Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - część II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 14:59   #2311
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez baassik Pokaż wiadomość
mam dosc dziwne pytanie czy na terenie uniwerku jest za darmo internet? (bo na uwr tak jest) i drugie czy na aulach wykladowych jest tlumiony zasieg do tel (jak na wydziale p.,a. i e. uwr)
na WIKŚiG jest hasło do neta, którego nie znają nawet prowadzący na wydziale weterynarii chyba jest tak samo...
dlatego trzeba chodzić do Pasażu
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:00   #2312
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
ej a z ciekawości zapytam z jakimi kierunkami łączą technologię Twoi znajomi?
dietetyka, są też ludzie (obecnie już po) technologii chemicznej na pwr
ktoś tam próbował zarządzanie i inż produkcji na jakiejś innej uczelni
była dziewczyna z chemii uwr, ale przeliczyła się co do poziomu trudności naszych studiów :P

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
wiem na 100% że w gmachu głównym jest internet
ja na swoim wydziale WNoŻ nie mam zasięgu w tel nigdy mam w orange.
ja też nie mam tam zasięgu :/ myślałam, że to wina mojego starego telefonu, bo kogo nie pytałam to nie miał problemów.
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:08   #2313
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
dietetyka, są też ludzie (obecnie już po) technologii chemicznej na pwr
ktoś tam próbował zarządzanie i inż produkcji na jakiejś innej uczelni
była dziewczyna z chemii uwr, ale przeliczyła się co do poziomu trudności naszych studiów :P


ja też nie mam tam zasięgu :/ myślałam, że to wina mojego starego telefonu, bo kogo nie pytałam to nie miał problemów.
rozumiem, że myślała, że będzie łatwiej? no cóż... jeszcze nie spotkałam osoby z PWr, która by z wyższością nie powiedziała "a na przyrodniczym stusiujesz ...." oczywiście dając do zrozumienia, że my tu tylko w piaskownicy babki stawiamy
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:08   #2314
viki16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 64
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

składając wniosek przez internet o wydanie urbancard, należy go osobiście potwierdzić tak? kiedy musi to nastąpić? czy jest taka możliwość dopiero podczas odbierania urbancard czy może muszę się specjalnie fatygować i przyjeżdżać aby złożyć podpis a następnie (w inny dzień) znów przyjechać by odebrać kartę? i jest to możliwe tylko na ulicy Grabiszyńskiej?
viki16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:14   #2315
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
rozumiem, że myślała, że będzie łatwiej? no cóż... jeszcze nie spotkałam osoby z PWr, która by z wyższością nie powiedziała "a na przyrodniczym stusiujesz ...." oczywiście dając do zrozumienia, że my tu tylko w piaskownicy babki stawiamy
nie, my ziemniaki kopiemy, nigdy nie byłaś na naszych wykopkach?
dowiedziałam się tego od znajomego z PWr
ha, ale miałam też chwilę tryumfu, gdy pokazałam swój materiał ze statystyki, koledzy TŻa złapali się za głowę i nie wiedzieli z czym to się je
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:17   #2316
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
rozumiem, że myślała, że będzie łatwiej? no cóż... jeszcze nie spotkałam osoby z PWr, która by z wyższością nie powiedziała "a na przyrodniczym stusiujesz ...." oczywiście dając do zrozumienia, że my tu tylko w piaskownicy babki stawiamy
hmm,ona zaczęła TŻ od razu od drugiego roku, tam na uniwerku miała ciężki semestr i myślała, że chociaż u nas sesja pójdzie gładko (po przyjemnych ćwiczeniach z chemii żywności, analizy i biochemii -moja grupa ma szczęście do prowadzących ). no a potem były egzaminy z biochemii i ch. żywności, ups
no a ludzie z polibudy..no oni tak mają
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:18   #2317
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ale fakt faktem u mnie na roku jest kilka osób, które studiowało na PWr lub Uwr głównie chemię i rzuciły te studia i przyszły na UP... każdy mówi, że u nas jest dużo dużo lepiej, nie tyle, że łatwiej ale bardziej kameralnie i dużo bardziej ludzcy prowadzący
Ja tam naszą uczelnię lubię (gdyby nie plany zajęć)
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 15:19   #2318
Marigietta
Raczkowanie
 
Avatar Marigietta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 100
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

jeśli potrzebowałabym na jakieś studium świadectwa z liceum (ukończenia szkoły) to mogę je wziąć z dziekanatu czy muszę zostawić kopię (której nie mam ;p)?
Marigietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:20   #2319
baassik
Raczkowanie
 
Avatar baassik
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 59
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
na WIKŚiG jest hasło do neta, którego nie znają nawet prowadzący na wydziale weterynarii chyba jest tak samo...
dlatego trzeba chodzić do Pasażu
to kicha zawsze to bylaby jakas pomoc lub ciekawe zajecie posrod nudy mam nadzieje ze zasieg bedzie!
baassik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:21   #2320
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Marigietta Pokaż wiadomość
jeśli potrzebowałabym na jakieś studium świadectwa z liceum (ukończenia szkoły) to mogę je wziąć z dziekanatu czy muszę zostawić kopię (której nie mam ;p)?
mój facet dostał na tydzień i musiał zwrócić
na drugiej uczelni pokazał oni odhaczyli i mu oddali
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:22   #2321
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Tak jak wspominałam policealna kosmetyczna tylko ze względu na zainteresowanie i dla mnie. Nie mam zamiaru pracować w tej branży. Sądzę, że spełnię się jedynie jako inżynier

Myślałam też o jakiś kierunku związanym z kuchnią ale niczego fajnego nie znalazłam. Ostatnio mam bzika na punkcie gotowania. Wczoraj kupiłam 2 książki o tym, przedwczoraj też 2
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:22   #2322
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Marigietta Pokaż wiadomość
jeśli potrzebowałabym na jakieś studium świadectwa z liceum (ukończenia szkoły) to mogę je wziąć z dziekanatu czy muszę zostawić kopię (której nie mam ;p)?
ha, sama się głowiłam nad tym 2 miesiące temu. nie trafiłam w dziekanacie na panią od mojego kierunku, więc ta "inna" pani skserowała mi świadectwo i poświadczyła zgodność z oryginałem ale oryginału nie wydała - a chciałam zrobić tylko kopię u notariusza. jednak przyszłam kilka dni później, trafiłam na swoją panią Anię i ona wzięła tylko w zastaw legitymację, ja skoczyłam do notariusza, skopiowałam i odniosłam za chwilę świadectwo do dziekanatu
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:23   #2323
lillka93
Raczkowanie
 
Avatar lillka93
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 440
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
mam dosc dziwne pytanie czy na terenie uniwerku jest za darmo internet? (bo na uwr tak jest) i drugie czy na aulach wykladowych jest tlumiony zasieg do tel (jak na wydziale p.,a. i e. uwr)
Na WNoŻ jest internet.
__________________
„Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.”


Obecnie: Sara Shepard - Pretty Little Liars: Bez Skazy

Edytowane przez lillka93
Czas edycji: 2012-09-20 o 15:27
lillka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:28   #2324
Marigietta
Raczkowanie
 
Avatar Marigietta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 100
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ha, sama się głowiłam nad tym 2 miesiące temu. nie trafiłam w dziekanacie na panią od mojego kierunku, więc ta "inna" pani skserowała mi świadectwo i poświadczyła zgodność z oryginałem ale oryginału nie wydała - a chciałam zrobić tylko kopię u notariusza. jednak przyszłam kilka dni później, trafiłam na swoją panią Anię i ona wzięła tylko w zastaw legitymację, ja skoczyłam do notariusza, skopiowałam i odniosłam za chwilę świadectwo do dziekanatu
a ile taka kopia u notariusza kosztuje?
Marigietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:32   #2325
maga164
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żarów
Wiadomości: 52
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez min07777 Pokaż wiadomość
Właśnie tego sie bałam, ale miałam nadzieję że może jednak... A tu o, d**a ;]. Tobie sie udało mi niestety już nie xd
Przejdź się fizycznie na uczelnię, nie będą mogli cię wtedy zbyć i dowiedz się kto jest odpowiedzialny za wpłaty i konta bankowe.

Jeśli uda ci się uzyskać dostęp do swoich dokumentów to z dowodu wpłaty rekrutacyjnej poznasz numer starego konta.
maga164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:36   #2326
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Marigietta Pokaż wiadomość
a ile taka kopia u notariusza kosztuje?
lekko ponad 20 zł zapłaciłam. w szkole policealnej chcieli ode mnie albo oryginał, oryginalny odpis lub właśnie kopię notarialną, nic innego nie przyjmowali, a na uczelni niestety musi coś zostać.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:58   #2327
maarynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Witam wszystkich ; )
Wpadłam na wątki odnośnie UpWroc i baardzo bym była ciekawa co też ciekawego doświadczeni studenci mogą na temat uczelni powiedzieć. Interesuje mnie mocno to jak zdobyć legitymację studencką i indeks, czy trzeba złożyć jakieś wnioski/wpłaty (GP, niestacjonarne, Irok) i jak to jest z tym dniem wstępnym czy obecność jest nie do odrobienia (pracuję wtedy...).
Pozdrawiam !
maarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:31   #2328
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez maarynka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ; )
Wpadłam na wątki odnośnie UpWroc i baardzo bym była ciekawa co też ciekawego doświadczeni studenci mogą na temat uczelni powiedzieć. Interesuje mnie mocno to jak zdobyć legitymację studencką i indeks, czy trzeba złożyć jakieś wnioski/wpłaty (GP, niestacjonarne, Irok) i jak to jest z tym dniem wstępnym czy obecność jest nie do odrobienia (pracuję wtedy...).
Pozdrawiam !
FAQ na pierwszej stronie.
jak niestacjonarne, to wpłatę jakąś trzeba zrobić. wnioski - o co wnioski?
dzień wstępny jest organizowany jeszcze jakoś w trakcie semestru ale nie wiem dokładnie kiedy i wtedy już nie ma zmiłuj, trzeba przyjść.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:33   #2329
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez baassik Pokaż wiadomość
mam dosc dziwne pytanie czy na terenie uniwerku jest za darmo internet? (bo na uwr tak jest) i drugie czy na aulach wykladowych jest tlumiony zasieg do tel (jak na wydziale p.,a. i e. uwr)
Eee, nie jest tłumiony mój telefon zawsze działa, podczas egzaminów też (na wpaie)

Edytowane przez Dziewczyna Stradivariusa
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:44
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:51   #2330
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Mam pytanie odnoście stypendium socjalnego i urzędu skarbowego

Otóż w tym roku wydali mi inny papier (mimo iż moja sytuacja nie uległa żadnej zmianie) na którym jest napisane, że nie figuruję w ewidencji tego organu. W tamtym roku wydali mi coś takiego jak załącznik numer 9 w zakładce o stypendiach. Co zrobić w tej sytuacji? Mogę wykorzystać też załącznik numer 14?
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:32   #2331
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

a czy wiadomo już od jakiej kwoty można starać się o stypendium socjalne??

__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:38   #2332
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
na WIKŚiG jest hasło do neta, którego nie znają nawet prowadzący na wydziale weterynarii chyba jest tak samo...
dlatego trzeba chodzić do Pasażu
ale w budynku R w jednej z sal wykladowych lapie internet, nie wiem skad, jak i gdzie, ale jest
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:52   #2333
baassik
Raczkowanie
 
Avatar baassik
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 59
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Stradivariusa Pokaż wiadomość
Eee, nie jest tłumiony mój telefon zawsze działa, podczas egzaminów też (na wpaie)
u mnie tez dziala ale czasem sa problemy u innych zalezy od sieci i tel ale w sumie na egzaminy juz ma sie skrypt w tel tak sie technika rozwinela
baassik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:59   #2334
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
lekko ponad 20 zł zapłaciłam. w szkole policealnej chcieli ode mnie albo oryginał, oryginalny odpis lub właśnie kopię notarialną, nic innego nie przyjmowali, a na uczelni niestety musi coś zostać.
Ja zapłaciłam coś ponad 7...

viva91 mogłabyś mi zapodać link do tej strony która generuje konta bankowe studentów Up, potrzebuje zapłacić za indeks , a nie mogę znaleźć przelewu.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 18:33   #2335
truskawwwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
A oni te 'lepsze' pokoje tak przydzielają na prośbę/za zgodą studenta, czy trzeba je brać bez gadania? dziwnie, te lepsze czyli droższe pokoje zawsze dawali tylko jak ktoś tego chciał, bo jednak różnica w cenie jest...


Spoko, dasz radę u nas na roku są ludzie, którzy dwa kierunki robią i żyją może na którymś z kierunków dostałabyś zgodę na indywidualny tok, czy coś w tym stylu? tzn do konkretnej grupy jesteś przypisana tylko na papierze, ale masz w ręku zgodę dziekana i dzięki temu chodzisz na ćwiczenia do grupy, która ci bardziej pasuje, prowadzący raczej muszą ci pójść na rękę


też tak myślałam przed trzecim rokiem i to był największy zonk tych studiów. przedmioty zawodowe są nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnee eeeeeeeee aż mózg wykręca. chciałam chodzić na wykłady, ale nie dałam rady tam wysiedzieć. nie są one prowadzone lepiej, ciekawiej niż inne wykłady, czyli..przepisywanie książek na slajdy/gadanie o byle czym/o technologiach dawno już nie używanych. albo trzy godziny tego samego wykładu ciągiem - ciekawe,ale no jajo można znieść. a niektóre egzaminy to farsa (testy wyboru)
owszem,można się tego wszystkiego dobrze nauczyć, ale raczej dla siebie i na własną rękę.

z czego próbowałaś mieć warunek?

tak jeszcze pomyślałam o książkach - może się przydać Żywienie człowieka tom 1 - podstawy nauki o żywieniu Jana Gawęckiego i Toksykologia żywności - przewodnik do ćwiczeń pod red A. Brzozowskiej, wyd. SGGW. ten skrypt jest potrzebny tylko na kilka ćwiczeń, jest drogi i trudno dostępny, więc warto upolować w bibliotece
W moim przypadku to było raczej biorę , albo nie biorę Zadzwoniam do sekretariatu i tam powiedzieli mi ,że przydzielono mnie stricte tam
truskawwwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 19:22   #2336
karolinex1
Zadomowienie
 
Avatar karolinex1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 1 586
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz


Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
jechałam do Wrocławia z 2 torbami: w jednej ciuchy, kosmetyki i ręczniki a w drugiej sprzęt kuchenny ... mój Tż też...
teraz jak zmienialiśmy mieszkanie ledwo zabraliśmy się autem kombi na 2 razy.... doszły nam: deska do prasowania, stolik z ikei, toster, mikser i blender, wiatrak, lampki, suszarka pokojowa, drukarka, jakieś świeczki, kwiatki doniczkowe, pudełeczka, koszyczki, lustro, fotel biurowy... ogólnie każda wizyta w ikei kończy się zakupami
no właśnie we wtorek zawitałyśmy z siostrami do ikei i auto kombi totalnie załadowane
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
czytając zasady to do 26 roku życia ma być darmowe, kilka znajomych mi osób które ma to konto nie płaci na pewno, staż mają większy niż pół roku, wiec
mam konto w PKO, to dla młodych i jeżeli są wpływy miesięczne jakoś ok.1500, to nie pobierają nic za prowadzenie, a jeżeli nie, pobierają 5 zł. bez sensu to jest, dlatego mam zamiar się przenieść, bo to w ciągu 10 miesięcy już jest 50 zł. TŻ zamknął swoje konto w BGŻ i założył w ING i tam ma wszystko za darmo, tylko raz w miesiącu musi zapłacić kartą min.100 zł. głupie zakupy i prowadzenie konta za darmo
__________________
Me? Sarcastic? Never.
karolinex1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 19:25   #2337
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

W Wbk wystarczy raz w miesiacu zapłacić za co kolwiek kartą i masz karte i prowadzenie konta za darmo
__________________
IŚ na UP Wrocław
Energetyka PWR
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 21:25   #2338
truskawwwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aska1415 Pokaż wiadomość
W Wbk wystarczy raz w miesiacu zapłacić za co kolwiek kartą i masz karte i prowadzenie konta za darmo
W deutsche banku tak samo.
truskawwwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 21:36   #2339
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Właśnie słyszałam , że tam mają najlepsze konta oszczędnościowe
__________________
IŚ na UP Wrocław
Energetyka PWR
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 21:46   #2340
LadyBubble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez truskawwwka Pokaż wiadomość
Hej, hej Witam wszystkich! Proszę o dopisanie mnie do listy studentek 2012- architektura krajobrazu
Mam pytanie, co do akademików: Czy któraś z was została przedzielona do Arki i otrzymała informacje, iż na 100% będzie mieszkała na "nowo otwartym" 6tym piętrze w 2jce przerobionej z 3jki?
ja dostalam identyczną informację
LadyBubble jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.