Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 20:17   #4861
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ale zaraz będzie u mnie napier... Burza
Ciemno się zrobiło, już się blyska i słychać grzmoty w oddali

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajnie ! mam ochotę na burzę dzisiaj
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:23   #4862
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ale zaraz będzie u mnie napier... Burza
Ciemno się zrobiło, już się blyska i słychać grzmoty w oddali

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Lubię burze

Dziewczyny, trzeba myśleć nad tytułem nowego wątku!!
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:28   #4863
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Któraś z naszych ciężarnych dała dzisiaj tudzież wczoraj fajną propozycję na nowy tytuł Ale nie pamiętam która i jak to dokładnie brzmiało
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:32   #4864
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Fajnie ! mam ochotę na burzę dzisiaj






Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Lubię burze

Dziewczyny, trzeba myśleć nad tytułem nowego wątku!!
Co wy gadacie ?

Tak naparza że szok
Ciemno a jak się blyska to tak jakby ktoś zarowka po oczach świecił , tak jasno !
W salonie rolety spuściłam bo patrzeć na to nie mogę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:41   #4865
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

w weekend w Poznaniu mają być burze, pewnie z Niemiec do nas przywędrują. Uwielbiam burzę

na większosci ubranek dla dzieci jest napisane, by prać w 40 stopniach. Ja bedę prać w sierpniu, młoda na wakacjach, remont pokoju, meble wtedy ustawimy i jak będą ustawione to wtedy będę miała miejsce, by włożyć wyprane ubranka
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:52   #4866
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Lubię burze

Dziewczyny, trzeba myśleć nad tytułem nowego wątku!!
Nowy watek wlasnie jest w trakcie tworzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:56   #4867
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46570985]Właśnie wróciłam z zakupów
Wydałam dzisiaj moje pierwsze 19,90zł na moją córeczkę Za 3-pak bodzików w biedronie różowych

O właśnie takie bodziki kupiłam jak w Twoim pierwszym komplecie Brawo za wizytę

Jessuu Aż mam ciarki na plecach...
Dobrze, że już jesteś w domu Odpoczywaj

Byłam też w Lidlu i kupiłam sobie te topy ciążowe po 15zł. Kupiłam 2 szt w rozm L i już zdążyłam je wymienić na rozm M. W sumie z cyckami weszłabym do S ale z brzuchem mogłoby być ciężko za miesiąc. Skąd oni mają tą rozmiarówkę...

No i kupiłam w końcu truskawki Kilogram już się chłodzi wraz z jogurtem Część pożrę na sucho, reszta pójdzie na koktajl [/QUOTE]

te bluzki ogólni enajlepsze z wszytkich rzeczy, reszta mega wielka w tunike s jak weszłam to ze dwie osoby by si ejeszcze zmieściły, tez zakupiłma M i kurde nei wiem czy nie zrobiłam zle bo s lepiej leżała
załuje ze juz staników nei dostałam, były same 80 b a to na mnei duzo za małe


ogólnie dobry wieczór
cały dzien coś, najpierw glukoza, potem obiad i oczywiscie podwórko z moim nie umordowanym dzieckiem , ja nei wiem skąd on czerpie siły ale ciagle, latał biegał i nie miał dośc
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 21:20   #4868
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Nowy watek wlasnie jest w trakcie tworzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

oooo nie zauważyłam, żeby toczyła się nad tytułem dyskusja, więc stwierdziłam, że przypomnę
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:21   #4869
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Noo,jeszcze nie koniec,czeka mnie wizyta u lekarza zakładowego,który ma to orzec,ale to podobno tylko formalność,już klucze oddaję,już zastępstwo załatwione na ten okres,więc będzie ok.Muszę jeszcze poinformować drugiego szefa o decyzji tego pierwszego,są to dwie niezależne firmy,tam mam kontrakt tymczasowy,ale co tam,ja i dziecko jesteśmy najważniejsi.Ale sobie odpocznę,koniec dźwigania,schylania i innych niedogodności.Ty lko co ja będę robić
jak to co będziesz robić??? z nami rozmawiać... o wszystkim i o niczym
i znajdziesz sobie milion innych zajęć...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:31   #4870
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
jak to co będziesz robić??? z nami rozmawiać... o wszystkim i o niczym
i znajdziesz sobie milion innych zajęć...
A to to na pewno


U mnie,w Holandii,burza była w nocy,było strasznie,takiej wichury jaka przy tym była dawno nie widziałam i ulewa,poszło na Niemcy a teraz Wy będziecie miały.Ale przynajmniej było czym dziś oddychać,bo ostatnie upały dobrze na mnie nie działały.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:39   #4871
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
oooo nie zauważyłam, żeby toczyła się nad tytułem dyskusja, więc stwierdziłam, że przypomnę
Mam nadzieje ze to zaden problem

Nowy watek juz pewnie widzicie na dole ale otworzymy go jak tu pojawi sie 5000

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 21:41   #4872
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A to to na pewno


U mnie,w Holandii,burza była w nocy,było strasznie,takiej wichury jaka przy tym była dawno nie widziałam i ulewa,poszło na Niemcy a teraz Wy będziecie miały.Ale przynajmniej było czym dziś oddychać,bo ostatnie upały dobrze na mnie nie działały.
No u mnie jeszcze trwa. Przeszła, a teraz wraca z drugiej strony. Ale fakt, sama dziś mówiłam że ta duchota coś dziś przyciągnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:48   #4873
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze to zaden problem

Nowy watek juz pewnie widzicie na dole ale otworzymy go jak tu pojawi sie 5000

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super tytuł...
ale mi się spać chce...oczka same się zamykają... dobranoc!!
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:59   #4874
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Cześć




super!! a ja się dziś dowiedziałam w końcu,że rozpatrzono pozytywnie kwestię mojego zasiłku chorobowego i na początku czerwca wypłacą mi kasiorkę jeeeee

No w końcu dziady się ruszyli
Super
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 22:06   #4875
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A ja stwierdziłam, że posegruję ciuszki bo mam już kilka worków i się okazało że ciuszki które mi starczą do końca zimy, w sumie rozmiar od 50 do małego 80, zajęły całe łóżko w sypialni... A jeszcze mam większych cały worek... Ale siedziałam dosyć długo i składałam wszystko i teraz mnie boli cały prawy bok... Nie wiem może uciskałam żyłę albo cuś... Ale jestem z siebie mega zadowolona i dumna że skończyłam a zaraz idę spać...
Dobranoc wszystkim Mamuśkom... A nazwa wątku jest super...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 22:12   #4876
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A kupujecie ubranka w rozm.50? Bo ja wszystkie mam od 56 i pamiętam,córka miała 52 cm i wszystko było za duże i zastanawiam się,czy nie dokupić czegoś w rozm.50
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 22:16   #4877
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A kupujecie ubranka w rozm.50? Bo ja wszystkie mam od 56 i pamiętam,córka miała 52 cm i wszystko było za duże i zastanawiam się,czy nie dokupić czegoś w rozm.50
Ja mam praktycznie wszystkie ciuszki w rozmiarze 62.
Znajdzie się kilka mniejszych, ale nie wiele i nie zamierzam kupować już nic innego
Różne się te dzieciaczki rodzą, człowiek nie przewidzi
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 22:21   #4878
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ale mi smutno macie fajnych mężów, chłopaków, narzeczonych a ja musiałam trafić na najgorszego chama pod słońcem tylko płakać mi sie che
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 22:23   #4879
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A ja mam kilka 50 ale podostawałam... Najwyżej będą za małe... A może na pierwsze tygodnie/tydzień przypasują... Zobaczymy...
Małgosia tylko bez nerwów...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 06:43   #4880
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej, witamy się dziś w 24 tc
A co tu taki spokój? Czyżby wszystkie mamusie jeszcze spały? Aż musiałam sprawdzić czy na pewno na dobry wątek weszłam
A co do ubranek w rozmiarze 50 to mam od siostry kilka bodów na krótki rękawek, są chyba nowe więc nie przydały się siostrze, ale ja raczej będę miała malutkie dziecko więc pewnie będę musiała coś dokupić.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2014-05-23 o 06:48
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:47   #4881
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dorotko wszystkiego najlepszego samych słonecznych dni i uśmiechu na buzi
Irenko u mnie ok Kochana dziękuję
To dobrze, że wszystko dobrze...tęskniłam

dzanet, mi też powoli wypycha brzusio. Ogólnie nigdy nie byłam kruszynką, więc nie nosiłam jakichś bardzo dopasowanych rzeczy, a teraz mimowolnie, większość ubrań na brzuchu już przylegać będzie i trzeba się z tym jakoś oswoić Nie musimy się wypinać do przodu, ale też nie wolno nam się wstydzić, bo to spore szczęście, że doświadczamy tego stanu, innym niestety nie będzie to dane...
za udane zakupki

Moniś, to zaszalałaś z zakupami Pewnie to spora radocha kupować takie małe rzeczy już nie dla czyjegoś dziecka, np. w prezencie, a swojemu Trzymaj się tam w tym upale, mamy to samo i nie rób zbyt wielkiego przewiewu, no i postaw gdzieś z dala od siebie ten wiatrak, co by Cię nie wykręciło! Widzę, ze nieźle miksujesz dziś smaki
Uuu, to twój facet musi zakasać rękawy, bo mu do września czasu nie starczy. Może czeka na natchnienie...

elfffirka, fajnie, że zakupy udane, a brat... To się na segregowałaś, ale to już jakiś krok do przodu

małaPaulina, widzisz, kolejne ciepłe słowa się posypały w twoim kierunku, aż miło, że jest ktoś, kto nie tylko lubi wytykać wady i jest zawistny. Dobrze mówisz, teraz ponarzekajmy sobie wszystkie, a pote mbędziemy się dopingować, by już PO się ogarnąć.

Katerina, wygnaj to choróbsko, a sio ! Fajne spódnice, kapelutek też

Natalusia, teściowa dla wnuka chciała kupic bodziaki w Lidlu to też już wczoraj nie było nic jak poszła. Widzę, że ty też już częściowo po zakupach na all

nmartyna,
superowo, ze wszystko gicio- cieszę się razem z Tobą

agnes20, dobrze, że już jesteś w domku Też miałam gęsią skórkę jak czytałam Twój wpis... A dzidzia u mnie też tajemnicza, ale kto wie, może na wtorkowym połówkowym się ujawni nasz kochany bobofrutek Ja z zakupami maluszkowymi też na razie na tyłach, także spoko - zdążymy
za kolejny tydzień. Mi też było dziwnie jak weszłam i byłam tylko ja i 2 gości - normalnie jak nie u nas Po tych upałach i burzach wszystkie śpiochulkają pewno...

etusiaaa, super, zawsze to sporo ubędzie ci wydatków

Misstic, też widzę obdarowana Mi męża bratowa, która niebawem rodzi, mówiła, że od niej też coś dostanę, bo jednak to będzie 3 m-ce różnicy. Jakby wyszło, że córcia będzie, to koleżanka mówi, że siaty ma spakowane dla mnie, także może i mi coś skapnie A po arbuzika to ja zaraz spadam też, bo mi tu smaka robicie, tylko żebym nie zapomniała z umytych włosów zdjąć ręcznikowego turbanu

Paulina Darek, widać niezły maraton wczoraj zrobiłaś. Ja ostatnio jak tylko wyjdę na zakupy to w drodze powrotnej czuję jakieś delikatne napięcie i nie wiem wtedy, czy się nałaziłam czy mam za ciężko... Oszczędzaj się kochana! Mnie rodzice tak wczoraj upominali No i widzę, mały wypadzik nad morze się szykuje, to odetchniesz troszku.

aneta??? to super wreszcie odpoczniesz...będziesz leniuchować i zajadać z nami truskawki do monitora, hehe

Mecia, ty też uważaj na siebie ! Ja jak wstawałam rano to się skulgnęłam z wyrka, bo tez mnie coś w lędźwiach naparzało z lekka, ale rozchodziłam się już. Tytuł nowego wątku proponowałam ja, ale nasza mentorka też dała ładniusi i niech tak zostanie

martek, fajosko,że wreszcie kasiutka będzie Powiem ci, że ja sprawdzałam na swoim koncie ZUS-u i wypłata miała być wczoraj, ale na koncie bankowym cisza. Mam nadzieję, że dziś wpłynie. Jeśli nie to teraz może ja będę musiała latać coś wyjaśniać, bo ostatnio też miałam polecony z ZUS-u, ale prosili o pisemne wyjaśnienia.

aa2, to miałaś wczoraj dzień na wysokich obrotach

małgosia, głowa do góry i cycki na przód - dasz radę!!! Jesteś twardziochem, a nie mięciochem


Jaki tu spokój na na na ...
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:49   #4882
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja tam od 5 już nie śpię Kolejny gorący dzień się zapowiada
Od godziny siedzę i uzupełniam listę moich zakupów A to dopiszę jakiej marki coś kupić, a to zmienię ilość sztuk, a to sprawdzę średnią cenę i zapiszę sobie

No i jak postanowiłam nic w domu nie robić tylko udawać obolałą i że ledwo chodzę tak naczynia zaraz nóg dostaną i ze zlewu wyjdą Ale nie robi mnie to Niech cudowny przyszły tatuś się ogarnie i zobaczy jak to jest ciężko i ile pracy ja wykonuję I że ja faktycznie coś robię bo teraz po 2 pełnych dniach nic nie robienia jest syf jak nie wiem
Jak on wyniesie swoje graty i zacznie remontować to ja zacznę sprzątać swoją działkę
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:51   #4883
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Cześć




super!! a ja się dziś dowiedziałam w końcu,że rozpatrzono pozytywnie kwestię mojego zasiłku chorobowego i na początku czerwca wypłacą mi kasiorkę jeeeee


Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
A ja stwierdziłam, że posegruję ciuszki bo mam już kilka worków i się okazało że ciuszki które mi starczą do końca zimy, w sumie rozmiar od 50 do małego 80, zajęły całe łóżko w sypialni... A jeszcze mam większych cały worek... Ale siedziałam dosyć długo i składałam wszystko i teraz mnie boli cały prawy bok... Nie wiem może uciskałam żyłę albo cuś... Ale jestem z siebie mega zadowolona i dumna że skończyłam a zaraz idę spać...
Dobranoc wszystkim Mamuśkom... A nazwa wątku jest super...
lepiej podobno na lewym boku spac i bardziej w jego strone sie nachylac, bo nie uciska sie na zyle, nie robia sie hemoroidy ani zylaki ak przynajmniej babka mowila nam w szkole rodzenia

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A kupujecie ubranka w rozm.50? Bo ja wszystkie mam od 56 i pamiętam,córka miała 52 cm i wszystko było za duże i zastanawiam się,czy nie dokupić czegoś w rozm.50
ja nie mam ani jednego najmiejsze ma 58 i neie kupuje mniejszych a tak na prawde to najwiecej mam 62
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:00   #4884
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja tam od 5 już nie śpię Kolejny gorący dzień się zapowiada
Od godziny siedzę i uzupełniam listę moich zakupów A to dopiszę jakiej marki coś kupić, a to zmienię ilość sztuk, a to sprawdzę średnią cenę i zapiszę sobie

No i jak postanowiłam nic w domu nie robić tylko udawać obolałą i że ledwo chodzę tak naczynia zaraz nóg dostaną i ze zlewu wyjdą Ale nie robi mnie to Niech cudowny przyszły tatuś się ogarnie i zobaczy jak to jest ciężko i ile pracy ja wykonuję I że ja faktycznie coś robię bo teraz po 2 pełnych dniach nic nie robienia jest syf jak nie wiem
Jak on wyniesie swoje graty i zacznie remontować to ja zacznę sprzątać swoją działkę
Chyba też muszę sobie taką listę zrobić, spisywać Wasze porady, bo potem będzie główkowanie. Widzę, że ostro się zaparłaś no i dobrze, choć zobaczysz czy coś się ruszy

Niestabilna śliczny wąteczek

Aha iod dziś nowe promocje w Rossmanku. Trochę dzieciaczkowych rzeczy, a jak ktoś używa BioOil to widzę, że też tańszy jest i to dwie różne pojemności.
Lecę się zbierać pomalutku na zakupki, co by później po tym skwarze nie łazić...
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:06   #4885
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:

aneta??? to super wreszcie odpoczniesz...będziesz leniuchować i zajadać z nami truskawki do monitora, hehe
To trudne, bo ja nie mam tak dobrych truskawek z Polski 😔


Brzuch mnie dziwnie pobolewa już parę dni i krzyż. Nie wiem co to, mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Dziś o połowę mam zmienić dawkę luteiny.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:11   #4886
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja tam od 5 już nie śpię Kolejny gorący dzień się zapowiada
Od godziny siedzę i uzupełniam listę moich zakupów A to dopiszę jakiej marki coś kupić, a to zmienię ilość sztuk, a to sprawdzę średnią cenę i zapiszę sobie

No i jak postanowiłam nic w domu nie robić tylko udawać obolałą i że ledwo chodzę tak naczynia zaraz nóg dostaną i ze zlewu wyjdą Ale nie robi mnie to Niech cudowny przyszły tatuś się ogarnie i zobaczy jak to jest ciężko i ile pracy ja wykonuję I że ja faktycznie coś robię bo teraz po 2 pełnych dniach nic nie robienia jest syf jak nie wiem
Jak on wyniesie swoje graty i zacznie remontować to ja zacznę sprzątać swoją działkę
Kurczę też przydałaby mi się taka lista, ale jakoś nie mogę się zmobilizować.
Kibicuję Ci po cichu, nie odpuszczaj tylko bo z czasem będzie coraz gorzej, a widać Twojemu Tżowi potrzeba porządnego kopniaka żeby się ogarnął.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:15   #4887
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46564876]To masz zdrowie dziewczyno Plany ambitne! Choć ja przed tymi warsztatami też byłam w rozjazdach, to u chrześniaków, potem u kumpeli na kawie, a potem zebrałam ciężarówki autem i ruszyłyśmy na warsztaty. Hehe chyba nic tak nie cieszy innych jak widok 5 ciężarówek wychodzących z jednego auta Ale na ostatniej części warsztatów to już z kumpelami nie wiedziałyśmy na którym półdupku usiąść Dobrze, że dali przekąskę (pieczywo WAZA z jakimś serkiem, dobre) i wodę niegazowaną
[/QUOTE]

Zdaję relację z dnia wczorajszego w tym z warsztatów Mamo To Ja.
To co miałam zaplanowane na zakupy tj Ikea i galeria wyszło super obkupiłam i siebie i małą. W Ikei już kupiłam ręczniki, przyborniki itp żeby potem na ostatnią chwilę nie dokupywać małej. W galerii kupiłam na promocji w smyku -50% kilka ubranek Potem szybkie spotkanie z fotografem i już ustalone że sesja będzie 6 lipca czyli w ok 32-33 tygodniu No a co do warsztatów to się zawiodłam suche gadanie, a i prowadzący jacyś tacy dziwni (ześwirowani na pkt swojego tematu). Jedynie w miarę ciekawe były prezentacje fotelików, ale tu nic nowego osobiście się nie dowiedziałam. Super była dziewczyna od chustonoszenia i utwierdziła mnie w fakcie potrzeby zakupu chusty Co do gratisów z warsztatów my dostałyśmy tylko wodę, bez wazy a przyznam dziewczyny latały po pączki do pobliskiej cukierni a tak poza tym to próbki pampersów DADA, kremy palmersa, 2 mini próbki jonsona, próbkę jelp, skarpetki z chico i tyle
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:15   #4888
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Też mam listę zakupów,od wczoraj,ale ona jest strasznie długa,a to tylko niezbędne rzeczy,nie spodziewałam się aż takiej
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:15   #4889
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Kurczę też przydałaby mi się taka lista, ale jakoś nie mogę się zmobilizować.
Kibicuję Ci po cichu, nie odpuszczaj tylko bo z czasem będzie coraz gorzej, a widać Twojemu Tżowi potrzeba porządnego kopniaka żeby się ogarnął.
No mam nadzieję że w ten weekend już coś zacznie
Wczoraj byliśmy na spacerze nad morzem pierwszy raz na spacerze od hmmm...nawet nie pamiętam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:24   #4890
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cześć dziewczyny
Witam się i ja w 6 miesiącu ciąży

Etusia super, że jesteś tak zaopatrzona już w ubranka dla małej. Też czekam na fotki

Misstic dziękuję I też gratuluję zaopatrzenia Spory wydatek za Wami Co do prasowania i prania to ja jeszcze też nie mam co
ale planuję na sierpień/wrzesień. Lubię świeże ciuszki

Aneta nareszcie przyznali Ci to zwolnienie Też mi się wydawało, że się zanudzę na tym zwolnieniu na śmierć, ale tu się nie da

Mam nadzieję, że te burze nie przyjdą do nas już w weekend

Ja dziś planuję się trochę pobyczyć i poobserwować ten brzuch mój
W Biedronie są nektarynki i brzoskwinie za 1,99zł za opakowanie 0,5kg. Postanowiłam zapychać się owocami żeby znowu za bardzo z wagą do góry nie wskoczyć

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Widzę, że póki co dziewczynki przodują na wrzesień Ale sporo jeszcze maluszków ukrytych, a różnica malutka. Myślałam, że będzie większa
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.