Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 09:30   #4921
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witam sie z rana
Ciesze sie ze nowy watek wam sie podoba. Tym razem duze.DZIEKUJE kierujemy tym razem do Misstic z tego wzgledu ze ja internet mam tylko ma.komorce do 2 czerwca Marta wczoraj ciezko pracowala nad nowym watkiem. Bardzo Dziekuje


Moja mamusia kupila mi (w sensie.ja.kupilam mama tylko poszla do sklepu) w biedronce lozeczko.turystyczne i torbe.do wozka. Kolejny zakup z glowy. :d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:39   #4922
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez tymiina Pokaż wiadomość
Hmmm.. musiałyśmy się gdzieś mijać ja jako pierwszą sale miałam 2. Co do opinii o warsztatach to podobało mi się chustoszenie ale całkiem niezły był też wykład o karmieniu gdzie Pani podkreśliła znaczenie tego że to tylko NASZA decyzja jak chcemy karmić i dodała że 2 na 10 kobitek nie karmi naturalnie wcale bo je odrzuca, pomimo że wcześniej chciały to psychicznie później nie wyrabiają i od początku jadą na mm.

A co do próbek to ja mam tego jakoś więcej - brałam wszystko co dawali ;d Więc: 3 pampersy dada, proszek jelp 80g, śliniaczek z enfamilu,Johnson baby do ciała i włosów 3 in1 oraz mleczko pielęgnujące(50ml), 8 różnych próbek z palmersa (wszystkie po 5ml), palmers masło kakaowe z wit.E 50ml, 6 jednorazowych wkładek laktacyjnych - tommy tippe oraz smoczek (0-3m), na koniec mini skarpeteczki frotte maxi-cosi.
Ja startowałam od 1 sali Mi nie przypadły do gustu te wykłady o karmieniu czy pielęgnacji, może jakby to same mówiły a nie tylko czytały ze slajdów...no ale dla każdego coś innego jest ciekawe
Ja nie mam smoczka, wkładek laktacyjnych i mam tylko 4 palmersa.
Idziesz może na grunwald w sobotę ? Albo do hali stulecia na targi ? Żałuję że nie mogę właśnie do hali pojechać gdybym wiedziała o nich wcześniej odpuściłabym sobie wczorajszy dzień, a pojechała na te sobotnie właśnie.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
A możecie podesłać o jakich chustach mowa? bo ja nie wiem o co chodzi
klik tkane bawełniano-bambusowe z lennylamb
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:39   #4923
tymiina
Raczkowanie
 
Avatar tymiina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
Ja startowałam od 1 sali Mi nie przypadły do gustu te wykłady o karmieniu czy pielęgnacji, może jakby to same mówiły a nie tylko czytały ze slajdów...no ale dla każdego coś innego jest ciekawe
Ja nie mam smoczka, wkładek laktacyjnych i mam tylko 4 palmersa.
Idziesz może na grunwald w sobotę ? Albo do hali stulecia na targi ? Żałuję że nie mogę właśnie do hali pojechać gdybym wiedziała o nich wcześniej odpuściłabym sobie wczorajszy dzień, a pojechała na te sobotnie właśnie.
Hm.. mi się slajdy podobały bo mogłam olać ich gadanie i sobie poczytać co wole o wiele bardziej ;d
Na grunwald się wybieram na pewno i będę tam koczować choćby od 8 rano tylko nie wiem pod którym wejściem ale ustawie się chyba pod głównym. A o targach zapomniałam zaraz sobie popatrzę i się zdecyduje czy idę czy jednak poudaje w domu chorą i zostawię sobie czas na nadrabianie waszych postów ;p
__________________
t.p. 29.09.2014

29.09.2014 urodziłam największy skarb w moim życiu.
tymiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:44   #4924
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cześć Dziewczęta !

Wyspałam się i postanowiłam że dziś wam napiszę jak było wczoraj na połówkowym a więc bardzo ekscytująco
Dzidzia jest PRZE-zdrowa , lekarz powiedział że z czystym sumieniem może powiedzieć że wszystko jest ok Jestem dumna że noszę pod sercem taki skarbek
Mąż był ze mną na badaniu które trwało 30 min , bardzzooo szczegółowo lekarz badał każdy kawałek mojej kruszynki która waży już 450 gram !
No itrwa badania , trwa i nagle lekarz wyjeżdza z tekstem "Opak " ja se myśli jaki Opak o co mu chodzi że coś jest na opak czy co na to mój mąż się odzywa "Że co że jest CHŁOPAK ?!?!?" a lekarz mówi no tak "CHŁOPAK" myślałam że zemdleje na tej kozetce ! łapy mi się zatrzęsły dostałam ataku śmiechu a lekarz mi się pyta a co miało być ?? a ja mu mówię że Pani doktor CH . nam powiedziała że DZIEWCZYNKA ! na to on mówi że zaraz jeszcze raz sprawdzi dokładnie ale skończy badać serduszko na to mąż mówi do niego "Niech się już Pan nie wycofuje !! " padłam na tej kozetce ... Serce badał 15 min ! i nic sie nie odzywał ja w tym czasie myślałam że oszaleje , mówię na bank coś nie tak bo się nie odzywa ! po 15 min mówi że wszytsko rewelacja ! uff no to idziemy między nóżki ... Bada i bada , szuka i szuka i mówi " No nie wiem co mi tam mignęło wcześniej ale jest DZIEWCZYNKA !! " myślami mogłam wrócić z allegro i widoku jak już te wszystkie dziewczęce ciuszki wymieniam na niebieskie

Więcej szczegółów nie ma sensu żebym wam pisała bo by mi strony zabrakło A i jeszcze jedno nie będziemy robić badania 3D bo lekarz powiedział że może nie wyjść bo mam jakąś grubszą warstwę tłuszczu w miejscu gdzie jest macica i obraz może wyjść nie wyraźny i może zrobić ale nie chce z nas zdzierać kasy , powiedział tylko że jestem w tych 20 % kobiet u których 3D nie wychodzi no ale zaakceptowałam w sumie to bez problemu bo nie miałam parcia na to aż takiego żebym teraz była zrozpaczona. Dodał jeszcze że łatwiej mi będzie schudnąć po ciąży niż innym kobietom , uwaga dzięki tarczycy leki zrobią swoje i ze zdwojoną siła będę tracić wagę tak więc to że przybrałam tyle przed ciążą to nie jest takim przykrym losem bo przynajmniej w ciąży nie wiele a po ciąży resztę stracę
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:51   #4925
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Kasikkka a nie lepiej zakupić taką dostawkę do wózka co dziewczyny pisały o tym?? Taką, że starsze dziecko sobie stoi na podstawce, która jest zamontowana przy wózku...
Tymina a wiesz że ja też się chyba wybiorę na ten Grunwald?? Ale żeby być przed Tobą to będę o 7.30... Nie no żartuję, niestety muszę jechać 50kn na Grunwald... I się zastanawiam czy jest sens bo jak się nie dostanę?? A od której to się tam wszystko zaczyna?
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:55   #4926
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta !

Wyspałam się i postanowiłam że dziś wam napiszę jak było wczoraj na połówkowym a więc bardzo ekscytująco
Dzidzia jest PRZE-zdrowa , lekarz powiedział że z czystym sumieniem może powiedzieć że wszystko jest ok Jestem dumna że noszę pod sercem taki skarbek
Mąż był ze mną na badaniu które trwało 30 min , bardzzooo szczegółowo lekarz badał każdy kawałek mojej kruszynki która waży już 450 gram !
No itrwa badania , trwa i nagle lekarz wyjeżdza z tekstem "Opak " ja se myśli jaki Opak o co mu chodzi że coś jest na opak czy co na to mój mąż się odzywa "Że co że jest CHŁOPAK ?!?!?" a lekarz mówi no tak "CHŁOPAK" myślałam że zemdleje na tej kozetce ! łapy mi się zatrzęsły dostałam ataku śmiechu a lekarz mi się pyta a co miało być ?? a ja mu mówię że Pani doktor CH . nam powiedziała że DZIEWCZYNKA ! na to on mówi że zaraz jeszcze raz sprawdzi dokładnie ale skończy badać serduszko na to mąż mówi do niego "Niech się już Pan nie wycofuje !! " padłam na tej kozetce ... Serce badał 15 min ! i nic sie nie odzywał ja w tym czasie myślałam że oszaleje , mówię na bank coś nie tak bo się nie odzywa ! po 15 min mówi że wszytsko rewelacja ! uff no to idziemy między nóżki ... Bada i bada , szuka i szuka i mówi " No nie wiem co mi tam mignęło wcześniej ale jest DZIEWCZYNKA !! " myślami mogłam wrócić z allegro i widoku jak już te wszystkie dziewczęce ciuszki wymieniam na niebieskie

Więcej szczegółów nie ma sensu żebym wam pisała bo by mi strony zabrakło A i jeszcze jedno nie będziemy robić badania 3D bo lekarz powiedział że może nie wyjść bo mam jakąś grubszą warstwę tłuszczu w miejscu gdzie jest macica i obraz może wyjść nie wyraźny i może zrobić ale nie chce z nas zdzierać kasy , powiedział tylko że jestem w tych 20 % kobiet u których 3D nie wychodzi no ale zaakceptowałam w sumie to bez problemu bo nie miałam parcia na to aż takiego żebym teraz była zrozpaczona. Dodał jeszcze że łatwiej mi będzie schudnąć po ciąży niż innym kobietom , uwaga dzięki tarczycy leki zrobią swoje i ze zdwojoną siła będę tracić wagę tak więc to że przybrałam tyle przed ciążą to nie jest takim przykrym losem bo przynajmniej w ciąży nie wiele a po ciąży resztę stracę
Hahaha ale numer
Grunt, ze wszystko prawidłowo i dziecię zdrowe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:57   #4927
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ojjj 220 zł za chustę to już chyba wolę na rękach nosić nie no bez kitu dla mnie to za dużo tym bardziej że nie wyobrażam sobie wiązania tego, układania Małego w tym Obejdzie się bez tego
Kończę moją listę wyprawkową i zaraz ją drukuję i powieszę na lodówce 3 kartki a4 No ale niech Tżcik wie ile tego potrzeba i niech się zepnie łaskawie w sobie do działania
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 10:00   #4928
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ZygaEffka haha dobre no ale gratuluje udanej wizyty hehe
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:05   #4929
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
hej
pogoda super od samego świtu
zrobiłam już zakupy z rana i oczywiście przytargałam arbuza
wszystko przez was

mandi ja w zasadzie mam pytanko do ciebie
pamiętam, że ty dla swojej córy miałaś nosidło, prawda?
przypomnij mi co to była za firma
byłaś zadowolona z niego? i od jakiego wieku nosiłaś w nim Amelkę?
bo ja dziś zastanawiałam się jak to będzie jak przyjdzie mi się czasem zaprowadzić młodą do żłobka, a ona mi się zbuntuje w połowie drogi zechce na rączki to ja garba dostanę, jak jeszcze wózek będę pchać, a na dwa wózki też nie da rady
więc może w nosidło synka, a młodą w spacerówkę... echhh zastanawiam się, jak to rozwiązać
My mamy nosidlo ergonomiczne tula. Jest cudowne, dalej zdarza się że mała w nim nosimy. Znaczy nosi malż na krótkie dystansem gdzie wózkiem jej mało wygodnie a na nogach mała niekoniecznie da rade.
Nosidlo kosztuje ok 400 zl jednak uważam że to dobrze wydane pieniądze.
Do nosidla można dokupić wkładkę niemowlęca za ok 60 zl. Jednak za ta cenę wolałabym kupić zwykła chuste i na początek jak będzie potrzeba motac młodego w chustę.
Jednak póki co nie kupuje nic, będę o tym decydować po porodzie zobaczymy jak wyjdzie.
A no i myślimy o dostawce stojącej do wózka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:06   #4930
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta !

Wyspałam się i postanowiłam że dziś wam napiszę jak było wczoraj na połówkowym a więc bardzo ekscytująco
Dzidzia jest PRZE-zdrowa , lekarz powiedział że z czystym sumieniem może powiedzieć że wszystko jest ok Jestem dumna że noszę pod sercem taki skarbek
Mąż był ze mną na badaniu które trwało 30 min , bardzzooo szczegółowo lekarz badał każdy kawałek mojej kruszynki która waży już 450 gram !
No itrwa badania , trwa i nagle lekarz wyjeżdza z tekstem "Opak " ja se myśli jaki Opak o co mu chodzi że coś jest na opak czy co na to mój mąż się odzywa "Że co że jest CHŁOPAK ?!?!?" a lekarz mówi no tak "CHŁOPAK" myślałam że zemdleje na tej kozetce ! łapy mi się zatrzęsły dostałam ataku śmiechu a lekarz mi się pyta a co miało być ?? a ja mu mówię że Pani doktor CH . nam powiedziała że DZIEWCZYNKA ! na to on mówi że zaraz jeszcze raz sprawdzi dokładnie ale skończy badać serduszko na to mąż mówi do niego "Niech się już Pan nie wycofuje !! " padłam na tej kozetce ... Serce badał 15 min ! i nic sie nie odzywał ja w tym czasie myślałam że oszaleje , mówię na bank coś nie tak bo się nie odzywa ! po 15 min mówi że wszytsko rewelacja ! uff no to idziemy między nóżki ... Bada i bada , szuka i szuka i mówi " No nie wiem co mi tam mignęło wcześniej ale jest DZIEWCZYNKA !! " myślami mogłam wrócić z allegro i widoku jak już te wszystkie dziewczęce ciuszki wymieniam na niebieskie

Więcej szczegółów nie ma sensu żebym wam pisała bo by mi strony zabrakło A i jeszcze jedno nie będziemy robić badania 3D bo lekarz powiedział że może nie wyjść bo mam jakąś grubszą warstwę tłuszczu w miejscu gdzie jest macica i obraz może wyjść nie wyraźny i może zrobić ale nie chce z nas zdzierać kasy , powiedział tylko że jestem w tych 20 % kobiet u których 3D nie wychodzi no ale zaakceptowałam w sumie to bez problemu bo nie miałam parcia na to aż takiego żebym teraz była zrozpaczona. Dodał jeszcze że łatwiej mi będzie schudnąć po ciąży niż innym kobietom , uwaga dzięki tarczycy leki zrobią swoje i ze zdwojoną siła będę tracić wagę tak więc to że przybrałam tyle przed ciążą to nie jest takim przykrym losem bo przynajmniej w ciąży nie wiele a po ciąży resztę stracę
Ha ha, no to faktycznie mieliście niezłe atrakcje. Super że wszystko ok, brawa dla sporej już pannicy
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:09   #4931
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Irenko mam trochę swoich problemów i jakoś nie odnajduje się tu teraz, ale jestem zdrowa i wszystko dobrze z dzidzią Kochana
Kochana mam nadzieje ze wam sie wszytsko ułoży jeśli to , to co myślę to życzę pozytywnie rozpatrzonych wniosków

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
no nie zgadniecie co mi się stało...a raczej co mi wylazło na ustach... normalnie ogroziło mnie, czy jak wy to tam nazywacie... no jaka jestem wkurzona, no dworze upał, pot się leje,a ja mam taki prezent...
nie wiem co to znaczy "ogroziło mnie " ale myślę że chodzi ci o febrę ??
jeśli tak to znaczy tylko tyle że organizm wywalczyl "kompromis" i wyszło ci to a nie grypa , więc pozostaje sie cieszyć

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A kupujecie ubranka w rozm.50? Bo ja wszystkie mam od 56 i pamiętam,córka miała 52 cm i wszystko było za duże i zastanawiam się,czy nie dokupić czegoś w rozm.50
ja mam sporo maluśkich , ale kupiłam je w dużej paczce z innymi więc nie mialam wyboru w kwestii rozmiaru , ale mam nadzieje że moja dzidzia będzie w rozmiarze 50
Nadzieja..
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Jeeeeee! Będę na zwolnieniu!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
SUPER !!!

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Kurcze wy już pierzecie ubranka, a ja dalej nie wiem jakie kupować, bo moje dziecie ma charakterek chyba po tatusiu i mimo 3 usg wykonanych w ciągu ostatnich 4 dni nie chce się ujawnić
Dowiesz się w końcu po za tym możesz kupować przecież UNISEX

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Moja pralka nie ma nawet takiej temperatury hehe
Nie odważyłabym się wyprać w takiej temce tych wszystkich bodziaków i pluszaków (kombinezoników) bo pewnie nic by z nich nie zostało..

A co do Oilatum to dzisiaj byłam w rossmannie i był na promocji (o ile tak można nazwać tą cene hehe ) Przeceniony z 69zł na 50-coś. Ale sporo mniej. A w gazetce cały czas niby, że 69zł. Także czasami można wtrafić



No to się nazywa zorganizowana mama Szczerze powiem, że przeraża mnie segregacja tych wszystkich ubranek, bo jeszcze 3 wory w piwnicy czekają, z tym, że tam są też ubranka dla już dużo większego dziecka. Dlatego muszę popatrzeć i napewno w niedalekiej przyszłości się za to zabiore. Zeby potem nie było, że obudzę się z ręką w nocniku hehe



Super!! W końcu sobie odpoczniesz trochę.



Chyba musisz pokupować jakieś uniwersalne kolorki W sumie to tylko musisz wykluczyć róż Ale te twoje dziecię uparte hehe Kiedy teraz jakieś usg?



Arbuzika tez mam i idę własnie sobie nakroić Co do tego puchnięcia nóg to niestety ale kolejna częsta przypadłość kobiet w ciaży. Odpoczywaj dużo i trzymaj nogi trochę wyżej, żeby lepsze krążenie było
Ja też bym nie miała jeszcze nic, ale rodzinka mi trochę nadawała, szczególnie jeden z braci męża który ma dwójkę dzieci w tym jedno 2 letnie, a że więcej nie planują to oddają nam. Za co jestem bardzo ale to bardzo wdzięczna, bo samej było by mi ciężko finansowo się wyrobić...
No ta cena w rossmanie jest tragiczna nawet po przecenie bo w necie jest za 40 zł więc za resztę miałam bym kremik oilatum jeszcze ;-)

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Cześć




super!! a ja się dziś dowiedziałam w końcu,że rozpatrzono pozytywnie kwestię mojego zasiłku chorobowego i na początku czerwca wypłacą mi kasiorkę jeeeee
No rewelka
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 10:16   #4932
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość


Dowiesz się w końcu po za tym możesz kupować przecież UNISEX
No niby tak, ale ja Wam tak strasznie zazdroszczętych słodkich różowych sukieneczek i bodziaków. Póki co mam właśnie kilka takich właśnie unisexów. Wczoraj nawet kupiłam takie w biedronie ale strasznie mnie korciły te w serduszka i z motylkami
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:23   #4933
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale ja Wam tak strasznie zazdroszczętych słodkich różowych sukieneczek i bodziaków. Póki co mam właśnie kilka takich właśnie unisexów. Wczoraj nawet kupiłam takie w biedronie ale strasznie mnie korciły te w serduszka i z motylkami
Oj jeszcze się nakupujesz ważne że z Twoim zdrówkiem już dobrze

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Moja lista zakupów po wypłacie załączam allegro
http://allegro.pl/oilatum-baby-soft-...254285839.html
http://allegro.pl/hit-cenowy-polskie...216833731.html
http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki...216860616.html
http://allegro.pl/termometr-bezdotyk...175240286.html
http://allegro.pl/baby-raj-20el-posc...195877904.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...214847717.html
http://allegro.pl/k13-katarek-aspira...226280195.html
http://allegro.pl/avent-zestaw-start...241494721.html
Oczywiście to nie wszystko
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:28   #4934
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cześć Mamuśki

Agnes tak jak i ty witam się w 24 tyg

Zyga gratuluje udanej wizyty i dobrze, że dziewczynka pozostała dziewczynką hehe

Kasikkka
arbuz to nie odłączna część mojej lodówki jak tylko nadchodzi sezon na te owoce hehe Także szamaj tam sobie

Paulina Darek pewnie chodziło ci o zimno czy opryszczkę tak?
Możesz spróbować zasuszyć np pastą do zębów albo zostawić jak nie jest duża i może zejdzie. Mi osobiście pomaga smarowanie balsamem z woskiem pszczelim i po paru dniach ładnie schodzi.

Madzia nie trzeba było...
I super, że z zakupkami do przodu


I wiadomość z ostatniej chwili
Byli właśnie u mnie na kontroli z ZUSu. Na szczęście byłam w domu (dobrze, że wczoraj nie przyszły...), panie miłe, podpisałam co trzeba i wsio. Ostatnią kontrole miałam 4 kwietnia no i teraz kolejną 23 maja. One mówią, że co około miesiąc muszą przychodzić. No nic, trzeba do 14 siedzieć w domu i czekać w razie W. Chociaż teraz mam nadzieje, że pokażą się dopiero na koniec czerwca hehe


Chciałam coś jeszcze napisać, ale zapomniałam Jak coś pominęłam to przepraszam, nie specjalnie.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie

Edytowane przez Misstic
Czas edycji: 2014-05-23 o 10:34
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:30   #4935
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki

Agnes tak jak i ty witam się w 24 tyg

Zyga gratuluje udanej wizyty i dobrze, że dziewczynka pozostała dziewczynką hehe

Kasikkka
arbuz to nie odłączna część mojej lodówki jak tylko nadchodzi sezon na te owoce hehe Także szamaj tam sobie

Paulina Darek pewnie chodziło ci o zimno czy opryszczkę tak?
Możesz spróbować zasuszyć np pastą do zębów albo zostawić jak nie jest duża i może zejdzie. Mi osobiście pomaga smarowanie balsamem z woskiem pszczelim i po paru dniach ładnie schodzi.

Madzia nie trzeba było...



I wiadomość z ostatniej chwili
Byli właśnie u mnie na kontroli z ZUSu. Na szczęście byłam w domu (dobrze, że wczoraj nie przyszły...), panie miłe, podpisałam co trzeba i wsio. Ostatnią kontrole miałam 4 kwietnia no i teraz kolejną 23 maja. One mówią, że co około miesiąc muszą przychodzić. No nic, trzeba do 14 siedzieć w domu i czekać w razie W. Chociaż teraz mam nadzieje, że pokażą się dopiero na koniec czerwca hehe


Chciałam coś jeszcze napisać, ale zapomniałam Jak coś pominęłam to przepraszam, nie specjalnie.
Dzięki "opak " też byłby super , ale musiałam bym wszysko co mam w głowie zmieniać a co do ZUS-u to ale fuks
Ja jeszcze nie miałam kontroli ... moze sie uda
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:37   #4936
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Dzięki "opak " też byłby super , ale musiałam bym wszysko co mam w głowie zmieniać a co do ZUS-u to ale fuks
Ja jeszcze nie miałam kontroli ... moze sie uda
No fuks, fuks, bo wczoraj od godziny 8 nie było mnie w domu..
Mi się wydaje, że oni bardziej sprawdzają osoby na zasiłkach jak ja, bo to oni mi płacą całość i nic przez pracodawcę nie idzie, no i te kobitki co są na własnej działalności gosp. Ja w każdym razie mogę się spodziewać kolejnego nalotu hehe



A miałam jeszcze pisać, ze ja tez mam tylko 3 usg- te główne i to wsio. Tak samo jak małaPaulina bym musiała płacić za coś dodatkowego, bo też chodzę prywatnie Tak u nas jest. Juz kiedys pisałam dlaczego

A i usg 3D u mnie nie wyjdzie, między innymi z tego samego względu co napisała Zyga. Też doktor próbował, ale obraz jest poprostu zamazany, tym bardziej, że mam łozysko na przedniej ścianie i dzidzia się z nim styka. Także tez powiedział, że może nas męczyć i ściągać kase za byle jakie ujęcia, ale nie chce tego robić. Ja nie żałuje. Szkoda tylko, że nie mam tego filmiku z usg ale trudno. Mam 3 zdjęcia a reszte w serduszku i w pamięci
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie

Edytowane przez Misstic
Czas edycji: 2014-05-23 o 10:52
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:49   #4937
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

no ja Miałam od stwierdzenia juz ciąży 2USG z tego co wiem to jeszcze jedna wizyta mnie czeka bo tak jest na NFZ
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:59   #4938
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
No fuks, fuks, bo wczoraj od godziny 8 nie było mnie w domu..
Mi się wydaje, że oni bardziej sprawdzają osoby na zasiłkach jak ja, bo to oni mi płacą całość i nic przez pracodawcę nie idzie, no i te kobitki co są na własnej działalności gosp. Ja w każdym razie mogę się spodziewać kolejnego nalotu hehe



A miałam jeszcze pisać, ze ja tez mam tylko 3 usg- te główne i to wsio. Tak samo jak małaPaulina bym musiała płacić za coś dodatkowego, bo też chodzę prywatnie Tak u nas jest. Juz kiedys pisałam dlaczego

A i usg 3D u mnie nie wyjdzie, między innymi z tego samego względu co napisała Zyga. Też doktor próbował, ale obraz jest poprostu zamazany, tym bardziej, że mam łozysko na przedniej ścianie i dzidzia się z nim styka. Także tez powiedział, że może nas męczyć i ściągać kase za byle jakie ujęcia, ale nie chce tego robić. Ja nie żałuje. Szkoda tylko, że nie mam tego filmiku z usg ale trudno. Mam 3 zdjęcia a reszte w serduszku i w pamięci
Misstic ważne że są zdrowe nasze dziewuchy tez mam łożysko z przodu , no nic chudzielcami nie jesteśmy nie ma co ukrywać , ale i tak jesteśmy piękne
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:01   #4939
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Witam się
Wiecie co mnie dzis w nocy bolalo?biodro normalnie kuźwa boli mnie biodro z tej strony na ktorej spalam...a i tak sie przekrecam całą noc z boku na bok,masakra... zastanawiam się czy sobie nie kupię balkonika i nie będę z balkonikiem spacerowac i bolą mnie nogi... ale to pewnie dlatego ze są za drobne zeby nosic taki brzuch i dupsko biedne moje małe stópki...

a w ogole to ja ostatnie usg to polowkowe mialam 25 kwietnia...a wiecie kiedy teraz bede miec usg??? dopiero w lipcu!!!!!!!!
Wiesz,że mnie też biodro dzisiaj boli Już czuje się jak kaleka...

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tu☺.Zdjęcie sprzed 2 tygodni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oo śliczny

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
dziewczyny ten czas tak szybko leci,jestem przerazona bo nie mam praktycznie nic
Heh ja mam to samo... Ale u was o tyle dobrze,że Ci pomogą rodzice Tż i Twoi rodzice w skompletowaniu rzeczy dla dzidzi.A u nas? czarno to widzę
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta !

Wyspałam się i postanowiłam że dziś wam napiszę jak było wczoraj na połówkowym a więc bardzo ekscytująco
Dzidzia jest PRZE-zdrowa , lekarz powiedział że z czystym sumieniem może powiedzieć że wszystko jest ok Jestem dumna że noszę pod sercem taki skarbek
Mąż był ze mną na badaniu które trwało 30 min , bardzzooo szczegółowo lekarz badał każdy kawałek mojej kruszynki która waży już 450 gram !
No itrwa badania , trwa i nagle lekarz wyjeżdza z tekstem "Opak " ja se myśli jaki Opak o co mu chodzi że coś jest na opak czy co na to mój mąż się odzywa "Że co że jest CHŁOPAK ?!?!?" a lekarz mówi no tak "CHŁOPAK" myślałam że zemdleje na tej kozetce ! łapy mi się zatrzęsły dostałam ataku śmiechu a lekarz mi się pyta a co miało być ?? a ja mu mówię że Pani doktor CH . nam powiedziała że DZIEWCZYNKA ! na to on mówi że zaraz jeszcze raz sprawdzi dokładnie ale skończy badać serduszko na to mąż mówi do niego "Niech się już Pan nie wycofuje !! " padłam na tej kozetce ... Serce badał 15 min ! i nic sie nie odzywał ja w tym czasie myślałam że oszaleje , mówię na bank coś nie tak bo się nie odzywa ! po 15 min mówi że wszytsko rewelacja ! uff no to idziemy między nóżki ... Bada i bada , szuka i szuka i mówi " No nie wiem co mi tam mignęło wcześniej ale jest DZIEWCZYNKA !! " myślami mogłam wrócić z allegro i widoku jak już te wszystkie dziewczęce ciuszki wymieniam na niebieskie
Haha ładne kwiatki A jeszcze Ci mówiłam,że chłopak ale na szczęście nie musisz ciuszków oddawać uff...

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
no ja Miałam od stwierdzenia juz ciąży 2USG z tego co wiem to jeszcze jedna wizyta mnie czeka bo tak jest na NFZ
A ja na nfz mam co wizytę usg Choć kiedyś w tej poradni tak nie było ale widzę coś się zmieniło
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 11:01   #4940
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To trudne, bo ja nie mam tak dobrych truskawek z Polski 😔
Brzuch mnie dziwnie pobolewa już parę dni i krzyż. Nie wiem co to, mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Dziś o połowę mam zmienić dawkę luteiny. Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To nic, że nie masz "naszych" truskawek, dla mnie możesz jeść winogrona, lody, ogórki - co tylko tam masz pod ręką, obyś była zdrowa i nam tu towarzyszyła!

zazdrośnica, zawsze to jakoś inaczej spędzony czas na tych warsztatach, no i przy okazji małe co nieco doszło ci do wyprawki dla maluszka

dzanet, ja wczoraj kupowałam te owocki w Biedronie za 1,99, lekko twardawe jeszcze niektóre, ale zjadliwe

małaPaulina, kurde przeczytałam, że chcesz sobie kupić balonik zamiast balkonik i se myślę...na co jej ten balon, gdzie ona będzie z nim chodzić Zdrówka! Może faktycznie musisz się rozchodzić, jak ja dziś z lędźwiami z rana.

nmartyna, a widzisz, MAMUSIA(czyt.teściowa ) zdążyła jeszcze na promocję z ciuszkami, sprytna babka

aneta??? jaka ładna buziulka My we wtorek podejrzymy naszego dzióbaska

martek, no to nie byle jaki koszykarz może Ci tam urosnąć Moje chłopisko też wysokie, jakieś 20 cm wzrostu różnicy między nami, a co wyjdzie we wrześniu to się okaże. Zobaczymy po kim maleństwo przejmie to czy tamto.
No i widzę, imprezka Ci się szykuje. Jak winka nie skosztujesz to pojedz sobie choć coś dobrego Aaaa i przelew z ZUS-u już dotarł

Lecia, fajnie, że się odezwałaś, to już się zbytnio nie będę martwiła, ale jakby cuś myślami wspieram z oddali

Ekaterina, ja też chyba dziś w szafę zajrzę i przesortuję fatałaszki, bo dziś na zakupy ostatecznie poszłam znów w ciążowych jeansach Dobrze, że z rana jeszcze przy tym cieple wiaterek był, to mnie nie piekło, ale już trzeba je w kąt buchnąć.

kasikkka, też dziś taszczyłam arbuza, ale tylko ćwiarteczkę, bo inaczej chyba musiałabym całego turlać do domu Jeszcze trochę mięska kupiłam, kilo truskawek i innych drobnych rzeczy i się uzbierało, a przecież mamy się oszczędzać.

Aliszcze, kusisz tym ciachem czekoladowym jak możesz...

Paulina Darek, rozumiem, że chodzi ci o opryszczkę..? Ja smarowałam sobie pastą do zębów,ale czy ja wiem czy to jakoś bardzo pomogło. Bratowa męża ostatnio też to miała i te plastry Completee (czy jak to tam się nazywa) kupowała. Ja jeszcze mam z Oriflame taki mały kremik, ktoś kiedyś nazywał to "szczypta miodu" i to skubane jest bodajże na wszystko.

tymiina, też widzę seria podarunkowych próbek w twoim posiadaniu Zawsze to coś w małej ilości, a będzie można wypróbować.


Niestabilna, my kupowaliśmy takie łóżeczko turystyczne dla męża bratanka i są bardzo zadowoleni.
Swoją drogą dla Misstic, za dobrze wykonaną robotę przy nowym wątku. Ładnie, przejrzyście, kolorowo i już tylko pewnie są odliczane posty ile jeszcze zostało do 5tysiaków

ZygaEffka, no to ładny byś miała psikus i ta chwila niepewności lekarza...Ważne, ze wszystko OK. Ja niby cierpliwie wtorku czekam, ale co mnie już ciekawość zżera to moje
Jeszcze wczoraj mama do mnie na koniec rozmowy, że pozdrowienia dla ich (dzidaków) królewny - bo przecież kibicuje rodzina cała na pierwszą dziewczynkę w rodzinie. Ja mówię, mamuś, ty mnie tak nie nastrajaj, bo będzie heca, jak we wtorek psipsiolek na USG się ukaże
Piękne zakupy, ale jak mówisz... końca nie widać

agnes20, my potem na koniec obie na wariata będziemy latać za zakupami. Ważne, żeby było parę zł w portfelu, bo w sklepach niczego nie zabraknie, a promocje co i rusz rzucają, to się zgadamy, pójdziemy poszleć po sklepach, a potem w nagrodę na jakieś lody czy ciacho hehe

Misstic, to mnie zaskoczyłaś. Ja też miałam wizytę, wszak jednej Pani z ZUS-u, chyba w kwietniu jakoś, czyli kto wie, mogę i ja się może niebawem kolejnej spodziewać...
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:12   #4941
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

zazdrośnica a to całkiem możliwe ze 68 było po prostu najmniejsze i dlatego mąż nie mógł znaleźć
Myślę dziewczyny że na warsztatach w każdym mieście te gadżety troszkę się chyba różniły

Paulina Darek tymina jeśli wybieracie się na darmowe Usg 4d do galerii to mimo iż wszystko zaczyna się ok 11 nastej to radzę być już ok.8. Ja byłam ok.9 i byłam 20. Usg było co 15 min. na dwóch aparatach więc ja miałam na 14.15 bodajże, czekałam tyle czasu na galerii, zależało mi na pamiątce i zaoszczędzeniu 250 zł a mało córa przykleiła buzię do łożyska i nawet nie miała najmniejszego zamiaru się odwrócić. Także nie udało się
Paulina Darek co do opryszczki, miałam na początku ciąży i lekarz powiedział że mogę użyć dowolnej maści na opryszczkę
ZygaEffka gratuluję zdrowej córci

Właśnie był kurier, kolejne moje małe zdobycze dla córuni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7009..jpg (38,0 KB, 21 załadowań)
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:18   #4942
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
To nic, że nie masz "naszych" truskawek, dla mnie możesz jeść winogrona, lody, ogórki - co tylko tam masz pod ręką, obyś była zdrowa i nam tu towarzyszyła!

zazdrośnica, zawsze to jakoś inaczej spędzony czas na tych warsztatach, no i przy okazji małe co nieco doszło ci do wyprawki dla maluszka

dzanet, ja wczoraj kupowałam te owocki w Biedronie za 1,99, lekko twardawe jeszcze niektóre, ale zjadliwe

małaPaulina, kurde przeczytałam, że chcesz sobie kupić balonik zamiast balkonik i se myślę...na co jej ten balon, gdzie ona będzie z nim chodzić Zdrówka! Może faktycznie musisz się rozchodzić, jak ja dziś z lędźwiami z rana.

nmartyna, a widzisz, MAMUSIA(czyt.teściowa ) zdążyła jeszcze na promocję z ciuszkami, sprytna babka

aneta??? jaka ładna buziulka My we wtorek podejrzymy naszego dzióbaska

martek, no to nie byle jaki koszykarz może Ci tam urosnąć Moje chłopisko też wysokie, jakieś 20 cm wzrostu różnicy między nami, a co wyjdzie we wrześniu to się okaże. Zobaczymy po kim maleństwo przejmie to czy tamto.
No i widzę, imprezka Ci się szykuje. Jak winka nie skosztujesz to pojedz sobie choć coś dobrego Aaaa i przelew z ZUS-u już dotarł

Lecia, fajnie, że się odezwałaś, to już się zbytnio nie będę martwiła, ale jakby cuś myślami wspieram z oddali

Ekaterina, ja też chyba dziś w szafę zajrzę i przesortuję fatałaszki, bo dziś na zakupy ostatecznie poszłam znów w ciążowych jeansach Dobrze, że z rana jeszcze przy tym cieple wiaterek był, to mnie nie piekło, ale już trzeba je w kąt buchnąć.

kasikkka, też dziś taszczyłam arbuza, ale tylko ćwiarteczkę, bo inaczej chyba musiałabym całego turlać do domu Jeszcze trochę mięska kupiłam, kilo truskawek i innych drobnych rzeczy i się uzbierało, a przecież mamy się oszczędzać.

Aliszcze, kusisz tym ciachem czekoladowym jak możesz...

Paulina Darek, rozumiem, że chodzi ci o opryszczkę..? Ja smarowałam sobie pastą do zębów,ale czy ja wiem czy to jakoś bardzo pomogło. Bratowa męża ostatnio też to miała i te plastry Completee (czy jak to tam się nazywa) kupowała. Ja jeszcze mam z Oriflame taki mały kremik, ktoś kiedyś nazywał to "szczypta miodu" i to skubane jest bodajże na wszystko.

tymiina, też widzę seria podarunkowych próbek w twoim posiadaniu Zawsze to coś w małej ilości, a będzie można wypróbować.


Niestabilna, my kupowaliśmy takie łóżeczko turystyczne dla męża bratanka i są bardzo zadowoleni.
Swoją drogą dla Misstic, za dobrze wykonaną robotę przy nowym wątku. Ładnie, przejrzyście, kolorowo i już tylko pewnie są odliczane posty ile jeszcze zostało do 5tysiaków

ZygaEffka, no to ładny byś miała psikus i ta chwila niepewności lekarza...Ważne, ze wszystko OK. Ja niby cierpliwie wtorku czekam, ale co mnie już ciekawość zżera to moje
Jeszcze wczoraj mama do mnie na koniec rozmowy, że pozdrowienia dla ich (dzidaków) królewny - bo przecież kibicuje rodzina cała na pierwszą dziewczynkę w rodzinie. Ja mówię, mamuś, ty mnie tak nie nastrajaj, bo będzie heca, jak we wtorek psipsiolek na USG się ukaże
Piękne zakupy, ale jak mówisz... końca nie widać

agnes20, my potem na koniec obie na wariata będziemy latać za zakupami. Ważne, żeby było parę zł w portfelu, bo w sklepach niczego nie zabraknie, a promocje co i rusz rzucają, to się zgadamy, pójdziemy poszleć po sklepach, a potem w nagrodę na jakieś lody czy ciacho hehe

Misstic, to mnie zaskoczyłaś. Ja też miałam wizytę, wszak jednej Pani z ZUS-u, chyba w kwietniu jakoś, czyli kto wie, mogę i ja się może niebawem kolejnej spodziewać...
Ja potrzebuje takie lozeczko bo moja sis przyleci do mnie z synkiem, no i.zamierzamy duzo podrozowac z maluchem pierwsza duza wyprawa bedzie.w.grudniu wiec Justek bedzie mial ponad 3 miesiace i 900 km przed soba. A 119 zlotych to okolo 30 euro to tyle.kosztuja.tutaj uzywane.na.ebay. A w sklepach za taka cene nic mi.sie.nie.ppdobalo a tu sliczny kolor.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:25   #4943
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Irenko mam trochę swoich problemów i jakoś nie odnajduje się tu teraz, ale jestem zdrowa i wszystko dobrze z dzidzią Kochana
Odezwij się czasem, bo w głowę zachodzimy co się dzieje a i chętnie wysłuchamy jeśli najdzie Cię ochota Powodzenia i 3maj się dzielnie

Miss brawa za super wykonaną robotę nad nowym wątkiem
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:25   #4944
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Lozeczko.mamy to granatowo.zielone z malpa a torba mama mowila ze jest z ceratki i latwo ja wymyc. Wiec super
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1400840548011.jpg (25,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1400840576610.jpg (100,4 KB, 13 załadowań)
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:29   #4945
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Kasikkka a nie lepiej zakupić taką dostawkę do wózka co dziewczyny pisały o tym?? Taką, że starsze dziecko sobie stoi na podstawce, która jest zamontowana przy wózku...
Tymina a wiesz że ja też się chyba wybiorę na ten Grunwald?? Ale żeby być przed Tobą to będę o 7.30... Nie no żartuję, niestety muszę jechać 50kn na Grunwald... I się zastanawiam czy jest sens bo jak się nie dostanę?? A od której to się tam wszystko zaczyna?
no właśnie muszę to wszystko jeszcze przemyśleć

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
My mamy nosidlo ergonomiczne tula. Jest cudowne, dalej zdarza się że mała w nim nosimy. Znaczy nosi malż na krótkie dystansem gdzie wózkiem jej mało wygodnie a na nogach mała niekoniecznie da rade.
Nosidlo kosztuje ok 400 zl jednak uważam że to dobrze wydane pieniądze.
Do nosidla można dokupić wkładkę niemowlęca za ok 60 zl. Jednak za ta cenę wolałabym kupić zwykła chuste i na początek jak będzie potrzeba motac młodego w chustę.
Jednak póki co nie kupuje nic, będę o tym decydować po porodzie zobaczymy jak wyjdzie.
A no i myślimy o dostawce stojącej do wózka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aha
ok dzięki za info

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Lozeczko.mamy to granatowo.zielone z malpa a torba mama mowila ze jest z ceratki i latwo ja wymyc. Wiec super
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
łóżeczko ładne, a czy ma podwieszane dno? czy jest jednopoziomowe?
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:34   #4946
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Lozeczko.mamy to granatowo.zielone z malpa a torba mama mowila ze jest z ceratki i latwo ja wymyc. Wiec super
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
łóżeczko turystyczne tez będę kupować bo nowe mieszkanie jest dość spore i spokojnie tym bede sobie jeździć po całym mieszkaniu i bede mogla ogarniać chatke, robić obiad itd , poza tym świetnie się usypia w tym dziecko bo przy większosci jest funkcja kołyski . No i jak wyjedziemy gdzies na weekend to wole wziąć swoje niż wypożyczać w hotelu bo wiem z pracy jakie w hotelach są łóżeczka...
http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...234755877.html o takie chce ;-)

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
zazdrośnica a to całkiem możliwe ze 68 było po prostu najmniejsze i dlatego mąż nie mógł znaleźć
Myślę dziewczyny że na warsztatach w każdym mieście te gadżety troszkę się chyba różniły

Paulina Darek tymina jeśli wybieracie się na darmowe Usg 4d do galerii to mimo iż wszystko zaczyna się ok 11 nastej to radzę być już ok.8. Ja byłam ok.9 i byłam 20. Usg było co 15 min. na dwóch aparatach więc ja miałam na 14.15 bodajże, czekałam tyle czasu na galerii, zależało mi na pamiątce i zaoszczędzeniu 250 zł a mało córa przykleiła buzię do łożyska i nawet nie miała najmniejszego zamiaru się odwrócić. Także nie udało się
Paulina Darek co do opryszczki, miałam na początku ciąży i lekarz powiedział że mogę użyć dowolnej maści na opryszczkę
ZygaEffka gratuluję zdrowej córci

Właśnie był kurier, kolejne moje małe zdobycze dla córuni
Te pieluszki w sowy to flanelowe ? możesz zrobić fotke jak jest rozłożona ? i napisz mi proszę rozmiar jak to nie problem ;-)
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-05-23 o 11:39
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:48   #4947
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki

I wiadomość z ostatniej chwili
Byli właśnie u mnie na kontroli z ZUSu. Na szczęście byłam w domu (dobrze, że wczoraj nie przyszły...), panie miłe, podpisałam co trzeba i wsio. Ostatnią kontrole miałam 4 kwietnia no i teraz kolejną 23 maja. One mówią, że co około miesiąc muszą przychodzić. No nic, trzeba do 14 siedzieć w domu i czekać w razie W. Chociaż teraz mam nadzieje, że pokażą się dopiero na koniec czerwca hehe


Chciałam coś jeszcze napisać, ale zapomniałam Jak coś pominęłam to przepraszam, nie specjalnie.
O cholipcia, ja jestem na zwolnieniu od kwietnia, ale kontroli jeszcze nie miałam tą pierwszą miałas jak już zasiłek był przyznany czy jeszcze przed kasiorą?

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
no ja Miałam od stwierdzenia juz ciąży 2USG z tego co wiem to jeszcze jedna wizyta mnie czeka bo tak jest na NFZ
Też chodzę na nfz, ale usg mam za każdym razem, łącznie już 5 Chyba dużo zależy od lekarza
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:03   #4948
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Misstic super z tymi ubrankami, będziesz miała w czym przebierać
Mi też się wydaje że tempka 95 stopni to za dużo dla dziecięcych ubranek, zwłaszcza kolorowych.

Zyga ooo cenna uwaga z tym zapieraniem na zimno
gratuluję córeczki!!! jaka lista zakupów ja się zdecydowałam na koszulę do karmienia bez guzików, słyszałam że praktyczniejsza jak dziecko płacze

Katerina co to za koralowa spódnica?

zazdrosnica super, że obkupiłaś malutką
i z tą sesją za ile zdjęć jaka cena?

Aneta
cudo

Monika
pokaż swoją listę

Natalusia
zdobycze super sowy górą!

Niestabilna możesz na liście poprawić, że córcia - bo ja nie w tą rubrykę wpisałam "dziewczynka" w tej ogólnej liście
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:04   #4949
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witam kobietki w ten piękny słoneczny dzień :

Takie piękne słońce,że szkoda nie korzystać
Widzę,że szalejecie z zakupami

Ile ważą wasze dzidzie ?? moja w zeszłym tyg. (24 tydz.) ważyła 680g teraz pewnie ponad 700 g i zastanawiam się czy nie za dużo :P
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:12   #4950
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witam się po południowo, w końcu Was nadrobiłam

agnes powiem Ci, normalnie masakra... dobrze, ze u mnie w szpitalu są dwa oddziały, jeden od 0 - 20 tyg. oraz Panie po 20 tyg. więc dziewczyny z brzuszkami nie leżą z tymi, co poroniły. To musiała by być trauma

Misstic śliczny wątek

Latte

martek, ircha
super, że w końcu się doczekałyście kasiorki

Monika też ten upał mnie męczy, siedzę i zdycham, a na dodatek wszystkie spodenki mam za małe i w sumie to nie wiem w czym będę chodzić za miesiąc. Kocham szorty

Z tymi USG 3d i 4d to jest ryzyk fizyk. Maluszek się zasłoni, zdjęcia nie ma a zapłacić trzeba.

Dla dziewczyn co chcą kąpać w Oilatum. Wg mnie (mam AZS) jeśli dziecko nie ma AZS albo ŁZS to nie powinno się w tym myć. Mimo, że to kosmetyki z apteki, jest na nich cała tablica Mendelejewa, zazwyczaj są to kosmetyki czysto chemiczne dla ludzi którzy mają uczulenia na naturalne dodatki w kosmetykach. Jeśli mój bejbik będzie miał zdrową skórę, nie wykąpię go w tych parabenach. Lepiej dodać do wody zwykłej oliwki, efekt będzie ten sam, cena zwala z nóg, bo to jest dla ludzi, którzy wyboru nie mają . Jako maniaczka czytania składów, najbardziej jestem za tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html

Nie ma SLS a najbardziej uczulający zapach na samym końcu - w śladowych ilościach.

Moja mama załatwiła moją skórę właśnie przez chuchanie na zimne

Z praniem to ja będę wszystko wrzucać na 40st a białe na 60st. W 95st. wszystko bardzo szybo się poniszczy. Nie przesadzajmy też z tym wygotowywaniem, bo dziecko musi się oswoić z drobnoustrojami - takie jest moje zdanie. Później rośnie taki alergik jak ja :/
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami

Edytowane przez Denaris
Czas edycji: 2014-05-23 o 12:15
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.