Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 11:27   #841
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A pomidorek Ci nie pasuje?
Ja testowałam tez yesika ogórkowego i tez mi odpowiada , mam jeszcze yesa marchewkowego, ale poczeka do skonczenia odżywki alepii i pomidorka (to sie jeszcze zejdzie!!)

A wiecie - ostatnio na allegro widziałam odzywke bakłażanową yesa
Pasuje ale ostatnio używam szamponu z argile provence tego z zieloną glinką bo mi włosy wypadają no i JMO odżywki żeby można je było rozczesać bez wyrywania masy włosów
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:33   #842
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anula

TUTAJ jest wyprzedaż Lavery
Omijałabym szerokim łukiem sklep, który bez zgody Lush'a sprzedaje ich kosmetyki, kradnie zdjęcia i opisy z ich strony. Skoro dopuszczają się czegoś takiego, to nie wiadomo, do czego jeszcze są zdolni.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A pomidorek Ci nie pasuje?
Ja testowałam tez yesika ogórkowego i tez mi odpowiada , mam jeszcze yesa marchewkowego, ale poczeka do skonczenia odżywki alepii i pomidorka (to sie jeszcze zejdzie!!)

A wiecie - ostatnio na allegro widziałam odzywke bakłażanową yesa
Wczoraj sobie leżałam w kąpieli i przeczytałam jeszcze raz skład odżywki Yes to Carrots i mnie cofnęło, bo zobaczyłam że zawiera silikon, a staram się ich unikać. Nie wiem, jak mogłam to przeoczyć.
Niby nic strasznego się nie stało, bo to łagodny silikon, zmywalny wodą, ale jednak jakoś tak...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:39   #843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Pasuje ale ostatnio używam szamponu z argile provence tego z zieloną glinką bo mi włosy wypadają no i JMO odżywki żeby można je było rozczesać bez wyrywania masy włosów
szampon fajny, odpowiada Ci?
odżywka alepii tez bardzo dobra i ładnie sie po niej włoski rozczesują.
w sprayu mam tylko odzywke logony, ale ona raczej jako pomoc w rozczeywaniu, sama nie daje rady.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28692739]Omijałabym szerokim łukiem sklep, który bez zgody Lush'a sprzedaje ich kosmetyki, kradnie zdjęcia i opisy z ich strony. Skoro dopuszczają się czegoś takiego, to nie wiadomo, do czego jeszcze są zdolni.



Wczoraj sobie leżałam w kąpieli i przeczytałam jeszcze raz skład odżywki Yes to Carrots i mnie cofnęło, bo zobaczyłam że zawiera silikon, a staram się ich unikać. Nie wiem, jak mogłam to przeoczyć.
Niby nic strasznego się nie stało, bo to łagodny silikon, zmywalny wodą, ale jednak jakoś tak...[/QUOTE]
teraz zapytam jak idiotka - a ktory składnik to silikon?
bo przegladam skład swojej odzywki marchewkowej i jakos nie mogę go namierzyc....

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Kotwilka
już Ty wiesz za co
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:54   #844
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon fajny, odpowiada Ci?
odżywka alepii tez bardzo dobra i ładnie sie po niej włoski rozczesują.
w sprayu mam tylko odzywke logony, ale ona raczej jako pomoc w rozczeywaniu, sama nie daje rady.
Szampon też fajny i bardzo wydajny - zapach ma trochę za intensywny jak dla mnie ale ponieważ działanie ma super to mu wybaczam
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:58   #845
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Paranoja - cofam pytanie, wzięłam nie odżywke, tylko szampon marchewkowy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:05   #846
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

O matko, ja myslałam że Ty o yes pytasz- ten z argile ma super ziołowy zapach a cd. działania to fajny jest, mam nadzieję, że wzmocni moje włosy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:30   #847
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
O matko, ja myslałam że Ty o yes pytasz- ten z argile ma super ziołowy zapach a cd. działania to fajny jest, mam nadzieję, że wzmocni moje włosy

a ,bo ja tak głupio zadałam pytanie.
ja tez mam duzy problem z rozczesywaniem włosow. dlatego odżywki to były moje zmory, bo trudno mi było znaleźć taka, po której włosy sie świetnie rozczesywały a włosy nie przetłuzczały sie szybciej. Alepia, yesik pomidorowy i alterra z granatem najbardziej mi odpowiadaja
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 14:31   #848
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Wymyśliłam kilka sloganów.

Zazdroszczę tego olejku! A na kwc chyba jeszcze ich nie ma?
u mnie jeszcze nie ma w rosie tych olejków, za to pojawiły się dezodoranty crystal essence.
Zastanawiam się czy kupić kryształ od essence czy ałun, który ponoć starcza na dwa lata.

Edit: znalazłam na kwc olejek z migdałami i widzę, że ma też dużo olejku rycynowego, który dobrze działa na moją cerę. Jak myślicie, mogę użyć na twarz? Czy może będzie za ciężki?
Kotwilka, koniecznie zrób zdjęcia temu olejkowi. Czy buteleczka jest funkcjonalna?
Zdolniacha jestes, ciągle coś fajnego umiesz wymyślić
Kurcze, zostawiłam ten olejek w mieszkaniu i wyjechałam na wieś Może któraś z dziewczyn będzie mogła wrzucić fotki.
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28671596]W ich reklamie jest napisane, że zniżka jest na wybrane produkty.

[/QUOTE]
to ja wiem, tylko że tam ta maska na liście produktów ze zniżką jest. A rabat wejść nie chciał.
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mnie chyba nie służy odżyka JMO ta cytrusowa
Włosy mi się po niej elektryzują i nie wiem ale wydaję mi się, że wcale nie wyglądają lepiej.
Inna rzecz że moje włosy oststnio są w opłakanym stanie, wypadają jak szalone i to chyba po amli gold - bo wynika badań mam super.
Amla gold zawiera parafina, która może obciążać delikatne włosy i powodować wypadanie

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28692739]Omijałabym szerokim łukiem sklep, który bez zgody Lush'a sprzedaje ich kosmetyki, kradnie zdjęcia i opisy z ich strony. Skoro dopuszczają się czegoś takiego, to nie wiadomo, do czego jeszcze są zdolni.



Wczoraj sobie leżałam w kąpieli i przeczytałam jeszcze raz skład odżywki Yes to Carrots i mnie cofnęło, bo zobaczyłam że zawiera silikon, a staram się ich unikać. Nie wiem, jak mogłam to przeoczyć.
Niby nic strasznego się nie stało, bo to łagodny silikon, zmywalny wodą, ale jednak jakoś tak...[/QUOTE]
a skąd wiesz, że bez ich zgody??
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon fajny, odpowiada Ci?
odżywka alepii tez bardzo dobra i ładnie sie po niej włoski rozczesują.
w sprayu mam tylko odzywke logony, ale ona raczej jako pomoc w rozczeywaniu, sama nie daje rady.


teraz zapytam jak idiotka - a ktory składnik to silikon?
bo przegladam skład swojej odzywki marchewkowej i jakos nie mogę go namierzyc....

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Kotwilka
już Ty wiesz za co


Kazałam wczoraj wieczorem chłopu powąchać Sesę, czy da radę usnąć w jej oparach Powiedział, że spoko, ale jak się posmarowałam i położyłam to szczerze rozważał, czy nie pójść do innego pokoju spać Jakoś usnął w końcu, ale nie mam sumienia się tym smarować na noc. I bądź tu kobieto piękną!!!
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:55   #849
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość


a skąd wiesz, że bez ich zgody??
Bo zapytałam o to przedstawiciela Lush'a - powiedzieli, że sklep złamał prawo kilkakrotnie i rozpoczną postępowanie w tej sprawie.
Nie wiem w ogóle, jak ktoś mógł wpaść na taki pomysł, trzeba za grosz nie mieć wyobraźni.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:00   #850
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

macie doswiadczenia z podkładami alvy?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:54   #851
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, mysl, że mamy ten sam krem alterry chodziło mi nie o jego kolor "tubkowy", tylko na twarzy - na mojej paszczy wiekszosc podkładów daje efekt świnki, nawet jesli wydaje sie, ze wpadaja w żółć. Coś mam chyba z twarza nie tak I alterra tez daje u mnie taki delikatny rózowy tonik, ale tak jak napisałam ładni sie wtapia w cere i po chwili tgo różu nie widać na szczęcie. Ale z drugiej strony nie zauwazyłam, żeby wpadała on w pomarańcz jest raczej taki typowo bezowy, bez domieszek.
Zastanawiam sie coraz bardziej nad podkładem lavery, ale tym z numerem 03 - miodowy beż chyba. Nie wiem tylko czy jest duzo ciemniejszy od numeru 02, bo gdyby był troszke ciemniejszy tylko, to mógłby byc dobry, ale jesli bedzie duza różnica w ciemności koloru to za ciemny jest dla mnie.... Kurcze nie mam jak sprawdzić!
Madara wciąż najlepsza w tonujących, ale na zime sun flower za ciemny, a moon flower różowy
anula, bylam dzisiaj w drogerii, gdzie troche tej natury maja... i pomacalam rozne podklady i kremidla naturalne
wiec tak: lavera w kompakcie ma dwa kolorki. jasniejszy jest troche bardziej wpadajacy w rozowy niz ten ciemniejszy, ale w sumie oba sa takie raczej bezowe. kryja znacznie lepiej niz lavera w plynie niestety nie popatrzylam, ktore kolory lavery jak wygladaja... i tak zawsze patrze na najjasniejsze i sie zalamuje, ze za blada na to wszystko jestem
ale zaraz obok byly podklady annemarie börlind. PRZEPIEKNY jest najjasniejszy odcien z gamy, jest naprawde jasny, ale nie rozowy. taki zoltawy troche. i jakos ladniej sie rozprowadza niz lavera krycie podobne jak lavera w plynie, ale cena juz troche wyzsza. kiedys sie na niego skusze - najpierw jednak musze pokonczyc moje zapasy
a przy okazji rzucilam sie na pudelko z dobrociami yes to tomatoes sa tam male opakowania: kremu nawilzajacego, maseczki do twarzy, szamponu i odzywki. tanie to nie bylo, ale nie potrzebuje aktualnie niczego do wlosow, wiec nie chcialam kupowac wielkiej butli, ale z kolei chcialam w koncu wyprobowac cos z tych yes'ow. ciekawa jestem, co z tego bedzie - sklady przedstawiaja sie obiecujaco jak mi sie szampon i odzywka spodobaja, to moge je kupic w tej drogerii za 10 euro za wielka butle (chyba pol litra?)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 20:14   #852
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anula, bylam dzisiaj w drogerii, gdzie troche tej natury maja... i pomacalam rozne podklady i kremidla naturalne
wiec tak: lavera w kompakcie ma dwa kolorki. jasniejszy jest troche bardziej wpadajacy w rozowy niz ten ciemniejszy, ale w sumie oba sa takie raczej bezowe. kryja znacznie lepiej niz lavera w plynie niestety nie popatrzylam, ktore kolory lavery jak wygladaja... i tak zawsze patrze na najjasniejsze i sie zalamuje, ze za blada na to wszystko jestem
ale zaraz obok byly podklady annemarie börlind. PRZEPIEKNY jest najjasniejszy odcien z gamy, jest naprawde jasny, ale nie rozowy. taki zoltawy troche. i jakos ladniej sie rozprowadza niz lavera krycie podobne jak lavera w plynie, ale cena juz troche wyzsza. kiedys sie na niego skusze - najpierw jednak musze pokonczyc moje zapasy
a przy okazji rzucilam sie na pudelko z dobrociami yes to tomatoes sa tam male opakowania: kremu nawilzajacego, maseczki do twarzy, szamponu i odzywki. tanie to nie bylo, ale nie potrzebuje aktualnie niczego do wlosow, wiec nie chcialam kupowac wielkiej butli, ale z kolei chcialam w koncu wyprobowac cos z tych yes'ow. ciekawa jestem, co z tego bedzie - sklady przedstawiaja sie obiecujaco jak mi sie szampon i odzywka spodobaja, to moge je kupic w tej drogerii za 10 euro za wielka butle (chyba pol litra?)
Wow! tez bym sobie tak chetnie pomacała
AMB miałam nawet jedna próbke, ale była strasznie ciemna, bo zmyliły mnie kolory z monitora i wzięłam zły odcień. Najjaśniejszy mówisz, że żółtawy - muszę skombinowac próbke koniecznie!
Na kompakty lavery tez ostatnio patrzyłam ( w internecie niestety) i tez miałam wrazenie, ze ten drugi mógłby byc całkiem ok pani z ekodrogerii była tak miła, że w obliczu mojego niezdecydowania co do podkładu obiecała mi przysłac próbki kolorów podkładów lavery - powiedziała tez, że lavera 01 wcale nie jest jasniejsza od 02 a nie ma własnie tego różu. Pokładam w tym kolorze duże nadzieje
Dziękuję Ci bardzo za tyle cennych informacji
Rozumiem Twoje problemy z doborem podkładu - dla Ciebie za ciemne, dla mnie za różowe
Ja właśnie przez ten zestaw wpadłam z yesikami na całego nabyłam go w promocji za 25 zł. I od tego sie zaczęło..... Potem, w trakcie promocji w sephorze, nabyłam kilka pełnowymiarowych produktów. Mam 2 szampony i odżywkę pomidorową, szampon z odżywka marchewkowe i ogórkowy że pod prysznic pomidorki są boski - uwielbiam je!!! Mam nadzieje, że Tobie tez przypadna do gustu
A te małe buteleczki z zestawu pomidorowego wykorzystuje teraz w podróżach - przelewam sobie do nich produkty z duzych opakowań
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:24   #853
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja właśnie przez ten zestaw wpadłam z yesikami na całego
A jaki zapach mają pomidory i ogórki?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:29   #854
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wow! tez bym sobie tak chetnie pomacała
AMB miałam nawet jedna próbke, ale była strasznie ciemna, bo zmyliły mnie kolory z monitora i wzięłam zły odcień. Najjaśniejszy mówisz, że żółtawy - muszę skombinowac próbke koniecznie!
Na kompakty lavery tez ostatnio patrzyłam ( w internecie niestety) i tez miałam wrazenie, ze ten drugi mógłby byc całkiem ok pani z ekodrogerii była tak miła, że w obliczu mojego niezdecydowania co do podkładu obiecała mi przysłac próbki kolorów podkładów lavery - powiedziała tez, że lavera 01 wcale nie jest jasniejsza od 02 a nie ma własnie tego różu. Pokładam w tym kolorze duże nadzieje
Dziękuję Ci bardzo za tyle cennych informacji
Rozumiem Twoje problemy z doborem podkładu - dla Ciebie za ciemne, dla mnie za różowe
Ja właśnie przez ten zestaw wpadłam z yesikami na całego nabyłam go w promocji za 25 zł. I od tego sie zaczęło..... Potem, w trakcie promocji w sephorze, nabyłam kilka pełnowymiarowych produktów. Mam 2 szampony i odżywkę pomidorową, szampon z odżywka marchewkowe i ogórkowy że pod prysznic pomidorki są boski - uwielbiam je!!! Mam nadzieje, że Tobie tez przypadna do gustu
A te małe buteleczki z zestawu pomidorowego wykorzystuje teraz w podróżach - przelewam sobie do nich produkty z duzych opakowań
Anula, a pamiętasz może jaki miałaś odcień tego podkładu AMB?
Skoro mówisz, ze Lavera 01 nie jest wcale jaśniejsza niż 02, to tez bym ja chętnie przetestowała. Nie wiem czemu, ale zawsze dostawałam próbkę 02 (ze 3 razy miałam załączona do zakupów w rożnych sklepach ). Następnym razem poprosze o 01, może kolor będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:40   #855
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28705628]A jaki zapach mają pomidory i ogórki? [/QUOTE]
Trudne pytanie
żel ogórkowy pachnie ładnie, troche przebija zapach herbaty, świeży.
szampon ogórkowy trochę jest inny i jak dla mnie ma troche perfumowy zapach - świezy, ale jednak intensywniejszy niz zel pod rysznic. Mój nos nie wyczuwa ogórka jest w tym zapachu cos znajomego, ale nie wiem co.
pomidor pachnie chyba najładniej, albo może mam takie wrazenie, bo najbardziej sie do niego przyzwyczaiłam - kojarzy mi sie z guma balonowa z dawnych lat , ale ma bardzo świeży zapach i bardzo przyjemny. świeższy niz marchewka.
Nie wiem jak inaczej mogłabym opisac zapachy, nie maja takiej konkretnej lub znajomej woni, do której mogłabym je odnieść. Albo może po prostu ja nie moge jej skojarzyc. Ale mi sie wszystkie zapachy podobają. Marchewka najcieplejsza, a pomidor najładniejszy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:45   #856
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

te kolory faktycznie sie nie roznia jakos bardzo, szczegolnie, ze to nie sa jakies mocno kryjace podklady. maja rozne odcienie - i na to trzeba zwrocic uwage
nie mialam zbyt duzo czasu, dlatego nie porobilam notatek co do kolorow, a tym bardziej zdjec... nie wiem, kiedy znow mi sie uda urwac z pracy do miasta... ach, chcialabym wam pomoc, na jednej bialej chusteczce wszystkie odcienie podkladow wszystkich dostepnych tam firm... moze jak sie w pracy troche wszystko uspokoi
anula, nie mam nic przeciwko, zeby mi sie pomidorki spodobaly uwazam, ze 10 euro za pol litra (szamponu/odzywki ) to nie majatek!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:48   #857
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Anula, a pamiętasz może jaki miałaś odcień tego podkładu AMB?
Skoro mówisz, ze Lavera 01 nie jest wcale jaśniejsza niż 02, to tez bym ja chętnie przetestowała. Nie wiem czemu, ale zawsze dostawałam próbkę 02 (ze 3 razy miałam załączona do zakupów w rożnych sklepach ). Następnym razem poprosze o 01, może kolor będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
AMB to był kolor honey - ciemny
O laverze własnie Pani z ekodrogerii tak mówiła, że 01 wcale nie wyglada na jasniejszą od 02 ale nie ma tego różowego akcentu. Ocenię jak dostanę próbki. Biała_czekolada chciałabym móc obiecac, że jak bede miała próbki to zrobię kropki kazdego koloru na waciku i wrzuce fotke, ale nie wiem jak to wyjdzie, bo próbki napewno dojdą jak bedziemy juz w szpitalu. Ale postaram sie przynajmniej opisac swoje spostrzezenia. Wprawdzie to bedą testerki podkładów z poprzedniej szaty graficznej, ale podobno składy i kolory sa bez zmian, zmianie uległy tylko opakowania (info z ekodrogerii).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:50   #858
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
uwazam, ze 10 euro za pol litra (szamponu/odzywki ) to nie majatek!

Ja za swoje marchewki dałam 5,99 euro.
Yesy mają jeszcze jedną zaletę - są baaardzo wydajne, zarówno odżywka, jak i szampon. Mam długie włosy, prawie do pasa, a odżywki nakładam dosłownie odrobinę.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:53   #859
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
te kolory faktycznie sie nie roznia jakos bardzo, szczegolnie, ze to nie sa jakies mocno kryjace podklady. maja rozne odcienie - i na to trzeba zwrocic uwage
nie mialam zbyt duzo czasu, dlatego nie porobilam notatek co do kolorow, a tym bardziej zdjec... nie wiem, kiedy znow mi sie uda urwac z pracy do miasta... ach, chcialabym wam pomoc, na jednej bialej chusteczce wszystkie odcienie podkladow wszystkich dostepnych tam firm... moze jak sie w pracy troche wszystko uspokoi
anula, nie mam nic przeciwko, zeby mi sie pomidorki spodobaly uwazam, ze 10 euro za pol litra (szamponu/odzywki ) to nie majatek!
tak własnie mi powiedziano w sklepie skoro Ty potwierdzasz to juz calkiem w to wierze
Oooooooooo!!!!! Ale bys nam radoche zrobiła!!!!! Super by było
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 21:01   #860
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
AMB to był kolor honey - ciemny
O laverze własnie Pani z ekodrogerii tak mówiła, że 01 wcale nie wyglada na jasniejszą od 02 ale nie ma tego różowego akcentu. Ocenię jak dostanę próbki. Biała_czekolada chciałabym móc obiecac, że jak bede miała próbki to zrobię kropki kazdego koloru na waciku i wrzuce fotke, ale nie wiem jak to wyjdzie, bo próbki napewno dojdą jak bedziemy juz w szpitalu. Ale postaram sie przynajmniej opisac swoje spostrzezenia. Wprawdzie to bedą testerki podkładów z poprzedniej szaty graficznej, ale podobno składy i kolory sa bez zmian, zmianie uległy tylko opakowania (info z ekodrogerii).
Popatrz, honey taki ciemny Sugerując się zdjęciami tez bym go wybrała, wydawał mi się najjaśniejszy z tych o żółtych tonach. Wiec pewnie zostaje tylko ivory ewentualnie.

Co do Lavery, fajnie by było zobaczyć zdjęcia, ale sama recenzja też będzie super Lavere 02 znam dobrze, więc jeśli 01 nie będzie dużo jaśniejsza, a bardziej żółta, to jak najbardziej dla mnie
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:23   #861
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28706354]
Ja za swoje marchewki dałam 5,99 euro.
Yesy mają jeszcze jedną zaletę - są baaardzo wydajne, zarówno odżywka, jak i szampon. Mam długie włosy, prawie do pasa, a odżywki nakładam dosłownie odrobinę.
[/QUOTE]
jak zrobia promocje, to pewnie tez dam rade za 6 ojro dorwac
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak własnie mi powiedziano w sklepie skoro Ty potwierdzasz to juz calkiem w to wierze
Oooooooooo!!!!! Ale bys nam radoche zrobiła!!!!! Super by było
jak tylko bede miala okazje, to spakuje aparat i jazda moze nawet w najblizszej przyszlosci uda mi sie wziac urlop... fajnie by bylo wam pomoc, bo mi pomagacie nieziemsko odnalezc sie w labiryncie tych wszystkich cudow natury
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 07:37   #862
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anula, bylam dzisiaj w drogerii, gdzie troche tej natury maja... i pomacalam rozne podklady i kremidla naturalne
wiec tak: lavera w kompakcie ma dwa kolorki. jasniejszy jest troche bardziej wpadajacy w rozowy niz ten ciemniejszy, ale w sumie oba sa takie raczej bezowe. kryja znacznie lepiej niz lavera w plynie niestety nie popatrzylam, ktore kolory lavery jak wygladaja... i tak zawsze patrze na najjasniejsze i sie zalamuje, ze za blada na to wszystko jestem
ale zaraz obok byly podklady annemarie börlind. PRZEPIEKNY jest najjasniejszy odcien z gamy, jest naprawde jasny, ale nie rozowy. taki zoltawy troche. i jakos ladniej sie rozprowadza niz lavera krycie podobne jak lavera w plynie, ale cena juz troche wyzsza. kiedys sie na niego skusze - najpierw jednak musze pokonczyc moje zapasy
a przy okazji rzucilam sie na pudelko z dobrociami yes to tomatoes sa tam male opakowania: kremu nawilzajacego, maseczki do twarzy, szamponu i odzywki. tanie to nie bylo, ale nie potrzebuje aktualnie niczego do wlosow, wiec nie chcialam kupowac wielkiej butli, ale z kolei chcialam w koncu wyprobowac cos z tych yes'ow. ciekawa jestem, co z tego bedzie - sklady przedstawiaja sie obiecujaco jak mi sie szampon i odzywka spodobaja, to moge je kupic w tej drogerii za 10 euro za wielka butle (chyba pol litra?)
Ooo no i trochę mi pomogłaśa raczej przekonałaś do zakupu

Dziewczyny z racji tego,że ja używam lavery 02,która jest dla mnie idealna to powiedzcie w jaki kolor ona wpada?bo wy wiecie i się znacie w przeciwieństwie do mnieróż?żółć?

Ściełam włosy-z siegających do zapięcia stanika do wysokości końca szyjiI teraz mam problema,bo ilość masek/odżywek jakie posiadam otwartych mnie poraża-na długie włosy szybko szło,a na te krótkie nie zdąże zużyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:06   #863
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak zrobia promocje, to pewnie tez dam rade za 6 ojro dorwac

jak tylko bede miala okazje, to spakuje aparat i jazda moze nawet w najblizszej przyszlosci uda mi sie wziac urlop... fajnie by bylo wam pomoc, bo mi pomagacie nieziemsko odnalezc sie w labiryncie tych wszystkich cudow natury
W sephorze, jak była promocja yesów, to szampony, odzywki i żele półlitrowe były po 29 zł miedzy innymi stad takie mam zapasy. Lubimy promocje!

Dogodziłabyś nam tymi zdjęciami, ze ho ho
juz sie ciesze, na sama mysl o mozliwości zobaczenia kolorow podkładów w jednym miejscu i szansie ich porównania!
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ooo no i trochę mi pomogłaśa raczej przekonałaś do zakupu

Dziewczyny z racji tego,że ja używam lavery 02,która jest dla mnie idealna to powiedzcie w jaki kolor ona wpada?bo wy wiecie i się znacie w przeciwieństwie do mnieróż?żółć?

Ściełam włosy-z siegających do zapięcia stanika do wysokości końca szyjiI teraz mam problema,bo ilość masek/odżywek jakie posiadam otwartych mnie poraża-na długie włosy szybko szło,a na te krótkie nie zdąże zużyć
lavera 02 to beż w chłodnej tonacji, wpada delikatnie w róż.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Anakazar i jak sie czujesz w krotszych włoskach??????? Jaką masz fryzurę? Równe, czy pocieniowane?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:37   #864
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar i jak sie czujesz w krotszych włoskach??????? Jaką masz fryzurę? Równe, czy pocieniowane?
Dobrze się czujeI ten komfort mycia krótkich włosówI schną w parę minut,a nie 2 godziny

Pocieniowanych włosów nie chciałam,bo mam falowane i wtedy wszystko mi się wykręca i najczęściej z tego powodu włosy nosiłam spięte.
Równo mam ścięte ala Ania Dereszowska/Edyta Herbuś-tak mniej-więcej mogę się "fryzurowo"porównać

O!!!czyli jednak dobrze widziałam w swoich kompaktach,że to bardziej róż niż żołć!ha!czyli ażtaka tępa nie jestem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:04   #865
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny czy w Sephorach w Warszawie można dorwać jeszcze yes to czy mineral flowers?
Nie było mnie miesiąc w mieście i nie wiem co się dzieje...
Ostatnio zrobiłam nowe zakupy kosmetyków(kolorówki trochę i pielęgnacja), ale nie wiem czy wklejać...
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:30   #866
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Mineral Flowers już nie ma, pytałam w kilku. Yes to widziałam w prawie każdej, ale z różną ilością pozostałych produktów.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:30   #867
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w Sephorach w Warszawie można dorwać jeszcze yes to czy mineral flowers?
Nie było mnie miesiąc w mieście i nie wiem co się dzieje...
Ostatnio zrobiłam nowe zakupy kosmetyków(kolorówki trochę i pielęgnacja), ale nie wiem czy wklejać...
No ba!pewnie,że wklejać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:52   #868
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

a ja jeszcze tyyyle nienaturalnych rzeczy mam do zuzycia niektore pewnie jeszcze bede kupowac, chyba ze annemarie börlind mnie przekona, ze podklad naturalny wytrzyma na moim tluszczu rownie dlugo, jak te drozyzny clinique'a czy shiseido
do wlosow juz sie kompletnie przerzucilam na nature jesli chodzi o mycie i odzywkowanie - myje codziennie, wiec szybko mi nienaturalne zapasy zeszly ale co do lakierow, zeli itp, to jeszcze jakos sie nie moglam "namowic" do zakupu. zel mam miniaturkowy z alverde i jest ok... ale tylko ok. potrzebuje czegos, zeby moje nakrecone na papiloty loki sie trzymaly... jakies pomysly? (jak mi podsuniecie dobre pomysly, to pojde do tej drogerii w najblizszym czasie i zrobie przy okazji foty tych podkladow, wiec sie postarajcie )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:01   #869
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cloche skoro używasz clinique to może masz porównanie z clinique almost do tego kompaktu lavery,którego miałaś okazje macać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:15   #870
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dobrze się czujeI ten komfort mycia krótkich włosówI schną w parę minut,a nie 2 godziny
Och tak... krótkie włosy cudnie się myje. Jak ja mam codziennie myć moje włosy prawie do pasa (to dopiero długie włosy) to padam, ale jak widać myję mimo to.

A ja tak ogólnie z pytaniem. Czy olej z pachnotki może zapchać?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.