Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 20:13   #1591
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

dziewczyny ale u mnie wszystko podrożało masakra,dzisiaj wróciłam z biedronki patrzę na paragon A TAM MASAKRA.np.szpinak obecnie kosztuje 5 zł,masło extra 3,90 itd wszystko podrożało szok
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:15   #1592
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
U mnie tez wlansie nie bylo tych maselek moze jutro zajrze do innej biedronki
Ja byłam w 3 i w zadnej nie było. Tzn było naturalne, a ja chcę malinowe najwyżej gdzie indziej upoluję - na promocji jak będzie bo 10 zł mi troszkę szkoda
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:18   #1593
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

u mnie masełek było dużo, niektóre powyciągane z tych kartoników

a widziałam jakieś błyszczyki wyszczuplające czy coś w ten deseń rozśmieszyło mnie to
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:20   #1594
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez tempting Pokaż wiadomość

a widziałam jakieś błyszczyki wyszczuplające czy coś w ten deseń rozśmieszyło mnie to
mnie juz dawno, one maja zmniejszac apetyt
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:21   #1595
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez tempting Pokaż wiadomość
u mnie masełek było dużo, niektóre powyciągane z tych kartoników

a widziałam jakieś błyszczyki wyszczuplające czy coś w ten deseń rozśmieszyło mnie to
nieee to błyszczyk hamujący apetyt
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:25   #1596
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja byłam w 3 i w zadnej nie było. Tzn było naturalne, a ja chcę malinowe najwyżej gdzie indziej upoluję - na promocji jak będzie bo 10 zł mi troszkę szkoda
Mam malinowe masełko Nivea,ale przy grubszej warstwie usta wyglądają dość blado i trupio,ale mi to nie przeszkadza-używam z zadowoleniem.Teraz kupiłam inną wersję Vanilla i Macadamia - czeka na swoją kolej.

I to byłyby moje zakupy z wielkiej gazetki kosmetycznej
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:33   #1597
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez anet0705 Pokaż wiadomość
Poszaleli z tymi jogurtami Bakusie - nie, tutti - nie bo to serek nie jogurt, aero też nie bo to deser itd. Pepsi wogóle nie było, a byłam w B rano o 9. Oj coś mi się dzisiaj zakupy nie udały
Rogaliki maślane podrożały było 0,99 a jest 1,19
ja dziś chciałam kupić kilka Tutti to nieprzecenione..eh co do rogalików to u mnie już dawno taka cena..conajmniej miesiąć

masełek do ust i zmywaczy w płatkach nie było..więc wzięłam czerwony lakier i peeling żurawinowy

Edytowane przez sowaaaaa
Czas edycji: 2013-08-19 o 20:35
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 20:43   #1598
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
nieee to błyszczyk hamujący apetyt
a tak, faktycznie

czaiłam się na tinty, ale potem stwierdziłam, że jeśli są tak intensywne jak ktoś tu pokazywał to sobie nimi krzywdę zrobię W ogóle szłam do Biedronki z myślą "olaboga ale się obkupię z gazetki kosmetycznej" a wyszłam z niczym
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:49   #1599
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

ja pendrive'a u siebie w ogóle nie widziałam. Z lakierów Eveline był tylko jeden kolor
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:53   #1600
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez tempting Pokaż wiadomość
a tak, faktycznie

czaiłam się na tinty, ale potem stwierdziłam, że jeśli są tak intensywne jak ktoś tu pokazywał to sobie nimi krzywdę zrobię W ogóle szłam do Biedronki z myślą "olaboga ale się obkupię z gazetki kosmetycznej" a wyszłam z niczym
Właśnie te biedronkowe tinty są dość delikatne i mi bardzo ten efekt pasuje, zawsze można poprawić drugą warstwą i wtedy jest mocniej, ale nie są aż takie kryjące. Za to trwałe tak
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:14   #1601
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez obaby06 Pokaż wiadomość
Alamirko powiedz mi prosze gdzie ty kupujesz jogurty bez mleka w proszku bo ja w kazdym skladzie je widze.
fruvita naturalna 0% jest bez mleka w proszku

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale u mnie wszystko podrożało masakra,dzisiaj wróciłam z biedronki patrzę na paragon A TAM MASAKRA.np.szpinak obecnie kosztuje 5 zł,masło extra 3,90 itd wszystko podrożało szok
ale szpinak nie podrożał przypadkiem dlatego, że zwiększyli opakowanie? wcześniej było 150g za 3 z hakiem, a teraz jest 300g
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 21:21   #1602
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

ale szpinak nie podrożał przypadkiem dlatego, że zwiększyli opakowanie? wcześniej było 150g za 3 z hakiem, a teraz jest 300g[/QUOTE]


kurcze powiem ci że mnie teraz zaskoczyłaś bo nie zwróciłam uwagi na to jaka waga była kiedyś a jaka jest teraz,może faktycznie jest go więcej
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:23   #1603
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Mam malinowe masełko Nivea,ale przy grubszej warstwie usta wyglądają dość blado i trupio,ale mi to nie przeszkadza-używam z zadowoleniem.Teraz kupiłam inną wersję Vanilla i Macadamia - czeka na swoją kolej.

I to byłyby moje zakupy z wielkiej gazetki kosmetycznej
waniliowe tez tak blado wygląda. Mi tez odpowiada choziac nie wiem czy mi to pasuje
Ogolnie dla mnie masłko takie sobie. Plus za piękny zapach. Ale carmex jednak bije go zdecydowanie. O niebo lepszy.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-08-19 o 21:25
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:27   #1604
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Mam malinowe masełko Nivea,ale przy grubszej warstwie usta wyglądają dość blado i trupio,ale mi to nie przeszkadza-używam z zadowoleniem.Teraz kupiłam inną wersję Vanilla i Macadamia - czeka na swoją kolej.

I to byłyby moje zakupy z wielkiej gazetki kosmetycznej
Mi tez by to nie przeszkadzalo Ja chce malinowe maselko

Jeszcze jutro dam szanse biedrze z tym maselkiem, a jak nie bedzie to
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:51   #1605
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale u mnie wszystko podrożało masakra,dzisiaj wróciłam z biedronki patrzę na paragon A TAM MASAKRA.np.szpinak obecnie kosztuje 5 zł,masło extra 3,90 itd wszystko podrożało szok
u mnie już od dość dawna masło tyle kosztuje

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Od czwartku zupy -30% (flaki z chłodni, ze słoika, mrożone, chińskie i gorące kubki).

źródło: nasza-biedronka.pl
było by miło
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:54   #1606
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
waniliowe tez tak blado wygląda. Mi tez odpowiada choziac nie wiem czy mi to pasuje
Ogolnie dla mnie masłko takie sobie. Plus za piękny zapach. Ale carmex jednak bije go zdecydowanie. O niebo lepszy.
Chyba każda wersja jest blada na ustach przy większej ilości. Zawsze na noc nakładam naprawdę grubą warstwę; rano usta jak marzenie Dobrze,że nie bieli przy cienkiej warstwie,bo byłby z tego tylko "gadżet domowo-łóżkowy" Pociąga mnie jeszcze wersja podstawowa, ciekawe czy pachnie tak jak krem Nivea Tak czy owak : cena dobra i żal nie brać. Ja w Naturze zapłaciłam 11-12zł... żeby tylko wypróbować

Carmex jest świetny, owszem. Dla mnie jednak miał jedną wadę: moje usta po zużyciu całego opakowania były przyzwyczajone do tego produktu i stały się "naciągnięte", wysuszone. Tylko Carmex im wtedy pomagał,a kiedyś nie było tego problemu.Tisane jest dobry,szkoda,że nie ma go w Biedronce
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥



Edytowane przez Jagoda_w6
Czas edycji: 2013-08-19 o 21:55
Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:06   #1607
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Chyba każda wersja jest blada na ustach przy większej ilości. Zawsze na noc nakładam naprawdę grubą warstwę; rano usta jak marzenie Dobrze,że nie bieli przy cienkiej warstwie,bo byłby z tego tylko "gadżet domowo-łóżkowy" Pociąga mnie jeszcze wersja podstawowa, ciekawe czy pachnie tak jak krem Nivea Tak czy owak : cena dobra i żal nie brać. Ja w Naturze zapłaciłam 11-12zł... żeby tylko wypróbować

Carmex jest świetny, owszem. Dla mnie jednak miał jedną wadę: moje usta po zużyciu całego opakowania były przyzwyczajone do tego produktu i stały się "naciągnięte", wysuszone. Tylko Carmex im wtedy pomagał,a kiedyś nie było tego problemu.Tisane jest dobry,szkoda,że nie ma go w Biedronce
dla mnie carmex jest bardziej tłusty, utrzymuje się dłużej na ustach, a nivea szybciej schodzi z ust, robi się taka lepka warstwa, usta sa takie jak by matowe, a przy carmexie sa jak po blyszczyku, mokre i nawilżone. Carmex w werjsi w tubce, bo w sztyfcie tez d*** nie urywa.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:15   #1608
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

tak piszecie o tym masełku i chyba jutro pójdę i też kupię tylko nie wiem czy wziąć karmelowe czy waniliowe
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:17   #1609
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja właśnie nie lubie melisy aloesu i tym podobnych wogóle lubie tylko tą kawe z guarana, biszkoptowe i smak jogustów naturalnnych w duo mullera czy fantasia
O tak zwykły z mullera tez lubię i biszkoptowe ale np nie mogę truskawki moreli brzoskwini bo są za mdle i jest mi po nich niedobrze :'( lubię z mullera tez mleko pistacjowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 22:21   #1610
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale u mnie wszystko podrożało masakra,dzisiaj wróciłam z biedronki patrzę na paragon A TAM MASAKRA.np.szpinak obecnie kosztuje 5 zł,masło extra 3,90 itd wszystko podrożało szok
Masło już od dawna tyle kosztuje..zresztą biedronka nie jest tu wyjątkiem niestety, jakoś wszędzie masło ekstra kosztuje ok 4 zł

Kupilam kilka jogurtów, naturalny z wapniem (rzadki bardzo i kwaśnawy), jabłko pieczone i jeden do picia (liczi i limonka), oraz córka wybrała sobie taki z owocowym musem, dziwne, że w promocji bo w sumie jak deser to wygląda

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-08-19 o 22:22
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:23   #1611
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
dla mnie carmex jest bardziej tłusty, utrzymuje się dłużej na ustach, a nivea szybciej schodzi z ust, robi się taka lepka warstwa, usta sa takie jak by matowe, a przy carmexie sa jak po blyszczyku, mokre i nawilżone. Carmex w werjsi w tubce, bo w sztyfcie tez d*** nie urywa.
Za to mi carmexowa tubka nie urywa, a sztyfowa czy słoiczkowa już tak Ale, jak Jagoda zauważyła, Carmex najlepiej działa jak mam przesuszone usta, takie do zregenerowania. Jak używam w sytuacjach kryzysowych jest w porządku, jak mam usta w dobrym stanie to mam wrażenie, że jego działanie maleje, usta się przyzwyczajają i później nie ma takiego spektakularnego efektu. Wolę i uwielbiam go jako lekarstwo, kuracja, maseczka niż codzienne smarowidło
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:24   #1612
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
O tak zwykły z mullera tez lubię i biszkoptowe ale np nie mogę truskawki moreli brzoskwini bo są za mdle i jest mi po nich niedobrze :'( lubię z mullera tez mleko pistacjowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no właśnie mi też chodziło o to z enie lubie zwykłych owocowych a mleko pistacjowe też lubie, szkoda ze nie ma juz w biedro bo za niecałe 3 zł było a normalnie 3
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:35   #1613
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
tak piszecie o tym masełku i chyba jutro pójdę i też kupię tylko nie wiem czy wziąć karmelowe czy waniliowe
tez mialam taki dylemat

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Za to mi carmexowa tubka nie urywa, a sztyfowa czy słoiczkowa już tak Ale, jak Jagoda zauważyła, Carmex najlepiej działa jak mam przesuszone usta, takie do zregenerowania. Jak używam w sytuacjach kryzysowych jest w porządku, jak mam usta w dobrym stanie to mam wrażenie, że jego działanie maleje, usta się przyzwyczajają i później nie ma takiego spektakularnego efektu. Wolę i uwielbiam go jako lekarstwo, kuracja, maseczka niż codzienne smarowidło
po prostu wersja tubkowa jest inna, taka mokra, nie gęsta Każdemu co innego może bardziej odpowiadac. Wiele osob tez nie lubi tego jakby chłodzenia ust, ale mi odpowiada
Masełko Nivea nie jest zle, taka odmiana dla carmexu. To taki codzienniak. A tubkowa wersja jest bardzo bodra na spierzchnięte usta, nawet na zajady mi pomaga. Używam jej na noc. A na dzien tej w sztyfcie bo jest wygodniejsza.
Jestem ciekawa jak maselko spisze się zimą, w mrozy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:35   #1614
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie mi też chodziło o to z enie lubie zwykłych owocowych a mleko pistacjowe też lubie, szkoda ze nie ma juz w biedro bo za niecałe 3 zł było a normalnie 3
No wlasnie szkoda bo oglądam sie za nim w B. Ale u moim nie ma:'(byłam zaskoczona trochę ze muller nie był w promocji :'( chciałam aero a tu niestety nie ma w promo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:39   #1615
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
No wlasnie szkoda bo oglądam sie za nim w B. Ale u moim nie ma:'(byłam zaskoczona trochę ze muller nie był w promocji :'( chciałam aero a tu niestety nie ma w promo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yyy a dlaczego aero nie w promo? też miałam zamiar kupić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:42   #1616
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

A jak szampony Dove do włosów suchych? Nigdzie w Internecie nie widzę opinii.
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:43   #1617
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
po prostu wersja tubkowa jest inna, taka mokra, nie gęsta Każdemu co innego może bardziej odpowiadac. Wiele osob tez nie lubi tego jakby chłodzenia ust, ale mi odpowiada
Masełko Nivea nie jest zle, taka odmiana dla carmexu. To taki codzienniak. A tubkowa wersja jest bardzo bodra na spierzchnięte usta, nawet na zajady mi pomaga. Używam jej na noc. A na dzien tej w sztyfcie bo jest wygodniejsza.
Jestem ciekawa jak maselko spisze się zimą, w mrozy.
I niesmaczna jak się za dużo nałoży Masełka Nivei nie miałam i jakoś mnie nie kusi specjalnie, co najwyżej wersja klasyczna - jeśli pachniałaby podobnie do kremu Nivea czy Nivea Soft to mogłabym się ewentualnie skusić Miał ktoś w ogóle tą klasyczną czy wszyscy słodkie zapachowe wybierają?
Dla mnie najlepszy jest Tisane, to mój nr. 1 na co dzień. Jako balsam do ust stoi na równi z Carmexem w moim prywatnym rankingu Lubię też sztyfty Nivei.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:47   #1618
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I niesmaczna jak się za dużo nałoży Masełka Nivei nie miałam i jakoś mnie nie kusi specjalnie, co najwyżej wersja klasyczna - jeśli pachniałaby podobnie do kremu Nivea czy Nivea Soft to mogłabym się ewentualnie skusić Miał ktoś w ogóle tą klasyczną czy wszyscy słodkie zapachowe wybierają?
Dla mnie najlepszy jest Tisane, to mój nr. 1 na co dzień. Jako balsam do ust stoi na równi z Carmexem w moim prywatnym rankingu Lubię też sztyfty Nivei.
ja generalnie wole zapachy w stylu zielona herbata itp, limonka z oliwka ze sztyftów nivei to mój faworyt, ale na klasyczna wersje masełka bym sie nie pokusiła, bo dla mnie klasyczny zapach nivei jest zbyt mdły, karmel mógłbybyć zbyt duszacy, a malina po prostu spożywczy owocowy zapach jak dla mnie swietna
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:54   #1619
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
yyy a dlaczego aero nie w promo? też miałam zamiar kupić
Bo to deser stwierdzili

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 05:27   #1620
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
nieee to błyszczyk hamujący apetyt


czego to nie wymyślą, no tak jak pomalujesz usta to nie będziesz jeść a błyszczyk dłużej będzie na ustach nie naruszony a apetyt zahamowany
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.