutek i bol to antidotum na moje zranione serce. Gniewu mam tyle ze gdyby podlaczyc mnie do elektrowni oswietlibym caly swiat.
Znalazłem dziewczynę która ma 163 cm i jeszcze mi powiedziała, że ma połowę niższych koleżanek. Więc bez przesady.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:16   #2453
agutunuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Galakty, niskie lgną do wysokich, im niższa tym bardziej się jara koszykarzem
agutunuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:19   #2454
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Serio? Większość Polaków jest niskich ok. 170 cm. No może to bardzo młode pokolenie jest wyższe, nie wiem bo z gimnazjalistami się nie zadaje.
Polacy mają średnio 177 czyli już bliżej 180, poza tym do tej statystyki są pewnie wliczeni starsi, którzy zaniżają, czyli dla młodych mężczyzn i tych w średnim wieku ta liczba jest jeszcze wyższa



niemożliwe żeby przeciętny Polak miał 170 cm, nawet nie trzeba patrzeć na statystyki żeby widzieć


tempa_dzida, zgadzam się z wywodem niestety

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:21
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:21   #2455
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Polacy mają średnio 177 czyli już bliżej 180, poza tym do tej statystyki są pewnie wliczeni starsi, którzy zaniżają, czyli dla młodych mężczyzn i tych w średnim wieku ta liczba jest jeszcze wyższa



niemożliwe żeby przeciętny Polak miał 170 cm, nawet nie trzeba patrzeć na statystyki żeby widzieć
mam 172 i wśród kobiet nie jestem niziołem, ale też nie jestem jakoś szczególnie wysoka, faceci prawie wszyscy są wyżsi ode mnie, mówię o ludziach w wieku około studenckim
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:21   #2456
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agutunuta Pokaż wiadomość
Galakty, niskie lgną do wysokich, im niższa tym bardziej się jara koszykarzem
Mocno odleciałeś. Problem w tym, że Ty się źle czujesz ze swoim wzrostem. Przecież tego nie zmienisz, zamiast zaakceptować i się pogodzić z tym, to Ty widzisz problem. Kobiety zawsze będą uciekać od Ciebie. Ja byłem kiedyś strasznie chudy, ważyłem 57 kg i spotykałem się z wyższą ode mnie modelką (jak ubrała szpilki to spokojnie 10-15 cm różnicy było). I co? Jakoś się nie wstydziła ze mną pokazać na mieście.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Dla mnie za mało bo szpilek nie włożę
Też teraz na to patrzę bo potem kobieta się męczy i marudzi.

Edytowane przez f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Czas edycji: 2019-01-01 o 11:25
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:26   #2457
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86308760]Serio? Większość Polaków jest niskich ok. 170 cm. No może to bardzo młode pokolenie jest wyższe, nie wiem bo z gimnazjalistami się nie zadaje.
[/QUOTE]

Nie powiedziałabym. Mam 25 lat i 170 cm wzrostu i zawsze większość chłopaków w klasie czy na studiach była wyższa. Pojedyńcze przypadki były w okolicach mojego wzrostu, a niższych ode mnie to już w cale mało. Z tego co czytałam obecnie średni wzrost polaków to 180 cm a to co podają te 175 to już dawno nieaktualne.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:30   #2458
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:31   #2459
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym. Mam 25 lat i 170 cm wzrostu i zawsze większość chłopaków w klasie czy na studiach była wyższa. Pojedyńcze przypadki były w okolicach mojego wzrostu, a niższych ode mnie to już w cale mało. Z tego co czytałam obecnie średni wzrost polaków to 180 cm a to co podają te 175 to już dawno nieaktualne.
Napisałaś prawie to samo co ja, też zauważyłam że każde kolejne pokolenie jest wyższe.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:31   #2460
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86308743]Straszne jestes nizszy od mojej 12 letniej corki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Made my day

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86308797]Mocno odleciałeś. Problem w tym, że Ty się źle czujesz ze swoim wzrostem. Przecież tego nie zmienisz, zamiast zaakceptować i się pogodzić z tym, to Ty widzisz problem. Kobiety zawsze będą uciekać od Ciebie. Ja byłem kiedyś strasznie chudy, ważyłem 57 kg i spotykałem się z wyższą ode mnie modelką (jak ubrała szpilki to spokojnie 10-15 cm różnicy było). I co? Jakoś się nie wstydziła ze mną pokazać na mieście.



Też teraz na to patrzę bo potem kobieta się męczy i marudzi.[/QUOTE]Ja tam chuderlaków nie lubię, wolę jednak z brzuszkiem Obecnemu już powiedziałam, że na niego w młodości w życiu bym na niego nie spojrzała Ważył jakies 65kg.



Szpilki po prostu są fajne i sprawiają, że niektóre kobiety czują się ładniejsze
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.