Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 10:14   #1141
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
(...) podkład AMB w odcieniu honey. To był jedyny kolor, w którym nie dopatrzyłam się odcienia różu i był nie za jasny, nie za ciemny. Aczkolwiek co zauważyłam na ręce testując kolory, wszystkie oprócz najjaśniejszego na niej ciemniały i tak też jest z honey na twarzy (nie wiem dlaczego). Jednak jak dla mnie kolor najjaśniejszy był z domieszką różu Szczegóły opisze jutro bo już ledwo patrze na oczka

Oglądałam na YT filmik jednej dziewczyny, która bardzo polecała tą wodę do włosów kręconych bo ładnie pogłębiał skręt jej loków, jak pokazywała różnice to była i to ogromna
kurcze, moze ja faktycznie cos pomieszalam? ale sie tez zastanawiam, czy u was byly wszystkie kolorki dostepne. u mnie byla ich cala masa, obejrzalam sobie tylko najjasniejszy. ale tez laverka sie obsmarowalam, obok byly jeszcze sante, o ludzie... musze tam jeszcze raz isc... Z APARATEM
a co do tej wody - owszem, to bedzie dzialac. tak samo, jak zadzialala woda z sola w tym filmiku, o ktorym pisalam zatem nie wiem, czy trzeba az tyle za to placic
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mówisz?To ja już nic nie wiemAlmost 03 też mam dobrany świetnie i różu nie ma,a lavera ma a też kolor dobrany
moze ty po prostu jakis kameleon jestes? moze zrob tak: jeden policzek almostem, drugi lavera... az do zuchwy. i potem przyjrzyj sie, ktory policzek ci sie bardziej podoba, lepiej pasuje do koloru oczu i ktory sie mniej gryzie z szyja
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:20   #1142
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moze ty po prostu jakis kameleon jestes? moze zrob tak: jeden policzek almostem, drugi lavera... az do zuchwy. i potem przyjrzyj sie, ktory policzek ci sie bardziej podoba, lepiej pasuje do koloru oczu i ktory sie mniej gryzie z szyja
Właśnie to dwa,jedyne podkłady,które aż tak się wtapiają w moją twarzDwa,któryc h kolory idealnie mi pasują i rzekłabym nawet,że są takie same

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Wymaluję,że tak Cloche jak radzisz i zobaczę,może coś wykombinuję i dojdą do jakiś konstruktywnych wniosków
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:23   #1143
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Właśnie to dwa,jedyne podkłady,które aż tak się wtapiają w moją twarzDwa,któryc h kolory idealnie mi pasują i rzekłabym nawet,że są takie same
w takim razie ta lavera na bank nie jest rozowa to jedyne wytlumaczenie jak dla mnie...

aa! co jeszcze chcialam spytac. ta maska organique anti-age bardzo mnie zainteresowala tylko ja nie mam jak ja kupic... i sobie pomyslalam: to moze chciaz po skladzie by trzeba bylo sprawdzic, co by bylo do tego podobne z kosmetykow dostepnych na rynku niemieckim... macie tam INCI? moze sobie sama cos ukrece nawet...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:26   #1144
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurcze szkoda,bo tylko kasę niepotrzebnie wywaliłaśMoże spróbuj go wymienić?Przykro mi,że Ci nie pasuję
Wiesz, na wymianę raczej nie mam co liczyć, podkład ani nie ma złej daty ważności ani nie był uszkodzony Szkoda mi kasy bo go przecież nie zmorduje nawet Tak to jest jak się Was wcześniej nie podpyta

Może któraś używa tego podkładu i mu odpowiada?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurcze, moze ja faktycznie cos pomieszalam? ale sie tez zastanawiam, czy u was byly wszystkie kolorki dostepne. u mnie byla ich cala masa, obejrzalam sobie tylko najjasniejszy. ale tez laverka sie obsmarowalam, obok byly jeszcze sante, o ludzie... musze tam jeszcze raz isc... Z APARATEM
a co do tej wody - owszem, to bedzie dzialac. tak samo, jak zadzialala woda z sola w tym filmiku, o ktorym pisalam zatem nie wiem, czy trzeba az tyle za to placic
Ja widziałam z AMB cztery kolorki, w internecie natrafiłam jeszcze na jeden, bardzo ciemny.. Dla mnie tylko honey (drugi co do ciemności) nie wpadał w róż ale może przesadzam Hehe ruszaj tam z aparatem i pocykaj foteczki.. będziemy Ci ogromnie wdzięczne
Nie no, jasne, że nie ma co tyle pieniążków wydawać na sama wodę z solą skoro można sobie coś takiego zrobić samemu Może ktoś spróbuje
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:32   #1145
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witaj Caameroon

Dziewczyny, mam pytanie, czy ktoras z Was uzywala krysztalu w kulce z Urtekram? Widzialam je ostatnio w Rossmanie i kupilam - jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowal

Anula
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:35   #1146
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cameron mi chodzi o wymianę na wizażu właśnie.Może,któraś z dziewczyn zechce?Walnij sobie ogłoszenie w podpis.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cloche zrobiłam tak jak napisałaś i jak dla mnie nie ma różnicy w kolorze.Wszystko się pięknie zlewa z cerą.

Aaaaj tylko,że teraz widzę jaka ja piękna po almoscie jestem.Kocham ten podkład.Normalnie fotoszop po nim.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:02   #1147
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cześć kochane.
we wtorek pojechałysmy do szpitala, w srode zrobili badanie potencjałów i funkcjonalny rezonans. Funkcjonalny rezonans jest prowadzony przez neuropsychologa i polega na zarysowaniu, który obszar móżgu odpowiada za ruch i mowę (skomplikowane badanie ). Dzięki temu rezonansowi tworza przestrzenna mapę mózgu - na obraz guzów nakładają obrazy ośrodków mowy i ruchu i nakreślaja neurochirurgom scieżke dojścia do guzów omijającą te osrodki i minimalizując ich uszkodzenie (Młoda ma guzy w prawym płacie mózgu, a jest leworęczna, więc tam własnie ma zlikalizowane ośrodki funkcjonalne i dlatego ta operacja jest tak trudna). Było troche strachu, bo jeden guz jest głęboko osadzony i lekarz sie bał, że jego wycięcie może pozbawic Młoda możłiwości ruszania rękami i nogami, a zostawić tego glębszego guza nie mogą, bo jest w nim świeża krew. Termin operacji wyznaczono na wtorek 23 sierpnia. Niestety nastepnego dnia po badaniu okazało się, że za słabo oznaczono ośrodek mowy i musza powtórzyc badanie. A w czwartek po południu rezonans padł i juz nam nie zdążyli powtórzyć!!!!! Wczoraj wypisali nas do domu i czekamy na wezwanie - jak naprawia rezonans to umówia nas ponownie na badanie funkcjonalne i dopiero wtedy pojedziemy na operację.
Ośrodek ruchu oznaczyli - lekarze mówią, że jest troszke oddalony od guza i ze powinno sie udac go usunąć bez trwałych uszkodzeń. Ale ośrodek mowy nie został oznaczony w stopniu wystarczającym do operacji i nie podejma sie operacji ryzykując jego uszkodzenie. Chciałam nawet zabrac Młodą, zrobic jej to badanie prywatnie i przywieźć im wyniki - niestety tego rodzaju rezonansu nie mogę zrobic gdzie indziej. W Polsce sa może 2 miejsca, w których je robią ( w waiwe tylko u nich) i dodatkowo psycholog obecny przy badaniu musi uczestniczyc w operacji, bo wtedy jest możliwość prawidłowej interpretacji przez niego przebiegu operacji. Tak więc muszę czekac na naprawienie sprzetu w centrum zdrowia dziecka.

Nerwy, stres i cała reszta czeka nas zatem ponownie za jakiś czas. I oczywiście w okresie oczekiwania umieram ze strachu o Mała, boje sie, że znowu jej którys guz zakrwawi. Lekarz powiedział, że w obecnej chwili raczej nie mam zagrozenia krwawienia, ale jednak wykluczyc nie mogą. Musimy więc bardzo uważać na Małą a ona nie może sie meczyc.

To chyba tyle wieści z frontu. Czekania ciąg dalszy.
Anula
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Co bardziej opłaca się kupić - balsam do ust Burt's Bees (nie w sztyfcie) czy Figs & Rogue? Który ma lepsze właściowści i konsystencję?
Bardziej tu polecano Figs&Rouge (ja nie miałam żadnego z tych).
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Podobne zakupy niedawno zrobiłam, tylko maski nie kupiłam
Też zaopatrzyłam się w olejek, ale nie jest taki super. Bardzo intensywnie pachnie, ciężko się go wylewa z buteleczki (mi wręcz kropelkami wylatuje, może tak ma być?), działanie ma średnie. Według mnie lepsza jest zwykła oliwka. Dlatego dodaję go do lotionu Babydream i jest dobrze

Maska Ci się podoba? Warto kupić?
Jeśli olejek się słabo wylewa z butelki, to dla mnie dobrze, wkurza mnie sesa, bo tam nie ma nalewaka i trzeba bardzo uważać, żeby nie zmarnować olejku. Ja planuję ten olejek na włosy nakładać.
Maski jeszcze nie testowałam
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane!
Tak bardzo za Wami tęskniłam, że aż mnie skręcało ale moja nieobecność spowodowana była ciągłymi problemami i totalnym brakiem czasu Teraz jest już środek nocy, jutro pewnie będę straszyć wyglądem ale się zawzięłam i powiedziałam sobie: nie, musze nadrobić moje koszmaaarne zaległości bo jak nie teraz to znowu nie będę miała kiedy a ilość stron rośnie
Dziękuje Anula, Kotwilko za pamięć: żyje
Wreszcie jesteś Kochana !!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak ciagl chwalicie maskę do włosów organique, że mnie skręca! Ale mam jeszcze tyle odżywek do włosów.....
A jak mnie!!!! Musimy się trzymać
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka, pięknie te zakupy razem wygladają!!!! Jak juz sie do nich dobierzesz to dziel sie wrazeniami.
Widziałam ostatnio olejek w rossie, ale mam tyle różności w domu, że odpusciłam no ale jak bedziesz chwaliła to może sie skuszę
ja ten olejek kupiłam z myślą o włosach, będę bawać znaki
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że 01 okaże się dla Ciebie idealna.. bo my podobne troszkę jesteśmy Czekam z niecierpliwością Gdyby honey nie ciemniał na mojej skórze to byłby fajny ale niestety ciemnieje i jest troche za ciemny.. ale mam puderek hauschka to sobie go rozjaśniam, zwariować można

Maska organique jest super, maska organique jest super



Uff, to mi się udało

Co do podkładu AMB ogólnie jestem niezadowolona Właśnie się nim wymalowałam i przy moim ogromnym staraniu i dokładności jak zobaczyłam efekty w lustrze to się załamałam i po prostu się umyłam Lavera jest dużo lepsza, pod względem konsystencji (jest rzadsza niż AMB ale Lavera o dziwo lepiej kryje i lepiej stapia się ze skórą), łatwości w nakładaniu (jeśli jest konieczność przykryć coś czy położyć małą drugą warstewke to w Laverze w ogóle nie było niczego widać a w AMB jest tragedia), trwałości (Lavera wytrzymuje cały dzień, AMB już nie) i matowości (świece się po AMB bardziej niż po Laverze). Eh.. i 65 zł w błoto Pomalowałam się minerałami Lumiere FF i jest bosko.. szkoda tylko, że przy ciągłym stosowaniu podejrzewam je o zapychanie. Mówić mi tu kto się zna na minerałach Pixie i mógłby mi pomóc w potrzebie?

Obiecuję poprawę i że nie będę już tak znikać
Posty już nadrobiłam to teraz musze się wziąć na kosmetyki i popróbować coś.. vatika

Kotwilko a jak tam Twoje wypadające włoski? Lepiej już? Kuracja działa? Bo mi się sprawa pogorszyła ale nawet nie miałam kiedy sobie poużywać wcierki którą Ty też masz
Od minerałów specem tu jest Zai, ale chyba na jakiś urlop pojechała
Chyba troszkę mniej mi wypada, ale na razie szału nie ma. Wcieram codziennie coś, może za parę tygodni całkiem się sprawa unormuje.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
w takim razie ta lavera na bank nie jest rozowa to jedyne wytlumaczenie jak dla mnie...

aa! co jeszcze chcialam spytac. ta maska organique anti-age bardzo mnie zainteresowala tylko ja nie mam jak ja kupic... i sobie pomyslalam: to moze chciaz po skladzie by trzeba bylo sprawdzic, co by bylo do tego podobne z kosmetykow dostepnych na rynku niemieckim... macie tam INCI? moze sobie sama cos ukrece nawet...
Skład tej maski: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Witaj Caameroon

Dziewczyny, mam pytanie, czy ktoras z Was uzywala krysztalu w kulce z Urtekram? Widzialam je ostatnio w Rossmanie i kupilam - jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowal

Anula
To Urtekram jest w Rossmannie? W Polsce? Woow
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 11:08   #1148
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cameron ja dopiero doczytałam,że Ty speca od Pixie szukasz.Ja też sie zabieram za minerały,napaliłam się na Pixie właśnie i Lumiere.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:21   #1149
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Biała_Czekolada, Kotwilka -

Anakazar, może po prostu jeden policzek masz bardziej różowy, a drugi bardziej żółty bo dla mnie 2 lavery ewidentnie wpada w róż!!! Nie znam almosta, ale ja nie mogłam sobi enigdy dobrac koloru z clinique, bo wszystkie były za różowe dla mnie..... Ale tak jak pisałam juz pare razy u mnie na twarzy nawet neutralny bez potrafi byc różowy

Wiecie co, mam szampon i maskę biorgane z arganem - może i zarabiste dla suchych włosów, dla moich za ciężkie i obciążają włosy. Tyle, że kosztowały dużo (komplet chyba ok. 90zł) więc szkoda mi było wyrzucic. Tak więc z szamponu zrobiłyśmy żel pod prysznic - bosko nawilża skórę i jest po prostu super natomiast maski do włosów koleżanka przez pomylke uzyła jako balsamu i jeszcze przez kilka tygodni wspominała jaka miała po nim cudna skórę, więc chyba własnie w tym celu ją wykorzystam

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
cameron ja dopiero doczytałam,że Ty speca od Pixie szukasz.Ja też sie zabieram za minerały,napaliłam się na Pixie właśnie i Lumiere.
mi sie pixie warzył na twarzy i wygladał dobrze najwyzej jakąś godzinę po nałożeniu, potem spływał i to bardzo nierównomiernie. Ale chyba po prostu podkłady mineralne sa nie dla mnie, dlatego tak wielkie nadzieje w podkładzie lavery pokładam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:23   #1150
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Bardziej tu polecano Figs&Rouge (ja nie miałam żadnego z tych).

Jeśli olejek się słabo wylewa z butelki, to dla mnie dobrze, wkurza mnie sesa, bo tam nie ma nalewaka i trzeba bardzo uważać, żeby nie zmarnować olejku. Ja planuję ten olejek na włosy nakładać.
Maski jeszcze nie testowałam


To Urtekram jest w Rossmannie? W Polsce? Woow
W łódzkiej Manufakturze otworzyli w tym tygodniu największego Rossa w Europie I właśnie tam maja Urtekram (ale niestety nie mogłam znaleźć szamponów). Takie tam tłumy, ze nie miałam czasu dokładnie wszystkiego obejrzeć, postaram się wybrać w najbliższym czasie i sprawdzić, czy maja jeszcze coś naturalnego Jest mnóstwo jedzenia, rowniez takiego bardziej "bio"; alkohole; sprzęt do domu; robią tam nawet jakieś zabiegi kosmetyczne

Ja mam balsam Figs&Rouge i dla mnie on ma dziwna konsystencje, taka tłustą i grudkowata Ale dobrze pielęgnuje usta. Mam wersje różaną, która pachnie geranium Jestem ciekawa, czy wersja geranium pachnie różami

Mnie tez sesa denerwuje ze względu na ta buteleczkę. Ale na szczęście ostatnio odkryłam, ze ładniejsze włoski mam po Bhringraj, wiec sesy już chyba nie zamówię. Ostatnio przez nieuwagę 1/4 butelki wylała mi się do wanny
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:30   #1151
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Biała_Czekolada ale Ci zazdroszczę takiego rossa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 11:36   #1152
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Biała_Czekolada ale Ci zazdroszczę takiego rossa
Ja tez jestem zachwycona Oby mieli jeszcze jakies naturalne marki. Na razie sa tam takie tlumy, ze wejsc nie można - z okazji otwarcia sa jakies promocje do wyczerpania zapasow. Ja szybko weszlam, zrobilam rekonesans i uciekłam, bo nie lubię takich zatłoczonych miejsc (z tego samego powodu nigdy nie kupuje na wyprzedażach )
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:43   #1153
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Bardziej tu polecano Figs&Rouge (ja nie miałam żadnego z tych).

Jeśli olejek się słabo wylewa z butelki, to dla mnie dobrze, wkurza mnie sesa, bo tam nie ma nalewaka i trzeba bardzo uważać, żeby nie zmarnować olejku. Ja planuję ten olejek na włosy nakładać.
Maski jeszcze nie testowałam
Nie wiem na który się zdecydować

Hmm... na włosy to dobry pomysł. Może będzie miał lepsze działanie. Też spróbuję


Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja mam balsam Figs&Rouge i dla mnie on ma dziwna konsystencje, taka tłustą i grudkowata Ale dobrze pielęgnuje usta. Mam wersje różaną, która pachnie geranium Jestem ciekawa, czy wersja geranium pachnie różami
Taka wazelina? Nienawidzę wszystkiego, co ma konsystecję wazeliny
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:49   #1154
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja tez jestem zachwycona Oby mieli jeszcze jakies naturalne marki. Na razie sa tam takie tlumy, ze wejsc nie można - z okazji otwarcia sa jakies promocje do wyczerpania zapasow. Ja szybko weszlam, zrobilam rekonesans i uciekłam, bo nie lubię takich zatłoczonych miejsc (z tego samego powodu nigdy nie kupuje na wyprzedażach )
Rozumiem Cię, ja tez nie lubie tłumów wydzierajacych sobie np. ostatnia kieckę
A z drugiej strony zawsze mam potem do siebie pretensje, bo są różne fajne rzeczy za małe pieniadze

Była u mnie wczoraj kolezanka, która wciągnęłam w kosmetyki naturalne. Fajna z niej babka i straznie ją lubie, ale nie mogłam zrozumieć, dlaczego ona sama uzywa kosmetyków bez chemii a swojego czteromiesiecznego syna myje oillatum........ Poprosiłam żeby wypróbowała kosmetyki dla dzieciaczków z born to bio, essential care albo lavere, bo moze je dostac w organic. Albo mydła oliwkowe bez dodatków alepia albo feniqia skoro i tak dla siebie kupuje cos na biolanderze. Myslę, że padło na podatny grunt
U nas wciąż pokutuje przeswiadczenie, że kosmetyki kupowane w aptece sa najlepsze, najzdrowsze i oczywiście naturalne . A przeciez tak naprawde naturalnych kosmetyków w przecietnej aptece sa minimalne ilości a w niektórych nie ma ich wcale.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:57   #1155
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Witaj Caameroon


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Cameron mi chodzi o wymianę na wizażu właśnie.Może,któraś z dziewczyn zechce?Walnij sobie ogłoszenie w podpis.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cloche zrobiłam tak jak napisałaś i jak dla mnie nie ma różnicy w kolorze.Wszystko się pięknie zlewa z cerą.

Aaaaj tylko,że teraz widzę jaka ja piękna po almoscie jestem.Kocham ten podkład.Normalnie fotoszop po nim.
Aaa no widzisz to ja źle zrozumiałam Chyba tak właśnie zrobię bo dla mnie się nie nadaję, myślę, że dla kogoś z fajną skórą byłby ok Do tego nie jestem pewna czy mnie nie uczulił, nie wiem jakby to było możliwe bo nie mam z tym problemów ale ostatnio jak go zmyłam po całym dniu to twarz mnie swędziała przez chwilę Ale może to tylko zbieg okoliczności Dzięki za podpowiedź

Też bym chciała mieć skórę jak po photoshopie Podziel się tą piękną cerą, co A jak tam olejek z róży? Próbowałaś na przebarwienia może?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wreszcie jesteś Kochana !!

Od minerałów specem tu jest Zai, ale chyba na jakiś urlop pojechała
Chyba troszkę mniej mi wypada, ale na razie szału nie ma. Wcieram codziennie coś, może za parę tygodni całkiem się sprawa unormuje.
Tak się ciesze, że już wróciłam

Zai, gdzie jesteś? No tak, Zai wyjechała i z tego co widze w podpisie wraca we wtorek Może ona mi pomoże

Najważniejsze, że jest choć mała poprawa.. ale systematyczność jest najważniejsza więc na pewno będzie dobrze Też się muszę za to wziąć

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
cameron ja dopiero doczytałam,że Ty speca od Pixie szukasz.Ja też sie zabieram za minerały,napaliłam się na Pixie właśnie i Lumiere.
Lumiere bardzo polubiłam Ja mam wersje najbardziej kryjącą FF, dla Ciebie byłaby pewnie za bardzo kryjąca ale u mnie ślicznie wygląda na twarzy, wszystko kryje ale w ogóle go nie widać na skórze, jakbym codziennie rano robiła sobie przeszczep skóry Ale nie wiem czy mnie nie zapycha, zawsze przestaje go używać jak mi się coś robi i nigdy nie jestem pewna czy to on ale raczej tak Dlatego chce spróbować z Pixie Ale tam to dopiero jest odcieni, tonacji.. Lumiere przy Pixie to pikuś.. dlatego potrzebowałabym pomocy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi sie pixie warzył na twarzy i wygladał dobrze najwyzej jakąś godzinę po nałożeniu, potem spływał i to bardzo nierównomiernie. Ale chyba po prostu podkłady mineralne sa nie dla mnie, dlatego tak wielkie nadzieje w podkładzie lavery pokładam
Nie dobijaj, że Pixie jest taki Ja moje nadzieję przerzuciłam teraz właśnie na Pixie i podkład Lavery 01, czekam na Twoją opinię Jeśli te dwie rzeczy się nie będą nadawać to się poddaje
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:01
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:05   #1156
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Biała_Czekolada, Kotwilka -

Anakazar, może po prostu jeden policzek masz bardziej różowy, a drugi bardziej żółty bo dla mnie 2 lavery ewidentnie wpada w róż!!! Nie znam almosta, ale ja nie mogłam sobi enigdy dobrac koloru z clinique, bo wszystkie były za różowe dla mnie..... Ale tak jak pisałam juz pare razy u mnie na twarzy nawet neutralny bez potrafi byc różowy

mi sie pixie warzył na twarzy i wygladał dobrze najwyzej jakąś godzinę po nałożeniu, potem spływał i to bardzo nierównomiernie. Ale chyba po prostu podkłady mineralne sa nie dla mnie, dlatego tak wielkie nadzieje w podkładzie lavery pokładam

Nie wiem ja się nie znam,więc nie wiem co czy wpada w róż czy nie

Ja próbowałam EDM i mi pasowały tylko oczywiście koloru znalezć nie mogłam i się szybko poddałam.
Zobaczę czy się zaprzyjaznię z pixie czy lumiere-pokładam w nich wielkie nadzieje
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Była u mnie wczoraj kolezanka, która wciągnęłam w kosmetyki naturalne. Fajna z niej babka i straznie ją lubie, ale nie mogłam zrozumieć, dlaczego ona sama uzywa kosmetyków bez chemii a swojego czteromiesiecznego syna myje oillatum........ Poprosiłam żeby wypróbowała kosmetyki dla dzieciaczków z born to bio, essential care albo lavere, bo moze je dostac w organic. Albo mydła oliwkowe bez dodatków alepia albo feniqia skoro i tak dla siebie kupuje cos na biolanderze. Myslę, że padło na podatny grunt
U nas wciąż pokutuje przeswiadczenie, że kosmetyki kupowane w aptece sa najlepsze, najzdrowsze i oczywiście naturalne . A przeciez tak naprawde naturalnych kosmetyków w przecietnej aptece sa minimalne ilości a w niektórych nie ma ich wcale.....
Ania bo lekarze,ulotki i strony interenetowe aż krzyczą jakie to oillatum i emolium jest rewelacyjne dla dzieci.To i tylko toI jak teraz matka nie"pierze"swojego dziecka w tym lub tamtym to dupa z niej,a nie matkaNie dba o swoje dziecko


Tak i też mnie to strasznie denerwujeBo te a apteki nie mogą mieć czegoś niefajnego w składzie...bo jak to?przecież tak są przebadane i vichy ma takie fajne reklamy

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




Też bym chciała mieć skórę jak po photoshopie Podziel się tą piękną cerą, co A jak tam olejek z róży? Próbowałaś na przebarwienia może?



Zai, gdzie jesteś? No tak, Zai wyjechała i z tego co widze w podpisie wraca we wtorek Może ona mi pomoże



Lumiere bardzo polubiłam Ja mam wersje najbardziej kryjącą FF, dla Ciebie byłaby pewnie za bardzo kryjąca ale u mnie ślicznie wygląda na twarzy, wszystko kryje ale w ogóle go nie widać na skórze, jakbym codziennie rano robiła sobie przeszczep skóry Ale nie wiem czy mnie nie zapycha, zawsze przestaje go używać jak mi się coś robi i nigdy nie jestem pewna czy to on ale raczej tak Dlatego chce spróbować z Pixie Ale tam to dopiero jest odcieni, tonacji.. Lumiere przy Pixie to pikuś.. dlatego potrzebowałabym pomocy



Ja mam taką tylko po almoscieAż tak dobrze to nie ma,żeby wstawać i się kłaść spać z taka piekną facjatą

Mówisz,że Zai wraca we wtorek?To biedna Zai będzie przeze mnie męczona w sprawie Pixie


No właśnie w pixie tyle kolorów,że łeb mnie boli na samą myśl.Ja nawet nie wiem jaką mam tonacje a co dopiero wez traf z kolorem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:10   #1157
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon, z pixie to pewnie wina mojego głupiego ryja
Odnośnie lavery mam bardzo pozytywne odczucia po uzyciu próbki - wprawdzie była to probka tej poprzedniej wersji, ale może skład sie nie zmienił Złożyłam zamówienie, zapłaciłam, więc mysle, że powinno szybko dojść. Jak chcesz to Ci próbeczke tej 1 lavery wyslę na przetestowanie.

A tak przy okazji muszę Wam powiedzieć, ze ekodrogeria to naprawde świetny sklep. Kontakt fantastyczny, pomoc świetna!!! Zadzwoniłam poradzić sie w kwestii podkładu własnie i Pani była tak miła, że przeszukała magazyn i wykopała dla mnie probki podkładów lavery- wprawdzie 1 miała tylko w poprzedniej wersji, bo lavera nie robi próbek obecnej 1. Ale wysłała mi wszystkie próbki podkładów lavery jakie znalazła (stara 1 i kolor 2 w obu wersjach) - chciałam pokryc koszty przesyłki, ale Pani odmówiła mojej propozycji A w przesyłce oprócz wymienionych próbek podkładów znalazłam tez caaałe mnóstwo próbek kremów do twarzy lavery!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:31   #1158
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A tak przy okazji muszę Wam powiedzieć, ze ekodrogeria to naprawde świetny sklep. Kontakt fantastyczny, pomoc świetna!!! Zadzwoniłam poradzić sie w kwestii podkładu własnie i Pani była tak miła, że przeszukała magazyn i wykopała dla mnie probki podkładów lavery- wprawdzie 1 miała tylko w poprzedniej wersji, bo lavera nie robi próbek obecnej 1. Ale wysłała mi wszystkie próbki podkładów lavery jakie znalazła (stara 1 i kolor 2 w obu wersjach) - chciałam pokryc koszty przesyłki, ale Pani odmówiła mojej propozycji A w przesyłce oprócz wymienionych próbek podkładów znalazłam tez caaałe mnóstwo próbek kremów do twarzy lavery!!!
Ja nawet nie znam tego sklepu.Ale super,że Cię Pani tak ładnie potraktowała

Dziewczyny pytanie nie dotyczące wątku,ale chcę was zapytać.Czym się uodparniacie na okres jesienno-zimowy?moja mała bierze tran,ale nie wiem co począc ze sobą.Ogólnie nie jest zle,bo chora nie byłam od x czasu,ale mnie męczy zimno co jakiś czasNo i moje dziecko od urodzenia ani razu na nic nie zachorowało,2 razy tylko katar miała-ale chcę jej też coś podać oprócz tranu.Może macie coś dobrego sprawdzonego?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:36   #1159
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A tak przy okazji muszę Wam powiedzieć, ze ekodrogeria to naprawde świetny sklep. Kontakt fantastyczny, pomoc świetna!!! Zadzwoniłam poradzić sie w kwestii podkładu własnie i Pani była tak miła, że przeszukała magazyn i wykopała dla mnie probki podkładów lavery- wprawdzie 1 miała tylko w poprzedniej wersji, bo lavera nie robi próbek obecnej 1. Ale wysłała mi wszystkie próbki podkładów lavery jakie znalazła (stara 1 i kolor 2 w obu wersjach) - chciałam pokryc koszty przesyłki, ale Pani odmówiła mojej propozycji A w przesyłce oprócz wymienionych próbek podkładów znalazłam tez caaałe mnóstwo próbek kremów do twarzy lavery!!!
To musze tam zajrzec, jeszcze nigdy tam nic nie kupowalam

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie nie dotyczące wątku,ale chcę was zapytać.Czym się uodparniacie na okres jesienno-zimowy?moja mała bierze tran,ale nie wiem co począc ze sobą.Ogólnie nie jest zle,bo chora nie byłam od x czasu,ale mnie męczy zimno co jakiś czasNo i moje dziecko od urodzenia ani razu na nic nie zachorowało,2 razy tylko katar miała-ale chcę jej też coś podać oprócz tranu.Może macie coś dobrego sprawdzonego?
Anakazar, z takich bardziej naturalnych sposobow, ja pije sok z aloesu. Ale to chyba raczej dla Ciebie, dzieciaczki zdaje się nie powinny
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 12:39   #1160
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

http://biolander.com/produkty/katego...tek-grejfruta/
używam od kilku miesięcy.
wyleczyłam angine rezygnując z antybiotyku. Jak mnie coś pobiera to biorę po 8 kropli 2 razy dziennie przez 2-3 dni i mam spokój. Oczywiście najlepiej byłoby stosowac regularnie, każdego dnia, ale ja po prostu zapominam i przypominam osbie dopiero jak cos sie zaczyna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Edit: sorki Anakazar, źle przeczytałam, myslałam, że dla siebie czegos szukasz. Nie wiem czy te krople dla dzieci moga byc.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:51   #1161
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że 01 okaże się dla Ciebie idealna.. bo my podobne troszkę jesteśmy Czekam z niecierpliwością Gdyby honey nie ciemniał na mojej skórze to byłby fajny ale niestety ciemnieje i jest troche za ciemny.. ale mam puderek hauschka to sobie go rozjaśniam, zwariować można

Maska organique jest super, maska organique jest super



Uff, to mi się udało

Co do podkładu AMB ogólnie jestem niezadowolona Właśnie się nim wymalowałam i przy moim ogromnym staraniu i dokładności jak zobaczyłam efekty w lustrze to się załamałam i po prostu się umyłam Lavera jest dużo lepsza, pod względem konsystencji (jest rzadsza niż AMB ale Lavera o dziwo lepiej kryje i lepiej stapia się ze skórą), łatwości w nakładaniu (jeśli jest konieczność przykryć coś czy położyć małą drugą warstewke to w Laverze w ogóle nie było niczego widać a w AMB jest tragedia), trwałości (Lavera wytrzymuje cały dzień, AMB już nie) i matowości (świece się po AMB bardziej niż po Laverze). Eh.. i 65 zł w błoto Pomalowałam się minerałami Lumiere FF i jest bosko.. szkoda tylko, że przy ciągłym stosowaniu podejrzewam je o zapychanie. Mówić mi tu kto się zna na minerałach Pixie i mógłby mi pomóc w potrzebie?

Obiecuję poprawę i że nie będę już tak znikać
Posty już nadrobiłam to teraz musze się wziąć na kosmetyki i popróbować coś.. vatika

Kotwilko a jak tam Twoje wypadające włoski? Lepiej już? Kuracja działa? Bo mi się sprawa pogorszyła ale nawet nie miałam kiedy sobie poużywać wcierki którą Ty też masz
Ja używałam minerałów pixie, to były moje pierwsze minerałki rok temu. Zdecydowanie mi nie przypasowały, a i wiem, że formuła, którą używałam została wycofana. Na plus mogę ocenić to, że właścicielka, pani Sylwia, dobrała mi kolory na podstawie przesłanych zdjęć. Dzięki temu dowiedziałam się, że powinnam trafiać albo w beże albo neutralne tony. Sama na to na pewno bym nie wpadła. A do wypróbowania tych minerałów zachęciło mnie to, że jest to polska firma. (!) Obecnie używam meow, bo mają duuuuużo promocji i jest taniej. Ale dzisiaj składam zamówienie na lucy, bo ponoć ciut bardziej kremowe...

Kotwilka Dziękuję za zdjęcie olejku Niestety niezbyt praktyczne opakowanie.

Siedzę sobie teraz w turbaniku na głowie z naolejowanymi włosami. Mmm, pięknie pachną kokosem Wczoraj dostałam od moich przyjaciółek moździerz do ugniatania ziół "No bo ty tak naturalnie lubisz". Kochane I rozdałam im moje mydełka.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
http://biolander.com/produkty/katego...tek-grejfruta/
używam od kilku miesięcy.
wyleczyłam angine rezygnując z antybiotyku. Jak mnie coś pobiera to biorę po 8 kropli 2 razy dziennie przez 2-3 dni i mam spokój. Oczywiście najlepiej byłoby stosowac regularnie, każdego dnia, ale ja po prostu zapominam i przypominam osbie dopiero jak cos sie zaczyna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Edit: sorki Anakazar, źle przeczytałam, myslałam, że dla siebie czegos szukasz. Nie wiem czy te krople dla dzieci moga byc.
Jakie jest dawkowanie zalecane? 8 kropli 2 razy dziennie? Właśnie chciałam zacząć kurację citrocapsem (jest na dozie), ale jednak to nie do końca naturalny suplement diety. Jak myślisz, jak dużą pojemność powinnam kupić, aby straczyło na kurację trzymiesięczną? Pokładam w tym specyfiku nadzieję na antybakteryjne działanie na mój trądzik. Czy jest do tego dołączona jakaś ulotka?
Dziękuję Ci serdecznie za podanie linka
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:54
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:57   #1162
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Byłam w Phenome i zaraz Wam tu wrzucę fotki nowych nabytków,w tym krem z filtrem 30 (wzięłam 2,dla mnie i dla ranki),za który zapłaciłam całe 18pln (70% rabat)
Do tego duża butla (200ml)
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...elaks_/?pid=41 w intencji,że będę używać jako nawilżacza pod olejowego -70%

I taki lotion zwężający pory: http://www.phenome.pl/pl/main/produk...otiony/?pid=47 (bo widoczne pory w okolicy nosa to jeden z moich głównych kompleksów) -50%

Na drugiej fotce wspomniany wcześniej olejek Jojoba (za 32) i mydło do cery mieszanej (14pln), kupione na stoisku Cattier na jarmarku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8210001.jpg (70,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8210002.jpg (69,1 KB, 32 załadowań)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-08-21 o 13:17
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 13:32   #1163
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja widziałam z AMB cztery kolorki, w internecie natrafiłam jeszcze na jeden, bardzo ciemny.. Dla mnie tylko honey (drugi co do ciemności) nie wpadał w róż ale może przesadzam Hehe ruszaj tam z aparatem i pocykaj foteczki.. będziemy Ci ogromnie wdzięczne
Nie no, jasne, że nie ma co tyle pieniążków wydawać na sama wodę z solą skoro można sobie coś takiego zrobić samemu Może ktoś spróbuje
aaaa widzisz... u mnie bylo na bank okolo 7 kolorow. bylam wlasnie zdziwiona, ze tyle tego do wyboru... bo z tych naturalnych przyzwyczajona bylam do 3 ciemnych, rozowych kolorow w ofercie. i wybierz potem z czegos takiego jako bladolica

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Cloche zrobiłam tak jak napisałaś i jak dla mnie nie ma różnicy w kolorze.Wszystko się pięknie zlewa z cerą.

Aaaaj tylko,że teraz widzę jaka ja piękna po almoscie jestem.Kocham ten podkład.Normalnie fotoszop po nim.
to ja bym nie cudowala... az taki zly ten almost nie jest dobra, silikonowaty... ale no jejku no... jak mi naturalne kosmetyki dadza takiego photoshopa, to sie przekonam

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
dzieki ci, o kochana! a ja glupia taka, ze nie wpadlam na to, by w kwc poszukac

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ania bo lekarze,ulotki i strony interenetowe aż krzyczą jakie to oillatum i emolium jest rewelacyjne dla dzieci.To i tylko toI jak teraz matka nie"pierze"swojego dziecka w tym lub tamtym to dupa z niej,a nie matkaNie dba o swoje dziecko
a ja pamietam, ze moj duuuzo mlodszy brat tez byl w oillatum kapany, bo straszny alergik, ale jak i to nie pomagalo (co mnie wcale nie dziwi), to lekarka powiedziala, zeby go okladac olejem/oliwa. i kupilismy oliwe z oliwek, nasaczalismy tym wate i obkladalismy go uroczo wygladal...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 14:41   #1164
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
To musze tam zajrzec, jeszcze nigdy tam nic nie kupowalam



Anakazar, z takich bardziej naturalnych sposobow, ja pije sok z aloesu. Ale to chyba raczej dla Ciebie, dzieciaczki zdaje się nie powinny
Piłam sok z aloesu,ale kurcze ja ciągle o nim zapominałam aż w końcu musiałam go wywalić,bo termin minął
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
http://biolander.com/produkty/katego...tek-grejfruta/
używam od kilku miesięcy.
wyleczyłam angine rezygnując z antybiotyku. Jak mnie coś pobiera to biorę po 8 kropli 2 razy dziennie przez 2-3 dni i mam spokój. Oczywiście najlepiej byłoby stosowac regularnie, każdego dnia, ale ja po prostu zapominam i przypominam osbie dopiero jak cos sie zaczyna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Edit: sorki Anakazar, źle przeczytałam, myslałam, że dla siebie czegos szukasz. Nie wiem czy te krople dla dzieci moga byc.
Nie,nie-ja dla siebie też czegoś szukam.Mała ma w razie czego tran.
Też się nad nim zastanawiałam,a powiedz mi ile on może po otwarciu stać?i ile ml?50?bo ja tak jak Ty zapominam codziennie pić takie cuda
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja używałam minerałów pixie, to były moje pierwsze minerałki rok temu. Zdecydowanie mi nie przypasowały, a i wiem, że formuła, którą używałam została wycofana. Na plus mogę ocenić to, że właścicielka, pani Sylwia, dobrała mi kolory na podstawie przesłanych zdjęć. Dzięki temu dowiedziałam się, że powinnam trafiać albo w beże albo neutralne tony. Sama na to na pewno bym nie wpadła. A do wypróbowania tych minerałów zachęciło mnie to, że jest to polska firma. (!) Obecnie używam meow, bo mają duuuuużo promocji i jest taniej. Ale dzisiaj składam zamówienie na lucy, bo ponoć ciut bardziej kremowe...

Ja też napisałam do Pani Sylwi czy mogę jej foto wysłać co by mogła ocenić
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja bym nie cudowala... az taki zly ten almost nie jest dobra, silikonowaty... ale no jejku no... jak mi naturalne kosmetyki dadza takiego photoshopa, to sie przekonam

...
Jak mi minerały nie podejdą to zostanę przy almoscie.Nie będę kombinowała skoro on takie cuda z mojej twarzy robi.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 14:58   #1165
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Czarodzielnica, ulotki nie ma.
Prosiłam włascicielke biolandera swojego czasu i przesłała mi tłumaczenie materiałów informacyjnych, które miała. Z tego co pamietam nalezy uzywac 2 razy dziennie po 3-4 krople i stopniowo zwiekszac dawke. Niestety nie moge odnaleźć tego maila i nie pamietam dokładnie - w razie czego Pani Elzbieta napewno Ci podesle.
Ja zaczęłam od razu od 8 kropli 2x dziennie, bo jak kupiłam to byłam mocno chora, i wszystko było ok.
Przez jakis czas stosowałam też x5 kropli zapobiegawczo i było super.
Ja przyjęłam taką norme - zapobiegawczo 2x5 kropli, w razie choroby 2x8 kropli. Na mnie działa. Oczywiscie na efekty czekałam dłużej niz przy antybiotykach, ale po 2 tygodniach stosowania po anginie ropnej nie było sladu, a mój organizm był wdzieczny za brak antybiotyków. I od momentu, kiedy zaczęłam uzywać te krople ani razu nie byłam chora na tyle, zeby iść do lekarza a używam ich od końca zeszłego roku.
Pojemność jest jedna 50ml - zobaczysz czy wystarczy Ci na te 3 miesiace, które planujesz.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Piłam sok z aloesu,ale kurcze ja ciągle o nim zapominałam aż w końcu musiałam go wywalić,bo termin minął

Nie,nie-ja dla siebie też czegoś szukam.Mała ma w razie czego tran.
Też się nad nim zastanawiałam,a powiedz mi ile on może po otwarciu stać?i ile ml?50?bo ja tak jak Ty zapominam codziennie pić takie cuda

.
Te krople co mam obecnie maja termin do wrzesnia 2013, mam je od maja chyba. Pojemność 50ml. Nie znalazłam informacji co do ograniczenia stosowania od momentu otwarcia. Ja po prostu uzywam jak sobie przypomnę albo jak źle sie czuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 15:18   #1166
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Te krople co mam obecnie maja termin do wrzesnia 2013, mam je od maja chyba. Pojemność 50ml. Nie znalazłam informacji co do ograniczenia stosowania od momentu otwarcia. Ja po prostu uzywam jak sobie przypomnę albo jak źle sie czuję
Coś z dłuższym terminem ważności odpowiada mi,bo aloes miał 2 albo 3 miechy od otwarcia i 3/4 butli wywaliłam,bo zapominałam o nim
Chyba się skuszę na niego
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 18:31   #1167
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
W łódzkiej Manufakturze otworzyli w tym tygodniu największego Rossa w Europie I właśnie tam maja Urtekram (ale niestety nie mogłam znaleźć szamponów). Takie tam tłumy, ze nie miałam czasu dokładnie wszystkiego obejrzeć, postaram się wybrać w najbliższym czasie i sprawdzić, czy maja jeszcze coś naturalnego Jest mnóstwo jedzenia, rowniez takiego bardziej "bio"; alkohole; sprzęt do domu; robią tam nawet jakieś zabiegi kosmetyczne

Ja mam balsam Figs&Rouge i dla mnie on ma dziwna konsystencje, taka tłustą i grudkowata Ale dobrze pielęgnuje usta. Mam wersje różaną, która pachnie geranium Jestem ciekawa, czy wersja geranium pachnie różami

Mnie tez sesa denerwuje ze względu na ta buteleczkę. Ale na szczęście ostatnio odkryłam, ze ładniejsze włoski mam po Bhringraj, wiec sesy już chyba nie zamówię. Ostatnio przez nieuwagę 1/4 butelki wylała mi się do wanny
Ooo jak super z tą Manufakturą, właśnie się tam wybierałam w przyszłym tygodniu i zastanawiałam się, czy już otworzyli tego Rossmanna. Na pewno tam zajrzę i zdam relację co mają z naturalnych.
Mogę polecić z jedzenia w Rossmanie masło orzechowe BIO - tylko uwaga, bo lekko słone, a nie jak nutella
Zastanawiam się, czy sobie tej sesy nie przelać do jakiejś innej buteleczki, bo też mnie denerwuje
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja nawet nie znam tego sklepu.Ale super,że Cię Pani tak ładnie potraktowała

Dziewczyny pytanie nie dotyczące wątku,ale chcę was zapytać.Czym się uodparniacie na okres jesienno-zimowy?moja mała bierze tran,ale nie wiem co począc ze sobą.Ogólnie nie jest zle,bo chora nie byłam od x czasu,ale mnie męczy zimno co jakiś czasNo i moje dziecko od urodzenia ani razu na nic nie zachorowało,2 razy tylko katar miała-ale chcę jej też coś podać oprócz tranu.Może macie coś dobrego sprawdzonego?
Ja brałam Citrosept (ekstrakt z grejpfruta), pyłek pszczeli rozpuszczany w wodzie z sokiem z cytryny i rutinoscorbin. A jak przestałam jeździć komunikacją miejską i mieszkać na stancji to przestałam chorować

Kurczę, ja tak Zai zareklamowałam, a może ona Pixie nie stosuje?

mhm0808 - super zakupy ojejej
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 21:08   #1168
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Do kiedy są wyprzedaże w phenome?
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 21:31   #1169
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ooo jak super z tą Manufakturą, właśnie się tam wybierałam w przyszłym tygodniu i zastanawiałam się, czy już otworzyli tego Rossmanna. Na pewno tam zajrzę i zdam relację co mają z naturalnych.
Mogę polecić z jedzenia w Rossmanie masło orzechowe BIO - tylko uwaga, bo lekko słone, a nie jak nutella

Ja brałam Citrosept (ekstrakt z grejpfruta), pyłek pszczeli rozpuszczany w wodzie z sokiem z cytryny i rutinoscorbin. A jak przestałam jeździć komunikacją miejską i mieszkać na stancji to przestałam chorować
A ja mogę polecić sos do spaghetti BIO, stosuję zamiast pomidorów w puszce.
A zauwazyłaś po tym Citrosepcie poprawę cery?
Anula Serdeczne dzięki za odpowiedź, w czwartek mam wizytę u dermatologa i to skonsultuję.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 22:20   #1170
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Do kiedy są wyprzedaże w phenome?
do dzisiaj tylko były

Ja się załapałam na balsam do ciała 100ml i dwie próbki kremu do twarzy.

Przy okazji upolowałam drugie masełko do ciała Mineral Flowers, tym razem żółte
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.