Miłośniczki Zary- część V (wieczny zakupoholizm i pustki na kontach :) ) - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 17:05   #5041
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Miłośniczki Zary- część V (wieczny zakupoholizm i pustki na kontach :) )

Cytat:
Napisane przez gabrielle_89 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie poradźcie- kupić czy nie kupić?

http://allegro.pl/zara-biala-marynar...627547669.html


Wydaje mi się, że była ona w 2009 i kosztowała ponad 300 złotych, więc cena chyba jest fair, nie?
Ja bym na Twoim miejscu poprosiła o więcej zdjęć, marynarka była używana, więc tych gdzie mogła się ewentualnie zniszczyć. Ja się tak kiedyś nacięłam na buty, na zdjęciach (robionych z troche dziwnej perspektywy ) wyglądały jak nowe, allegrowiczka mówiła, że były założone tylko raz, później tłumaczyła, że to koleżanka ją poprosiła o wystawienie... suma sumarum buty przyszły brudne i w stanie mocno odbiegającym od "założone 1 raz", strasznie mnie to zbrzydziło. Mimo iż umyłam i zdezynfekowałam, to i tak nie chodzę. Nie były tanie, ale dopiero zaczynałam moja przygodę z all i nie za bardzo wiedziałam co mogę w takiej sytuacji zrobić. Teraz wiem, że za takie coś to tylko nagatyw.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A tak wogóle to mamy już nowy wątek, a ten przydało by się zamknąć...
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 17:19   #5042
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Miłośniczki Zary- część V (wieczny zakupoholizm i pustki na kontach :) )

Witajcie,

ja jestem miłośniczką Zary dziecięcej (mam 3-miesięcznego synka).

Mam do Was pytanie. Jak to jest z dziecięcymi rozmiarami. Do tej pory kupowałam tylko 3-6 i 6-9, ale już na tych wyprzedażach będę polowała na większe rozmiary. Ale oglądam kilka rzeczy na allegro, a do sklepu już dziś nie mam możliwości wyskoczyć. Nadal chodzi mi o najmłodszych.

Bo tak:

3-6 = 68
6-9 = 74
9-12 = 78

i co dalej

12-18
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:56   #5043
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Miłośniczki Zary- część V (wieczny zakupoholizm i pustki na kontach :) )

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Witajcie,

ja jestem miłośniczką Zary dziecięcej (mam 3-miesięcznego synka).

Mam do Was pytanie. Jak to jest z dziecięcymi rozmiarami. Do tej pory kupowałam tylko 3-6 i 6-9, ale już na tych wyprzedażach będę polowała na większe rozmiary. Ale oglądam kilka rzeczy na allegro, a do sklepu już dziś nie mam możliwości wyskoczyć. Nadal chodzi mi o najmłodszych.

Bo tak:

3-6 = 68
6-9 = 74
9-12 = 78

i co dalej

12-18
Ten wątek już jest zamknięty, zapytaj w nowej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=530331 Zaromaniaczki na pewno odpowiedzą, ja niestety nie wiem bo nie kupuję dziecięcych.
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:45   #5044
karoliszon
Przyczajenie
 
Avatar karoliszon
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Latchorzew
Wiadomości: 23
Dot.: Miłośniczki Zary- część V (wieczny zakupoholizm i pustki na kontach :) )

Drogie dziewczyny, mam pytanie ponieważ 8.03.2012 roku zakupiłam w zarze szpilki. W ostatnim miesiącu byłam w nich na kilku weselach i po jednym z nich zaczął mi jeden but "skrzypieć" w okolicach śrudstopia. Drugi nie wydaje zadnych dzieków przy chodzeniu. Po drugie poodklejała mi się wkładka, czy mogę zgłosić to jako reklamację? Jestem przekonana że z tym jednym butem jest coś nie tak, bo wcześniej tak nie było. Czy moja reklamacja zostanie przyjęta? Jakich używać argumentów przy zgłaszaniu jej. Dzięki z góry za pomoc
karoliszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.