Help =) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 12:43   #1
DariaPierzchala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Talking

Help =)


Witam .
To zdjęcie zrobione jest zupełnie bez makijażu . Chciałabym prosić o radę jak mogłabym się malować do szkoły i na szczególne okazje. Wogóle piszczcie wszytko co myślicie . Z góry dzięki za każda rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01122.jpg (75,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01123.jpg (75,3 KB, 20 załadowań)
DariaPierzchala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:04   #2
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Help =)

Moim zdaniem masz tak delikatną urodę, że za dużo makijażu chyba nie bedzie dobrym rozwiązaniem. Na Twoim miejscu zainwestowałabym w porządny tusz do rzęs który jeszcze bardziej "otworzyłby" Twoje i tak już duże i piękne oczy jeśli zależy Ci na cieniach, to myślę, że najlepszy bylby jakiś neutralny kolorek na powiece plus odrobina jasnej perły w wewnętrznym kąciku oka i pod łukiem brwiowym - to ładnie powiększa i otwiera oczy. Na wyjście natomiast fajnie wyglądałaby u Ciebie kreska eyelinerem, czarny byłby dość klasyczny, ale z fotek wnioskuję, że młodziutka jeszcze jesteś (popraw mnie jeśli się mylę) więc mogłabyś też poeksperymentować z kolorami...Ładnie do Twojego koloru włosów pasowałby brąz, zieleń, złoto... Jaki masz kolor oczu, bo za dobrze go nie widać na tych fotach? Ładnie wygląda tez kreseczka (ciniutka) pod linią dolnych rzęs, prowadzona od zewnętrznego kącika do połowy oka.
Poza tym masz też ładny kształt ust, doradzalabym jakiś delikatny błyszczyk w kolorze łososiowym lub delikatnego złota czy różu, byle był delikatny, zwłaszcza na dzień... Na wieczór możesz użyć czegoś bardziej zdecydowanego, radziłabym jednak pozostać nadal przy błyszczykach... Może coś w fiolecie, śliwce?lub w ciemniejszym różu...
Jeśli o inne kosmetyki chodzi - odrobina różu do policzków nie zaszkodzi, ale nie przesadź z tym - pasowałby do Ciebie jakiś brzoskwiniowy kolorek, zdecydowanie ciepły. Podkladu chyba nie potrzebujesz - masz bardzo ładny koloryt skóry i żadnych większych problemów do zamaskowania ciesz się
Mam nadzieję, że choć trochę pomogło...
pozdrawiam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 15:13   #3
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Help =)

zgadzam sie ze niewiele Ci trzeba tego makijazu mozesz nakladac na twarz krem koloryzujacy zeby koloryt wyrownac chociaz nawet takiej potrzeby nie widze ja zrobilabym cieniutka czarna kreseczke tuz przy lini gornych rzes zeby oczy jeszcze troszke powiekszyc pozniej dobrze wytuszuj rzesy i na gorze i na dole na policzki odrobinke brazera, masz taki typ urody ze bedziesz wygladala z nim slicznie mozesz uzyc tez rozswietlacza na szczyt kosci policzkowych (polecam AOH z essence bo taniutki a swietny ) i na usta zwykly blyszczyk bo masz bardzo ladne wiec tez nie potrzeba im jakis upiekszaczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:32   #4
DariaPierzchala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Help =)

wielkie dzieki dziewczynki. Mam 17 lat heh =P a oczy zielone.
DariaPierzchala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:50   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Help =)

Cytat:
Napisane przez DariaPierzchala Pokaż wiadomość
wielkie dzieki dziewczynki. Mam 17 lat heh =P a oczy zielone.
no to delikatny makijaz moze byc ale ja nawet nie widze takiej potrzeby jedna z wizazanek pisala ze dobry jest ten puder mineralny z loreala, bo ladnie kryje wszystko a nie obciaza skory naklada go na krem, tyle ze cena w sklepie moze odstraszac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.