Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 12:18   #4951
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:19   #4952
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki

Agnes tak jak i ty witam się w 24 tyg


I wiadomość z ostatniej chwili
Byli właśnie u mnie na kontroli z ZUSu. Na szczęście byłam w domu (dobrze, że wczoraj nie przyszły...), panie miłe, podpisałam co trzeba i wsio. Ostatnią kontrole miałam 4 kwietnia no i teraz kolejną 23 maja. One mówią, że co około miesiąc muszą przychodzić. No nic, trzeba do 14 siedzieć w domu i czekać w razie W. Chociaż teraz mam nadzieje, że pokażą się dopiero na koniec czerwca hehe


Chciałam coś jeszcze napisać, ale zapomniałam Jak coś pominęłam to przepraszam, nie specjalnie.
Brawa za 24 tydzień
O kurcze, a myślałam że te nasze kontrole z ZUS to taki jednorazowy wyskok i dadzą nam już spokój

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
małaPaulina, kurde przeczytałam, że chcesz sobie kupić balonik zamiast balkonik i se myślę...na co jej ten balon, gdzie ona będzie z nim chodzić Zdrówka! Może faktycznie musisz się rozchodzić, jak ja dziś z lędźwiami z rana.


agnes20, my potem na koniec obie na wariata będziemy latać za zakupami. Ważne, żeby było parę zł w portfelu, bo w sklepach niczego nie zabraknie, a promocje co i rusz rzucają, to się zgadamy, pójdziemy poszleć po sklepach, a potem w nagrodę na jakieś lody czy ciacho hehe
Ha ha a ja tak samo przeczytałam u Pauliny z tym balonikiem i do tej pory myślałam o co kaman
A z tymi zakupami to pewnie zostanie mi allegro, bo już teraz mi ciężko chodzić i każdy wypad na miasto potem muszę dzień odchorować, więc jak już brzusio będzie duży to się nie wykulkam już chyba na sklepy.Ale lodami albo ciachem nie pogardzę

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
zazdrośnica a to całkiem możliwe ze 68 było po prostu najmniejsze i dlatego mąż nie mógł znaleźć


Właśnie był kurier, kolejne moje małe zdobycze dla córuni
sówki

Chyba skorzystam z niektórych propozycji, też rozglądam się za termometrem, i pieluszkami. Tematu butelek jeszcze nie przemyślałam.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2014-05-23 o 12:30
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:19   #4953
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ja pier.dziele............ w cieniu 33 stopnie. w domu mam 27
Mieszkam na 4 piętrze, nikt nade mną..... i wszystko pewnie przez dach się nagrzewa... ja już nawet się nie ruszam bo dojście do kuchni sprawia że sapię jak borsuk. mój pies łazi z wywieszonym jęzorem i też sapie, pod prysznic sama wskakuje i się cieszy że jej chłodniej bo w zimnej wodzie ją pluskam. Ja też już 3 razy dzisiaj zimny prysznic brałam... i leżę na łóżku w luźnych bokserkach tżta i sportowym staniku widok nieziemski bo wyglądam komicznie z wielkim brzuchem do tego
Zauważyłam że bardzo szybko łapię słonko.. Znaczy zawsze szybko się opalałam ale też jak za długo to na czerwono... A teraz spacer z psem i ja już kolorowa A piegów ile mam.... Zawsze latem miałam troszkę ale jeszcze nigdy takiej ilości

Ja się chyba na syberie przenoszę...
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:20   #4954
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dziewczynki która mi powie... do szpitala do porodu to się bierze dwie torby? jedną dla siebie, drugą dla dziecka czy wszystko pakuje się w jedną??? i jaka duża musi to być torba?

Pytam bo w biedronce są fajne torby i gdybam czy byłaby dobra... ale jest dość duża więc chyba pomieściłaby rzeczy moje i dziecka... a może za duża no i nie wiem czy to się w jedną wkłada
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:22   #4955
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ana - spódnica z c&a jest.

Tak z doskoku podczytuje co tu wypisujecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:26   #4956
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej Dziewczyny u mnie upał 36 stopni normalnie nie ma czym oddychać... Właśnie wróciłam od mechanika-odebrałam auto z naprawy:-D 2 tygodnie bez auta i człowiek musi kombinować jak tu dojechać tu i tam;-)
Zaraz się pakuje, biorę kota i jadę na działkę- poleżę w cieniu i poczytam książkę.
Co do usg to ja też już miałam z 5 razy, a też chodzę na nfz, więc to chyba naprawdę zależy od lekarza.
Trzymajcie się w upały :-*

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:26   #4957
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
no właśnie muszę to wszystko jeszcze przemyśleć


aha
ok dzięki za info


łóżeczko ładne, a czy ma podwieszane dno? czy jest jednopoziomowe?
Jest jed.opoziomowe ale takie chcialam bo maly.bedzie.w.dzien.spal. w.tym koszyku a siostry malec jak przyjedzie bedzie mial 8 miesiecy wiec nie potrzeba nam innego.





Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Misstic super z tymi ubrankami, będziesz miała w czym przebierać
Mi też się wydaje że tempka 95 stopni to za dużo dla dziecięcych ubranek, zwłaszcza kolorowych.

Zyga ooo cenna uwaga z tym zapieraniem na zimno
gratuluję córeczki!!! jaka lista zakupów ja się zdecydowałam na koszulę do karmienia bez guzików, słyszałam że praktyczniejsza jak dziecko płacze

Katerina co to za koralowa spódnica?

zazdrosnica super, że obkupiłaś malutką
i z tą sesją za ile zdjęć jaka cena?

Aneta
cudo

Monika
pokaż swoją listę

Natalusia
zdobycze super sowy górą!

Niestabilna możesz na liście poprawić, że córcia - bo ja nie w tą rubrykę wpisałam "dziewczynka" w tej ogólnej liście

zmienie ale dopiero w czerwcu. Mam nadzieje ze to zaden problem.




Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
Ja sie wystawiam tylko brzuszek zaslaniam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 12:30   #4958
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Misstic super z tymi ubrankami, będziesz miała w czym przebierać
Mi też się wydaje że tempka 95 stopni to za dużo dla dziecięcych ubranek, zwłaszcza kolorowych.

Zyga ooo cenna uwaga z tym zapieraniem na zimno
gratuluję córeczki!!! jaka lista zakupów ja się zdecydowałam na koszulę do karmienia bez guzików, słyszałam że praktyczniejsza jak dziecko płacze

Katerina co to za koralowa spódnica?

zazdrosnica super, że obkupiłaś malutką
i z tą sesją za ile zdjęć jaka cena?

Aneta
cudo

Monika
pokaż swoją listę

Natalusia
zdobycze super sowy górą!

Niestabilna możesz na liście poprawić, że córcia - bo ja nie w tą rubrykę wpisałam "dziewczynka" w tej ogólnej liście
No licze ze znajde jakąs koszule z napami a nie guzikami bo rozpinanie i zapinanie moze trwac wieczność z jedna reką wolną

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
ja zamierzam delikatnie sie opalać po 10 -15 min na słonku z przykrytym brzuszkiem
nie popadajmy w paranoje ;D
Denaris własnie cały czas mysle nad tym oilatum czy to kupić czy najpierw coś innego tanszego ...bo moj brat tak chuhcał dmuchał na swoje dziecko i teraz jest co chwile chore bo kontaktu z bakteriami mialo zero ...
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:35   #4959
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Dziewczynki która mi powie... do szpitala do porodu to się bierze dwie torby? jedną dla siebie, drugą dla dziecka czy wszystko pakuje się w jedną??? i jaka duża musi to być torba?

Pytam bo w biedronce są fajne torby i gdybam czy byłaby dobra... ale jest dość duża więc chyba pomieściłaby rzeczy moje i dziecka... a może za duża no i nie wiem czy to się w jedną wkłada
Podglądając podczas pobytu w szpitalu inne mamy które już urodziły, to większość przygotowuje 2 torby, w jednej rzeczy dla siebie i pampersy i chusteczki dla maluszka (resztę zapewnia szpital), a w drugiej przygotowane rzeczy na wyjście maluszka ze szpitala, którą przywozi tatuś przed wyjściem ze szpitala.Wydaje mi się to całkiem rozsądne rozwiazanie i sama też chyba uszykuję 2 torby.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:35   #4960
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Pytam bo moja lekarka mi pozwoliła,ale w necie czytam inne opinie


Ja byłam dzisiaj 40 min ( 20 przód 20 tył),ale w bluzce bez ramiączek, z chustą na brzuszku i grubą warstwą kremu z filtrem
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:36   #4961
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja chodzę prywatnie i usg mam zawsze za wizyte płacę 100 złoty , dodatkowo jak chce to ide w pakiecie z Lux medu (za free) i tez mam usg , tak wiec od poczatku ciąży miałam juz chyba z 10 robionych , ale to pewnie przez to poronienie ,hashimoto itd .ta moja gin mnie tak męczy , a kasy na to nie żałuję , bo nie palę , nie piję , uzależniona od zakupów dla siebie nie jestem , to samo mój mąż , więc wydajemy na dzidzie , w szpitalu miałam też bezpłatne wizyty bo moja gin mnie kierowała i tam też miałam usg robione , tak więc już sie trochę uzbierało tego a tak jak ktos pisał takie usg nie trwa godzinami żeby miało zaszkodzić dziecku i tłumaczenie nie których ginekologów jest co najmniej śmieszne a jeżeli ktoś ma tylko opcje na 3 usg to i tak dobrze bo kiedyś nie było wcale
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 12:36   #4962
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość

zmienie ale dopiero w czerwcu. Mam nadzieje ze to zaden problem.
a to nie da się edytować pierwszego postu? chyba się da

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
No licze ze znajde jakąs koszule z napami a nie guzikami bo rozpinanie i zapinanie moze trwac wieczność z jedna reką wolną

ja zamierzam delikatnie sie opalać po 10 -15 min na słonku z przykrytym brzuszkiem
nie popadajmy w paranoje ;D
ja jedną kupiłam taką z nacięciem w materiale

uwaga na plamy od słońca, podobno mogą częściej wychodzić
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:39   #4963
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Pytam bo moja lekarka mi pozwoliła,ale w necie czytam inne opinie


Ja byłam dzisiaj 40 min ( 20 przód 20 tył),ale w bluzce bez ramiączek, z chustą na brzuszku i grubą warstwą kremu z filtrem
No i fajnie a zdanie gina jest wazniejsze niz miliona popieprzonych Pseudo znających się Polek ... której każda ciąża wyglądała inaczej , poza tym człowiek dzięki słońcu jest szczęśliwszy . Tak więc jak tu ktoras pisała że jedzie do Grecji to chyba by musiała kupić sobie BURKE żeby sie nie opalić
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:39   #4964
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie i usg mam zawsze za wizyte płacę 100 złoty , dodatkowo jak chce to ide w pakiecie z Lux medu (za free) i tez mam usg , tak wiec od poczatku ciąży miałam juz chyba z 10 robionych , ale to pewnie przez to poronienie ,hashimoto itd .ta moja gin mnie tak męczy , a kasy na to nie żałuję , bo nie palę , nie piję , uzależniona od zakupów dla siebie nie jestem , to samo mój mąż , więc wydajemy na dzidzie , w szpitalu miałam też bezpłatne wizyty bo moja gin mnie kierowała i tam też miałam usg robione , tak więc już sie trochę uzbierało tego a tak jak ktos pisał takie usg nie trwa godzinami żeby miało zaszkodzić dziecku i tłumaczenie nie których ginekologów jest co najmniej śmieszne a jeżeli ktoś ma tylko opcje na 3 usg to i tak dobrze bo kiedyś nie było wcale
ja chodzę na NFZ i mam USG co wizytę tylko za 4d płaciłam
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:46   #4965
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dzień dobry

Witamy sie po małej nieobecności. Kurczę, te temperatury mnie wykańczają, z domu nie wychodzę, bo taka jestem osłabiona I nogi mam ciężkie jak słoń.

Jak tam, zakupy w Lidlu udane?
Ja poleciałam po bodziaszki, kupiłam stanik do karmienia i fajną koszulkę ciążową na ramiączkach
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:48   #4966
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
O cholipcia, ja jestem na zwolnieniu od kwietnia, ale kontroli jeszcze nie miałam tą pierwszą miałas jak już zasiłek był przyznany czy jeszcze przed kasiorą?



Też chodzę na nfz, ale usg mam za każdym razem, łącznie już 5 Chyba dużo zależy od lekarza
To już było po wypłacie pieniążków To jeszcze się śmiałam do babek, ze sprawdzają czy nie pracuje a ja do nich, ze przecież ja juz nawet pracy nie mam, bo mnie zwolnili

Usg miałam robione dopochwowo na każdej wizycie w pierwszym trymestrze, potem te genetyczne już przez brzuszek i teraz to połówkowe też przez brzuszek. I zostanie mi jeszcze jedno w 3 trymestrze. I to będzie na tyle. Na szczęście na kazdej wizycie lekarz daje posłuchać serduszka na detektorze tętna i to mi wystarcza

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
A się za bardzo nie opalam bo nie mam gdzie hehe Ale nie unikam słonka. Zakrywam tylko brzuszek a reszte, ramiona, nogi, dekolt wystawiam do opalania hehe (np. w trakcie spaceru do sklepu )

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Brawa za 24 tydzień
O kurcze, a myślałam że te nasze kontrole z ZUS to taki jednorazowy wyskok i dadzą nam już spokój


Chyba skorzystam z niektórych propozycji, też rozglądam się za termometrem, i pieluszkami. Tematu butelek jeszcze nie przemyślałam.
Dziękuję Myślę kochana, ze nas jeszcze sprawdzą.. Jakos mam takie przeczucie, niestety.

A co do allegro. To ogólnie nie jestem za nim, ale znalazłam fajnego sprzedawce i wyjdzie mi duzo taniej niż w sklepie a za przesyłkę zapłace tylko raz. Wyslałam tylko jedno zapytanko do niego i mam nadzieje, ze odpisze. Też będę kupować od niego wlaśnie termometr i taki jak szukałam prawie 30zł tańszy niż w innych internetowych sklepach, nie mówiąc już o aptekach. Pieluszki też będę zamawiać. Skusiłam się na kilka flanelowych, bo ostatnio sobie pomacalam w sklepie i naprawdę są fajne w dotyku, ale za to zrezygnowałam z kilku tetrowych.
Wstawię tutaj linki do tego co będę kupować Może ci się przyda

http://allegro.pl/pieluchy-flanelowe...262070781.html

http://allegro.pl/pielucha-tetrowa-7...233513473.html

http://allegro.pl/przescieradlo-z-gu...265344329.html

http://allegro.pl/braun-termometr-el...259120005.html tutaj jest ten termometr

http://allegro.pl/kapturki-ochronne-...247184006.html

http://allegro.pl/komplet-posciel-dz...247139899.html

http://allegro.pl/avent-zestaw-start...243680076.html
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:50   #4967
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
Ja siedziałam na słoneczku i nie przejmuję się niczym. Ale teraz w takie upały to długo nie mogę wytrzymać

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
ja pier.dziele............ w cieniu 33 stopnie. w domu mam 27
Mieszkam na 4 piętrze, nikt nade mną..... i wszystko pewnie przez dach się nagrzewa... ja już nawet się nie ruszam bo dojście do kuchni sprawia że sapię jak borsuk. mój pies łazi z wywieszonym jęzorem i też sapie, pod prysznic sama wskakuje i się cieszy że jej chłodniej bo w zimnej wodzie ją pluskam. Ja też już 3 razy dzisiaj zimny prysznic brałam... i leżę na łóżku w luźnych bokserkach tżta i sportowym staniku widok nieziemski bo wyglądam komicznie z wielkim brzuchem do tego
Zauważyłam że bardzo szybko łapię słonko.. Znaczy zawsze szybko się opalałam ale też jak za długo to na czerwono... A teraz spacer z psem i ja już kolorowa A piegów ile mam.... Zawsze latem miałam troszkę ale jeszcze nigdy takiej ilości

Ja się chyba na syberie przenoszę...
Też mam sporo piegów i nowych pieprzyków, do tego na całym ciele! Używaj kremów z filtrem, byś sobie plam nie porobiła od tego "spalenia"

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
No i fajnie a zdanie gina jest wazniejsze niz miliona popieprzonych Pseudo znających się Polek ... której każda ciąża wyglądała inaczej , poza tym człowiek dzięki słońcu jest szczęśliwszy . Tak więc jak tu ktoras pisała że jedzie do Grecji to chyba by musiała kupić sobie BURKE żeby sie nie opalić
Dokładnie, przesada nigdzie nie jest wskazana
Zygguś zastanów się dobrze nad tym Oilatum, bo można zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Odradzam, dla zdrowej skóry

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
ja chodzę na NFZ i mam USG co wizytę tylko za 4d płaciłam
U mnie to samo, każdorazowo jest badanie szyjki i podglądanie malucha na USG
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:55   #4968
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja się nie opalam, mam zbyt jasną karnację i kończy się to zazwyczaj mocno czerwoną skórą Jak to mówią - szlachta się nie opala, więc cały rok biała jak ściana Złapie mi tylko ręce i dekolt, nic poza tym.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:01   #4969
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

W ogóle dziewczyny, zastanawiam się nad tymi butelkami. Zamierzam karmić piersią i dążyć do tego nawet jeśli będzie to trudne. Jest sens kupować butelki w/w? Wydaje mi się, że lepiej zamówić je jak się przegra batalię, to nie jakaś super extra promocja i wydaje mi się, że we wrześniu będą w tych samych cenach.

Ja jakoś nie wpadłam w wir zakupowy i szczerze, nie brałam pod uwagę zakupu butelek
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 13:05   #4970
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
Ja tam się nie opalam,bo nie będę na darmo wysuszać sobie skóry,bo i tak opalę się na raczka i po 2 dniach będzie mi skóra złazić i dalej będę blada dupa I żadne specjalne kremy mi nie pomogą ani oliwki,bo nie nabiorę ot tak sobie brązowego koloru A zresztą w ciąży masakrycznie źle czuję się w słoneczku i wychodzę z rana albo wieczorem,bo mam wrażenie jakbym miała paść na zawał
Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
ja pier.dziele............ w cieniu 33 stopnie. w domu mam 27
Mieszkam na 4 piętrze, nikt nade mną..... i wszystko pewnie przez dach się nagrzewa... ja już nawet się nie ruszam bo dojście do kuchni sprawia że sapię jak borsuk. mój pies łazi z wywieszonym jęzorem i też sapie, pod prysznic sama wskakuje i się cieszy że jej chłodniej bo w zimnej wodzie ją pluskam. Ja też już 3 razy dzisiaj zimny prysznic brałam... i leżę na łóżku w luźnych bokserkach tżta i sportowym staniku widok nieziemski bo wyglądam komicznie z wielkim brzuchem do tego
Zauważyłam że bardzo szybko łapię słonko.. Znaczy zawsze szybko się opalałam ale też jak za długo to na czerwono... A teraz spacer z psem i ja już kolorowa A piegów ile mam.... Zawsze latem miałam troszkę ale jeszcze nigdy takiej ilości

Ja się chyba na syberie przenoszę...
Moja sis też mieszka na 4 piętrze i ostatnio u niej byłam a tam Sahara...30 stopni i zero cienia,bo to mieszkanie położone na samym słońcu... Wrr.Wyszłam cała mokra i aż czułam jak krew uderza mi do głowy... Dlatego cieszę się,że mieszkam na parterze rolety zasłonięte i jest chłodno,mimo,że temperatura wynosi 24 stopnie ale nie odczuwa się tego aż tak
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:07   #4971
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
a to nie da się edytować pierwszego postu? chyba się da



ja jedną kupiłam taką z nacięciem w materiale

uwaga na plamy od słońca, podobno mogą częściej wychodzić
Da sie edytowac... I pozwol ze zedytuje gdy bede miala na to mozliwosci. Pisalam ze watek otworzyla Misstic poniewaz w tym momencie internet mam tylko na komorce... A komorke mam zastepcza bo moja w naprawie. Dlatego bardzo prosze o cierpliwosc.
Prosilabym rowniez aby uzupelnic tabele z linka, bo gdy juz bede miala dostep do normalnego wizazu bede edytowac. A i co do klubu rowniez pododaje mamusie jak bede miala internet. Przepraszam waz za te utrudnuenia. Mam nadzieje ze rozumiecie ale niestety nie moja wina.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:09   #4972
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
Ja słońca nie unikam, ogólnie kocham słoneczko, opalam się codziennie ok.2 godzinek wysmarowana od stóp do głów kremem z wys.filtrem, brzuch podwójnie. przecież kobiety w ciąży wyjeżdżają na wakacjie w ciepłe kraje i nie uciekają przed słońcem, wydaje mi się że z umiarem jak najbardziej.

ZygaEffka pieluszka flanelowa, rozmiar 70X80 Zdjęcie dla Ciebie

deneris też myślałam o zakupie tego Johnsona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7010...jpg (48,2 KB, 17 załadowań)
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:16   #4973
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Ja słońca nie unikam, ogólnie kocham słoneczko, opalam się codziennie ok.2 godzinek wysmarowana od stóp do głów kremem z wys.filtrem, brzuch podwójnie. przecież kobiety w ciąży wyjeżdżają na wakacjie w ciepłe kraje i nie uciekają przed słońcem, wydaje mi się że z umiarem jak najbardziej.

ZygaEffka pieluszka flanelowa, rozmiar 70X80 Zdjęcie dla Ciebie

deneris też myślałam o zakupie tego Johnsona

Piękne te sówki
Ja już kupiłam pieluszki, u mnie w sówki nie było, chyba, że zdecyduje się jeszcze na kilka sztuk to zamówię, bo na allegro są.

Zjadłam risotto do tego kotleciki i mam rewolucję w żołądku Cały brzuch mnie momentami boli, jakby ukłucia takie
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:23   #4974
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny, zastanawiam się nad tymi butelkami. Zamierzam karmić piersią i dążyć do tego nawet jeśli będzie to trudne. Jest sens kupować butelki w/w? Wydaje mi się, że lepiej zamówić je jak się przegra batalię, to nie jakaś super extra promocja i wydaje mi się, że we wrześniu będą w tych samych cenach.

Ja jakoś nie wpadłam w wir zakupowy i szczerze, nie brałam pod uwagę zakupu butelek
Słońce, ja też planuję karmić piersią i będę do tego dążyć, ale różnie to bywa i z tego też względu chcę mieć jakąś butlkę na wrazie W. Pewnie w drugiej ciąży nie będę już taka nadgorliwa hehe
Powiem ci dlaczego wezmę najprawdopodobnie ten zestaw.
Otóż chodziłam po sklepach u mnie w mieście i pojedyńcza butelka avent 260ml kosztuje ok 35zł a mała 125ml to koszt ok 28zł. Na początku chciałam tylko te dwie kupić, bo uważam, że i tak więcej mi się nie przyda. Ale jak podliczyłam 35+28 to mi wyszło 63zł
A do tego muszę dokupić smoczek oraz czyścik do butelek. A tutaj w tym zestawie mam 4 butelki + smoczek + czyścik za 78,60zł. Także dużo bardziej mi się opłaca coś takiego niż kupowanie pojedynczych sztuk
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:25   #4975
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Ja słońca nie unikam, ogólnie kocham słoneczko, opalam się codziennie ok.2 godzinek wysmarowana od stóp do głów kremem z wys.filtrem, brzuch podwójnie. przecież kobiety w ciąży wyjeżdżają na wakacjie w ciepłe kraje i nie uciekają przed słońcem, wydaje mi się że z umiarem jak najbardziej.

ZygaEffka pieluszka flanelowa, rozmiar 70X80 Zdjęcie dla Ciebie

deneris też myślałam o zakupie tego Johnsona
Świetne są te pieluszki, chyba też się skuszę coś zamówić

Mały tak kopie, że nie mogę wysiedzieć normalnie, tylko muszę na pół leżąco Wczoraj byłam na spotkaniu organizacyjnym do szkoły rodzenia i okazało się, że będzie ze mną chodzić dziewczyna, która leżała ze mną na sali w szpitalu na początku roku. Świat jest mały Będę miała z kim na kawę i lody pójść
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:31   #4976
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Dziewczynki która mi powie... do szpitala do porodu to się bierze dwie torby? jedną dla siebie, drugą dla dziecka czy wszystko pakuje się w jedną??? i jaka duża musi to być torba?
ja chyba mialam jedną dużą torbę. U nas szpital miał wszystko i ubranka dla dziecka i pampersy i chusteczki, także praktycznie nic swojego nie musiałam do dziecka, ale lepiej mieć w pogotowiu jakby coś się skonczyło nagle a sponsor nie dostarczył szpitalowi danego produktu jeszcze. rzeczy an wyjście dla maluszka mialam w domu, mój mąż potem dowiózł. Nie warto też za dużo brać, bo potem nie ma tego gdzie upchnąć w szpitalu (ja w pokoju leżałam jeszcze z 4 mamami, każda z nas torby miała, naprawdę duzo tego było).

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny, zastanawiam się nad tymi butelkami. Zamierzam karmić piersią i dążyć do tego nawet jeśli będzie to trudne. Jest sens kupować butelki w/w? Wydaje mi się, że lepiej zamówić je jak się przegra batalię, to nie jakaś super extra promocja i wydaje mi się, że we wrześniu będą w tych samych cenach.

Ja jakoś nie wpadłam w wir zakupowy i szczerze, nie brałam pod uwagę zakupu butelek
ja jednak jakąś jedną butelkę bym miała, choćby najtańszą, na wszelki wypadek, zawsze można poić wodą (choć teoretycznie jak dziecko karmione jest piersią to nie trzeba dopajać). Ale ja też nie jestem nastawiona, że muszę (chcę) piersią. Spróbuję, ale nic na siłę. Nie mam zamiaru się tak umęczyć jak przy pierwszym dziecku, potem mieć doła itp. choć znam mamy, które bez żadnych problemów karmiły piersią i mogłyby to długo robić.

u mnie w domu przyjemnie, tylko jeszcze biszkopt chcę upiec a nie chcę mi się w tej gorączce piekarnika znów rozgrzewać, ech.

ja się nie opalam, bo nie lubię się opalać generalnie uważam, że trochę poopalać sie nie zaszkodzi, tylko grunt, by nie siedzieć w to najgorsze słońcu za długo, żeby potem udaru czy oparzeń nie dostać. No i sporo pic płynów ) niestety zimno piwko odpada). a tak to wszystko jest dla ludzi, nawet tych w ciąży
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....

Edytowane przez Aliszcze
Czas edycji: 2014-05-23 o 13:33
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:43   #4977
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ania kazdy reaguje na slonce inaczej mi sie nie robia żadne plamy wiec sie opalam co prawda co 15 min schodze bo nie ma co sie przegrzewac ale jakos w ciazy szybciej mnie lapie niz wczesniej

Witam sie w 25 tyg

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Jej jeszcze okolo 15 tyg i dzidzi bedzie ze mna ale ten czas szybko leci tak sobie teraz pomyslalam.
Wczoraj sie dowiedzialam ze moja kuzynka jest w ciazy w 6 tyg z czego sie bardzo ciesze

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

http://www.mosquito-sklep.pl/pl/whit...rda-plecy.html
co myslicie o tej sukieneczce?? wiem ze na modelce wyglada na krotka ale spokojnie ona ma 176 cm wzrostu a ja 11 cm mniej takze na mnie bedzie ok
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:49   #4978
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Piękna sukienka Uwielbiam Mosqiuto, gdyby jeszcze się tak nie cenili, gnojki, czasami z cenami przesadzają!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:50   #4979
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
http://www.mosquito-sklep.pl/pl/whit...rda-plecy.html
co myslicie o tej sukieneczce?? wiem ze na modelce wyglada na krotka ale spokojnie ona ma 176 cm wzrostu a ja 11 cm mniej takze na mnie bedzie ok
Mnie się bardzo podoba, najwyżej zmierz sobie dokąd będzie sięgać, bo napisali wymiary
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:51   #4980
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

wiem Asiu no cena jest troche zawyżona ale kolezanka by cos kupowala wiec przesylke mialybysmy taniej, zastanowie sie jeszcze nad kupnem
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.