Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 10:38   #2941
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

buuu a mi sie babra już od roku... znaczy górna dziurka oki..ale ta na dole..często mam na dolnej kulce zaschniętą ropkę a czasami podczas przemywania zdaża się troszkę krwi i strupki czy jest jakiś sposób żeby to zagoić do końca?
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:48   #2942
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Czekać, przemywać i zanadto nie poruszać to jedyne wyjście... A jesteś pewna, że to ropka? Bo czasami można ją pomylić z limfą, a limfa to już samo dobro
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 02:00   #2943
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

mi też sie babrał coś koło roku,więc sie nie przejmuj tylko dbaj żeby zakażenie sie z tego nie zrobiło i bedzie si.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:52   #2944
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Mam kolczyk w pępku od ok. miesiąca i tak się zastanawiam. Czy po takim czasi kolczyk może już zacząć migrować i czy było by to widoczne? Nie żebym panikowała, tak z ciekawości raczej pytam :P
Bo wydaje mi się, że więcej sztangi mi wystaje. Po mniej więcej jakim czasie opuchlizna całkowicie schodzi?
Długość pręcika mam 10mm. Czy są dostępne krótsze?? Bo tak przeglądam na necie i jakoś znajść nie mogę.

I czy bio-flex to jest to samo co bioplast?
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:23   #2945
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Długość pręcika mam 10mm. Czy są dostępne krótsze?? Bo tak przeglądam na necie i jakoś znajść nie mogę.

I czy bio-flex to jest to samo co bioplast?
Sztangi w kolczykach jakby "już gotowych" raczej są 10 mm, ale spotkałam się z 8 mm np. tutaj http://www.wildcat.pl/sklep/index.php
Co do drugiego pytania sama się zaciekawiłam. Niestety niewiele znalazłam. Raczej nie występują jako synonimy w Internecie, ale jeśli są z czegoś innego to na pewno skład jest bardzo podobny.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:08   #2946
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No właśnie widziałam na Wildcacie, że są 8mm, ale jakoś nie widzę ładnych wzorków. No i trochę drogie mi się wydają. A na innych stronkach takich rozmiarów nie widziałam

nielegalnaa, widzę koleżanka również z Zabrza jak miłoo
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:09   #2947
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja właśnie też nie widziałam nigdzie indziej. A wzory faktycznie takie sobie. Można jeszcze szukać na allegro, choć tam też wiele tego nie ma. Ewentualnie można zrobić długość sztangi na własny wymiar. Czyli kupić sam pręt np. http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=41 uciąć do wymiaru jaki się chce i nagwintować kulką.
Właśnie też zobaczyłam, że jesteś z Zabrza więc tym bardziej stwierdziłam, że pomogę
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 20:47   #2948
drX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Jeżeli chodzi o migracje to może być widoczna,najczęściej jest to czerwona kreska wzdłuż kanału przekłucia . Kolczyk 8mm jest jak najbardziej osiągalny.Wildcat to sprawdzona firma ,odradzam allegro .Kolczyki dostępne za niewielką cenę zazwyczaj zrobione są z kiepskiej jakości stali. Jeżeli masz kolczyk miesiąc czy odrobinę dłużej to raczej nie powinnaś go wymieniać.Zaleca się aby wymienić go dopiero po 6 miesiącach , ponieważ tyle może trwać gojenie.
drX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:04   #2949
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hmmm, taki pręt z bioplastu jakoś niezbyt mnie przekonuje. Bałabym się, że przy jakimś lekkim szarpnięciu kulka mi odpadnie...
W przyszłym tygodniu przejde się do Black Skula, tam mają kolczyki z Wildcata. W sumie teraz na zimę, jak nie będę pokazywała gołego brzucha to wystarczy mi jakiś kolczyk ze zwykłym kolorowym diamencikiem.

drX, kolczyki interesują mnie tylko tytanowe, a to chyba trudno "podrobić", żeby był gorszej jakości?
Piszesz, że 8mm sztangi są osiągalne? Ja tylko na Wildcacie takie widziałam. Jak znasz jakąś stronę/sklep, gdzie jeszcze są takie dostępne, to będe bardzo wdzięczna

I jeszcze jedno pytanko, jeśli się znacie Jak mogę odróżnić czy z dziurki leci mi ropa czy limfa?
I jak wyczuwam palcem pręcik pod skórą między kulkami to bardzo źle??
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 00:18   #2950
drX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Masz pare sklepów internetowych np Jazgot ,pierce of cake czy też koltat. Pręt może być wyczuwalny.Limfa zazwyczaj ma kolor jasno-żółty lub biały, w czasie gojenia zasycha wokół miejsca przekłucia oraz na biżuterii .Ropa ma kolor ciemno żółty a nawet zielony i jest objawem infekcji ,której towarzyszy ból wokół przekłutego miejsca ,mocne zaczerwienienie oraz nienaturalne ciepło.Tak chyba można to najprościej opisać.
drX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 06:16   #2951
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Hmmm, taki pręt z bioplastu jakoś niezbyt mnie przekonuje. Bałabym się, że przy jakimś lekkim szarpnięciu kulka mi odpadnie...
Nie odpadnie - w pręt z bioplastu kulka jest wkręcana, a nie wciskana Chyba, że się odkręci, co czasami się zdarza. Ale ogólnie mi kolczyk z bioplastu było trudniej odkręcić niż taki z tytanu.

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanko, jeśli się znacie Jak mogę odróżnić czy z dziurki leci mi ropa czy limfa?
I jak wyczuwam palcem pręcik pod skórą między kulkami to bardzo źle??
Ropa jest zwykle rzadsza, ciemniejsza, "wycieka" z rany. Limfa ma mleczny kolor i konsystencję "glutka", który zbiera się wokół rany. Na pewno ich nie pomylisz.
Jak wyczuwasz pręcik między kulkami to znaczy, że po prostu zeszła opuchlizna.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]

Edytowane przez malawinka
Czas edycji: 2009-11-16 o 06:17
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:18   #2952
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez malawinka Pokaż wiadomość
Nie odpadnie - w pręt z bioplastu kulka jest wkręcana, a nie wciskana Chyba, że się odkręci, co czasami się zdarza. Ale ogólnie mi kolczyk z bioplastu było trudniej odkręcić niż taki z tytanu.


Ropa jest zwykle rzadsza, ciemniejsza, "wycieka" z rany. Limfa ma mleczny kolor i konsystencję "glutka", który zbiera się wokół rany. Na pewno ich nie pomylisz.
Jak wyczuwasz pręcik między kulkami to znaczy, że po prostu zeszła opuchlizna.
właśnież ropna wydzielina jest bardziej gesta i klejąca-glutkowata limfa zazwyczaj albo ppoporstu ciekne albo podsycha na pręcie i pod kulką
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:38   #2953
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, na prawdę mi pomogliście wielkie buziaki dla was Już się nie będe tak stresowała tym kolczykiem
Bo baardzo mi sie podoba i nie chciałabym go stracić.
I jeszcze tylko mnie trochę martwi, że nie moge poruszać kolczykiem, bo jest tak jakby lekko przyschnięty do skóry (jakiś strupków nie mam wokoło ranek). Dopiero jak poleję solą albo po kąpieli mogę nim swobodnie ruszać. Czy to też jest normalne??
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:33   #2954
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja mam kolczyk 8 mm z bioplastu, zamawiałam na wildcat'cie i kulka nie odpada. Chyba będę musiała zakupić jeszcze krótszy bo dalej mi pręcik wystaje.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 07:11   #2955
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
właśnież ropna wydzielina jest bardziej gesta i klejąca-glutkowata limfa zazwyczaj albo ppoporstu ciekne albo podsycha na pręcie i pod kulką
Naprawdę? Ojej U mnie ropy nie było ale limfa była właśnie taka glutkowata

niewyspana91 to normalne, w środku masz rankę która się powolutku goi więc tak będzie, to samo jest z np. uszami dlatego często doradza się, żeby kręcić kolczykiem. Ja raczej jestem za tym, żeby przemywać, ale nie bawić się za bardzo, bo ranka się zrusza i boli.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]

Edytowane przez malawinka
Czas edycji: 2009-11-17 o 07:14
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:33   #2956
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Tak, wiem, płukam go rano, wieczorem, czasem w południe i potem trochę nim ruszam. Tylko, że bez wcześniejszego płukania nawet nie da rady nim poruszać.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:46   #2957
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

To normalne Nic się nie przejmuj. Jak wszystko się wygoi za kilka miesięcy to będziesz mogła ruszać w każdą stronę.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:09   #2958
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dobra, dobra, wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:01   #2959
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Wczoraj miałam przekłuwany pępek w salonie tatuażu, wszystko było sterylne, ale zalecili mi wodę utlenioną i tribiotic przez cały okres gojenia.

Mam takie pytanie czy jak kolczyk jest za krótki i kulka za bardzo naciska na ciało to to czuć w jakiś sposób? Mój kolczyk jest na styk, wokół górnej dziurki jest lekkie zaczerwienienie. Nie wiem jak to wyglądało zaraz po przekłuciu bo facet zakleił mi pępek plastrem i kazał nie zdejmować przez kilka godzin - tak zrobiłam. Potem kolczyk był na styk - czy pępek mógł już od razu spuchnąć?
Nie wiem czy powinnam wymienić kolczyk na dłuższy. Proszę o radę.

I jeszcze co do pielęgnacji. czytałam sporo na wizażu zanim poszłam przebijać, więc do zaleceń ze studia się nie stosuję. Plan jest taki: dwa razy dziennie sól fizjologiczna, raz octenisept. Czy tak jest ok? Najchętniej psikałabym octeniseptem co pół godziny... ale chyba za dużo też nie można?

Mam nadzieję, że ktoś mi poradzi, bo bardzo bym chciała, żeby pępek się ładnie zagoił.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:42   #2960
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie czy jak kolczyk jest za krótki i kulka za bardzo naciska na ciało to to czuć w jakiś sposób? Mój kolczyk jest na styk, wokół górnej dziurki jest lekkie zaczerwienienie. Nie wiem jak to wyglądało zaraz po przekłuciu bo facet zakleił mi pępek plastrem i kazał nie zdejmować przez kilka godzin - tak zrobiłam. Potem kolczyk był na styk - czy pępek mógł już od razu spuchnąć?
Nie wiem czy powinnam wymienić kolczyk na dłuższy. Proszę o radę.
Myślę, że zbyt wielką opuchliznę od razu byś poczuła, zresztą raczej byłoby to nawet widać. Jak się pępek podgoi to będziesz miała więcej luzu. Ja też na początku miałam na styk kolczyk, a teraz muszę poszukać jakiś z krótszą sztangą, bo jest za długi. Jeśli nic się nie dzieje to kolczyka nie wymieniaj, to może tylko spowolnić gojenie.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:04   #2961
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Bardzo Ci dziękuję za radę
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:54   #2962
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Iii znowu ja ;P mam pytanie.
Ile mniej więcej milimetrów odstępu powinno być między dziurkami?? Bo mam takie wrażenie, że ten odstep robi mi sie coraz mniejszy Nie wiem czy powinnam się już martwić i wyciągnąć kolczyka, żeby go przypadkiem nie wyrwać. Czy po ok. 2 miesiącach od przebicia może wystąpic migracja?
Nie pamiętam czy wcześniej już pisałam, ale mam kolczyk w dolnej części pępka. Bardzoo mi się podoba i nie chcę go wyjmować buuu
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi..
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:14   #2963
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Iii znowu ja ;P mam pytanie.
Ile mniej więcej milimetrów odstępu powinno być między dziurkami?? Bo mam takie wrażenie, że ten odstep robi mi sie coraz mniejszy Nie wiem czy powinnam się już martwić i wyciągnąć kolczyka, żeby go przypadkiem nie wyrwać. Czy po ok. 2 miesiącach od przebicia może wystąpic migracja?
Nie pamiętam czy wcześniej już pisałam, ale mam kolczyk w dolnej części pępka. Bardzoo mi się podoba i nie chcę go wyjmować buuu
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi..
Ja mam jakieś 6 mm. A jeśli niedawno przebijałaś to jest to normalne, że odstęp się zwiększa, bo zmniejsza się opuchlizna. A czasem ona szybko nie schodzi.
Myślę, że na razie nie musisz się przejmować, choć na migracji zbytnio się nie znam, bo nie miałam z tym problemów.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 22:08   #2964
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Słuchajcie, przebiłam sobie dziś pępek w polecanym salonie. Chciałam sobie jakoś zrekompensować wyjęcie kolczyka z języka, no i padło na brzuch. Do piercera miałam całkowite zaufanie, narysował ładną kreskę, ale zaraz po przebiciu już widziałam, że coś poprawia i mruknął, że bananki tak się układają i może mi trochę uciekać na bok, zwłaszcza, że mam tak ułożony pępek i spycha dolną kulkę na lewą stronę. Trochę roztrzęsiona podeszłam do lustra, nie bardzo ogarniałam jeszcze rzeczywistość, więc machnęłam ręką i stwierdziłam, że jest ok. Jednak po przyjściu do domu zauważyłam, że on jest po prostu krzywo przekłuty, tzn. nie jakoś hardkorowo, 1mm w bok załatwiłby sprawę. Chodzi bardziej o moje samopoczucie, bo nie rzuca się to zbytnio w oczy. Ale teraz moje pytanie - można temu zaradzić jakoś, czy nie jest wskazane poprawianie w okresie gojenia?
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 08:24   #2965
drX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

jeżeli ucieka lekko milimetr ,to sama się zastanów czy warto coś z tym robić???? moim zdaniem to głupie .
drX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:23   #2966
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witajcie szczęśliwe posiadaczki kolczyków w pępku ja cieszyłam sie kolczykiem w pepku około rok czasu, niestety skóra sie przerwała, dodam tylko że robiłam u kosmetyczki, nie wiem czy to jej wina, ale napewno na następne przebicie udam sie do profesjonalisty. Teraz planuję dla odmiany zrobić sobie na dolnej części pępka Która z Was ma w tym miejscu i jak się z tym czuje ?chyba nie ma różnicy u góry czy na dole? pozdrawiam
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:56   #2967
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia prHoblemy

Hawajka, ja mam na dole pępka kolczyk Od jakiś dwóch miesięcy. Zawsze bardzo mi się podobało to.
Co do przekłucia, bolało dosłownie sekundę, dwie. Po włożeniu kolczyka w ogóle go nie czułam, tzn. żadnego bólu przy poruszaniu, schylaniu itp. Jedynie jak zachaczyłam swetrem czy coś to bolało. Ogólnie na początek radzę, żebyś tą dużą kulkę miała wewnątrz pępka. Ta mała na dole. (wtedy mniej chaczy albo i w ogóle) Od kiedy sobie zmieniłam jest o niebo lepiej, nie stresuję się, że przypadkiem szarpnę ręką czy zamkiem od bluzy. No i mając kolczyk na dole pępka, raczej odpadają kolczyki z różnymi dziwnymi wzorami zamiast dolnej kulki, bo ona trochę odstaje od brzucha. A szkoda, bo dostałam ładny z kwiatuszkiem i łańcuszkiem Ale kolorowe kuleczki też są bardzo fajne, planuję kupić w innych klorach, będe się bawić
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 13:42   #2968
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia prHoblemy

Niewyspana, dzieki za odpowiedz :0 co do haczenia to dobrze juz wiem jak to jest, sama haczylam i to nieraz gdy mialam w gornej czesci pepka, ale to najczesciej dotyczy kolczykow wiszacych z jakimis cyrkoniami, one lubia sie zahaczac. Ale dzieki za podpowiedz z tymi kulkami aby nosic na odwrot , bede pamietac a co do roznych wzorkow kolczykow, widzialam kiedys swietna fotke dziewczyny miala dwa kolczyki w pepku, jeden na dole - dlugi wiszacy i u gory banan, swietnie to wygladalo, ale faktem jest ze dziewczyna miala zupelnie plaski brzuch, jak deseczka
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:29   #2969
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia prHoblemy

hawajka85
mam pytanko ;] bo piszesz ze mialas w gornej czesci pepka kolczyk ale przerwala ci sie skóra, czy nie zostala ci zadna blizna?? pozdr
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:33   #2970
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia prHoblemy

lolusia, ślad został, choć blizną jako taką bym tego nie nazwała, poprostu skórę między kulkami kolczyka z czasem miałam coraz cienszą, cienszą aż wkońcu sie przerwała, a przerwała sie tak,że zostały jakby dwa różki po bokach, malutkie i nie jest to bardzo widoczne , wiec mialam szczęście pozdrawiam
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.