Essence cz. IX - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 11:10   #2221
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Masakra jakaś z tymi zdjęciami Właśnie dlatego staram się wstawiać własne logo na każde wystawione gdzieś przeze mnie zdjęcie.
Po co ja się tak męczę jak chcę coś sprzedać czy Wam pokazać - szukam światła i ładnego tła, ustawiam kosmetyki, robię miliony zdjęć, żeby moim marnym aparatem wyszły jak najostrzejsze a potem je obrabiam skoro mogłabym wejść na google grafika i użyć pierwszego z brzegu zdjęcia? Ależ ja głupia jestem
A tak serio to wstyd i hańba! Przecież teraz ładne zdjęcia można bez problemu nawet komórką zrobić.




Tak mi pomogły Pasiak jest piękny tylko, że wersja brunetkowa (bo zgaduję, że taką masz) jest dla mnie miażdżąco ciemna. Nie byłabym w stanie jej nałożyć na buzię
Zaskoczę cię - to jest właśnie wersja dla blondynek!

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Oo! zazdraszczam AOHa bo nie miałam sposobności wypróbować
Co do moonlighta, to mam do niego duży sentyment, był moim pierwszym (obok pędzla do pudru z tej kolekcji) kosmetykiem z essence. Namiętnie go używam i jak już tu gdzieś pisałam, koło połowy maja będzie po nim
W sumie jak mam tyle rozświetlaczy, to mogę się tym AOH z tobą podzielić Bo przy tej ilości rozswietlaczy z moich zapasach szkoda by było, żeby się zmarnowały. Ale kupowałam jak poszło info, że jest wycofywany a ja tak go kochałam i nie wyobrażałam sobie nic innego. Ale Essence jak zawsze mnie zaskoczyło
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:13   #2222
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Myślę, że wynika to z faktu, że nowy pasiak jest bardziej miękki, kremowy, dwa razy potarłam palcem i taki brąz wyszedł. Stary jest dosć twardy i nie ściera się tak łatwo, przez co tu musiałam się nieco bardziej wysilić, żeby oddać kolor.



Mnie regularnie, używam swojego prawie jak różu CaH - tap tap pędzlem i delikatnie na twarz po drodze czasem strzepując jeszcze nadmiar. Z tym nowym może byc jeszcze więcej zabawy.

Żeby nie było - moje środki ostrożności wynikają z tego, że jestem bardzo blada i KAŻDYM bronzerem mogłabym sobie zrobić krzywdę.



Ja go uwielbiam, nie jest de facto bronzerem, więc jak go nalożylam na całą twarz (delikatnie, za blada jestem na szarżowanie), to mi szczena opadła. Kooocham goooo
Nie pisz takich rzeczy, bo też go będę musiała kupić
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość



Tak mi pomogły Pasiak jest piękny tylko, że wersja brunetkowa (bo zgaduję, że taką masz) jest dla mnie miażdżąco ciemna. Nie byłabym w stanie jej nałożyć na buzię
była mowa o blondynkowym
Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile jeszcze się takich postów pojawi przeczytaj moje posty a zwłaszcza te ostatnie. A z tym że napisze "google grafika" to była ironia bo widziałam kiedyś na jednej aukcji, że ktoś to napisał dobra koniec tej bezsensownej dyskusji. Jutro matura i trzeba się uczyć...i jeszcze zima za oknem
Stres, nerwy, matura Powodzenia jutro życzę Tobie i wszystkim essence'owym maturzystkom

(dawno temu miałam maturę w swoje urodziny )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:17   #2223
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że na Grunwaldzkiej będzie jutro na mnie czekać a przypomnij mi jeszcze cenę
7,99zł chyba

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
W sumie jak mam tyle rozświetlaczy, to mogę się tym AOH z tobą podzielić Bo przy tej ilości rozswietlaczy z moich zapasach szkoda by było, żeby się zmarnowały. Ale kupowałam jak poszło info, że jest wycofywany a ja tak go kochałam i nie wyobrażałam sobie nic innego. Ale Essence jak zawsze mnie zaskoczyło

Żartujesz! Ten legendarny AOH to mi się śnił po nocach, a tu proszę, taka okazja! Bardzo chętnie przyjmę jednego z Twoich pod swój dach i obiecuję, że nie opuszczę go aż do śmierci Powiedz tylko proszę cenę plus koszty przesyłki oczywiście, a ja wszystko pokryję. Najchętniej zrobiłabym Ci przelew na konto i po sprawie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:20   #2224
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A o ktorej godzinie robilaś zdjecia?
Bo mozliwe ze to co bylo juz sie sprzedalo?
Panie za mną zamknęły sklep wiec jeśli dziś jakiś szaleniec nie wdarł się i nie wykradł pudrów, to jutro powinny być
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Boziu, Piece, strasznie Ci dziękuję, że chciało Ci się dla mnie takie dokładne objaśnienie strzelićkla ski:
Teraz już wszystko wiem i muszę druknąć sobie Twojego posta, wtedy na pewno się nie zgubię
A jak mi jeszcze powiedziałaś, że macie stoisko golden rose i vipery to już w ogóle przepadłam z kretesem, portfel zaczyna mi się jeżyć w torebce i kopać kiedy próbuję go otworzyć i przeliczyć kasę
Możesz mi mówić Moris

Nie ma problemu, nareszcie moje wycieczki do Natur się przydadzą, teraz to w nocy, po północy zaprowadzę każdego zbłąkanego wedrowca (wędrowczynię) do najbliższej Natury . Z góry przepraszam Twoj portfel Miłego zwiedzania naszego miasta szkoda, że pogoda taka sobie
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:21   #2225
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Essence cz. IX

Jeśli któraś Wizażanka nie załapała sie na puder Blossoms to chętnie odstąpię Użyłam ze 4 razy, ma starty lekko wzorek na powierzchni, ale efekt nie do mojej cery. Oddam za koszty przesyłki albo z rąk do rąk przy okazji, jeśli ktoś mieszka na Czubach (głównie okolice Jutrezenki, Jana Pawła)
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:21   #2226
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Żartujesz! Ten legendarny AOH to mi się śnił po nocach, a tu proszę, taka okazja! Bardzo chętnie przyjmę jednego z Twoich pod swój dach i obiecuję, że nie opuszczę go aż do śmierci Powiedz tylko proszę cenę plus koszty przesyłki oczywiście, a ja wszystko pokryję. Najchętniej zrobiłabym Ci przelew na konto i po sprawie
Wedle naklejki nabyłam go za 10,99. Napisz adres na PW i jutro ci go wyślę po pracy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:23   #2227
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
Jeśli któraś Wizażanka nie załapała sie na puder Blossoms to chętnie odstąpię Użyłam ze 4 razy, ma starty lekko wzorek na powierzchni, ale efekt nie do mojej cery. Oddam za koszty przesyłki albo z rąk do rąk przy okazji, jeśli ktoś mieszka na Czubach (głównie okolice Jutrezenki, Jana Pawła)
Ja chętnie odkupię
Albo - zaproponuję w zamian coś z moich wątków (wymiankowych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:29   #2228
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Panie za mną zamknęły sklep wiec jeśli dziś jakiś szaleniec nie wdarł się i nie wykradł pudrów, to jutro powinny być


Możesz mi mówić Moris

Nie ma problemu, nareszcie moje wycieczki do Natur się przydadzą, teraz to w nocy, po północy zaprowadzę każdego zbłąkanego wedrowca (wędrowczynię) do najbliższej Natury . Z góry przepraszam Twoj portfel Miłego zwiedzania naszego miasta szkoda, że pogoda taka sobie
Ok, Moris
Co do pogody, to mam nadzieję, że jednak się jakoś uda, zresztą mój TŻ to prawdziwy zaklinacz pogody Jak byliśmy w tamtym roku w Oświęcimiu to lało jak z cebra, kiedy wychodziliśmy z baraków świeciło słonce, a kiedy przesuwaliśmy się do następnego zaczynał padać deszcz

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wedle naklejki nabyłam go za 10,99. Napisz adres na PW i jutro ci go wyślę po pracy
Boziu, dziękuję Ci Skarbie bardzo bardzo
Już wysyłam wiadomość na PW
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:41   #2229
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość


Stres, nerwy, matura Powodzenia jutro życzę Tobie i wszystkim essence'owym maturzystkom
Nie dziękuję ! A swoją drogą w ramach odstresowania się między poziomem podstawowym a rozszerzonym planuje wybrać się do natury po fiołkowy lakier z blossoms, pędzel do pudru, jakiś cień (i Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze wpadnie w moje ręce), więc jeśli zobaczycie jakąś dziewczynę buszującą po szafie essence w galowym stroju to JA!

Edytowane przez ajay
Czas edycji: 2011-05-03 o 11:52
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:42   #2230
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Essence cz. IX

Czy któraś z Was pamięta może po ile był rozświetlacz z Moonlight collection ? Bo śni mi się po nocach i ciągle o nim marzę, a jak widzę ceny na allegro to Dałabym za niego sporo, ale nie będę chyba przepłacać przeszło 20 zł...
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:45   #2231
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pamięta może po ile był rozświetlacz z Moonlight collection ? Bo śni mi się po nocach i ciągle o nim marzę, a jak widzę ceny na allegro to Dałabym za niego sporo, ale nie będę chyba przepłacać przeszło 20 zł...
ja nie wiem, ale na ebayu za komplet z tej limitki wołają sobie od 40 do nawet 60 euro a szkoda, bo też bym chętnie kupiła

Edytowane przez NioseWamPicie
Czas edycji: 2011-05-03 o 11:48
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:51   #2232
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Moje cudeńka bardzo domagały się pokazania więc obfociłam i pokazuję moja skromną Essencową kolekcję Części się pozbyłam całkiem niedawno, zostawiłam to co używam, a i tak będę co najmniej połowę z tego rozporowadzić bo za 2 mce wyjeżdżam i tyle zabrać ze soba nie mogę
Może porozsyłam wam
ps. Brakuje czarnego pękacza który aktualnie przebywa na emigracji u siostry
Widzę, że masz ten pędzelek biało-różowy, jak się sprawdza? Warto go kupić czy lepiej dołożyć kasę do czegoś lepszego?
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:51   #2233
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. IX

zaraz bd jako to zła jestem, ale mi też nie chce się robic zdjęć i często wstawiałam zdjęcia z googli, no chyba, ze gdzies na zdjęciu było napisane, zeby nie kopiowac...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:51   #2234
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Nie dziękuje ! A swoją drogą w ramach odstresowania się między poziomem podstawowym a rozszerzonym planuje wybrać się do natury po fiołkowy lakier z blossoms, pędzel do pudru, jakiś cień (i Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze wpadnie w moje ręce), więc jeśli zobaczycie jakąś dziewczynę buszującą po szafie essence w galowym stroju to JA!
Może będzie zniżka na maturę?
Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pamięta może po ile był rozświetlacz z Moonlight collection ? Bo śni mi się po nocach i ciągle o nim marzę, a jak widzę ceny na allegro to Dałabym za niego sporo, ale nie będę chyba przepłacać przeszło 20 zł...
10 czy 12zł, na KWC jest zaniżona, promocyjna cena
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:52   #2235
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was widziała czarne pękające lakiery na śląsku/zagłębiu
Dąbrowa/Sosnowiec/ Katowice ewentuaaalnie Chorzów
Ja widziałam czarne i białe w Plazie w Rudzie Śląskiej wiem, że to dalej niż Chorzów, ale jak chcesz to mogę jutro podskoczyć do Natury jak będzie to kupie a w weekend będę w K-cach to możemy się gdzieś spotkać i Ci go dam Hm...?
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:01   #2236
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja nie wie czy kiedykolwiek zużyję swojego pasiaka
podobnie jak dwa róże CAH, pasiak CAC i coś tam jeszcze o czym zapominam

Ja mam CaCa i z niepokojem zauważyłam wgłębienie na jego środku a ostatnio używam go często jako cieni i mi jest przykro z powodu tego wgłębienia


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja mam porównywalne zapasy rozświetlaczy - 2 RtP, 3 AOH, 2 CAC, 2 Moonlight... Tylko kwiatkowy kupiłam w 1 sztuce.
Ja też mam zapas Moonlighta RtP na wymiance, AOH już jakiś czas temu wymieniłam. CaC mam jeden i trochę żałuję, że nie kupiłam drugiego ale staram się myśleć zdroworozsądkowo bo poza nimi mam jeszcze inne kosmetyki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Zaskoczę cię - to jest właśnie wersja dla blondynek!
Ło matko Padłam i umarłam! Powiedz mi, że Twój aparat i mój monitor przekłamują, i że on nie jest taki strasznie ciemny

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ok, Moris
Co do pogody, to mam nadzieję, że jednak się jakoś uda, zresztą mój TŻ to prawdziwy zaklinacz pogody Jak byliśmy w tamtym roku w Oświęcimiu to lało jak z cebra, kiedy wychodziliśmy z baraków świeciło słonce, a kiedy przesuwaliśmy się do następnego zaczynał padać deszcz

Boziu, dziękuję Ci Skarbie bardzo bardzo
Już wysyłam wiadomość na PW
A możesz poprosić swojego TŻa o zaklęcie pogody na następną niedzielę? Bo mam komunię chrześniaka i planuję jechać w sukience... Plizzz
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Moja idealna pielęgnacja włosów




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:02   #2237
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Może będzie zniżka na maturę?
Z tego co wiem w naturach jest 20% zniżki na cienie MySecret po okazaniu legitymacji szkolnej Nie wiem czy byłoby dobrze gdyby była zniżka na essence, bo mój mózg działa tak: jest zniżka -> oszczędzasz -> co masz kupić jutro, pojutrze, za miesiąc -> kup dziś, więc chyba wzięłabym całą szafę na plecy i ją po prostu wyniosła
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:03   #2238
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Z tego co wiem w naturach jest 20% zniżki na cienie MySecret po okazaniu legitymacji szkolnej Nie wiem czy byłoby dobrze gdyby była zniżka na essence, bo mój mózg działa tak: jest zniżka -> oszczędzasz -> co masz kupić jutro, pojutrze, za miesiąc -> kup dziś, więc chyba wzięłabym całą szafę na plecy i ją po prostu wyniosła
Tylko na legitymacje szkolną, czy studencką też?
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:03   #2239
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Z tego co wiem w naturach jest 20% zniżki na cienie MySecret po okazaniu legitymacji szkolnej Nie wiem czy byłoby dobrze gdyby była zniżka na essence, bo mój mózg działa tak: jest zniżka -> oszczędzasz -> co masz kupić jutro, pojutrze, za miesiąc -> kup dziś, więc chyba wzięłabym całą szafę na plecy i ją po prostu wyniosła
czemu ja o tym nie wiedziałam;/
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:08   #2240
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
czemu ja o tym nie wiedziałam;/
Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
Tylko na legitymacje szkolną, czy studencką też?
http://www.drogerienatura.pl/aktualn...ka_promocyjna/

Tu na dole na zielonym tle jest napisane. Chyba tylko szkolnej ;/
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:10   #2241
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
http://www.drogerienatura.pl/aktualn...ka_promocyjna/

Tu na dole na zielonym tle jest napisane. Chyba tylko szkolnej ;/
aa ja myślałam, ze to stała oferta ogólnie jak się legitymacje pokaże
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:11   #2242
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
http://www.drogerienatura.pl/aktualn...ka_promocyjna/

Tu na dole na zielonym tle jest napisane. Chyba tylko szkolnej ;/
Ech... No nawet na pewno tylko szkolnej No trudno... Jakoś sobie z tym poradzę

P.S. Nie żebym nie miała podbitej legitymacji studenckiej

Dziewczyny ja wiem, że offtop, ale miałyście te dwustronne kredki z sensique? Warto kupić? Bo kolory mają fajne
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"

Edytowane przez anulka_nr1
Czas edycji: 2011-05-03 o 12:14
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:11   #2243
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja chętnie odkupię
Albo - zaproponuję w zamian coś z moich wątków (wymiankowych
przechodze na pw
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:12   #2244
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Z tego co wiem w naturach jest 20% zniżki na cienie MySecret po okazaniu legitymacji szkolnej Nie wiem czy byłoby dobrze gdyby była zniżka na essence, bo mój mózg działa tak: jest zniżka -> oszczędzasz -> co masz kupić jutro, pojutrze, za miesiąc -> kup dziś, więc chyba wzięłabym całą szafę na plecy i ją po prostu wyniosła
Ja tak mam z pielęgnacją Jak widzę napis "promocja/okazja/dobra cena na do widzenia" to nie potrafię się oprzeć i mam gigantyczne zapasy w szafce
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Moja idealna pielęgnacja włosów




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:13   #2245
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
Widzę, że masz ten pędzelek biało-różowy, jak się sprawdza? Warto go kupić czy lepiej dołożyć kasę do czegoś lepszego?

ja również mam ten pędzelek i polecam go bardzo gorąco! jest cudownie mięciusieńki, ma odpowiednią gęstość i po jego zakupie rzuciłam w kąt pędzel do różu Victoria's Secret, dodatkowo kupiłam taki drugi, do noszenia w torebce, bo puder do szybkich poprawek równiez rozprowadza świetnie! kup go koniecznie
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:13   #2246
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Essence cz. IX

Witajcie dziewczyny,

śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, więc postanowiłam się wypowiedzieć. Z najnowszej limitowanki udało mi się nabyć puder, lakier oraz cień (kolor niezapominajki). O pudrach, czy lakierach napisano wiele, więc wypowiem się, jedynie o cieniu.

Generalnie, jestem średnio zadowolona. Lewa strona jest matowa, prawa zaś leciutko błyszczy. Cienie są słabo napigmentowane, zwłaszcza prawa strona - generalnie cienie nadają się do delikatnego makijażu. Mi to akurat pasuje, gdyż maluję oczy na jasne kolory.

Wadą tych cieni jest to, iż mocno się osypują w trakcie aplikacji oraz ich średnia trwałość - mam bezproblemowe powieki, jednak bez bazy kolor bardzo szybko zbladł i stał się ledwie widoczny. Sama nie wiem, co o nich myśleć, pewnie za jakiś czas o nich zapomnę.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:14   #2247
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ok, kupiłam go na all przed chwila ( za 6 zł )
Gratuluję , ja go mam z wymianki i bardzo lubię
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:19   #2248
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Sexi, obawiam się, ze nie przekłamuje. Pigmentacja jest zabójcza i dlatego już nastawiam się na bardzo delikatną obsługę nowego pasiaka.

Najwyżej będę z uporem maniaka zużywać jako cienie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:22   #2249
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja tak mam z pielęgnacją Jak widzę napis "promocja/okazja/dobra cena na do widzenia" to nie potrafię się oprzeć i mam gigantyczne zapasy w szafce
jak były żele do mycia twarzy z Be Beauty (te produkowane przez Tołpę) w biedronce to kupiłam cztery niebieskie i trzy różowe. Ale nie żałuję!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:25   #2250
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny, a czy któraś ma brzoskwiniowy róż z essence i może się wypowiedzieć czy jest on cokolwiek wart?
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.