reklamacja depilacji laserowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 16:24   #1
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35

reklamacja depilacji laserowej?


Witam, tydzień temu mialam wykonany 1 zabieg na połówce nóg i kosmetyczka poparzyła mi skore! Pierwsze 3 dni to była dla mnie tragedia, pełno plam brunatno czerwonych.. ;c Pani wykonująca zabieg stwierdziła ze to normalne i prawie każdy tak ma.. Powiedziała że zrobią mi się z tego strupki, po czym odpadną i wszystko wróci do normy.. Mam nadzieje że będzie tak jak mowi.. ( w sumie juz pare odpada) Jednak moje nogi w chwili obecnej wygladają oszpecone.. Nie za to płaciłam. Narazie nie chciałam się z nią kłócic bo wiem ze w razie czego służyła by radą, ale czy mogę odzyskac jescze swoje pieniądze? Bo po koszmarze jaki przechodziłam po zabiegu chyba wiecej sie na niego nie zdecyduje..
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 14:32   #2
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

miałaś źle wykonany zabieg, albo nie wypełniłaś formularza zgodnie z prawdą przed zabiegiem. Nie pamiętam już co może poparzyć, ale jest to na pewno branie leków z tetracykliną/ lub typu izotek. Chyba też piecie jakiś ziółek itp.
Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to poszłabym z reklamacją. Nie wiesz jak to Ci się będzie goić, a pewnie zostaną ślady.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 08:46   #3
aneczka_komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Właśnie tak to jest, że nawet w gabinetach zdarza się taki wypadek. Na pewno nie powinnno być poparzenia przy prawidłowo wykonanym zabiegu!! I nie lepiej samemu w domu wykonać zabieg, np. SILKN. Samemu ustawia się poziom mocy i jak skóra jest wrażliwa na danym obszarze to się zmniejsza, a nie teraz leczyć blizny, ech...dziewczyny
aneczka_komp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:28   #4
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
"...Nie za to płaciłam. Narazie nie chciałam się z nią kłócic bo wiem ze w razie czego służyła by radą, ale czy mogę odzyskac jescze swoje pieniądze? Bo po koszmarze jaki przechodziłam po zabiegu chyba wiecej sie na niego nie zdecyduje..
Oczywiście, nie ma żadnego problemu - pod warunkiem, że masz aktualną obdukcję lekarską. W przeciwnym razie - możesz zapomnieć o odzyskaniu swoich pieniędzy.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 00:29   #5
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Honcia1995, zniknęło? Gdzie robiłaś zabieg?

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2013-02-09 o 18:00
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:59   #6
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Oczywiście, nie ma żadnego problemu - pod warunkiem, że masz aktualną obdukcję lekarską. W przeciwnym razie - możesz zapomnieć o odzyskaniu swoich pieniędzy.
Wizażance milili salon uwzględnił reklamację, mimo że nie doszło do poparzenia, więc warto próbować.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 19:50   #7
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Faktycznie jest tak jak mowiła pani kosmetyczka, poparzona skóra się zluszczyła zostawiając lekko różową i teraz ona z każdym dniem zlewa się ze skórą i czasami te punkty są bardziej różowe pod wpływem temperatury i mam nadzieję że zejdzie zupelnie, ale juz chyba nie zdecyduję się na kolejny zabieg mimo że wszystkie włoski wypadly i było to super uczucie to jednak szok i przerażenie po... Poprostu zainwestuje w depilator A teraz pytanie, czy te wloski kótre wypadły odrosną? Czy odrosną tylko te uśpione?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 07:56   #8
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Odrosną tylko uśpione, ale niestety po jednym zabiegu nie będzie widać dużej różnicy.
Bardzo, ale to bardzo odradzam depilator. Efekt na początku może wydawać się fajny (chociaż boli), ale częstym skutkiem jego używania są wrastające włoski, nawet przy regularnym stosowaniu peelingu. Nogi zaczynają wyglądać koszmarnie i wtedy laser staje się w zasadzie koniecznością.
Na Twoim miejscu, jeśli ślady znikną, jednak zastanowiłabym się nad ponownym wypróbowaniem lasera, tyle że w innym gabinecie. I przeanalizowałabym dokładnie, czy na pewno nieświadomie nie zlekceważyłam jakichś przeciwwskazań do zabiegu.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 13:23   #9
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

To mnie przestraszyłas bo własnie mam odebrac depilator który zamowiłam z philipsa za 400 zł ze wszystkimi bajerami.. Wczesniej czasem wyrywałam plastrami i nic nie wrastalo, może poprostu żeby zapobiec będę robic regularne pilingi? Mam nadzieję że nic nie będzie mi wrastać..
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 07:41   #10
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

Zrobisz jak uważasz, ale ja chyba na Twoim miejscu depilator bym oddała, póki jeszcze można. Może nie u każdej osoby powoduje wrastanie włosków, ale to bardzo częsty problem, jest o tym pełno wątków na wizażu i innych stronach. Jest pod tym względem gorszy niż wosk (poza tym o wiele bardziej boli). Mówi się, że peelingi i kremy zmiękczające pomagają - owszem, ale tylko częściowo i nie u każdej osoby.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:37   #11
agu2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: reklamacja depilacji laserowej?

ja kiedyś bylam na depilacji laserowej laserm Light sheer, bolało jak nie wiem co, wczesniej musiałam się smarować emlą bo bym nie wytrzymała z bólu, wecej rady juz nie dałam ale prawda jest taka ze ten laser faktycznie niszczy cebulki, ale trzeba min. 5 razy zrobić na każdą część ciała.
a jeśli chodzi o wrastające cebulki to po depilatorze wrastają ale jak 2-3 dni po zrobisz pelling to nic nie wrasta.
Pozdrawiam
agu2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.