..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 13:49   #121
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź
rzeczywiście tych orzechów może za dużo, ale o co chodzi z limitem białka??? jaki jest limit bo nie doczytałam tego ;/

Nie białka tylko nabiału (serki, twarożek, jogurty, kefiry itp) do 2 szklanek dziennie

I kolejne pytanie, czy w II fazie, jako owoc może liczyć się jednodniowy sok marchewkowy albo jabłkowy, ewentualnie wyciśnięty sok z 2 pomarańczy? Bo niby soków owocowych nie można, ale te jednodniowe nie są słodzone, no i jeśli sobie zrobię z pomarańczy np, albo grapeifruta to też niesłodzony...
Dzonksik dziękuję za przepis na mazidełko
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:56   #122
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Telik , zajrzalam na Twoj blog ale masz tam pysznosci!!
Przeczytalam tez informacje o SB, w sumie to co masz u siebie tez znalazlam w internecie i nic wiecej zamowilam juz ksiazke - bo chyba jednak nie ma jej nikt w pdf ... Widze ogromne podobienstwo do Dukana... i tu pojawia sie moje pytanie teraz jestem w 9 dniu duk. i mysle czy jak zdecyduje sie na SB to czy powinnam robic ta 1 faze? Chcialabym, choc podejrzewam ze wiele na niej mi nie spadnie co o tym myslicie? Bo w sumie 1 faza SB to jakby druga Dukana, tyle ze tam je sie naprzemiennie....
Byłam na Ducanie przez 3 dni ale jak dla mnie to za mało warzyw. Na Sb w 1 fazie masz w menu duuuuzo warzyw oraz białka. Szczerze to sama nie wiem. Na 1 fazie Ducana, spozywa sie tez białko , właściwie samo mieso, jajka, odtłuszczony nabiał, ryby .
Swoje już przeżyłas (9dni), może sprobuj wejśc na 2 faze SB ale ogranicz narazie węgle do minium. Np w pierwszym tygodniu zjedz w porannych dniach jakiś jeden węgielek złożony , małą porcję. Może co drugi dzien (?). Nie wiem jak organizm zareaguje na codzienne końskie porcje warzyw po 9 dniach na Ducanie Dopiero w 2 tygodniu wprowadzaj owoce. Z tego co pamietam , w Dukanie owoce właściwie wogole nie znajdują miejsca w menu . Pewnie już straciłas troche kg, szkoda byłoby (szczegolnie dla kondycji skóry) żeby to wróciło, albo żebyś nabrała wody.
Jedno co mi sie podobało w tej diecie - to opracowanie ksiązki Czarno na białym, fajne propozycje menu, fajne przepisy. Ale ksiązka SB to z kolei lepsza pozycja pod względem merytorycznym. Jest dokładniej wyjasnione jak ta dieta działa na organizm i dlaczego jemy to a nie co innego na kolejnej z faz.
Daj znac jak sobie radzisz, ciekawa jestem ja to się wszystko bedzie przedstawiać w momencie niejako połaczenia tych diet i bezpośredniego przejścia z jednej na druga.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Dzonksik dziękuję za przepis na mazidełko
proszę Cię bardzo!
Mam nadzieje ze to zadziała.

Dzisiaj kolejna zmiana, rozjaśniam włosy, z ciemnej brunetki robię się .. hmm... naturalno kasztanowa. Mam nadzieje ze nie wyjde z jajkiem na głowie.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:01   #123
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dzonksik, dziekuje za odpowiedz mialam 6 dni tej pierwszej fazy i spadlo mi 2,7 kg. Teraz jestem 3 dzien na 2 fazie czyli jadam warzywa mam tryb 1/1 czyli jeden dzien protal nastepny protal z warzywkami
Boje sie wegli dlatego na poczatku naprawde bede spozywac totalne ich minimum

Napewno dam znac co i jak
Tez licze na to ze nie wroci mi waga
Buzki
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:50   #124
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość

Mimo iż Telik jeszcze doktoratu jako tako nie napisał, to jednak wszyscy wiemy że jakby spisała to co wie, to na pewno by go obroniła
Telik się nie obraził co ?

A co do serka - to ja kupuje Mix Fit Hochlanda. Dostępny raczej w większośc sklepów. Hochland też wypuścił serek zółty topiony Gouda fit.

Telik sie nie gniewa, telik zawstydzony

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Telik , zajrzalam na Twoj blog ale masz tam pysznosci!!
Przeczytalam tez informacje o SB, w sumie to co masz u siebie tez znalazlam w internecie i nic wiecej zamowilam juz ksiazke - bo chyba jednak nie ma jej nikt w pdf ... Widze ogromne podobienstwo do Dukana... i tu pojawia sie moje pytanie teraz jestem w 9 dniu duk. i mysle czy jak zdecyduje sie na SB to czy powinnam robic ta 1 faze? Chcialabym, choc podejrzewam ze wiele na niej mi nie spadnie co o tym myslicie? Bo w sumie 1 faza SB to jakby druga Dukana, tyle ze tam je sie naprzemiennie....
Dziękuje
co do Informacji na blogu
to mam w planach uzupełniać ale to wymaga czasu, nie mam tez zamiaru przepisywać ksiązki tylko chciałabym udzielic konkretnych i jasnych wskazówek takie kompendium wiedzy

W przerwie od pracy pojechałam na targ i wróciłam z koszykiem pełnycm warzyw. zapraszam dzis znajopmych na obżarstwo z parowara
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:20   #125
canabis
Raczkowanie
 
Avatar canabis
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
GG do canabis
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny, jednak przechodzę już jutro na II fazę. Możecie mi coś polecić, jako wstęp do zakazanych potraw. Chcę zaznaczyć, że jutro mam turniej siatkarski i nie bedę miała za bardzo czasu gotować nic, muszę wziąść jutro coś co mogę zjeść w autobusie i na hali



Chyba mam okres zwątpienia, nie wiem czy coś mi w ogóle ubywa czy to w ogóle skuteczne jest. Chodzę i myślę wyłącznie o tym, żeby się zważyć.
__________________



http://outoflovefor.blogspot.com/

Nie uznaję półśrodków..



Mam swoją wielką miłość D. <3

SPRZEDAJĘ! http://www.photoblog.pl/#nurkaffe


canabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:45   #126
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Canabis, ja proponuję żebyś zabrała jakieś sałatki pożywne, np z mięsem czy jajkiem, orzechy, może tortillę jajeczną z nadzieniem.
A na śniadanie zjedz coś pożywnego, np owsiankę.

Ja dziś byłam tak głodna, że zjadłam zapiekankę z pieca, na bagietce. Niestety z białej mąki. Cóż nie zamierzam się biczować z tego powodu. Kusiły słodycze ale się opanowałam. Znów troszeczkę schudłam Oby ta tendencja się utrzymała, bo zbliżam się do swojego pierwszego celu.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:14   #127
Kwadratowaa x3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 35
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez canabis Pokaż wiadomość

Chyba mam okres zwątpienia, nie wiem czy coś mi w ogóle ubywa czy to w ogóle skuteczne jest. Chodzę i myślę wyłącznie o tym, żeby się zważyć.
Jej tak strasznie cię rozumiem. ja mam tak prawie co 2 dni. I jeszcze od kilku dni na wieczór mam brzuch wzdęty. Kupiłam sobie dzis activie naturalną. zobaczymy

Edytowane przez Kwadratowaa x3
Czas edycji: 2010-04-23 o 20:16
Kwadratowaa x3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 21:36   #128
canabis
Raczkowanie
 
Avatar canabis
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
GG do canabis
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ja często miałam wzdęcia przed dietą, teraz troszkę to ucichło chociaż ostatnio też wieczorem takie mam.



Dzieki za rade wyprobuje ta salatkę z jajkiem bo na to rano będę miała czas, żeby przygotowac
__________________



http://outoflovefor.blogspot.com/

Nie uznaję półśrodków..



Mam swoją wielką miłość D. <3

SPRZEDAJĘ! http://www.photoblog.pl/#nurkaffe


canabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:42   #129
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Czy ktoraś z was robiła te "bułeczki na śniadanie" lub "ciabatte" z przepisów?? Ja uformowalam 4 kulki i lekko je spłaszczyłam żeby wyszlo jak bułeczki, ale nie wyrosły... Są smaczne, trochę slone, ale nie przekroję tego na pół, zeby sobie kanapkę zrobić... Są za plaskie i chyba by się rozleciały Czy moge zjeśc takie 2 na śniadanie pierwszego dnia II fazy??

Moj jadłospis:
ś - omlet z dwóch jajek z pieczarkami, cebula i papryką + 3 liście sałaty i 2 rzodkiewki
IIś - Salatka z kurczaka, sałaty, pomidorow, ogorka, rzodkiewki, polana jogurtem naturalnym
o - gulasz z kurczaka + 2 ogorki malosolne
p - pół sernika sb
k - pieczeń rzymska z feta (3 spore kawałki) + ogorek duzy, 3 rzodkiewki i 2 liście sałaty

Nic nie podjadalam, bo byłam tak pełna przez cały dzień, że aż mi było źle... Chyba jednak mniejsze porcje mi bardziej slużą ...

Edytowane przez pscolaa
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:28
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 07:55   #130
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez pscolaa Pokaż wiadomość
Hmmm małe pytanie co do węgli - przeczytałam jak sie powinno je wprowadzać w II fazie, ale nie wiem co znaczy jeden produkt skrobiowy - czy to jest jedna bułka, jedna kromka chleba, 100g makaronu czy jak to się liczy??

PRODUKTY PELNOZIARNISTE I WARZYWA O DUZEJ ZAWARTOSCI SKROBI
Zacznij od jednej porcji dziennie, stopniowo zwiększając te liczbe do 3 lub 4 dziennie. Wiecej informacji na temat wprowadzania skrobi w fazie 2 znajdziesz powyżej. Jeśli nie podano inaczej, wybieraj produkty pełnoziarniste zawierajace co najmniej 3 g błonnika na porcje.
Angielskie mufinki z pelnego ziarna – ½ mufinki (30 g) (większość zawiera 2,5 g błonnika w ½ mufinki; najlepiej wybierac te z wieksza ilością błonnika)
Bajgle z pelnego ziarna – ½ malego (30 g)
Ciasto filo z pelnego ziarna, platy i miseczki – 2 platy lub 4 male miseczki
Dynia olbrzymia – ¾ szklanki (uznawana za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Dynia pizmowa – ¾ szklanki (uznawana za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Jams – 1 maly (uznawany za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Jęczmień – ½ szklanki ugotowanego
Kasza gryczana – ½ szklanki ugotowanego
Komosa ryzowa – ½ szklanki ugotowanej
Krakersy pełnoziarniste (co najmniej 3 g błonnika na 30 g i bez tłuszczów trans)
Kuskus, z pelnego ziarna pszenicy lub izraelski – ½ szklanki ugotowanego
Makaron gryczany (soba) – ¾ szklanki ugotowanego
Makaron pszenny pełnoziarnisty – ½ szklanki ugotowanego (co najmniej 3 g błonnika na ½ szklanki)
Makaron ryzowy – ½ szklanki ugotowanego
Makaron sojowy – ½ szklanki ugotowanego (co najmniej 3 g błonnika na ½ szklanki)
Maniok – ¼ szklanki (uznawana za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Maka
orkiszowa
pszenna z pelnego ziarna
Pszenna z pelnego ziarna do pieczenia
sojowa
Mufinka z otrębami – 1 mala, pieczona w domu, bez cukru i rodzynek
Orkisz – ½ szklanki ugotowanego
Pieczywo – 1 kromka (30 g)
chleb pieczony w domu z pelnego ziarna (kaszy gryczanej, pszenicy, orkiszu, owsa, otrab, zyta)
owsiany z otrębami
pszenny z pelnego ziarna wielozbozowy
z kielkowanych nasion
zytni
Pita – ½ pity (30 g) (większość zawiera 2,5 g błonnika na ½ pity; najlepiej wybierac te o większej zawartości błonnika lub z pelnego ziarna mielonego w zarnach)
Platki zbozowe na cieplo (wybieraj gatunki z pelnego ziarna, powoli się gotujące – nie błyskawiczne – zawierajace co najmniej 3 g błonnika i nie wiecej niż 2 g cukru na porcje; wielkości porcji mogą być rozne, wiec sprawdz etykiete, żeby określić zalecana ilość)
Platki zbozowe na zimno (wybieraj niskocukrowe, zawierajace co najmniej 5 g błonnika na porcje; wielkości porcji mogą być rozne, wiec sprawdz etykiete, żeby określić zalecana ilość)
Popcorn – 3 szklanki prazonego
prazony powietrzem
prazony w mikrofalowce, bez tłuszczów trans
prazony na patelni z olejem rzepakowym (canola)
Ryz – ½ szklanki ugotowanego
basmati
brazowy, zwykly lub parboiled
dziki
Taro (bulwy kolokacji) – 1/3 szklanki (uznawane za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Tortilla, 100% pelnego ziarna – 1 mala (co najmniej 3 g błonnika na 30 g, bez tłuszczów trans)
Tykwa – ¾ szklanki (uznawana za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Zielony groszek – ½ szklanki (uznawany za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)
Ziemniak, slodki – 1 maly (uznawany za warzywo skrobiowe, liczyc jako porcje skrobi/ziarna)


I jeszcze jedno - jeden owoc - jak to się ma do winogron czy truskawek itp?? Jaka to ilość??

OWOCE
Zacznij od jednej porcji dziennie, stopniowo zwiększając ich liczbe do trzech porcji dziennie. Bardziej szczegółowe informacje na tematwprowadzania owocow w fazie 2 znajduja się powyżej.
Agrest – ¾ szklanki
Banan – 1 sredni (115 g)
Bez czarny – ¾ szklanki
Borowki amerykańskie – ¾ szklanki
Brzoskwinia – 1 srednia
Grejpfrut – ½
Gruszka – 1 srednia
jabłko – 1 male lub 5 krazkow suszonego
Kiwi – 1
Klementynki – 1
Maliny – ¾ szklanki
Mandarynki – 2
Mango – ½ średniego (115 g)
Melon kantalupa – ¼ melona lub 1 szklanka pokrojonego w kostke
Morele – 4 swieze lub 7 suszonych
Nasiona granatu – z 1 sredniego owocu
Nektarynki – 1 mala
Owoc morwy – 1/3 szklanki
Owoc opuncji – 1
Papaja – 1 mala (115 g)
Pomarancza – 1 srednia
Pomelo (szadok) – ½
Suszone sliwki – 4
Sliwki – 2
Tangelo – 1 male
Truskawki – ¾ szklanki
Winogrona – 15
Wisnie i czeresnie – 12
Wszystkie odmiany i krzyżówki jeżyn – ¾ szklanki
Żurawiny – ¾ szklanki

Cytat:
Napisane przez pscolaa Pokaż wiadomość
Czy ktoraś z was robiła te "bułeczki na śniadanie" lub "ciabatte" z przepisów?? Ja uformowalam 4 kulki i lekko je spłaszczyłam żeby wyszlo jak bułeczki, ale nie wyrosły... Są smaczne, trochę slone, ale nie przekroję tego na pół, zeby sobie kanapkę zrobić... Są za plaskie i chyba by się rozleciały Czy moge zjeśc takie 2 na śniadanie pierwszego dnia II fazy??
Buleczek na sniadanie nie robilam ale jogurtowe wychodza mi za kazdym razem, dzis mam zamiar tez piec Ciabatta oczywiscie tez przecwiczona ladnych pare razy i jest ok. W domu musi byc jednak cieplo, jak jest 19 stopni czy przeciag to ciasto drozdzowe moze miec problemy z wyrosnieciem. Jak jest chlodno to rozgrzewam piekarnik do 40-50 stopni i tam wyrastaja moje wypieki zamiast gdzies na kuchennym blacie.

kartoniku czyli pierwsze koty za ploty! Musze ci pogratulowac odwagi bo ja miedzy ludzmi w srodku miasta to nie wiem czy bym maszerowala. My chodzimy za miastem w lesie. Sa rowerzysci i biegacze ale to juz inna bajka niz zwykli przechodnie.

teliku z powodu pylu maz przesunal termin o tydzien czyli przy sprzyjajacych wiatrach bedzie w domu we wtorek

Pozdrawiam i spadam na kijki
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 08:14   #131
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Buleczek na sniadanie nie robilam ale jogurtowe wychodza mi za kazdym razem, dzis mam zamiar tez piec Ciabatta oczywiscie tez przecwiczona ladnych pare razy i jest ok. W domu musi byc jednak cieplo, jak jest 19 stopni czy przeciag to ciasto drozdzowe moze miec problemy z wyrosnieciem. Jak jest chlodno to rozgrzewam piekarnik do 40-50 stopni i tam wyrastaja moje wypieki zamiast gdzies na kuchennym blacie.

kartoniku czyli pierwsze koty za ploty! Musze ci pogratulowac odwagi bo ja miedzy ludzmi w srodku miasta to nie wiem czy bym maszerowala. My chodzimy za miastem w lesie. Sa rowerzysci i biegacze ale to juz inna bajka niz zwykli przechodnie.

teliku z powodu pylu maz przesunal termin o tydzien czyli przy sprzyjajacych wiatrach bedzie w domu we wtorek

Pozdrawiam i spadam na kijki
Szalony Papraczek, tyyyyle sie napisałas!
Mam głupie i beszczelne pytanie
czy moge skopioiwać sobie do bloga?
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 09:33   #132
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Papraczku, dziękujemy za wyczerpujące informacje osobiście nie posiadam książki i czegoś takiego szukałam
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:04   #133
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Kochany papraczek - tego mi było trzeba.
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50

Edytowane przez feline2
Czas edycji: 2010-04-24 o 13:05
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:47   #134
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

paprak dziękuję

Ja dzisiaj zaczynam II i mialam ważenie 71,3 czyli na I schudłam 3,4kg Zostalo jeszcze minimum 6,3kg

Dzisiaj naśniadanko bułeczka - mniami, ale tak mnie zapchała, ze na drugie sniadanie prawie nic nie zjadlam... Dopiero jak wypilam czerwoną herbatę i potem mega kubek zielonej to mi przeszlo i własnie wcinam cycki z kuraka faszerowane szpinakiem i surówke z pekińskiej (z grzeszkiem kukurydzą) i doprawione majonezem light i czochem i ciupka musztardy A z lodówki krzyczy do mnie sernik na zimno z galaretką i owocami (no w końcu porcja owocu być musi )...
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:49   #135
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Teliku, u Ciebie na blogu jest napisane ze dozwolone sa ''sery o obniżonej zawartości tłuszczu (max 19%) w ograniczonej ilości'' Chodzi o sery biale czy zolte?

Jutro zaczne z SB dzisiaj zgrzeszylam na ten poczet i zjadlam kawalek sernika ... Ale to dlatego ze nie bylismy na zakupach i nie mam jaj w domu .... Wieczorem zapakujemy lodowke dozwolonymi rzeczami i bedzie ok


Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:47   #136
ewika1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A co uważacie o stosowaniu Aqua Slim przy SB? Dzis kupiłam jedno opakowanie tzn. 7 saszetek i tak sie zastanawiam czy stosowanie tego przy SB nie zaszkodzi oczekiwanym efektom.
ewika1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:53   #137
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A ja kupiłam dzisiaj truskawki Pewnie niedobre jeszcze, ale zawsze to coś Będą do omleta na śniadanko!
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:22   #138
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Truskawki... Mhmmm... Ja przy każdej wizycie w wazywniaku patrzę na nie tęsknym okiem i pewnie już niedlugo się skuszę, tylko na razie ten ich idealny wygląd mnie lekko odstrasza wizją pryskanych chemikaliów Za to ja zaplanowalam sobie nalesniki na śniadanko i mam mrozone jagody to będzie w sam raz DO tego troche serka figura i mniami

A ja podjęłam się przestawienia mojego dwulatka na nalesniki na mące gryczanej lub pp Zobaczymy czy zje... Z dżemem truskawkowym wciagnie wszystko, więc powinien zalapac... Chlebek pełnoziarnisty też lubi

Edytowane przez pscolaa
Czas edycji: 2010-04-24 o 15:23
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:26   #139
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Teliku, u Ciebie na blogu jest napisane ze dozwolone sa ''sery o obniżonej zawartości tłuszczu (max 19%) w ograniczonej ilości'' Chodzi o sery biale czy zolte?
Oczywiście, że żółte.
Z twarogów można jeść tylko chude.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:38   #140
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny ja to przekopiowalam z bloga pewnej plazowiczki ale jest to doslowny cytat z ksiazki z wydania z 2009r. Takze mysle teliczku, ze spokojnie mozesz skopiowac bo to jest cytat z Agatstona wiec niczyich praw autorskich poza jego nie skradniesz

U mnie juz chlebki stygna a buleczki jogurtowe rosna Wieczorem jak dam rade to robie pierozki
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:11   #141
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Muszę kiedyś zrobić te jogurtowe bułeczki...
Ale nie wiem kiedy, bo mam postanowienie, że 100 dni bez pieczywa wytrzymać muszę... I bez słodyczy (oczywiście, inne produkty zbożowe będą, ale chlebka i bułek - nie).
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:14   #142
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

paprak dajesz czadu

Kurcze moj tata jak widzi, że wchodze do kuchni to oczami już przewraca Bo ciagle coś gotuję... Dzisiaj jeszcze pancakes dla synka i dla siebie babeczki na jutro podszykować...
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 17:23   #143
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez ewika1983 Pokaż wiadomość
A co uważacie o stosowaniu Aqua Slim przy SB? Dzis kupiłam jedno opakowanie tzn. 7 saszetek i tak sie zastanawiam czy stosowanie tego przy SB nie zaszkodzi oczekiwanym efektom.
Moim zdaniem lepsza sama woda pilam aqua slim i nic a nic nie daje, wiec pieniadze wyrzucone w bloto
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że żółte.
Z twarogów można jeść tylko chude.
Uff, to bede czula sie rozpieszczana
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:56   #144
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Hmmm... Postanowilam się dzisiaj ropieścic hiszpańską malagą na wieczór... Ile winka można wypić jednorazowo??
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:26   #145
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny klapa na calej linii: w przepisie na buleczki jogurtowe zrobilam blad i moga nie rosnac. Rano poprawie i juz beda ok bo wlasnie skonczylam nowa porcje i juz pieknie wyrosly
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 06:55   #146
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A co było nie tak?? To sobie poprawki nasiose
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:19   #147
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Dziewczyny klapa na calej linii: w przepisie na buleczki jogurtowe zrobilam blad i moga nie rosnac. Rano poprawie i juz beda ok bo wlasnie skonczylam nowa porcje i juz pieknie wyrosly
A mi one pięknie rosły i były pyszne
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:46   #148
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

trzeba rozpuscic benecol, ale jak sprzyjajace warunki to i z nie rozpuszczonym wyrosna

Wczoraj wieczorem jeszcze partyjke juz z rozpuszczonym upieklam Na sniadanie z pomidorkiem i mozarella pycha

Zaraz nastawiam kolejna porcje to tesciowi zawioze
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:23   #149
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

o matko, prawie ośliniłam monitor zazdroszczę Wam dziewczyny tych talentów kulinarnych. Nie dość, że potraficie takie cuda w kuchni wyczyniać, to jeszcze tak pięknie podane są te cuda ! Jak weszłam na blog Telika, to nie mogłam wyjść z podziwu! Ja jeśli coś już zjadliwego przygotuję to wygląda to w najlepszym przypadku normalnie. Chyba trzeba mieć jeszcze jakiś dodatkowy talent
Mam straszną ochotę na takie bułeczki, ale nie mam koncepcji jak to zorganizować. Wszystkich na raz nie zjem ;p znaczy pewnie bym zjadła ale pzreciez tak nie można, a boję się, że wtedy mi się zeschną czy zepsują. Dobrym wyjściem byłaby zamrażarka, ale niestety takowej nie posiadam
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:57   #150
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

paprak super bułeczki

Ja po średnio udanym bułkowym debiucie (dzisiaj smakowala lepiej na sniadanko) postanowiłam raczej robić nalesniki i placuszki i drożdżówki niż pieczywko... Przynajmniej na razie Przez pierwszy tydzien one będą mi dostarczać węgli I do tego będzie słodkie i z owocami... Mniami

A własnie wie ktoś czym się różni herbata czerwona pu-erh od rooibos??Bo czerwona mi nie smakuje, a kupilam dzisiaj rooibos waniliową i jest przepyszna... A tez czerwona
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.