Zgłaszam problem: Oceny widmo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 20:50   #1
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate

Oceny widmo


Zgłaszam problem, ponieważ zauważyłam, że są produkty, które nie posiadają recenzji, ale mają statystyki typu: gwiazdki i kupię/nie kupię. Podejrzewam, że jest to wynik usunięcia recenzji. Nie wiem jak wiele jest takich przypadków - podaję linki do tych, które zauważyłam.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ral-scrub.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...o-spontex.html
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:58   #2
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Oceny widmo

Pierwsza ma 3 recenzje (wszystkie 5 gwiazdkowe), druga 4 recenzje (3 ocenione na 3 gwiazdki i 1 5 gwiazdkową).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 21:48   #3
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Oceny widmo

Teraz jest rzeczywiście ok, ale kiedy pisałam o tym problemie nie było żadnych, dosłownie żadnych recenzji. Jak babcie kocham.
Może to był jakiś przejściowy problem techniczny
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 10:22   #4
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Oceny widmo

Pewnie tak
Mnie się czasem zdarza czytać wystawioną recenzję, pod którą widnieje formułka "Niestety, ten produkt nie otrzymał jeszcze żadnej oceny od naszych Recenzentek..."
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2012-02-15 o 10:23
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 17:55   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Oceny widmo

Podlacze sie pod ten watek, nie chce zakladac nowego.
Moj problem jest taki, ze przed chwila dodalam te recenzje: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-606156 i w polu `uzywam od` napisalam 3 tygodnie, a `ilosc zuzytych opakowan` w trakcie 1 i nie wiem dlaczego ta informacja zniknela po dodaniu recenzji, nie edytowalam jej nawet wiec nie mialam jak tego skasowac. Oczywiscie znam regulamin, wiec wiem, ze powinnam to edytowac i dodac te dane, ale chcialam zwrocic uwage na problem, ze one sie poprostu nie pojawily, inne recenzentki moga miec tak samo i potem nasze recenzje sa usuwane nie z naszej winy.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:32   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Oceny widmo

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
chcialam zwrocic uwage na problem, ze one sie poprostu nie pojawily, inne recenzentki moga miec tak samo i potem nasze recenzje sa usuwane nie z naszej winy.
Problem znamy i takie recenzje nie są usuwane, choć mile widziane jest uzupełnianie tych danych.

Powód: ta sekcja znika przy edycji recenzji w nowym oknie, kiedy po wpisaniu recenzji i jej zapisaniu przyciskiem "+ Dodaj recenzję", otwierasz ją do sprawdzenia w nowej karcie z linku "tutaj" (w: "Możesz obejrzeć swoją recenzję tutaj! lub nadal poprawiać i edytować recenzję na tym ekranie"), zostawiając jednak do ewentualnych poprawek w "starej" karcie formularz dodania recenzji. Wtedy, przy jakichkolwiek w nim poprawkach i ponownym kliknięciu w przycisk "+ Dodaj recenzję", w celu ich zapisania, po prostu znika z recenzji zawartość wpisana w okienka czasu używania i zużytych opakowań, a same okienka znikają z edytowanego formularza.

Ten błąd oprogramowania znalazłam, może jest jeszcze inny. Napisz dokładnie, co robiłaś z recenzją.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2012-02-16 o 11:37
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:30   #7
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Oceny widmo

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Problem znamy i takie recenzje nie są usuwane, choć mile widziane jest uzupełnianie tych danych.

Powód: ta sekcja znika przy edycji recenzji w nowym oknie, kiedy po wpisaniu recenzji i jej zapisaniu przyciskiem "+ Dodaj recenzję", otwierasz ją do sprawdzenia w nowej karcie z linku "tutaj" (w: "Możesz obejrzeć swoją recenzję tutaj! lub nadal poprawiać i edytować recenzję na tym ekranie"), zostawiając jednak do ewentualnych poprawek w "starej" karcie formularz dodania recenzji. Wtedy, przy jakichkolwiek w nim poprawkach i ponownym kliknięciu w przycisk "+ Dodaj recenzję", w celu ich zapisania, po prostu znika z recenzji zawartość wpisana w okienka czasu używania i zużytych opakowań, a same okienka znikają z edytowanego formularza.

Ten błąd oprogramowania znalazłam, może jest jeszcze inny. Napisz dokładnie, co robiłaś z recenzją.
Po napisaniu recenzji kliknelam`dodaj`i w trakcie dodawania (a ze wzgledu na zdjecia trwalo to dobra minute) zauwazylam, ze nie oznaczylam jako `moj hit`wiec oznaczylam jako hita i ponownie kliknelam `dodaj`. Wieki pozniej, gdy recenzja juz sie pojawila, dane o czasie uzywania i ilosci op. zniknely.

Ja wiem jak to dziala i domyslilam sie z jakiego to powodu, ale pomyslalam o dziewczynach, ktore mogly miec podobna sytuacje i nie edytowaly, zeby dodac brakujace dane. Nie wiem czy Wy jako moderatorzy widzicie powod braku tych informacji.

MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:39   #8
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Oceny widmo

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wy jako moderatorzy widzicie powod braku tych informacji.
Jak to kiedyś ładnie określił Złośliwiec: moderatorzy widzą wszystko.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.