Plan wypłukiwania tłuszczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 22:02   #1
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Thumbs up

Plan wypłukiwania tłuszczu


Witam,
postanowiłam założyć ten wątek, gdyż jak wiadomo, w grupie raźniej jest się odchudzać, a w tym przypadku wypłukiwać tłuszcz. Ja ważę sporo, ale nie to jest moją bolączką - raczej mnóstwo zalegającego w mym ciele tłuszczu (szczególnie na brzuchu).

Dziś jest drugi dzień mojej diety. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę podesłać kilka linków do poczytania, a przede wszystkim odesłać do książki Ann Louise Gittleman, pt. "Plan wypłukiwania tłuszczu".

Przedstawię mój dzisiejszy jadłospis

Po przebudzeniu: koktajl długowieczności
Przed śniadaniem: szklanka ciepłej wody z sokiem z połowy cytryny
Śniadanie: jajko na twardo i pomidorek
Podżerka: brzoskwinia
Obiad: mieszanka warzywna przygotowana na parze + mintaj (również uparowany)
Podwieczorek: kilka śliwek
Kolacja: marchewka
+ litr wody żurawinowej
+ kilka szklanek mineralnej
+ 2 łyżki oleju lnianego


Dopiero dziś zaopatrzyłam się w suplementy polecane przez autorkę diety, jutro rozpocznę również skakanie.

Trzymajcie kciukasy, a jeśli ktoś zechce dołączyć, byłoby mi bardzo miło.
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:35   #2
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

niet! za mało ,za mało! nie masz tutaj nawet 1000 kalori za małe sniadanie to raz,po drugie kolacje jedz białkową-serek wiejski,twarozek,jajko,dr ób etc
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 07:55   #3
leszczesia
Raczkowanie
 
Avatar leszczesia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zalewo
Wiadomości: 458
GG do leszczesia
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Moze podasz jakie obowiazuja zasady na tej diecie ???
__________________
moja waga to nieustanna walka z wiatrakami !!!
leszczesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:19   #4
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Nowa_Nadzieja - jednak dobrze zrobiłam, że założyłam ten temat dzięki za radę, dziś się poprawię Jakbyś była tak miła i zerknęła wieczorkiem, czy tym razem lepiej mi poszło, to byłabym wdzięczna. :padam:

leszczesia i inni zainteresowani: Podaję przepisane zasady (skrócone przez jedną z Wizażanek):

faza 1 - 14 dni. w tym czasie gubisz tluszcz w talii, na udach i posladkach. oczyszczasz organizm pozbywasz sie nadmiaru tluszczu z komorek. miedzy posilkami pijesz napoj zurawinowy lub cytrynowy. rano i wieczorem pijesz koktajl dlugowiecznosci. unikasz tl. zwierzecych a zamiast nich wzbogacasz jadlospis dobrymi tluszczami roslinnymi omega-3.
wskazane: jajka, chude mieso i wedliny, chudy drob, ryby, owoce morza, fasolka szaparagowa, brokuly, kalafior, kapusta, ogorek, baklazan, papryka, szpinak, salata, cykoria, pietruszk, cebula, oliwki, pomidory, cytrusy, nekratynki, truskawki, jablka, porzeczki, borowki, jagody, gruszki
unikaj: mleka, jogurtu, serow, pieczywa, platkow sniadaniowych, ziemniakow, kukurydzy, marchwi, fasoli, masla, cukru, tlustego miesa i wedlin
woda zurawinowa: 150ml soku z zurawin + 850ml wody
woda cytrynowa: szklanka wody z sokiem z 1/2 cytryny
koktajl dlugowiecznosci: szklanka wody zurawinowej+lyzka sproszkowanego siemienia lnianego lub łyżeczka sproszkowanych łusek z nasion babki płesznika.

faza 2 - 14 dni. jesz bardziej kalorycznie, a mimo to chudniesz. wciaz pijesz duzo ale wode zurawinowa zastepujesz woda niegazowana. do koktajlu dlugowiecznosci dodajesz wiecej soku z zurawin (pol na pol z woda). mozesz dodac dwa weglowodany: ciemny chleb, zielony groszek, marchewke (do wyboru). jeden z nich wprowadz na poczatku, drugi pod koniec tygodnia. jesli przez dwa tygodnie nie uda ci sie schudnac tyle ile chcesz, mozesz przedluzyc te faze o tydzien lub nawet dwa. mozesz takze wlaczyc do jadlospisu cukinie, dynie, arbuza i kiwi.

faza 3 - na zawsze. jesz to samo co w 2 fazie ale wlaczasz kolejne dwa weglowodany np ziemniaki, fasole, kukurydze. mozesz jesc je nawet 4 razy dziennie. dodajesz tez oliwe z oliwek i dwa produkty nabialowe (mleko, zolty ser, jogurt - wybierz te ktore lubisz najbardziej). raz dziennie pijesz koktajl dlugowiecznosci i wode z sokiem z cytryny. mozesz tez pic czerwona herbate. jesli osiagnelas stala wage, mozesz dolozyc sobie jeszcze jeden weglowodan np. ryz.

Mi się najbardziej podoba to, że w fazie trzeciej możesz już wrócić do "normalnego" jedzenia (oczywiście bez przesady ).

A teraz dozwolone produkty (cytat za książką):



Olej - 1 łyżka stołowa wysokolignanowego naturalnego oleju z siemienia lnianego dwa razy dziennie. Niezbędny do walki tłuszczem i regulacji insuliny dzięki bogatej zawartości tłuszczów omega-3

Chude białka (do 220g dziennie). Wszystkie rodzaje ryb, owoców morza, chuda wołowina, cielęcina, baranina, kurczak lub indyk bez skóry oraz serwatka. Gdy to tylko możliwe, używaj mięsa z produkcji naturalnej lub ze zwierząt karmionych trawą. Wybieraj bezlaktozową, wysokobiałkową serwatkę w proszku, zawierającą ok. 20 g białka oraz śladowe ilości węglowodanów w jednej porcji. Do dwóch razy w tygodniu jedz tofu bądź tempeh. Białko przyspiesza przemianę materii o 25% oraz uaktywnia w wątrobie enzymy detoksyfikujące.

Jajka do 2 dziennie. Polecane są jajka o podwyższonej zawartości omega-3.

Warzywa. Spożycie dzienne nieograniczone (o ile nie podano inaczej). Szparagi, zilona fasolka, brokuły, brukselka, kapusta, kalafior, kapusta pekińska, marchew (jedna), ogórki, japońska biała rzodkiew, bakłażan, szpinak, eskariola, kapusta liściasta i włoska, liście gorczycy, sałata rzymska, rukola, cykoria, endywia, pietruszka, cebula, szczypiorek, czerwona i zielona papryka, jicama, grzyby, oliwki (trzy), rzodkiewki, kiełki fasoli mung, okra, kiełki lucerny, pomidory, rukiew wodna, czerwona lub zielona sałata o luźnych główkach, cukinia, żółty kabaczek, orzechy wodne, kiełki bambusa i czosnek. Te warzywa, bogate w błonnik i czynniki odżywcze pochodzenia roślinnego, przyspieszą oczyszczanie wątroby i dostarczą ci wartościowych karotenoidów.

Owoce - 2 pełne porcje dziennie. Do wyboru: 1 małe jabłko, 1/2 grejpfruta, 1 mała pomarańcza, 2 średnie śliwki, 6 dużych truskawek, 10 dużych wiśni, 1 nektarynka, 1 brzoskwinia, 1 filiżanka jagód, borówek lub malin. Te owoce bogate są w enzymy i minerały. Mają przy tym niski indeks glikemiczny.

Woda żurawinowa - 8 szklanek dziennie. Mieszanka soku żurawinowego i wody zapobiega zatrzymywaniu wody, oczyszcza układ limfatyczny z nagromadzonych odpadów, a także pomaga w usuwaniu celllitu. Proporcje - 150 ml soku na 850 ml wody. Zamiast soku żurawinowego można w wyjątkowych przypadkach użyć niesłodzonego soku z granatów w proporcji 60 ml soku na 890 ml wody. Soku z granatów należy używać tylko gdy się jest uczulonym na żurawiny lub nie można znaleźć żurawin w sprzedaży. Autorka nie gwarantuje że pomoże on spalić tłuszcz tak skutecznie jak czynią to żurawiny.

Koktajl dlugowieczności - 2 razy dziennie: po przebudzeniu i przed snem by wspomóc wydalanie i zaprowadzić równowagę hormonalną. Do 220 g wody żurawinowej dodaj albo 1 łyżeczkę sproszkowanych łusek z nasion babki płesznika, albo 1 łyżkę stołową zmielonego siemienia lnianego. UWAGA! Jeśli bierzesz pigułki anykoncepcyjne lub jakiekolwiek inne lekarstwa na receptę, przyjmuj je co najmniej dwie godziny przed lub po wypiciu Koktajlu Długowieczności. Zawarty w nim błonnik może utrudniać absopcję lekarstw.

Zioła i przyprawy - według smaku. Pieprz cayenne, gorczyca, cynamon, imbir, koper, czosnek, anyż, goździki, liść bobkowy, nasiona i liście kolendry, pietruszka, ocet jabłkowy i kminek. Przyprawy te przyspieszają metabolizm.

Legalne oszustwo - 1 filiżanka kawy naturalnej rano [Autorka ma na myśli kawę zbożową lub figową ] można też pić herbatkę z korzenia mniszka lekarskiego

Słodziki - jedynie słodzik z rośliny Stevia rebaudiana .

Oprócz dziennej diety
przed śniadaniem wypij szklankę cipłej wody z sokiem z 1/2 cytryny - pomoże to twej wątrobie i nerkom.

Śniadanie i obiad - Zażywaj suplementy bogate w spalajce tłuszcz GLA w ilości 360 do 400 mg dziennie. Do wyboru proste suplementy GLA lub ekwiwalent w postaci kapsułkowanego oleju z wiesiołka, ogórecznika lub nasion czarnej porzeczki.
Codziennie możesz także brać:
-zrównaoważony suplement multiwitaminowy i mineralny dla zapewnienia ogólnego odżywienia organizmu
- preparat odchudzający zawierający wspierające wątrobę zioła takie jak korzeń mniszka lekarskiego i ostropest plamisty.
-substancje kontrolujące węglowodany, takie jak chrom.
-spalacze tłuszczu takie jak L-karnityna, metionina, cholina, inozytol, lipaza i lecytyna



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53118 -> tu była dyskusja o tej diecie
http://vitalia.pl/index.php/mid/25/f...range/0/page/0
__________________

Edytowane przez Arta
Czas edycji: 2010-07-22 o 10:11
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:53   #5
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

ok sprawdzę

wszystko ok,ale nie podoba mi się 1 faza gdzie jak napisałaś "gubi się tłuszcz z okolic tali,bioder i pośladków,nawet 7-8kg" - nierealne po pierwsze to 7-8 to jest tylko woda wiec nie możesz zgubić tłuszczu organizm spala tłuszcz dopiero po 14 dniach.Po za tym to 7-8 kilo powinno się tracić w ciągu 2 miesięcy a nie 2 tygodni Pomyśl co się stanie z Twoją skórą,to będzie istna masakra! od rozstępów i cellulitu to Ty się dziewczyno nie opędzisz
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:08   #6
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

prostuję (to wyżej wzięłam z wizażu - ktoś tak napisał, więc przekopiowałam) :P
FAZA1 :

Schudnięcie 7 kilo przez tak krótki czas, to przypadki ekstramalnE!
"Faza startowa, oparta na dziennej porcji 1100 do 1200 kaloorii, ma na celu szybkie wejście w odchudzanie. Podczas tej fazy zmieni się twoja figura dzięki przyspieszeniu utraty tłuszczu z jego ulubionych magazynów: bioder, ud i pośladków. Niektórzy donoszą o utracie w ciągu tej fazy aż 30 cm, przy zgubieniu jedynie 2 kg. Oznacza to, że popzbywają się tłuszczu i wzdęć, a nie mięśni. (...)

Faza 2 - Stałe Wypłukiwanie Tłuszczu ma na celu dalsze odchudzanie, przy spożyciu 1200 - 1500 kalorii dziennie. Pozostaje się przy niej aż do osiągnięcia pożądanej wagi lub rozmiaru. (...)

Faza 3 - Życiowy Plan Żywienia.


teraz sprawdziłam, że w tej książce nie ma nigdzie napisanego, ILE SCHUDNIESZ - ten, kto to pisał, musiał skorzystać z jednego przykładu (tak, jak podałam, ekstramalnego - 7 kilo).

Może edytować post, żeby nikogo nie wprowadzać w błąd?
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:36   #7
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Brzmi interesujaco ... a jak czujesz sie na tej diecie? Sa jakies ksiazki na ten temat, gdzie mozna sie dowiedziec wiecej?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 10:44   #8
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Brzmi interesujaco ... a jak czujesz sie na tej diecie? Sa jakies ksiazki na ten temat, gdzie mozna sie dowiedziec wiecej?
Tak. Książka w której wszystko jest dokładnie opisane to "Plan wypłukiwania tłuszczu" Ann Louise Gittleman- polecam, gdyż każdy krok jest tam uzasadniony.

Jest do tego jeszcze książka kucharska, ale nie miałam okazji jej wypróbować - choć niebawem przejdę się do Empiku i poczytam na sępa.

A czuję się NORMALNIE!
Pierwszego dnia byłam trochę głodna, ale co dziwne drugiego - już w ogóle. Czekam z niecierpliwością, aż minie tydzień, by zrobić pierwsze, wstępne pomiary.

Mam problem z wypiciem tej wody z cytryną - fuj, ale to tylko szklaneczka. Woda żurawinowa - na początku cierpka, ale już po drugiej szklance stała się dobra i super gasi pragnienie (a wiadomo, lato!).

Dziś robię na obiad pieczarkowe wariacje
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:48   #9
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Brzmi interesujaco ... a jak czujesz sie na tej diecie? Sa jakies ksiazki na ten temat, gdzie mozna sie dowiedziec wiecej?
W pierwszym poście dziewczyna poleciła książkę
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:51   #10
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Już dzisiaj nic więcej nie będę jadła, więc podaję jadłospis:

woda żurawinowa, olej lniany, koktajl długowieczności, woda mineralna

Śniadanie: jajecznica z 2 jajek, z pieczarkami i połową cebulki
Obiado-kolacja: kurczak duszony z pieczarkami (bez oleju, ofkz) i pomidorkiem (mniam)
Kolacja: Trochę tofu.
Przekąski: jabłko, brzoskwinia.

Mniam No i jeszcze napiłam się w cholerę wody z sikami, bo byłam na basenie :/

Ale poza tym czuję się bardzo ok
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:41   #11
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
W pierwszym poście dziewczyna poleciła książkę
Przepraszam, nie doczytalam widocznie.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 20:26   #12
LolkaKrejzolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez Arta Pokaż wiadomość
Witam,
postanowiłam założyć ten wątek, gdyż jak wiadomo, w grupie raźniej jest się odchudzać, a w tym przypadku wypłukiwać tłuszcz. Ja ważę sporo, ale nie to jest moją bolączką - raczej mnóstwo zalegającego w mym ciele tłuszczu (szczególnie na brzuchu).

Dziś jest drugi dzień mojej diety. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę podesłać kilka linków do poczytania, a przede wszystkim odesłać do książki Ann Louise Gittleman, pt. "Plan wypłukiwania tłuszczu".

Przedstawię mój dzisiejszy jadłospis

Po przebudzeniu: koktajl długowieczności
Przed śniadaniem: szklanka ciepłej wody z sokiem z połowy cytryny
Śniadanie: jajko na twardo i pomidorek
Podżerka: brzoskwinia
Obiad: mieszanka warzywna przygotowana na parze + mintaj (również uparowany)
Podwieczorek: kilka śliwek
Kolacja: marchewka
+ litr wody żurawinowej
+ kilka szklanek mineralnej
+ 2 łyżki oleju lnianego


Dopiero dziś zaopatrzyłam się w suplementy polecane przez autorkę diety, jutro rozpocznę również skakanie.

Trzymajcie kciukasy, a jeśli ktoś zechce dołączyć, byłoby mi bardzo miło.
Dołączyłabym, ale obecnie 'dukam' W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki, i pisz o swoich postępach, chętnie poczytam. Ile trwa takia dieta, tj : plan wypłukiwania tłuszczu?
Pozdrawiam
__________________
13.07.2010 początek przygody z Dukanem
20.07.2010 II faza
18.11.2010 koniec II

92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75
początek 22.07 CEL!
LolkaKrejzolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:28   #13
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

LolkaKrejzolka dziękuję za wsparcie

dziś już nie mam siły pisać, co jadłam, jutro nadrobię :P

Odpowiadając na Twoje pytanie, to faza pierwsza trwa dwa tygodnie (przy większej nadwadze można ją przedłużyć jeszcze o tydzień, ale ja wiem, że nie dam rady), faza druga do osiągnięcia wagi, a trzecia - dożywotnio.
Też kiedyś próbowałam Dukana, jednak ja nie toleruję za dużo mięs (byłam przez 7 lat wegetarianką i teraz zjadam tylko kurczaka i rybę), więc po odjęciu tych wszystkich "rarytasów" zostawał mi serek wiejski light i kurczak w kółko... Nie wytrzymałam pierwszej fazy. A tu mam warzywka od razu i to większość tych, które lubię

Na razie mam taki cel, żeby przetrwać tę pierwszą fazę, a drugą przejść już gładko, choć wiem, że nie obędzie się bez grzechów (np. wesele). A później zacznę"normalnie" funkcjonować (oczywiście bez przesady!), mając wiele z diety w jadłospisie Tak, to mój plan.

Dzień 4 za mną. Grzeszek: nie wypiłam koktajlu wieczorem, bo nie mam dwóch godzin, by odczekać i zjeść tabsa anty.

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich zaglądających
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:43   #14
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Witajcie

Doszło do tego, że w ogóle już nie chce mi się jeść, ale wiadomo - trzeba.

W końcu upolowałam duże pieczarki, więc na obiad będą pieczarki faszerowane jajkiem na twardo i jakimiś warzywkami, zapieczone w piekarniku. Mniam


Czy wie ktoś może, gdzie kupić tanio sok żurawinowy bez cukru? Albo chociaż żurawiny mrożone? Przejrzałam Tesco, Carrefour, Almę i dupa Finansowo sporo mi wychodzi kupowanie buteleczki na dwa dni za 15,50zł.
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:23   #15
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

znalazłam żurawiny mrożone w Kauflandzie za 12zł pół kilo. Wyszedł mi ponad litr soku

Kolejny dzień za mną. Czuję się świetnie!
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:22   #16
wandac
Raczkowanie
 
Avatar wandac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 56
GG do wandac
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

zastanawiam sie nad takim rozwiaczaniem,czy mozna diete dukana ,,wzbogacic,, elementami z planu wyplukiwania tluszczu- np o olej lniany?
wandac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 17:44   #17
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez wandac Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad takim rozwiaczaniem,czy mozna diete dukana ,,wzbogacic,, elementami z planu wyplukiwania tluszczu- np o olej lniany?
oj, to nie do mnie pytanie, nie chciałabym źle poradzić. Ale zapytaj dziewczyn dukających, może one coś podpowiedzą... Choć wydaje mi się, że dlatego jest skomponowana KOMPLETNA dieta, żeby nie zmieniać jej składników, bo straci to sens. Ale, to tylko mówiłam ja... jarząbek

Dziś na śniadanko jadłam sałatkę z jajkiem, kapustą pekińską, pomidorem i ogórkiem, obiadek to warzywa na parze i pierś też uparowana, a na kolacje jakieś jajko zjem. No i oczywiście owocowe przekąski

Nie mam serwatki polecanej przez autorkę, poczytałam trochę o tym i wyszło na to, że nie interesuje mnie serwatka, a białko serwatkowe (bez laktozy).
Taki suplement znalazłam na necie, ale w kilogramowym opakowaniu za 100zł! Chyba ich pogięło! Macie może jakieś pomysły/nazwy tańszych specyfików?
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:48   #18
asionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Hej
Długo czytałam i czytam forum wizaż, a dziś postanowiłam dołączyć do tego wątku - razem zawsze raźniej i łatwiej się odchudzić. Plan wypłukiwania tłuszczu brzmi ciekawie, chociaż sama jestem zwolenniczką diety South Beach, mam nadzieję, że będę mogła tu wpadać i dzielić się efektami bo mam do zrzucenia po ciąży spoooooooro tłuszczu
asionek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:49   #19
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez asionek Pokaż wiadomość
Hej
Długo czytałam i czytam forum wizaż, a dziś postanowiłam dołączyć do tego wątku - razem zawsze raźniej i łatwiej się odchudzić. Plan wypłukiwania tłuszczu brzmi ciekawie, chociaż sama jestem zwolenniczką diety South Beach, mam nadzieję, że będę mogła tu wpadać i dzielić się efektami bo mam do zrzucenia po ciąży spoooooooro tłuszczu

Bardzo mi będzie przyjemnie towarzyszyć Ci w doli i niedoli

Służę pomocą (na tyle, ile będę umiała pomóc) i wskazówkami. Na początek powiem, że najgorsze są pierwsze dni, ale trzeba zagryźć zęby i pomyśleć o efektach...
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 09:02   #20
asionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Dzięki
W tej chwili wyjeżdżam na ponad tydzień do rodzinki a tam o diecie nie ma mowy... więc jak przyjadę to zabieram się do roboty i będę pisać o efektach.
A jak u Ciebie - czy jest już spadek wagi?
pozdr.
asionek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:08   #21
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

nie inetresuje mnie waga, a centymetry choć na razie nic nie widać, ale z drugiej strony to dobrze, że za szybko się nic nie dzieje

Dziś jest siódmy dzień , więc jutro rano się zważę i zmierzę dam znać. Martwi mnie tylko, że też wyjeżdżam do pracy na zastępstwo i nie będzie miłatwo dietować.... :

asionek - gdy Ty zaczniesz, ja już będę po pierwszej fazie (ewentualnie ją przedłużę). Czekam z niecierpliwością i udanego wyjazdu życzę
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:02   #22
leszczesia
Raczkowanie
 
Avatar leszczesia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zalewo
Wiadomości: 458
GG do leszczesia
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Ja jestem na dukanie i uzywam oleju lnianego . Dodaje go do twarogu lub surówek...
__________________
moja waga to nieustanna walka z wiatrakami !!!
leszczesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:05   #23
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Nadszedł czas na pierwsze podsumowanie :

Ponieważ wytrzymałam na PWT siedem równyh dni (i nie poddaję się jeszcze ) zmierzyłam się i zważyłam. Oto co wyszło <fanfary>

Waga -3kg (nie sugerujcie się dziewczyny, ja mam z czego zrzucać...)
Pas -3cm
Udo -2cm
Łydka -2cm
Ramię, piersi : bez zmian.

Nieźle jak na początek, nie? Jestem bardzo zadowolona i jeszcze bardziej zmotywowana.

Nudzi mi się trochę ta dieta, ale gdy tylko skończę pierwszą fazę zacznę dokładać przyjazne węgle (mniam) i będzie ciekawiej!
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:32   #24
asionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

To super! Te 3 kg i te centymetry!!! Zazdroszczę Tak trzymaj! Pozdrawiam znad morza i staram się też tu ograniczać z jedzeniem mimo przysmaków nadmorskich
asionek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:33   #25
leszczesia
Raczkowanie
 
Avatar leszczesia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zalewo
Wiadomości: 458
GG do leszczesia
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Arta -pamietam cie z watku dukanowego .... Dolaczam do was - podoba mi sie ten system .. Juz od dawna modyfikuje dukana jedzac warzywa - tym bardziej , ze teraz sezon owocowo warzywny ..
__________________
moja waga to nieustanna walka z wiatrakami !!!
leszczesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:05   #26
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez leszczesia Pokaż wiadomość
Arta -pamietam cie z watku dukanowego .... Dolaczam do was - podoba mi sie ten system .. Juz od dawna modyfikuje dukana jedzac warzywa - tym bardziej , ze teraz sezon owocowo warzywny ..
NAPRAWDĘ PAMIĘTASZ? szok! Wtedy nie dałam rady i gdy się złamałam, to cichutko uciekłam z wątku, bo mi wstyd było

Witaj nowa Wypłukiwaczko!
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:28   #27
leszczesia
Raczkowanie
 
Avatar leszczesia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zalewo
Wiadomości: 458
GG do leszczesia
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Ja kupilam zurawine suszona i zagotowalm . Powstal kompot - wywar no i tym cieplam wywarem zalalm siemie lniane ... A jak Ty -Arta robisz ten sok??
__________________
moja waga to nieustanna walka z wiatrakami !!!

Edytowane przez leszczesia
Czas edycji: 2010-07-27 o 11:29
leszczesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:59   #28
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez leszczesia Pokaż wiadomość
Ja kupilam zurawine suszona i zagotowalm . Powstal kompot - wywar no i tym cieplam wywarem zalalm siemie lniane ... A jak Ty -Arta robisz ten sok??
Hm... Jesteś pewna, że ta suszona żurawina nie jest z syropem klonowym (bardzo częsta praktyka)?
Nie wiem, jak się postępuję z suszonkami, wiem, że kiedyś dziewczyny na Wizażu pisały, żeby żurawiny nie gotować (mówię o świeżej, lub mrożonej), bo traci właściwości.

Ja robię tak, jak w książce, czyli zalewam pół kilo żurawin 1,4 litra wody i wstawiam na gaz - a gdy popękają zostawiam ten wywar do ostygnięcia i do butli. A potem sobie rozrabiam żeby była woda żurawinowa, czyli 200ml żurawinki reszta to woda (800ml) . W porównaniu z kupnym sokiem mój jest słabszy, więc daję trochę więcej, niż się powinno (a powinno się 150-850). No i teraz mogę już wypijać dwa litry tego, a nie litr, jak wcześniej...

Jeśli chodzi o koktajl, to normalnie biorę wodę żurawinową (szklankę) i dosypuję łyżkę siemienia lnianego zmielonego (mam takie kupione, już zmielone) i chleje przez słomkę, żeby wszystkie farfocle wessać.

A co na obiadek robisz? U mnie mieszanka warzyw na parze + kurak za jednym zamachem.
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:21   #29
leszczesia
Raczkowanie
 
Avatar leszczesia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zalewo
Wiadomości: 458
GG do leszczesia
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

u mnie dzis ryba i brokuly na parze
Mysle ze zurawiny ,ktore kupilam nie sa z syropem klonowym . Jest sok zurawinowy ale one sa z cukrem . Wiec nie kupuje . Mysle ze susuony owoc ma jednak wiele wlasciwosci . Poki nie znajde mrozonych pojade na tych
__________________
moja waga to nieustanna walka z wiatrakami !!!
leszczesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:27   #30
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - zapraszam

Cytat:
Napisane przez leszczesia Pokaż wiadomość
u mnie dzis ryba i brokuly na parze
Mysle ze zurawiny ,ktore kupilam nie sa z syropem klonowym . Jest sok zurawinowy ale one sa z cukrem . Wiec nie kupuje . Mysle ze susuony owoc ma jednak wiele wlasciwosci . Poki nie znajde mrozonych pojade na tych
a ile Ci wychodzi z nich soku? i jaki ma smak?
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-16 19:25:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.