Sephora - jak czytać datę ważności??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 22:38   #1
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403

Sephora - jak czytać datę ważności???


Kupiłam, w Łodzi będąc, puder brązujący z Sephory. Jest to jeden z moich ulubionych, taka mozaika (archipel się nazywa) i właśnie w piątek mi się ostatecznie pokruszył i tak mi się jakoś smutno zrobiło, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, iż ten pured to limitowanka. Jakaż więc była moja radość, gdy znalazłam ten brązer na sklepowej półce, w ilości ogromniastej wręcz. Na moje pytanie czy to nie była limitowanka pani zrobiła wielkie oczy No więc nabyłam ten brązerek, i tu moje pytanie: jak odczytać kod 8172C ???Bo nie chcę zakładać, że on jest starawy ale sie boję trochę... (na stronce datecalculator nie ma kodów Sephory)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 23:08   #2
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Sephora - jak czytać datę ważności???

On chyba miał być limitowanką [2006?], ale pojawił się znowu - pytałaś czy wszedł do stałej oferty [też go wielbię i nie wiem czy robić zapas ]. Kodowanie sephory tajemnicze jest -na życzenie panie w Sephorze rozkodują.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 23:20   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Sephora - jak czytać datę ważności???

No jakoś tak właśnie go kupiłam wtedy, cudo w sumie zaczęłam uzywać (tzn odkryłam go na nowo) tego lata - jest idealnym dla mnie odcieniem jeśli o bladą twarz chodzi.... moim zdaniem przebija zachwalany na KWC Sunkissed Clinique!A jak ja to mówię, to już coś znaczy bo wielką fanką "Klinika" jestem
Pani powiedziała, że czasem tak robią, że produkt, który kiedyś był limitowanką wchodzi do regularnej sprzedaży, ale o co chodzi z tym akurat pudrem - nie powiedziała...Tylko patrzyła sie na mnie jak na idiotkę twierdząc, że ten puder jest w ciągłej sprzedaży odkąd go wprowadzono...Huh no to jednak nie taka za mnie "idiotka" skoro kojarzyłam, że on w limitowance wyszedł
Jak będę przy najbliższej okazji w którejś z poznanskich Sephorek to zapytam o niego Przy okazji sprawdzę datę ważności. Tak czy siak zakupiłam, i jestem bardziej niż szczęśliwa!
Aha! Otwarłam go bo nie mogłam się powstrzymać, wygląda na świeży! Ale to nigdy nie wiadomo...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 08:09   #4
gwiazduszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sephora - jak czytać datę ważności???

Witam. Mam własnie podobny problem z podkładem Givenchy. Nie moge odkodować terminu ważności. P080508. Gdze mozna tego poszukac? na date calculator nie ma .
gwiazduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 08:30   #5
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Sephora - jak czytać datę ważności???

Witaj na forum
a pewna jesteś, że to data a nie np nr serii?bo powinno być na datecalculator...Oblukaj porządnie opakowanie może będzie coś jeszcze
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 12:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.