Sklep iHerb.com (USA) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 19:10   #331
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Te rzeczy, które zamówiłam, były dostępne.
Tak, dostałam takiego maila "Thank you for your order" itd.
Może oni po prostu tak długo kompletują to zamówienie (ale tam były tylko 3 rzeczy)?
Ja jak zamowilam 1 rzecz to b szybko wyslali a jak zamowilam 3 rzeczy to troche to trwalo(musza skompletowac) ale w koncu doszlo.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 22:35   #332
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja próbuje zrobić zamówienie i nie mogę. Po wpisaniu wszystkich informacji z karty wyskakuje mi coś takiego:
The credit card is declined.
This can be caused by, but not limited to one of the following reasons:
  • Incorrect digit entered or numbers transposed when entering the card information
  • Insufficient funds in the account.
  • Issuing bank is offline or unavailable to authorize the charge.
  • Card is not authorized for Internet transactions.
  • Card has been disable by the issuing bank due to fraudulent activity on the card.
Mam karę debetową z ING. Nie wiecie czy tam są jakieś limity? Chyba będę musiała skorzystać z konta w mbanku
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 22:59   #333
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Ja próbuje zrobić zamówienie i nie mogę. Po wpisaniu wszystkich informacji z karty wyskakuje mi coś takiego:
The credit card is declined.
This can be caused by, but not limited to one of the following reasons:
  • Incorrect digit entered or numbers transposed when entering the card information
  • Insufficient funds in the account.
  • Issuing bank is offline or unavailable to authorize the charge.
  • Card is not authorized for Internet transactions.
  • Card has been disable by the issuing bank due to fraudulent activity on the card.
Mam karę debetową z ING. Nie wiecie czy tam są jakieś limity? Chyba będę musiała skorzystać z konta w mbanku
a) komunikat dotyczy karty kredytowej, ale może to taki szablonowy komunikat dla każdego błędu karty,
b) ktoś już tutaj opisywał problemy z debetową -- może masz ustawiony limit na płatności w internecie na 0?
Masz do tej karty konto internetowe? Sprawdź ustawienia i poszukaj FAQ.
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 23:14   #334
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
a) komunikat dotyczy karty kredytowej, ale może to taki szablonowy komunikat dla każdego błędu karty,
b) ktoś już tutaj opisywał problemy z debetową -- może masz ustawiony limit na płatności w internecie na 0?
Masz do tej karty konto internetowe? Sprawdź ustawienia i poszukaj FAQ.
mogę normalnie zarządzać płatnościami przez internet, a w opcjach nigdzie nie ma limitów
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:05   #335
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
mogę normalnie zarządzać płatnościami przez internet, a w opcjach nigdzie nie ma limitów

A placilas juz w jakims sklepie internetowym bezposrednio ta karta? Nie kazda karta debetowa sie do tego nadaje.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:26   #336
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
A placilas juz w jakims sklepie internetowym bezposrednio ta karta? Nie kazda karta debetowa sie do tego nadaje.
nie płaciłam właśnie. Dziś próbuje z mbankiem.
Aha.. czy iherb pobiera więcej (np. za przewalutowanie czy coś) niż jest w zamówieniu?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:39   #337
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
nie płaciłam właśnie. Dziś próbuje z mbankiem.
Aha.. czy iherb pobiera więcej (np. za przewalutowanie czy coś) niż jest w zamówieniu?

To byc moze po prostu ta karta sie nie da (wiekszoscia debetowych nie mozna). Jesli chodzi i oplaty za przewalutowanie, to takie moze pobierac bank, nie iherb, ale to juz zalezy od banku i karty. Musisz tez pamietac, ze bank przeliczy dolary po swoim kursie
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:05   #338
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
To byc moze po prostu ta karta sie nie da (wiekszoscia debetowych nie mozna). Jesli chodzi i oplaty za przewalutowanie, to takie moze pobierac bank, nie iherb, ale to juz zalezy od banku i karty. Musisz tez pamietac, ze bank przeliczy dolary po swoim kursie
ok, już mi się udało z mbankiem. Dzięki za pomoc!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Zamówiłam
Avalon Organics, Vitamin C Renewal Facial Cream
Avalon Organics, Vitamin C Vitality Facial Serum
Avalon Organics, Vitamin C Cleansing Gel
Nubian Heritage, African Black Soap
Eco Tools, Bamboo Bronzer Brush
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:56   #339
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kurcze dziewczyny ja już czekam na paczkę prawię miesiąc z moim zestawem pędzelków z Ecotools będę bardzo zawiedziona jak nie dojdą bo bardzo na nie liczę Często Wam się zdarzało nie dostać paczki ?
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:20   #340
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej Nadia! Ja zamawialam juz chyba 6 razy i tylko raz mialam problem. Paczka gdzies sie zapodziala ale i tak doszla po 6 tygodniach od zamowienia. Napisz do nich maila, a jak to nic nie da to napisz jeszcze drugiego Mi doszla, z opoznieniem ale doszla.

Aanneettfajne rzeczy zamowilas. Ten krem za mna chodzi... Napisz jak sie sprawuje.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:37   #341
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Już wiem dlaczego tak długo to trwa u mnie!
Zamawiałam m.in. sztyft z masłem kakaowym i teraz patrzę, że go nie ma na stanie. Jak kilkałam to był dostępny, a teraz go nie ma. Usunęłam go z zamówienia i mam nadzieję, że teraz to już szybko pójdzie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 18:39   #342
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ja zrobiłam zamówienie 22 sierpnia i wciąż czekam ;] może kiedyś dojdzie ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 19:02   #343
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Już wiem dlaczego tak długo to trwa u mnie!
Zamawiałam m.in. sztyft z masłem kakaowym i teraz patrzę, że go nie ma na stanie. Jak kilkałam to był dostępny, a teraz go nie ma. Usunęłam go z zamówienia i mam nadzieję, że teraz to już szybko pójdzie
Bingo! miałam rację, jak tylko wykasowałam ten produkt, to godzinę później dostałam maila, że zamówienie wysłano.
Teraz tylko mam nadzieję, że mi go nie ukradną po drodze, bo już dwa tygodnie czekam na przesyłkę z UK i zaczynam wątpić, czy w ogóle dojdzie, a od czerwca już dwie przesyłki do mnie nie doszły
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:37   #344
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja zrobiłam zamówienie 22 sierpnia i wciąż czekam ;] może kiedyś dojdzie ;p
Moje zamówienie z 19 sierpnia, wysłane 22 doszło wczoraj
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:58   #345
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

moje też wczoraj doszło!
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 14:32   #346
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

pochwalcie się, co wzięłyście
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 15:08   #347
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

szampon cytrynowy i odżywkę lawendową z avalon organics (użyte już, cudneeee ) pastę z kiss my face i płyn do płukania z tom's of maine ( myślałam, że nietestowany a wykupił go colgate-palmolive )
czyli takie domowe zakupy na przetestowanie, teraz zrobię większe na zapas
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:56   #348
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja wzięłam aloesowy szampon, odżywkę i nawilżajacy żel z Jasona oraz castile soap z dr. Woods Teraz chciałabym jakiś żel do mycia buzi, ale na nic nie mogę się zdecydować
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:05   #349
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Ja wzięłam aloesowy szampon, odżywkę i nawilżajacy żel z Jasona oraz castile soap z dr. Woods Teraz chciałabym jakiś żel do mycia buzi, ale na nic nie mogę się zdecydować
Opinia o tym mydle (jaki zapach?) by mnie interesowała bardzo, jak już poużywasz
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 19:28   #350
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

http://www.iherb.com/Home-Health-Hya...13-g/7002?at=0

Zadowolona jestem z tego kremu,jest b wydajny,na razie nie zapycha no i po kilkunastu uzyciach zauwazylam ze skora sie robi tak jakby grubsza/gestsza??Prawie nie pachnie ten krem,konystencja,srednio gesta ale dobrze sie rozmarowuje i szybko sie wchlania.

http://www.iherb.com/Nature-s-Baby-O...-ml/22383?at=0

Ten lotion nawet fajny,pachnie jednak roza,dosyc intensywnie,co do nawilzania to spodziewalam sie ze bedzie lepiej nawilzal,ale nadaje sie do twarzy i do ciala,jednak ,konystencja srednio gesta,wchlania sie srednio .

Kupilam sobie tez mydlo czarne afrykanskie(nie na IHERB) ale napisze o nim tutaj tutaj.Jestem nie zadowolona,to mydlo podraznia mnie,ono zawiera takie ostre lupinki,podczas mycia dostalam takiej ranki na nodze ze od miesiaca nie chce zejsc,nie zauwazylam zadnych cudownych wlasciwosci jezeli chodzi o mycie ciala,do twarzy nie probowalam bo sie boje.Probowalam do wlosow i wlosy mialam 2 razy grubsze po jego zastosowaniu.Ale ostrzegam przed tymi lupinkami jezeli ktos ma wrazliwa skore i kupi akurat oryginalne mydlo afrykanskie.Moim zdaniem ono nie nadaje sie dla wrazliwcow.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:05   #351
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

chętnie się przyłącze do zamówienia z wizażanką warszawianką bo niestety nie posiadam karty kredytowej a już od pół roku chciałabym zamówić kilka rzeczy....
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:34   #352
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cześć Dziewczyny!Chciałam się przywitać pierwszy raz na tym forum.
I podziękować za założenie takiego tematu.
W zeszłym tygodniu przyszło moje pierwsze zamówienie z i herb. Zamówienie zrobiłam 17. sierpnia, wysłano 18. Szczerze mówiąc swoją paczkę spisałam już na straty. 10 września wyjeżdżałam na urlop, a paczki ani widu ani słychu.
A tu zaraz po powrocie do domu, paczka czeka na stole - teściowa odebrała (dobrze, ze ma mieszkanie pod naszym).
Moje zamówienie było dość skromne - tylko najpotrzebniejsze rzeczy.
żel aloesowy
http://www.iherb.com/Jason-Natural-S...3-g/20555?at=0

REWELACYJNY!mam tłustą skórę, posttrądzikową i uzywam go codziennie rano i wieczorem. Nie zapycha, wygładza, nawilża i sprawia, że w ciągu dnia skóra nie błyszczy się od łoju. Acha, zawiera glukonolaktonDuża tuba 113 - choć mam wrażenie, że zel średnio wydajny. Poza tym maż też go używa (choć jeszcze swojego kremu nie skończył - więc to tez o czymś świadczy)

maseczka peel - off
http://www.iherb.com/Queen-Helene-Gr...-oz/18194?at=0
Jestem uzależniona od wszelakich masek tego typu. Ta jest jedną z lepszych, jakie stosowałam. Ma świetną konsystencje - nie spływa.
Poza tym stosunek pojemności do ceny jest bardzo korzystny.

kultowa maska kaolinowa
http://www.iherb.com/Queen-Helene-Th...-8-g/5796?at=0

Fajna, ale moja kultową raczej nie będzie. Choć zostawia twarz bardzo ładną, czystą - zwłaszcza po masce peel off. Ale są lepsze. A taką wg mnie jest maska polskiej firmy Bingo Spa (błoto z morza martwego, kaolin, cynk i olejek miętowy; praktyczny słoik 150 ml i cena 11 zł.)

witaminy b - complex
http://www.iherb.com/Sundown-Natural...ets/32815?at=0
Akurat kończyły mi się polskie, a wiem, że w USA stężenie takich witamin jest wyższe niż w PL. Cena zachęcająca.
herbata zielona z mango
http://www.iherb.com/St-Dalfour-Orga...0-g/11129?at=0
Gratis do zamówienia - tego dnia była promocja za 0$. Pyszna!

Największe zaskoczenie zamówienia: wzięłam paczkę nierejestrowana i co prawda długo "szła", ale w PL doklejono druczek, na którym napisano DHL global i paczka priorytetowa Poczty Polskiej za 11 zł. Dla porównania - jak zamawiałam w EDM to paczki zawsze szły 2 tygodnie ( było ich chyba z 8 i zawsze nierejestrowane).
am85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 01:41   #353
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Witam wszystkie nowe buzki!!! Piszcie, piszcie co macie i co lubicie uzywac z iherbu - napewno komus sie to przyda. Ja jestem aktualnie przed zakupem nowego kremu. Ostatni sie konczy i byl baaaardzo wydajny. Chetnie sprobuje czegos nowego. Czarny Elfie dzieki za info odnosnie tego lotionu z roza. Czyli rozumiem, ze jesli slabo sie wchlania to nie mstuje i pod mineralo bedzie nie bardzo???
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:59   #354
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja właśnie złożyłam tam swoje pierwsze zamówienie ale nie wiem czy nie zrezygnować, może się da jeszcze? Przerażają mnie te informacje o zaginięciach. Szkoda, że dopiero teraz zaczęłam czytać. A jeżeli paczka dochodzi to strasznie długo to trwa.
Zamówiłam pędzel Eco Tools kabuki ten składany. Chciałam dołożyć jeszcze ten do bronzera, na szczęście się powstrzymałam.

Jak to w ogóle jest z pobieraniem opłaty? Oni sami zabierają pieniądze z karty? I czy bank ma dużo wyższy kurs? No i czy da się jeszcze ewentualnie wycofać z zamówienia?
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:19   #355
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Ja właśnie złożyłam tam swoje pierwsze zamówienie ale nie wiem czy nie zrezygnować, może się da jeszcze? Przerażają mnie te informacje o zaginięciach. Szkoda, że dopiero teraz zaczęłam czytać. A jeżeli paczka dochodzi to strasznie długo to trwa.
Zamówiłam pędzel Eco Tools kabuki ten składany. Chciałam dołożyć jeszcze ten do bronzera, na szczęście się powstrzymałam.

Jak to w ogóle jest z pobieraniem opłaty? Oni sami zabierają pieniądze z karty? I czy bank ma dużo wyższy kurs? No i czy da się jeszcze ewentualnie wycofać z zamówienia?
Możesz anulować zamówienie - trzeba klinąć na cancel order czy jakoś tak.
Kasę ściągają z konta przy wysyłaniu paczki, więc jak się pośpieszysz, to nie ściągnął.
Jaki jest kurs- nie mam pojęcia
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:28   #356
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

kurs jest bankowy, ale nie bałabym się aż tak, mi paczki dochodzą, to, że po ok 3-4 tygodniach, no blisko nie jest, to i długo idzie, a przesyłka tania, chcesz szybciej - opłać droższą ;]
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:22   #357
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nie chciałabym anulować, gdzież ja znajdę te pędzle tak tanio Boje się o paczkę, ale tak sobie przemyślałam i chyba warto zaryzykować na spróbowanie, w końcu to tylko ok. 23 zł także nie majątek. Ale drugiego pędzla już nie dołożę, zobaczę najpierw czy coś dojdzie. Jak 3-4 tygodnie idzie to nie jest źle, czytałam że idą po 6 lub 7 tygodni (o ile w ogóle dochodzą) i to już mnie trochę przeraziło.

W każdym razie dziękuję za odpowiedzi

Będę czekać, zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz mam status Pending Reason: Waiting for processing
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:51   #358
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe buzki!!! Piszcie, piszcie co macie i co lubicie uzywac z iherbu - napewno komus sie to przyda. Ja jestem aktualnie przed zakupem nowego kremu. Ostatni sie konczy i byl baaaardzo wydajny. Chetnie sprobuje czegos nowego. Czarny Elfie dzieki za info odnosnie tego lotionu z roza. Czyli rozumiem, ze jesli slabo sie wchlania to nie mstuje i pod mineralo bedzie nie bardzo???
Musialabys sprobowac czy u Ciebie by sie sprawdzil.Moja cera jest b wybredna i pod mineraly sprawdzil mi sie dotychczas tylko jeden krem.Ten lotion jest taki raczej tresciwy powiedzialabym.Ja sie po nim nie swiece ale ja mam skore sucho-mieszana.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:56   #359
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Wczoraj wieczorem dostałam informacje, że moje zamówienie zostało wysłane i że powinno dojść za tydzień. Się zobaczy Jednak zszokowało mnie to, że wysłali tego samego dnia. Szybcy są
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:07   #360
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem dostałam informacje, że moje zamówienie zostało wysłane i że powinno dojść za tydzień. Się zobaczy Jednak zszokowało mnie to, że wysłali tego samego dnia. Szybcy są
A to kłamczuszki są
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.