Catrice - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 21:11   #4111
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W avku jest mój ryjek Szczerze mówiąc(bez kokietowania),to nie wiem czy jest mi w nim dobrze ale ja uwielbiam tak mocne kolory i nawet gdyby nie pasowała,to i tak bym ją nosiła Napiszę jeszcze,że mam mojego faworyta wśród szminek i jest YSL Rouge Volupte w kolorze 27-co to jest za kolor,to ja padam:slina : Jest koral pomieszany z różem-a jaką ma konsystencję,a jaka trwałość-no miodzio i jeszcze raz miodzio Jest droga w ciul bo kosztuje aż 126 zł ale odkładałam na nią pieniądze i naprawdę nie żałuję ani złotówki bo było warto Ogólnie,to nie kupuję drogich kosmetyków ale tę pomadkę musiałam mieć.Przepraszam za ten wywód ale tylko tu mogę Wam napisać co myślę na temat kosmetyków itd.bo moje koleżanki w ogóle nie są "kosmetykowe" i zawsze dziwnie na mnie patrzą jak mówię o jakimś kolorze pomadki czy cienia
Zauważyłam, że wszystkim wizażankom, a szczególnie tym od Essence i Catrice przyświeca niezrozumienie ze strony społeczeństwa

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
mejaczek - bede sie psikac na szyje i dekolt, tak mniemam

Moze uda sie go uzywac na poliki jako rozswietlacza na Sylwestra? Psikne na dlon i naloze palcem... To zalezy jak duze drobinki bedzie mial...
Dzięki za odpowiedź. Bo ja tak cały czas dumam. Jak to będzie suuuper brokat to twarz odpada, a na ciało to ja nie używam.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że szmineczka wzbudzi aż takie poruszenie ale napiszę Wam w sekrecie,że ją uwielbiam i polecam zakup Nie żebym namawiałam czy coś ale kolejna pomadka nikomu jeszcze nie zaszkodziła
Mi nie zaszkodzi, ale jak moja mama sie dowie o nowej szmince to musze szukać lokum
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:15   #4112
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że wszystkim wizażankom, a szczególnie tym od Essence i Catrice przyświeca niezrozumienie ze strony społeczeństwa
No właśnie ja naprawdę nie wiem o co chodzi Jesteśmy kobietami,chcemy ładnie wyglądać więc nie wiem dlaczego wszyscy się dziwią dlaczego zachwycam się kolorem pomadki?
Jedni kolekcjonują noże,a inni pomadki-czy to jest jakaś zasadnicza różnica?

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mi nie zaszkodzi, ale jak moja mama sie dowie o nowej szmince to musze szukać lokum
Nie martw się-ja Cię przygarnę Mam duży pokój więc się zmieścimy Tylko zabierz ze sobą wszystkie kosmetyki bo jak nie będziesz chciała ich zabrać,to Cię nie przyjmę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 07:28   #4113
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Mocne kolory pomadek bardzo mi się podobają. Przede wszystkim dlatego, że można nimi wyczarować efekt od lekkiej połyskującej maliny (na balsamie) po krwiste, wyraziste usta.

Na dowód fantastyczny filmik Lisy Eldridge:
http://www.youtube.com/user/lisaeldr.../3/7OCes9Eubxs

Także pamiętajcie, że kupując jedną taką szminkę, kupujecie tak naprawdę kilka różnych w jednym, a to już oszczędność, a nie rozrzutność
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 08:15   #4114
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mocne kolory pomadek bardzo mi się podobają. Przede wszystkim dlatego, że można nimi wyczarować efekt od lekkiej połyskującej maliny (na balsamie) po krwiste, wyraziste usta.

Na dowód fantastyczny filmik Lisy Eldridge:
http://www.youtube.com/user/lisaeldr.../3/7OCes9Eubxs

Także pamiętajcie, że kupując jedną taką szminkę, kupujecie tak naprawdę kilka różnych w jednym, a to już oszczędność, a nie rozrzutność

Mądrze prawi, polać jej!

Kurde, gdyby nie posusza finansowa u mnie to bardzo chętnie przygarnęłabym co najmniej połowę szafy catrice A tak na serio to mam niewyobrażalna ochotę na wcześniej przeze mnie wspomniany photo finish, jedną z pomadek (kolor pokazany przez Kluskę po prostu powala, wiec reflektowałabym na ten właśnie) no i dwa lakiery- ten pseudo holek dirty berry i metaliczny zloty z domieszką brązu, wzięło mnie na niego jak nie wiem co ... zwłaszcza, że pazury zdołałam sobie jako takie wyhodować
p.s. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale normalnie czytaj: kiedy mam krótkie paznokcie (czyli prawie zawsze) nie mam parcia na lakiery, ale jeśli tylko coś tam mi podrośnie to od razu pojawiają się u mnie nowe odcienie, nowe buteleczki... w ogóle dziwna sprawa
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:10   #4115
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Catrice

z bólem serca stwierdzam, że lakiery Catrice nie służą moim pazurkom. Na drugi dzień po pomalowaniu paznokci lakierkiem Dirty Berry, dziady zaczęły się hurtowo łamać :-( Na próbę wzięłam drugi lakier i to samo. Ech szkoda. Może będę kłaść pod nie grubą warstwę odżywki, to nie będą szkodzić?

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

takie pytanko, czy w PL jest już dostępna ta limitowanka z paletkami cieni o nazwach miast?
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:27   #4116
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość


takie pytanko, czy w PL jest już dostępna ta limitowanka z paletkami cieni o nazwach miast?

A gdzie tam... Ślinimy się i mamy nadzieję, chociaż pigmentacja jak dla mnie nie jest powalająca
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:47   #4117
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mocne kolory pomadek bardzo mi się podobają. Przede wszystkim dlatego, że można nimi wyczarować efekt od lekkiej połyskującej maliny (na balsamie) po krwiste, wyraziste usta.

Na dowód fantastyczny filmik Lisy Eldridge:
http://www.youtube.com/user/lisaeldr.../3/7OCes9Eubxs

Także pamiętajcie, że kupując jedną taką szminkę, kupujecie tak naprawdę kilka różnych w jednym, a to już oszczędność, a nie rozrzutność
Świetny filmik
Czuję się kuszona
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A gdzie tam... Ślinimy się i mamy nadzieję, chociaż pigmentacja jak dla mnie nie jest powalająca
Hehe dokładnie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 10:52   #4118
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mądrze prawi, polać jej!

Kurde, gdyby nie posusza finansowa u mnie to bardzo chętnie przygarnęłabym co najmniej połowę szafy catrice A tak na serio to mam niewyobrażalna ochotę na wcześniej przeze mnie wspomniany photo finish, jedną z pomadek (kolor pokazany przez Kluskę po prostu powala, wiec reflektowałabym na ten właśnie) no i dwa lakiery- ten pseudo holek dirty berry i metaliczny zloty z domieszką brązu, wzięło mnie na niego jak nie wiem co ... zwłaszcza, że pazury zdołałam sobie jako takie wyhodować
p.s. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale normalnie czytaj: kiedy mam krótkie paznokcie (czyli prawie zawsze) nie mam parcia na lakiery, ale jeśli tylko coś tam mi podrośnie to od razu pojawiają się u mnie nowe odcienie, nowe buteleczki... w ogóle dziwna sprawa
Ja tak nie mam, u mnie nowe lakiery pojawiają się na okrągło, niezależnie od długości paznokci
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:57   #4119
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Catrice

Moje Kochane...
Czy któraś ze szminek z Catrice ma taki sam kolor jak Almost Famous Essence? Szukam czegoś w tym samym kolorze, ale mniej transparetnego i bardziej trwałego
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 12:09   #4120
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja tak nie mam, u mnie nowe lakiery pojawiają się na okrągło, niezależnie od długości paznokci
Mam podobnie z tym że mam takie napady lakierowe i kupuje kilka na raz a potem cisza
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 12:16   #4121
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tufi Pokaż wiadomość
Kochane powiedzcie mi, kończy się mój ulubiony róż Catrice, ten mineralny, matowy. Byłam ostatnio w DN i już ich nie ma . Te nowe nie są już matowe i jakieś kolory inne. Ten mój jest w kolorze light burgund, o ile się nie mylę. Czy znajdę w Naturze jakiś jego odpowiednik????Będę wdzięczna za pomoc
Sama poluję na jakiś odpowiednik, to kolor który jest niezwykle 'wearable' i pasuje większości osób. Nie wiem jak mogli te róże wycofać

Sprawdź 55 albo 28 w Inglocie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-11-11 o 12:21
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 18:41   #4122
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Gdzieś może natrafisz jeszcze na piekną czerwień Luxury Red z serii cudownych pomadek AM: Zdjęcia: KLIK Nie jestem pewna czy wśród nowej serii znalazł sie jej odpowiednik
W ogóle jak gdzieś spotkasz pomadki z serii AM to bierz bez zastanowienia

Zgadzam się
trochę pozno przeczytałam tego posta... piekny kolor, super wyglada na ustach! chyba się przejdę popatrzeć na czerwone szminki z Catrice
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:42   #4123
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trochę pozno przeczytałam tego posta... piekny kolor, super wyglada na ustach! chyba się przejdę popatrzeć na czerwone szminki z Catrice
Naprawdę warto I trzymam kciuki bo ciężko znaleźć te pomadki AM
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:07   #4124
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Naprawdę warto I trzymam kciuki bo ciężko znaleźć te pomadki AM
na tą na 100% nie mam szans, bo szafę Catrice mam u siebie od niedawna a wielka szkoda...
jakis czas temu tego rodzaju pomadki byly na allegro http://allegro.pl/pomadka-catrice-ab...837070194.html ale aktualnie nie ma zadnych. Może będzie jakas ladna czerwien z US, moze 090 like my high heels...


chociaż wolałabym tą Twoją
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:13   #4125
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

u mnie w koszyczku byla ta pomadka z catrice... buah jak chcesz to ci ja jutro wezme jak bedzie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:17   #4126
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
u mnie w koszyczku byla ta pomadka z catrice... buah jak chcesz to ci ja jutro wezme jak bedzie
Ok to wiesz co, jak mozesz zerknij ile kosztuje, ja jutro sprawdze ta 090 i Ci napiszę ok?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:18   #4127
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

z tego co kojarze chyba 12,99 albo 15,99. jakos szau wiem, ze nie robila cenowo
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:20   #4128
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
z tego co kojarze chyba 12,99 albo 15,99. jakos szau wiem, ze nie robila cenowo
ok, to jutro dam Ci znac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:25   #4129
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok, to jutro dam Ci znac
spoko kochana
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 22:57   #4130
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Catrice

Wysłałam mojego Kameleona w świat,jednak mi nie przypasował.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 23:19   #4131
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:
Dziękuję Piękny kolor Głęboka, winna czerwień delikatnie wpadająca w róż, mmmm.....

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że wszystkim wizażankom, a szczególnie tym od Essence i Catrice przyświeca niezrozumienie ze strony społeczeństwa

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


Mi nie zaszkodzi, ale jak moja mama sie dowie o nowej szmince to musze szukać lokum
Ja nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może zrozumieć po co mi tyle szminek...
Co do tego pogrubionego, to doskonale rozumiem Moja mama na szczęście nie wie o mojej kolekcji, bo inaczej co najmniej połowę by przejęła Nie rozumie, po co mi tyle pomadek... a ja po prostu lubię mieć wybór, lubię je zbierać

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No właśnie ja naprawdę nie wiem o co chodzi Jesteśmy kobietami,chcemy ładnie wyglądać więc nie wiem dlaczego wszyscy się dziwią dlaczego zachwycam się kolorem pomadki?
Jedni kolekcjonują noże,a inni pomadki-czy to jest jakaś zasadnicza różnica?
O to to Ja w tej chwili posiadam 21 pomadek i wcale nie odczuwam przesytu Za to strasznie rozpaczałam po starcie jednej z kolekcji (która jest już nie do zdobycia A taki ładny kolor... i opakowanie...) Nikt tego nie zrozumie tak jak Wy
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 07:55   #4132
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
na tą na 100% nie mam szans, bo szafę Catrice mam u siebie od niedawna a wielka szkoda...
jakis czas temu tego rodzaju pomadki byly na allegro http://allegro.pl/pomadka-catrice-ab...837070194.html ale aktualnie nie ma zadnych. Może będzie jakas ladna czerwien z US, moze 090 like my high heels...


chociaż wolałabym tą Twoją
Może jeszcze pojawi się na allegro Jak bede u siebie w DN to sprawdze

A mnie bierze ochota na ta pomadkę którą pokazała Kluska20
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
z tego co kojarze chyba 12,99 albo 15,99. jakos szau wiem, ze nie robila cenowo
Chyba bardziej 12,99 po za podobną cene kupowałam AM jak jeszcze były w stałej ofercie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 08:39   #4133
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziękuję Piękny kolor Głęboka, winna czerwień delikatnie wpadająca w róż, mmmm.....


Ja nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może zrozumieć po co mi tyle szminek...
Co do tego pogrubionego, to doskonale rozumiem Moja mama na szczęście nie wie o mojej kolekcji, bo inaczej co najmniej połowę by przejęła Nie rozumie, po co mi tyle pomadek... a ja po prostu lubię mieć wybór, lubię je zbierać


O to to Ja w tej chwili posiadam 21 pomadek i wcale nie odczuwam przesytu Za to strasznie rozpaczałam po starcie jednej z kolekcji (która jest już nie do zdobycia A taki ładny kolor... i opakowanie...) Nikt tego nie zrozumie tak jak Wy
Ja też posiadam ok.20 pomadek i nie czuję absolutnie przesytu Co więcej-używam ich na zmianę i korzystam chyba z każdej więc wcale nie uważam żebym miała ich za dużo.Czaiłam się jeszcze na jedną z Rimmela w takimi różo-fiolecie(chyba Vintage Pink) ale jakoś strasznie zmieniała mój kolor zębów-z dosyć białych nad żółte więc jej podziękowałam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Może jeszcze pojawi się na allegro Jak bede u siebie w DN to sprawdze

A mnie bierze ochota na ta pomadkę którą pokazała Kluska20

Chyba bardziej 12,99 po za podobną cene kupowałam AM jak jeszcze były w stałej ofercie

Kup tę pomadkę bo naprawdę warto Tym bardziej,że sezon jesienno-zimowy dawno rozpoczęty,a koło takiego koloru nie można przejść obojętnie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:08   #4134
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też posiadam ok.20 pomadek i nie czuję absolutnie przesytu Co więcej-używam ich na zmianę i korzystam chyba z każdej więc wcale nie uważam żebym miała ich za dużo.Czaiłam się jeszcze na jedną z Rimmela w takimi różo-fiolecie(chyba Vintage Pink) ale jakoś strasznie zmieniała mój kolor zębów-z dosyć białych nad żółte więc jej podziękowałam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




Kup tę pomadkę bo naprawdę warto Tym bardziej,że sezon jesienno-zimowy dawno rozpoczęty,a koło takiego koloru nie można przejść obojętnie
Kusicielko
Ja mam nieco mnie szminek ale czuję ciągły niedosyt Niestety jakiś czas temu uległam modzie na pomadki nude i mam dwie: Inglot i Maybelline które leżą i chyba już nie będą przeze mnie używane Także trzeba je czymś innym zastąpić
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:50   #4135
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Może jeszcze pojawi się na allegro Jak bede u siebie w DN to sprawdze

A mnie bierze ochota na ta pomadkę którą pokazała Kluska20

Chyba bardziej 12,99 po za podobną cene kupowałam AM jak jeszcze były w stałej ofercie
Wcześniej AM kosztowały chyba 11,99 a na wyprzedaży były po 8,99
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:28   #4136
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kusicielko
Ja mam nieco mnie szminek ale czuję ciągły niedosyt Niestety jakiś czas temu uległam modzie na pomadki nude i mam dwie: Inglot i Maybelline które leżą i chyba już nie będą przeze mnie używane Także trzeba je czymś innym zastąpić
Lubię lańsko Kuszę tylko i wyłącznie w słusznej sprawie
Ja miałam jedną nude-Rimmel nr 700 ale oddałam ją w wymiance bo mi nie leżała i chyba będę musiała się za jakąś rozejrzeć bo nie mam ani jednej w tym kolorze,a to przecież wstyd i hańba
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:03   #4137
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jakbyśmy Cię nie znały
No tak, i to jeszcze nie koniec
Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
z bólem serca stwierdzam, że lakiery Catrice nie służą moim pazurkom. Na drugi dzień po pomalowaniu paznokci lakierkiem Dirty Berry, dziady zaczęły się hurtowo łamać :-( Na próbę wzięłam drugi lakier i to samo. Ech szkoda. Może będę kłaść pod nie grubą warstwę odżywki, to nie będą szkodzić?
Heh, mnie lakiery catrice również kuszą - są piękne, zwłaszcza duochromy i te piękne ich fiolety i zielenie ale boję się je kupować, bo też mam dziwne doświadczenia - jedyny lakier, jaki mam (Beam Me Scotty z OOS) pomalowany na paznokciach u nóg, schodził jednym płatem z całego paznokcia zwłaszcza po zumbie dodam, że pomalowany na bazie i przykryty topem, które przy innych lakierach nie sprawiały takich problemów.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Lubię lańsko Kuszę tylko i wyłącznie w słusznej sprawie
Ja miałam jedną nude-Rimmel nr 700 ale oddałam ją w wymiance bo mi nie leżała i chyba będę musiała się za jakąś rozejrzeć bo nie mam ani jednej w tym kolorze,a to przecież wstyd i hańba
Uuu ostro
A ja większość szminek jakie mam to nude i prawdę mówiąc nie podzielam Waszych zachwytów nad ciemnymi szminkami nie umiem się do takich przekonać
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-11-12 o 11:04
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:27   #4138
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Uuu ostro
A ja większość szminek jakie mam to nude i prawdę mówiąc nie podzielam Waszych zachwytów nad ciemnymi szminkami nie umiem się do takich przekonać
Nudziaki są nudne Nie ma jak porządna czerwień czy róż na ustach
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:22   #4139
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
Wcześniej AM kosztowały chyba 11,99 a na wyprzedaży były po 8,99
Tak! Rzeczywiście tak było Z tym że w mojej DN na wyprzedaży wcale nie miały obniżonej ceny
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Lubię lańsko Kuszę tylko i wyłącznie w słusznej sprawie
Ja miałam jedną nude-Rimmel nr 700 ale oddałam ją w wymiance bo mi nie leżała i chyba będę musiała się za jakąś rozejrzeć bo nie mam ani jednej w tym kolorze,a to przecież wstyd i hańba
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nudziaki są nudne Nie ma jak porządna czerwień czy róż na ustach

Dokładnie tak Sama się o tym teraz przekonuję - dwie pomadki cieliste leżą
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:29   #4140
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Ja mam inne odczucia dla mnie nude są szlachetne,a jak się pomaluję ciemna szminka to wyglądam sztucznie,jak lalka albo kobieta wiadomej profesji (bez urazy dla nikogo ) nie umiałabym wyjść tak z domu.
Ale wiadomo każdemu co innego pasuje
Be natural już testowana,jest wspaniała
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.